Reklama

Rush godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Rush będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-19

23:05 Rush, odc. 3/10 Logo TVN 7
Rush wraca z wieczoru kawalerskiego w Palm Springs, gdzie ocalił życie jednemu z uczestników. Czeka na niego żona Alexa- Laurel, która żąda, aby skontaktował się z ojcem i pomógł Alexowi odzyskać pracę. Rush niechętnie się zgadza. Z wahaniem zostawia ojcu wiadomość. Później zajmuje się Maxem, aktorem z myślami samobójczymi oraz skłonnością do alkoholu i wybuchów gniewu. Gwiazdor chce dokończyć film będący wielkim powrotem na ekrany i Rush pomaga mu wydostać się z ośrodka leczenia chorób psychicznych. Oznacza to, że będzie musiał wziąć na siebie odpowiedzialność za nerwowego aktora. Niestety Max nie ma gdzie się podziać i Rush musi go pilnować dopóki nie zaczną się zdjęcia. Lekarz zostaje również wezwany do klubu dla dżentelmenów, w którym wśród uroczych „masażystek” szaleje rzeżączka. Spotyka tam kolegę po fachu, z którym łączą go chłodne stosunki. A co dopiero ma powiedzieć Eve... Sytuacja pogarsza się, gdy oddzwania ojciec Rusha i nalega na spotkanie. Rush wie, że to jedyna szansa dla Alexa, więc idzie na spotkanie i zabiera ze sobą wciąż niemającego co ze sobą zrobić Maxa. Jednak problemem okaże się nie aktor, ale skomplikowana relacja między ojcem a synem.
/ USA / serial

2018-07-21

00:15 Rush, odc. 3/10 Logo TVN 7
USA serial

2018-07-26

23:25 Rush, odc. 4/10 Logo TVN 7
Niedługo po nieudanej kolacji z ojcem młoda i uwodzicielska macocha Rusha zaprasza go na lunch. Corrine, dotąd przekonana, że Rush to kompletny bydlak, po wspólnym posiłku zmienia zdanie. Uważa, że jest porządnym facetem. Rush też czuje sympatię do macochy. Od czasu rozpadu związku z J.P. Eve zamknęła się w sobie. Nie spotykała się z nikim, odkąd zaczęła pracować dla Rusha. Lekarz umawia ją na randkę w ciemno z Lucasem, asystentem jednej z nowych przyjaciółek. Żona Alexa- Laurel, chce, żeby przyjaciele odpoczęli od siebie. Lojalny wobec Rusha Alex wpakował się w tarapaty, które odbijają się na jego małżeństwie. Łowca nagród postrzelił swoją ofiarę, ale musi dostarczyć ją żywą, więc wrabia Rusha w pomoc. Lekarz zostaje niespodziewanie wplątany w kłopoty rodziny co najmniej tak samo dysfunkcyjnej jak jego własna. Co więcej, Rusha polecił Raoul, co oznacza, że o jego usługach wiedzą ludzie, z którymi lekarz wolałby nie mieć nic wspólnego.
/ USA / serial
Reklama

2018-07-28

00:30 Rush, odc. 4/10 Logo TVN 7
USA serial

2018-08-02

22:50 Rush, odc. 5/10 Logo TVN 7
Alex rozpoznaje u przyjaciela stany lękowe, więc Rush stara się wziąć dzień wolny i uspokoić nerwy. Jednak nadchodząca randka z gwiazdą przypomina mu o prawdziwej przyczynie niepokoju – namiętnej nocy z Corrine. Lekarz musi skupić się na czymś innym i dlatego zajmuje się wszystkimi przypadkami, które się do niego zgłaszają. To strata czasu, bo większość z dzwoniących nie potrzebuje lekarza. Wśród nich są przedstawiciele firmy, która chce zatrudnić Rusha jako lekarza na telefon oraz starsza pani z problemem natury czysto psychicznej. Rush chce zdobyć marihuanę od Manny'ego, ale kończy się na tym, że udziela porad jego schorowanemu ojcu. Alex chce zdobyć lek dla pacjenta chorego na raka, brata jednej z pielęgniarek. Problem w tym, że lek nie został jeszcze dopuszczony na rynek. Prosi o pomoc Rusha. Tymczasem Rush pomaga gliniarzowi pobitemu przez partnera za przespanie się z jego żoną. Lekarz dostaje ataku paniki i dociera do niego, że musi uporać się z poczuciem winy. Eve spędza wolny dzień na szukaniu smokingu na nadchodzącą randkę szefa.
/ USA / serial

