Reklama

Sąsiedzi godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Sąsiedzi będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-28

10:30 Sąsiedzi: Placuszki, odc. 64 Premiera Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Pat i Mat z wielką wyobraźnią i za pomocą różnych narzędzi próbują naprawić domowe usterki. Nawet najprostsze prace remontowe kończą się katastrofą budowlaną. Niezrażeni porażkami przyjaciele nigdy się nie poddają i nie tracą przy tym humoru. Potrafią znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Charakterystyczna ścieżka dźwiękowa prawie w całości wykonywana jest na harmonijce ustnej. Serial zdobył popularność w wielu krajach, był nadawany m.in. w Czechach, Polsce, Niemczech, Szwajcarii, Brazylii, Finlandii, Holandii i Hiszpanii.
Czas trwania: 8min. / Czechosłowacja / 1992 / serial animowany
10:35 Sąsiedzi: Garaż, odc. 65 Premiera Logo Nowa TV
W dzisiejszym odcinku Pat i Mat chcą zaparkować samochód w garażu.
Czas trwania: 8min. / Czechosłowacja / 1979 / serial animowany
10:45 Sąsiedzi: Rowerzyści, odc. 66 Premiera Logo Nowa TV
Czas trwania: 8min. / Czechosłowacja / 1992 / serial animowany
Reklama
10:50 Sąsiedzi: Glazura, odc. 67 Premiera Logo Nowa TV
Czas trwania: 8min. / Czechy / 1976 / serial animowany
11:00 Sąsiedzi: Podłoga, odc. 68 Premiera Logo Nowa TV
Czas trwania: 8min. / Czechy / 2003 / serial animowany

2018-07-29

10:10 Sąsiedzi: Malowanie rynny, odc. 69 Premiera Logo Nowa TV
Czas trwania: 8min. / Czechy / 2003 / serial animowany
10:20 Sąsiedzi: Kabriolet, odc. 70 Premiera Logo Nowa TV
Czas trwania: 7min. / Czechy / 1993 / serial animowany
10:25 Sąsiedzi: Awaria, odc. 71 Premiera Logo Nowa TV
Czas trwania: 8min. / Czechy / 1994 / serial animowany
10:35 Sąsiedzi: Stół bilardowy, odc. 72 Premiera Logo Nowa TV
Czas trwania: 7min. / Czechy / 1994 / serial animowany
10:50 Sąsiedzi: Żywopłot, odc. 73 Premiera Logo Nowa TV
Czas trwania: 7min. / Czechy / 1994 / serial animowany
11:00 Sąsiedzi: Sejf, odc. 74 Premiera Logo Nowa TV
Czas trwania: 7min. / Czechy / 1994 / serial animowany
11:05 Sąsiedzi: Wspólna fotografia, odc. 9 Premiera Logo Nowa TV
Pat przynosi do domu dziwną, czarną skrzynkę na trzech nóżkach. Całość przykrywa kawałek ciemnego aksamitu. Po chwili niepewności Pat zdradza Matowi, że tajemnicze urządzenie do aparat fotograficzny. Obaj są bardzo przejęci i chcą jak najszybciej wziąć się za robienie zdjęć, ale obraz wydaje się zawsze odwrócony do góry nogami. Przyjaciele próbują obrócić aparat, ale to wcale nie pomaga. Wreszcie udaje im się zrobić sobie ładne zdjęcie. W tym celu muszą jednak przykleić meble, dywan, kwiaty, a nawet samych siebie do sufitu.
Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany

2018-08-04

10:50 Sąsiedzi: Błotnik, odc. 75 Logo Nowa TV
Czas trwania: 8min. / Czechy / 1994 / serial animowany
11:00 Sąsiedzi: Modelarze, odc. 76 Logo Nowa TV
Czas trwania: 7min. / Czechy / 1994 / serial animowany
11:05 Sąsiedzi: Windsurfing, odc. 77 Logo Nowa TV
Czas trwania: 8min. / Czechy / 1994 / serial animowany
Reklama
11:15 Sąsiedzi: Dekarze, odc. 1 Logo Nowa TV
Cóż począć, kiedy kapiąca z sufitu woda nie pozwala zażyć popołudniowego odpoczynku. W tej sytuacji Pat postanawia zajrzeć na dach. Okazuje się, że trzeba zmienić kilka dachówek. Pat szybko rozpoczyna przygotowania do naprawy, jednak tym razem będzie potrzebował pomocy Mata oraz jego zdalnie sterowanego balonu. Kiedy już wydaje się, że wszystko przebiega zgodnie oczekiwaniami, następuje prawdziwa katastrofa. Ostatecznie przyjaciele muszą zmienić swoje plany.
Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany
11:20 Sąsiedzi: Domowe grillowanie, odc. 2 Logo Nowa TV
Mat zaprasza Pata na pieczone kiełbaski. Nie będą ich jednak, jak mógłby się ktoś spodziewać, przygotowywać w ogrodzie ani w parku, tylko w domu. Na początku garnek z żarzącymi się węglami stoi na kuchence, ale dla własnej wygody przyjaciele przenoszą go na stół w salonie, gdzie mogą sobie spokojnie usiąść. Wkrótce garnek przepala na wylot zarówno stół, jak i znajdującą się pod nim podłogę, a następnie ląduje w piwnicy. Mimo tych przeciwności koledzy nadal mają nadzieję upiec swoje kiełbaski. Ostatecznie decydują się jednak na budowę paleniska, dzięki któremu będą mogli w każdej chwili cieszyć się pieczonymi smakołykami.
Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany

2018-08-05

10:25 Sąsiedzi: Huśtawka, odc. 3 Logo Nowa TV
Mat ma dla Pata prezent - magiczne pudełko z ukrytą wewnątrz huśtawką. Niestety, mechanizm zabawki szybko się psuje i przyjaciele muszą go naprawić. Co oczywiste, naprawianie rzeczy nie jest najmocniejszą stroną żadnego z nich, więc koledzy decydują się stworzyć własną, pełnowymiarową huśtawkę. Umieszczenie jej w domu okazuje się nie najlepszym pomysłem. Urządzenie znacznie lepiej sprawdza się na zewnątrz. Koledzy nie mogą jednak cieszyć się zabawką w tym samym czasie. Szukając rozwiązania, zauważają pilarkę tarczową.
Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany
10:35 Sąsiedzi: Kłopoty z podłogą, odc. 4 Logo Nowa TV
Podczas sprzątania Pat i Mat niechcący zarysowują szafę. Na początek próbują to zamalować, ale farba okazuje się złego koloru. Co gorsza, kilka kropel upada na podłogę. Kiedy nie udaje się zmyć farby, przyjaciele postanawiają zamalować całą posadzkę. Ułatwić ma im to specjalne urządzenie zrobione z czajnika. Nagle uświadamiają sobie, że Pat utknął w kącie. Próbując ochronić świeżo pomalowaną podłogę, Mat wycina kawałki dywanu i układa je przed Patem, żeby umożliwić mu bezpieczne wyjście. Nie wie jeszcze, że wszędzie zostawia za sobą piękne, czerwone ślady butów.
Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany
10:40 Sąsiedzi: Meble na kółkach, odc. 5 Logo Nowa TV
Przyjaciele znajdują w skrzynkach pocztowych ulotki reklamujące "system kółkowy" - wszystko na kółkach. Stopniowo wyposażają kolejne meble w malutkie kółka, zaopatrują się też w pilot do zdalnego sterowania. Niestety, sprzęty wkrótce wymykają się spod kontroli, a dom pogrąża się w chaosie. Poza tym mało wytrzymałe kółeczka zaczynają się psuć. Ostatecznie koledzy dochodzą do wniosku, że wszystko to nie był wcale dobry pomysł, i kupują sobie rolki. Kończą ten pełen wrażeń dzień skomplikowanym tańcem synchronicznym na wrotkach.
Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany
10:50 Sąsiedzi: Psia buda, odc. 6 Logo Nowa TV
Mat obchodzi urodziny i z tej okazji Pat ma dla niego prezent - podobiznę psa. To bardzo udany podarek, ale od rzeźby czy plakatu jeszcze lepszy byłby prawdziwy pies. Czas rozpocząć wielkie przygotowania. Zanim wezmą się za budowanie budy, przyjaciele szukają inspiracji. Konstrukcja musi być dostatecznie duża, żeby pomieścić w sobie bernardyna. Obaj koledzy mają nadzieję stworzyć prawdziwe arcydzieło.
Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany
10:55 Sąsiedzi: Puzzle, odc. 7 Logo Nowa TV
Uwielbiane przez kolejne pokolenia perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Tym razem Pat i Mat próbują ułożyć puzzle ze swoją własną podobizną. Rzecz jasna, sięgają po niebanalne metody. Niezależnie od dokonanych przy okazji zniszczeń obaj są bardzo zadowoleni z efektu swojej ciężkiej pracy.
Czas trwania: 8min. / Czechy / 2002 / serial animowany
11:05 Sąsiedzi: Domek dla ptaków, odc. 27 Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat konstruują karmik dla ptaków. Niestety, żadne zwierzę nie chce skorzystać z ich uprzejmości. To dla kolegów kolejna okazja, by wykazać się nie lada pomysłowością.
Czas trwania: 9min. / Czechosłowacja / 1983 / serial animowany

