Reklama

Przepis na życie godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Przepis na życie

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Przepis na życie będzie miała miejsce:

2018-03-24

11:55 Przepis na życie, odc. 10/13 Logo TVN 7
Pola ciężko przezywa koncert i postanawia zmienić siebie i całe swoje życie. Wątpi też, że uda jej się zdobyć Klemensa. Postanawia, w ramach zmiany, odwiedzić chirurga plastycznego. Jednak porady lekarza budzą w niej przerażenie. Pola stawia więc wszystko na jedną kartę i jedzie do Klemensa! Maciek chce w ramach prezentu zrobić remont mieszkania Anki i przystosować je dla dziecka. Pomoc przy ciężkich robotach deklaruje Długi oraz wszyscy przyjaciele Ireny. Andrzej zaprasza Beatę na romantyczną kolację do najlepszej w mieście restauracji... Kupuje też pierścionek. W czasie romantycznej kolacji w Imbirze, Beatę i Andrzeja widzi Anka. Rusza ku nim i robi awanturę obojgu. Andrzej jest w szoku a Beata wściekła - zrywa z nim i wyrzuca z domu. Jerzy zajmuje się Anką i odwozi do domu a Andrzej spędza noc na klatce schodowej w nadziei, że Beata się nad nim zlituje i mu wybaczy. Śliczna pokazuje Mani zdjęcie Grochola z piękną kobietą. Mania jest zazdrosna i załamana. Tymczasem Gruba pracuje nad Śrubą i jest coraz bliżej „zrobienia z niego” swojego faceta. Umawiają się do kina a Mania postanawia spotkać się z Wiktorem. Anka jest bardzo mile zaskoczona, gdy w dzień remontu w jej mieszkanie stawiają się tłumnie pomocnicy w tym: Pola z Klemensem oraz Jerzy i Aldona. Anka z Jerzym zabierają się za przygotowanie jedzenia dla całej ekipy, oboje są wniebowzięci i doskonale im się razem gotuje... Kiedy wszyscy zgodnie, wynoszą gruz po rozbiórce, pod dom podjeżdża Wiktor z zapłakaną Manią. Chłopak jest wściekły, a Mania roztrzęsiona. Ma porozpinaną bluzkę i jest wyraźnie przestraszona. Wiktor zarzuca jaj że jest gówniarą i nie wie czego chce. Jerzy daje mu w zęby. Po tych emocjach, już w domu, Cezary poczuje się nie najlepiej...
/ Polska / serial obyczajowy
13:05 Przepis na życie, odc. 11/13 Logo TVN 7
Anka, Irena i Mania rozpaczają po śmierci Cezarego. Maciek zupełnie nie odnajduje się w tej sytuacji – okazuje się fatalnym pocieszycielem, zupełnie pozbawionym empatii. Anka czuje, że nie może na nim polegać. Na szczęście Jerzy sprawdza się w stu procentach Zaskakuje też Ankę, proponując jej udział w konkursie kulinarnym. Anka jednak uważa, że nie da rady, będzie już wtedy w bardzo zaawansowanej ciąży. Poza tym nie wierzy w swój kulinarny talent, uważa, że „tylko gotuje”. Jerzy jest innego zdania i próbuje ją przekonać. Andrzej przychodzi do Anki po poradę miłosną – była żona radzi mu żeby walczył o ukochaną. Mania jest rozczarowana spotkaniem z ojcem – czuje się przez niego zaniedbana. Nadchodzi dzień pogrzebu Cezarego. Irena prosi Ankę, żeby powiedziała parę słów pożegnania. Anka z oporami, ale się zgadza. Trzy tygodnie później Anka jest w wirze przygotowań do konkursu kulinarnego. Pola jest sfrustrowana „długim rozbiegiem” Klemensa – ich związek jeszcze nie wyszedł poza fazę pocałunków. Mężczyzna ma dla niej niespodziankę – chce namalować jej portret – Pola planuje uwiedzenie podczas pozowania! Zgodnie z poradą Anki Andrzej jedzie do Beaty i błaga ją o wybaczenie – wszystko na nic. Lekarka ma o nim fatalne zdanie. Idzie też do restauracji, żeby przeprosić Ankę za ostatnie spotkanie i okropną sytuację. Kobiety dochodzą do porozumienia – Anka radzi Beacie wybaczyć Andrzejowi. Zgadza się również pozostać pod jej opieką do rozwiązania. Andrzej zostaje wreszcie doktorem. Anka wygrywa konkurs, jest bardzo szczęśliwa, tym bardziej, że jednym z jurorów jest Jerzy. Kiedy odbiera nagrodę kucharz odbiera tajemniczy telefon i gdzieś znika bez słowa. To trochę psuje radość Anki. Jerzy nie odbiera też od niej telefonów.
/ Polska / serial obyczajowy
14:05 Przepis na życie, odc. 12/13 Logo TVN 7
Wanda, Irena, Stefan i Karol postanawiają pomóc Ani przed narodzinami. Wanda z Ireną zabierają ją do szkoły rodzenia. Jerzy odwozi syna na lotnisko. Rozstanie z chłopcem jest dla niego wyjątkowo ciężkie. W domu upija się z rozpaczy. Kiedy pojawia się w restauracji w takim stanie, menedżerka jest przerażona. W ich lokalu ma się zaraz odbyć wizytacja właścicielki. Anka, jako jedyna, nie traci zimnej krwi. Bezbłędnie kieruje kuchnią a Jerzego każe zamknąć w chłodni. Jej pomysł okazuje się skuteczny. Jerzy trzeźwieje i z niewielką pomocą Długiego i Żylety, odbiera gratulacje od właścicielki. Później, tego samego dnia, w ramach wdzięczności Jerzy zaprasza Ankę do opery. Niestety przygotowania w domu zajmują Ani zbyt dużo czasu i kobieta przychodzi na spektakl spóźniona. Jerzy zaprasza ją do domu, gdzie w końcu opowiada jej o Piotrze. Okazuje się, że jego syn mieszka na co dzień w Berlinie ze swoją matką, która obecnie znajduje się w separacji z Jerzym. Anka, wycieńczona wydarzeniami ostatnich dni, zasypia na kanapie u Jerzego. Kiedy mężczyzna idzie do innego pokoju po koc, którym chce przykryć Anię, ta budzi się i wychodzi z mieszkania Jerzego. Maciek wyciąga Ankę na miasto. Ciągle stara się ją przekonać do swojej osoby. Na jego nieszczęście Ania nieustannie opowiada o Jerzym. Ania żali się matce, że jej kłopoty chyba nigdy się nie skończą. Irena odpowiada jej, że tylko od nas samych zależy jak potoczą się nasze życia. Mania postanawia zorganizować małe spotkanie dla znajomych, z okazji swoich urodzin. Na korytarzu podchodzi do niej Grochol i stara się wszystko wytłumaczyć, ale bez skutku. Mania zgadza się na rozmowę z nim, podczas imprezy. Grochol wyznaje jej, że był zazdrosny. Andrzej pokonuje własny strach i wchodzi na ściankę wspinaczkową. Prosi też Beatę, żeby do niego wróciła. Kobieta się zgadza, ale stawia jasny warunek. Nie chce mieć z nim dzieci. Chce skupić się na nim i na swojej karierze. Mężczyzna zgadza się na wszystko bez wahania. Andrzej zabiera Beatę do restauracji, gdzie prosi ją o rękę. Czy Beata przyjmie jego oświadczyny?
/ Polska / serial obyczajowy
Reklama

2018-03-25

12:20 Przepis na życie, odc. 13 Logo TVN 7
Mania uspokaja Grubą, że między nimi nic się nie zmieniło. Kiedy ich wychowawczyni przedstawia reszcie klasy nowego kolegę, Gruba od razu się w nim zadurza. Mania, która rozpoznaje w chłopaku deskorolkarza, który potrącił ją w pierwszym odcinku, poznaje go z Grubą. Mateusz, bo tak ma na imię nowy uczeń, uśmiecha się przyjaźnie do Zośki. Widać, że ją polubił. Anka spotyka się z Maćkiem. Mężczyzna ma cały czas nadzieję, że kobieta wybierze właśnie jego, ale wyraźnie widać, że serce Anki należy do Jerzego. Ania dziękuje za wszystko Maćkowi i jedzie spotkać się z Jerzym. Niestety, Knape wyjeżdża do Berlina, żeby być bliżej swojego syna. Anka i Jerzy próbują się skontaktować ze sobą, ale przez niefortunny zbieg okoliczności, nie mają nawet jak porozmawiać przez telefon. W pracy Anka jest zaskoczona, kiedy dowiaduje się, że ma zostać nowym szefem kuchni. Pyta się menedżerki, co w takim wypadku stanie się z Jerzym. Menago informuje ją, że Jerzy zrezygnował z pracy i zarekomendował ją właścicielce lokalu. Ta zgodziła się bez wahania. Podczas wizyty w przychodni, Beata mówi Ance, że wspólnie z Andrzejem, zamierzają teraz w pełni korzystać z życia. Informuje też Anię, że zbliża się termin jej porodu. Irena mówi Wandzie, Stefanowi i Karolowi, że chce poprawić nastrój Ance. Prosi przyjaciół, żeby jej pomogli. Kontaktuje się też z Polą i Klemensem. Klemens wpada na pomysł zorganizowania ogniska. Irena postanawia we wszystko zaangażować również Manię i Grubą. Nawet Andrzej i Beata zostają zaproszeni! Mania, pod pretekstem pożyczenia od koleżanki zeszytu, prosi matkę, żeby zawiozła ją na miejsce, gdzie czeka na nią niespodzianka. Widząc ognisko i zebranych przy nim bliskich, Anka płacze ze szczęścia. Pola i Beata odbywają poważną rozmowę. Mimo, że Pola nie przepada za nową partnerką Andrzeja.
/ Polska / serial obyczajowy
13:20 Przepis na życie, sez. 2, odc. 1 Logo TVN 7
Drugi sezon serialu „Przepis na życie”, w którym nie zabraknie życiowych sytuacji, błyskotliwych dialogów i jedynego w swoim rodzaju poczucia humoru. Anka oraz jej najbliżsi będą żyć porodem oraz jej ekscytującym związkiem z Jerzym. To jednak miłość z przeszkodami. Pojawi się Elka, była żona Jerzego (Magdalena Popławska), która tylko pozornie da za wygraną… Po urodzeniu dziecka Anka nadal będzie się realizowała jako szefowa restauracji „Imbir”. Czy z powodzeniem? Andrzeja opanuje szaleństwo na punkcie nowonarodzonego potomka. Co oznacza stałe wizyty w mieszkaniu swojej byłej żony, Anki. Jak to zniesie zaborcza pani doktor, Beata? Jedno jest pewne – Andrzeja czeka ciężki czas. Zakręcona Pola spróbuje ułożyć sobie życie u boku Klemensa. Czy to oznacza, że specjalistka od męskich serc została usidlona? A jeśli mowa o męskich adoratorach to pewne jest, że w tej serii także serce matki Anki - Ireny mocniej zabije… W serialu pojawi się też kilka nowych, znaczących postaci, w których role, poza wspomnianą już Magdaleną Popławską, wcielą się m.in.: Bartek Świderski, Robert Gonera, Anna Samusionek i inni. *** Odcinek 1 Anka w asyście przyjaciół i rodziny trafia do szpitala z silnymi skurczami porodowymi. Andrzej chce aktywnie uczestniczyć w porodzie, co spotyka się z głośnym niezadowoleniem Ireny. Maćka i Andrzeja dzieli różnica zdań na temat tego, co powinna robić rodząca Anka. Niepotrzebne spory przerywa Beata, która zatrzymuje towarzystwo przed drzwiami sali porodowej i tylko z Anką przekracza ich próg. W Berlinie w domu żony, Jerzy rozmawia z synem o wakacyjnych marzeniach chłopca. Obiecuje, że przekona Elkę (Magdalena Popławska) do wyjazdu Janka na obóz nad polskie morze. Obecność Jerzego zdecydowanie irytuje Elkę, która rzuca pod jego kątem kąśliwe uwagi. W szpitalu Anka między kolejnymi skurczami upiera się, że musi porozmawiać z Jerzym. Beata uspokaja rodzącą, a po chwili wyznaje, że jest w ciąży z Andrzejem. Jerzy wciąż próbuje skontaktować się z Anką. Elka jest rozwścieczona kolejnymi podejmowanymi próbami telefonicznymi przez męża. Niespodziewanie dla Elki, Jerzy informuje ją, że chce rozwodu. Kobieta nie zgadza się na podpisanie dokumentów rozwodowych. Padają ostre słowa, których świadkiem jest Janek. Próby znalezienia telefonu Anki nie powodzą się. Beata informuje wszystkich o konieczności przeprowadzenia cesarskiego cięcia u rodzącej. Również ta informacja stanowi punkt zapalny w rozmowie Maćka z Andrzejem. Podczas oczekiwania w szpitalu, Klemens sugeruje Poli, że chciałby mieć z nią dzieci. Przerażona Pola nie kontynuuje rozmowy. Na świat przychodzi syn Anki i Andrzeja, co wzbudza ogólną radość wśród zebranych. Beata korzystając z sytuacji, informuje Andrzeja, że jest z nim w ciąży. Pierwsza reakcja kardiologa nie podoba się Beacie, jednak po chwili Andrzej cieszy się na myśl o kolejnym potomku. Po powrocie ze szpitala Klemens rozwodzi się na temat własnej wizji rodzicielstwa. Pola jest widocznie zirytowana tym tematem i nie chce rozmawiać o macierzyństwie. Pierwsze dni po porodzie nie są dla Anki łatwe. Po cesarskim cięciu zamieszkała z matką, której przesadna troska zaczyna ją zdecydowanie przytłaczać. Codzienność staje się nieznośna, Anka ucieka w gotowanie i coraz bardziej zamyka się w sobie. Beata nie jest zadowolona z postawy Andrzeja, który nie kryje radości związanej z narodzinami syna. Jerzy wciąż próbuje namierzyć Ankę. Tym razem dzwoni do Menago licząc na jakiekolwiek informacje. Słyszy, że w restauracji nie ma dobrego zastępstwa i wszyscy czekają na powrót Anki. Anka umawia się z Polą. Spotkanie owocuje zakupem nowego telefonu. Pozornie rozwiązany problem uzmysławia Ance, że boi się skontaktować z Jerzym. Pola zachęca przyjaciółkę do działania. Nieoczekiwanie Anka odbiera telefon z Niemiec. Jerzy zapowiada swój powrót do Warszawy. Nawet złośliwość Elki nie jest w stanie zniweczyć jego planu, postanawia zabrać Janka do Polski. Rozpromieniona Anka spotyka pod swoim domem Maćka i zdecydowanie zmienia kierunek ich relacji. Zawiedziony mężczyzna odchodzi bez słowa. Po telefonie od Jerzego w domu Ireny wszystko wraca do normy, Anka rozmawia, uśmiecha się, Mania nie martwi się o matkę.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-03-26

08:20 Przepis na życie, sez. 2, odc. 1 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
10:00 Przepis na życie, sez. 3, odc. 10 Logo TVN Fabuła
Po rzuceniu pracy u Elki, Anka postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i otworzyć własną restaurację. Do tego czasu zamierza pracować jednak w Kardamonie, co pozwoli jej uzbierać fundusze konieczne do rozpoczęcia inwestycji.Jerzy informuje swój zespół o zatrudnieniu Anki. Wiadomość ta wzbudza ogólny niepokój. Wszyscy boją się utraty pracy i zmian, jakie mogą nastąpić wraz z pojawieniem się w ich kuchni narzeczonej Szefa. Andrzej szukając pretekstu do spotkania z Beatą, przyjeżdża po swoje rzeczy do jej rodziców. Tam dowiaduje się, że Beata się wyprowadziła. Beata tymczasem próbuje urządzić swoje nowe mieszkanie. Pełna entuzjazmu przynosi do domu farby i zabiera się za malowanie. Do kawiarni, w której pracuje Mania wpada Grochol ze swoją koleżanką – tancerką. Mania jest zaskoczona, była pewna, że Grochol jest w Gdańsku. Mimo to jest dla niego miła i nie czyni mu wyrzutów. Grochol zaprasza ją na swoją próbę. Pola wybacza Tadeuszowi niefortunny pomysł z umieszczeniem pierścionka w ciastku. Romantyczne pogodzenie przerywa telefon zapłakanej Beaty. Beata informuje Polę, że nie przyjdzie na trening, maluje mieszkanie i wszystko idzie jej nie tak. Pola i Tadeusz jadą jej pomóc. Anka odwiedza w szpitalu Wandę przy okazji przynosi furę jedzenia, którą dziś ugotowała w ramach dokształcania się. Zwierza się, że chce otworzyć restaurację. Wszyscy oprócz Ireny są zachwyceni tym pomysłem. Wanda daje Ance ogłoszenie, które wycięła dla niej z gazety. Jest to informacja o kursie dla wybranych kucharzy prowadzonym przez największego mistrza francuskiej kuchni – Antoine’a Duchampa. Anka dzwoni do organizatora kursu. Niestety okazuje się, że nie ma już wolnych miejsc. Pozostaje jej oczekiwanie na liście rezerwowych. Do salonu fryzjerskiego, w którym pracuje Gruba przychodzi nowy klient – młody chłopak imieniem Jacek. Chłopak od pierwszego wejrzenia jest zauroczony Grubą. On budzi w niej zgoła inne odczucia. Mania i Gruba oglądają próbę Grochola. Do Mani dociera fakt, że ona i Grochol żyją obecnie w dwóch różnych światach. Uświadamia sobie, że nie ma sensu tego dłużej ciągnąć i zrywa z Grocholem. Anka dowiaduje się, że lokum, które Jerzy znalazł dla Andrzeja to zaplecze Kardamonu. Postanawia pomóc swojemu eks-mężowi i jedzie po Beatę. Jerzy i Mateo rozmawiają o kursie u Duchampa. Z rozmowy wynika, że panowie się znają i nie przepadają za sobą. Ich zdaniem Duchamp to farbowany lis, ale i tak na pewno znajdą się tacy, którzy się na to nabiorą i zechcą pobierać u niego nauki. Wanda wpada na pomysł jak pomóc Ance zrealizować marzenie o własnej restauracji. W tym celu przyjaciele Wandy ściągają do szpitala jej byłego męża - Stanisława. Ten pojawia się niemal natychmiast, przekonany, że Wanda umiera. Wanda „na łożu śmierci” wybacza mu romanse i nieślubne dzieci w zamian ma do niego jedną prośbę, jest to związane z jego pracą w urzędzie miasta. Anka w asyście Poli i Tadeusza przywozi Beatę do Kardamonu. Beata nie rozumie o co chodzi, aż do chwili gdy dostrzega szykującego się do spania Andrzeja. Beata i Żabcia padają sobie w ramiona. Beata prosi go, żeby wrócił z nią i Kornelią do domu. Okazuje się, że Andrzej o niczym innym nie marzy.
/ Polska / serial obyczajowy
14:35 Przepis na życie, sez. 3, odc. 11 Logo TVN Fabuła
Anka szuka lokalu na restaurację, niestety na stronach urzędu nie ma żadnych interesujących przetargów. Anka spotyka się z Polą. Pola jest podekscytowana, bo odzyskała pierścionek zaręczynowy. Ma nadzieję, że Tadeusz w końcu jej się oświadczy. Jest już pewna, że chce zostać jego żoną. Anka zwierza się Poli, że Jerzy nie popiera żadnej z jej inicjatyw, jest przeciwny zarówno otwarciu przez nią restauracji, jak i kursowi u Duchampa. Ona jednak nie zamierza rezygnować ze swoich planów. Jerzy dostaje zielone światło od telewizji, może nakręcić pilotowy odcinek swojego kulinarnego programu. Zanim to jednak nastąpi musi przygotować jego scenariusz. Redakcja przydziela mu do pomocy Violę, osobę odpowiedzialną za wykreowanie ostatecznej wizji jego programu. Anka udaje się do organizatora kursu Duchampa, aby zawalczyć o swój udział. Przekonuje Anette, że to dla niej bardzo ważne, że niebawem zaczyna pracę u Jerzego Knappe i musi się podszkolić. Rozmowie przysłuchuje się siedzący nieopodal czterdziestoparoletni przystojny mężczyzna. Niestety organizatorka nie ma dla Anki dobrych wieści, liczba miejsc jest ograniczona, a ponieważ nikt nie zrezygnował, nic się nie da zrobić. Gdy zrezygnowana Anka wychodzi Anette niespodziewanie informuje ją, że sytuacja uległa zmianie. Okazuje się, że świadkiem ich rozmowy był sam mistrz. Szczęśliwa Anka szturmuje księgarnię i wykupuje z niej wszystko na temat kuchni francuskiej. Tam przyjeżdża po nią Jerzy. Dzielą się swoimi sukcesami. Jerzy pokazuje Ance umowę na pierwsze 13-odcinków swojego programu, Anka chwali się, że przyjęto ją na kurs. Anka cieszy się z sukcesu Jerzego, Jerzy z jej nie. Anka nie rozumie dlaczego. Wanda szykuje się do wyjścia ze szpitala, gdy niespodziewanie odwiedza ją Stanisław. Zgodnie z obietnicą przyniósł jej kontakt do właściciela lokalu wynajmowanego na restaurację. Przyjaciele decydują, że to Irena przekaże Ance dobrą nowinę, a Stefan w tym czasie odwiezie Wandę do domu. Irena i Karol zastanawiają się czy Stefan wykorzysta tę okazję by w końcu oświadczyć się Wandzie. Stefan zamierza to zrobić. Pod wpływem impulsu przyklęka przy samochodzie w oczekiwaniu aż Wanda wysiądzie. Niestety Wanda pochłonięta zbieraniem swoich rzeczy nie zauważa go i uderza go drzwiami. Stefan pada jak długi, żeby ratować swój honor, kłamie, że kluczyki wpadły mu pod samochód. Irena oznajmia Ani, że znaleźli lokal na jej restaurację. Przejęta Anka od razu umawia się na spotkanie. Elka wraca z wyjazdu narciarskiego z Jankiem i Marcelem. Janek przekazuje Jerzemu nowinę, że Elka zakochała się w Marcelu. Przy okazji Elka porusza temat przebywającego aktualnie w Warszawie Duchampa. Okazuje się, że Antoine był jej pierwszym mężem, małżeństwo ich trwało krótko, a przyczyną jego rozpadu był Jerzy. Elżbieta zapowiada Jerzemu, że razem z Antoinem i Marcelem odwiedzą Kardamon. Anka wraz z Ireną oglądają miejsce na restaurację. Anka jest zachwycona, ale właściciel żąda kaucji za cztery miesiące z góry. Andrzej i Beata odwiedzają ulubioną kawiarnię Andrzeja na Agrykoli. Zamierzają zjeść tam obiad, ale Beata nie może znieść zainteresowania, jakie Andrzej wzbudza u przebywających tam kobiet (matek z dziećmi). Zazdrosna oznajmia Andrzejowi, że wychodzą. Andrzej ma dość wzajemnych podejrzeń o zdradę. Uważa, że sytuacja ulegnie zmianie, gdy zostaną małżeństwem. Nalega na ślub. Beata jest zachwycona. Beata dzieli się dobrą nowiną z Polą, przy okazji wyraża nadzieję, że wezmą podwójny ślub. Pola protestuje, ale widząc reakcję Beaty wycofuje się, a nawet wykazuje entuzjazm do tego szalonego pomysłu. Beata i Pola postanawiają zorganizować dla Andrzeja i Tadeusza pokaz tańca na rurze. Anka rozpoczyna pracę w Kardamonie. Początkowo wszyscy są nastawieni względem niej nieufnie, a nawet wrogo, ale ona zdaje się tego nie zauważać. Pracuje ciężko, w kryzysowej sytuacji pomaga Pati i na koniec dnia przekonuje do siebie współpracowników Jerzego. Wanda i Irena postanawiają pożyczyć Ance pieniądze na wynajęcie lokalu. Elka próbuje namówić Marcela na zwolnienie Anki i Jerzego. Marcel jest nią rozczarowany. Gdyby nie zawiść i chęć zemsty na Jerzym, Elka byłaby całkiem fajną babką. Jerzy ogłasza w Kardamonie, że Anka będzie pracować na pół etatu. Anka zdziwiona, czemu na pół. Jerzy wyjaśnia, że skoro chce ukończyć kurs u Duchampa, musi mieć na to czas, a on nie zamierza jej tego utrudniać. Wyraża tylko nadzieję, że Anka nie zdradzi go z mistrzem francuskiej kuchni.
/ Polska / serial obyczajowy
16:55 Przepis na życie, sez. 2, odc. 2 Logo TVN 7
Drugi sezon serialu „Przepis na życie”, w którym nie zabraknie życiowych sytuacji, błyskotliwych dialogów i jedynego w swoim rodzaju poczucia humoru. Anka oraz jej najbliżsi będą żyć porodem oraz jej ekscytującym związkiem z Jerzym. To jednak miłość z przeszkodami. Pojawi się Elka, była żona Jerzego (Magdalena Popławska), która tylko pozornie da za wygraną… Po urodzeniu dziecka Anka nadal będzie się realizowała jako szefowa restauracji „Imbir”. Czy z powodzeniem? Andrzeja opanuje szaleństwo na punkcie nowonarodzonego potomka. Co oznacza stałe wizyty w mieszkaniu swojej byłej żony, Anki. Jak to zniesie zaborcza pani doktor, Beata? Jedno jest pewne – Andrzeja czeka ciężki czas. Zakręcona Pola spróbuje ułożyć sobie życie u boku Klemensa. Czy to oznacza, że specjalistka od męskich serc została usidlona? A jeśli mowa o męskich adoratorach to pewne jest, że w tej serii także serce matki Anki - Ireny mocniej zabije… W serialu pojawi się też kilka nowych, znaczących postaci, w których role, poza wspomnianą już Magdaleną Popławską, wcielą się m.in.: Bartek Świderski, Robert Gonera, Anna Samusionek i inni. *** Odcinek 2 (15) Po długiej podróży pociągiem Jerzy z synem docierają do Warszawy. Mania zwierza się Grubej ze swoich problemów. Przyjaciółka próbuje namówić ją na wspólne spotkanie z Grocholem, podczas którego chłopak ma ją nauczyć kilku tanecznych kroków. Gruba chce nabyć nowych umiejętności, by zaimponować Mateuszowi. Mania jest przygnębiona i nie ma ochoty na towarzystwo. Anka spędza czas z dzieckiem. Podczas spaceru odbiera smsa od Jerzego i mimowolnie puszcza wózek z synkiem. Pędzący po pochyleniu alejki wózek zatrzymuje malarz plenerowy. Anka jest mu wdzięczna, ale mężczyzna wzbudza w niej poczucie winy. Andrzej ma dla Beaty niespodziankę. Jednak wizyta w sklepie z zabawkami nie podoba się Beacie. Zachowanie Andrzeja wzbudza w niej irytację. Pola z Klemensem chcą złożyć Ance wizytę z okazji narodzin synka. W ostatniej chwili Klemens rezygnuje z wyjścia i zostaje, by w tajemnicy obejrzeć mecz. Pola wychodzi sama zapominając o prezencie. Gdy wraca po niego, widzi swojego partnera w charakterze oszalałego kibica. Andrzej stara się nakłonić Beatę do uczestnictwa w życiu jego byłej żony i nowonarodzonego syna, co zdecydowanie nie podoba się kobiecie. Ich spotkanie z Anką pod domem, kończy się ucieczką Beaty. Wypadek z wózkiem buduje komitywę między Ireną i Andrzejem. Anka nie może znieść ciągłych oskarżeń, pakuje siebie oraz dzieci. Pola spotyka pod domem Ireny zapłakaną Beatę. Chcąc pomóc zazdrosnej o Andrzeja kobiecie, daje lekcję pokazową pt. ''Jak zwrócić Jego uwagę?''. Beata jest pod wrażeniem umiejętności Poli. Anka wyprowadza się od matki wbrew protestom Ireny i Andrzeja. Pod domem, w obecności Poli i Beaty dochodzi do ostrej wymiany zdań między Manią, a ojcem. Beata kłóci się z Andrzejem, każe mu zaprzestać bycia ''ojcem w rozkroku'', nie godzi się na jego zaangażowanie w życie pierwszej żony. Jerzy dzwoni do Anki i zaprasza ją do siebie, by poznała Janka. Anka jest szczęśliwa, chce odpowiednio przygotować się do spotkania. Mania potrąca rowerem Daniela, chłopaka fotografującego ptaki w parku. Nieznajomy drażni się z nią żartobliwie powodując, że dziewczyna zapisuje jego numer telefonu. Ciągły płacz noworodka niepokoi Ankę, która prosi Andrzeja o kontakt do pediatry. Beata jest świadkiem ich rozmowy telefonicznej, po której wyznaje, że chce być dla Andrzeja najważniejsza. Pola rozmawia z Klemensem o jego drobnym kłamstwie. Mężczyzna przyznaje się, że oprócz sztuki, jego drugą pasją jest piłka nożna.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-03-27

