Powiększyć przestrzeń godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Powiększyć przestrzeń będzie miała miejsce:

2018-01-22

18:00 Zapisz 2018-01-22 18:00:00 2018-01-22 18:30:00 Europe/Warsaw Powiększyć przestrzeń, odc. 3/14 Więcej Powiększyć przestrzeń pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Powiększyć+przestrzeń HGTV Powiększyć przestrzeń, odc. 3/14 Logo HGTV
Gdy metraż jest ograniczony Rob i Mia wkraczają do akcji! Ten niesamowity duet potrafi odpowiednio zagospodarować każdą nieruchomość, tak, aby z jednej strony dać jej więcej przestrzeni, a z drugiej zwiększyć jej wartość. W każdym odcinku zaproponują dwa rozwiązania. Wybór należy do właścicieli. Bohaterami metamorfoz są głównie rodziny, które wyrosły ze swoich domów i najzwyczajniej już się z nich nie mieszczą. Alex i Alexie to kochające się małżeństwo z maleńką córeczką. Mieszkają w domu, który wcale nie jest mikroskopijny, ale za to źle zaprojektowany i przez to niefunkcjonalny. Nie dość, że mała daje się we znaki, bo właśnie stawia pierwsze kroki i trzeba mieć „oczy dookoła głowy” to jeszcze przedziwna akustyka domu powoduje, że trzeba szeptać i chodzić na palcach omijając slalomem skrzypiące deski starej podłogi by dziecko się nie obudziło… Rodzice są przemęczeni, zestresowani i niewyspani. Alex nie może swobodnie się kąpać, bo lecącą wodę, niczym wodospad, słychać w całym domu. Aby się ubrać nie budząc małej – trzeba schodzić do kuchni. W całym domu leży mnóstwo zabawek, ciuszków i dziecięcego „sprzętu”, np. krzesełka do karmienia, kojec. Dom ma kompletnie niewykorzystaną, dość dużą przestrzeń w podziemiach. Ktoś, kto przeprowadził tam rury kanalizacyjne przez środek pomieszczenia, studzienkę odpływową postawił dokładnie na środku a schody podparł prowizorycznie drewnianymi balami…na pewno nie był dobrym projektantem! Specjaliści od remontów, Rob i Mia, spróbują „powiększać” dom Alexa i Alexie. Przedstawią dwa projekty. Który z nich wybiorą właściciele domu? O ile wzrośnie wartość ich nieruchomości? Przekonajcie się oglądając nasz program!
/ Kanada / reality show
18:30 Zapisz 2018-01-22 18:30:00 2018-01-22 19:00:00 Europe/Warsaw Powiększyć przestrzeń, odc. 4/14 Więcej Powiększyć przestrzeń pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Powiększyć+przestrzeń HGTV Powiększyć przestrzeń, odc. 4/14 Logo HGTV
Gdy metraż jest ograniczony Rob i Mia wkraczają do akcji! Ten niesamowity duet potrafi odpowiednio zagospodarować każdą nieruchomość, tak, aby z jednej strony dać jej więcej przestrzeni, a z drugiej zwiększyć jej wartość. W każdym odcinku zaproponują dwa rozwiązania. Wybór należy do właścicieli. Bohaterami metamorfoz są głównie rodziny, które wyrosły ze swoich domów i najzwyczajniej już się z nich nie mieszczą. Scott i Sasha 5 lat temu znaleźli i kupili wymarzony dom z wiktoriańskim frontem i nowocześnie rozbudowaną częścią od podwórka. Dom jest naprawdę duży, ale fatalnie urządzony a przez to niefunkcjonalny, rodzinie brakuje miejsca, mimo, że ma go dużo. Scott i Sasha przyznają, że – kiedy zaczęły się rodzić dzieci – przestali zajmować się domem i skoncentrowali na rodzinie. Planują zresztą jej powiększenie o kolejnego malucha… Dom ma parter, dwa piętra i suterenę, każde o znacznej powierzchni. Najpilniejsze potrzeby to funkcjonalna łazienka rodzinna, urządzenie pokojów dla syna i córki oraz pokoiku dla maleństwa, które będzie niedługo „w drodze”. Rodzicom marzy się też przestrzeń prywatna. Specjaliści od remontów, Rob i Mia, spróbują poprawić funkcjonalność domu, co powiększy także jego wartość rynkową. Przedstawią dwa projekty, które rozwiążą wszystkie problemy. Który z nich wybiorą właściciele domu? Zdecydują się na zagospodarowanie niewykorzystywanej dotąd sutereny czy na kompleksowy remont i metamorfozę jednego z pięter? O ile wzrośnie wartość ich nieruchomości? Przekonajcie się oglądając nasz program!
/ Kanada / reality show