2018-08-11

10:25 Sąsiedzi: Szklarnia, odc. 8 Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Tym razem Pat i Mat znajdują w gazecie instrukcję, jak zbudować szklarnię ze słoików. Zaintrygowani pomysłem natychmiast zabierają się do pracy. Wyciągają ze schowka wszystkie puste słoiki, ale szybko okazuje się, że jest ich zbyt mało. Dla pomysłowych przyjaciół to jednak żaden problem - przecież zawsze znajdzie się coś, co można wykorzystać jako zamiennik.
Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany
10:30 Sąsiedzi: Wspólna fotografia, odc. 9 Logo Nowa TV
Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany
10:40 Sąsiedzi: Fachowcy, odc. 10 Logo Nowa TV
Pomimo wielu starań Matowi nie udaje się upiec kurczaka. Na szczęście Pat wpada na pomysł, w jaki sposób skutecznie pomóc przyjacielowi, i zamiast żywej kury przynosi mu jajko do ugotowania. Kiedy jednak obaj odkrywają, że dotychczasowy mieszkaniec jajka wybrał właśnie ten moment, aby wykluć się ze swojej skorupki, zaintrygowani koledzy postanawiają chwilowo wstrzymać się z przyrządzaniem posiłku.
Czas trwania: 6min. / 1976 / serial animowany
10:45 Sąsiedzi: Tapety, odc. 11 Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Mat ma ochotę na gulasz. Niestety, otwiera puszkę w tak nieporadny sposób, że jej zawartość rozchlapuje się po całym pokoju. Teraz Mat musi zmienić tapety. Pomaga mu w tym wierny kompan, Pat. Po wielu staraniach udaje im się zmienić wystrój pokoju, ale teraz obaj są złaknieni gulaszu...
Czas trwania: 8min. / Czechosłowacja / 1979 / serial animowany
10:55 Sąsiedzi: Jak powiesić obraz, odc. 62 Logo Nowa TV
Pat i Mat wieszają obraz na ścianie. Prosta z pozoru czynność jak zwykle się komplikuje, gdyż ramka wciąż się przekrzywia. Przyjaciele rujnują swój dom, ale ostatecznie obrazek wisi prosto.
Czas trwania: 7min. / Czechy / 2004 / serial animowany
11:00 Sąsiedzi: Choinka, odc. 63 Logo Nowa TV
Przyjaciele ubierają choinkę. Zawieszenie świecidełek okazuje się dla nich prawdziwym wyzwaniem, gdy wcielają w życie swoje szalone pomysły, które w teorii mają ułatwić pracę.
Czas trwania: 7min. / Czechy / 2004 / serial animowany

