Reklama

Salon Sukien Ślubnych godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Salon Sukien Ślubnych

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Salon Sukien Ślubnych będzie miała miejsce:

2018-06-21

08:00 Salon sukien ślubnych: Ta wyjątkowa chwila Logo TLC
Zakupoholiczka Courtney chce obejrzeć wszystkie suknie w salonie Kleinfeld! Brianna szuka kreacji inspirowanej „Pięćdziesięcioma twarzami Greya". Angela bierze ślub w... cyrku.
14:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Czuć znaczy uwierzyć Logo TLC
Trzy przyszłe panny młode szukają swoich wymarzonych sukni. Są zestresowane i przygnębione, ale marzą, aby wyglądać perfekcyjnie. Jedna z nich była już panną młodą aż 31 razy!
14:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: To nie dla mnie! Logo TLC
Vicky jest załamana, kiedy wymarzona suknia, którą widziała w internecie, jest zupełnie inna w realu. David próbuje rozwiązać ten problem. Rachel szuka sukienki boho.
Reklama

2018-06-22

08:00 Salon sukien ślubnych: Niezadowolony Coco Logo TLC
Instruktorka jogi dla psów Mariah szuka sukni księżniczki i chce, aby jej szczeniak Coco miał podobną kreację. Jami bierze ślub w Paryżu i marzy o romantycznej sukni.
14:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Stanowczy sprzeciw Logo TLC
Panna młoda Melanie zakochuje się w sukni z rękawami i niedużym dekoltem, ale towarzyszący jej orszak ma zupełnie inne zdanie. Rodzina Nicoli neguje każdy wybór córki.
14:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania, odc. 8 Logo TLC
Fiona uwielbia róże i szuka obcisłej sukni. Jednak jej matka widziałaby ją w kreacji księżniczki. Louise chce wystąpić w szarej sukni, ale matce ten kolor kojarzy się z brudem.

2018-06-24

13:00 Salon sukien ślubnych: Przeszkody do pokonania Logo Discovery Life
Trzy przyszłe panny młode szukają wymarzonych sukien. Elona musiała pokonać wiele przeszkód, zanim dotarła do salonu. Courtney pojawia się ze swoją mamą.
13:30 Salon sukien ślubnych: Decyzja większości Logo Discovery Life
Marjorie szuka sukni na ślub, który odbędzie się za dwa miesiące. W salonie pojawia się z rodziną i przyjaciółmi. Lynette ma zupełnie odmienny gust niż jej najbliżsi i znajomi.
14:00 Salon sukien ślubnych: Jednotorowe myślenie Logo Discovery Life
Pielęgniarka Sarah przyszła kupić upatrzoną koronkową suknię. Erika pojawia się w salonie na trzecią przymiarkę. Kelly uparła się, że chce tylko jedną jedyną suknię.
14:30 Salon sukien ślubnych: Ta sama suknia, inna dziewczyna Logo Discovery Life
Konsultantka Jessica dwoi się i troi, kiedy doradza przyszłej pannie młodej Kasey, która ma poważne problemy z podjęciem decyzji. Czy w końcu uda się im znaleźć doskonałą suknię?

2018-06-25

08:00 Salon sukien ślubnych: Nowe małżeństwo Logo TLC
Cat i jej narzeczona Nicole szukają kreacji na swój ślub, który odbędzie się na plaży. Chcą wystąpić w zupełnie innych sukniach, które jednak będą się wzajemnie uzupełniać.
14:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Podróżowanie po świecie Logo TLC
Megan i Whitney szukają kreacji na ślub w Palms Springs. Sabrina przygotowuje się do swojego wielkiego włoskiego wesela. Maryam stanie przed ołtarzem w Las Vegas!
14:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Przedślubne zaćmienie Logo TLC
Claire szuka sukni na swój wymarzony ślub, ale czy zdąży na czas? Lydia przymierzyła już ponad 100 kreacji. Czy salon Confetti & Lace będzie już ostatnim przystankiem?
20:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: To nie dla mnie! Logo TLC

