Reklama

Przygody Merlina godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Przygody Merlina

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Przygody Merlina będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-20

08:00 Przygody Merlina, odc.9 With All My Heart Logo TV6
Piąty, ostatni sezon oszałamiającego rozmachem inscenizacyjnym i bogactwem efektów specjalnych serialu, opowiadający o młodości króla Artura i legendarnego czarodzieja Merlina. Artur zasiada na tronie już od trzech lat. To okres pokoju i harmonii - przyszłość Camelotu zapowiada się coraz wspanialej. Król Artur, jego żona Ginewra i oddany sługa Merlin mają nadzieję, że zapewnią królestwu prawdziwy rozkwit. Jednak czarownica Morgana nie przestaje knuć by doprowadzić do upadku Artura i jego królestwa. Kiedy czarnoksiężnik Mordred powraca na zamek i odzyskuje dawną pozycję w najbliższym otoczeniu króla, Merlin musi być czujny jak nigdy dotąd. Wie, że przeznaczeniem Mordreda jest sprowadzenie na króla śmierci i rozpętanie chaosu w Camelocie…   Dla małoletnich od lat 12
/ Wielka Brytania, / 2012

2018-07-21

15:05 Przygody Merlina, odc.9 With All My Heart Logo TV6
Wielka Brytania, / 2012

2018-07-22

07:45 Przygody Merlina, sez. 3, odc. 13: The Coming of Arthur pt 2 Logo TV Puls
Młody Merlin przybywa do Camelotu. Jego matka postanowiła oddać syna pod opiekę nadwornego medyka w nadziei, że ten nakieruje magiczny talent chłopca na odpowiednie tory. Problemem jednak jest król Uther, który zakazał używania magii pod groźbą kary śmierci, przez co Merlin szybko narobi sobie wrogów. Jego przeciwnikiem stanie się najpoważniejszy kandydat do korony, pyszałkowaty książę Artur. Ciekawym zbiegiem okoliczności chłopiec zostaje jego sługą. Czy uda im się dojść do porozumienia?
/ Wielka Brytania / 2010 / fabularny
Reklama
14:45 Przygody Merlina II - odc. 10 Premiera Logo Kino TV
Zasady panujące w pięciu królestwach docierają do Camelotu podczas konferencji pokojowej, w której uczestniczy król Olaf i jego rozpieszczona córka Vivian. Obecny jest a niej także król Alined i jego błazen, czarodziej Trickler, który chce wywołać konflikt między Olafem a Pendragonem. Przez jego czary Vivian i Artur zakochują się w sobie, a Olaf rzuca wyzwanie Arturowi. Tym razem zaklęcie zostaje zdjęte nie dzięki Merlinowi, a za przyczyną Ginewry.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
15:45 Przygody Merlina II - odc. 11 Premiera Logo Kino TV
Mordred i czarnoksiężnik Alvarr pragną skłonić Morganę do kradzieży magicznego kryształu ze skarbca Camelotu. Alvarr wmawia dziewczynie, że czarodziejski kamień może pomóc osobom takim jak oni – z niezwykłymi właściwościami, ale faktycznie czarodziej pragnie tylko zniszczyć Camelot. Merlin i Artur ścigają Alvarra, chcąc, by kryształ wrócił na swoje miejsce. Tymczasem Morgana pomaga czarnoksiężnikowi, co bardzo martwi Merlina.
Czas trwania: 42min. / Wielka Brytania / 2009 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-07-24

00:55 Przygody Merlina, sez. 1, odc. 7: The Gates of Avalon Logo PULS 2
Podczas wyprawy do lasu Artur i Merlin ratują Sofię i jej ojca z rąk przestępców. Artur jest tak oczarowany dziewczyną, że postanawia zabrać ją do zamku. Władca Camelotu godzi się na przyjęcie pod swój dach gości. Morgana doświadcza snu, w którym widzi jak Artur się topi, a nad nim stoi Sofia…
/ Wielka Brytania / 2008 / fabularny
01:55 Przygody Merlina, sez. 1, odc. 8: The Beginning of the End Logo PULS 2
W Camelocie pojawia się dwóch Druidów. Jeden z nich to dopiero mały chłopiec. Kiedy straże dostrzegają przybyszów parających się magią zaczyna się pościg. W Camelocie używanie magii jest zakazane dlatego Druidzi muszą zostać złapani. Starszy z Druidów poświęca swoje życie, aby chłopiec mógł uciec. Tymczasem Merlin słyszy głos w swojej głowie, wołanie o pomoc. Okazuje się, że słyszy ukrywającego się chłopca. Postanawia pomóc małemu Druidowi, ale nie wie, że uchronienie chłopca od wyroku będzie początkiem końca…
/ Wielka Brytania / 2008 / fabularny