2018-08-12

10:25 Sąsiedzi: Warsztat, odc. 12 Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Pat ma bardzo dużo książek, więc Mat pomaga mu zbudować nowy regał. Nie będzie to możliwe bez odpowiednich narzędzi ani materiałów, dlatego koledzy wystawiają książki na sprzedaż, a w międzyczasie kupują wszystko, co może okazać się im potrzebne.
Czas trwania: 8min. / Czechosłowacja / 1979 / serial animowany
Reklama
10:35 Sąsiedzi: Dywan, odc. 13 Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Niezależnie od dokonanych przez siebie zniszczeń, są zawsze zadowoleni z efektu swojej pracy. Tym razem Pat i Mat biorą się za czyszczenie dywanu. Robią to w taki nietypowy sposób, że przy tej okazji udaje im się stworzyć ogród kwiatowy.
Czas trwania: 8min. / Czechosłowacja / 1979 / serial animowany
10:40 Sąsiedzi: Domowe grillowanie, odc. 2 Logo Nowa TV
Czas trwania: 7min. / Czechy / 2003 / serial animowany

2018-08-18

10:25 Sąsiedzi: Fotel na biegunach, odc. 14 Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Pat i Mat uwielbiają oglądać telewizje, jednocześnie bujając się na swoich krzesłach. Niestety, można się przy tym przewrócić i nieźle poobijać. Jakby to było dobrze, gdyby przyjaciele mieli fotel bujany...
Czas trwania: 7min. / 1976 / serial animowany
10:30 Sąsiedzi: Obraz, odc. 15 Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat próbują wnieść do mieszkania bardzo duży obraz. Niestety, płótno zmieści się w drzwiach wejściowych tylko wtedy, gdy potnie się je na malutkie kawałeczki.
Czas trwania: 8min. / Czechosłowacja / 1979 / serial animowany
10:40 Sąsiedzi: Wredny garaż, odc. 16 Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat próbują zaparkować w garażu. Niestety, przy okazji o mały włos nie demolują swojego samochodu. Ostatecznie wpadają na pomysł, żeby przykryć auto płachtą materiału, a części, które odpadły od pojazdu, umieścić bezpiecznie w garażu.
Czas trwania: 8min. / Czechosłowacja / 1979 / serial animowany
10:50 Sąsiedzi: Problemy z oświetleniem, odc. 17 Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat usiłują wymienić żarówkę. Niestety, ta, którą udało im się znaleźć, jest niewłaściwego rozmiaru. Koledzy postanawiają więc podłączyć ją na swój własny sposób.
Czas trwania: 8min. / Czechosłowacja / 1979 / serial animowany

2018-08-19

10:25 Sąsiedzi: Gramofon, odc. 18 Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Pat i Mat mają ochotę posłuchać muzyki. Niestety, odkrywają, że żaden z ich gramofonów nie nadaje się do użytku. Co gorsza, przyjaciele niechcący niszczą też wszystkie swoje płyty. W tej sytuacji postanawiają samodzielnie zbudować nowe urządzenie do odtwarzania dźwięków.
Czas trwania: 8min. / Czechosłowacja / 1982 / serial animowany
10:35 Sąsiedzi: Grill, odc. 19 Logo Nowa TV
Uwielbiane przez kolejne pokolenia dzieci perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Kolejne porażki nie odbierają im animuszu - prawdziwy złota rączka poradzi sobie przecież z każdą awarią. Tym razem Pat i Mat mają ochotę na grillowanego kurczaka. Nie tak łatwo jednak przyrządzić całego ptaka, zwłaszcza jeżeli jest on nadal zamrożony.
Czas trwania: 8min. / Czechosłowacja / 1981 / serial animowany
10:45 Sąsiedzi: Meble na działkę, odc. 20 Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat muszą przewieźć dużo mebli. Do dyspozycji mają niestety jedynie swój malutki samochód. Na szczęście, dla tej niezwykle pomysłowej dwójki nie jest to żaden problem.
Czas trwania: 8min. / Czechosłowacja / 1982 / serial animowany
10:50 Sąsiedzi: Urodzeni sportowcy, odc. 26 Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem telewizyjny program sportowy staje się dla Pata i Mata inspiracją do rozpoczęcia ćwiczeń. Zamiast jednak udać się na siłownię przyjaciele zabierają się za trening we własnym domu.
Czas trwania: 8min. / Czechosłowacja / 1983 / serial animowany

