Reklama

Poszukiwacze złota godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Poszukiwacze złota

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Poszukiwacze złota będzie miała miejsce:

2018-06-25

12:35 Poszukiwacze złota: Okiełznać chaos, sez. 4, odc. 4 Logo Nowa TV
Nika i Chris zmagają się z awarią maszyny i problemami z wodą. Być może Lindsay, nowy członek załogi, przyniesie im więcej szczęścia. Foy i Brodeur wreszcie dostają pozwolenie na wydobycie, na które czekali od początku sezonu. Ciężarna żona Kena nalega, by był przy niej podczas porodu. On jednak nie chce się deklarować. Karl z powodzeniem szuka kolejnych miejsc bogatych w złoto. Perfekcjonizm Berniego sprawia, że traci on członka załogi. Jego syn Jarret odchodzi.
Czas trwania: 42min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
13:35 Poszukiwacze złota: Krew albo pieniądze, sez. 4, odc. 5 Logo Nowa TV
Foy i Brodeur usiłują nadrobić stracony czas. Spieszą się, by wydobyć jak najwięcej cennego kruszcu, zanim Ken będzie musiał wyjechać, by towarzyszyć żonie podczas porodu. W zespole Berniego znów dochodzi do nieporozumień. Tym razem młodszy syn Justin testuje cierpliwość Krefta. Al McGregor przekonuje się, że ryzyko się opłacało. Karlowi udaje się pobić rekord - wraz ze swoimi ludźmi w ciągu tygodnia wydobywa aż 200 uncji, czyli ponad 5,5 kg, złota.
Czas trwania: 42min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny

2018-06-26

12:35 Poszukiwacze złota: Krew albo pieniądze, sez. 4, odc. 5 Logo Nowa TV
Czas trwania: 42min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
Reklama
13:35 Poszukiwacze złota: Zdesperowani, sez. 4, odc. 6 Logo Nowa TV
Jest połowa sezonu i bohaterowie programu czują coraz większą presję. Nice i Chrisowi do tej pory szło całkiem nieźle, ale ich sytuację komplikuje awaria koparki. Okazuje się, że naprawa sprzętu będzie bardzo kosztowna. Guillaume sam prowadzi wydobycie, gdyż jego partner pojechał do domu, by być z żoną przy narodzinach ich syna. Knutson zgromadził ponad 14 kg złota, czyli wykonał 50% planu na tegoroczne lato. Jest jednak na skraju wyczerpania i z wdzięcznością przyjmuje pomoc swojego brata Tysona, który wraz z rodziną przyjechał do Jukonu na wakacje. Berniemu nie wiedzie się najlepiej, ale powrót jego syna Jarreta może odmienić sytuację.
Czas trwania: 42min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny

2018-06-27

12:35 Poszukiwacze złota: Zdesperowani, sez. 4, odc. 6 Logo Nowa TV
Czas trwania: 42min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
13:30 Poszukiwacze złota: Boli jak diabli, sez. 4, odc. 7 Logo Nowa TV
Po trzytygodniowym pobycie w domu Ken wraca do Atlin, gdzie trafia na burzę śnieżną. To uświadamia mu, jak niewiele czasu pozostało do końca sezonu. Foy i jego partner muszą zwiększyć wydobycie, by wyjść na swoje. Chris jest przygnębiony i zmęczony ciągłymi awariami, przestojami i długami. Bernie i jego synowie natrafiają na czerwony żwir, a to oznacza, że w pobliżu znajduje się duża żyła złota. Al przeżywa trudne chwile z powodu rocznicy śmierci żony. Postanawia nie poddawać się i żyć tak, jak chciałaby tego Colleen.
Czas trwania: 42min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny

2018-06-28

12:35 Poszukiwacze złota: Boli jak diabli, sez. 4, odc. 7 Logo Nowa TV
Czas trwania: 42min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
13:30 Poszukiwacze złota: Podwójne fiasko, sez. 4, odc. 8 Logo Nowa TV
Chris ciężko pracuje, by nadgonić stracony czas. Lindsay jest niezastąpiony, czego nie można powiedzieć o bracie Niki, Daylenie, który raczej przeszkadza, niż pomaga. Ogromny wysiłek St. Jeana przynosi efekty. Wreszcie on i Nika mają dość złota, by wytopić sztabę. Ken i Guillaume zmagają się z awariami maszyn. Na szczęście udaje im się stosunkowo szybko dokonać napraw. Karl, który natrafił na bogate złoża, postanawia zafundować sobie i swoim ludziom trochę rozrywki. Wspólnie biorą udział w charytatywnym turnieju golfowym. Al McGregor musi przerwać wydobycie z powodu awarii pompy. Udaje mu się przyspieszyć dostawę części zamiennych, ale okazuje się, że ich montaż nie jest taki prosty.
Czas trwania: 42min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny

2018-06-29

12:35 Poszukiwacze złota: Podwójne fiasko, sez. 4, odc. 8 Logo Nowa TV
Czas trwania: 42min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
13:30 Poszukiwacze złota: Zemsta weteranów, sez. 4, odc. 9 Logo Nowa TV
Pozostały dwa tygodnie do końca sezonu, a Karl obawia się, że złoża cennego kruszcu w Last Chance wyczerpały się. Przeszukuje ostatnie miejsca, w których może być złoto. Aby przyspieszyć cały proces, prosi o pomoc swoją dziewczynę Victorię. Mimo tych desperackich wysiłków wygląda na to, że Knutsonowi nie uda się osiągnąć zakładanego wyniku. Bernie uświadamia sobie, że w Little Blanche nie pozostało już wiele złota. Ma jednak upatrzone nowe miejsce, z którym wiąże duże nadzieje na przyszły sezon. Nika i jej partner wychodzą wreszcie na prostą. Składa im wizytę ich główny inwestor - ojciec Chrisa. Al jest zdeterminowany, aby pozyskać jeszcze trochę złota w tym sezonie.
Czas trwania: 42min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny

2018-07-02

12:35 Poszukiwacze złota: Zemsta weteranów, sez. 4, odc. 9 Premiera Logo Nowa TV
Czas trwania: 42min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
13:35 Poszukiwacze złota: Wyścig do mety, sez. 4, odc. 10 Premiera Logo Nowa TV
Nadchodzi zima, a tym samym kończy się sezon. Nika i Chris chcą maksymalnie wykorzystać ostatnie dni, prowadząc wydobycie 24 godziny na dobę. Jednak Daylen odchodzi, zostawiając wakat na nocnej zmianie. Zdeterminowany Chris pracuje za dwóch. Wysiłek opłaca się - Nika i jej partner mogą wreszcie zacząć spłacać długi. Ken i Guillaume docierają do dużego złoża złota, które zamierzają eksploatować w przyszłym roku. Karl walczy, by osiągnąć swój cel - 1000 uncji, czyli ponad 28 kg. Przekonamy się, czy uda mu się zdobyć brakujące 900 gramów. Al McGregor ryzykuje zdrowiem, by prowadzić wydobycie do końca sezonu.
Czas trwania: 42min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny

2018-07-03

12:35 Poszukiwacze złota: Wyścig do mety, sez. 4, odc. 10 Logo Nowa TV
Czas trwania: 42min. / Kanada / 2016 / serial dokumentalny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Poszukiwacze złota. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Poszukiwacze złota w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje Poszukiwacze złota

Emisja Poszukiwacze złota miała miejsce:

2018-06-22, 13:30 Poszukiwacze złota: Okiełznać chaos, sez. 4, odc. 4 Logo Nowa TV
2018-06-22, 12:35 Poszukiwacze złota: Niesamowita ulewa i zwykły pech, sez. 4, odc. 3 Logo Nowa TV
Nika i Chris mają nadzieję, że trafili na największe złoże w ich karierze. Jednak ich niedoświadczony pracownik Nick zakopuje buldożer w błocie, co powoduje opóźnienia i doprowadza St. Jeana do furii. Chcąc uzyskać maksymalną wydajność, Bernie nie oszczędza maszyn. Ulewne deszcze sprawiają, że Karl musi zamknąć kopalnię. Kiedy pogoda się poprawia, Knutson odkrywa, że pompa jest zatkana, co oznacza kolejny przestój. Gdy wydaje się, że będą mogli wrócić do pracy, psuje się kolejna maszyna. Mimo tych opóźnień Karlowi udaje się uzyskać sporą ilość złota. Al McGregor decyduje się podjąć ryzyko i zaczyna kopać w nowym miejscu.
Reklama
2018-06-21, 13:30 Poszukiwacze złota: Niesamowita ulewa i zwykły pech, sez. 4, odc. 3 Logo Nowa TV
2018-06-21, 12:35 Poszukiwacze złota: Podchody, sez. 4, odc. 2 Logo Nowa TV
Bernie jest przekonany, że natrafił na żyłę złota. Ma problemy z rozpoczęciem wydobycia, za to pierwsze urobki okazują się obiecujące. Nika i Chris, którzy zainwestowali pożyczone pieniądze, muszą osiągnąć dobre wyniki, żeby w końcu wyjść z długów. Początek wydobycia daje im nadzieję na udany sezon. Karla odwiedza jego ojciec, słynny górnik Marty Knutson. Ken i Guillaume mają pozwolenie tylko na 30 dni wydobycia. Czekają na początek tego okresu.
2018-06-20, 13:30 Poszukiwacze złota: Podchody, sez. 4, odc. 2 Logo Nowa TV
2018-06-20, 12:35 Poszukiwacze złota: Powrót do domu, sez. 4, odc. 1 Logo Nowa TV
W tym roku wiosna nad Klondike przyszła wcześniej i sezon dla poszukiwaczy złota rozpoczyna się już pod koniec maja. Bernie Kreft po dwuletniej przerwie wraca do Dawson City. Między nim a jego synem Jarretem, najbardziej doświadczonym członkiem zespołu, dochodzi do konfliktu. Chris St. Jean ma za sobą wiele miesięcy samotnych przygotowań do sezonu. Teraz dołączają do niego jego partnerka Nika i ich trójka małych dzieci. Karl Knutson dalej eksploatuje dawną kopalnię w Last Chance. Big Al powraca nad Indian River. Owdowiał, ciężko choruje i porusza się na wózku inwalidzkim. Nie traci jednak nadziei i chce pracować.
2018-06-19, 13:35 Poszukiwacze złota: Powrót do domu, sez. 4, odc. 1 Logo Nowa TV
2018-06-19, 12:35 Poszukiwacze złota: Mobilizacja w szeregach, sez. 3, odc. 10 Logo Nowa TV
To ostatni tydzień sezonu wydobycia cennego kruszcu w Jukonie. Nika i Chris są wyczerpani, a pracujący dla nich Charles wciąż dochodzi do siebie po wypadku. Resztkami sił walczą o to, by zgromadzić tyle złota, ile zaplanowali. Gdy ważą urobek, okazuje się jednak, że mają 20 procent mniej, niż zakładali. Karl Knutson walczy z przymrozkami. Ostatecznie jednak osiąga bardzo dobry wynik, a wydobycie w Last Chance okazuje się opłacalne. Również Kenowi i jego partnerowi pogoda daje się we znaki. Na dodatek mają problemy z sprzętem. Mimo to kończą sezon z większą ilością cennego kruszcu, niż się spodziewali.
2018-06-18, 13:35 Poszukiwacze złota: Mobilizacja w szeregach, sez. 3, odc. 10 Logo Nowa TV
2018-06-18, 12:35 Poszukiwacze złota: Finisz tuż-tuż, sez. 3, odc. 9 Logo Nowa TV
