Reklama

Słodkie i ostre godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Słodkie i ostre będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-08-29

23:25 Słodkie i ostre Logo TVN Fabuła
Jeszcze nigdy w USA nie widziano takiego zespołu cheerleadres. Dziewczyny z Lincoln High School są naprawdę wyjątkowe, pompony i krótkie spódniczki wymieniają na broń maszynową i przebranie, a potem... rabują bank. A wszystko to po to by ratować z kłopotów finansowych liderkę swojego zespołu Diane (Marley Shelton), która ponadto jest jeszcze w ciąży z jednym z graczy, Jackiem Bartlettem (James Mardsen). Nigdy dotąd skok na bank nie był tak "rozbrajający" i akrobatyczny., napisy
/ USA / 2001 / film komedia
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Słodkie i ostre. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Słodkie i ostre w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Słodkie i ostre.

Poprzednie emisje Słodkie i ostre

Emisja Słodkie i ostre miała miejsce:

2018-07-12, 20:00 Słodkie i ostre Logo TVN 7

Emisje archiwalne Słodkie i ostre

Emisja Słodkie i ostre miała miejsce:

2018-04-23, 23:55 Słodkie i ostre Logo TVN Fabuła
2018-02-07, 23:20 Słodkie i ostre Logo TVN 7

Emisja w stacjach

Słodkie i ostre można obejrzeć w:

Emisje w: TVN 7, TVN Fabuła

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info