2018-01-29

18:00 Zapisz 2018-01-29 18:00:00 2018-01-29 18:30:00 Europe/Warsaw Powiększyć przestrzeń, odc. 5/14 Więcej Powiększyć przestrzeń pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Powiększyć+przestrzeń HGTV Powiększyć przestrzeń, odc. 5/14 Logo HGTV
Gdy metraż jest ograniczony Rob i Mia wkraczają do akcji! Ten niesamowity duet potrafi odpowiednio zagospodarować każdą nieruchomość, tak, aby z jednej strony dać jej więcej przestrzeni, a z drugiej zwiększyć jej wartość. W każdym odcinku zaproponują dwa rozwiązania. Wybór należy do właścicieli. Bohaterami metamorfoz są głównie rodziny, które wyrosły ze swoich domów i najzwyczajniej już się z nich nie mieszczą. W tym odcinku czeka nas ogromna metamorfoza domu Tessy i Philla. Wprowadzili się tu 12 lat temu i mieszkało im się świetnie do momentu, kiedy pojawiły się dzieci. Syn i córka kochają się, ale nie potrafią zgodnie dzielić wspólnej przestrzeni ani w niewielkim pokoju ani w łazience. Tata mówi o tej sytuacji „armageddon”, mama „wojna domowa”. Dzieci kłócą się, spychają z łóżka, nie potrafią zgodnie umyć zębów w łazience. W ich rzeczach, zwłaszcza ubraniach, panuje chaos, bo szaf w domu jest zdecydowanie za mało. Najgorsze są poranki…czasem ciężko uwierzyć, że ta dwójka może aż tak bardzo narozrabiać. Najpilniejsze potrzeby tej rodziny to rozdzielenie rodzeństwa do osobnych pokojów i druga łazienka. Rob i Mia, nasi spece od remontów, przedstawią dwa projekty, które rozwiążą wszystkie problemy, poprawią funkcjonalność i podniosą wartość rynkową budynku. Który z nich wybiorą właściciele domu? Zdecydują się na przebudowę piętra czy na kosztowny remont nieużywanego dotąd poddasza? O ile wzrośnie wartość ich nieruchomości? Przekonajcie się oglądając nasz program!
/ Kanada / reality show
18:30 Zapisz 2018-01-29 18:30:00 2018-01-29 19:00:00 Europe/Warsaw Powiększyć przestrzeń, odc. 6/14 Więcej Powiększyć przestrzeń pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Powiększyć+przestrzeń HGTV Powiększyć przestrzeń, odc. 6/14 Logo HGTV
Gdy metraż jest ograniczony Rob i Mia wkraczają do akcji! Ten niesamowity duet potrafi odpowiednio zagospodarować każdą nieruchomość, tak, aby z jednej strony dać jej więcej przestrzeni, a z drugiej zwiększyć jej wartość. W każdym odcinku zaproponują dwa rozwiązania. Wybór należy do właścicieli. Bohaterami metamorfoz są głównie rodziny, które wyrosły ze swoich domów i najzwyczajniej już się z nich nie mieszczą. Stacey i Omer 5 lat temu kupili wymarzony dom w pięknej okolicy. Przez pierwsze lata w 100%-ch spełniał ich wymagania i potrzeby. Kiedy pojawiły się dzieciaki, zwłaszcza w momencie, kiedy podrosły, zaczęły się ze sobą bawić, rysować, gonić – dom przestał być funkcjonalny, „skurczył” się zasypany lawiną zabawek, ubranek, kredek, dziecięcych rysunków, książeczek i gier. Jedyną ostoją i „dorosłym” miejscem dla rodziców okazała się niewielka kanapa, gdzie siadają czasem by porozmawiać, reszta domu ginie w chaosie. Stacey przyznaje się, że przestała lubić swój dom, nie chce się jej myśleć nad jego urządzeniem, posprzątaniem. Odpuściła i to samo robi też powoli Omer. „Dom powinien być piękny i wygodny, ale nam się już nie chce” – mówią zgodnie. W najgorszym stanie jest maleńka łazienka i kompletnie niefunkcjonalna kuchnia. Tak dalej być nie może! Mia i Rob opracują dwa projekty, które pozwolą racjonalnie zreorganizować przestrzeń oraz podnieść wartość domu. Który z nich wybiorą Stacey i Omer? Przekonajcie się oglądając nasz program!
/ Kanada / reality show
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Powiększyć przestrzeń. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Powiększyć przestrzeń w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje Powiększyć przestrzeń