08:20 Przepis na życie, sez. 2, odc. 2 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
10:00 Przepis na życie, sez. 3, odc. 11 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
14:35 Przepis na życie, sez. 3, odc. 12 Logo TVN Fabuła
Beata i Andrzej idą do urzędu stanu cywilnego zarezerwować termin ślubu. Beata uczula Andrzeja jak ważne dla niej jest wzięcie ślubu razem z jej nową przyjaciółką Polą. Niestety w urzędzie okazuje się, że nie ma wolnych podwójnych terminów. Beata zmuszona jest porzucić swoje marzenia. Anka rozpoczyna kurs kuchni francuskiej u mistrza Duchampa. Szkolenie odbywa się w Imbirze, który Elka wynajęła Duchampowi na ten cel. W drodze na pierwsze zajęcia Anka natyka się na Elkę. Ta nie omieszka podzielić się z nią informacją, że Antoine był jej pierwszym mężem, do czasu, aż Jerzy jej mu nie odbił. Anka wpada na zajęcia spóźniona i zła, co niestety odreagowuje na swoim nowym nauczycielu. Mimo wyraźnego napięcia Antoine wydaje się być pod wrażeniem Anki i po zakończeniu zajęć próbuje zaprosić ją na lampkę wina. Anka odmawia. Do Mani dzwonią z redakcji czasopisma ”Jak”. Jej teksty zostały pozytywnie ocenione, dlatego zlecają jej napisanie próbnego artykułu. Gruba próbuje pogodzić Manię z Grocholem. Mania dla świętego spokoju zgadza się z nim porozmawiać. W trakcie spotkania uzmysławia mu, że każde z nich ma teraz odmienne priorytety. Rozstają się w zgodzie, zostawiając sobie tzw. furtkę do ewentualnego powrotu. Pola prosi Beatę o medyczną konsultację, od kiedy poznała Tadeusza zapragnęła zostać matką, a nie wie czy w jej sytuacji jest to możliwe. Pola deklaruje Ance chęć zostania udziałowcem w jej restauracji. Anka wniesie do interesu pracę i swój talent, a Pola wkład finansowy. Okazuje się, że chętnych do pomocy jest więcej. Irena, Wanda, Stefan i Karol również przynoszą Ance swoje oszczędności, nawet Mania dorzuca swoją pierwszą wypłatę. Anka jest wzruszona. Pola próbuje ugotować kolację dla siebie i Tadeusza, niestety jej próby kończą się wyłącznie zadymieniem kuchni. Głodni lądują w restauracji Kardamon. Wieczór w Kardamonie, na sali wśród gości siedzą: Elka, Marcel i Antoine. Jerzy ogłasza w kuchni pełną mobilizację, wszyscy mają dać z siebie wszystko. Po skończonej kolacji Duchamp przychodzi do kuchni, żeby osobiście podziękować za wytworny posiłek. Docenia dania Jerzego, ale jeszcze bardziej suflet przygotowany przez Ankę. Antoine wyraźnie ją adoruje. To drażni Elkę. I nie uchodzi uwadze Jerzego.
/ Polska / serial obyczajowy
16:55 Przepis na życie, sez. 2, odc. 3 Logo TVN 7
Drugi sezon serialu „Przepis na życie”, w którym nie zabraknie życiowych sytuacji, błyskotliwych dialogów i jedynego w swoim rodzaju poczucia humoru. Anka oraz jej najbliżsi będą żyć porodem oraz jej ekscytującym związkiem z Jerzym. To jednak miłość z przeszkodami. Pojawi się Elka, była żona Jerzego (Magdalena Popławska), która tylko pozornie da za wygraną… Po urodzeniu dziecka Anka nadal będzie się realizowała jako szefowa restauracji „Imbir”. Czy z powodzeniem? Andrzeja opanuje szaleństwo na punkcie nowonarodzonego potomka. Co oznacza stałe wizyty w mieszkaniu swojej byłej żony, Anki. Jak to zniesie zaborcza pani doktor, Beata? Jedno jest pewne – Andrzeja czeka ciężki czas. Zakręcona Pola spróbuje ułożyć sobie życie u boku Klemensa. Czy to oznacza, że specjalistka od męskich serc została usidlona? A jeśli mowa o męskich adoratorach to pewne jest, że w tej serii także serce matki Anki - Ireny mocniej zabije… W serialu pojawi się też kilka nowych, znaczących postaci, w których role, poza wspomnianą już Magdaleną Popławską, wcielą się m.in.: Bartek Świderski, Robert Gonera, Anna Samusionek i inni. *** Odcinek 3 (16) Mania przekonuje matkę, że poradzi sobie z bratem podczas randki Anki z Jerzym. Przyjęty przez Polę do firmy Stażysta, ewidentnie nie przypadł do gustu Asystentowi. Pierwszy dzień w pracy pokazuje Ignacemu, że przełożona ceni ludzi odważnych, kreatywnych i takich, którzy nie są kibicami piłki nożnej. Janek prosi Jerzego o możliwość spędzenia wieczoru u kolegi, Kacpra. Ojciec nie oponuje. W salonie fryzjerskim między Anką a inną klientką dochodzi do niemiłej wymiany zdań na temat płaczącego w wózku dziecka. Mimo to, Anka doskonale czuje się po mini metamorfozie. Wracając z zakupów spotyka Tadeusza-pediatrę, który proponuje jej kawę, ale płaczący Gniewko niweluje plany. Pola dostaje kwiaty od Asystenta, jednak nawet ten gest nie jest w stanie przyćmić niedociągnięć podwładnego. To raczej Ignacy podoba się Poli coraz bardziej. Beata wypróbowuje na Andrzeju numer z chusteczkami, niestety bez pożądanego efektu. Anka odwiedza Imbir. Wszyscy pracownicy są zachwyceni dzieckiem. Poproszona przez Menago na bok Anka dowiaduje się, że restauracja przechodzi kryzys. Anka decyduje się na natychmiastowy powrót do pracy. Beata wraca po urlopie do pracy. Personel, w tym nowo zatrudniony pielęgniarz Przemek, zauważa kwitnący wygląd lekarki. Aldona z Długim przekomarzają się. Oboje zajmują się maleństwem. Mania urządza Grubej mini sesję zdjęciową, jednak w jej trakcie psuje się aparat. Dziewczyna postanawia skontaktować się z Danielem i poprosić go o pomoc. Jerzy odprowadza syna na plac zabaw, gdzie Janek umówił się z kolegą. Chłopiec życzy ojcu udanej randki. Jerzy jest zaskoczony dojrzałością syna. Beata dostrzega szczególną uczynność ze strony Przemka, któremu ewidentnie się podoba. Anka zjawia się u matki z bukietem kwiatów. Przeprasza za swoje dąsy, a dodatkowo informuje, że wraca do pracy, co spotyka się z dezaprobatą Ireny. Gruba pod okiem Grochola ćwiczy na sali gimnastycznej. Jest pod wrażeniem Juliana, partnera tańczącego z nią w parze. Daniel fotografuje tańczących. Gruba stara się , by jednocześnie nie pomylić kroków i dobrze wyglądać na zdjęciach, co kończy się kontuzją Juliana. Dziewczyna poddaje się i opuszcza trening. Grochol jest zazdrosny o Manię, próbuje z nią porozmawiać, ale ona ucieka. Pola spotyka się w parku z Anką. Dołącza do nich Beata, która chciała opowiedzieć Poli o numerze z chusteczkami, który sprawdził się w przypadku Przemka, jednak w obecności Anki, zmienia bohatera na Andrzeja. Wszystkie trzy fantazjują widząc przystojnego mężczyznę - Anka o Jerzym, Pola o Ignacym, Beata o Przemku. Jerzemu składa wizytę przedstawicielka wydawnictwa ''Wyspa'', Małgorzata Lebiodka i proponuje współpracę. Jerzy jest oschły i nie wykazuje zainteresowania, jednak kobieta zapowiada, że odezwie się wkrótce do kucharza. Andrzej przygotowuje zdrową kolację dla Beaty i siebie, ale ona woli jeść śledzie i pączki. Pola stara się uwieść Klemensa swoim wyglądem, jednak przegrywa w przedbiegach z trwającym właśnie meczem. Zrezygnowana odpuszcza. Długo wyczekiwane spotkanie Anki z Jerzym zostaje zakłócone telefonem od Mani, która nie może uspokoić braciszka.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-03-28

08:20 Przepis na życie, sez. 2, odc. 3 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
10:00 Przepis na życie, sez. 3, odc. 12 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
Reklama
14:35 Przepis na życie, sez. 3, odc. 13 Logo TVN Fabuła
Jerzy kłóci się z Anką o Duchampa. Ostrzega ją, że Antoine chce się na nim zemścić, a Anka daje mu ku temu okazję. Mateo jest zauroczony Elką. Próbuje zwrócić na siebie jej uwagę. Do Anki dzwoni przeszczęśliwa Pola i ogłasza, że Tadeusz wreszcie wydusił z siebie oświadczyny. Beata dowiaduje się o zaręczynach Poli. To ponownie skłania ją do zawalczenia o łączony ślub. Żąda od Andrzeja załatwienia tej sprawy, a Polę informuje, że ich ślub odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Mają zatem mało czasu na zakup sukienek. Jerzy przychodzi na nagranie zdjęć do swojego programu. Jest w kiepskiej formie po nieprzespanej nocy, co obecna na sali charakteryzatorka Sara, niezbyt grzecznie komentuje. Sara czuje się bezkarna, ponieważ jest córką Kajetana – producenta tego programu. Anka prosi mamę, żeby poinformowała wszystkich, że dziś odbierają klucze do ich lokalu. Wszyscy, którzy dorzucili się na ten cel stali się automatycznie współwłaścicielami restauracji. W liceum Mani i Grubej zorganizowano lekcję prezentującą maturzystom ciekawe kierunki studiów. Specjalnym gościem jest student fizyki kwantowej – Jacek Kapota. Gruba rozpoznaje w nim swojego adoratora. Podczas kolejnych zajęć na kursie kuchni francuskiej Duchamp bezustannie czyni aluzje do Jerzego, Anka ma dość tych osobistych wycieczek. Mateo nie może przestać myśleć o Elce. W połowie dnia opuszcza Kardamon i udaje się na siłownię, do której uczęszcza Elka. Anka w obecności przyjaciół odbiera klucze od restauracji. Właściciel lokalu nie odrywa oczu od Ireny. Andrzej i Anka przychodzą do kawiarni na umówione spotkanie z Manią z okazji jej 18-tych urodzin. Przynoszą jej zakupiony wspólnie prezent. Są zaskoczeni, gdy Mania podchodzi do nich w służbowym fartuchu. Mania przyznaje, że od zimowych ferii pracuje w weekendy. Pokazuje rodzicom swój artykuł wydrukowany w czasopiśmie „Jak”; artykuł o tym czy szczęście jest jedynym przepisem na życie. Wzruszeni rodzice ściskają Manię, do życzeń dołącza się Gruba. Beata i Pola organizują pokaz tańca na rurze, na który przychodzą wszyscy. Anka odbiera dyplom ukończenia kursu. Podczas pożegnania Duchamp bezskutecznie próbuje ją uwieść, w końcu z zaskoczenia całuje ją. Świadkiem tego jest Jerzy, który przyjechał zabrać Ankę na ślub. Jerzy wymierza Duchampowi kilka mocnych ciosów i wychodzi z Imbiru. Anka wybiega za nim.
/ Polska / serial obyczajowy
16:55 Przepis na życie, sez. 2, odc. 4 Logo TVN 7
Drugi sezon serialu „Przepis na życie”, w którym nie zabraknie życiowych sytuacji, błyskotliwych dialogów i jedynego w swoim rodzaju poczucia humoru. Anka oraz jej najbliżsi będą żyć porodem oraz jej ekscytującym związkiem z Jerzym. To jednak miłość z przeszkodami. Pojawi się Elka, była żona Jerzego (Magdalena Popławska), która tylko pozornie da za wygraną… Po urodzeniu dziecka Anka nadal będzie się realizowała jako szefowa restauracji „Imbir”. Czy z powodzeniem? Andrzeja opanuje szaleństwo na punkcie nowonarodzonego potomka. Co oznacza stałe wizyty w mieszkaniu swojej byłej żony, Anki. Jak to zniesie zaborcza pani doktor, Beata? Jedno jest pewne – Andrzeja czeka ciężki czas. Zakręcona Pola spróbuje ułożyć sobie życie u boku Klemensa. Czy to oznacza, że specjalistka od męskich serc została usidlona? A jeśli mowa o męskich adoratorach to pewne jest, że w tej serii także serce matki Anki - Ireny mocniej zabije… W serialu pojawi się też kilka nowych, znaczących postaci, w których role, poza wspomnianą już Magdaleną Popławską, wcielą się m.in.: Bartek Świderski, Robert Gonera, Anna Samusionek i inni. *** Odcinek 4 (17) Mania nie ma nastroju. Nie chce zajmować się Gniewkiem, bo musi załatwić sprawę z Grocholem. Anka tłumaczy ich sytuację finansową i konieczność swojej pracy, jednak Mania nie chce tego słuchać i wychodzi trzaskając drzwiami. Andrzej staje się podejrzliwy wobec Beaty. Podczas joggingu stwierdza, że nie może spuścić jej z oczu, żeby nie zrobiła czegoś głupiego. Pola wyrzuca z siebie całą złość na Klemensa. Czuje się urażona jego postępowaniem w ostatnim czasie. Jerzy ponownie zaprasza Ankę na kolację. Na zachętę proponuje afrodyzjaki w formie szparagów, co bardzo podoba się Ance. Wanda, Irena, Stefan i Karol za pośrednią namową pana Witolda z apteki spotykają się na spacerze zaopatrzeni w pulsometry. Irena zagrzewa przyjaciół do walki o dobrą kondycję. Ignacy chce wyjść wcześniej z pracy pod pretekstem spraw uczelnianych. Zgłasza się ze swoją prośbą do Poli. Przełożona ponownie przekonuje się, że Ignacy ma nie tylko świetny refleks, ale łączy ich także negatywny stosunek do piłki nożnej. Jerzy idzie na spotkanie z Małgorzatą. Przedstawicielka wydawnictwa próbuje komplementami przekonać kucharza do napisania książki. Na boisku szkolnym odbywa się próba tańca. Podekscytowani wyczynami Grochola są wszyscy oprócz Mańki, która dostrzega Daniela. Chłopak wręcza jej na oczach Grochola prezent w postaci zdjęcia. Anka umawia się z Polą na lunch. Pola wciąż wspomina upokorzenie jakie przeżyła w związku z nakryciem Klemensa na oglądaniu meczu. Andrzej jest świadkiem niezwykłej uprzejmości Przemka wobec Beaty. Zdenerwowany wybiega z przychodni. Anka szykuje się do pracy i nerwowo oczekuje powrotu Mani. Niespodziewana wizyta Ireny ratuje Ankę, która może zostawić Gniewka pod opieką babci. W mieszkaniu pojawia się również Andrzej, który chce porozmawiać z Anką o swoich podejrzeniach dotyczących Beaty. Mania spaceruje z Grubą po parku. Chce być traktowana po partnersku, stąd jej bunt na niezapowiedzianą opiekę nad bratem. Między Ireną a Andrzejem dochodzi do spięcia. Teściowa twierdzi, że lepiej zaopiekuje się wnukiem. Mimo konfliktowej sytuacji Andrzej nie zamierza wyjść, zostaje z synkiem a oburzona Irena trzaska drzwiami zostawiając ich samych. Pola w celu załagodzenia sytuacji, kupuje dla Klemensa dwa bilety na mecz Legii. W kolejce do kas nie dostrzega Ignacego, który ją widzi. Jak się okazuje, chłopak jest zagorzałym fanem piłki oraz napastnikiem w drużynie piłkarskiej. Mania z Grubą trafiają na grupkę podpitych młodych mężczyzn. Wśród nich jest Grochol. Zachowuje się agresywnie w stosunku do Mani. Świadkiem zajścia staje się przypadkowo Andrzej spacerujący z wózkiem po parku. Podbiega do Grochola i interweniuje w obronie córki.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-03-29