2018-08-25

10:25 Sąsiedzi: Wyschnięta studnia, odc. 21 Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat zamierzają wyhodować w swoim ogrodzie wiele nowych rośliny. Kiedy chcą podlać świeżo zasadzone pędy, odkrywają, że w ich studni zamiast wody znajduje się piasek.
Czas trwania: 8min. / Czechosłowacja / 1982 / serial animowany
10:35 Sąsiedzi: Lotniarze, odc. 22 Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat postanawiają skonstruować własną lotnię. Następnie chwytają się wszelkich - możliwych i niemożliwych - sposobów, żeby wyruszyć w wymarzoną, podniebną podróż.
Czas trwania: 8min. / Czechosłowacja / 1982 / serial animowany
10:40 Sąsiedzi: Ogród, odc. 23 Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat urządzają ogród. Chcą w nim zmieścić wszelkie możliwe do wyobrażenia ozdoby, w tym koniecznie ogrodowego gnoma. Okazuje się jednak, że nie będzie to wcale proste.
Czas trwania: 9min. / Czechosłowacja / 1982 / serial animowany
10:50 Sąsiedzi: Malowanie, odc. 24 Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Usunięcie jednej plamy z sufitu wydaje się prostym zadaniem do czasu, aż zabierają się za nie Pat i Mat. W ich przypadku ta drobna z pozoru naprawa kończy się koniecznością przemalowania całego mieszkania.
Czas trwania: 8min. / Czechosłowacja / 1982 / serial animowany

2018-08-26

10:20 Sąsiedzi: Urodzeni sportowcy, odc. 26 Logo Nowa TV
Czas trwania: 8min. / Czechosłowacja / 1983 / serial animowany
10:30 Sąsiedzi: Domek dla ptaków, odc. 27 Logo Nowa TV
Czas trwania: 9min. / Czechosłowacja / 1983 / serial animowany
10:40 Sąsiedzi: Wielkie pranie, odc. 28 Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat planują zrobić duże pranie. Niestety, w dniu, w którym zamierzali się tym zająć, pralka odmawia współpracy. Teraz koledzy muszą znaleźć wyjście z tej trudnej sytuacji.
Czas trwania: 9min. / Czechosłowacja / 1983 / serial animowany
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Sąsiedzi. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Sąsiedzi w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Sąsiedzi.

Poprzednie emisje Sąsiedzi

Emisja Sąsiedzi miała miejsce:

2018-07-22, 11:00 Sąsiedzi: Szklarnia, odc. 8 Premiera Logo Nowa TV
2018-07-22, 10:55 Sąsiedzi: Choinka, odc. 63 Premiera Logo Nowa TV
2018-07-22, 10:45 Sąsiedzi: Jak powiesić obraz, odc. 62 Premiera Logo Nowa TV
2018-07-22, 10:30 Sąsiedzi: Budowa basenu, odc. 61 Premiera Logo Nowa TV
Pat i Mat wpadają na pomysł wybudowania basenu u siebie w ogródku. Od początku jednak prześladuje ich pech. Kolejne próby wykonania planu, kończą się spektakularnym fiaskiem.
2018-07-22, 10:25 Sąsiedzi: Złośliwa nakrętka, odc. 60 Premiera Logo Nowa TV
Podczas prac w domu przyjaciele natykają się na nieprzewidziany problem - niedokręcającą się zakrętkę. Kolejne próby umieszczenia przedmiotu na właściwym miejscu doprowadzają ich dom do ruiny.
2018-07-22, 10:20 Sąsiedzi: Golf, odc. 59 Premiera Logo Nowa TV
W tym odcinku fajtłapowaci przyjaciele udowadniają, że gra w golfa jest dla każdego. Próbują zbudować własne pole do gry w ten elitarny sport. Aż proszą się o kłopoty...
2018-07-22, 10:10 Sąsiedzi: Gorączka, odc. 58 Premiera Logo Nowa TV
2018-07-21, 11:00 Sąsiedzi: Wigilia, odc. 57 Premiera Logo Nowa TV
Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, ale Pat i Mat nie próżnują. Jak zwykle mają głowę pełną pomysłów. Niestety nie wszystko, co sobie wymyślili, przebiega zgodnie z planem.
2018-07-21, 10:50 Sąsiedzi: Pragnienie latania, odc. 56 Premiera Logo Nowa TV
W dzisiejszym odcinku zobaczymy, jak Pat i Mat zabierają się do budowy latającej maszyny. Przekonamy się, jakie tym razem problemy będą mieli sąsiedzi.
2018-07-21, 10:40 Sąsiedzi: Truskawki, odc. 55 Premiera Logo Nowa TV
Ponownie Pat i Mat goszczą w ogrodzie. Tym razem przyjaciele wykorzystują swoje niezwykłe wynalazki, by wyhodować pyszne truskawki. Młodzi widzowie przekonają się, co z tego wyniknie.
2018-07-21, 10:30 Sąsiedzi: Dynia, odc. 54 Premiera Logo Nowa TV
W tym odcinku Pat i Mat próbują sił w uprawianiu ogrodu. W tej dziedzinie także uważają się za znawców. Niestety rzeczywistość boleśnie to weryfikuje.
2018-07-21, 10:25 Sąsiedzi: Akwarium, odc. 53 Premiera Logo Nowa TV
Kolejne spotkanie z pomysłowymi przyjaciółmi. Pat i Mat są przekonani o swoim wielkim talencie do prac remontowych. Niestety z każdym swoim projektem udowadniają, że jest inaczej. Mimo to nigdy się nie poddają. Tym razem budują akwarium.
2018-07-21, 10:15 Sąsiedzi: Tor samochodowy, odc. 52 Premiera Logo Nowa TV
W dzisiejszym odcinku zobaczymy, jak Pat i Mat zabierają się za budowę toru wyścigowego dla samochodzików. Jak zwykle, sąsiedzi mają spore problemy.
2018-07-15, 11:10 Sąsiedzi: Golf, odc. 59 Premiera Logo Nowa TV
2018-07-15, 11:05 Sąsiedzi: Automat do napojów, odc. 51 Premiera Logo Nowa TV
Przyjaciele nie próżnują. Tym razem Pat i Mat podejmują się wykonania automatu do napojów. Mają przy tym głowę pełną pomysłów, niestety problemy z wcieleniem ich w życie bez uszczerbku na zdrowiu.
2018-07-15, 10:55 Sąsiedzi: Sposób na odchudzanie, odc. 50 Premiera Logo Nowa TV
Tym razem pomysłowi przyjaciele wpadają na pomysł, jak zgubić zbędne kilogramy. Stosują przy tym tak niecodzienne rozwiązania, że aż proszą się o kłopoty. Jak zwykle z planów nic nie wychodzi.
2018-07-15, 10:50 Sąsiedzi: Pisanka, odc. 49 Premiera Logo Nowa TV
Zbliżają się święta wielkanocne. Przyjaciele angażują się w robienie pisanek. Niestety od początku nie dopisuje im szczęście. Gdy chcą naprawić swój błąd, jedynie pogarszają swoją sytuację. Niewinne zajęcie sprawia, że ich dom znów przypomina pole bitwy.
2018-07-15, 10:40 Sąsiedzi: Fax, odc. 48 Premiera Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat postanawiają kupić nowe urządzenie - faks. To świetna okazja, żeby dać upust swojej wyobraźni i wymyślić kilka dotychczas nieznanych zastosowania dla automatu.