2018-08-04

00:15 Rush, odc. 5/10 Logo TVN 7
USA serial

2018-08-09

22:55 Rush, odc. 6/10 Logo TVN 7
Alex wyjeżdża na konferencję. Rush dołącza do niego w ramach męskiego wypadu, choć Laurel jest nadal przeciwna ich spotkaniom. Po przyjeździe Rush wpada na Sarę, która jest równie zaskoczona ich spotkaniem. Zamiast spędzać czas z Alexem, Rush pojawia się wszędzie tam, gdzie była dziewczyna. Jednak Sarze towarzyszy młody i przystojny lekarz, Griffin Wagner – lepsza wersja Rusha. Bohater jest zazdrosny. Gdy Griffin i Sarah się kłócą, Rush postanawia się wtrącić, ale ma to opłakane skutki. Rush ma nowego pacjenta – senatora, który przyjeżdża do hotelu specjalnie żeby go spotkać. Polityk stara się o reelekcję i przed nim ważna debata. Jednak jest nieuleczalnie chory, a skutki choroby stają się nader widoczne. Senator nie chce oszukiwać wyborców, ale jego sztab prosi Rusha, żeby się nim zajął i pomógł ukrywać objawy choroby przez sześć tygodni aż do wyborów. Tymczasem Alex zaprzyjaźnia się z Ellen, zamężną lekarką. Eve odrzuca zaloty J.P, który zna jej mroczny sekret. Dziewczyna idzie na randkę z Lucasem i wyznaje prawdę o byłym chłopaku.
/ USA / serial

2018-08-11

01:50 Rush, odc. 6/10 Logo TVN 7
USA serial

2018-08-16

23:20 Rush, odc. 7/10 Logo TVN 7
Eve jest coraz bardziej zniecierpliwiona roztargnieniem i niedbałością Rusha po spotkaniu z Sarą. Po pomoc do Rusha zwraca się Tyler Dougan, znany muzyk, którego lekarz ubóstwia. Mężczyźni znajdują wspólny język i Rush dostaje szansę napisania piosenki wraz z idolem. Sytuacja komplikuje się, gdy Tyler proponuje bohaterowi spróbowanie halucynogenu, zwanego „pnączem dusz”, które rzekomo pozwala „zajrzeć w głąb siebie”. Rush niechętnie się zgadza. Halucynacje dotyczą najgorszych chwil w życiu – dnia, w którym stracił wszystko. Tymczasem Eve dostaje szału, gdy okazuje się, że ktoś prawdopodobnie włamał się do jej mieszkania i ukradł ubrania. Alex ma zająć się producentem filmowym w zastępstwie Rusha. Jest zaskoczony, gdy okazuje się, że na planie czeka go nagły wypadek.
/ USA / serial

