Reklama

Scenki z życia godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Scenki z życia będzie miała miejsce:

2018-03-25

16:00 Scenki z życia 3, odc. 7 - Trzydziestopięciolatka, Nauczycielka, Ucieczka, Loteria Premiera Logo FOX Comedy
Jen i Greg zatrudniają Clementine jako opiekunkę dla swojej córki, a następnie zapraszają ją na kolację. W trakcie spotkania w restauracji kelnerka bierze Jen za babcię Lark. Okazuje się, że nowa dziewczyna Tylera jest nauczycielką Sophii. John chce wybudować w swoim domu pokój zagadek. Zatrudnia do tego firmę o wątpliwej renomie. Tymczasem Matt złości się na Colleen, która oskarża portiera o kradzież losu na loterię.
Czas trwania: 25min. / USA / 2017 / serial komediowy
16:25 Scenki z życia 3, odc. 8 - Dwanaścioro Shortów o Bożym Narodzeniu Premiera Logo FOX Comedy
Każdy spośród licznych członków rodziny Shortów ma zupełnie inne podejście do świąt Bożego Narodzenia.
Czas trwania: 25min. / USA / 2017 / serial komediowy
22:55 Scenki z życia 3, odc. 7 - Trzydziestopięciolatka, Nauczycielka, Ucieczka, Loteria Logo FOX Comedy
Czas trwania: 30min. / USA / 2017 / serial komediowy
Reklama
23:25 Scenki z życia 3, odc. 8 - Dwanaścioro Shortów o Bożym Narodzeniu Logo FOX Comedy
Czas trwania: 25min. / USA / 2017 / serial komediowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Scenki z życia. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Scenki z życia w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje Scenki z życia

Emisja Scenki z życia miała miejsce:

2018-03-18, 23:25 Scenki z życia 3, odc. 6 - Wafel, Pozwolenie, Bezdzietni, Chłopak Logo FOX Comedy
Starania Heather, która chce stać się najlepszą przyjaciółką Tylera, prowadzą do zaskakujących rezultatów. Jen i Greg po raz pierwszy spędzają noc z dala od Lark. Tymczasem Colleen i Matt zaczynają żałować, że wymienili swoje prezenty ślubne na gotówkę. Dopiero teraz dowiedzieli się, co Joan i John schowali wewnątrz swojego podarunku. Tim próbuje przypilnować Samanthę i jej chłopaka, ale wpada przy tym w lekką przesadę.
2018-03-18, 22:55 Scenki z życia 3, odc. 5 - Posiłek, Nocnik, Wózek, Środkowe dzieci Logo FOX Comedy
W rocznicę swojego ślubu Tim i Heather idą na drogą kolację. Są zdeterminowani, by nie zostawić nic z dwudziestodaniowego posiłku, który ich tyle kosztował. Zanim Lark pójdzie do przedszkola, Jen i Greg urządzają jej przyspieszony kurs siadania na nocniku. Tyler jest zazdrosny o to, jak dużo uwagi zwraca na siebie Clementine w pracy. Tymczasem Matt i Samantha wspólnie bawią się z okazji Dnia Środkowego Dziecka.
2018-03-18, 16:25 Scenki z życia 3, odc. 6 - Wafel, Pozwolenie, Bezdzietni, Chłopak Premiera Logo FOX Comedy
2018-03-18, 16:00 Scenki z życia 3, odc. 5 - Posiłek, Nocnik, Wózek, Środkowe dzieci Premiera Logo FOX Comedy
2018-03-18, 09:20 Scenki z życia 2, odc. 22-ost. - Trucizna, Pożar, Smoczki, Wszechświat Logo FOX Comedy
Colleen i Matt mają wziąć ślub w Meksyku, ale nie udaje im się zdążyć na żaden samolot, który leci w tamtą stronę. Nie są już pewni, czy kiedykolwiek się pobiorą. Greg i Jen wpadają w tarapaty, bo zjedli ciasteczko pasażera, który okazał się alergikiem. Joan i John szukają weterynarza - ich pies połknął obrączkę Matta. W kuchni Hughesów wybucha pożar, przez co rodzina musi przenieść się do małego domku Clementine i Tylera.
2018-03-18, 08:55 Scenki z życia 2, odc. 21 - Spóźnienie, Przemyt, Bezpieczeństwo, Voucher Logo FOX Comedy
Greg i Jen po raz pierwszy wybierają się z Lark w podniebną podróż. W trakcie przelotu inna para lecąca z małym dzieckiem przyćmiewa ich umiejętności rodzicielskie. Joan i John próbują przemycić swojego psa na pokład samolotu. Matt i Colleen wymieniają punkty lojalnościowe na vouchery podróżne, ale nie udaje im się dostać na ich lot. Heather i Tim w drodze na lotnisko muszą pokonać liczne przeszkody.
2018-03-18, 08:25 Scenki z życia 2, odc. 20 - Ucho, Pogarda, Rejestr, Rękopis Logo FOX Comedy
Colleen prosi Tima o poradę dotyczącą wstydliwej przypadłości. Błaga go o dyskrecję. Dougie i Joan wybierają prezent ślubny dla Matta i Colleen. Heather czuje się zazdrosna, gdy jej przyjaciółki chcą zaprosić Jen do swojej grupy mamusiek. Profesor Sinclair Wilde radzi Joan, by poprosiła członków rodziny o przeczytanie manuskryptu jej książki.
2018-03-18, 08:00 Scenki z życia 2, odc. 19 - Motyl, Kłótnia, Pilnowanie dzieci, Wynalazek Logo FOX Comedy
Matt i Colleen pilnują Lark pod nieobecność Jen, co kończy się katastrofą. Sophii nie podoba się urodzinowy prezent od Johna. Tim i Heather wracają do starego konfliktu z początków małżeństwa. Greg udziela Samanthcie wątpliwych rad dotyczących bycia przedsiębiorcą.
2018-03-18, 07:30 Scenki z życia 2, odc. 18 - Ulubiona, Wzrok, Miguel, Swatka Logo FOX Comedy
Greg ma dosyć, że Lark go odrzuca i pozwala się przytulać tylko Jen. Heather nie daje się namówić na kupno okularów do czytania, mimo że bardzo ich potrzebuje. Matt poznaje ekscentrycznego ojca Colleen. Przyszła młoda para liczy na to, że udzieli im błogosławieństwa. Kuzyn Mikey przeżywa ostatnie rozstanie. Joan stara się go umówić na randkę.
2018-03-15, 00:45 Scenki z życia 2, odc. 22-ost. - Trucizna, Pożar, Smoczki, Wszechświat Logo FOX Comedy
2018-03-15, 00:15 Scenki z życia 2, odc. 21 - Spóźnienie, Przemyt, Bezpieczeństwo, Voucher Logo FOX Comedy
Reklama
2018-03-14, 00:15 Scenki z życia 2, odc. 21 - Spóźnienie, Przemyt, Bezpieczeństwo, Voucher Logo FOX Comedy
2018-03-13, 23:45 Scenki z życia 2, odc. 20 - Ucho, Pogarda, Rejestr, Rękopis Logo FOX Comedy
2018-03-13, 00:20 Scenki z życia 2, odc. 19 - Motyl, Kłótnia, Pilnowanie dzieci, Wynalazek Logo FOX Comedy
2018-03-12, 23:50 Scenki z życia 2, odc. 18 - Ulubiona, Wzrok, Miguel, Swatka Logo FOX Comedy