08:20 Przepis na życie, sez. 2, odc. 4 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
10:00 Przepis na życie, sez. 3, odc. 13 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
14:35 Przepis na życie, sez. 4, odc. 1 Logo TVN Fabuła
Apetyt telewizyjnych sympatyków „Przepisu na życie” zostanie zaspokojony! TVN zaprasza na kolejny sezon najsmaczniejszego serialu. Jak dalej potoczą się losy kulinarnych ulubieńców Polaków? Cierpliwość widzów zostanie nagrodzona! Fani „Przepisu na życie” zdążyli się już przyzwyczaić, że losy ich ulubionych bohaterów są pełne niespodzianek. Tym razem nie będzie inaczej! Miłosne perypetie Ankii Jerzego w dalszym ciągu będą przyspieszać bicie serca widzów. Uczucie łączące tę dwójkę wielokrotnie wystawiane było na ciężką próbę. Kiedy już wydawało się, że była żona Jerzego – Elka pogodziła się z odejściem męża i przestała snuć intrygi, by rozdzielić ukochanych, dla odmiany zakochany w Ance – Duchamp postanowił rozdzielić ją i Jerzego. Moment, w którym Knappe się o tym przekonał, okazał się przełomowy i doprowadził do dramatycznego wypadku. Urażona duma popchnęła Jerzego na ulicę, prosto pod koła rozpędzonego samochodu! Tak zakończył się poprzedni sezon serialu. Pytanie, które wówczas zadawali sobie wszyscy, to oczywiście czy Jerzy przeżyje? Czy Anka wybaczy sobie to, że do całej tej sytuacji doszło przez nią? Czy to koniec love story tej dwójki? Z pewnością ta historia musi się skończyć inaczej! Kolejny sezon zapowiada się niezwykle ciekawie u uwielbianej komediowej pary z „Przepisu na życie”, czyli Beatki i Andrzeja, których miłosna karuzela będzie wirować jeszcze szybciej niż dotąd. Widzowie serialu dowiedzą się także, czy Irena, spotka wreszcie prawdziwą miłość, która pozwoli jej spokojnie wejść w jesień życia. Będą obserwować emocjonalne rozterki Mani, która z rozbrykanej nastolatki zacznie zmieniać się w wrażliwą, młodą kobietę, a wreszcie będą mogli przekonać się czy spełni się marzenie Anki o własnej restauracji. Do tego uczuciowe zawirowania, trudne decyzje, wzloty i upadki czekają na pozostałych bohaterów: Polę, Wandę, Stefana, Karola i Grubą. W losach bohaterów zamieszają również piękna pani psycholog – Dorota Kasini, biznesmen – Michał Drzewiecki, redaktorka programu kulinarnego – Viola Korba oraz powracający do serialu architekt – Maciek. W serialu pojawi się też kilka znaczących postaci, w których role wcielą się m.in.: Urszula Grabowska, Ida Sansone, Antonina Girycz, Marcel Borowiec i Wojciech Sikora. Podczas ceremonii ślubnej Beaty i Andrzeja w urzędzie stanu cywilnego dochodzi do zamieszania. Większość gości udaje się do szpitala, w którym po wypadku znalazł się Jerzy. Beata mimo wszystko doprowadza ceremonię do końca. Świadkiem z przypadku zostaje Tadeusz. Beata jest zrozpaczona przebiegiem uroczystości oraz z zachowaniem świeżo poślubionego męża. Stan Jerzego jest poważny. Leży w stanie śpiączki. Przerażona Anka nie jest w stanie myśleć o przygotowaniach do otwarcia nowej restauracji. Na szczęście może liczyć na pomoc najbliższych, którzy aktywnie angażują się w remont lokalu. Gruba zakończyła praktyki w zakładzie fryzjerskim. Szefowa daje jej możliwość wykazania się, co spotyka się z ogromna radością Zośki. Dziewczyna nie spodziewa się, że w salonie spotka wiernego adoratora. Karol i Stefan angażują się w remont restauracji Anki. Przypadkowo poznają uroczą panią Ritę. Mijają trzy tygodnie i stan Jerzego nie ulega zmianie. Anka próbuje skupić się na swoich obowiązkach, kupuje meble do restauracji, jednak wciąż nie przestaje myśleć o Jerzym i z nadzieją czeka na jego przebudzenie. Mania pracuje w kawiarni. Spędza czas z Kajtkiem, kolegą z pracy. Chłopak mobilizuje ją do nauki pokazując alternatywny sposób na poprawę koncentracji. Beata postanawia znaleźć dla siebie i dla Andrzeja odpowiednią aktywność. Zwraca mu uwagę na fakt, iż jako rodzice, nie powinni narażać się na niebezpieczeństwa. Wraz z mężem udaje się na lekcję golfa, podczas której dochodzi do niefortunnego wypadku z udziałem Andrzeja. Irena spotyka się z Michałem, który okazuje się być bardzo bezpośredni w okazywaniu uczuć. Mężczyzna intryguje matkę Anki swoim odważnym sposobem bycia oraz nietuzinkowym podejściem do relacji damko-męskich. Tadeusz wprowadza się do Poli, która jest początkowo przerażona ilością sprzętów i „męskich zabawek” Tadeusza. W końcu „kapituluje” i pozwala przenieść dobytek do swojego mieszkania. Niespodziewanie Jerzy budzi się, ale Anka jest mocno zaskoczona jego zachowaniem. Jej radość przysłania dodatkowo obecność Elki przy szpitalnym łóżku, która nie kryje satysfakcji z obrotu sprawy.
/ Polska / serial obyczajowy
16:55 Przepis na życie, sez. 2, odc. 5 Logo TVN 7
Drugi sezon serialu „Przepis na życie”, w którym nie zabraknie życiowych sytuacji, błyskotliwych dialogów i jedynego w swoim rodzaju poczucia humoru. Anka oraz jej najbliżsi będą żyć porodem oraz jej ekscytującym związkiem z Jerzym. To jednak miłość z przeszkodami. Pojawi się Elka, była żona Jerzego (Magdalena Popławska), która tylko pozornie da za wygraną… Po urodzeniu dziecka Anka nadal będzie się realizowała jako szefowa restauracji „Imbir”. Czy z powodzeniem? Andrzeja opanuje szaleństwo na punkcie nowonarodzonego potomka. Co oznacza stałe wizyty w mieszkaniu swojej byłej żony, Anki. Jak to zniesie zaborcza pani doktor, Beata? Jedno jest pewne – Andrzeja czeka ciężki czas. Zakręcona Pola spróbuje ułożyć sobie życie u boku Klemensa. Czy to oznacza, że specjalistka od męskich serc została usidlona? A jeśli mowa o męskich adoratorach to pewne jest, że w tej serii także serce matki Anki - Ireny mocniej zabije… W serialu pojawi się też kilka nowych, znaczących postaci, w których role, poza wspomnianą już Magdaleną Popławską, wcielą się m.in.: Bartek Świderski, Robert Gonera, Anna Samusionek i inni. *** Odcinek 5 (18) Po wydarzeniach pod przychodnią, Mania proponuje ojcu nocleg. Przekonuje go, że jest to dobry pomysł. Innego zdania jest Anka, która wraca zapłakana do mieszkania. Każe Andrzejowi wyjść, co ten pośpiesznie czyni. Jerzy żąda od Elki aby opuściła jego mieszkanie. Jest wściekły. Próbuje dodzwonić się do Anki. Gdy ta nie odbiera, jedzie do jej domu. Niestety również tu, nie jest mile widziany. Zrezygnowany odchodzi spod zamkniętych drzwi. Andrzej wraca do mieszkania Beaty. Słyszy, że kobieta skończyła rozmawiać przez telefon. Podejrzewa, że rozmawiała z mężczyzną. Tej nocy śpi na kanapie. Pola po samotnej włóczędze po mieści trafia do baru. Jest smutna i chce się napić. Na miejscu spotyka Ignacego, który z kolegami świętuje zwycięstwo Legii, ale chłopak nie przyznaje się do tego. Pola zbyt szybko wypija kolejne szklaneczki whisky. Ignacy proponuje jej, że odprowadzi ją do domu. Anka podwozi Gniewka do Ireny. Informuje ją, że nie chce rozmawiać o Jerzym. Chce o wszystkim zapomnieć, odrzuca kolejne telefony od niego. Pola budzi się w mieszkaniu Ignacego. Na stole chłopak zostawił jej kartkę, z informacją, że spał na podłodze. Pola umawia się z Anką. Po spotkaniu w kawiarni Pola i Anka rozmawiają jeszcze chwilę stojąc na ulicy. Anka nie zauważa ruszającego samochodu, który ją potrąca. Kierowcą okazuje się przystojny Robert, który zawozi kobiety do szpitala. Okazuje się, że nie Ance nic się nie stało. Robert na wszelki wypadek wręcza Poli swoją wizytówkę. W pracy Pola stara się zachować służbowy ton w rozmowie z Ignacym. Stażysta zachowuje się bardzo taktownie. Irena z Wandą, Stefanem i Karolem spacerują z Gniewkiem po parku. Dyskutują na temat ról damskich i męskich. Panowie obrażają się, za kąśliwe uwagi ze strony pań. Anka nie ma humoru. W restauracji jest oschła, co odbija się na personelu. Wszyscy są zdziwieni zmianą w zachowaniu szefowej. Beata dowiaduje się w przychodni, że Przemek nie zjawił się w pracy. Poprosił o przeniesienie do innego oddziału przychodni. Gruba zwierza się Mani ze swoich kolejnych pomysłów. Chce by Mateusz oszalał na jej punkcie. Jerzy rozmawia z Elką o rozwodzie. Kobieta podkreśla, że nie odbędzie się to tak szybko, jak zakłada jej mąż. Jerzy chce, by Janek zamieszkał z nim, ale Elka zastanawia się nad przeprowadzką do Warszawy i ani myśli o oddaniu syna. W trakcie posiłku ze współpracownikami, Anka dowiaduje się, że Jerzy dostał propozycję pracy w Kardamonie. Jest niewzruszona i uświadamia kolegom, że zupełnie nie interesuje jej osoba Jerzego. Beata z Polą spotykają się przypadkiem w kawiarni. Pola nie jest zadowolona z tej sytuacji, ale wysłuchuje opowieści Beaty o Andrzeju. W Imbirze gość jest niezadowolony z zamówionego dania. Okazuje się nim Robert Jad. Anka wyjaśnia obecność dania w karcie jako pozostałości po byłym szefie kuchni. Przed wyjściem z firmy Pola zostaje sam na sam z Ignacym, który niespodziewanie całuje ją. Pola zaskoczona wychodzi. W domu Ireny Anka przygotowuje obiad. Po powrocie matki z Gniewkiem dowiaduje się o wysypce synka. Natychmiast umawia wizytę Tadeusza. Irena spokojnie wspomina o Jerzym. Anka zarzuca sobie, że niepotrzebnie na coś liczyła. Mania idzie do kina z Danielem. Nagle dostaje smsa od Grochola. Chłopak siedzi trzy rzędy za nią. Wyznaje jej miłość. Nic nie wiedzący Daniel całuje czule Manię na oczach Grochola. Beata i Andrzej nie rozmawiają ze sobą. Czują się nieswojo pod jednym dachem. Wysypka Gniewka okazuje się niegroźnym wysypem potówek. Tadeusz po zbadaniu małego jest świadkiem nieprzyjemnej rozmowy Anki z Jerzym. Sugeruje jej, by dała szansę mężczyźnie na wytłumaczenie się, bowiem wie z autopsji jak kończy się głupi upór. Andrzej zapija smutki w barze. Żali się barmanowi, że kobieta zdradza go z pielęgniarzem. Rozmowie przysłuchuje się Kasia, którą spotkał kupując pączki i śledzie dla Beaty. Kobieta chce odwieźć pijanego Andrzeja do domu. Pola wyrzuca ubrania Klemensa przez okno. Postanawia odreagować ostatnie wydarzenia w dyskotece. Po seansie kinowym Grochol atakuje Daniela. Rzuca go na ziemię, chce uderzyć, ale w końcu rezygnuje i odchodzi. Z daleka krzyczy, że kocha Manię. Tadeusz bawi się samotnie w dyskotece. W tłumie dostrzega Polę, którą prosi do tańca. Kobieta śmieje się z żartów nieznajomego. Przedstawiają się sobie. Muzyka gra bardzo głośno, Tadeusz nie słyszy pierwszej litery imienia Poli. Kasia odprowadza słaniającego się na nogach Andrzeja pod dom. Na odchodne na prośbę Andrzeja zostawia mu swoją wizytówkę. W drodze do domu Anka zatrzymuje się pod domem Jerzego. Widzi go z daleka w towarzystwie obcej kobiety, która całuje go w policzek. Nieznajomą okazuje się Małgorzata, której reakcja spowodowana była zgodą Jerzego na napisanie książki. Anka odjeżdża.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-03-30

08:20 Przepis na życie, sez. 2, odc. 5 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
10:00 Przepis na życie, sez. 4, odc. 1 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
14:35 Przepis na życie, sez. 4, odc. 2 Logo TVN Fabuła
Jerzy nadal przebywa w szpitalu. Poważny uraz głowy spowodował utratę pamięci krótkotrwałej. Jerzy nie pamięta niczego sprzed wypadku. Jego wspomnienia zatrzymały się na etapie małżeństwa z Elką oraz prowadzenia restauracji w Berlinie. Była żona wykorzystuje sytuację, jednak Anka nie zamierza wycofać się z życia Jerzego. Zośka zazdrości Mańce relacji z Kajtkiem, chociaż sama nie jest zadowolona z zalotów Kapoty. Mania uważa, że Gruba nie powinna oceniać chłopaka po wyglądzie. Obie dziewczyny z niecierpliwością oczekują na egzamin maturalny. Anka za namową Poli próbuje polubownie dogadać się z Elką dla dobra Jerzego. Jednakże była żona nie zamierza ułatwić jej zadania. Podczas rozmowy, Elka nie szczędzi Ance złośliwych komentarzy i nie ukrywa zadowolenia z zaistniałej sytuacji. Beata otrzymuje ciekawą propozycję, zostaje zaproszona do wzięcia udziału w filmie dokumentalnym dotykającym tematu przemocy wobec kobiet. Beata czuje się wyróżniona, ale postanawia przemyśleć swój udział w tym projekcie. W Kardamonie Anka narzuca duże tempo pracy, co zostaje dobrze przyjęte przez zespół Jerzego. Widać, że jest lubiana i szanowana przez współpracowników, co ewidentnie nie podoba się Mateo. Kucharz postanawia przywrócić dawny porządek, zwracając Ance uwagę na fakt, iż to on jest zastępcą Jerzego. Natłok obowiązków oraz zmartwienia dotyczące Jerzego sprawiają, że Anka szuka wytchnienia w swojej restauracji. Do lokalu niespodziewanie przychodzi Antonie. Jego bezczelne zachowanie wyprowadza ją z równowagi. Anka nie umie pohamować złości i… Beata odbiera Andrzeja ze szpitala, po czym udaje się na lekcję golfa. Po ostatnich wydarzeniach na polu golfowym, Andrzej jest zaskoczony dalszą chęcią uczestnictwa żony w lekcjach. Trening nie przebiega jednak tak, jak życzyłaby sobie tego uczennica. Zawiedziona wraca do domu w ramiona Andrzeja. Pola składa w pracy wymówienia i zaskakuje Tadeusza swoim nowym pomysłem na życie. Pierwsza reakcja Tadeusza nie jest tą, której Pola by oczekiwała. Aldona, Żyleta i Długi niespodziewanie pojawiają się w mieszkaniu Anki. Ich propozycja szokuje, a jednocześnie niezmiernie cieszy Ankę.
/ Polska / serial obyczajowy
16:55 Przepis na życie, sez. 2, odc. 6 Logo TVN 7
Drugi sezon serialu „Przepis na życie”, w którym nie zabraknie życiowych sytuacji, błyskotliwych dialogów i jedynego w swoim rodzaju poczucia humoru. Anka oraz jej najbliżsi będą żyć porodem oraz jej ekscytującym związkiem z Jerzym. To jednak miłość z przeszkodami. Pojawi się Elka, była żona Jerzego (Magdalena Popławska), która tylko pozornie da za wygraną… Po urodzeniu dziecka Anka nadal będzie się realizowała jako szefowa restauracji „Imbir”. Czy z powodzeniem? Andrzeja opanuje szaleństwo na punkcie nowonarodzonego potomka. Co oznacza stałe wizyty w mieszkaniu swojej byłej żony, Anki. Jak to zniesie zaborcza pani doktor, Beata? Jedno jest pewne – Andrzeja czeka ciężki czas. Zakręcona Pola spróbuje ułożyć sobie życie u boku Klemensa. Czy to oznacza, że specjalistka od męskich serc została usidlona? A jeśli mowa o męskich adoratorach to pewne jest, że w tej serii także serce matki Anki - Ireny mocniej zabije… W serialu pojawi się też kilka nowych, znaczących postaci, w których role, poza wspomnianą już Magdaleną Popławską, wcielą się m.in.: Bartek Świderski, Robert Gonera, Anna Samusionek i inni. *** Odcinek 6 (19) Anka próbuje nie myśleć o Jerzym. Postanawia skupić się na sobie i dziecku. Andrzej i Beata zachowują się wobec siebie kurtuazyjnie. Nadal nie rozmawiają, choć oboje liczą na to, że druga strona się odezwie. Pola upomina Ignacego i Asystenta w kwestii niedopełnienia obowiązków związanych z przeprowadzeniem ankiety wśród pracowników. Za zamkniętymi drzwiami całuje się z młodym stażystą. W mieszkaniu Jerzego odbywa się sesja fotograficzna, ale zły nastrój kucharza, nie wpływa pozytywnie na wyniki pracy fotografa. Małgorzata stara się coś zaimprowizować. Jerzy sprawdza swój telefon, z nadzieją, że dostanie wiadomość od Anki. Daniel fotografuje w parku ptaki. Towarzyszy mu Mania, która jest zdecydowanie znużona. Brakuje jej uwagi ze strony chłopaka. Anka spotyka się z Polą na lunchu. Wygląda ładnie i świeżo, Pola od razu to komentuje. Przyznaje się również Ance, że całowała się z Ignacym. Irena i Wanda spacerują z Gniewkiem po parku. Zdecydowanie brakuje im towarzystwa Karola i Stefana. Odkąd się obrazili, nie zamienili z nimi ani słowa. Widząc mężczyzn z daleka, panie liczą na ich przeprosiny, jednak rozczarowują się, gdy Karol ze Stefanem odchodzą w przeciwnym kierunku. Gruba dziwi się Mani, że dziewczyna interesuje się Danielem. Nie rozumie jego nudnej pasji fotografowania ptaków. Beata jest oburzona ostatnimi nietrzeźwymi powrotami Andrzeja. Chce jechać do rodziców. Andrzej chce pojechać z nią, jednak kobieta protestuje. Widząc jak Andrzejowi wypada z portfela wizytówka Kasi, Beata wychodzi wzburzona. Andrzej dzwoni z przeprosinami do kobiety z baru. Małgorzata sugeruje Jerzemu, by zwerbował do zespołu Kardamonu Ankę. Jerzy reaguje zbyt gwałtownie, nie chce o tym słyszeć. Woli skupić się na pracy nad książką. Anka kupuje rower z doczepionym wózkiem dziecięcym, jest bardzo zadowolona z zakupu. Beata spędza czas u rodziców, którzy widzą podłamanie córki. Dopytują się, Beata spokojnie opowiada o swoich podejrzeniach dotyczących Andrzeja. Matka sugeruje, by wyjaśnić sprawę, zamiast niepotrzebnie się domyślać. Andrzej rozmawia z Anką. Jej rada, by porozmawiać z Beatą jest strzałem w dziesiątkę. Podłamany Andrzej nareszcie się uśmiecha. W sklepie spożywczym, w którym postanowił kupić dla Beaty pączki i śledzie ratuje przed uduszeniem orzeszkiem przypadkiem spotkaną Kasię. Pola opowiada Ance o tym, że nie może przestać myśleć o Ignacym. Wspomina również, że poznała na dyskotece innego mężczyznę, jednak przy młodym stażyście, tamten wypada dość blado. Andrzej pędzi do domu z bukietem kwiatów. W sypialni czeka na niego niespodzianka Beaty. Kochankowie godzą się namiętnie. Andrzej ma doskonały humor, chce jak najszybciej poinformować wszystkich o ślubie z Beatą. Tadeusz zaleca wykonanie szczepień Gniewkowi. Przy okazji wyznaje Ance, że sam nie chce mieć dzieci, a swoje życie wyobraża sobie bardzo wygodnie. Opowiada również o poznanej na dyskotece kobiecie - Oli, od której niestety nie wziął numeru telefonu. W mieszkaniu Jerzego Elka żąda w zamian za rozwód całego majątku. Ku zaskoczeniu kobiety, Jerzy natychmiast się zgadza, nie robiąc żadnego problemu. Elka szantażuje go, że chce również Janka na wyłączność. Gdy jej gierki nie przynoszą zamierzonego efektu posuwa się do płaczu. Twierdzi, że nie chce rozwodu. Jerzy nie wierzy w cyniczne zagrania swojej żony, jest niewzruszony. Irena ze zniecierpliwieniem czeka pod przychodnią na spóźnionego lekarza. Umówiona przez Andrzeja, nie chce rezygnować z wizyty. Informuje Ankę, że spóźni się do Gniewka. Jerzy rozmawia spokojnie z zapłakaną Elką, która nadal stara się zmienić jego plany związane z rozwodem. Kucharz jest nieubłagany, mówi wprost, że kocha Ankę. W Imbirze praca wre. Ance towarzyszy Gniewko, który utrudnia swoim płaczem przepływ informacji między członkami zespołu. Dopiero muzyka Bacha uspokaja niemowlę. Pola z Ignacym ''romansują'' w kawiarni. Chłopak jest w nią wpatrzony. Rozmawiaja o brandingu, zawodowej fascynacji Poli. Ignacy dziwi się, że kobieta nie realizuje swoich marzeń. Pola zwraca uwagę na różnicę wieku między nimi, ale dla stażysty nie ma to najmniejszego znaczenia. Zaprasza kobietę do siebie, ta jednak opiera się skutecznie. Obecność Gniewka w kuchni restauracji nie podoba się Menago. Na szczęście szybko zjawia się Irena, która odbiera wnuka z rąk Anki. Teraz Imbir może bez krzyków małego podjąć wpływowych gości. Ignacy odprowadza Polę pod dom. Po odejściu stażysty za plecami Poli pojawia się Klemens. Przyznaje, że zakochał się w Makowieckiej, kobiecie, której akty znalazła Pola. Zespół Imbiru pracuje pełną parą. Tempo pracy udziela się Aldonie, która zarzuca Długiemu, że nie zwraca na nią uwagi, mimo iż się całowali. W obecności całego zespołu, ku zaskoczeniu Aldony, Długi umawia się z dziewczyną. Dzień pracy dobiegł końca. Anka opuszcza restaurację, pod którą zatrzymuje ją Robert Jad i zaprasza na drinka. Anka odmawia. Całe zajście obserwuje niezauważony Jerzy.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-03-31