W przedostatnim tygodniu sezonu wydobywczego Ken i Guillaume przenoszą się w górę Cripple Hill. Okazuje się, że tam mają więcej szczęścia. Jednego wieczoru udaje im się wydobyć ponad 600 gramów cennego kruszcu. Wreszcie mają szansę osiągnąć zaplanowany na to lato cel. Karl Knutson kończy osuszanie terenu w Last Chance i zaczyna kopać. Początkowo nie znajduje wiele złota, ale potem jest coraz lepiej. Cam Johnson i jego ludzie desperacko walczą z zamarzniętym gruntem. Efekty ciężkiej pracy okazują się jednak bardzo rozczarowujące.
2018-06-18, 09:05 Poszukiwacze złota: Ciężka praca popłaca, sez. 4 Logo FOKUS TV
Prezentacja najbardziej dramatycznych zdarzeń, wybranych z ostatnich czterech sezonów serialu o poszukiwaczach złota.
2018-06-15, 17:05 Poszukiwacze złota: Ciężka praca popłaca, sez. 4 Logo FOKUS TV
2018-06-15, 13:35 Poszukiwacze złota: Finisz tuż-tuż, sez. 3, odc. 9 Logo Nowa TV
2018-06-15, 12:35 Poszukiwacze złota: Nadzwyczajne środki, sez. 3, odc. 8 Logo Nowa TV
Zostały zaledwie dwa tygodnie do końca sezonu. Charles, doświadczony pracownik Niki i Chrisa, zostaje ranny w wypadku i odtransportowany helikopterem do Dawson City. W tej sytuacji St. Jean i jego ciężarna partnerka są zdani wyłącznie na siebie. Ku ich zaskoczeniu posiniaczony i obolały Charles zjawia się kilka dni później, aby pomóc im przed końcem sezonu. Cam Johnson wraca do zmarzliny, którą odpuścił sobie miesiąc temu. Ma nadzieję, że tym razem uda mu się dostać do złota. Ken i Guillaume wciąż nie mają szczęścia. Zastanawiają się, czy nie powinni zrezygnować z poszukiwań przed końcem sezonu.
2018-06-15, 09:30 Poszukiwacze złota: Wyścig do mety, sez. 4, odc. 10 Logo FOKUS TV
2018-06-14, 17:10 Poszukiwacze złota: Wyścig do mety, sez. 4, odc. 10 Logo FOKUS TV
2018-06-14, 13:35 Poszukiwacze złota: Nadzwyczajne środki, sez. 3, odc. 8 Logo Nowa TV
Reklama
2018-06-14, 12:40 Poszukiwacze złota: Smutny blues wśród skał, sez. 3, odc. 7 Logo Nowa TV
Do końca sezonu pozostał zaledwie miesiąc. Karl Knutson rozpoczyna wydobycie w Last Chance. Wyniki są jednak mocno rozczarowujące. Po 23 godzinach udaje się zgromadzić zaledwie 180 gramów złota. Chris i Nika ze swoimi ludźmi przenoszą się nad brzeg Stowe Creek. Zwalniają kolejną osobę, aby zmniejszyć koszty. Na dodatek ciężarna Nika dużo czasu spędza w obozie, opiekując się Zylą. Chris i Charles zmuszeni są wykonywać większość prac sami. Cam i jego żona przetapiają złoto, które zgromadzili od początku sezonu. Okazuje się, że nie osiągnęli nawet 10% założonego celu. Po rozmowie z geologami Johnson uświadamia sobie, że jego jedyną szansą jest znalezienie sposobu na wieczną zmarzlinę.
2018-06-14, 09:30 Poszukiwacze złota: Zemsta weteranów, sez. 4, odc. 9 Logo FOKUS TV
2018-06-13, 17:05 Poszukiwacze złota: Zemsta weteranów, sez. 4, odc. 9 Logo FOKUS TV
2018-06-13, 13:35 Poszukiwacze złota: Smutny blues wśród skał, sez. 3, odc. 7 Logo Nowa TV
2018-06-13, 12:35 Poszukiwacze złota: Problemy finansowe, sez. 3, odc. 6 Logo Nowa TV
Chris i jego partnerka muszą stawić czoło poważnemu kryzysowi finansowemu. Nika sugeruje, że jedynym wyjściem jest zwolnienie jednego z pracowników. Na dodatek wydobycie zostaje przerwane wskutek awarii pompy. Udaje się uruchomić zapasową i sprzedać złoto o wartości 40 tysięcy dolarów. Cam Johnson ponownie natrafia na zmarzlinę. On także musi odesłać jednego ze swoich ludzi - Gary'ego Ramsaya z Oklahomy. Wkrótce Chase znajduje obiecujące złoże w pobliżu Abraham Creek. Ken Foy i Guillaume Brodeur spotykają się z doświadczonym Garym Crawfordem, który wskazuje im miejsce kolejnych poszukiwań - Cripple Hill. Okazuje się ono strzałem w dziesiątkę.
2018-06-13, 09:30 Poszukiwacze złota: Podwójne fiasko, sez. 4, odc. 8 Logo FOKUS TV