2018-07-25

00:55 Przygody Merlina, sez. 1, odc. 9: Excalibur Logo PULS 2
Nimueh ponownie pojawiła się Camelocie. Odnalazła kryptę, w której pochowano Tristana, brata żony króla. Postanowiła przywołać go do życia, aby mógł zemścić się na władcy Camelotu, którego za życia obwiniał za śmierć swojej siostry. Rycerza może powstrzymać jedynie magia, gdyż żadna zwykła broń nie wyrządzi mu krzywdy i nie pośle z powrotem do krypty. Niestety, porywczy Artur podnosi rękawicę rzuconą w wyzwaniu dla króla. Merlin postanawia przywołać Excalibur, który pozwoli pokonać rycerza z zaświatów…
/ Wielka Brytania / 2008 / fabularny
01:55 Przygody Merlina, sez. 1, odc. 10: The Moment of Truth Logo PULS 2
Na wioskę, w której mieszka matka Merlina najeżdża podwładny króla z sąsiedniego królestwa. Z jego rak ginie jeden z wieśniaków. Matka Merlina postanawia wybrać się do zamku Camelot z prośbą o pomoc. Król nie zamierza im jednak pomóc, gdyż to rozerwałoby zawarty pakt pokojowy między królestwami. Merlin postanawia udać się do wioski i pomóc w jej obronie. Razem z nim w podróż wyrusza Morgana, Ginewra i Artur. Przed Merlinem bardzo ważna decyzja, która może przesądzić o losach jego i wioski…
/ Wielka Brytania / 2008 / fabularny

2018-07-27

08:00 Przygody Merlina, odc.10 The Kindness Of Strangers Logo TV6
Wielka Brytania, / 2012

2018-07-28

15:00 Przygody Merlina, odc.10 The Kindness Of Strangers Logo TV6
Wielka Brytania, / 2012

2018-07-29

14:45 Przygody Merlina II - odc. 12 Premiera Logo Kino TV
Morgause ożywia zmarłych rycerzy Medhiru, by podstępnie zaatakować Camelot. Wykorzystuje moment słabości po uczcie, a następnie posługuje się mocami Morgany, która usypia wszystkich obecnych na zamku. Teraz przeklęci rycerze mogą bez problemu dokonać mordu i pokonać Pendragona. Merliowi, dzięki pomocy Wielkiego Smoka, udaje się zapobiec nieszczęściu, ale teraz młody czarodziej musi dotrzymać obietnicy złożonej smokowi.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
15:45 Przygody Merlina II - odc. 13 Premiera Logo Kino TV
Morgana zniknęła razem z Morgausem, a smok karmiony przez Merlina wciąż atakuje Camelot, wywołując kolejne pożary. Zamek mógłby ocaleć tylko dzięki władcy smoków, ale przez dawne postępowanie Pendragona tylko jeden z tych wielkich magów jeszcze żyje. Gajusz, który kiedyś pomógł mu uciec, zdradza Merlinowi, że nazywa się on Balinor i że jest on ojcem młodego czarodzieja. Ostatecznie Balinor godzi się przyjechać do Camelotu i okiełznać smoka.
Czas trwania: 48min. / Wielka Brytania / 2009 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-07-31

00:55 Przygody Merlina, sez. 1, odc. 11: The Labyrinth of Gedref Logo PULS 2
Merlin i Artur będąc w lesie spotykają na swojej drodze jednorożca. Artur widząc tak piękne stworzenie nie potrafi powstrzymać swojego myśliwskiego instynktu. Zabija jednorożca i ucina mu róg. Strażnik lasu i jednorożców rzuca na Camelot klątwę, która nie zostanie zdjęta do czasu, aż ten, kto zabił jednorożca nie udowodni, że jego serce jest czyste…
/ Wielka Brytania / 2008 / fabularny
01:55 Przygody Merlina, sez. 1, odc. 12: To Kill the King Logo PULS 2
Ojciec Ginewry wpada w ogromne tarapaty. Zostaje nakryty razem z człowiekiem podejrzewanym o używanie magii o jej praktykowanie. Ów człowiek zbiegł, a ojciec Gwen został pojmany. Uther nie zna litości i postanawia skrócić niewinnego człowieka o głowę. Morgana postanawia zemścić się na Utherze. Merlin przypadkowo dowiaduje się o planach Morgany, czy Uther zasługuje na śmierć, czy może Merlin postanowi ją powstrzymać?
/ Wielka Brytania / 2008 / fabularny
Reklama