2018-06-26

08:00 Salon sukien ślubnych: Rekin w salonie! Logo TLC
Salon Randy'ego odwiedza istny rekin programów typu reality show, Barbara Corcoran. Bridgette bierze udział w półmaratonie w Las Vegas a następnie zabiera się za poszuiwanie sukni.
Reklama
14:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Modowe wojny Logo TLC
Co się dzieje, kiedy panna młoda ma inny gust niż towarzyszące jej osoby? To modowa wojna! Rachel upiera się przy seksownej, prostej sukni, której nie akceptuje jej matka.
14:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Apodyktyczne matki Logo TLC
Charlene podoba się już pierwsza, zmierzona suknia, ale czy David przekona jej wybredną matkę? Morgan to oczko w głowie mamusi. Czy wybierze złą suknię, aby tylko zadowolić matkę?
20:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Stanowczy sprzeciw Logo TLC
20:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Seksowna panna młoda Premiera Logo TLC
Gwiazda telewizji reality Vicky Pattison chce w dniu ślubu zachwycić wszystkich swoim seksapilem. Czy w tym dniu można wyglądać zbyt seksownie? Alice walczy z ciałem po ciąży.
21:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Księżniczka i rybka Premiera Logo TLC
Miki nie wie, czy zdecydować się na dopasowaną do ciała suknię rybkę, czy na romantyczną kreację księżniczki. Z kolei Michelle od zawsze marzy o sukni pełnej świecidełek.

2018-06-27

08:00 Salon sukien ślubnych: Dajcie odetchnąć pannie młodej! Logo TLC
Nikki szuka szałowej kreacji na ślub, który odbędzie się w sylwestra i ma na nią nieograniczony budżet. Natalie marzy o niezwykle szykownej sukni balowej.
14:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Suknie w kształcie ryby Logo TLC
Te panny młode muszą mieć wyłącznie suknię w stylu rybi ogon! Kacie marzy o takiej kreacji, ale David proponuje jej balową suknię. Sherrill ma trudności z podjęciem decyzji.
14:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Najlepsze przyjaciółki Logo TLC
Jodie nie udało się znaleźć doskonałej sukni typu syrena i teraz testuje inne opcje. Katrina chce wystąpić w kreacji z odkrytymi plecami, ale jej orszak ma inne zdanie.
20:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania, odc. 8 Logo TLC

2018-06-28

08:00 Salon sukien ślubnych: Czy ktoś powiedział 16 tysięcy dolarów? Logo TLC
Zapraszamy do jednego z najsłynniejszych na świecie salonów sukien ślubnych Kleinfeld's Bridal. Randy i jego ekipa przedstawią nam nowych konsultantów i kolekcje ślubnych kreacji.
14:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Emocjonalna karuzela Logo TLC
Kupowanie sukni ślubnej to zwykle bardzo traumatyczne przeżycie. Kayleigh szuka kreacji dla księżniczki, natomiast Bec dostaje ataku paniki podczas ostatnich poprawek.
14:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Ozdoby i błyskotki Logo TLC
Elisha szuka kreacji ślubnej ozdobionej świecidełkami. Elizabeth chce wystąpić w sukni, w której nie tylko będzie wyglądała wspaniałe, ale którą zrzuci na parkiecie podczas tańca.
20:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Podróżowanie po świecie Logo TLC

2018-06-29

08:00 Salon sukien ślubnych: Tak ubiera się dama Logo TLC
14:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Nowa figura Logo TLC
Świeżo upieczona mama Bethany szuka sukni, która uwydatni jej nowe kształty. Didi, która zrzuciła zbędne kilogramy, też chce pokazać swoją figurę.
Reklama
14:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Trudne wybory Logo TLC
Jade przymierzyła już ponad 30 sukni, ale wciąż nie znalazła tej właściwej. Kiedy odrzuca kreację, w której się zakochała, do akcji wkracza David. Amy przynosi ze sobą długą listę...