2018-07-14, 10:45 Sąsiedzi: Malowanie okien, odc. 47 Premiera Logo Nowa TV
Pat i Mat dochodzą do wniosku, że trzeba odmalować okna w ich domu. Najpierw jednak należy usunąć z ram starą farbę. Przyjaciele umieszczają okno w wannie pełnej rozmaitych chemikaliów, ale niestety pozwala to tylko częściowo pozbyć się barwnika. Żeby ukończyć rozpoczętą pracę, domorośli majsterkowicze muszą sami wynaleźć całkowicie nową technologię. Pytanie, czy okaże się ona wystarczająco skuteczna.
2018-07-14, 10:40 Sąsiedzi: Ochroniarze, odc. 46 Premiera Logo Nowa TV
Mat przynosi do domu rzeźbę - tors Wenus. Teraz dręczy go obawa, że ktoś mógłby się włamać i ukraść jego skarb. Wzywa więc na pomoc przyjaciela, Pata, który ma pomóc mu zabezpieczyć cały budynek. Kiedy alarm i klatka spuszczana na eksponat okazują się niewystarczającymi środkami ostrożności, koledzy postanawiają zablokować wszystkie drzwi i okna. Obaj zadowoleni świętują swój sukces na balkonie Pata, nieświadomi, że w całym tym zamieszaniu zostawili rzeźbę na zewnątrz domu.
2018-07-14, 10:25 Sąsiedzi: Pułapka na myszy, odc. 45 Premiera Logo Nowa TV
To nic przyjemnego, gdy do domu gospodarza pochłoniętego budowaniem modeli samolotów zawita w tym czasie nieproszony gość - malutka myszka. Pat i Mat wypowiadają wojnę niechcianemu przybyszowi. Przechodzą samych siebie, aby schwytać gryzonia, niestety bez większych sukcesów. Kiedy wszelkie inne sposoby zawodzą, przyjaciele postanawiają zawrzeć pokój ze swoim nieoczekiwanym lokatorem. Dopiero okaże się, czy tym razem ich plan przyniesie spodziewane efekty.
2018-07-14, 10:15 Sąsiedzi: Dach, odc. 44 Premiera Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat usiłują naprawić dach. Kiedy pomimo wielu starań i zbiegów nie udaje im się tego zrobić, koledzy postanawiają wymyślić, w jaki sposób można wykorzystać deszczówkę w salonie.
2018-07-08, 11:10 Sąsiedzi: Drzwi, odc. 43 Premiera Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat przypadkowo zatrzaskuje się na zewnątrz domu. Jego wierny druh, Mat, usiłuje pomóc koledze dostać się z powrotem do środka. Jak zwykle nie obędzie się bez komplikacji.
2018-07-08, 10:55 Sąsiedzi: Generalne porządki, odc. 42 Premiera Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. W trakcie sprzątania zawsze znajduje się wiele nikomu nieprzydatnych rzeczy. Pat i Mat chcą się ich pozbyć, ale wszystkie kosze na śmieci w sąsiedztwie są już zapełnione. Koledzy muszą znaleźć inny sposób na wyrzucenie zbędnych rupieci.
2018-07-08, 10:45 Sąsiedzi: Kosiarka, odc. 41 Premiera Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Koszenie trawnika nigdy nie proste, jednak prawdziwe problem zaczynają się dopiero wtedy, gdy zarówno kosiarka, jak i tradycyjna kosa odmawiają współpracy. Szczęśliwie Pat i Mat potrafią znaleźć alternatywę dla zepsutych urządzeń.
2018-07-07, 10:40 Sąsiedzi: Wielkie zakupy, odc. 40 Premiera Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Nowe meble zawsze stanowią źródło radości. Gorzej jednak, gdy nie wiadomo, jak je złożyć. Szczęśliwie Pat i Mat posiadają wszelkie narzędzia i umiejętności niezbędne, by tego dokonać.
2018-07-07, 10:30 Sąsiedzi: Klucz, odc. 39 Premiera Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat gubi klucz do bramy wjazdowej. Koledzy muszą wyciągnąć zgubę ze studzienki, do której wpadła. Jak zwykle sięgną przy tym po niebanalne rozwiązania, które tylko oni mogli wymyślić.
2018-07-07, 10:25 Sąsiedzi: Jabłko Wilhelma Tella, odc. 38 Premiera Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat zajmują się zbieraniem owoców. Niestety, jedno jabłko wisi na bardzo wysokiej gałęzi. Koledzy zrobią wszystko, żeby sprowadzić je na ziemię. Jak zwykle nie obędzie się bez problemów.