2018-08-01

00:55 Przygody Merlina, sez. 1, odc. 13: Le Morte d'Arthur Logo PULS 2
Artur w trakcie polowania napotyka w lesie przerażające zwierzę, którego nigdy wcześniej nie widział. Po jego sprawozdaniu Gajusz zdaje sobie sprawę, że owe zwierze jest potworem z koszmarów króla Uthera. Ostatnim razem pojawiło się w tragicznym momencie życia Uthera. Okzuje się, że ukąszenie tego gada jest śmiertelne. Kiedy Artur po raz kolejny natrafia na potwora zostaje ukąszony. Jego los jest przesądzony… jedyną nadzieją jest odnalezienie Wyspy Błogosławionych, gdzie przebywa czarodziejka starej religii. Cena za życie jest jednak wysoka, czy Merlin będzie w stanie ją zapłacić?
/ Wielka Brytania / 2008 / fabularny
01:55 Przygody Merlina, sez. 2, odc. 1: The Curse of Cornelius Sigan Logo PULS 2
Król Uther poszukując bogactw, które niegdyś mogły zostać ukryte w okolicach Cemelotu zarządza wykopaliska. W ich trakcie jego ludzie natrafiają na grobowiec, w którym pochowany został jeden z najpotężniejszych czarnoksiężników w dziejach. Wieści o znalezisku docierają w różne zakątki królestwa i ściągają do Camelotu rabusiów. Jest jednak coś szczególnego w tym znalezisku, co przyciąga najbardziej… W grobowcu odnaleziono również przepiękny kamień. Okazuje się, że jest jednak równie piękny co niebezpieczny.
/ Wielka Brytania / 2009 / fabularny

2018-08-03

08:00 Przygody Merlina, odc.11 The Drawing Of The Dark Logo TV6
Wielka Brytania, / 2012

2018-08-04

14:50 Przygody Merlina, odc.11 The Drawing Of The Dark Logo TV6
Wielka Brytania, / 2012
21:00 Przygody Merlina - odc. 1 Logo FilmBox Family
Familijny serial fantasy, opowiadający przygody nastoletniego Merlina, przyszłego czarodzieja na dworze króla Artura, a wcześniej – przyjaciela młodego księcia. Merlin przybywa do zamku Camelot, gdzie znajduje zajęcie jako pomocnik Gajusza, medyka króla Uthera. Młody Merlin robi wszystko, by nie zdradzić się ze swoimi nadnaturalnymi zdolnościami, jednak wkrótce będzie musiał ich użyć, by uratować mieszkańców zamku przed czyhającym na nich niebezpieczeństwem.
Czas trwania: 48min. / Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-08-05

14:45 Przygody Merlina III - odc. 1 Premiera Logo Kino TV
Rok po odejściu z Camelotu, Morgana zostaje znaleziona w lesie. Rozczochrana i posiniaczona, twierdzi, że napadli ją bandyci. Tymczasem tak naprawdę pozostaje w zmowie z Morgausem, dla którego zbiera łzy Pendragona. Zostają one użyte, by rzucić na niego urok za pomocą czarodziejskiej lalki, którą Morgana umieszcza pod łóżkiem władcy. Pendragon czuje się coraz gorzej, zaczyna mieć halucynacje, widzi duchy. Wówczas Morgause namawia króla Cenreda, wroga Pendragona, by zaatakował osłabione królestwo, a Merlina uwięził.
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2010 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
15:45 Przygody Merlina III - odc. 2 Premiera Logo Kino TV
Merlin, dzięki Wielkiemu Smokowi, powraca do Camelotu, by przekonać Gajusza o zdradzie Morgany. Czarodzieje wspólnie zdejmują klątwę z Pendragona, paląc czarodziejską lalkę. Tymczasem trwa oblężenie zamku przez rycerzy Cenreda. Aby zapewnić im zwycięstwo, Morgana znów posługuje się czarami, za pomocą których chce osłabić Camelot od środka. Dzięki Merlinowi udaje się przechylić szalę zwycięstwa na stronę sił Pendragona, a wtedy rycerze Cenreda wycofują się z oblężenia.
Czas trwania: 42min. / Wielka Brytania / 2010 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-08-06

12:45 Przygody Merlina - odc. 1 Logo Kino TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
13:45 Przygody Merlina - odc. 2 Logo Kino TV
Król Uther organizuje doroczny turniej, podczas którego książę Artur ma bronić swojego tytułu przed innymi rycerzami królestwa. Na zawody przybywa rycerz Valiant z tajną magiczną bronią: tarczą z wymalowanymi wężami, które mogą ożyć i zaatakować przeciwnika. Wypadki przybierają nieoczekiwany obrót i Artura może ocalić tylko jedno – magiczne zaklęcie Merlina, który decyduje się skorzystać z księgi Gajusza.
Czas trwania: 45min. / Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-08-07

