Reklama

Powiększyć przestrzeń godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Powiększyć przestrzeń będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-08-14

13:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 1/14 Logo HGTV
Gdy metraż jest ograniczony Rob i Mia wkraczają do akcji! Ten niesamowity duet potrafi odpowiednio zagospodarować każdą nieruchomość, tak, aby z jednej strony dać jej więcej przestrzeni, a z drugiej zwiększyć jej wartość. W każdym odcinku zaproponują dwa rozwiązania. Wybór należy do właścicieli. Bohaterami metamorfoz są głównie rodziny, które wyrosły ze swoich domów i najzwyczajniej już się z nich nie mieszczą. Rob i Mia - Tylko oni potrafią odnaleźć dodatkową przestrzeń w Twoim domu! Tym razem trafiają do niezwykle usportowionej rodziny. Będą musieli pomóc im zorganizować dom na nowo, gdyż toną we własnych przedmiotach i kompletnie nie potrafią odnaleźć się w tym bałaganie.
/ Kanada / reality show

2018-08-16

13:25 Powiększyć przestrzeń, odc. 2/14 Logo HGTV
Gdy metraż jest ograniczony Rob i Mia wkraczają do akcji! Ten niesamowity duet potrafi odpowiednio zagospodarować każdą nieruchomość, tak, aby z jednej strony dać jej więcej przestrzeni, a z drugiej zwiększyć jej wartość. W każdym odcinku zaproponują dwa rozwiązania. Wybór należy do właścicieli. Bohaterami metamorfoz są głównie rodziny, które wyrosły ze swoich domów i najzwyczajniej już się z nich nie mieszczą. Jak zwykle rozbudowana domu nie jest opcją. Potrzebny będzie porządny remont, jeśli ta urocza para chce znaleźć miejsce dla dziecka, które urodzi się za pięć miesięcy. Brak schowków, stołu do wspólnych posiłków i zmywarki to tylko niektóre z problemów, jakie trzeba będzie rozwiązać.
/ Kanada / reality show

2018-08-17

13:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 3/14 Logo HGTV
Gdy metraż jest ograniczony Rob i Mia wkraczają do akcji! Ten niesamowity duet potrafi odpowiednio zagospodarować każdą nieruchomość, tak, aby z jednej strony dać jej więcej przestrzeni, a z drugiej zwiększyć jej wartość. W każdym odcinku zaproponują dwa rozwiązania. Wybór należy do właścicieli. Bohaterami metamorfoz są głównie rodziny, które wyrosły ze swoich domów i najzwyczajniej już się z nich nie mieszczą. Melinda i Shawn z dwójką maleńkich dzieci mieszkają w swoim domu od ośmiu miesięcy. Wszędzie walają się dziecięce zabawki i brakuje miejsca dla dorosłych. Dom zdecydowanie ma zły rozkład, na szczęście Rob i Mia doskonale radzą sobie z wyburzaniem ścian…
/ Kanada / reality show
Reklama

2018-08-20

13:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 4/14 Logo HGTV
Gdy metraż jest ograniczony Rob i Mia wkraczają do akcji! Ten niesamowity duet potrafi odpowiednio zagospodarować każdą nieruchomość, tak, aby z jednej strony dać jej więcej przestrzeni, a z drugiej zwiększyć jej wartość. W każdym odcinku zaproponują dwa rozwiązania. Wybór należy do właścicieli. Bohaterami metamorfoz są głównie rodziny, które wyrosły ze swoich domów i najzwyczajniej już się z nich nie mieszczą. Stuart i Christine mieszkają w swoim domu od 12 lat. Razem ze swoimi dorastającymi córkami przestają mieścić się w jego ścianach. Przeorganizowanie pokoi plus remont powinny rozwiązać problem. Mia i Rob mają dwie propozycje: remont kuchni z jadalnią albo zagospodarowanie piwnicy. Rodzina będzie musiała zdecydować się na jedno z rozwiązań.
/ Kanada / reality show