2018-06-12, 17:05 Poszukiwacze złota: Podwójne fiasko, sez. 4, odc. 8 Logo FOKUS TV
2018-06-12, 13:35 Poszukiwacze złota: Problemy finansowe, sez. 3, odc. 6 Logo Nowa TV
2018-06-12, 12:35 Poszukiwacze złota: Boska interwencja, sez. 3, odc. 5 Logo Nowa TV
W połowie sezonu Knutson chce zakończyć prace w Sulphur Creek i jak najszybciej zacząć wydobycie w Last Chance. Gdy Karl i jego matka przetapiają całe złoto, które zgromadzili do tej pory, okazuje się, że znacznie przekroczyli tegoroczny cel. Mają nadzieję, że w nowym miejscu będą mieli tyle samo szczęścia. Cam Johnson nie jest w stanie uporać się z wieczną zmarzliną, która uniemożliwia wydobycie. Obawia się, że ten sezon może ocalić tylko cud. Wkrótce los się do niego uśmiecha. Ken i Guillaume przyznają wreszcie, że poszukiwania w rejonie Arizona Creek są bezcelowe. Pakują się i ruszają do domu. Są przygnębieni, ale chcą jeszcze zawalczyć w tym roku.
2018-06-12, 09:25 Poszukiwacze złota: Boli jak diabli, sez. 4, odc. 7 Logo FOKUS TV
2018-06-11, 17:05 Poszukiwacze złota: Boli jak diabli, sez. 4, odc. 7 Logo FOKUS TV
2018-06-11, 13:35 Poszukiwacze złota: Boska interwencja, sez. 3, odc. 5 Logo Nowa TV
2018-06-11, 12:35 Poszukiwacze złota: Praca pod presją, sez. 3, odc. 4 Logo Nowa TV
Po sześciu tygodniach Nika i Chris kończą wydobycie w pierwszym miejscu i ruszają dalej. Instalacja sprzętu w nowej lokalizacji pod nieobecność Charlesa okazuje się sporym wyzwaniem. Dopiero po powrocie doświadczonego pracownika udaje się wznowić prace. Ken i Guillaume nadal nie mogą natrafić na żyłę złota. Proszą o pomoc dwóch weteranów - Stuarta Schmidta i Toma Morgana. Dzięki ich wskazówkom nabierają otuchy i z energią rozpoczynają testy w górze strumienia. Cam Johnson liczy na znalezienie rudy cennego kruszcu. Jednak seria problemów ze sprzętem mocno go opóźnia.
2018-06-11, 09:05 Poszukiwacze złota: Zdesperowani, sez. 4, odc. 6 Logo FOKUS TV
2018-06-08, 17:05 Poszukiwacze złota: Zdesperowani, sez. 4, odc. 6 Logo FOKUS TV
2018-06-08, 13:35 Poszukiwacze złota: Praca pod presją, sez. 3, odc. 4 Logo Nowa TV
2018-06-08, 12:35 Poszukiwacze złota: Uciekający czas, sez. 3, odc. 3 Logo Nowa TV
Aby osiągnąć założony w tym sezonie cel, Cam pozyskuje cenny kruszec w dwóch miejscach. Po czterech tygodniach złoża w jednym z lokalizacji wyczerpują się i Johnson zmuszony jest zmodyfikować swój plan. Karl Knutson zauważa, że członkowie jego zespołu popełniają błędy, które mogą go drogo kosztować. Zwołuje spotkanie, podczas którego motywuje swoich ludzi do ostatniego wysiłku w Sulphur Creek. Opowiada im, dokąd się przeniosą, gdy skończą pracę tutaj. Nika i Chris muszą stawić czoło awarii sprzętu. Aby naprawić zepsutą maszynę, konieczne jest sprowadzenie części z Calgary, co oznacza dodatkowy dzień opóźnienia.
2018-06-08, 09:25 Poszukiwacze złota: Krew albo pieniądze, sez. 4, odc. 5 Logo FOKUS TV
2018-06-07, 17:05 Poszukiwacze złota: Krew albo pieniądze, sez. 4, odc. 5 Logo FOKUS TV
2018-06-07, 13:35 Poszukiwacze złota: Uciekający czas, sez. 3, odc. 3 Logo Nowa TV
2018-06-07, 12:35 Poszukiwacze złota: Nowi gracze, sez. 3, odc. 2 Logo Nowa TV
Karl Knutson chce wydobyć w Sulphur Creek w sumie 7 kg złota i ruszyć dalej. Wraz z ojcem eksploruje kolejne miejsce - zamkniętą od lat 60. ubiegłego wieku kopalnię w pobliżu Dawson City. Tymczasem w Sulphur Creek dochodzi do awarii sprzętu. Cam Johnson inwestuje 50 tysięcy w nową maszynę. Jej transport do 10 Mile Creek okazuje się nie lada wyzwaniem. Cam przekonuje się jednak, że wysiłek był tego wart. Ken i Guillaume są zniechęceni pierwszymi urobkami w rejonie Arizona Creek. Mocno zrezygnowany jest zwłaszcza Brodeur. Odwagi i energii dodaje mu spotkanie z bliskimi.