00:55 Przygody Merlina, sez. 2, odc. 2: The Once and Future Queen Logo PULS 2
Król Odyn wyznacza wysoką cenę za głowę króla Artura, który niegdyś w rycerskim pojedynku pozbawił jego syna życia. W tym samym czasie w Camelocie zorganizowany zostać ma turniej rycerski. Artur czuje się zbyt pobłażliwie traktowany w trakcie takich zawodów i postanawia wystąpic w turnieju w kamuflażu. Udaje, że wyrusza na wyprawę, a tak naprawdę przenosi się na 4 dni do domu Ginewry. Merlin znajduje wieśniaka, który udawać ma Artura podczas przedstawiania zawodników. Niestety w Camelocie pojawia się zabójca łasy na nagrodę za głowię królewskiego syna.
/ Wielka Brytania / 2009 / fabularny
01:55 Przygody Merlina, sez. 2, odc. 3: The Nightmare Begins Logo PULS 2
Nocne koszmary nawiedzają Lady Morganę. Gajusz podaje jej coraz nowsze środki nasenne, ale te nie przynoszą poprawy. Pewnej nocy w jej komnacie pojawiają się płomienie. Nikt nie wie, co spowodowało pożar. Morgana czuje jednak, że to ona jest odpowiedzialna za te wydarzenie, i że posiada niezwykłą moc. Merlin po raz kolejny udaje się po radę do Wielkiego Smoka, który ostrzega go przed mocą Morgany, która może zniszczyć cały Camelot. Jedyną pomocą dla Morgany są Druidzi, ale czy na pewno?
/ Wielka Brytania / 2009 / fabularny
12:55 Przygody Merlina - odc. 3 Logo Kino TV
Zła czarodziejka Nimueh rzuca zaklęcie na smocze jajo, a potem umieszcza je w pobliżu zamku. Następnego dnia ludzie zaczynają umierać na dziwną, nieznaną nikomu chorobę. Król Uther nakazuje Arturowi znalezienie w Camelocie czarowników, którzy – zdaniem króla – są odpowiedzialni za tę klątwę. Kiedy ojciec Gwen choruje i umiera, a następnie (za sprawą czarów Merlina) ożywa, Uther szuka osoby odpowiedzialnej za te dziwne wypadki. Tymczasem Merlin twierdzi, że tylko Artur może zgładzić potwora.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
13:55 Przygody Merlina - odc. 4 Logo Kino TV
Merlin wypija napój z kielicha zatrutego przez Nimueh. Młodemu czarodziejowi grozi niechybna śmierć – może go przed nią uchronić tylko lek z kwiatu, który rośnie w niektórych jaskiniach. Aby odnaleźć czarodziejskie ziele, Artur – wbrew zaleceniom króla – wyrusza na niebezpieczną wyprawę. Następcy tronu udaje się znaleźć rzadki kwiat, będący lekarstwem dla Merlina, ale tuż po powrocie do zamku Uther wtrąca syna do więzienia za nieposłuszeństwo.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-08-08