2018-07-01, 10:35 Sąsiedzi: Usterka, odc. 37 Premiera Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Pat próbuje oglądać w telewizji mecz piłki nożnej. Niestety, problemy z transmisją doprowadzają go do szału. Chcąc mu pomóc, Mat zabiera się za naprawę anteny. Kiedy to nie pomaga, zaczyna majstrować przy samym telewizorze.
2018-07-01, 10:25 Sąsiedzi: Nie święci garnki lepią, odc. 36 Premiera Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Podczas zmywania naczyń Patowi i Matowi udaje się zbić wszystkie talerze. Teraz koledzy nie mają innej możliwości jak tylko własnymi rękami stworzyć nową zastawę. Okazuje się, że nie będzie to wcale proste.
2018-07-01, 10:15 Sąsiedzi: Fortepian, odc. 35 Premiera Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat kupują pianino koncertowe. Teraz muszą znaleźć sposób, by wnieść instrument na czwarte piętro. Ponieważ winda i schody są w tej kwestii bezużyteczne, koledzy postanawiają wykorzystać okno.
2018-07-01, 10:00 Sąsiedzi: Łyżwiarze, odc. 34 Premiera Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. W trakcie porządkowania strychu Pat i Mat znajdują parę łyżew. Za pomocą lodówki udaje im się przygotować w ogródku lodowisko. Teraz wystarczy tylko przypomnieć sobie, jak się jeździ na łyżwach.
2018-07-01, 09:50 Sąsiedzi: Winobranie, odc. 33 Premiera Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat zbierają winogrona, żeby zrobić wino. Jak zawsze, koledzy wymyślają niebanalny sposób na wykonanie swojej pracy. Ku ich zaskoczeniu żniwa okazują się nadzwyczaj obfite.
2018-06-30, 10:15 Sąsiedzi: Wycieczka za miasto, odc. 32 Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat chcą wybrać się na wycieczkę na łono natury. Ku rozpaczy kolegów ich samochód się psuje. To jednak żaden problem - przecież obóz można rozbić nawet we własnym salonie.
2018-06-30, 10:10 Sąsiedzi: Deszcz, odc. 31 Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Podczas letniego deszczu Pat i Mat odkrywają, że ich dach jest bardzo dziurawy. Koledzy natychmiast zabierają się za naprawę. Oczywiście robią to w swoim niepowtarzalnym stylu.
2018-06-30, 10:00 Sąsiedzi: Pralka, odc. 30 Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat postanawiają kupić nową pralkę. Niebawem przekonują się, że oprócz czyszczenia ubrań nowe urządzenie ma także wiele innych, równie interesujących zastosowań.
2018-06-30, 09:50 Sąsiedzi: Śniadanie na trawie, odc. 29 Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat wybierają się na piknik. Udaje im się znaleźć bardzo malownicze miejsce, ale okazuje się, że jest już ono przez kogoś zajęte. Koledzy znów muszą poszukać sposobu na rozwiązanie swoich problemów.
2018-06-30, 09:40 Sąsiedzi: Wielkie pranie, odc. 28 Logo Nowa TV
2018-06-24, 10:25 Sąsiedzi: Domek dla ptaków, odc. 27 Logo Nowa TV
2018-06-24, 10:15 Sąsiedzi: Urodzeni sportowcy, odc. 26 Logo Nowa TV
2018-06-24, 10:05 Sąsiedzi: Krzyżówka, odc. 25 Logo Nowa TV
Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat są bez reszty pochłonięci rozwiązywaniem krzyżówki. Skupieni na tym zadaniu nie zwracają uwagi na nic, co dzieje się wokół nich. A jak zwykle dzieje się bardzo dużo.
2018-06-24, 10:00 Sąsiedzi: Malowanie, odc. 24 Logo Nowa TV
2018-06-24, 09:50 Sąsiedzi: Ogród, odc. 23 Logo Nowa TV
2018-06-24, 09:40 Sąsiedzi: Lotniarze, odc. 22 Logo Nowa TV
2018-06-23, 10:55 Sąsiedzi: Wyschnięta studnia, odc. 21 Logo Nowa TV
2018-06-23, 10:45 Sąsiedzi: Meble na działkę, odc. 20 Logo Nowa TV
2018-06-23, 10:35 Sąsiedzi: Grill, odc. 19 Logo Nowa TV

Emisja w stacjach

Sąsiedzi można obejrzeć w:

Emisje w: Nowa TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info