Emisja Powiększyć przestrzeń miała miejsce:

2018-01-15, 18:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 2/14 Logo HGTV
Gdy metraż jest ograniczony Rob i Mia wkraczają do akcji! Ten niesamowity duet potrafi odpowiednio zagospodarować każdą nieruchomość, tak, aby z jednej strony dać jej więcej przestrzeni, a z drugiej zwiększyć jej wartość. W każdym odcinku zaproponują dwa rozwiązania. Wybór należy do właścicieli. Bohaterami metamorfoz są głównie rodziny, które wyrosły ze swoich domów i najzwyczajniej już się z nich nie mieszczą. Specjaliści od remontów, Rob i Mia, będą dziś „powiększać” dom Kristy, Vinha i ich 5-letniej córeczki Abey. Krista jest wychowawczynią w przedszkolu i na co dzień otacza ją jazgot, piski i śmiechy maluchów, setki zabawek, kolory, ruch. Marzy, aby dom stał się oazą spokoju, chciałaby stonowanych pomieszczeń, wygodnej, cichej sypialni w „dorosłych kolorach, łazienki, która niczym spa dawałaby codzienny odpoczynek i ukojenie. Tymczasem 5-letnia córeczka Kristy i Vinha bawi się i rozrzuca zabawki po całym domu. Rodzice nie mogą sobie też poradzić z odpowiednim zagospodarowaniem poziomu piwnicy. Sauna i pralnia dawno już przestały pełnić swoje funkcje, świetnie zaś sprawdzają się, jako graciarnia. Rob i Mia nie mogą rozbudować domu, ale mogą sprawić by pomieszczenie stały się piękne i funkcjonalne. Przedstawią małżeństwu dwa różne plany remontu domu. Łączy je jedno: nie tylko poprawią wygodę i komfort mieszkańców, ale też znacznie podniosą wartość nieruchomości. Który projekt wybiorą Krista i Vinh? Zobaczcie koniecznie piękną metamorfozę ich domu!
2018-01-15, 18:00 Powiększyć przestrzeń, odc. 1/14 Logo HGTV
Gdy metraż jest ograniczony Rob i Mia wkraczają do akcji! Ten niesamowity duet potrafi odpowiednio zagospodarować każdą nieruchomość, tak, aby z jednej strony dać jej więcej przestrzeni, a z drugiej zwiększyć jej wartość. W każdym odcinku zaproponują dwa rozwiązania. Wybór należy do właścicieli. Bohaterami metamorfoz są głównie rodziny, które wyrosły ze swoich domów i najzwyczajniej już się z nich nie mieszczą. Dom Iriny i Gary’ego jest niewielki, ma trzy sypialnie na parterze i częściowo wykończoną suterenę i… pęka w szwach. Gary wspomina, że kiedy wprowadzili się do niego 6 lat wcześniej, miejsca było aż nadto. Wraz z pojawieniem się dzieci dom się „skurczył”; pojawiły się tony zabawek, ubranek, gadżetów, które leżą wszędzie i nie mają swojego miejsca… Kuchnia jest tak mikroskopijna, że kiedy Irina gotuje – musi przegonić całe towarzystwo do salonu. Stół w kuchni jest za mały, by przy nim jeść – je się zatem gdziekolwiek, głównie na kanapie. Tam też zdarza się…kroić warzywa! Rodzina kocha się bardzo, ale ciasnota coraz dotkliwiej daje się we znaki i doprowadza do szału. Domu nie da się rozbudować, ale gospodarze postanowili zgłosić się do programu by specjaliści poprawili funkcjonalność pomieszczeń. Miłym skutkiem ubocznym remontu będzie znaczne podniesienie wartości domu. Rob i Mia, którzy dyrygują ekipą remontową – przygotują dwa projekty. Jeden z nich zakłada istnienie osobnej sypialni dla teściowej, drugi stawia na otwartą przestrzeń i „oddech”. Który wybiorą Irina i Gary? Zapraszamy do oglądania!