00:55 Przygody Merlina, sez. 2, odc. 4: Lancelot and Guinevere Logo PULS 2
Morgana i Ginewra oraz kilku strażników Camelotu wyrusza na grób ojca Lady Morgany. Podczas ich podróży zostają napadnięci dla okupu. Zbóje porywają ulubienicę króla dla okupu, ale zabierają ze sobą również Ginewrę. Dziewczęta wykorzystują moment i uciekają. Niestety, Ginewra przewraca się i mocno tłucze nogę. Prosi Morganę, aby uciekła bez niej. Napastnicy nie mają wyjścia i zabierają Gwen ze sobą podając ją za Lady Morganę. Ginewra jest zaskoczona, bo pośród więźniów widzi Lacelota…
/ Wielka Brytania / 2009 / fabularny
01:55 Przygody Merlina, sez. 2, odc. 5: Beauty and the Beast Logo PULS 2
Do Camelotu przybywa Lady Catrina, której towarzyszy jej obrzydliwy sługa. Nowy gość króla Uthera jest tak naprawdę trollem, który przybrał kobiecą postać. Aby uwiarygodnić to, że Lady Catrina istnieje naprawdę kobieta opowiada, że jako jedyna uszła cało z rzezi jaka miała miejsce w niedalekim przyjaznym dla Camelotu kraju. Legendy o tym wydarzeniu krążyły po świecie, jednak nikt nie mówił o tym, że komuś udało się ujść z życiem. Mimo to król Uther wierzy trollowi. Merlin i Gajusz wyczuwają podstęp i próbują wymyślić plan. W tym czasie troll rzuca urok na króla, który bez pamięci zakochuje się w Lady Catrinie.
/ Wielka Brytania / 2009 / fabularny
Reklama
13:00 Przygody Merlina - odc. 5 Logo Kino TV
Merlin o mało nie ginie, zaatakowany przez gryfa – pół orła, pół lwa. Na szczęście ratuje go młody szermierz o imieniu Lancelot, którego następnie Merlin prowadzi do Gajusza, by go wyleczył z ran. Lancelot zwierza się Merlinowi ze swoich marzeń o tym, by zostać prawdziwym rycerzem i obrońcą zamku. Młody czarodziej, wdzięczny za uratowanie życia, decyduje się za wszelką cenę pomóc Lancelotowi, nawet jeśli okaże się to niebezpieczne dla niego samego.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
14:00 Przygody Merlina - odc. 6 Logo Kino TV
Morgana otrzymuje piękny bukiet kwiatów, w którym ukryty jest groźny chrząszcz. Za jego przyczyną dziewczyna zaczyna chorować, a Gajusz nie umie jej wyleczyć. Wtedy pojawia się Edwin – człowiek, który zapewnia, że wyleczy Morganę. Zostaje on nadwornym medykiem w Camelocie, podczas gdy Gajusz zostaje zupełnie odsunięty. Merlin zaczyna zdawać sobie sprawę, że w rzeczywistości Edwin jest groźnym czarnoksiężnikiem, którego lepiej się wystrzegać.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-08-09

12:55 Przygody Merlina - odc. 7 Logo Kino TV
Artur ratuje przed rabunkiem Aulfrica i jego córkę Zofię, a następnie zaprasza ich do zamku. Piękna dziewczyna rozkochuje w sobie Artura, który chce uciec razem z nią. Jednak Morgana ma dziwny, powracający sen, w którym Zofia topi Artura. Merlin i Gajusz dochodzą do wniosku, że to może być proroczy sen. Wkrótce okazuje się, że Zofia i jej ojciec są w rzeczywistości byłymi nieśmiertelnymi, którzy czyhają na życie Artura.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
13:55 Przygody Merlina - odc. 8 Logo Kino TV
Druid, ojciec pewnego chłopca, który zgodnie z przepowiednią ma zabić Artura, zostaje schwytany przez straże królewskie. Więzień wzywa pomocy Merlina, a młody czarodziej ma moralny dylemat: pomóc potrzebującemu, łamiąc rozkaz króla i narażając przyjaciela na niebezpieczeństwo czy zignorować prośbę o pomoc?
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-08-10

08:00 Przygody Merlina, odc.12 The Diamond Of The Day: Part One Logo TV6
Wielka Brytania, / 2012
13:00 Przygody Merlina - odc. 9 Logo Kino TV
Z okazji wejścia Artura w wiek dorosły, cały zamek przygotowuje się do uroczystości. Przybywa do niego wielu różnych gości, między innymi tajemniczy rycerz, który zaczyna wyzywać innych na pojedynek. Jego wszyscy przeciwnicy – jeden za drugim – giną z ręki rycerza. Uther zaczyna zdawać sobie sprawę, że nieproszony gość jest bardziej niebezpieczny, niż ktokolwiek może przypuszczać.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
14:00 Przygody Merlina - odc. 10 Logo Kino TV
Ealdor, wioska, z której pochodzi Merlin, została napadnięta przez wrogów. Uther odmawia pomocy, twierdząc, że Ealdor nie leży w granicach Camelotu i jego interwencja mogłaby doprowadzić do wojny. Merlin decyduje się samotnie stawić czoła najeźdźcom, by uratować swój dom. Jest mile zaskoczony, gdy z odsieczą przybywają do niego Artur, Morgana i Gwen.
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-08-11

15:00 Przygody Merlina, odc.12 The Diamond Of The Day: Part One Logo TV6
Wielka Brytania, / 2012
21:00 Przygody Merlina - odc. 2 Logo FilmBox Family
Czas trwania: 45min. / Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-08-12