2018-07-01

08:00 Salon sukien ślubnych: 10 lat później, praca nadal wre! Logo TLC
Gwiazda rocka Elle King szuka sukni, szykownej choć z pazurem. Czy Shay, pierwszy w salonie konsultant-mężczyzna, pomoże? Ponadto, salon otrzymuje bardzo dziwną prośbę.
13:00 Salon sukien ślubnych: Ta jedyna osoba Logo Discovery Life
Sarah przychodzi do salonu ze swoim mężem. Szuka sukni na uroczystość z okazji 10. rocznicy odnowienia przysięgi małżeńskiej. Jodee chce zaskoczyć wszystkich weselnych gości.
13:30 Salon sukien ślubnych: Jednodniowa księżniczka Logo Discovery Life
Latoya marzy o balowej sukni. Kristin wygrała walkę z rakiem piersi i wychodzi za mąż za szkolną miłość. Na przymiarkę przychodzi panna młoda, która uciekła już sprzed ołtarza.
14:00 Salon sukien ślubnych: Jeden cel Logo Discovery Life
Panny młode szukają wymarzonej sukni. Ashley, była konsultantka konkursów piękności i modelka marzy o kreacji, którą kiedyś mierzyła w innym salonie.
14:30 Salon sukien ślubnych: Z miłości do mamy Logo Discovery Life
Candice szuka sukni razem ze swoją mamą, na ślub, który jest za 21 dni. Panna młoda Jacy przyszła do salonu z całym orszakiem. Tabitha wydała na ślubną kreację 70 000 dolarów!

2018-07-02

08:00 Salon sukien ślubnych: Tak jak Shay Logo TLC
Panna młoda Jaimee poszukuje konkretnej sukni, a jej narzeczona Lisa pragnie jednoczęściowego stroju. Wybredna Michelle oczekuje perfekcyjnej przymiarki.
14:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Zarządzanie aktywami Logo TLC
Kate, która jest po operacji zmniejszenia piersi, ma kłopoty z wyborem sukni. Ria szuka kreacji, która uwydatni jej pupę, ale jej orszak i... jamnik mają zupełnie inne zdanie!
14:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Pierwsza wizyta Logo TLC
Pierwsza wizyta w salonie zwykle bywa dla panny młodej bardzo trudna. Starsza wiekiem Francis szuka eleganckiej, stonowanej sukni. Donna marzy o dopasowanej kreacji.
20:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Przedślubne zaćmienie Logo TLC

2018-07-03

08:00 Salon sukien ślubnych: Miłość to miłość Logo TLC
Gabrielle, transgenderyczna panna młoda, i jej grupa przyjaciółek poszukuje sukni w stylu wiejskiego szyku. Brooke chce sukni idealnej na maraton. Tata Mykii ma niespodziankę!
14:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Jak Księżna Diana Logo TLC
Od nieśmiałej Lady Di po królową szyku - Księżna Diana zawsze będzie ikoną. Uwa marzy o podobnej sukni ślubnej, jaką miała Księżna. Chantelle wolałaby coś bardziej współczesnego.
14:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Ojcowie panien młodych Logo TLC
Harriet traktuje modowe trendy bardzo poważnie i do swojej sukni musi mieć designerskie buty, ale jej ojciec się nie zgadza. Rebekah wraca do salonu na ostatnią przymiarkę.
20:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Modowe wojny Logo TLC
20:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Opowieść o dwóch sukienkach Premiera Logo TLC
Rachel ma problemy z wyborem doskonałej kreacji, ponieważ jej wymarzonej sukni nie ma już w sprzedaży. Panna młoda Ellie zakochuje się w dwóch sukniach rybkach.
21:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Ekscentryczne panny młode Premiera Logo TLC
W salonie zjawiają się same ekscentryczki. Atmosfera robi się gorąca, kiedy Annushka i jej mama nie potrafią dojść do porozumienia. Willow upiera się, że wygląd nie ma znaczenia.