2018-08-18

01:40 Rush, odc. 7/10 Logo TVN 7
USA serial

2018-08-23

23:05 Rush, odc. 8/10 Logo TVN 7
Gdy do przebywającego w Las Vegas Rusha dzwoni Sarah, lekarz natychmiast wraca do Los Angeles. W oczekiwaniu na lunch z Sarą zostaje wezwany do słynnego rapera, Bossa Novy. Choć stara się wykręcić, Alexowi zależy na spotkaniu z muzykiem i przekonuje Rusha do przyjęcia zlecenia... i zabrania go ze sobą. Alex jest w siódmym niebie, gdy raper zaprasza lekarzy na jedną ze swoich szalonych imprez. Sarah oznajmia, że zerwała z Gryffinem. Jednak rozmowę jej i Rusha przerywa wezwanie: sześciolatka straciła przytomność na ulicy, w drodze na wybory miss. Grozi jej wtórne utonięcie – wcześniej pływała i teraz woda zalega jej w płucach. Sarah atakuje ojca dziewczynki, któremu bardziej zależy na wygranej w wyborach niż na zdrowiu córki. Dzięki całemu zajściu Sarah widzi zmianę w Rushu i wydaje się, że ich uczucie może się odrodzić. Jednak kobieta skrywa tajemnicę i nie jest już dla Rusha tą samą osobą. Tymczasem Eve czuje, że tkwi w jednym punkcie. Dziewczyna zwierza się Manny'emu i odkrywa, że mają ze sobą zaskakująco wiele wspólnego. J.P znów stara się ją odzyskać, tym razem za pośrednictwem Rusha. Na imprezie Bossa Novy Alex dostaje znacznie więcej, niż się spodziewał.
/ USA / serial

2018-08-25

01:15 Rush, odc. 8/10 Logo TVN 7
USA serial

2018-08-30

23:15 Rush, odc. 9/10 Logo TVN 7
Rush pomaga uratować noworodka. Matka dziecka, nastoletnia uciekinierka, chce je zachować, ale jej ojciec, sędzia, nalega na oddanie go do adopcji. Tymczasem Rush jest zdziwiony, gdy dowiaduje się, że Sarah stara się o dziecko i woli, aby ojcem był anonimowy dawca nasienia, a nie on. Jednak dzielnie choć niechętnie przegląda z nią profile kandydatów. Rush dziwi się również, gdy ojciec dzwoni do niego z prośbą o pomoc... Gordon Klaus, bogaty i wpływowy przyjaciel Warrena, prowadził auto pod wpływem alkoholu i w wypadku omal nie zabił kochanki, Joanne. Rush jest oburzony, gdy Gordon w ramach wdzięczności przekazuje milion dolarów na rzecz szpitala Warrena. Lekarz czuje, że ojciec wykorzystał go dla pieniędzy, a przecież tyle lat potępiał sposób, w jaki Rush zarabia na życie. Jednak gdy Warren zdaje sobie sprawę z wielkiej dyskrecji i profesjonalizmu Rusha – po drodze okazuje się, że Gordon jednak potrzebuje pomocy lekarza – pojawia się cień szansy na poprawę relacji ojca i syna. Za sprawą zawirowań związanych z ciążą nastolatki, staraniami Sarah o dziecko oraz poprawą relacji z ojcem, w życiu Rusha szykują się poważne zmiany. Tymczasem Sarah i Eve po raz pierwszy spotykają się i od razu przypadają sobie do gustu. Alex ma kłopoty, bo jego przygoda na imprezie Bossa Novy może mieć nieoczekiwane konsekwencje.
/ USA / serial

2018-09-01

01:20 Rush, odc. 9/10 Logo TVN 7
USA serial
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Rush. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Rush w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Rush.

Poprzednie emisje Rush

Emisja Rush miała miejsce:

2018-07-13, 23:55 Rush, odc. 2/10 Logo TVN 7
Po spotkaniu z Sarah Rush przepada na kilka dni. Eve znajduje go akurat gdy zgłasza się nowy klient. Młody bokser, brat innego, znanego pięściarza, cierpi z powodu poważnego krwotoku z nosa. Rush jest szantażowany i musi nie tylko wyleczyć boksera, ale zagwarantować jego udział w następnej walce, choć sportowiec ledwo trzyma się na nogach. Za radą brata młody decyduje się symulować znokautowanie, a Rush pogrąża się coraz bardziej i... obstawia wynik walki. W tym samym czasie musi mierzyć się z konsekwencjami kontaktów z producentem filmowym i lokalnym gangiem. Eve wysyła Rusha z wizytą do słynnego terapeuty, bo ma nadzieję, że guru samopomocy sprowadzi Rusha na właściwą drogę. Alex błaga przyjaciela o pomoc w zatuszowaniu spraw związanych z mało etyczną przysługą, jaką mu ostatnio wyświadczył. Wystarczyłby jeden telefon do ojca, bo takie problemy załatwia on od ręki, ale Rush nie ma ochoty na kontakt z ojcem, z którym jest skłócony. Zamiast tego umawia Alexa z jednym ze swoim podejrzanych kolegów, co może przynieść znacznie więcej szkód niż pożytku.
2018-07-12, 22:40 Rush, odc. 2/10 Logo TVN 7
2018-07-07, 00:20 Rush, odc. 1/10 Logo TVN 7
Rush to nowy amerykański serial, w którym Tom Ellis wciela się w lekarza buntownika, dr Williama P. Rusha. Ten uzdrowiciel jest na każde skinienie elit z Los Angeles w zamian za sowitą zapłatę. Jednak nie zawsze tak było... Kilka lat temu Rush był jednym z najlepszych chirurgów szpitala w Los Angeles. Pracował u boku ojca, dr Warrena Rusha (Harry Hamlin) i najlepszego przyjaciela Alexa (Larenz Tate), a jego kariera toczyła się właściwym torem. Był zakochany w pięknej lekarce Sarze Peterson (Odette Annable). Jednak pewnego wieczoru jego świat wywrócił się do góry nogami. Zwolniono go ze szpitala, relacje z ojcem popsuły się gwałtownie, a na dodatek Sarah go zostawiła. Tylko Alex nie opuścił go w trudnych chwilach. Wkrótce po zwolnieniu Rush zaczął pracować jako prywatny lekarz, który nie ocenia swoich pozornie nieskazitelnych klientów ani nie angażuje się w ich życie. Akcja serialu dzieje się sześć lat po opisanych wydarzeniach, gdy interes Rusha kwitnie, między innymi dzięki sprytnej asystentce Eve (Sarah Habel). Gdy Sarah pojawia się w Los Angeles, Rush robi wszystko, żeby ją odzyskać. Walka o byłą dziewczynę to nie taka prosta sprawa, bo lekarz musi trzymać się z dala od używek, a w dodatku ma ręce pełne roboty, rozwiązując problemy zdrowotne aktorów, gangsterów, muzyków, terapeutów i innych celebrytów z Los Angeles. Alex ryzykuje karierę, aby wyciągnąć Rusha z tarapatów, przez co ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę. Żeby naprawić sytuację Rush musi odbudować most, który już dawno spalił, i prosi o pomoc szanowanego chirurga – swojego dawno niewidzianego ojca. Dzień doktora Williama Rusha zaczyna się całkiem zwyczajnie. Utalentowany lekarz zabiera do szpitala blondynkę, z którą wciągał kokainę. Potem zajmuje się urazami uzależnionego od sterydów agresywnego bejsbolisty, który napadł na swoją dziewczynę. Rush bierze pieniądze nie tylko za usługę, ale i za milczenie. Prawdę mówiąc, lekarz pracuje dla każdego, kto jest gotowy zapłacić. Alex Burke, najlepszy przyjaciel Rusha i jego łącznik z miejscowym szpitalem, oraz wytrwała asystentka Eve, dbająca o sprawy organizacyjne, to głosy jego sumienia. Z kolei typ spod ciemnej gwiazdy, Manny Maquis, dostarcza Rushowi narkotyki, bez których lekarz nie może funkcjonować. Jednak gdy w jego życiu nagle pojawi się była dziewczyna- Sarah, do Rusha dociera, że być może nadszedł czas na zmiany. Tym bardziej, że Sarah wyjawia mu coś, co wywołuje burzę emocji. Manny prosi Rusha o przysługę, przez co lekarz jest w niebezpieczeństwie. Jego życie wisi na włosku, a podejrzani koledzy Rusha nie reagują na wezwanie. Jego jedyną nadzieją jest Alex, który ryzykuje utratą kariery. W Rushu odzywa się sumienie i lekarz stoi przed ogromną ilością dylematów.
2018-07-05, 23:20 Rush, odc. 1/10 Logo TVN 7

Emisja w stacjach

Rush można obejrzeć w:

Emisje w: TVN 7

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info