2018-08-21

13:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 5/14 Logo HGTV
Gdy metraż jest ograniczony Rob i Mia wkraczają do akcji! Ten niesamowity duet potrafi odpowiednio zagospodarować każdą nieruchomość, tak, aby z jednej strony dać jej więcej przestrzeni, a z drugiej zwiększyć jej wartość. W każdym odcinku zaproponują dwa rozwiązania. Wybór należy do właścicieli. Bohaterami metamorfoz są głównie rodziny, które wyrosły ze swoich domów i najzwyczajniej już się z nich nie mieszczą. Do tego domu wchodzi się przez sypialnię… czy mogło być gorzej? Sandy i Dax mieszkają w swoim domu od 10 lat. Kiedy mieszkali w nim sami było w porządku, teraz wraz z córeczką potrzebują nieco więcej miejsca. Domu brakuje szaf i innych schowków. Pralnia jest zawalona niczym dżungla. Zabawki walają się po całym domu. Rob i Mia będą mieli sporo pracy.
/ Kanada / reality show

2018-08-22

13:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 6/14 Logo HGTV
Gdy metraż jest ograniczony Rob i Mia wkraczają do akcji! Ten niesamowity duet potrafi odpowiednio zagospodarować każdą nieruchomość, tak, aby z jednej strony dać jej więcej przestrzeni, a z drugiej zwiększyć jej wartość. W każdym odcinku zaproponują dwa rozwiązania. Wybór należy do właścicieli. Bohaterami metamorfoz są głównie rodziny, które wyrosły ze swoich domów i najzwyczajniej już się z nich nie mieszczą. Morgan i Chris mieszkają z dwoma córkami i rodzicami Morgan… To lekkie przeludnienie rodzi niezły chaos! Ich dom potrzebuje pomocy Roba i Mii. Lodówka w piwnicy, walające się po domu lalki i tymczasowe rozwiązania nie pomagają. Potrzebny będzie dobry projekt i profesjonalny remont.
/ Kanada / reality show

2018-08-23

13:25 Powiększyć przestrzeń, odc. 7/14 Logo HGTV
Gdy metraż jest ograniczony Rob i Mia wkraczają do akcji! Ten niesamowity duet potrafi odpowiednio zagospodarować każdą nieruchomość, tak, aby z jednej strony dać jej więcej przestrzeni, a z drugiej zwiększyć jej wartość. W każdym odcinku zaproponują dwa rozwiązania. Wybór należy do właścicieli. Bohaterami metamorfoz są głównie rodziny, które wyrosły ze swoich domów i najzwyczajniej już się z nich nie mieszczą. Alias i Glenda mają pełny dom - dwoje maleńkich dzieci, pies i kot. Co dzień towarzyszy im lekkie zamieszanie. Pies myli swoje zabawki z dziecięcymi, dzieci mylą jego rzeczy ze swoimi i tak w kółko. Cały dom jest zawalony rzeczami i brak mu organizacji. Rob i Mia są w lekkim szoku. Zaproponowanie dwóch rozwiązań dla tej nieruchomości będzie kosztowało ich sporej pracy.
/ Kanada / reality show

2018-08-24

13:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 8/14 Logo HGTV
Gdy metraż jest ograniczony Rob i Mia wkraczają do akcji! Ten niesamowity duet potrafi odpowiednio zagospodarować każdą nieruchomość, tak, aby z jednej strony dać jej więcej przestrzeni, a z drugiej zwiększyć jej wartość. W każdym odcinku zaproponują dwa rozwiązania. Wybór należy do właścicieli. Bohaterami metamorfoz są głównie rodziny, które wyrosły ze swoich domów i najzwyczajniej już się z nich nie mieszczą. Laura i Mauro są bardzo związani z domem w którym mieszkają. Tak naprawdę dzięki niemu się poznali. Niestety wraz z pojawieniem się dzieci, miejsca w nim jakby trochę ubyło. Rob i Mia postarają się coś temu zaradzić.
/ Kanada / reality show