2018-07-04

08:00 Salon sukien ślubnych: Chcę by moja córka wyglądała sexy Logo TLC
Mama Randy'ego przybywa z wizytą z okazji swoich 93. urodzin. Z kolei syn szykuje niespodziankę! Ciężarna panna młoda prosi o suknię, w której będzie miejsce na rosnący brzuszek.
14:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Kreacja za grosze Logo TLC
David odwiedza sklep charytatywny fundacji Oxfam z sukniami ślubnymi. Czy panny młode zdecydują się na wybór tańszej kreacji i tym samym pomogą ludziom dotkniętym ubóstwem?
14:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Panny młode kontra ich mamy Logo TLC
Matka i córka mają często zupełnie odmienny gust, zwłaszcza w przypadku sukni ślubnych. Nikita chce zadowolić swoją mamę, a Holy nie potrafi dogadać się w sprawie koronki.
20:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Apodyktyczne matki Logo TLC

2018-07-05

08:00 Salon sukien ślubnych: Podwodny ślub Logo TLC
Magaly szuka sukni na swój podwodny ślub. To nie będzie proste zadanie! Arogancka bizneswoman Omarosa pragnie olśniewającej, kolorowej sukni.
14:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Złe i dobre siostry Logo TLC
Anna pojawia się w salonie w towarzystwie siostry, ale czy wkrótce nie pożałuje tej decyzji? Siostra ma opinię na każdy temat i co gorsze, żadna z nich nie jest pozytywna.
14:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Uparte jak kozy Logo TLC
Danielle chciałaby wystąpić w mieniącej się sukni, ale najpierw musi przekonać swoją krytyczną babcię. Chłopczyca Devina szuka seksownej kreacji podkreślającej jej kształty.

2018-07-06

08:00 Salon sukien ślubnych: Nie wali się ani nie pali Logo TLC
Gwiazda mediów społecznościowych, Claudia Oshry, odwiedza Kleinfeld wraz z nieustępliwą siostrą. Natomiast pannę młodą z Baton Rouge, Kelli Hutchinson, czeka niespodzianka życia.
14:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Ten jedyny styl Logo TLC
Jennifer marzy o wiktoriańskiej sukni z golfem, a do ślubu zostały tylko trzy tygodnie. Jaki pomysł ma David? Giovanna chce wyglądać modnie, ale jej matka jest zaciekle tradycyjna!
14:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: To nie przesada Logo TLC
Panna młoda Alexa szuka sukni, którą zachwyci wszystkich, i na dodatek ma nieograniczony budżet! Czy zdecyduje się na czerwoną kreację na ślub w RPA? David pomaga podjąć decyzję.

2018-07-07

08:00 Salon sukien ślubnych: Nie robimy nic normalnego Logo TLC
Kulturystka Melissa poszukuje sukni, która uwydatni jej mięśnie. Shay i Randy spierają się o wzory sukni. Jasimie planuje wyjątkowe wesele nawiązujące do Wielkiego Kanionu.

2018-07-08

08:00 Salon sukien ślubnych: Siostry wybierają moją suknię! Logo TLC
Arlicia pozwala siostrom zaplanować swoje wesele, w tym, dokonać wyboru sukni. Ameena dysponuje dużym budżetem, ale jest też panną młodą z piekła rodem.
13:00 Salon sukien ślubnych: Seksowna panna młoda Logo Discovery Life
Panna młoda Aimee szuka sukni, która będzie obcisła, świecąca i "nieco wyzywająca". Tancerka tańca brzucha i prawniczka Sahar przymierza suknię z konsultantkami.
13:30 Salon sukien ślubnych: Niecodzienny orszak Logo Discovery Life
Konsultantka Melissa szuka wymarzonej kreacji. Stella, która bierze ślub podczas greckiej ceremonii, pojawia się w salonie z wielkim orszakiem. Carli czeka na ostatnią przymiarkę.
14:00 Salon sukien ślubnych: Suknia dla matki Logo Discovery Life
Panna młoda Krystle przychodzi do salonu ze swoją matką Kathy. Afrodite ma zupełnie inne zdanie na temat sukni niż jej matka. Z kolei Lindsey zabiera mamę na przymiarkę kreacji.
14:30 Salon sukien ślubnych: Siostrzane porady Logo Discovery Life
Katie próbuje przekonać swoją siostrę, że w dniu ślubu warto wyglądać kobieco. Courtney szuka efektownej kreacji balowej. Jennifer chce schudnąć i zamawia za małą suknię.