14:50 Przygody Merlina III - odc. 3 Premiera Logo Kino TV
Merlin przez przypadek wypuszcza z tajemnej komnaty złośliwego goblina, a ten rzuca zaklęcie na Pendragona i władca traci wszystkie włosy. Gajusz i Merlin próbują złapać goblina, ale udaje mu się ich przechytrzyć – niedobry stworek przejmuje władzę nad Gajuszem. Czyni go niemiłym i chciwym oraz sprawia, że Merlin sprzedaje fałszywe mikstury w zamian za złoto, a następnie ogłasza, iż Merlin jest złym czarnoksiężnikiem. Artur wierzy w niewinność Merlina, ale sam zostaje zamieniony w osła. Teraz młody czarodziej, któremu pomaga tylko Ginewra, wie, że za wszelką cenę musi wygonić goblina z Gajusza.
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2010 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
15:50 Przygody Merlina III - odc. 4 Premiera Logo Kino TV
Młody człowiek o imieniu Gwaine pomaga Merlinowi i Arturowi, gdy mają oni kłopoty podczas walki. Ponieważ Gwaine zostaje ranny, Merlin i Artur zabierają nowo poznanego mężczyznę do Camelotu, by tam mógł on dojść do siebie. Gwaine zwierza im się, że nie znosi arystokracji, od kiedy jego ojciec, który był rycerzem, porzucił swoją rodzinę, znikając bez śladu. Wkrótce dochodzi do kolejnej walki, a podczas niej Gwaine ratuje Artura po raz drugi. Młody książę pragnie mu się odwdzięczyć i nie może doczekać się dnia, gdy Gwaine zostanie uhonorowany tytułem rycerskim.
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2010 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-08-13

13:05 Przygody Merlina - odc. 11 Logo Kino TV
Na polowaniu Artur zabija jednorożca. Przynosi jego róg ojcu, który jest dumny z syna. Merlin czuje, że śmierć magicznego zwierzęcia jest złowróżbna. I faktycznie, wkrótce Camelot zaczynają spotykać różne nieszczęścia – głód i susza są przyczyną niezadowolenia poddanych. Tajemniczy obrońca jednorożców tłumaczy Arturowi, że to on jest odpowiedzialny za te klęski i tylko on może odkupić swoje winy.
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
14:05 Przygody Merlina - odc. 12 Logo Kino TV
Tom, ojciec Gwen, nieświadomie pomaga Taurenowi w jego alchemicznych eksperymentach, za co Uther wtrąca go do więzienia. Tomowi grozi śmierć, jeśli zostanie uznany za winnego. Wywołuje to sprzeciw Morgany, która za wszelką cenę chce pomóc więźniowi. Jednak w wyniku nieprzewidzianych okoliczności, dochodzi do nieszczęścia i teraz niebezpieczeństwo grozi Utherowi.
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-08-14

13:00 Przygody Merlina - odc. 13 Logo Kino TV
W lasach w pobliżu zamku pojawia się przerażające zwierzę, którą Artur spotyka na polowaniu. Mograna przestrzega Artura przed tym stworzeniem, jednak książę lekceważy ostrzeżenia. I dochodzi do tragedii – Artur zostaje ukąszony przez ujadającą bestię i zapada w śpiączkę. Merlin postanawia ocalić przyjaciela. Musi udać się w daleką podróż na Wyspę Błogosławionych, na której żyją osoby zdolne uratować przyszłego króla.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
14:00 Przygody Merlina II - odc. 1 Logo Kino TV
W komnacie skarbów, ukrytej pod zamkiem, znajduje się magiczny kamień w pokrywie sarkofagu Corneliusa Sigana, który kilkadziesiąt lat wcześniej został stracony za czary, a umierając, poprzysiągł zemstę. Teraz duch czarownika opętał Cedrica, który wkradł się do skarbca, otwierając go kluczami skradzionymi Arturowi. Za sprawą Cedrica miasto zostaje opanowane przez ożywione gargulce. W zamian za obietnicę, że pewnego dnia go uwolni, Merlin zyskuje dodatkowe moce od Wielkiego Smoka i wygrywa z Cedrikiem, raz jeszcze ratując Camelot.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-08-15

