Reklama

Sąd rodzinny godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Sąd rodzinny

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Sąd rodzinny będzie miała miejsce:

2018-06-25

05:05 Sąd rodzinny, odc. 182 Logo TTV
"Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw. "TO DOBRY CHŁOPIEC BYŁ"
/ Polska / program sądowy
07:20 Sąd rodzinny, odc. 61 Logo TVN 7
"Sąd rodzinny" to program z gatunku court show, który przybliża meandry procedur sądowych. Pozwy o rozwód, alimenty, eksmisje, wnioski o pozbawienie władzy rodzicielskiej czy uregulowanie kontaktów z dzieckiem to najczęstsze sprawy, które wpływają do sądu rodzinnego. Prezentowane sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych, znajdujących swój finał na sali sądowej. Zwaśnione strony reprezentuje dwójka prawdziwych adwokatów z wieloletnim doświadczeniem. Ostatnie słowo należy do Sędziego Artura Lipińskiego. "Łazęga"
/ Polska / program sądowy
12:55 Sąd rodzinny, odc. 62 Logo TVN 7
"Sąd rodzinny" to program z gatunku court show, który przybliża meandry procedur sądowych. Pozwy o rozwód, alimenty, eksmisje, wnioski o pozbawienie władzy rodzicielskiej czy uregulowanie kontaktów z dzieckiem to najczęstsze sprawy, które wpływają do sądu rodzinnego. Prezentowane sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych, znajdujących swój finał na sali sądowej. Zwaśnione strony reprezentuje dwójka prawdziwych adwokatów z wieloletnim doświadczeniem. Ostatnie słowo należy do Sędziego Artura Lipińskiego. "Wyrodny brat"
/ Polska / program sądowy
Reklama

2018-06-26

05:05 Sąd rodzinny, odc. 183 Logo TTV
"Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw. "SYNKU KOCHAM CIĘ"
/ Polska / program sądowy
07:20 Sąd rodzinny, odc. 62 Logo TVN 7
Polska program sądowy
12:55 Sąd rodzinny, odc. 63 Logo TVN 7
"Sąd rodzinny" to program z gatunku court show, który przybliża meandry procedur sądowych. Pozwy o rozwód, alimenty, eksmisje, wnioski o pozbawienie władzy rodzicielskiej czy uregulowanie kontaktów z dzieckiem to najczęstsze sprawy, które wpływają do sądu rodzinnego. Prezentowane sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych, znajdujących swój finał na sali sądowej. Zwaśnione strony reprezentuje dwójka prawdziwych adwokatów z wieloletnim doświadczeniem. Ostatnie słowo należy do Sędziego Artura Lipińskiego. "Piłkarz"
/ Polska / program sądowy

2018-06-27

05:05 Sąd rodzinny, odc. 184 Logo TTV
"Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw. "Czarna msza"
/ Polska / program sądowy
07:20 Sąd rodzinny, odc. 63 Logo TVN 7
Polska program sądowy
12:55 Sąd rodzinny, odc. 64 Logo TVN 7
"Sąd rodzinny" to program z gatunku court show, który przybliża meandry procedur sądowych. Pozwy o rozwód, alimenty, eksmisje, wnioski o pozbawienie władzy rodzicielskiej czy uregulowanie kontaktów z dzieckiem to najczęstsze sprawy, które wpływają do sądu rodzinnego. Prezentowane sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych, znajdujących swój finał na sali sądowej. Zwaśnione strony reprezentuje dwójka prawdziwych adwokatów z wieloletnim doświadczeniem. Ostatnie słowo należy do Sędziego Artura Lipińskiego. "Gdzie jest Paulina"
/ Polska / program sądowy

2018-06-28

05:05 Sąd rodzinny, odc. 185 Logo TTV
"Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw. "Przeklęty związek"
/ Polska / program sądowy
07:20 Sąd rodzinny, odc. 64 Logo TVN 7
Polska program sądowy
12:55 Sąd rodzinny, odc. 65 Logo TVN 7
"Sąd rodzinny" to program z gatunku court show, który przybliża meandry procedur sądowych. Pozwy o rozwód, alimenty, eksmisje, wnioski o pozbawienie władzy rodzicielskiej czy uregulowanie kontaktów z dzieckiem to najczęstsze sprawy, które wpływają do sądu rodzinnego. Prezentowane sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych, znajdujących swój finał na sali sądowej. Zwaśnione strony reprezentuje dwójka prawdziwych adwokatów z wieloletnim doświadczeniem. Ostatnie słowo należy do Sędziego Artura Lipińskiego. "Frajer"
/ Polska / program sądowy