2018-07-09

08:00 Salon sukien ślubnych, odc. 9 Logo TLC
Spojrzenie zza kulis na świat znakomitego salonu ślubnego, Kleinfeld's Bridal. Randy i jego zespół przedstawią rumieniącym się pannom młodym nowych konsultantów i nowe sukienki.
14:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Rodzina wie lepiej Logo TLC
Daniella kłóci się ze swoją matką. Czy panna młoda ma wybrać suknię księżniczki i syrenkę? Ayshe chce mieć dopasowaną kreację, ale jej mama nie jest do końca przekonana.
14:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Wielkie oczekiwania Logo TLC
Wybredna konsultantka ślubna Becky szuka doskonałej sukni. Czy spodoba się jej połyskująca syrenka? Perfekcjonistka Denise ma tylko jeden cel - znaleźć wymarzoną kreację.
20:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Najlepsze przyjaciółki Logo TLC

2018-07-10

08:00 Salon sukien ślubnych, odc. 10 Logo TLC
14:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Problemy z poczuciem własnej wartości Logo TLC
Panna młoda Hetty z powodu alopecji nie jest zbyt pewną siebie osobą. Chce wystąpić przed ołtarzem w eleganckiej i prostej kreacji. Hannah szuka dopasowanej sukni rybki.
14:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Nastoletnie panny młode Logo TLC
Osiemnastoletnia Isobel szuka eleganckiej i dojrzałej kreacji, ale kiedy wybory zaczynają przekraczać jej budżet, do akcji wkracza towarzyszący jej bliscy.
20:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Emocjonalna karuzela Logo TLC
20:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Dekolty duże i małe Premiera Logo TLC
Amy szuka sukni z rękawami, ale towarzyszące jej osoby zakochały się w kreacji bez ramiączek. Ellie kłóci się ze swoją mamą, a kwestią sporną jest wielkość dekoltu.
21:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Zadowolić rodzinę Premiera Logo TLC
Demi ma problem ze znalezieniem sukni, z której będzie dumna cała rodzina. Jodie marzy o kreacji księżniczki, ale jej rodzice upierają się, aby wystąpiła w seksownej sukni.

2018-07-11

08:00 Salon sukien ślubnych: Wszystko wisi na włosku Logo TLC
Randy wraca do projektowania ślubnych kreacji i panny młode z niecierpliwością czekają na jego pomysły. Jenni Pulos ma niespodziankę dla swojej przyjaciółki, panny młodej Moniki.
14:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Pod ciśnieniem Logo TLC
Jade i Molly zawsze robią wszystko razem, nawet zakupy swoich ślubnych kreacji! Kimberley szuka eleganckiej sukni, którą zachwyci wszystkich podczas ślubu.
14:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Dopasowana kreacja Logo TLC
Helen przełożyła ślub na czas po porodzie i teraz zaczyna poszukiwania wymarzonej sukni. Rebecca straciła kilka kilogramów i teraz boi się kolejnej przymiarki.
20:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Ozdoby i błyskotki Logo TLC

2018-07-12

08:00 Salon sukien ślubnych: Randy wyprasza za drzwi Logo TLC
Bliźnięta Marlo i Margo odwiedzają salon sukien ślubnych, ale wielka tajemnica może zupełnie zepsuć przymiarkę. Panna młoda Val szuka sukni na swoje „lodowe" wesele.
14:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Wszystko dla księżniczki Logo TLC
Zdeklarowana księżniczka Jade marzy o wspaniałej balowej sukni. Co na to jej matka? Hannah szuka królewskiej kreacji z koronką o efekcie pajęczyny, ale natrafia na satynową suknię.
14:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Rybka czy księżniczka z bajki? Logo TLC
Keturah zakochała się już w sukni rybce, ale jej brat sugeruje, aby stanęła przed ołtarzem w kreacji księżniczki. Marzenia Karen o balowej sukni mogą się nie urzeczywistnić.
20:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Nowa figura Logo TLC