11:55 Przepis na życie, sez. 2, odc. 2 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
12:55 Przepis na życie, sez. 2, odc. 3 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
13:50 Przepis na życie, sez. 2, odc. 4 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy

2018-04-01

09:30 Przepis na życie, sez. 2, odc. 5 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
10:30 Przepis na życie, sez. 2, odc. 6 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
Reklama

2018-04-02

08:00 Przepis na życie, sez. 4, odc. 2 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
13:55 Przepis na życie, sez. 4, odc. 3 Logo TVN Fabuła
Po dwóch tygodniach gruntownego remontu w restauracji Anki (Magdalena Kumorek) wszyscy opadają z sił. Pozostaje rozplanować i urządzić poszczególne elementy wnętrza, jednakże różnice zdań w tej kwestii nie pozwalają na podjęcie ostatecznej decyzji. Wobec powyższego, Anka ulega sugestii Poli (Edyta Olszówka) i postanawia skontaktować się z Maćkiem (Lesław Żurek) – architektem. Wanda (Iwona Bielska) nadal przeżywa przeprowadzkę Stefana (Sławomir Orzechowski) do jej mieszkania. Trudno jest jej we własnym domu wyobrazić sobie mężczyznę. Jej obawy próbuje przepędzić Irena (Dorota Kolak). Jak się okaże, niedługo sam Stefan, nie pozwoli jej się martwic takimi drobiazgami. Gruba (Dominika Gwit) zaskoczona przez Jacka Kapotę (Marcel Borowiec) pod szkołą, naskakuje na niego. Zośce nie podoba się to, że chłopak za nią chodzi. Mówi mu o tym wprost, jej reakcja jest gwałtowana i zaskakuje Jacka do tego stopnia, że chłopak nie ma szans odpowiedzieć na zarzuty. Anka chce odebrać Jerzego (Borys Szyc) ze szpitala, jednak uprzedza ją Elka (Magdalena Popławska), która z satysfakcją dopełnia dzieła pakowania eks-męża. Doktor Dorota (Urszula Grabowska) sugeruje, że Jerzemu potrzebna jest terapia przywołująca pamięć… Andrzej (Piotr Adamczyk) otrzymuje od swojej pacjentki, a jednocześnie urzędniczki udzielającej mu ślubu propozycję wstąpienia do chóru. Kobieta zachwyca się barwą i warunkami głosowymi lekarza. Zaskakująca wizja występów publicznych oraz komplement z ust obcej kobiety podobają się Andrzejowi. Andrzej ponownie rozczarował i zawiódł żonę, bowiem zapomniał o jej nagraniu do filmu dokumentalnego. Beata (Maja Ostaszewska) jest tym bardziej zawiedziona, iż jej mąż zamiast pomóc jej w przygotowaniu przyjęcia, chce spełnić prośbę swojej byłej żony. Rozgoryczona Beata bierze udział w zdjęciach do filmu o przemocy wobec kobiet. Reżyserka jest zadowolona z profesjonalizmu lekarki. Elka odwozi Jerzego do jego mieszkania oschle informując go o ważnych faktach z jego życia. Wyjaśnia, iż nie jest już jego żoną, wspomina również o tym, że przed wypadkiem ‘’coś’’ łączyło go z Anką. Pozostawia go zaskoczonego z własnymi myślami. Po prośbie Anki, Andrzej udaje się do Jerzego, aby ‘’odświeżyć’’ mu pamięć. Jedna z barwnych opowieści ‘’nokautuje’’ Jerzego. Pola przedstawia Tadeuszowi (Bartek Świderski) wizję swojej nowej działalności. Pragnie zająć się szkoleniem kobiet celem wzmacniania ich wizerunku na rynku pracy. Tadeusza przeraża myśl, że teraz Pola będzie podwójnie zajęta, zarówno pracą w restauracji, jak i rozwijaniem własnej firmy. Irena udaje się na nietypową randkę z Drzewieckim (Jan Englert). Na miejscu zaskakuje ją widok Michała przygotowanego do lotu na paralotni. Początkowo wizja wspólnego lotu wydaje się być dla Ireny niemożliwa. Czy zachęcona przez Drzewieckiego skorzysta z propozycji? Beata próbuje przygotować przyjęcie. Zaprasza na nie wszystkich znajomych, w tym Ankę z …Jerzym. Niestety jej próby kulinarne wypadają dość blado. Pod nieobecność Andrzeja, Beata postanawia skorzystać z cateringu. Po powrocie do domu mąż jest zachwycony pracą włożoną w gotowanie oraz kreatywnością swojej małżonki. Beata nie wyjaśnia mu okoliczności doskonale przygotowanych potraw. Viola (Monika Mariotti) przypomina Jerzemu o programie kulinarnym. Jerzy konsultuje się w sprawie pracy na planie z doktor Dorotą (Urszula Grabowska). Maciek (Lesław Żurek) doradza Ance stworzenie w restauracji nowoczesnego wnętrza. Anka jednak ma swoją, zupełnie inną wizję. Próbuje przekonać architekta, aby zaprojektował lokal zgodnie z jej sugestiami. Anka chce zaprosić Jerzego na przyjęcie do Beaty i Andrzeja. Niestety Jerzy wybiera towarzystwo własnego syna, z którym zamierza przeglądać albumy ze zdjęciami. Ance jest przykro, ale rozumie, że nie jest w stanie konkurować z dzieckiem Jerzego. Andrzej z Beatą i odświętnie ubraną Kornelią oczekują na przybycie gości. Niestety czas oczekiwania wydłuża się z minuty na minutę. Okazuje się, iż Pola postanawia pocieszyć załamaną Ankę, Tadeusz ma dyżur w szpitalu, a ojciec Beaty źle się poczuł i razem z matką zostali w domu. Beacie po raz kolejny nie udało się świętować swojego ślubu.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-04-03

09:20 Przepis na życie, sez. 2, odc. 6 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
09:30 Przepis na życie, sez. 4, odc. 3 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
13:35 Przepis na życie, sez. 4, odc. 4 Logo TVN Fabuła
Maciek pokazuje Ance i Poli projekt Przepisu. Jego propozycja aranżacji wnętrza przypada dziewczynom do gustu. Pomimo, iż występują przejściowe problemy, takie jak opóźnienie w dostawie naczyń stołowych, czy też brak mebli, kobiety są zadowolone z przebiegu przygotowań. Irena z przyjaciółmi wybiera się na kurs tańca. Jej początkowy sceptyzm spotyka się z szybką reakcją Wandy i Stefana. Przekonują przyjaciółkę wykorzystując fakt, że Anka chce zająć się Gniewkiem, który do tej pory był pod opieką Ireny. Beata jest niezadowolona, ponieważ Andrzej chce się skupić na swojej habilitacji, a nie na niej i na Kornelii. Nie podoba się jej również propozycja męża, który myśli o zabraniu jej i córki do Kazimierza Dolnego. Ocenia jego pomysł jedynie jako pretekst do pisania habilitacji w zaaranżowanej scenerii. Anka nadal próbuje przypomnieć się Jerzemu. Na spotkanie z nim przychodzi z Gniewkiem, po czym prowadzi go do miejsc, które kiedyś miały dla nich obojga znaczenie. Niestety ani obecność Gniewka, ani ‘’okoliczności przyrody’’ nie pomagają. Jerzy staje się zniecierpliwiony faktem, że nie pamięta targu, na którym rzekomo się poznali, czy tez nie kojarzy dziecka, którego podobno miał być ojcem chrzestnym. Nawet pokazana przez Ankę fontanna nie robi na nim właściwego wrażenia. Jego obojętność potęguje fakt, że podczas nieudolnych prób podejmowanych przez Ankę, Jerzy umawia telefonicznie spotkanie ze swoją panią psycholog. Anka czuje się fatalnie, ale nic nie może na to poradzić. Beata przyjmuję specyficzną pacjentkę, która próbuje ją sprowokować do wyrażenia chęci wykonania zabiegu aborcji. Lekarka jest w szoku, ale nie pozwala się podpuścić i postępuje zgodnie z przysięgą Hipokratesa. Jak się okazuje, zachowanie kobiety, spowodowane jest udziałem Beaty w filmie o przemocy wobec kobiet. Lekarka jest oburzona całą sytuacją, a swoją frustrację wyładowuje na recepcjonistce, która bez rejestracji wpuściła dziwną pacjentkę do gabinetu. Wanda wkłada dużo wysiłku w przygotowania do randki z Drzewieckim. Jest jednocześnie podekscytowana i zdenerwowana. Jak się okazuje, również Michał nie potrafi zachować spokoju i on również stresuje się przed ich wspólnym spotkaniem. Anka jest zazdrosna o spotkania Jerzego z jego psycholożką. Z ukrycia śledzi ich spacer. W pewnym momencie orientuje się, że jest spóźniona do Kardamonu. Podrzuca Gniewka Mani i pędzi do pracy. W restauracji pojawia się Jerzy, który na widok Anki traci przytomność. Jego reakcja zmusza kobietę do opuszczenia Kardamonu. Załamana wraca do domu. Karol przypadkowo spotyka Ritę i zaprasza ją do kawiarni. Świadkami ich spotkania są Irena i Michał, którzy nie mogą przestać wypytywać się wzajemnie o szczegóły z własnego życia. W pewnym momencie Irenie wydaje się wręcz, że Michał jest zazdrosny o pewne sprawy. Po odprowadzeniu Ireny do domu, Michał żegna się, jednak nie tak, jakby chciał, po czym odchodzi pozostawiając zdezorientowana Irenę. Mateo dostrzega nieuczciwe wybiegi Elki. Kobiecie zależy na ‘’przejęciu’’ Mateo i wprowadzeniu go do Kardamonu, a tym samym na osłabieniu zespołu Jerzego. Pomimo początkowej niechęci kucharza, nie udaje mu się uciec z zastawionych sideł. Eks-żona Jerzego wyznaje Mateo, iż czuje się samotna, opuszczona przez wszystkich, po czym wybucha płaczem. Mężczyzna próbuje ją pocieszyć. Nareszcie ostatni sprzęt pojawia się w Przepisie. Anka ze swoim zespołem ustala menu. Jest podekscytowana. Niespodziewana wizyta Jerzego w restauracji cieszy Ankę, jednak nie na długo…Jerzy nadal utrzymuje dystans, ocenia kuchnię Anki jako dobrze przygotowaną na otwarcie restauracji i pomimo jej prośby, nie chce zostać przy ostatnich przygotowaniach. Jerzy udaje się na nagranie swojego programu kulinarnego do studia telewizji. Nagle na planie pojawia się Anka, która nie chce, nie umie, nie może pogodzić się z utratą Jerzego. Pragnie z nim wszystko wyjaśnić.
/ Polska / serial obyczajowy
16:55 Przepis na życie, sez. 2, odc. 7 Logo TVN 7
Drugi sezon serialu „Przepis na życie”, w którym nie zabraknie życiowych sytuacji, błyskotliwych dialogów i jedynego w swoim rodzaju poczucia humoru. Anka oraz jej najbliżsi będą żyć porodem oraz jej ekscytującym związkiem z Jerzym. To jednak miłość z przeszkodami. Pojawi się Elka, była żona Jerzego (Magdalena Popławska), która tylko pozornie da za wygraną… Po urodzeniu dziecka Anka nadal będzie się realizowała jako szefowa restauracji „Imbir”. Czy z powodzeniem? Andrzeja opanuje szaleństwo na punkcie nowonarodzonego potomka. Co oznacza stałe wizyty w mieszkaniu swojej byłej żony, Anki. Jak to zniesie zaborcza pani doktor, Beata? Jedno jest pewne – Andrzeja czeka ciężki czas. Zakręcona Pola spróbuje ułożyć sobie życie u boku Klemensa. Czy to oznacza, że specjalistka od męskich serc została usidlona? A jeśli mowa o męskich adoratorach to pewne jest, że w tej serii także serce matki Anki - Ireny mocniej zabije… W serialu pojawi się też kilka nowych, znaczących postaci, w których role, poza wspomnianą już Magdaleną Popławską, wcielą się m.in.: Bartek Świderski, Robert Gonera, Anna Samusionek i inni. *** Odcinek 7 (20) Rozgoryczona Pola informuje Ankę, że od teraz, to ona będzie krzywdzić mężczyzn. Po rozstaniu z Klemensem nie ma ochoty na załamywanie rąk i użalanie się nad swoją osobą. Jerzy spędza czas z synem. Chce rozwiązać sprawę rozwodu, zanim ponownie odezwie się do Anki. W Imbirze Anka obserwuje ''podchody miłosne'' Długiego. W trakcie przerwy dowiaduje się od Aldony, że wyjście do kina z Długim nie przebiegło zgodnie z oczekiwaniami dziewczyny. Menago informuje Ankę, o telefonie od Roberta Jada. Irena z Wandą tęsknią za towarzystwem Karola i Stefana. Planują odwiedzić mężczyzn z winem. Beata wybiera z Andrzejem zaproszenia na ślub. Do Andrzeja dzwoni Kasia. Mężczyzna odbiera, ale słysząc głos kobiety udaje przy Beacie, że to pomyłka. Kolejnego telefonu nie odbiera. Beatę zastanawia dziwne zachowanie Andrzeja. Aldona przewraca się na obierce marchewki i traci przytomność. Długi jest bardzo zaniepokojony. Do Imbiru przyjeżdża karetka. Okazuje się, że upadek był niegroźny, Aldona jedynie omdlała. Zatroskany Długi prowadzi lekko oszołomioną Aldonę na zaplecze. Zespół pracowników przychodni wita nowego lekarza - Leona. Okazuje się nim znajomy Beaty z dawnych lat. Zaprasza ją na kawę. Pod Imbirem na Ankę czeka Robert Jad. Wręcza jej swoją książkę. Anka zgadza się na kawę w towarzystwie krytyka kulinarnego. Jeremiasz złośliwie komentuje nowy związek Poli. Kobieta nie pozwala mu na dalsze impertynencje. Ignacy zaprasza Polę na imprezę na świeżym powietrzu. Irena robi zakupy w aptece. Dostaje prezent od Witolda, który zaskakuje ją również propozycją spotkania. Nieoczekiwanie dla farmaceuty Irena zgadza się. Robert uświadamia Ance, że restauracja Imbir została wytypowana w plebiscycie na najlepszą restaurację. Do kulinarnego pojedynku przystąpi również zespół Kardamonu pod okiem Jerzego Knappe. Anka jest świadkiem spotkania Beaty z Leonem. Widząc to, Beata denerwuje się bardzo i natychmiast chce wracać do przychodni. Wanda jest rozczarowana postawą Ireny. Nie podoba się jej to, że zamiast spotkania z przyjaciółmi wybiera randkę z aptekarzem. Andrzej widzi pod przychodnią dzwoniącą Kasię. Paraliżuje go strach. Niespodziewanie odbiera telefon od Beaty, która chce usłyszeć jego głos. Anka spotyka na bazarku Jerzego z synem. Chwilę rozmawiają, po czym każde idzie w swoją stronę. W końcu dochodzi do spotkania Kasi i Andrzeja pod przychodnią. Kobieta prosi o wypisanie recepty na lek przeciwko alergii. Korzysta również z okazji i nie dopuszczając lekarza do słowa, umawia się z nim w kawiarni Stokrotka. Anka tęskni za Jerzym, o czym mówi Mani. Pozwala córce na wieczorne wyjście z Danielem. Ku zaskoczeniu obu, w progu mieszkania pojawia się Beata. Prosi Ankę o dyskrecję w związku ze spotkaniem byłego partnera - Leona. Nie chce psuć realcji między nią a Andrzejem. Elka wyprowadza się od Jerzego. Podekscytowany Jerzy zostawia Janka samego w domu, bo koniecznie chce coś szybko załatwić. U Anki pojawia się Pola, chce pokazać przyjaciółce efekt swoich przygotować do imprezy plenerowej. Razem z Beatą jedzą danie Anki, gdy w progu staje Jerzy. Kobiety wbrew protestom Anki zabierają Gniewka na spacer. Irena nie dociera na spotkanie z Witoldem. Udaje się natomiast do Karola i Stefana. Na ich klatce spotyka Wandę, z którą wchodzi do mieszkania mężczyzn. Ku zaskoczeniu obu, panowie doskonale bawią się w towarzystwie obcych pań. Anka i Jerzy całują się namiętnie. Jerzy mówi, że wreszcie dostanie rozwód. Rozmowę przerywa grzmot zapowiadający burzę. Oboje wybiegają przed dom, w poszukiwaniu Gniewka. W tym samym czasie Pola zostawia Beatę z Gniewkiem, bo śpieszy się na imprezę. Beata próbuje znaleźć schronienie dla siebie i Gniewka. Prosi Andrzeja, by jej pomógł. Na imprezie plenerowej Daniel spotyka swoją koleżankę Julię. Prosi Manię by przyniosła coś do picia. W drodze po napoje Mania wpada na Ignacego. Zaniepokojona Anka z Jerzym odnajdują Beatę i Gniewka. Jest z nimi Andrzej, który boi się burzy. W Stokrotce przy stoliku na Andrzeja czeka Kasia. Pola doskonale odnajduje się w młodym towarzystwie. Ignacy nie ukrywa przed kolegami, że relacja z Polą jest dla niego ważna. Nagle w tłumie pojawia się Mania, która zdumiona patrzy na rozbawioną Polę. Jerzy odprowadza Ankę do domu. Całują się namiętnie.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-04-04