2018-06-29

05:05 Sąd rodzinny, odc. 186 Logo TTV
"Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw. "Nie dotykaj mnie"
/ Polska / program sądowy
07:20 Sąd rodzinny, odc. 65 Logo TVN 7
Polska program sądowy
12:55 Sąd rodzinny, odc. 66 Logo TVN 7
"Sąd rodzinny" to program z gatunku court show, który przybliża meandry procedur sądowych. Pozwy o rozwód, alimenty, eksmisje, wnioski o pozbawienie władzy rodzicielskiej czy uregulowanie kontaktów z dzieckiem to najczęstsze sprawy, które wpływają do sądu rodzinnego. Prezentowane sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych, znajdujących swój finał na sali sądowej. Zwaśnione strony reprezentuje dwójka prawdziwych adwokatów z wieloletnim doświadczeniem. Ostatnie słowo należy do Sędziego Artura Lipińskiego. "Skacząc po dachach"
/ Polska / program sądowy
Reklama

2018-07-02

05:05 Sąd rodzinny, odc. 187 Logo TTV
"Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw. "Pętla"
/ Polska / program sądowy
07:15 Sąd rodzinny, odc. 66 Logo TVN 7
Polska program sądowy
12:55 Sąd rodzinny, odc. 67 Logo TVN 7
"Sąd rodzinny" to program z gatunku court show, który przybliża meandry procedur sądowych. Pozwy o rozwód, alimenty, eksmisje, wnioski o pozbawienie władzy rodzicielskiej czy uregulowanie kontaktów z dzieckiem to najczęstsze sprawy, które wpływają do sądu rodzinnego. Prezentowane sprawy oparte są na autentycznych historiach rodzinnych, znajdujących swój finał na sali sądowej. Zwaśnione strony reprezentuje dwójka prawdziwych adwokatów z wieloletnim doświadczeniem. Ostatnie słowo należy do Sędziego Artura Lipińskiego.
/ Polska / program sądowy

2018-07-03

05:05 Sąd rodzinny, odc. 188 Logo TTV
"Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw. "Zapić wstyd"
/ Polska / program sądowy
07:15 Sąd rodzinny, odc. 67 Logo TVN 7
Polska program sądowy
12:55 Sąd rodzinny, odc. 68 Logo TVN 7
Polska program sądowy

2018-07-04

05:05 Sąd rodzinny, odc. 189 Logo TTV
"Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw. "Na zawsze razem"
/ Polska / program sądowy
07:15 Sąd rodzinny, odc. 68 Logo TVN 7
Polska program sądowy
12:55 Sąd rodzinny, odc. 69 Logo TVN 7
Polska program sądowy

2018-07-05

05:05 Sąd rodzinny, odc. 190 Logo TTV
"Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw. "Egzotyczny mąż"
/ Polska / program sądowy
07:15 Sąd rodzinny, odc. 69 Logo TVN 7
Polska program sądowy
12:55 Sąd rodzinny, odc. 70 Logo TVN 7
Polska program sądowy

2018-07-06

05:05 Sąd rodzinny, odc. 191 Logo TTV
"Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw. "Dziecko dworca"
/ Polska / program sądowy
07:15 Sąd rodzinny, odc. 70 Logo TVN 7
Polska program sądowy
12:55 Sąd rodzinny, odc. 71 Logo TVN 7
Polska program sądowy
Reklama

2018-07-09

05:05 Sąd rodzinny, odc. 192 Logo TTV
"Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw.
/ Polska / program sądowy
07:15 Sąd rodzinny, odc. 71 Logo TVN 7
Polska program sądowy
12:55 Sąd rodzinny, odc. 72 Logo TVN 7
Polska program sądowy

2018-07-10

05:05 Sąd rodzinny, odc. 193 Logo TTV
Polska program sądowy
07:15 Sąd rodzinny, odc. 72 Logo TVN 7
Polska program sądowy
12:55 Sąd rodzinny, odc. 73 Logo TVN 7
Polska program sądowy

2018-07-11

05:05 Sąd rodzinny, odc. 194 Logo TTV
Polska program sądowy
07:15 Sąd rodzinny, odc. 73 Logo TVN 7
Polska program sądowy
12:55 Sąd rodzinny, odc. 74 Logo TVN 7
Polska program sądowy