13:15 Przygody Merlina II - odc. 2 Logo Kino TV
Artur, zdając sobie sprawę, że wygrywa wszystkie turnieje, ponieważ przeciwnicy czują respekt przed księciem, tym razem postanawia zapisać się na listę rycerzy anonimowo. I w przebraniu staje do walki. Nie wie, że mauretański wojownik Myror, wynajęty przez sąsiedniego króla Odyna pragnącego zemsty, przybył tylko po to, żeby zabić go podstępem. Na szczęście Merlin szybko orientuje się w sytuacji i używa magii, by pokonać Myrora.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
14:15 Przygody Merlina II - odc. 3 Logo Kino TV
Gdy w pokoju śpiącej Morgany pojawia się ogień, dziewczyna zaczyna zdawać sobie sprawę, że posiada magiczne moce. Merlin, wbrew radom Gajusza, wysyła ją po poradę do Druidów. Pendragon, sądząc, że Morgana została uprowadzona, nakazuje śmierć wszystkich podejrzanym o magię, chyba że dziewczyna wróci do zamku. Merlin udaje się po nią do wioski druidów, gdzie wódz Aglain zajmuje się Morganą, przekazując jej tajemną wiedzę. Teraz młody czarodziej musi bezpiecznie wrócić z Morganą do Camelotu.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-08-16

13:00 Przygody Merlina II - odc. 4 Logo Kino TV
Podczas wycieczki konnej Ginewra i Morgana zostają napadnięte przez bandę Hengista. Morganie udaje się uciec, ale Ginewrę zbóje porywają i żądają za nią okupu. Obojętny na wszystko Pendragon odmawia bandytom, więc Artur i Merlin wyruszają, by ratować dziewczynę. Lancelot, który jest teraz wędrownym najemnym rycerzem i znajduje się na zamku Hengista, próbuje uratować Ginewrę, której wyznaje też miłość. Jednak to ostatecznie czary Merlina uwalniają ich oboje.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
14:00 Przygody Merlina II - odc. 5 Logo Kino TV
Brzydka stara trollica po zażyciu magicznej mikstury staje się czarującą panią Catriną, która przyjeżdża do Camelotu w towarzystwie swojego sługi. Gajusz, który przejrzał prawdziwą naturę Catriny, i Merlin, również znający prawdę o niej, próbują odwieść Pendragona od małżeństwa z nią. Jest już jednak za późno – Catrina oczarowuje Pendragona, ofiarowując mu magiczny naszyjnik, i wkrótce zostaje królową Camelotu.
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2009 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-08-17

12:55 Przygody Merlina II - odc. 6 Logo Kino TV
Merlin szpieguje królową trollicę i kradnie jej miksturę, dzięki której Catrina staje się piękną kobietą. Zamiast czarodziejskiego napoju Merlin zostawia jej specyfik, stworzony przez Gajusza, i Catrina w oczach wszystkich wraca do swojej dawnej postaci. Tylko Pendragon, wciąż nią oczarowany, nie widzi tego. Merlin dowiaduje się, że aby czar prysł, Pendragon musi szczerze zapłakać. Dzięki kolejnej miksturze, stworzonej przez Gajusza, w końcu udaje się odczarować władcę.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
13:55 Przygody Merlina II - odc. 7 Logo Kino TV
Uther, zdecydowany definitywnie pozbyć się z Camelotu wszystkich osób związanych z czarami, zatrudnia Arediana, przerażającego łowcę czarownic. Wieść niesie, że nie zatrzyma się on przed niczym, by dobrze wykonać swoją pracę. Chociaż na nikogo nie pada wprost żadne podejrzenie, Arediana obawiają się trzy osoby: Morgana martwi się, że Uther może ją stracić, również Gajusz i Merlin są zaniepokojeni swoim losem. Czy wszystkim im uda się uciec przed podejrzeniami Arediana?
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-08-18

21:00 Przygody Merlina - odc. 3 Logo FilmBox Family
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-08-19

14:45 Przygody Merlina III - odc. 5 Premiera Logo Kino TV
Uciekający Merlin i Artur znajdują schronienie w kryształowej jaskini. Tam mag Taliesin udziela pomocy rannemu Arturowi, a Merlinowi ukazuje wizję przyszłości, w której Morgana zabija śpiącego Pendragona. Merlin używa magii, by przeszkodzić dziewczynie, przez co ta zapada w śpiączkę. Wówczas Pendragon wyznaje Gajuszowi, że Morgana jest jego córką, z czego ona sama też zdaje sobie sprawę. Stary czarodziej wierzy, że Artur powinien poznać prawdę o swojej siostrze, która może planować przejęcie tronu.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2010 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
15:45 Przygody Merlina III - odc. 6 Premiera Logo Kino TV
Artur zostaje namówiony do poślubienia księżniczki Eleny, która przyjechała do Camelotu. Merlinowi nie podoba się ten pomysł, gdyż odkrywa, że Elena może nie być tą, za którą się podaje. Gdy mag próbuje odkryć mroczny sekret księżniczki, dowiaduje się, że jej nianią była Pixie. Ale dla kogo ona pracuje? I co zyska na małżeństwie Eleny z Arturem, następcą tronu Camelotu? Czy Merlin pozna prawdę, zanim Artur zdąży popełnić największy błąd w swoim życiu?
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2010 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-08-20