Emisje archiwalne Powiększyć przestrzeń

Emisja Powiększyć przestrzeń miała miejsce:

2017-12-18, 18:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 14 Logo HGTV
2017-12-11, 18:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 13/14 Logo HGTV
2017-12-11, 18:00 Powiększyć przestrzeń, odc. 14 Logo HGTV
2017-12-04, 18:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 12/14 Logo HGTV
2017-12-04, 18:00 Powiększyć przestrzeń, odc. 13/14 Logo HGTV
2017-11-27, 18:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 11/14 Logo HGTV
2017-11-27, 18:00 Powiększyć przestrzeń, odc. 12/14 Logo HGTV
2017-11-20, 18:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 10/14 Logo HGTV
2017-11-20, 18:00 Powiększyć przestrzeń, odc. 11/14 Logo HGTV
2017-11-13, 18:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 9/14 Logo HGTV
2017-11-13, 18:00 Powiększyć przestrzeń, odc. 10/14 Logo HGTV
2017-11-06, 18:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 8/14 Logo HGTV
2017-11-06, 18:00 Powiększyć przestrzeń, odc. 9/14 Logo HGTV
2017-10-30, 18:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 7/14 Logo HGTV
2017-10-30, 18:00 Powiększyć przestrzeń, odc. 8/14 Logo HGTV
2017-10-16, 18:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 5/14 Logo HGTV
2017-10-16, 18:00 Powiększyć przestrzeń, odc. 6/14 Logo HGTV
2017-10-09, 18:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 4/14 Logo HGTV
2017-10-09, 18:00 Powiększyć przestrzeń, odc. 5/14 Logo HGTV
2017-10-02, 18:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 3/14 Logo HGTV
2017-10-02, 18:00 Powiększyć przestrzeń, odc. 4/14 Logo HGTV
2017-09-25, 18:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 2/14 Logo HGTV
2017-09-25, 18:00 Powiększyć przestrzeń, odc. 3/14 Logo HGTV
2017-09-18, 18:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 1/14 Logo HGTV
2017-09-18, 18:00 Powiększyć przestrzeń, odc. 2/14 Logo HGTV
2017-09-11, 18:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 14 Logo HGTV
2017-09-11, 18:00 Powiększyć przestrzeń, odc. 1/14 Logo HGTV
2017-09-08, 12:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 13/14 Logo HGTV
2017-09-08, 12:00 Powiększyć przestrzeń, odc. 14 Logo HGTV
2017-09-04, 18:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 13/14 Logo HGTV
2017-09-04, 18:00 Powiększyć przestrzeń, odc. 14 Logo HGTV
2017-09-03, 15:00 Powiększyć przestrzeń, odc. 13/14 Logo HGTV
2017-09-03, 14:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 14 Logo HGTV
2017-09-01, 22:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 13/14 Logo HGTV
2017-09-01, 22:00 Powiększyć przestrzeń, odc. 14 Logo HGTV
2017-08-31, 11:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 12/14 Logo HGTV
2017-08-31, 11:00 Powiększyć przestrzeń, odc. 13/14 Logo HGTV
2017-08-28, 18:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 12/14 Logo HGTV
2017-08-28, 18:00 Powiększyć przestrzeń, odc. 13/14 Logo HGTV
2017-08-27, 14:45 Powiększyć przestrzeń, odc. 12/14 Logo HGTV
2017-08-27, 14:15 Powiększyć przestrzeń, odc. 13/14 Logo HGTV
2017-08-25, 22:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 12/14 Logo HGTV
2017-08-25, 22:00 Powiększyć przestrzeń, odc. 13/14 Logo HGTV
2017-08-24, 11:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 11/14 Logo HGTV

Emisja w stacjach

Powiększyć przestrzeń można obejrzeć w:

Emisje w: HGTV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info