09:20 Przepis na życie, sez. 2, odc. 7 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
09:30 Przepis na życie, sez. 4, odc. 4 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
16:55 Przepis na życie, sez. 2, odc. 8 Logo TVN 7
Drugi sezon serialu „Przepis na życie”, w którym nie zabraknie życiowych sytuacji, błyskotliwych dialogów i jedynego w swoim rodzaju poczucia humoru. Anka oraz jej najbliżsi będą żyć porodem oraz jej ekscytującym związkiem z Jerzym. To jednak miłość z przeszkodami. Pojawi się Elka, była żona Jerzego (Magdalena Popławska), która tylko pozornie da za wygraną… Po urodzeniu dziecka Anka nadal będzie się realizowała jako szefowa restauracji „Imbir”. Czy z powodzeniem? Andrzeja opanuje szaleństwo na punkcie nowonarodzonego potomka. Co oznacza stałe wizyty w mieszkaniu swojej byłej żony, Anki. Jak to zniesie zaborcza pani doktor, Beata? Jedno jest pewne – Andrzeja czeka ciężki czas. Zakręcona Pola spróbuje ułożyć sobie życie u boku Klemensa. Czy to oznacza, że specjalistka od męskich serc została usidlona? A jeśli mowa o męskich adoratorach to pewne jest, że w tej serii także serce matki Anki - Ireny mocniej zabije… W serialu pojawi się też kilka nowych, znaczących postaci, w których role, poza wspomnianą już Magdaleną Popławską, wcielą się m.in.: Bartek Świderski, Robert Gonera, Anna Samusionek i inni. *** Anka przygotowuje śniadanie. Mania dostrzega zadowolenie matki. Wie, że humor Anki wynika ze spotkania z Jerzym. Jerzy zawiera kontrakt z właścicielami Kardamonu. Małgorzata liczy na ogromny sukces restauracji. Mania wspomina Grubej o swoim planie związanym z Danielem. Chce wykorzystać nieobecność matki, by zbliżyć się z chłopakiem. Irena czyta córce pochlebną recenzję Roberta Jada o kuchni Imbiru. Anka jest bardzo zadowolona, bo nie spodziewała się, że surowy krytyk doceni jej pracę. Asystent stara się przypodobać Poli, ale jego mizerne starania denerwują przełożoną. Będąc świadkiem czułości między Polą a Ignacym, chłopak denerwuje się i wylewa kawę. Irena z Wandą nie chcą rozmawiać z Karolem i Stefanem. Są nadal oburzone tym, że panowie tak szybko pocieszyli się obecnością Wioli i Zdziśki. Anka chce wprowadzić autorskie dania członków zespołu Imbiru. Wszyscy są zachwyceni tym pomysłem. Gonitwa Stefana i Karola za Wandą oraz Ireną po parku nie przynosi rezultatu. Panowie postanawiają wymyślić coś ekstra, by wkupić się w łaski przyjaciółek. Robert Jad zjawia się w Imbirze. Chce pokazać swój pochlebny artykuł Ance, ale ta wie już o wszystkim. Krytyk korzysta z okazji i prosi ją o numer telefonu. Kasia wciąż wydzwania do Andrzeja, co bardzo krępuje mężczyznę. Odrzuca kolejne połączenia. Beata zabiera przyszłego męża do sklepu z garniturami i sukniami ślubnymi Anka jest dumna ze swoich kucharzy, którzy przygotowali znakomite potrawy. Aldona chwali się, że zamieszka z Długim. Pola dziwi się Ance, że ta jeszcze nie skonsumowała związku z Jerzym. Sama chwali się, że zamierza zawładnąć duchem i ciałem atrakcyjnego Ignacego. Gruba uważa, że utrata cnoty przez Manię z Danielem to zły pomysł. Mania jednak jest innego zdania, uważa, że nadeszła odpowiednia pora. Andrzej przymierza kolejne garnitury, które nie podobają się Beacie. Gdy wychodzi z przymierzalni w najmniej komfortowym, Beata nareszcie jest zachwycona. Porę lunchu Anka i Jerzy spędzają razem w parku. Są szczęśliwi mogąc być sami. Mania przygotowuje dla Daniela deser. Zasięga porady matki w sprawie bitej śmietany, jednak znawcą tematu okazuje się Jerzy. Karol i Stefan pojawiają się w progu mieszkania Ireny. Na kolanach przepraszają swoje najlepsze przyjaciółki. Pod przychodnią Andrzeja dochodzi do spotkania z Kasią. W obecności Beaty dziewczyna utrzymuje, że jest tylko pacjentką Andrzeja. Nic nie podejrzewająca Beata zachęca Kasię, by dzwoniła do lekarza w razie kłopotów zdrowotnych. Mania zachowuje się nieswojo przy Danielu. Podczas przygotowywania wspólnego posiłku, Jerzy uznaje, że Anka chciała ukryć przed nim swoją znajomość z Jadem. Anka denerwuje się i zarzuca jemu nieszczerość w sprawie żony i syna. Randkę Mani przerywa przybycie babci z Wandą i Gniewkiem. Daniel wychodzi. Irena prosi wnuczkę, by na godzinę przejęła opiekę nad bratem. Pola spędza czas z Ignacym w towarzystwie jego znajomych. Powoli dociera do niej, jaka przepaść dzieli ją z tymi młodymi ludźmi. Karol ze Stefanem zapraszają Wandę i Irenę na dyskotekę. Na parkiecie Irena dostrzega Daniela tańczącego z młodą dziewczyną. Okazuje się, że towarzyszką chłopaka jest Julia. Wszyscy bawią się doskonale, gdy nagle Stefan upada na podłogę.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-04-05

09:20 Przepis na życie, sez. 2, odc. 8 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
13:35 Przepis na życie, sez. 4, odc. 5 Logo TVN Fabuła
Anka podejmuje nagłą decyzję. Postanawia przeprowadzić się z Gniewkiem do Jerzego, o czym informuje Manię. Jest zdecydowana walczyć o swoje życie, które wyobraża sobie jedynie u boku Jerzego. Córka nie ma nic przeciwko pomysłowi matki, wręcz dopinguje ją w działaniach, pomaga się pakować. Gdy Anka staje w drzwiach Jerzego, ten czuje się zdezorientowany. Anka tłumaczy mu swoją obecność, po czym Jerzy traci przytomność. Anka spotyka na progu mieszkania Jerzego psycholog Dorotę. Nie wpuszcza lekarki do mieszkania, rozmawia z nią trzymając ją na wycieraczce. Nie podoba się jej to, że akurat Jerzemu, lekarka oferuje kompleksowe leczenie, nawet poza szpitalem. Pod siedzibą Towarzystwa Rekonstrukcyjnego spotykają się przypadkowo Karol i Michał Drzewiecki. Jak się okazuje, obaj panowie ukrywają się ze swoja pasją. Karol twierdzi, że gdyby powiedział o swoim hobby przyjaciołom, ci wyśmialiby go. Beata chce, aby Andrzej obejrzał w telewizji zapowiedź programu z jej udziałem. Niestety Andrzej zostaje niechętnie oderwany od pracy, co nie podoba się jego żonie. Beata oburzona jedzie z Kornelią do domu rodziców. Po przyjeździe matka zasypuje ja komplementami dotyczącymi występu córki. Twórcy programu kulinarnego z udziałem Jerzego, przedstawiają mu swoją nową wizję. Jerzy myśli, iż to jego sugestie wpłynęły na decyzję reżysera. Okazuje się, że powiew świeżość do programu ma wprowadzić obecność Anki Adamowicz, która będzie towarzyszyć Jerzemu na planie podczas gotowania… W Przepisie trwają gorące przygotowania do otwarcia. Aldona, Długi i Żyleta przygotowują ostatnie dania, Anka chce w ostatniej chwili zmieniać wielkość kart. Dodatkowo okazuje się, iż Anka zapomniała o zaangażowaniu kelnerów. Przybyli do restauracji Irena, Wanda, Stefan i Karol wyrażają chęć pomocy w tejże kwestii. Irena, Wanda i Stefan podejrzewają Karola o ukrywanie swoich randek z jakąś kobietą. Stefan sugeruje nawet, iż może to być poznana niedawno Rita. Przyjaciele postanawiają dowiedzieć się jaka jest prawda. Zapytany o nią Karol początkowo nie chce odpowiedzieć, w końcu jednak postanawia wyznać swoją tajemnicę. Gdy przyjaciele dowiadują się, że Karol bierze udział w rekonstrukcji i wstąpił do Grupy Kampinos, nie mogą powstrzymać śmiechu. Andrzej odwiedza Manię w jej pracy. Niepewnie rozmawia z nią o swoich kłopotach z Beatą. Córka tłumaczy ojcu, o co najwyraźniej chodzi wiecznie niezadowolonej drugiej żonie. Andrzej podczas wizyty poznaje Kajtka, który jak twierdzi Mania, poświęca jej dużo uwagi, czyli daje jej to, czego pragną kobiety. Viola odwiedza Ankę w Przepisie i składa propozycję grania w programie razem z Jerzym. Anka słysząca, iż Jerzy wyraził zgodę na jej obecność, decyduje się wziąć udział w tym projekcie. Jerzy ma wątpliwości, co do słuszności reżyserów programu. Zwraca się z nimi do psycholożki .Opowiada jej o Ance, która wprowadziła się tak nagle do niego. Dorota sugeruje przeczekanie tych trudnych chwil i podjęcie odpowiednich działań za jakiś czas. Pacjentką Andrzeja okazuje się kobieta przepowiadająca przyszłość. Po zakończonej konsultacji medycznej, dziewczyna sugeruje lekarzowi ostrożność, bowiem jak twierdzi, dostrzega mające spotkać go niebezpieczeństwo. Andrzej jest przerażony złowrogą wizją. Podczas randki Ireny z Michałem okazuje się, że Drzewiecki źle znosi przebywanie na wodzie. Pola przedstawia Kubie swój projekt nowego biznesu. Gdy proponuje mu wejście do spółki. Asystent nie może uwierzyć w swoje szczęście. Andrzej wciąż przezywa słowa swojej pacjentki-jasnowidzki. Dzieli się swoimi obawami z Beatą właśnie wtedy, gdy ta oczekuje od niego zainteresowania filmem, na którego pokaz wybrali się razem. Niestety brak zaangażowania ze strony męża doprowadza Beatę do złości, co powoduje udzielenie przez nią kontrowersyjnego wywiadu tuz po projekcji filmu. Maciek zjawia się w Przepisie z bukietem kwiatów dla Anki. Gratulując otwarcia lokalu przytula ją do siebie, co widzi wchodzący do restauracji Jerzy. Anka nie ma czasu na sprostowanie sytuacji, bo musi pomóc swojemu zespołowi w kuchni. Mężczyźni mają chwilę, by porozmawiać na osobności. Jerzy nie pamięta Maćka. Na otwarciu Przepisu pojawili się wszyscy bliscy Anki. Wanda, Stefan, Irena oraz Karol stawiają pierwsze kroki na stanowiskach kelnerskich. Nie zabrakło również Poli z Tadeuszem oraz Beaty z Andrzejem, którzy nadal nie mogą się dogadać w sprawie przepowiedni. Maciek wyjaśnia Jerzemu, że to właśnie po stronie szefa kuchni leży wina, iż on nie związał się z Anką. Zarzuty architekta powodują utratę przytomności u Jerzego. W Przepisie pojawia się również Michał, który wręcza Irenie bukiet kwiatów. Nadal utrzymuje swój specyficzny sposób bycia i traktowania kobiet: jest szorstki i pociągający jednocześnie. Przyjęcie z okazji otwarcia opuszcza Beata, za którą wybiega Andrzej. Lekarka ma dosyć obsesji Andrzeja na punkcie przepowiedni jego pacjentki. Kolejną osobą, która wychodzi jest Jerzy. Maciek odprowadza Ankę do domu Jerzego. Architekt pociesza Ankę, która zdobywa się w jego obecności na chwile słabości. Wyznaje, że czuje się upokorzona i zmęczona sytuacją, w której się znalazła. Zależy jej na Jerzym, a jednocześnie nie wie, co zrobić. Jerzy nie wyjaśnia przyczyny opuszczenia przyjęcia. Anka czuje się zraniona. Z okna mieszkania obserwuje Jerzego rozmawiającego z Dorotą.
/ Polska / serial obyczajowy
16:55 Przepis na życie, sez. 2, odc. 9 Logo TVN 7
Drugi sezon serialu „Przepis na życie”, w którym nie zabraknie życiowych sytuacji, błyskotliwych dialogów i jedynego w swoim rodzaju poczucia humoru. Anka oraz jej najbliżsi będą żyć porodem oraz jej ekscytującym związkiem z Jerzym. To jednak miłość z przeszkodami. Pojawi się Elka, była żona Jerzego (Magdalena Popławska), która tylko pozornie da za wygraną… Po urodzeniu dziecka Anka nadal będzie się realizowała jako szefowa restauracji „Imbir”. Czy z powodzeniem? Andrzeja opanuje szaleństwo na punkcie nowonarodzonego potomka. Co oznacza stałe wizyty w mieszkaniu swojej byłej żony, Anki. Jak to zniesie zaborcza pani doktor, Beata? Jedno jest pewne – Andrzeja czeka ciężki czas. Zakręcona Pola spróbuje ułożyć sobie życie u boku Klemensa. Czy to oznacza, że specjalistka od męskich serc została usidlona? A jeśli mowa o męskich adoratorach to pewne jest, że w tej serii także serce matki Anki - Ireny mocniej zabije… W serialu pojawi się też kilka nowych, znaczących postaci, w których role, poza wspomnianą już Magdaleną Popławską, wcielą się m.in.: Bartek Świderski, Robert Gonera, Anna Samusionek i inni. *** W szpitalu Andrzej informuje Wandę, Irenę, Karola oraz Jerzego i Ankę o stanie Stefana. Mężczyzna spędzi noc na obserwacji. Wanda jest przejęta stanem przyjaciela… Z wyjaśnień Stefana wynika, że na dyskotece dostał w twarz, ponieważ naraził się dealerowi… Beata docenia poświęcenia Andrzeja. Cieszy się, że jej przyszły mąż ruszył w środku nocy na ratunek przyjaciela byłej teściowej. Kasia znów dzwoni do Andrzeja, którego wyraźnie krępuje rozmowa z nią. Andrzej okłamuje Beatę, że rozmawiał przez telefon z kolegą Leszkiem, który rzekomo zaprasza go na tenisa. Jerzy podwozi Ankę pod firmę, w której pracuje Pola. Anka martwi się, że spędza z Jerzym za mało czasu. Nie podoba jej się również fakt, że ze względu na konkurs branżowy będą musieli ze sobą rywalizować. Irena przeprasza Witolda, że nie przyszła na spotkanie. Obiecuje mu, że taka sytuacja nie powtórzy się więcej. Aptekarz nie czuje urazy i ponownie proponuje spotkanie. Gruba postanawia ćwiczyć formę dla Mateusza. Razem z Manią i Gniewkiem idzie na stadion Agrykoli pracować nad kondycją. Przed korporacją na Polę wpada Tadeusz, który od razu rozpoznaje w niej Olę z dyskoteki. Mężczyzna gada jak najęty, że Pola nie może sprostować pomyłki związanej z imieniem. Jerzy prosi Ankę o spotkanie. Anka, która dopiero podjechała pod dom za namową Mani wsiada do auta i jedzie w umówione miejsce. Jerzy ma dla niej niespodziankę… W przychodni Andrzej dowiaduje się, że mimo braku miejsc na wizytę do niego próbuje dostać się Kasia Kołacz. Andrzej jest zdenerwowany i kategorycznie odmawia przyjęcia pacjentki. Beata dostaje w pracy słodko-słoną niespodziankę od Leona. Tłumaczy mu, dlaczego uciekła z kawiarni, a w końcu wpada na pomysł, by Leon poznał jej przyszłego męża. W gabinecie Andrzeja pojawia się Kasia. Zachowuje się tak, że onieśmiela lekarza. Doprowadza do tego, że Andrzej umawia się z nią ponownie w kawiarni. Andrzej dzwoni do Beaty. Jest poddenerwowany i ma wyrzuty sumienia. Spytany o wyjście na tenisa, kłamie potwierdzając spotkanie na korcie o ósmej. Beata idzie na zakupy. Postanawia przymierzyć suknię ślubną. Swoje towarzystwo proponuje jej Leon.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-04-06

09:20 Przepis na życie, sez. 2, odc. 9 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
09:30 Przepis na życie, sez. 4, odc. 5 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
13:35 Przepis na życie, sez. 4, odc. 6 Logo TVN Fabuła
Anka próbuje przywołać wspomnienia Jerzego pocałunkami. Jednak Jerzy nie chce się śpieszyć. Anka czuje się zniecierpliwiona utratą pamięci przez ukochanego. Ku jej zaskoczeniu Jerzy idzie z nią do restauracji. Między Andrzejem, a Beatą dochodzi do kolejnej sprzeczki. Andrzej jest wyczerpany brakiem porozumienia z żoną, która wciąż jest na niego obrażona za brak zainteresowania jej filmem. Andrzej bada Tadeusza. Nie dostrzega niczego niepokojącego w stanie jego zdrowia. Natomiast wykazuje zainteresowanie treningiem bokserskim, jedną z aktywności, które być może mogą zaimponować kobiecie…Tadeusz postanawia mu pomóc. Michał spotyka w Towarzystwie Rekonstrukcyjnym Karola. Panowie odbywają przymiarkę mundurów. Michał prosi Karola, by ten nie informował Ireny o tym spotkaniu. W Przepisie obsługiwani są pierwsi klienci. Pola z radością dokonuje pierwszych rezerwacji. Brakuje jedynie Anki, która spędza czas z Jerzym. Próbuje przekonać go, że powinni podjąć kolejną próbę bycia razem. Jerzy jest całkowicie zdystansowany do Anki i spotyka się z Dorotą. Wyznaje jej, że ona jako jedyna nie zmusza go i nie naciska, by przypomniał sobie przeszłość. Terapeutyczna sesja kończy się ich namiętnym pocałunkiem.
/ Polska / serial obyczajowy
14:35 Przepis na życie, sez. 4, odc. 7 Logo TVN Fabuła
Andrzej ma zły sen. Ma to niewątpliwy związek z przepowiednią pacjentki. Przestraszony lekarz chce się podzielić tym faktem z najbliższymi. Enigmatycznie tłumaczy Ance przez telefon to, czego się obawia. Na widok wchodzącej do sypialni Beaty rozłącza się. Wyjaśnienia Andrzeja dotyczące wróżby irytują Beatę. Andrzej reaguje wybuchem gniewu. W Przepisie tuż przed otwarciem pojawia się Dorota. Anka wybiera się z psycholożką na spacer, podczas którego zarzuca Dorocie brak profesjonalizmu i łączenie życia zawodowego z prywatnym. Dorota jest opanowana i ze spokojem tłumaczy Ance, że Jerzy samodzielnie i odpowiedzialnie dokonał wyboru. Wściekła Anka odjeżdża pozostawiając psycholożkę w parku. Podczas nagrania między Anką, a Jerzym dochodzi do ostrej wymiany zdań. Anka niechcący uderza Jerzego patelnią w głowę, co przynosi niespodziewany efekt…
/ Polska / serial obyczajowy
16:55 Przepis na życie, sez. 2, odc. 10 Logo TVN 7
Drugi sezon serialu „Przepis na życie”, w którym nie zabraknie życiowych sytuacji, błyskotliwych dialogów i jedynego w swoim rodzaju poczucia humoru. Anka oraz jej najbliżsi będą żyć porodem oraz jej ekscytującym związkiem z Jerzym. To jednak miłość z przeszkodami. Pojawi się Elka, była żona Jerzego (Magdalena Popławska), która tylko pozornie da za wygraną… Po urodzeniu dziecka Anka nadal będzie się realizowała jako szefowa restauracji „Imbir”. Czy z powodzeniem? Andrzeja opanuje szaleństwo na punkcie nowonarodzonego potomka. Co oznacza stałe wizyty w mieszkaniu swojej byłej żony, Anki. Jak to zniesie zaborcza pani doktor, Beata? Jedno jest pewne – Andrzeja czeka ciężki czas. Zakręcona Pola spróbuje ułożyć sobie życie u boku Klemensa. Czy to oznacza, że specjalistka od męskich serc została usidlona? A jeśli mowa o męskich adoratorach to pewne jest, że w tej serii także serce matki Anki - Ireny mocniej zabije… W serialu pojawi się też kilka nowych, znaczących postaci, w których role, poza wspomnianą już Magdaleną Popławską, wcielą się m.in.: Bartek Świderski, Robert Gonera, Anna Samusionek i inni. *** Jerzy zaprasza zespół Imbiru na kolację do siebie. Wszyscy chcą uczcić zaręczyny Długiego i Aldony, jednak Anka nie ma ochoty na świętowanie. Beata nie chce słuchać co ma na swoje usprawiedliwienie Andrzej. Anka opowiada Jerzemu o wizycie jego żony w Imbirze. Twierdzi, że Elka nigdy nie przestanie stawać im na drodze i proponuje Jerzemu przyjaźń, co nie podoba się kucharzowi. Pola jest wdzięczna Ignacemu, który polecił jej biuro podróży. Dzięki przedstawionej ofercie może zorganizować zaległy wyjazd dla pracowników. Andrzej spędził noc na kanapie. Beata nadal nie chce go słuchać, twierdzi bowiem, że wszystko, co mówi jest kłamstwem. W złości przyznaje, że poprzedni dzień również spędziła w czyimś towarzystwie… Gruba robi rozgrzewkę przed rozgrywkami koszykówki. Zarzuca Mani, że ta przyjaźni się z Julką i planuje wyjazd do Londynu, pomimo, że wcześniej planowała wyjazd z nią nad morze. Pola chwali się Ance, że wreszcie zaprosiła do siebie Ignacego. Gdy Anka opowiada jej, co zaproponowała Jerzemu, przyjaciółka nie może uwierzyć. W czasie spotkania, próbuje się z nimi skontaktować Beata, jednak żadna z kobiet nie odbiera telefonu. Na boisku waleczna Gruba zostaje znokautowana przez pięć zawodniczek. Zostaje zniesiona z boiska z bolącą nogą. Mania chce, żeby przyjaciółkę obejrzał jej ojciec-lekarz. Pola z Anką spacerują z Gniewkiem. Pola uważa, że Anka zrobiła głupotę proponując Jerzemu przyjaźń. Anka broni się, nie chce walczyć o szczęście z Elką. Niespodziewanie do kobiet dołącza Beata. Jerzy zwraca uwagę swojej żonie. Nie podoba mu się jej zachowanie wobec Anki. Elka jest przebiegła, zasiewa ziarno niepewności w Jerzym… Beata zwierza się Poli i Ance z domniemanej zdrady Andrzeja. Decyzję dotyczącą swojej przyszłości z Andrzejem zamierza podjąć po porodzie. Mania widząc stan ojca, domyśla się, że nie dzieje się u niego najlepiej. Wspiera Andrzeja na duchu. Mieszkanie Roberta Jada jest w opłakanym stanie, tak jak jego właściciel. Daleko zarośniętemu Robertowi do schludnego krytyka kulinarnego. Stan Jada dostrzega również Małgorzata, była partnerka mężczyzny, która odbiera od niego zaległą notatkę dla wydawnictwa. Sugeruje, że jego kryzys, wypalenie zawodowe, spowodowane są brakiem muzy.Anka przyjmuje zaproszenie Roberta na drinka. Świadkiem ich rozmowy telefonicznej jest Jerzy, który informuje Ankę, że rozmawiał z żoną i widział się już z adwokatem. Pola podpisuje dokumenty w biurze podróży. Irmina, która prowadzi biuro wspomina o swoim synu, który według niej zakochał się niefortunnie w dużo starszej kobiecie. Matka z dezaprobatą patrzy na związek syna. Na fotografii stojącej na biurku Irminy Pola dostrzega Ignacego. Podczas spotkania z Danielem Mania ponownie dowiaduje się, że do pary ma dołączyć Julka. Dziewczyna nie jest zadowolona z tego faktu, ale uśmiecha się dla dobra sprawy. Aldona i Długi wspominają w pracy o tym, że chcieliby aby ich świadkami była Anka i Jerzy. Irena umawia się na spacer z Witoldem. Zabiera ze sobą Gniewka. Małgorzata proponuje Jerzemu stworzenie programu kulinarnego po powodzeniu jego książki. Kucharz jest sceptycznie nastawiony do tego pomysłu. Irena spacerująca po parku z Witoldem nie dostrzega z daleka swoich przyjaciół, którzy odbierają jej zachowanie jako ucieczkę. Wanda, Karol i Stefan chcą przekonać Irenę, że zależy im na przyjaźni z nią.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-04-07