2018-07-13

08:00 Salon sukien ślubnych: Czarne serce, czarna suknia Logo TLC
Niepokorna Camila pragnie czarnej sukni ślubnej, ale jej równie zadziorna matka może się przeciwstawić pomysłowi. Czy druga suknia na zamówienie Ally dotrze na czas?
14:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania, odc. 37 Logo TLC
Młoda mama Laura wypatrzyła wymarzoną suknię w internecie, ale czy koronkowa kreacja spodoba się jej w realu? Lutifah ma dwie suknie, ale boi się, że będzie w nich źle wyglądać!
14:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Pokazać czy nie? Logo TLC
Sacha szuka sukni, która nie tylko będzie nowatorska, ale w której będzie wspaniale wyglądać. Młoda mama Amy chce swoją ślubną kreacją zachwycić narzeczonego.

2018-07-14

08:00 Salon sukien ślubnych: Ta wyjątkowa chwila Logo TLC

2018-07-15

08:00 Salon sukien ślubnych: Niezadowolony Coco Logo TLC
13:00 Salon sukien ślubnych: Wyścig z czasem Logo Discovery Life
Amy kupiła już suknię ślubną w innym salonie, ale zmieniła zdanie i wciąż szuka wymarzonej kreacji. Michelle schudła 20 kilogramów i szuka sukni do nowej figury.
13:30 Salon sukien ślubnych: Dwie suknie, jedno marzenie Logo Discovery Life
Jacqueline chce kupić dwie suknie na jeden ślub. Każda z kreacji musi być w zupełnie innym stylu. Christina przychodzi do salonu na drugą przymiarkę.
14:00 Salon sukien ślubnych: Opinia faceta Logo Discovery Life
Panna młoda Tara pojawia się w salonie w towarzystwie łyżwiarza figurowego i fashionisty Johnny'ego Weira. Taylor szuka wymarzonej sukni razem ze swoim narzeczonym Austinem.
14:30 Salon sukien ślubnych: To mój styl! Logo Discovery Life
Farrah rozpoczyna ślubne przygotowania i nie do końca jeszcze wie, jakiej sukni szuka. Z kolei Stephanie, która uwielbia styl lat 20. i 30., ma swoją wymarzoną kreację.

2018-07-16

08:00 Salon sukien ślubnych: Nowe małżeństwo Logo TLC
14:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Wygląd czy wygoda? Logo TLC
Emily nienawidzi robić zakupów i zdaje się na wybór swoich najlepszych przyjaciółek. Hayley jest w ciąży i szuka sukni, w której zmieści się jej coraz większy brzuszek.
14:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Księżniczka za wszelką cenę Logo TLC
Hayley zakochuje się w sukni księżniczki, na którą ją nie stać. Z kolei prawdziwa księżniczka pojawia się na ostatniej przymiarce. Czy jej matka zaakceptuje finalny krój sukni?
20:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Trudne wybory Logo TLC

2018-07-17

08:00 Salon sukien ślubnych: Rekin w salonie! Logo TLC
14:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Wymagające panny młode Logo TLC
Wybredna Gina odwiedziła już 20 salonów i przymierzyła ponad 50 sukienek! Teraz pokłada całą swoją nadzieję w Davidzie, ale czy on zapewni jej to, czego innym się nie udało?
14:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Mama wie najlepiej Logo TLC
Becka marzy o kreacji księżniczki, ale jej mama widziałaby ją w bardziej dopasowanej kreacji. Stacey i jej przyszła teściowa kochają styl Kopciuszka, ale czy razem wybiorą suknię?
20:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Zarządzanie aktywami Logo TLC
20:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Coś zupełnie innego Premiera Logo TLC
Frankie szuka czegoś niezwykłego, ale czy jej matka wesprze ją w poszukiwaniach? Po ostatniej przymiarce Jodie nie jest pewna, czy wybrana suknia dalej się jej podoba.
21:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Jednak księżniczka Premiera Logo TLC
Kayleigh chciałaby wystąpić w wyszukanej kreacji, ale jej mama chce ją widzieć w stroju księżniczki. Stephanie marzy o niezwykle eleganckiej sukni ślubnej.