2018-06-07, 09:30 Poszukiwacze złota: Okiełznać chaos, sez. 4, odc. 4 Logo FOKUS TV
2018-06-06, 17:05 Poszukiwacze złota: Okiełznać chaos, sez. 4, odc. 4 Logo FOKUS TV
2018-06-06, 13:35 Poszukiwacze złota: Nowi gracze, sez. 3, odc. 2 Logo Nowa TV
2018-06-06, 12:35 Poszukiwacze złota: Początki, sez. 3, odc. 1 Logo Nowa TV
Ken Foy i Guillaume Brodeur wyruszają w odległe rejony Arizona Creek. Podróżują wraz z ciężkim sprzętem przez zdradzieckie góry. Gdy natrafiają na pozostałości dawnego obozowiska, zaczynają się obawiać, że nie zostało tam wiele złota. Próbny odsiew daje jednak obiecujące wyniki. Cam Johnson wysoko stawia sobie poprzeczkę. Chce wydobyć kruszec o wartości ponad 2 mln dolarów. Już na starcie musi stawić czoło awarii sprzętu i rozwiązać problem ze służbami granicznymi, które odmawiają wjazdu jednemu z jego pracowników. Nika Guilbault i Chris St. Jean mają za sobą fatalny sezon. W tym roku muszą wydobyć 750 uncji, czyli ponad 21 kg, złota, aby spłacić część długów i mieć pieniądze na życie.
2018-06-06, 09:25 Poszukiwacze złota: Niesamowita ulewa i zwykły pech, sez. 4, odc. 3 Logo FOKUS TV
2018-06-05, 17:05 Poszukiwacze złota: Niesamowita ulewa i zwykły pech, sez. 4, odc. 3 Logo FOKUS TV
2018-06-05, 13:35 Poszukiwacze złota: Początki, sez. 3, odc. 1 Logo Nowa TV
2018-06-05, 09:25 Poszukiwacze złota: Podchody, sez. 4, odc. 2 Logo FOKUS TV
2018-06-04, 17:05 Poszukiwacze złota: Podchody, sez. 4, odc. 2 Logo FOKUS TV
2018-06-04, 09:05 Poszukiwacze złota: Powrót do domu, sez. 4, odc. 1 Logo FOKUS TV
2018-06-01, 17:05 Poszukiwacze złota: Powrót do domu, sez. 4, odc. 1 Logo FOKUS TV
2018-06-01, 09:30 Poszukiwacze złota, sez. 1 Logo FOKUS TV
Miasto Dawson słynie z wydobywania złota, a sezon właśnie się rozpoczął. Osoby zajmujące się poszukiwaniem kruszcu odliczają czas do przyjścia zimy i martwią się bieżącymi sprawami.
2018-05-31, 17:05 Poszukiwacze złota, sez. 1 Logo FOKUS TV
2018-05-31, 09:10 Poszukiwacze złota: Mobilizacja w szeregach, sez. 3, odc. 10 Logo FOKUS TV
2018-05-30, 17:05 Poszukiwacze złota: Mobilizacja w szeregach, sez. 3, odc. 10 Logo FOKUS TV
2018-05-30, 09:10 Poszukiwacze złota: Finisz tuż-tuż, sez. 3, odc. 9 Logo FOKUS TV
2018-05-29, 17:05 Poszukiwacze złota: Finisz tuż-tuż, sez. 3, odc. 9 Logo FOKUS TV
2018-05-29, 09:10 Poszukiwacze złota: Nadzwyczajne środki, sez. 3, odc. 8 Logo FOKUS TV
2018-05-28, 17:05 Poszukiwacze złota: Nadzwyczajne środki, sez. 3, odc. 8 Logo FOKUS TV
2018-05-28, 09:05 Poszukiwacze złota: Smutny blues wśród skał, sez. 3, odc. 7 Logo FOKUS TV
2018-05-25, 17:05 Poszukiwacze złota: Smutny blues wśród skał, sez. 3, odc. 7 Logo FOKUS TV
2018-05-25, 09:05 Poszukiwacze złota: Problemy finansowe, sez. 3, odc. 6 Logo FOKUS TV
2018-05-24, 17:05 Poszukiwacze złota: Problemy finansowe, sez. 3, odc. 6 Logo FOKUS TV
2018-05-24, 09:05 Poszukiwacze złota: Boska interwencja, sez. 3, odc. 5 Logo FOKUS TV
2018-05-23, 17:05 Poszukiwacze złota: Boska interwencja, sez. 3, odc. 5 Logo FOKUS TV
2018-05-23, 09:05 Poszukiwacze złota: Praca pod presją, sez. 3, odc. 4 Logo FOKUS TV

Emisja w stacjach

Poszukiwacze złota można obejrzeć w:

Emisje w: FOKUS TV, Nowa TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info