06:00 Przepis na życie, sez. 4, odc. 7 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
09:55 Przepis na życie, sez. 2, odc. 7 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
10:55 Przepis na życie, sez. 2, odc. 8 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy

2018-04-08

10:25 Przepis na życie, sez. 2, odc. 9 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
11:25 Przepis na życie, sez. 2, odc. 10 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy

2018-04-09

09:20 Przepis na życie, sez. 2, odc. 10 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
10:00 Przepis na życie, sez. 4, odc. 6 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
14:35 Przepis na życie, sez. 4, odc. 8 Logo TVN Fabuła
Jerzy chce przypomnieć sobie wydarzenia po wypadku. Anka przypomina mu, że faktycznie był zazdrosny o Antoine’a, ale zupełnie niepotrzebnie. Jerzy przyjmuje jej wyjaśnienia ze spokojem. Oboje muszą zjawić się w telewizji, ponieważ producenci nie są zadowoleni z ich ostatniego nagrania. Beata nadal podejrzewa Andrzeja o romans. Lekarzowi udaje się wreszcie sprostować całe zajście. Kobieta jest miło zaskoczona faktem, że Andrzej zarezerwował dla nich stoik w Przepisie. Beacie podoba się nagłe zdecydowanie męża. W galerii handlowej Jerzy z Anką pomagają Mańce wybrać odpowiedni strój na egzamin maturalny. Gdy matka z córką znikają w przymierzalni, w sklepie pojawia się Dorota, która zachęca Jerzego do podjęcia terapii. Oszołomiony mężczyzna próbuje przypomnieć sobie kim jest nieznajoma. Anka niczego nie zauważa. Tymczasem, Mania zachęca Ankę do wyjazdu na kurs do Toskanii.
/ Polska / serial obyczajowy
16:55 Przepis na życie, sez. 2, odc. 11 Logo TVN 7
Drugi sezon serialu „Przepis na życie”, w którym nie zabraknie życiowych sytuacji, błyskotliwych dialogów i jedynego w swoim rodzaju poczucia humoru. Anka oraz jej najbliżsi będą żyć porodem oraz jej ekscytującym związkiem z Jerzym. To jednak miłość z przeszkodami. Pojawi się Elka, była żona Jerzego (Magdalena Popławska), która tylko pozornie da za wygraną… Po urodzeniu dziecka Anka nadal będzie się realizowała jako szefowa restauracji „Imbir”. Czy z powodzeniem? Andrzeja opanuje szaleństwo na punkcie nowonarodzonego potomka. Co oznacza stałe wizyty w mieszkaniu swojej byłej żony, Anki. Jak to zniesie zaborcza pani doktor, Beata? Jedno jest pewne – Andrzeja czeka ciężki czas. Zakręcona Pola spróbuje ułożyć sobie życie u boku Klemensa. Czy to oznacza, że specjalistka od męskich serc została usidlona? A jeśli mowa o męskich adoratorach to pewne jest, że w tej serii także serce matki Anki - Ireny mocniej zabije… W serialu pojawi się też kilka nowych, znaczących postaci, w których role, poza wspomnianą już Magdaleną Popławską, wcielą się m.in.: Bartek Świderski, Robert Gonera, Anna Samusionek i inni. *** Pola jest w złym stanie. Anka słysząc to dochodzi do wniosku, że obie mają zły okres w życiu. Leon wykazuje Beacie duże zainteresowanie i troskę. Beata nadal nie odzywa się do Andrzeja. Po długim oczekiwaniu odbywa się ostatnia rozprawa rozwodowa. Jerzy czuje ulgę. Opiekę nad Jankiem będzie dzielić z byłą żoną co dwa tygodnie. Janek jest zadowolony, a Elka zła, że były mąż nie chce mieć z nią nic wspólnego. Anka coraz bardziej traci nadzieję, że między nią a Jerzym się ułoży. W Imbirze pojawia się jury plebiscytu. Wszystkim udziela się nerwowa atmosfera. Jednym z członków jury jest Robert Jad. Anka stara się zapanować nad zdenerwowanymi kucharzami. Prosi, by pracowali tak jak zawsze, aby uniknąć pomyłek. Irena okłamuje przyjaciół, mówiąc, że śpieszy się na wizytę montera kablówki w domu Anki. Wszyscy wiedzą, że pod tym kłamstwem kryje się spotkanie z Witoldem. Jeremiasz jest złośliwy w stosunku do Poli. Naśmiewa się z jej miłosnej porażki. Ignacy pakuje swoje rzeczy do pudełka, chce porozmawiać z przełożoną, ale Pola żegna go oschle. Wanda, Karol i Stefan podglądają Irenę, która na ulicy rozmawia z Witoldem. Irena tłumaczy, aptekarzowi swoje obawy związane z zazdrością przyjaciół. Niespodziewanie Witold całuję Irenę. Członkom jury smakują dania serwowane przez kuchnię Imbiru. Robert podkreśla, że jego rola nie polega na ocenianiu, a jedynie na opisaniu reakcji jury. Gruba jest niezadowolona, bo Mateusz znów wybrał deskorolkę, a nie ją. Mania spotyka się z Grocholem. Andrzej chcąc zatrzeć złe wrażenie sprząta mieszkanie i czeka na Beatę z obiadem. Lekarka nie docenia jego starań i oznajmia, że wychodzi do kina, a posiłek zje na mieście. Pola spotyka przypadkiem Tadeusza. Jest smutna i nie ma ochoty na towarzystwo, ale żarty mężczyzny rozśmieszają ją. Robert czeka na Ankę pod Imbirem. Beata spotyka się pod kinem z Leonem. Razem wybierają się na seans. W tym samym czasie Andrzej szuka Anki, bo nie wie, w jaki sposób poradzić sobie z zachowaniem Beaty. Mania uzmysławia Andrzejowi, że nie może z każdym swoim problemem zgłaszać się do Anki i obciążać jej sprawami drugiej kobiety. Beata wzrusza się na filmie wojennym. Przed kinem Leon pociesza ją, co widzi Andrzej i jednoznacznie ocenia jako randkę. Pohamowuje się przed gwałtowną reakcją. Jerzy wyznaje Ance, że jest o nią bardzo zazdrosny. W końcu i ona przyznaje się do tego samego wobec niego. Kucharz prosi Małgorzatę, by zarezerwowała pokój w Rozwalinie dla niego i Anki.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-04-10

09:20 Przepis na życie, sez. 2, odc. 11 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
10:00 Przepis na życie, sez. 4, odc. 8 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
14:35 Przepis na życie, sez. 4, odc. 9 Logo TVN Fabuła
Anka jest zachwycona klimatem Włoch. Kontaktuje się z Manią, żeby poinformować ją o swoim bezpiecznym dotarciu na miejsce. Podczas Video-rozmowy z córką, Anka dostrzega za plecami Mani Kajtka owiniętego jedynie w prześcieradło. Zmieszany chłopak chowa się, ale Anka jest niezadowolona z postępowania córki. Wandzie i Stefanowi zależy na tym, by Irena pojawiła się na ich próbie tańca. Karol zaprasza Ritę do kina. Nowa towarzyszka wykazuje ogromną aprobatę dla zainteresowań Karola. Jak sama przyznaje, imponuje jej mundur. Anka próbuje skontaktować się z Jerzym. Niestety ten, po rozmowie z Dorotą, nie zamierza odbierać od Anki żadnych połączeń…
/ Polska / serial obyczajowy
16:55 Przepis na życie, sez. 2, odc. 12 Logo TVN 7
Drugi sezon serialu „Przepis na życie”, w którym nie zabraknie życiowych sytuacji, błyskotliwych dialogów i jedynego w swoim rodzaju poczucia humoru. Anka oraz jej najbliżsi będą żyć porodem oraz jej ekscytującym związkiem z Jerzym. To jednak miłość z przeszkodami. Pojawi się Elka, była żona Jerzego (Magdalena Popławska), która tylko pozornie da za wygraną… Po urodzeniu dziecka Anka nadal będzie się realizowała jako szefowa restauracji „Imbir”. Czy z powodzeniem? Andrzeja opanuje szaleństwo na punkcie nowonarodzonego potomka. Co oznacza stałe wizyty w mieszkaniu swojej byłej żony, Anki. Jak to zniesie zaborcza pani doktor, Beata? Jedno jest pewne – Andrzeja czeka ciężki czas. Zakręcona Pola spróbuje ułożyć sobie życie u boku Klemensa. Czy to oznacza, że specjalistka od męskich serc została usidlona? A jeśli mowa o męskich adoratorach to pewne jest, że w tej serii także serce matki Anki - Ireny mocniej zabije… W serialu pojawi się też kilka nowych, znaczących postaci, w których role, poza wspomnianą już Magdaleną Popławską, wcielą się m.in.: Bartek Świderski, Robert Gonera, Anna Samusionek i inni. *** Pola źle się czuje. Postanawia nie iść do pracy. Anka jest zaniepokojona stanem przyjaciółki.Andrzej wybiera się do psychologa. Chce naprawić sytuację między nim a Beatą, ale kobieta nie ma zamiaru z nim iść. Anka ma wątpliwości, czy jechać nad Zalew, ale Irena twierdzi, że dobrze zrobi jej wyjazd z Jerzym. Do Anki dzwoni Pola. Nie czuje się dobrze. Anka próbuje wysłać do niej Andrzeja, jednak ten nie odbiera. Anka prosi o pomoc Tadeusza. Małgorzata przypomina Jerzemu o jego pierwszym wywiadzie na temat książki. Jest zdziwiona, że autor mógł zapomnieć. Jerzy daje jej do zrozumienia, że to nie jest dla niego najważniejsze. Andrzej mówi Beacie, że widział ją pod kinem w towarzystwie obcego mężczyzny. W końcu kobieta postanawia pójść z narzeczonym do psychologa, nie zdradzając jednocześnie motywów zmiany zdania. Irena dostaje od przyjaciół kijki do nordic walking. Cała trójka trenuje w parku, gdy nagle Irka postanawia powiedzieć przyjaciołom o Witoldzie. Okazuje się jednak, że wszyscy wiedzą o ''romansie'' koleżanki. Jerzy jest zaskoczony faktem, że wywiad z nim prowadzić będzie Robert Jad. Nie podoba mu się to, ale postanawia zachować pokerową twarz. W trakcie rozmowy jest stanowczy i radzi Robertowi zaprzestać interesowania się Anką. W drodze do psychologa, Andrzej dopytuje, co Beata chce skonsultować z terapeutą. Beata nie bez satysfakcji odpowiada, że chodzi jej o problem wychowania dziecka przez samotną matkę. Andrzej jest zaskoczony.Jerzy zrywa z Małgorzatą współpracę, nie podoba mu się to, że na wywiad umówiła go z Jadem. Na progu mieszkania Poli staje Tadeusz. Od razu rozpoznaje u zaskoczonej znajomej ospę wietrzną. U psychologa Beata odstawia scenę. Pyta go o wpływ porzucenia dziecka w życiu płodowym przez ojca na życie pozamaciczne. Gdy lekarka zawiesza się przy odpowiedzi, Beata wychodzi z gabinetu. Stefan podsłuchuje w aptece rozmowę Witolda z klientką, która pozdrawia żonę aptekarza. Irena postanawia poznać Ankę z Witoldem. Jeszcze nic nie wie o tym, co usłyszał Stefan w aptece. Elka psuje plany Jerzego. Były mąż zostaje zmuszony by zabrać do Rozwalina Janka. Wanda, Stefan i Karol martwią się o Irenę. Nie wiedzą jak powiedzieć jej o żonie Witolda. Małgorzata wciąga Roberta w swój plan odwrócenia uwagi Jerzego od Anki. Chce, by Robert zajął się panią Adamowicz podczas wyjazdu do Rozwalina. Grubej nadal nie odpuszczają myśli dotyczące Mateusza. Chce się zemścić na Ślicznej, prosi o wsparcie Manię i Grochola. W wydawnictwie Jerzy jest niezadowolony z rezultatów współpracy. Nie zostawia również nadziei Małgorzacie na współpracę z nim, ale ta nie poddaje się. Irena przekonuje Witolda, by poznał Ankę. Po chwili oboje zostają nakryci przez Mańkę na całowaniu się. W Imbirze pojawia się właścicielka Imbiru. Dziękuje wszystkim za współpracę i przedstawia nową właścicielkę restauracji. Jest nią Elżbieta Knappe. Anka wychodzi z Imbiru, przed którym widzi Jerzego rozmawiającego z Elką. Odchodzi, ale Jerzy dogania ją. Anka jest zła, nie chce jechać do Rozwalina, martwi się, że jej związek z Jerzym może nie przetrwać z powodu Elki.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-04-11

09:20 Przepis na życie, sez. 2, odc. 12 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
10:00 Przepis na życie, sez. 4, odc. 9 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
14:35 Przepis na życie, sez. 4, odc. 10 Logo TVN Fabuła
Jerzy przyjmuje w swoim mieszkaniu Dorotę, która przeprasza go, za to, co wyjawiła mu o wypadku. Przyznaje się, że zakochała się w nim i chciała, żeby poznał on prawdę o Ance i Duchampie. Psycholożka kryguje się, ale Jerzy nie ma do niej pretensji. Jerzy całuje płaczącą lekarkę. W końcu Anka budzi się w swoim łóżku. Po powrocie z Toskanii jest szczęśliwa, bo są z nią Mania i Gniewko. Od rana restauratorka próbuje skontaktować się z Jerzym, który nie przyjechał po nią na lotnisko, a teraz wciąż nie odbiera telefonu. Anka wraz z Polą odbierają Tadeusza ze szpitala. Pediatra nie wygląda zbyt dobrze. Jest widocznie osłabiony. W tajemnicy przed Polą wyznaje Ance, że jego stan nie jest dobry i nie da się tego zmienić, ale nie chce martwić swojej ukochanej i prosi Ankę o dyskrecję. Jerzy przychodzi do mieszkania Anki. Początkową radość znika z jej twarzy, bo mężczyzna utrzymuje dystans. Jerzy zarzuca Ance romans z Antoinem. Anka jest bezradna wobec jego zarzutów. Tadeusz znajduje dwa testy ciążowe wykonane przez Polę…
/ Polska / serial obyczajowy
16:55 Przepis na życie, sez. 2, odc. 13 Logo TVN 7
Drugi sezon serialu „Przepis na życie”, w którym nie zabraknie życiowych sytuacji, błyskotliwych dialogów i jedynego w swoim rodzaju poczucia humoru. Anka oraz jej najbliżsi będą żyć porodem oraz jej ekscytującym związkiem z Jerzym. To jednak miłość z przeszkodami. Pojawi się Elka, była żona Jerzego (Magdalena Popławska), która tylko pozornie da za wygraną… Po urodzeniu dziecka Anka nadal będzie się realizowała jako szefowa restauracji „Imbir”. Czy z powodzeniem? Andrzeja opanuje szaleństwo na punkcie nowonarodzonego potomka. Co oznacza stałe wizyty w mieszkaniu swojej byłej żony, Anki. Jak to zniesie zaborcza pani doktor, Beata? Jedno jest pewne – Andrzeja czeka ciężki czas. Zakręcona Pola spróbuje ułożyć sobie życie u boku Klemensa. Czy to oznacza, że specjalistka od męskich serc została usidlona? A jeśli mowa o męskich adoratorach to pewne jest, że w tej serii także serce matki Anki - Ireny mocniej zabije… W serialu pojawi się też kilka nowych, znaczących postaci, w których role, poza wspomnianą już Magdaleną Popławską, wcielą się m.in.: Bartek Świderski, Robert Gonera, Anna Samusionek i inni. *** Anka ma wątpliwości, czy jechać do Rozwalina. Jednak za namową Mani i Ireny pakuje się. Irena chce porozmawiać z wnuczką o Witoldzie, jednak Mania nie ma ochoty, twierdzi, że nie ma sensu spotykać się z mężczyzną, który nie przypomina dziadka. Andrzej intensywnie o czymś myśli. Beata stara się czegoś dowiedzieć, ale bezskutecznie. Anka melduje się w Zajeździe w Rozwalinie. Po krótkiej chwili spotyka się w pokoju z Jerzym i Jankiem. Chłopiec szybko ucieka na świeże powietrze, a kochankowie mogą pobyć sami. Jerzy tłumaczy Ance, że ta nie może rzucić pracy z powodu Elki. Nad Zalewem Anka spotyka Roberta, który przedstawia jej Małgorzatę, jako osobę przedsiębiorczą i potrafiącą omotać mężczyznę. Anka widząc ją i Jerzego, nie zdaje sobie sprawy, że Robert miał na myśli swój dawny związek z Małgorzatą. Irena nie może spotkać się z Witoldem. Zasłania się problemami córki, jednak to nie przekonuje aptekarza. Niespodziewanie dla wszystkich nad Zalew przyjeżdża Elka. Przy wszystkich informuje Janka, że zostaną w Rozwalinie dłużej.. Andrzej zrezygnowany pakuje swoje rzeczy. Beata jest zaniepokojona. Nad Zalewem towarzystwo organizuje grilla, podczas którego Elka stara się dokuczyć Ance. Na szczęście obok jest Jerzy, który nie pozwala Ance uciec. Razem podejmują rękawicę. Wieczór dobiega końca, Anka chce wracać do pokoju. Jerzy postanawia posprzątać. Przyłącza się do niego Małgorzata, która zachowuje się bardzo nachalnie. Jerzy wraca do Zajazdu. Mania, Gruba i Grochol zostają przyłapani na gorącym uczynku. Na ścianie szkoły napisali niepochlebnie o Ślicznej, rywalce Grubej. Nad Zalewem pijany Robert przystawia się do Anki, wyznaje jej miłość i nachalnie całuje. Widząc to, Jerzy rzuca się na niego, uderza i wrzuca do wody. Anka bojąc się o pijanego Jada, rzuca się mu na ratunek. Wściekły Jerzy pakuje się i wyjeżdża z Zajazdu. Zrozpaczona Anka wraca do domu. Jest zła na córkę, za to, co zrobiła z Grubą i Grocholem. Irena stara się ją uspokoić, ale Anka twierdzi, że awantura z Jerzym jest poważniejsza niż dotychczasowe. Jerzy jest zły. Jolantę z wydawnictwa informuje, że nie pojawi się na promocji książki. Pola nadal choruje w domu. Informuje Ankę, że nie sprostowała paru rzeczy z Tadeuszem. Anka odrzuca telefon od Jerzego. Tadeusz odwiedza Polę. Pokazuje jej pozycje jogi, którą ćwiczy. Lekarz, co chwilę rozśmiesza Polę. Widać, że oboje doskonale się bawią. Andrzej z Beatą siedzą na ''kozetce'' u psychologa. Nie zwracając uwagi na terapeutkę wyrzucają sobie wszystkie żale. Niespodziewanie padają sobie w ramiona, całują się. Po chwili żegnają się i pośpiesznie wychodzą z gabinetu.Dyrektor nałożył na Grochola, Manię i Gruba karę miesięcznej pracy z uchodźcami na szkolnej świetlicy. Mania przekonuje Grubą, że powinna być sobą i nie poświęcać dla chłopaków swojej osobowości. Gruba promienieje na tę myśl. Andrzej chce skokiem na bungee udowodnić Beacie swoje uczucie do niej. Jerzy spóźnia się na promocję swojej książki. Wchodząc na podium dostaje smsa od Anki. Bez wytłumaczenia wybiega z księgarni. Jerzy widzi z daleka Ankę. Biegnie. Chcąc sobie skrócić drogę do ukochanej wskakuje do fontanny….
/ Polska / serial obyczajowy