2018-07-12

05:05 Sąd rodzinny, odc. 195 Logo TTV
Polska program sądowy
07:15 Sąd rodzinny, odc. 74 Logo TVN 7
Polska program sądowy
12:55 Sąd rodzinny, odc. 75 Logo TVN 7
Polska program sądowy

2018-07-13

05:05 Sąd rodzinny, odc. 196 Logo TTV
Polska program sądowy
07:15 Sąd rodzinny, odc. 75 Logo TVN 7
Polska program sądowy
12:55 Sąd rodzinny, odc. 76 Logo TVN 7
Polska program sądowy

2018-07-16

05:05 Sąd rodzinny, odc. 197 Logo TTV
Polska program sądowy
07:15 Sąd rodzinny, odc. 76 Logo TVN 7
Polska program sądowy
12:55 Sąd rodzinny, odc. 77 Logo TVN 7
Polska program sądowy

2018-07-17

05:05 Sąd rodzinny, odc. 198 Logo TTV
Polska program sądowy
07:15 Sąd rodzinny, odc. 77 Logo TVN 7
Polska program sądowy
12:55 Sąd rodzinny, odc. 78 Logo TVN 7
Polska program sądowy

2018-07-18

05:05 Sąd rodzinny, odc. 199 Logo TTV
Polska program sądowy
07:15 Sąd rodzinny, odc. 78 Logo TVN 7
Polska program sądowy
12:55 Sąd rodzinny, odc. 79 Logo TVN 7
Polska program sądowy

2018-07-19

05:05 Sąd rodzinny, odc. 200 Logo TTV
Polska program sądowy
07:15 Sąd rodzinny, odc. 79 Logo TVN 7
Polska program sądowy
12:55 Sąd rodzinny, odc. 80 Logo TVN 7
Polska program sądowy

2018-07-20

05:05 Sąd rodzinny, odc. 201 Logo TTV
Polska program sądowy
07:15 Sąd rodzinny, odc. 80 Logo TVN 7
Polska program sądowy
12:55 Sąd rodzinny, odc. 81 Logo TVN 7
Polska program sądowy

2018-07-23

05:05 Sąd rodzinny, odc. 202 Logo TTV
Polska program sądowy
07:15 Sąd rodzinny, odc. 81 Logo TVN 7
Polska program sądowy
12:55 Sąd rodzinny, odc. 82 Logo TVN 7
Polska program sądowy

2018-07-24

05:05 Sąd rodzinny, odc. 203 Logo TTV
Polska program sądowy
07:15 Sąd rodzinny, odc. 82 Logo TVN 7
Polska program sądowy
12:55 Sąd rodzinny, odc. 83 Logo TVN 7
Polska program sądowy

2018-07-25

05:05 Sąd rodzinny, odc. 204 Logo TTV
Polska program sądowy
07:15 Sąd rodzinny, odc. 83 Logo TVN 7
Polska program sądowy
12:55 Sąd rodzinny, odc. 84 Logo TVN 7
Polska program sądowy

2018-07-26

05:05 Sąd rodzinny, odc. 205 Logo TTV
Polska program sądowy
07:15 Sąd rodzinny, odc. 84 Logo TVN 7
Polska program sądowy
12:55 Sąd rodzinny, odc. 85 Logo TVN 7
Polska program sądowy

2018-07-27

05:05 Sąd rodzinny, odc. 206 Logo TTV
Polska program sądowy
07:15 Sąd rodzinny, odc. 85 Logo TVN 7
Polska program sądowy
12:55 Sąd rodzinny, odc. 86 Logo TVN 7
Polska program sądowy

2018-07-30

05:05 Sąd rodzinny, odc. 207 Logo TTV
Polska program sądowy
07:15 Sąd rodzinny, odc. 86 Logo TVN 7
Polska program sądowy
12:55 Sąd rodzinny, odc. 87 Logo TVN 7
Polska program sądowy

2018-07-31

05:05 Sąd rodzinny, odc. 208 Logo TTV
Polska program sądowy
07:15 Sąd rodzinny, odc. 87 Logo TVN 7
Polska program sądowy
12:55 Sąd rodzinny, odc. 88 Logo TVN 7
Polska program sądowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Sąd rodzinny. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Sąd rodzinny w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Sąd rodzinny można obejrzeć w:

Emisje w: TTV, TVN 7

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info