13:05 Przygody Merlina II - odc. 8 Logo Kino TV
Gdy pewien tajemniczy rycerz rzuca Arturowi wyzwanie, chcąc stoczyć z nim pojedynek, nikt nie może przypuszczać, że uruchomi to ciąg tragicznych w skutkach wydarzeń. Wkrótce Arthur i Merlin na rozkaz pięknej Morgause wyruszają na przedziwną wyprawę. Dzięki niej Artur odkrywa mroczną tajemnicę, przez którą całe królestwo Camelotu może upaść.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
14:05 Przygody Merlina II - odc. 9 Logo Kino TV
Merlin ratuje młodą druidkę o imieniu Freya przed śledzącym ją łowcą nagród. Młody czarodziej pomaga druidce ukryć się, donosi jej jedzenie i planuje uciec z nią nad jezioro, nad którym się ona wychowała. Jednak wkrótce okazuje się, że znajomość z Freyą kryje w sobie możliwości, których Merlin początkowo nie zauważył. Wkrótce Merlin i Artur będą musieli podjąć pewne decyzje.
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2009 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-08-21

13:00 Przygody Merlina II - odc. 10 Logo Kino TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
14:00 Przygody Merlina II - odc. 11 Logo Kino TV
Czas trwania: 42min. / Wielka Brytania / 2009 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-08-22

13:00 Przygody Merlina II - odc. 12 Logo Kino TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2009 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
14:00 Przygody Merlina II - odc. 13 Logo Kino TV
Czas trwania: 48min. / Wielka Brytania / 2009 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-08-23

13:10 Przygody Merlina III - odc. 1 Logo Kino TV
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2010 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
14:10 Przygody Merlina III - odc. 2 Logo Kino TV
Czas trwania: 42min. / Wielka Brytania / 2010 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-08-24

12:50 Przygody Merlina III - odc. 3 Logo Kino TV
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2010 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
13:50 Przygody Merlina III - odc. 4 Logo Kino TV
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2010 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-08-25

21:00 Przygody Merlina - odc. 4 Logo FilmBox Family
Czas trwania: 45min. / Wielka Brytania / 2008 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-08-26

14:50 Przygody Merlina III - odc. 7 Premiera Logo Kino TV
Gwen zostaje zmuszona do podjęcia bardzo trudnej decyzji – może ocalić życie tylko jednej bliskiej jej osobie i musi wybrać, czy będzie to Elyan czy też Artur. Jeden z nich ma zginąć z rąk Cenreda. Czy dziewczyna wybierze miłość swojego życia, a może jedynego brata? Artur, Merlin i Gwen próbują wspólnie znaleźć wyjście z tej trudnej sytuacji. Czy dobro zwycięży zło, a Gwen uda się ocalić tych, których kocha, podczas gdy Morgana i Morgause robią wszystko, by zniszczyć plany Artura i Merlina?
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2010 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
15:50 Przygody Merlina III - odc. 8 Premiera Logo Kino TV
Artur musi odbyć samotną podróż, by odnaleźć starożytnego maga, króla rybaków, i odzyskać złoty trójząb, który pomoże mu udowodnić swoje prawa do tronu. Morgana daje Arturowi amulet, ale on go jednak osłabi, gdy będzie noszony zbyt długo. Merlin odkrywa to i wyrusza za Arturem, by ocalić księcia. Również Ginewra odkrywa, że Morgana jest złą czarodziejką. Tymczasem młody książę znajduje poszukiwanego króla rybaków i otrzymuje od niego butelkę magicznej wody z jeziora Avalon.
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2010 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-08-27

13:55 Przygody Merlina III - odc. 5 Logo Kino TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2010 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-08-28

13:50 Przygody Merlina III - odc. 6 Logo Kino TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2010 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-08-29

14:05 Przygody Merlina III - odc. 7 Logo Kino TV
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2010 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-08-30

13:45 Przygody Merlina III - odc. 8 Logo Kino TV
Czas trwania: 44min. / Wielka Brytania / 2010 / Przygodowy, Familijny, Fantasy

2018-08-31

13:50 Przygody Merlina III - odc. 1 Logo Kino TV
Czas trwania: 43min. / Wielka Brytania / 2010 / Przygodowy, Familijny, Fantasy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Przygody Merlina. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Przygody Merlina w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Przygody Merlina.

Emisja w stacjach

Przygody Merlina można obejrzeć w:

Emisje w: FilmBox Family, Kino TV, PULS 2, TV6, TV Puls

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info