2018-07-18

08:00 Salon sukien ślubnych: Dajcie odetchnąć pannie młodej! Logo TLC
14:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Opinie i zdanie innych Logo TLC
W salonie ślubnym osoby towarzyszące często wprowadzają więcej nerwów i zamieszania niż same panny młode. Catherine nie może dojść do porozumienia z matką i świadkiem.
14:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Okazja do popisu Logo TLC
Projektant królewskich sukni ślubnych David Emanuel jednoczy siły z konsultantami z salonu Confetti & Lace w angielskim hrabstwie Essex i urzeczywistnia marzenia panien młodych.
20:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Pierwsza wizyta Logo TLC

2018-07-19

08:00 Salon sukien ślubnych: Czy ktoś powiedział 16 tysięcy dolarów? Logo TLC
14:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Świadkowie Logo TLC
Napięcie rośnie, kiedy Bethany i jej brat, który płaci za ślubną kreację, nie potrafią dojść do porozumienia. David chce ubrać narzeczoną Sian w suknię pełną świecidełek.
14:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Mamy i córki Logo TLC
Debbie wie, że będzie jej trudno zadowolić córki bliźniaczki, które szukają doskonałej kreacji. Czy Kirstie przekona swoją mamę, aby wydała więcej pieniędzy na wymarzoną suknię?
20:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Jak Księżna Diana Logo TLC

2018-07-20

08:00 Salon sukien ślubnych: Tak ubiera się dama Logo TLC
14:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Nerwy i załamania Logo TLC
Joma wpada w czarną rozpacz, kiedy nie może znaleźć sukni, która podkreśli jej figurę. Claudia szuka kreacji, która w czarodziejski sposób sprawi, że stanie się pewna siebie.
14:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Trudne wybory Logo TLC
Lukoka musi podjąć trudną decyzję i wybrać tylko jedną z dwóch zupełnie innych sukni. Podczas ostatniej przymiarki Whitney uświadamia sobie, że... już odkochała się w kreacji!

2018-07-21

08:00 Salon sukien ślubnych: wygrać życie Logo TLC
Właścicielka salonu Lori Allen dostaje wiadomość, która zmieni jej życie. Lekarz informuje ją, że ma raka piersi. Ten program to bardzo osobista kronika walki z chorobą.

2018-07-22

08:00 Salon sukien ślubnych: marzenia i koszmary Logo TLC
Szef działu mody Randy Fenoli i dyrektorka działu sprzedaży Nicole Sacco zapraszają nas za kulisy salonu sukni ślubnych. W programie najciekawsze wydarzenia z ostatniej serii.
13:00 Salon sukien ślubnych: Wizerunek to wszystko Logo Discovery Life
Natalie ma nadzieję, że Kleinfeld będzie ostatnim salonem podczas poszukiwań ślubnej kreacji na północnym wschodzie USA. Amy zrzuciła 30 kg, ale nadal uważa, że jest za gruba.
13:30 Salon sukien ślubnych: Bogate panny młode Logo Discovery Life
Panna młoda Monisha szuka sukni na trzy ślubne ceremonie. Mary ma do dyspozycji 30 000 dolarów na zakup dwóch ślubnych kreacji.
14:00 Salon sukien ślubnych: Panny młode przy nadziei Logo Discovery Life
Tisa szuka sukni, w której będzie wyglądać seksownie, choć jest w trzecim miesiącu ciąży. Emily jest szóstym miesiącu ciąży i po raz pierwszy przymierza ślubne kreacje.
14:30 Salon sukien ślubnych: Przedślubna walka z kilogramami Logo Discovery Life
Kristy schudła 45 kilogramów i szuka sukni, która podkreśli jej nową figurę. Kristin pozbyła się 18 kilogramów i podekscytowana mierzy kolejne ślubne kreacje.