2018-04-12

09:20 Przepis na życie, sez. 2, odc. 13 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
10:00 Przepis na życie, sez. 4, odc. 10 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
14:35 Przepis na życie, sez. 4, odc. 11 Logo TVN Fabuła
Mania wraca do domu po nocy spędzonej u Zośki. Anka cieszy się na jej widok, ale wyraźnie jest podminowana. Najmniejsze rzeczy wyprowadzają ja z równowagi. Tadeusz chce wyznać Poli prawdę o swoim stanie zdrowia. Ta jednak jest tak przerażona tym, co słyszy, że jej początkowa reakcja to wyparcie słów Tadeusza. Powoli jednak do Poli dociera powaga sytuacji. Jerzy prosi Ankę o spotkanie. Między Beatą, a Andrzejem ponownie dochodzi do nieporozumienia. Beata przypomina mężowi o pikniku na rzecz kobiet, ten jednak stwierdza, że nie może się na nim pojawić, ponieważ ma chore gardło. Żona wyśmiewa powód nieobecności Andrzeja. Irena jest załamana po ostatnim spotkaniu z Michałem. Stwierdza przed swoimi przyjaciółmi, że utraciła Drzewieckiego na zawsze i nigdy się już nie zakocha. Chce jak najszybciej zająć się pracą w Przepisie, aby nie myśleć o tym, co się stało. W Przepisie dochodzi do poważnej awantury między Jerzym, a Anką. Oboje wyrzucają sobie relacje z osobami takimi jak Dorota Kasini, czy też Maciek-architekt. Anka jest tak wzburzona, że nie zwracając na obecność swoich gości wychodzi z restauracji.
/ Polska / serial obyczajowy
16:55 Przepis na życie, sez. 3, odc. 1 Logo TVN 7
Bohaterowie „Przepisu na życie” z pewnością nie zawiodą fanów! Najnowszy sezon będzie równie zabawny jak poprzednie, ale szykują się też duże zmiany! Jakie? Odpowiedź przyniosą premierowe odcinki trzeciej serii. Miłosne perypetie Anki i Jerzego z zapartym tchem śledziły co tydzień prawie trzy miliony widzów! Łączące ich uczucie wielokrotnie wystawiane było na próbę. Czy w tym sezonie będzie tak samo? Jedno jest pewne - Elka, była żona Jerzego, nie da za wygraną. Będzie w stanie zrobić wiele, by zepsuć humory zakochanych. Jako przełożona Anki może sobie na wiele pozwolić, nie odmówi sobie możliwości upokorzenia jej przed zespołem. Czy to spowoduje, że Anka zrezygnuje z marzeń i zapomni o Jerzym? A może stanie się wręcz przeciwnie? W minionym sezonie Beata i Andrzej żyli ciążą i… zazdrością. W nowych odcinkach, no cóż, nie będzie inaczej! Dzidziuś w końcu przyjdzie na świat i dopiero się zacznie… Widzowie mogą być pewni, że Beatka i Żabcia będą tak samo, o ile nie bardziej, zabawni niż dotychczas. W tym samym czasie Pola będzie ponownie próbowała ułożyć sobie życie uczuciowe. Czy uda jej się to z uroczym pediatrą - Tadeuszem? Ekipa „Przepisu na życie” obiecywała, że w najnowszym sezonie zobaczymy jeszcze więcej gotowania! I tak też będzie. Apetyczny serial kusić będzie widzów pysznymi potrawami, także restauracji Kardamon. Tej, w której szefem kuchni został Jerzy Knappe. W zespole Kardamonu pojawi się kilka nowych postaci m.in. Mateo, w którego wcieli się, doświadczony w filmowej kuchni, Tomasz Karolak. Beata jedzie na porodówkę. Andrzej obwieszcza to „całemu światu” wobec czego wszyscy przyjaciele zjawiają się w szpitalu. Dziecko ma żółtaczkę, a do tego jest wcześniakiem i zostaje umieszczona w inkubatorze. Elka naprzykrza się Ance w pracy – upokarza ją przy zespole sugerując niedouczenie. Pojawiają się kłopoty z Jankiem w szkole. Elka wprowadza się na siłę do mieszkania Jerzego, w związku z tym on szuka nowego mieszkania z myślą także o rodzinie Anki. Andrzej na pojawia się na czas w szpitalu po Beatę i dziecko. Obrażona jedzie do rodziców. *** Po nocy spędzonej u Anki, Jerzy przygotowuje rodzinne śniadanie. Idealną atmosferę psuje drobny incydent - Jerzy zagląda do łazienki, gdy jest tam Mania. Andrzej jest wniebowzięty z powodu narodzin córki. Obwieszcza to wszystkim wysyłając sms-y. Beata przeciwnie, jest zmęczona porodem i nieustającymi zachwytami nad jej dzieckiem. Nie akceptuje jeszcze siebie w roli matki. Andrzej zaniepokojony zachowaniem Beaty radzi się Leona, który sugeruje, że mogą to być początki depresji poporodowej. Pola nadal okłamuje Tadeusza, że jest stewardesą, która właśnie wylatuje na dwa tygodnie. On zaczyna się domyślać prawdy… Jerzy i Anka rozmawiają o Elce, która przejęła Imbir, jak sugeruje Jerzy, wyłącznie z chęci zemsty. Jest przekonany, że jeśli nie dadzą się sprowokować i będą cierpliwi to jego eks żona w końcu odpuści. Gruba przechodzi na dietę. Zaczyna też poważnie myśleć o maturze w przeciwieństwie do Mani, która w ogóle nie chce o niej słyszeć. Mania czuje się samotna i rozżalona, nie ma z kim porozmawiać: Gruba mówi w kółko o maturze, mama o Jerzym albo o jego byłej żonie, a ojciec właśnie znowu został ojcem. Elżbieta podważa umiejętności kulinarne Anki, zarzuca jej, że nie potrafi zapanować nad zespołem i w ich obecności ją krytykuje. Małgorzata naciska na Roberta, żeby przestał promować w gazecie Anię Adamowicz i skupił się na osobie Jerzego Knappe. Robert sugeruje, że zamiast promować Jerzego mógłby się z nim rozprawić. Zaniepokojona Małgorzata ostrzega Roberta, że jeśli to zrobi, to ona będzie zmuszona wyciągnąć sprawę niedotrzymywanych przez niego terminów w wydawnictwie… Elżbieta i Jerzy zostają wezwani do szkoły w związku z wagarami i kłamstwem, jakiego dopuścił się Janek.. Jerzy i Elka obwiniają się wzajemnie o złe zachowanie syna. Szczęśliwy Andrzej jedzie odebrać ze szpitala żonę i córkę. Zaaferowany doprowadza do stłuczki. Denerwuje się, że spisanie formalności po wypadku trwa tak długo. Chce zadzwonić po taksówkę, ale orientuje się, że telefon zostawił w samochodzie, który właśnie jest odholowywany na lawecie. W tym samym czasie Beata wsiada do wezwanej przez siebie taksówki i decyduje się jechać do… Tadeusz składa Poli niezapowiedzianą wizytę.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-04-13

09:20 Przepis na życie, sez. 3, odc. 1 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
10:00 Przepis na życie, sez. 4, odc. 11 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
14:35 Przepis na życie, sez. 4, odc. 12 Logo TVN Fabuła
Anka umawia się na spotkanie z Redaktorem telewizyjnym. Pod jego nieobecność przyjmuje ją Viola. Anka chce zrezygnować z udziału w programie Jerzego. Jednak Viola, nie chce tego słuchać. Wręcza Ance płytę z nagraniem odcinka, który cieszy się ogromnym uznaniem w redakcji. Beata postanawia przeprowadzić się chwilowo do siedziby Ruchu na Rzecz Kobiet Uciśnionych. Przypadkowe spotkanie Poli i Beaty z Anką w Przepisie doprowadza do niezwykłego oczyszczenia atmosfery. Pola opowiada o chorobie Tadeusza. Anka stwierdza, że zakończyła już rozdział związany z Jerzym, Beata zaś po raz kolejny przyznaje, że już nie ma siły zajmować się konfliktami z Andrzejem. Pola niechcący przyznaje się przed Anką do tego, że jest w ciąży. Przyjaciółki są wzruszone. Elka spotyka się z Jerzym. Uważa, że powinien się on zastanowić się nad swoim absurdalnym pomysłem związanym ze ślubem. Dodatkowo Elka postanawia sprzedać Imbir i wyjechać na stałe do Berlina. Jerzy widzi byłą żonę, jak odchodzi w towarzystwie Mateo. Andrzej próbuje przedostać się do gmachu Ministerstwa. Nie chcąc się uspokoić, zostaje aresztowany. Beata zaczyna tęsknić za mężem.
/ Polska / serial obyczajowy
16:55 Przepis na życie, sez. 3, odc. 2 Logo TVN 7
Pola przygotowuje wyjazd integracyjny dla firmy. W związku z przykrościami ze strony Elki - Anka nie ma ochoty iść do Imbiru. W tym samym czasie Andrzej prosi ją o pomoc, gdyż z rozpaczy spowodowanej złością Beatki upija się w barze. Pod nieobecność Anki w Imbirze, Długi prosi Jerzego o pomoc, o czym nie ma pojęcia Anka. Jest zła na niego, że bez jej wiedzy wkroczył do jej kuchni. Tadeusz zastaje Andrzeja u Poli w kłopotliwej sytuacji… Pola próbuje wyjaśnić Beacie, że źle robi odpychając Andrzeja. *** Ania opowiada Mani o mieszkaniu, które Jerzy wynajął z myślą o nich. Mania protestuje - nie będzie mieszkać z obcym mężczyzną. Jerzy informuje Elkę, że Anka wygrała plebiscyt na najlepszą restaurację w Warszawie. Zwolnienie jej będzie oznaczało dla Imbiru utratę połowy klientów i wszystkich pracowników. Noc spędzona z Tadeuszem uświadomiła Poli, że jej na nim zależy. Rodzące się uczucie sprawia, że Pola zaczyna czuć się bezbronna. Andrzej wydzwania do Beaty i próbuje ją przekonać do powrotu do domu. Powrót oznaczałby dla niej, przejęcie obowiązków nad córką, której nadal nie akceptuje. Anka zwierza się mamie, że nie chce już pracować dla Elki, dlatego rozważa rezygnację z posady w Imbirze. Irena protestuje, Anka jest teraz głową rodziny, ma na utrzymaniu dzieci, nie może się tak szybko poddawać. Anka ma żal do mamy, że ciągle próbuje decydować o jej życiu. Mówi jej, co ma robić, a czego nie. Jerzy pokazuje Ani restaurację Kardanom i proponuje jej pracę u siebie. Aldona, Długi i Żyleta przygotowują zamkniętą imprezę na 40 osób, zastanawia ich nieobecność Anki. W Imbirze pojawia się Jerzy zaalarmowany przez Żyletę o kryzysowej sytuacji. Anka, mocno spóźniona, dociera do Imbiru. Przeprasza wszystkich. Jest zaskoczona obecnością Jerzego. Robert Jad wpada na Elkę. Elka narzeka na Ankę. Jej zdaniem jest niesolidna i brak jej wykształcenia. Jerzy ponawia propozycję pracy w Kardamonie. Anka nie wie czy chciałaby tam pracować, a przede wszystkim czy chciałaby pracować z nim w roli szefa. Gruba uświadamia Mani przed jak ważnymi wyborami zaraz staną, kończą szkołę i muszą zadecydować o swojej przyszłości. Mańka kompletnie nie chce o tym myśleć. Ma żal do mamy, że chce jej zafundować mieszkanie z Jerzym. Pola wraca do domu i zastaje Andrzeja w wannie. Przekonuje go, że powinien pojechać do Beaty. Andrzej bardzo tego chce wyznaje, że bardzo ją kocha. W momencie wyznania w mieszkaniu Poli zjawia się Tadeusz i opacznie interpretuje słowa Andrzeja.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-04-14

09:25 Przepis na życie, sez. 2, odc. 11 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
10:25 Przepis na życie, sez. 2, odc. 12 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
11:20 Przepis na życie, sez. 2, odc. 13 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy

2018-04-15

09:55 Przepis na życie, sez. 3, odc. 1 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
10:55 Przepis na życie, sez. 3, odc. 2 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy

2018-04-16

09:20 Przepis na życie, sez. 3, odc. 2 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
10:00 Przepis na życie, sez. 4, odc. 12 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
14:35 Przepis na życie, sez. 4, odc. 13 Logo TVN Fabuła
Ojciec Beaty wyciąga Andrzeja z aresztu. Lekarz jest wdzięczny teściowi za ten gest. Jak się okazuje Waluś też jest wdzięczny zięciowi za jego wierne trwanie i miłość do Beaty, która nie ma łatwego charakteru. W siedzibie Ruchu na Rzecz Kobiet Uciśnionych Beata w towarzystwie dwóch innych działaczek oraz Violi spotyka się z przedstawicielem ministerstwa Przemysławem Kłakiem. Mężczyzna zachowuje się niedwuznacznie, co spotyka się z szybką reakcją Beaty. Mania spotyka się z Grubą. Obie przedstawiają sobie swoje plany wakacyjne. Zosia wyjeżdża z Jackiem do Sopotu i nie może uwierzyć w swoje szczęście. Wielkimi krokami zbliża się ślub Jerzego i Doroty… Anka postanawia wyjechać do Spoleto, aby zacząć wszystko od nowa.
/ Polska / serial obyczajowy
16:55 Przepis na życie, sez. 3, odc. 3 Logo TVN 7
Anka proponuje Jerzemu, aby był ojcem chrzestnym Gniewka. Tadeusz i Pola wyjaśniają nieporozumienie. Mania, w przeciwieństwie do Grochola i Grubej, nie wie co ma robić w przyszłości – zaczyna poszukiwać swojej drogi. Jerzy dowiaduje się od Małgorzaty, że mógłby prowadzić program TV. *** Anka proponuje Jerzemu, aby był ojcem chrzestnym Gniewka. Andrzej odwiedza Beatę w jej rodzinnym domu. Beata nadal jest w złym nastroju. Mania ma żal do mamy, że tylko Jerzy się dla niej liczy. Anię niepokoi zachowanie Gniewka. Okazuje się, że mały ma gorączkę. Dzwoni do Tadeusza i prosi żeby przyjechał do nich. Andrzej chce nazwać córkę Kornelia, Beata uważa, że to pretensjonalne, ale jest jej wszystko jedno. Jedyne, czego chce, to mieć święty spokój. Irena nie przestaje opowiadać przyjaciołom o problemach córki i wnuczki. Przyjaciele postanawiają przywrócić ją do pionu. Wanda uważa, że to przez to, że Irena we wszystko wściubia nos, a nie skupia się na tym, co istotne. Wyrzuca Irenie, że nie interesuje się już nią, Karolem i Stefanem. Mania w przeciwieństwie do Grochola i Grubej nie wie co ma robić w przyszłości – zaczyna poszukiwać swojej drogi. Pola i Tadeusz nie kryją uczuć. Najchętniej rzuciliby się sobie w ramiona, ale nieoczekiwanie Pola postanawia zastopować. Jerzy odwozi Ankę do pracy. Przed Imbirem po raz kolejny czeka na nią Robert Jad. Jerzy ma tego dość, chce rozmówić się z Robertem. Jest zła na nich obu, ale to Robertowi mówi, żeby dał jej wreszcie spokój. Małgorzata i Elka są w coraz lepszej komitywie, łączy ich wspólny wróg – Anka Adamowicz. Planują intrygę mającą ją skompromitować.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-04-17

09:20 Przepis na życie, sez. 3, odc. 3 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
10:00 Przepis na życie, sez. 4, odc. 13 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
14:35 Przepis na życie, sez. 5, odc. 1 Logo TVN Fabuła
Smaki, kolory, humor, przyjaciele, miłość – to podstawowe składniki tego serialu. Jego bohaterowie zaserwowali widzom serpentynę przygód i emocji, które często brały górę nad rozumem. Z czego wynikało wiele nietuzinkowych historii… Ale w końcu przyszedł czas na deser. Przepis podamy niebawem. Szef kuchni Anka Adamowicz poleca! Kolejny sezon to nowe pytania i odpowiedzi także w przypadku najstarszych i najmłodszych bohaterów serialu. Seniorzy i młodzi – różni, a jednak podobni. Dla nich miłość, przyjaźń, sukces i porażka smakują tak samo, niezależnie od wieku. A ich losy niezmiennie układają się w różnobarwny portret życia, na który każdy z nich szuka swojego przepisu. Szczęśliwi Anka i Jerzy korzystają z uroków życia i podróżują wraz z Gniewkiem po Europie o czym donoszą wysyłając pocztówki. Zajęci tylko sobą nie uświadamiają sobie, jak bardzo ich nieobecność odczuwają bliscy. Manii, która zdaje egzaminy na studia brakuje wsparcia mamy; Andrzejowi brakuje synka; Poli , która dostaje zaskakujące wiadomości od lekarza brakuje dobrych rad przyjaciółki, a restauracji Przepis brakuje energii i twardej ręki szefowej. Bez Anki wydaje się, że nic w Przepisie nie idzie zgodnie z przepisem.
/ Polska / serial obyczajowy
16:55 Przepis na życie, sez. 3, odc. 4 Logo TVN 7
Anka rozmawia z Manią o maturze. Rozmowę przerywa pojawienie się Jerzego. Anka i Jerzy ustalają menu na chrzciny Gniewka. Rozmowa schodzi na przyjęcie organizowane przez Elkę. Jerzy uważa, że Anka nie powinna się tego podejmować. Anka przeciwnie, ma ochotę się sprawdzić. Mania nadal poszukuje swojej drogi życiowej. Andrzej liczy na miły dzień spędzony z rodziną, ale okazuje się, że Beata ma już inne plany - on zajmie się Kornelią, a Beata sobą. Pola i Tadeusz próbują kupić prezent dla Gniewka z okazji chrzcin. Beata katuje się w klubie sportowym. Chce jak najszybciej dojść do formy po ciąży, a najlepiej w ogóle o niej zapomnieć. Ku jej niezadowoleniu wszyscy widzą w niej matkę. Mania wypytuje tatę, czy w dzieciństwie miała jakieś zainteresowania. Jest rozczarowana faktem, że Andrzej tak niewiele pamięta. Anka przyjeżdża do Elki ustalić szczegóły związane z przyjęciem. Okazuje się, że przyjęcie ma się odbyć już za dwa dni. Jerzy jest pewien, że Elka celowo rzuca Ance kłody pod nogi. Małgorzata proponuje Jerzemu własny kulinarny program telewizyjny. Anka z pomocą Poli przygotowuje dania na chrzciny. W międzyczasie dzwoni do Imbiru, żeby dać swojemu zespołowi pierwsze wytyczne dotyczące przyjęcia. Okazuje się, że uprzedził ją w tym Jerzy. W Imbirze praca już wre. Irena i Pola są zaskoczone, że Anka podjęła się przygotowania przyjęcia na dzień po chrzcinach. Do przygotowań na chrzciny przyłącza się Jerzy. Mania zastanawia się czy nie powinna podążyć za rodzinną tradycją i zdawać na medycynę. Dzień chrzcin. Anka wydaje uroczysty obiad. Panuje miła, rodzinna atmosfera, tylko Anka nie może pogodzić się z myślą, że Jerzy ją zawiódł.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-04-18

09:20 Przepis na życie, sez. 3, odc. 4 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
10:00 Przepis na życie, sez. 5, odc. 1 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
14:35 Przepis na życie, sez. 5, odc. 2 Logo TVN Fabuła
Szczęśliwy powrót do domu Anki i Jerzego z długich europejskich wakacji bardzo szybko zmienia się w energiczne gaszenie pożarów, które wyniknęły podczas ich nieobecności. Czy świeżo upieczona studentka Mania będzie umiała wybaczyć Ance, że nie było jej kiedy ta potrzebowała jej najbardziej? I czy zaakceptuje nowy, zaskakujący wygląd mamy? Trudne relacje matki-córki nie polepsza fakt, że chłopak Mańki Kajtek wydaje się, niezwykle zadomowiony w mieszkaniu Anki. Jerzy i Anka, którzy planowali przeprowadzić się ze wszystkimi swoimi dziećmi do mieszkania Jerzego czują, że nadciągają kłopoty. Czy planowana przeprowadzka się uda ? Tymczasem, w Przepisie praca wre. Irena, Wanda, Stefan i Karol robią co mogą by lokal prosperował jak najlepiej. Są zaopatrzeniowcami, kelnerami, dbają o klientów. Niestety brak doświadczenia skutkuje coraz to niższym standardem usług. Wszyscy liczyli, że po powrocie Anka przejmie część obowiązków, niestety ta długo nie pojawia się w restauracji, a kiedy wreszcie wraca wygląda i zachowuje się jak nie ona...
/ Polska / serial obyczajowy
16:55 Przepis na życie, sez. 3, odc. 5 Logo TVN 7
Anka i Jerzy czekają w szpitalu na informacje o Janku. Jerzy przeprasza Anię, że ją zawiódł i nie został ojcem chrzestnym Gniewka. Do szpitala dociera zdenerwowana Elka. Czuje się winna, martwi się o syna, ale nie zamierza odwołać przyjęcia na cześć swojego powrotu do Warszawy. Jerzy nie może uwierzyć, że przyjęcie jest dla niej ważniejsze od Janka. Elka jest przekonana, że Jankowi nic już nie grozi, bo zajmie się nim Jerzy. Widać, że jest jej na rękę, że Jerzy nie będzie mógł pomóc Ance. Beata ma pretensje do Andrzeja, że zajmuje się wszystkimi, tylko nie nią. Pola szykuje się na sanki z Tadeuszem, plany krzyżuje im asystent, który dzwoni i przypomina, że mają dziś zaprezentować zarządowi propozycje dotyczące integracji pracowników korporacji oraz plan szkoleń. Andrzej szykuje się na spacer z Beatą i Kornelią. Niestety okazuje się, że Beata, ma już inne plany. Andrzejowi coraz bardziej ciąży ta sytuacja. Anka, Aldona, Długi i Żyleta przyjeżdżają do willi Elki, żeby przygotować przyjęcie. Beata przychodzi na kolejny trening. Tym razem trener ma dla niej niespodziankę, będzie ćwiczyła taniec… na rurze. Stefan, Karol, Wanda i Irena dają nauczkę Witoldowi. Robiąc zakupy demaskują Witolda przed jego żoną. Ujawniają, że podczas jej nieobecności Witold próbował uwieść Irenę. Andrzej umawia się z Manią na spacer. Wspólnie opiekują się Gniewkiem i Kornelią. Beata z Leonem wychodzą z kina. Widzą ich Pola i Tadeusz. Beata dziękuje Leonowi za wieczór. Narzeka, że czuje się taka samotna… Rozpoczyna się przyjęcie - Elka wita gości, szczególne względy okazuje Robertowi Jadowi. Ku jej rozczarowaniu Robert zainteresowany jest wyłącznie Anką. Na przyjęciu jest również Marcel Ostrowski - właściciel Kardamonu. Jak wszyscy goście jest zachwycony daniami zaserwowanymi przez Ankę. Elka próbuje zdeprecjonować nieco jej zasługi, ale wówczas Marcel deklaruje chęć jej zatrudnienia. Na przyjęciu pojawia się Jerzy. Robert Jad zagląda do kuchni, żeby pogratulować Ance wspaniałego przyjęcia. Nie uchodzi to uwadze Elki. Jest wzburzona, urządziła to przyjęcie, żeby pogrążyć Ankę, a tymczasem ta świętuje sukcesy. Małgorzata uspokaja ją, że jeszcze nic straconego. Niebawem wydawnictwo Małgorzaty obchodzi jubileusz, może to przyjęcie przekreśli karierę Anki.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-04-19