2018-08-27

13:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 9/14 Logo HGTV
Gdy metraż jest ograniczony Rob i Mia wkraczają do akcji! Ten niesamowity duet potrafi odpowiednio zagospodarować każdą nieruchomość, tak, aby z jednej strony dać jej więcej przestrzeni, a z drugiej zwiększyć jej wartość. W każdym odcinku zaproponują dwa rozwiązania. Wybór należy do właścicieli. Bohaterami metamorfoz są głównie rodziny, które wyrosły ze swoich domów i najzwyczajniej już się z nich nie mieszczą. To pierwszy dom Eryn i Chrisa. Póki w ich życiu nie pojawił się syn, wydawało się, że dom jest wystarczająco duży. Na myśl o drugim dziecku przechodzą ich ciarki - po prostu nie pomieściliby się! Toaleta wciśnięta za drzwi, sypialnia o kilka centymetrów większa niż łóżko i zupełnie niewykorzystany garaż. Coś musi się zmienić...
/ Kanada / reality show

2018-08-28

13:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 10/14 Logo HGTV
Gdy metraż jest ograniczony Rob i Mia wkraczają do akcji! Ten niesamowity duet potrafi odpowiednio zagospodarować każdą nieruchomość, tak, aby z jednej strony dać jej więcej przestrzeni, a z drugiej zwiększyć jej wartość. W każdym odcinku zaproponują dwa rozwiązania. Wybór należy do właścicieli. Bohaterami metamorfoz są głównie rodziny, które wyrosły ze swoich domów i najzwyczajniej już się z nich nie mieszczą. Dom Owena i Caroline jest za mały, jego plan jest niedostosowany do współczesnych wymogów - W kółko na siebie wpadają! Pełno ścian, różne meble i nadmiar przedmiotów zagracają każdy kąt. Rob i Mia już szykują dla nich konkurencyjne projekty.
/ Kanada / reality show

2018-08-29

13:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 11/14 Logo HGTV
Gdy metraż jest ograniczony Rob i Mia wkraczają do akcji! Ten niesamowity duet potrafi odpowiednio zagospodarować każdą nieruchomość, tak, aby z jednej strony dać jej więcej przestrzeni, a z drugiej zwiększyć jej wartość. W każdym odcinku zaproponują dwa rozwiązania. Wybór należy do właścicieli. Bohaterami metamorfoz są głównie rodziny, które wyrosły ze swoich domów i najzwyczajniej już się z nich nie mieszczą. Shelby i Tatiana mieszkają w małym domu, mijanie się tymi wąskimi korytarzami to nie lada wyzwanie! Matka i córka potrzebują większej przestrzeni. Rob i Mia szykują im do wybory dwa projekty.
/ Kanada / reality show

2018-08-30

13:25 Powiększyć przestrzeń, odc. 12/14 Logo HGTV
Gdy metraż jest ograniczony Rob i Mia wkraczają do akcji! Ten niesamowity duet potrafi odpowiednio zagospodarować każdą nieruchomość, tak, aby z jednej strony dać jej więcej przestrzeni, a z drugiej zwiększyć jej wartość. W każdym odcinku zaproponują dwa rozwiązania. Wybór należy do właścicieli. Bohaterami metamorfoz są głównie rodziny, które wyrosły ze swoich domów i najzwyczajniej już się z nich nie mieszczą. Darien i Eloise mieszkają w swoim domu od 3 lat. Dom jest obszerny i ma aż trzy poziomy. Niestety rozkład domu jest zupełnie niefunkcjonalny przez co nie pozwala rodzinie cieszyć się metrażem. Rob i Mia dokładnie wiedzą co trzeba w takiej sytuacji zrobić... Nie obędzie się bez demolki!
/ Kanada / reality show

2018-08-31

13:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 13/14 Logo HGTV
Gdy metraż jest ograniczony Rob i Mia wkraczają do akcji! Ten niesamowity duet potrafi odpowiednio zagospodarować każdą nieruchomość, tak, aby z jednej strony dać jej więcej przestrzeni, a z drugiej zwiększyć jej wartość. W każdym odcinku zaproponują dwa rozwiązania. Wybór należy do właścicieli. Bohaterami metamorfoz są głównie rodziny, które wyrosły ze swoich domów i najzwyczajniej już się z nich nie mieszczą. Ed i Molly mają dom w którym jest sporo przestrzeni… O dziwo to też może być problemem! Odkąd dołączyła do nich ich córeczka okazało się, że otwarte przestrzenie to także brak prywatności. Rob i Mia pomogą im uratować sytuację zanim w domu pojawi się kolejny członek rodziny...
/ Kanada / reality show
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Powiększyć przestrzeń. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Powiększyć przestrzeń w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Powiększyć przestrzeń.