2018-07-23

08:00 Salon sukien ślubnych: księżniczki , odc. 1 Logo TLC
Śmiech, płacz i westchnienia towarzyszą pannie młodej podczas poszukiwań wymarzonej sukni na królewskie wesele. Dziewczyna przymierza kreacje, które zatykają dech w piersiach!
14:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Seksowna panna młoda Logo TLC
14:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Księżniczka i rybka Logo TLC
20:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Ojcowie panien młodych Logo TLC

2018-07-24

14:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Opowieść o dwóch sukienkach Logo TLC
14:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Ekscentryczne panny młode Logo TLC
20:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Kreacja za grosze Logo TLC
20:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Szczerość wobec siebie Premiera Logo TLC
Sanchia, była Miss Jamajki w Wielkiej Brytanii, szuka pięknej, balowej sukni, która przeniesie ją w czasy konkursów piękności. Czy uda się jej zachować dystans do przeszłości?
21:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Każdy jest ekspertem Premiera Logo TLC
Lindi dokładnie wie, jakiej sukni szuka, ale jej bratowa robi wszystko, aby wyperswadować taki wybór. Tymczasem Ginny-May i jej matka wdają się w zaciętą modową kłótnię.

2018-07-25

14:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Dekolty duże i małe Logo TLC
14:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Zadowolić rodzinę Logo TLC
20:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Panny młode kontra ich mamy Logo TLC

2018-07-26

14:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Coś zupełnie innego Logo TLC

2018-07-27

14:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Jednak księżniczka Logo TLC
14:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Szczerość wobec siebie Logo TLC

2018-07-29

13:00 Salon sukien ślubnych: Rockmenki przed ołtarzem Logo Discovery Life
Kristin szuka kreacji, która odzwierciedli jej rockowe pasje. Amber ma dwa wymagania: suknia musi być inna od wszystkich i ma eksponować jej tatuaże.
13:30 Salon sukien ślubnych: Narzeczone piłkarzy Logo Discovery Life
Panna młoda Devon przychodzi do salonu ze swoim narzeczonym Duane'em Brownem, piłkarzem z Houston Texans. Tanya zaręczyła się Adamem Koetsem z New York Giants.
14:00 Salon sukien ślubnych: Ślub w czerwieni Logo Discovery Life
Kelly chce wziąć ślub w swoim ulubionym kolorze - czerwieni. Beth nigdy nie myślała, że wyjdzie za mąż. Na przekór tradycji postanawia wystąpić w czarnej sukni.
14:30 Salon sukien ślubnych: Przedślubne emocje Logo Discovery Life
Hinduska Rashi chce wystąpić na ślubie w amerykańskiej kreacji. Shenelle przychodzi na przymiarkę i cała w nerwach czeka, aby zobaczyć swoją suknię.

2018-07-30

14:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Każdy jest ekspertem Logo TLC
20:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Uparte jak kozy Logo TLC

2018-07-31

14:00 Salon sukien ślubnych: Polska, odc. 1 Logo TLC
Celebryta, tancerz, aktor i piosenkarz Stefano Terazzino pomaga kobietom z całej Polski w poszukiwaniach doskonałej sukni ślubnej w jednym ze znanych salonów.
14:30 Salon sukien ślubnych: Polska, odc. 2 Logo TLC
20:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Ten jedyny styl Logo TLC
20:30 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Prawo do gołych ramion Premiera Logo TLC
Libby prawie od zawsze wstydzi się swoich ramion i szuka kreacji z rękawami. Czy jednak tym razem zbierze się na odwagę, aby przed ołtarzem wystąpić w wymarzonej sukni?
21:00 Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Cały ten blask Premiera Logo TLC
Leah marzy o sukni pełnej blasku i świecidełek. Za kreację zapłaci jej babcia pod warunkiem, że suknia nie będzie wulgarna! Claire chce wyglądać jak Audrey Hepburn.
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Salon Sukien Ślubnych. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Salon Sukien Ślubnych w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Salon Sukien Ślubnych można obejrzeć w:

Emisje w: Discovery Life, TLC

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info