09:20 Przepis na życie, sez. 3, odc. 5 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
10:00 Przepis na życie, sez. 5, odc. 2 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
14:35 Przepis na życie, sez. 5, odc. 3 Logo TVN Fabuła
Na szczęśliwym niebie Anki i Jerzego znowu pojawiają się grzmoty i błyskawice. Kłopoty sprawiają im dorastające dzieci - Mania wyprowadziła się do Ireny i nie chce rozmawiać z Anką, z kolei Janek nie potrafi dogadać się z Jerzym. Na dodatek do Przepisu coraz częściej zagląda tajemnicza Zuza (w tej roli Magda Schejbal), która ostrzy sobie apetyt na restaurację Anki. Czy kolejnym przejętym przez nią lokalem będzie ukochana restauracja Anki? Na domiar złego ich telewizyjna kariera stoi pod znakiem zapytania, bowiem z powodu cięć budżetowych producent programu kulinarnego musi dokonać wyboru pomiędzy Jerzym a Anką. Czy piętrzące się problemy odbijają się na relacji Jerzego i Anki? Pomiędzy Andrzejem a teściem nieoczekiwanie rodzi się więź oparta na męskiej solidarności, z kolei do Beatki przyjazną dłoń z propozycją współpracy wyciąga Pola. Znajdująca się w odmiennym stanie przyjaciółka Anki pomimo próśb i błagań Tadeusza wciąż jest aktywna zawodowo, i jak zwykle na każde spotkanie biega na wysokich szpilkach, niestety jedno z tych spotkań będzie mieć niefortunne zakończenie…
/ Polska / serial obyczajowy
16:55 Przepis na życie, sez. 3, odc. 6 Logo TVN 7
Anka odsypia przyjęcie, a Jerzy z Gniewkiem robią zakupy. Irena przychodzi po Wandę, mają odebrać wyniki badań, ale okazuje się, że Wanda już swoje odebrała. Gruba i Grochol są pochłonięci swoimi pasjami. Grochol jeździ na próby do spektaklu w Gdańsku, Gruba dorabia jako pomoc w salonie fryzjerskim. Powoli usamodzielniają się. To staje się przyczyną napięć między nimi a Manią, która nadal nie ma pomysłu na siebie. Jerzy ponownie namawia Ankę na przejście do Kardamonu. Uważa, że powinna się uczyć. Anka broni się - przecież świetnie sobie radzi, a Imbir odnosi sukcesy. Anka i Jerzy planują uczcić sukces Anki. Zapraszają na wieczór Andrzeja z Beatą, Polę z Tadeuszem oraz Irenę. Gruba tłumaczy Mani, że nie może być zazdrosna o taniec, bo taniec to miłość Grochola. Mania przyznaje Grubej rację. Ta sytuacja ma też plusy, może jak Piotrek zacznie zarabiać to zamieszkają razem. Mańka wpada wściekła do domu, żeby dać ujście emocjom zaczyna pisać. To zajęcie pochłania ją na tyle, że nie słyszy nawet mamy, która wróciła z Gniewkiem do domu. Andrzej odwozi Beatę do pracy, wysuwa propozycję kupienia małego domku na obrzeżach Warszawy. Beata odbiera to jak degradację. Małgorzata proponuje Ance zorganizowanie cateringu na przyjęciu z okazji 5-lecia wydawnictwa. Roztacza przed nią wizję szybkiej kariery. Irena cały czas przeżywa sytuację z Cezarym. Jest rozbita, Widać, że za nim tęskni. Nie zauważa przez to, że jej przyjaciółka ma problem. Leon przeprasza Beatę, za nazwanie jej kobietą bez serca. Beata tłumaczy, czemu nie zajmuje się córką. Drużynowy pojedynek paintballa przeradza się w osobisty pojedynek Jeremiasza i Poli. Asystent dzielnie broni szefowej, ale i tak w końcu zostaje trafiona. Pola kapituluje i uznaje zwycięstwo Jeremiasza. Niestety jemu to nie wystarcza. Unieruchamia ją i siłą chce nakłonić do seksu. W ostatniej chwili z ratunkiem przychodzi Asystent. Pola jest wściekła - wyzywa Jeremiego od zboczeńców. Anka natyka się na opowiadanie Manii i odruchowo zaczyna je czytać. Jest pod wrażeniem talentu córki. Mania też jest szczęśliwa, wreszcie odkryła swoją pasję.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-04-20

09:20 Przepis na życie, sez. 3, odc. 6 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
10:00 Przepis na życie, sez. 5, odc. 3 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
14:35 Przepis na życie, sez. 5, odc. 4 Logo TVN Fabuła
Spektakularny upadek Poli podczas biegu w szpilkach kończy się wizytą w szpitalu, gdzie opiekuje się nią Beata. Na szczęście wyniki konsultacji są pozytywne. Pacjentka i jej dzieci są zupełnie zdrowe. Z wizytą do Poli do szpitala wpadają zaniepokojeni Tadeusz i Anka oraz asystent Poli Kuba. Nie daje się ukryć, że mąż Poli jest zazdrosny o sympatię, jaką Kuba okazuje Poli. Podczas krótkiego spotkania w szpitalu, Andrzej proponuje Ance pomoc w rozwiązaniu konfliktu z Manią. Andrzej chciałaby, aby córka zamieszkała z nim. Ten pomysł jednak nie podoba się Beacie. Dorota kolejny raz próbuje odzyskać uczucie Jerzego ale ten zbywa ją szczerymi do bólu słowami – uciekł sprzed kobierca, ponieważ kocha inną kobietę. Mania boryka się z problemem mieszkaniowym. Od kiedy zamieszkała u babci czuje, że nie ma prywatności, ale też ingeruje w życie zakochanej pary Ireny i Michała. Michał jest niezadowolony z obecności Mani w jego nowym życiu pod jednym dachem z Ireną.
/ Polska / serial obyczajowy
16:55 Przepis na życie, sez. 3, odc. 7 Logo TVN 7
Rozpoczynają się ferie, więc Mania zamierza nocować u Grubej. Anka jest rozczarowana, wieczorem umówiła się z Polą i miała nadzieję, że Mania zajmie się Gniewkiem. Beata wymyka się po cichu z domu tak, aby nie obudzić Andrzeja i Kornelii. Po przebudzeniu Andrzej zaczyna szukać Beaty. Prosi mamę by ubrała Kornelię, a sam biegnie przygotować samochód. Przed domem natyka się na teścia, który jak nigdy jest miły i prosi Andrzeja o pomoc w przepchnięciu samochodu… Jerzy informuje Ankę, że telewizja chce zrobić o nim program. Prosi ją, żeby towarzyszyła mu na przyjęciu z okazji jubileuszu wydawnictwa. Pola składa na ręce dyrektora skargę o molestowanie seksualne. W ramach kary Jeremiasz zostaje przeniesiony do oddziału firmy w Bydgoszczy. Jeremiasz skamle o łaskę, przyrzeka, że więcej nie tknie Poli, ale ta jest nieubłagana. Beata wyjaśnia Leonowi, że wczorajszy pocałunek to błąd. Andrzej jest świadkiem fragmentu rozmowy. Jest przekonany, że Beata go zdradza. Anka obiecuje Małgorzacie, że wraz z zespołem przygotuje catering, ale samo przyjęcie jej zespół będzie obsługiwał już bez niej. Małgorzata domyśla się, że Anka chce towarzyszyć Jerzemu podczas jubileuszu. Wanda chce kupić książkę o pozytywnym myśleniu. Przyjaciele żartują, że mogłaby dawać wykłady na ten temat. Beata zostaje sama z Kornelią, jest zmuszona nauczyć się opieki nad nią. Mówi córci, że tata ich zostawił, ale ma nadzieję, że niedługo do nich wróci. Mania ponownie kłóci się z Grocholem. Pyta go, kim dla niego jest, skoro taniec jest najważniejszy. Jerzy radzi Mani, żeby nie oglądała się na chłopaka, tylko realizowała swoje pasje. Andrzej prosi Ankę o kilka noclegów. Beata go zdradziła i teraz nie ma się gdzie podziać. Anka jest przeciwna, ale Mania naciska na mamę. Anka wychodzi na przyjęcie, więc Jerzy przychodzi zaopiekować się Gniewkiem. Jest zaskoczony obecnością Andrzeja. Anka zmuszona jest zostawić ich samych.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-04-21

08:55 Przepis na życie, sez. 3, odc. 3 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
09:55 Przepis na życie, sez. 3, odc. 4 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
10:55 Przepis na życie, sez. 3, odc. 5 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy

2018-04-22

09:55 Przepis na życie, sez. 3, odc. 6 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
10:55 Przepis na życie, sez. 3, odc. 7 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy

2018-04-23

09:20 Przepis na życie, sez. 3, odc. 7 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
10:00 Przepis na życie, sez. 5, odc. 4 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
14:35 Przepis na życie, sez. 5, odc. 5 Logo TVN Fabuła
Anka i Jerzy znowu są razem. Cieszą się sobą zapominając przez chwilę o wszystkich problemach. Irena podczas drobnej sprzeczki z Michałem dowiaduje się o jego tajemniczym planie. Michał chce, aby wyprowadzili się razem na wieś. Irena nie wygląda na zadowoloną. Tadeusz jest zaniepokojony i coraz bardziej stanowczy w stosunku do Poli, która nie przyjmuje do wiadomości, że jedynym obowiązkiem ciężarnej kobiety jest odpoczynek. Jerzy pragnie powrócić do prac nad swoim programem kulinarnym. Podczas renegocjacji umowy Jerzy ma jeden warunek – obecność w programie Anki Adamowicz. Kajetan nie chce się na to zgodzić i przerywa negocjacje. Janek syn Jerzego wpada w nieodpowiednie towarzystwo i zaczyna nadużywać alkoholu. Elka za wszystko obwinia Jerzego i komunikuje mu, że wyprowadza się i zostawia go z synem. Jerzy jest po raz kolejny ugina się pod ciężarem życiowych problemów.
/ Polska / serial obyczajowy
16:55 Przepis na życie, sez. 3, odc. 8 Logo TVN 7
Anka wraca z babskiego wieczorku i zastaje Andrzeja oraz Jerzego śpiących. Początkowo ten widok ją wzrusza, ale po chwili orientuje się, że obaj są pijani. Biegnie sprawdzić czy wszystko w porządku u Gniewka. Mania chce powiedzieć Grocholowi, że postanowiła pisać, ale ten jest zbyt pochłonięty swoimi sprawami, żeby ją wysłuchać. Wanda i Irena postanawiają powiedzieć Stefanowi i Karolowi o chorobie Wandy. Chcąc uniknąć wybuchu emocji, umawiają się z nimi w miejscu publicznym – parku. Beata uczy się bycia matką, czyta podręczniki, nie wyręcza się już rodzicami. Staje w obronie Andrzeja i zabrania ojcu wtrącać się w jej życie. Beata zamienia mieszkanie na większe. Fotografuje się z Kornelią na tle swojej nowej kamienicy i wysyła zdjęcie Andrzejowi. Andrzej ogląda je ze wzruszeniem. Mania składa swoje teksty w młodzieżowym magazynie. Anka martwi się chorobą Wandy, wraz z Ireną proszą Andrzeja o pomoc. Andrzej obiecuje porozmawiać ze znajomym profesorem, specjalistą od operacji raka piersi. Beata radzi się Poli jak rozwiązać problem z Andrzejem. Marcel po raz kolejny proponuje Elce sprzedaż Imbiru. Beata zabiera Polę na trening tańca na rurze. Pola jest pod dużym wrażeniem. Anka i jej zespół zaczynają serwować dania na przyjęciu z okazji jubileuszu wydawnictwa. Niespodziewanie pojawia się tam Elka, żeby wszystkiego dopilnować. Gdy nikt nie patrzy Elka posypuje potrawy sodą. Anka dołącza do Jerzego na przyjęciu. Zaskoczona obserwuje reakcje gości próbujących jej potrawy. Orientuje się, że Elka dosypała do nich sody. Prosi kelnera, żeby jak najszybciej wszystko wyniósł. Niestety jest już za późno. Elka nagłaśnia sprawę, przepraszając wszystkich przez mikrofon. Całą winą obciąża Ankę. Jerzy wybiega za nią, przypomina jej, że odradzał jej wchodzenie w spółki z Elką. Anka jest załamana. W domu opowiada o wszystkim Andrzejowi, ten w geście pocieszenia przytula ją.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-04-24

09:20 Przepis na życie, sez. 3, odc. 8 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
10:00 Przepis na życie, sez. 5, odc. 5 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
14:35 Przepis na życie, sez. 5, odc. 6 Logo TVN Fabuła
Jerzy podejmuje walkę o syna i decyduje się na wyprowadzkę z mieszkania Anki, by być bliżej Janka. Anka postanawia więc wyprowadzić się razem z nim. Na ich drodze znowu stanie Elka, a Janek przysporzy nowych kłopotów… Michał i Irena mają coraz mniej czasu dla siebie, czy Michałowi uda się namówić Irenę na wspólne gniazdko na wsi? I co na to Mania? A do tego Gruba postanawia wejść na ścieżkę zdrowia i diety, Mania podejmie się nowej pracy, Andrzej i Waluś będą śledzić Foczkę, a Beata będzie tak pochłonięta problemami Ruchu Kobiet Uciśnionych, że zapomni o swojej córeczce…
/ Polska / serial obyczajowy
16:55 Przepis na życie, sez. 3, odc. 9 Logo TVN 7
Anka ma koszmary z Elką w roli głównej. Jerzy czuje się w obowiązku zająć swoją eks-żoną, ale Anka uważa, że sama powinna tę sprawę doprowadzić do końca. Mania wraca do domu po nocy spędzonej u Grubej i zaskoczona zauważa Andrzeja drzemiącego w samochodzie. Domyśla się, że ojciec spędził tam całą noc. Wanda dowiaduje się, że będzie operowana. Na wszelki wypadek przekazuje przyjaciołom swoją ostatnią wolę. Beata kontynuuje treningi na rurze, tyle że teraz przychodzi na nie z małą Kornelią. Przez cały czas fotografuje siebie i córkę, żeby Andrzej nie stracił ani chwili z ich życia. Na wystawie kiosku Anka dostrzega gazetę ze zdjęciem Jerzego i Elki z przyjęcia. Jerzy wygląda groźnie, a Elka na przestraszoną. Pod spodem podpis „Jerzy Knappe, damski bokser, czy namiętny mąż?” Marcel informuje Jerzego, że wyjeżdża na narty. W tym samym momencie dzwoni Elka, ona też zamierza wyjechać na narty… Wanda jest już po operacji. Stefan chce ją poprosić o rękę, ale widok ukochanej pod aparaturą mdleje i upada na łóżko… Elka informuje Ankę o zmianach, jakie zamierza wprowadzić w Imbirze. Anka zostanie zdegradowana, będzie musiała dużo więcej pracować za te same pieniądze, a jej miejsce zajmie szef drugiej zmiany. Anka wysłuchuje tego grzecznie, po czym… Wściekła Elka nachodzi Jerzego w Kardamonie, w obecności załogi wyrzuca mu, że namówił Ankę do odejścia, bo pewnie chce ją przyjąć do pracy u siebie. Pyta, którą z pracownic wyrzuci, żeby zrobić miejsce dla Anki. Atmosfera w Kardamonie robi się napięta. Mania przeprasza Grubą za swoje zachowanie, miała kiepski okres, ale teraz wszystko będzie inaczej musi tylko przemyśleć parę spraw m.in. co czuje do Grochola. Anka mówi Mani, że rzuciła pracę. Nie mogła już dłużej pracować dla Elki. Może nadszedł czas, żeby stanąć na własnych nogach? Zwierza się córce, że myśli o własnej restauracji. Jerzy przechodzi zdjęcia próbne, jego charyzma i niepokorność podobają się redaktorowi. Tadeusz kupuje Poli ulubione ciasteczko. Pola zjada je ze smakiem, ku przerażeniu Tadeusza, w całości. Okazuje się, że w ciastku ukryty był pierścionek zaręczynowy, który Pola połknęła. Foczka i Waluś odwiedzają Beatę w jej nowym mieszkaniu. Mieszkanie jest skromnie umeblowane, ale Beata nie ma teraz dużych potrzeb, najbardziej by chciała żeby wrócił do nich Andrzej. Andrzej pyta Jerzego co by zrobił gdyby Anka go zdradziła. Jerzy jest przekonany, że wybaczyłby, bo za bardzo ją kocha. Jerzy oferuje Andrzejowi tymczasowe lokum na zapleczu Kardamonu. Andrzej jest rozdarty, nie wie co robić. Czuje, że nie potrafi żyć bez Beaty.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-04-25

09:20 Przepis na życie, sez. 3, odc. 9 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
10:00 Przepis na życie, sez. 5, odc. 6 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
14:35 Przepis na życie, sez. 5, odc. 7 Logo TVN Fabuła
Zaginiona sekretna córka, bitwa odwiecznych rywalek, mężczyzna ukrywający się pod kanapą i niespodziewany pocałunek byłych kochanków. Kolejny odcinek Przepisu na życie przynosi niespodzianki i smaczne zwroty akcji. Anka, Jerzy i Elka mieszkający pod jednym dachem to z pewnością Przepis na katastrofę. Złośliwe zagrywki byłej żony Jerzego sprowokują Ankę do burzliwej reakcji. Jak krwawo zakończy się ta konfrontacja? Szczęśliwe chwile w sypialni Beatki i Andrzeja niespodziewania przerwie Waluś; na jaw wyjdzie tajemnica skrywana przez Michała; a Pola będzie musiała sprawdzić na żywo swoje umiejętności macierzyńskie opiekując się płaczącą Kornelką, którą podrzuci jej Beata. Andrzej będzie próbował pogodzić skłócone Ankę i Manię uciekając się do podstępu. Piknik niespodzianka rzeczywiście skończy się niespodzianką, jakiej Andrzej nie planował…
/ Polska / serial obyczajowy
16:55 Przepis na życie, sez. 3, odc. 10 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy

2018-04-26

09:20 Przepis na życie, sez. 3, odc. 10 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
10:00 Przepis na życie, sez. 5, odc. 7 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
14:35 Przepis na życie, sez. 5, odc. 8 Logo TVN Fabuła
Co za dużo to niezdrowo – zamieszanie miłosne i kłopoty z facetami znowu przyprawiają Ankę o ból głowy. Pocałunek z byłym mężem, a potem kłótnia z ukochanym i wątpliwości czy Jerzy ją wciąż mocno kocha. A do tego okazuje się, że Anka może już wkrótce stracić swoją ukochaną restaurację i to z winy Michała. Jerzy próbuje ponownie znaleźć wspólny język z Jankiem i okazuje się, że droga do serca zbuntowanego nastolatka prowadzi przez …kobiety. Jerzy postanawia przeszkolić syna w temacie „podryw”, ale okazuje się, że uczeń jest lepszy od mistrza. Na oczach Jerzego, Janek zdobywa uwagę pięknej dziewczyny. Czy ta znajomość to będzie początek wielkiej miłości Janka czy początek kolejnych wielkich kłopotów? A do tego Waluś postanawia rozpocząć nowe życie u boku innej kobiety; Gruba rozpoczyna pod opieką Ireny i Wandy akcję „wielkie odchudzanie”, a Stefan z Wandą rozpoczynają zajęcia taneczne w szkole Krystiana. Wygląda na to, że ulubieńcy z Przepisu na życie stawiają na nowe początki wprowadzając nowe porządki! Tylko Andrzej zamiast iść do przodu zaczyna patrzeć w przeszłość. Stara miłość nie rdzewieje, hmm naprawdę Doktorku?
/ Polska / serial obyczajowy
16:55 Przepis na życie, sez. 3, odc. 11 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy

2018-04-27

09:20 Przepis na życie, sez. 3, odc. 11 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
10:00 Przepis na życie, sez. 5, odc. 8 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
14:35 Przepis na życie, sez. 5, odc. 9 Logo TVN Fabuła
Anka i Andrzej muszą zmierzyć się z konsekwencjami tego, co wydarzyło się miedzy nimi. Byli małżonkowie razem w łóżku to przecież nie przepis na miłość tylko recepta na problemy! Starania by zachować to, co się miedzy nimi stało w sekrecie są bezowocne i Andrzeja czeka nieprzyjemna i bolesna konfrontacja z Jerzym. Zdrada ukochanej to potężny cios – czy Jerzy wybaczy Ance? A do tego Tadeusz wpada w oko i szpony Elki, co wywołuje zazdrość Poli, Mania dostaje od Zuzy tajemniczą przesyłkę z prośbą o dostarczenie Ance, a Beatka otrzymuje kolejne dowody sympatii ze strony Ministra…
/ Polska / serial obyczajowy
16:55 Przepis na życie, sez. 3, odc. 12 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy

2018-04-28

10:10 Przepis na życie, sez. 3, odc. 8 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
11:10 Przepis na życie, sez. 3, odc. 9 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy

2018-04-29

09:55 Przepis na życie, sez. 3, odc. 10 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
10:55 Przepis na życie, sez. 3, odc. 11 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
11:55 Przepis na życie, sez. 3, odc. 12 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy

2018-04-30

09:20 Przepis na życie, sez. 3, odc. 12 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
10:00 Przepis na życie, sez. 5, odc. 9 Logo TVN Fabuła
Polska serial obyczajowy
14:30 Przepis na życie, sez. 5, odc. 10 Logo TVN Fabuła
Zraniony i zdradzony Jerzy zostawia Ankę, która za wszystko co idzie nie tak w jej życiu wini oczywiście …Andrzejka i idzie zrobić mu karczemną awanturę. Krzyczy na niego w obecności Beatki i Kornelki, Beatka nie rozumie co się stało – wydaje się, że prawda o zdradzie wyjdzie na jaw. Czy gniew Anki zamieni się w gniew Beatki ? Niepowodzenia w miłości to tylko kropla w morzu kłopotów, które czekają na Ankę. Intrygi Zuzy mogą doprowadzić ją do ruiny i utraty restauracji. Do tego błagania o to by Jerzy jej przebaczył nie przynoszą skutku. Waluś wreszcie odkryje sekrety Foczki. Czy jego waleczność i bojowa charyzma ponownie wzniecą żar pomiędzy skłóconymi małżonkami? Pola i Tadeusz przygotowują się wspólnie do roli odpowiedzialnych rodziców i ćwiczą swe umiejętności na … lalkach. Beatka ulegnie urokowi i władzy Ministra czym wzbudzi zazdrość Andrzeja.
/ Polska / serial obyczajowy
16:55 Przepis na życie, sez. 3, odc. 13 Logo TVN 7
Polska serial obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Przepis na życie. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Przepis na życie w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Przepis na życie można obejrzeć w:

Emisje w: TVN 7, TVN Fabuła

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info