Poprzednie emisje Powiększyć przestrzeń

Emisja Powiększyć przestrzeń miała miejsce:

2018-06-21, 13:25 Powiększyć przestrzeń, odc. 14 Logo HGTV
Gdy metraż jest ograniczony Rob i Mia wkraczają do akcji! Ten niesamowity duet potrafi odpowiednio zagospodarować każdą nieruchomość, tak, aby z jednej strony dać jej więcej przestrzeni, a z drugiej zwiększyć jej wartość. W każdym odcinku zaproponują dwa rozwiązania. Wybór należy do właścicieli. Bohaterami metamorfoz są głównie rodziny, które wyrosły ze swoich domów i najzwyczajniej już się z nich nie mieszczą. Rob i Lisa od samego początku nie byli zadowoleni ze swojego domu. Ciągłe remonty, brak przestrzeni i funkcjonalności odczuwają na każdym kroku. Rob i Mia nigdy nie widzieli tak dziwnego układu mebli, już u progu wiedzą od czego trzeba zacząć…
2018-06-20, 13:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 13/14 Logo HGTV
Reklama
2018-06-19, 13:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 12/14 Logo HGTV
2018-06-18, 13:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 11/14 Logo HGTV

Emisje archiwalne Powiększyć przestrzeń

Emisja Powiększyć przestrzeń miała miejsce:

2018-06-15, 13:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 10/14 Logo HGTV
2018-06-14, 13:25 Powiększyć przestrzeń, odc. 9/14 Logo HGTV
2018-06-13, 13:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 8/14 Logo HGTV
2018-06-12, 13:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 7/14 Logo HGTV
2018-06-11, 13:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 6/14 Logo HGTV
2018-06-08, 13:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 5/14 Logo HGTV
2018-06-07, 13:25 Powiększyć przestrzeń, odc. 4/14 Logo HGTV
2018-06-06, 13:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 3/14 Logo HGTV
2018-06-05, 13:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 2/14 Logo HGTV
2018-06-04, 13:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 1/14 Logo HGTV
2018-04-27, 13:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 13/14 Logo HGTV
2018-04-26, 13:25 Powiększyć przestrzeń, odc. 12/14 Logo HGTV
2018-04-25, 13:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 11/14 Logo HGTV
Reklama
2018-04-24, 13:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 10/14 Logo HGTV
2018-04-23, 13:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 9/14 Logo HGTV
2018-04-20, 13:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 8/14 Logo HGTV
2018-04-19, 13:25 Powiększyć przestrzeń, odc. 7/14 Logo HGTV
2018-04-18, 13:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 6/14 Logo HGTV
2018-04-17, 13:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 5/14 Logo HGTV
2018-04-16, 13:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 4/14 Logo HGTV
2018-04-13, 13:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 3/14 Logo HGTV
2018-04-12, 13:25 Powiększyć przestrzeń, odc. 2/14 Logo HGTV
2018-04-11, 13:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 1/14 Logo HGTV
2018-01-29, 18:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 6/14 Logo HGTV
2018-01-29, 18:00 Powiększyć przestrzeń, odc. 5/14 Logo HGTV
2018-01-22, 18:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 4/14 Logo HGTV
2018-01-22, 18:00 Powiększyć przestrzeń, odc. 3/14 Logo HGTV
2018-01-15, 18:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 2/14 Logo HGTV
2018-01-15, 18:00 Powiększyć przestrzeń, odc. 1/14 Logo HGTV
2017-12-18, 18:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 14 Logo HGTV
2017-12-11, 18:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 13/14 Logo HGTV
2017-12-11, 18:00 Powiększyć przestrzeń, odc. 14 Logo HGTV
2017-12-04, 18:30 Powiększyć przestrzeń, odc. 12/14 Logo HGTV

Emisja w stacjach

Powiększyć przestrzeń można obejrzeć w:

Emisje w: HGTV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info