2018-03-11, 23:25 Scenki z życia 3, odc. 4 - Testosteron, Męczennica, Pieczenie, Nóż Logo FOX Comedy
Heather, Clementine i Jen proponują, że trochę odciążą Joan, która stresuje się przygotowaniami obchodów Dnia Dziękczynienia. Niestety, dodatkowy czas wolny wpędza kobietę w jeszcze większe nerwy. Wiadomość o wysokim poziomie testosteronu dodaje Gregowi pewności siebie. Tymczasem Samantha próbuje ukryć przed krewnymi pewien sekret, a John uparcie kontynuuje tradycję używania starego, teraz już niebezpiecznego noża do pokrojenia świątecznego obiadu.
2018-03-11, 22:55 Scenki z życia 3, odc. 3 - Skarb, Jazda po mieście, Poker, Słuch Logo FOX Comedy
Heather znajduje mapę prowadzącą do kapsuły czasu, którą ona i jej bracia zakopali w dzieciństwie. Wszyscy troje postanawiają ją odnaleźć. Tymczasem Jen dowiaduje się, że jako pasażerka otrzymuje niskie oceny. Rezerwuje kilka jazd po mieście, aby oczarować sobą kierowców i zdobyć dodatkowe punkty. Joan chce zagrać po sąsiedzku w pokera. Ma szansę wygrać wyjątkową nagrodę. Aparat słuchowy Johna nie spełnia jego oczekiwań.
2018-03-11, 16:25 Scenki z życia 3, odc. 4 - Testosteron, Męczennica, Pieczenie, Nóż Premiera Logo FOX Comedy
2018-03-11, 16:00 Scenki z życia 3, odc. 3 - Skarb, Jazda po mieście, Poker, Słuch Premiera Logo FOX Comedy
2018-03-11, 09:05 Scenki z życia 2, odc. 17 - Piżama party, Sen, Światło, Mgła Logo FOX Comedy
Matt i Colleen postanawiają wziąć silny środek nasenny, po czym przeżywają zwariowane przygody lunatykując. Gregowi nie podoba się, że Jen rozpowiada o erotycznym śnie z udziałem jednego z członków rodziny. Tim z żalem wspomina, że w dzieciństwie ominęło go piżama party. Nalega, by pomóc Sophii w przeżyciu takiej imprezy, kiedy nocuje u niej koleżanka. John instaluje świetlny czujnik ruchu w ogrodzie. Jednak urządzenie wciąż się włącza i nocą przeszkadza w zaśnięciu.
2018-03-11, 08:40 Scenki z życia 2, odc. 16 - Motor crossowy, Starość, Mechanik, Trzęsienie ziemi, Logo FOX Comedy
Greg wraca do dawnego, rodzinnego sporu po tym, jak odnajduje gotówkę, o której kradzież oskarżył kiedyś Matta. Joan jest bardzo zapominalska. Zdaniem Heather wynika to z jej wieku, jednak sama Joan czuje się urażona takimi sugestiami. Colleen stawia czoła mechanikowi uważanemu przez siebie za seksistę. Przez Tima dzieci muszą wziąć udział w niezapowiedzianych ćwiczeniach na wypadek trzęsienia ziemi. Okaże się, czy potrafią wrócić do domu bez pieniędzy i telefonów komórkowych.
2018-03-11, 08:10 Scenki z życia 2, odc. 15 - Niezręczność, Stanik, Automatyka, Uprawnienia Logo FOX Comedy
Jen i Matt czują się niezręcznie podczas wspólnej kolacji, na której zostają sami, bez Grega i Colleen. Lark niechcący zamyka drzwi, tym samym uniemożliwiając Gregowi i Jen dostanie się do domu. Pod wpływem tej sytuacji postanawia zainstalować skomplikowany system zdalnego sterowania. Heather i Tim wybierają się na pokaz łyżwiarstwa figurowego. Nie chcą przepłacać, więc próbują przemycić ze sobą zapas wina. Po tym, jak Colleen wspomina, że posiada uprawnienia do udzielania ślubów, John i Joan nie chcą już dłużej czekać z weselem i decydują się zorganizować je na poczekaniu.
2018-03-11, 07:45 Scenki z życia 2, odc. 14 - Facebook, Złota rybka, Planowanie, Za kulisami Logo FOX Comedy
Tim dostaje od pacjenta - rockmana Charliego Putha - dwa bilety na rozdanie nagród Grammy. Chce zrobić wrażenie na Samancie, więc zabiera ją ze sobą na galę. Po spotkaniu z Nedem Gawlerem, niebanalnym organizatorem ślubów, Matt i Colleen uświadamiają sobie, że planowanie wesela może ich przerosnąć. Aby utrzymać kontakt ze swoimi dziećmi, John i Joan zakładają profile na Facebooku. Heather desperacko próbuje uratować życie złotej rybce należącej do Sophii.
2018-03-11, 07:15 Scenki z życia 2, odc. 13 - Szefowa kuchni, Adopcja, Naszyjnik, Negocjator Logo FOX Comedy
Zbliżają się Walentynki. Greg i Jen zatrudniają prywatną szefową kuchni, Allie, która ma dla nich w tym dniu przyrządzić wyjątkową kolację. Niestety, wieczór nie jest tak romantyczny, jak to sobie oboje wyobrażali. Matt i Colleen chcą adoptować psa od Ruth, krytycznej aktywistki na rzecz zwierząt. John i Joan postanawiają kupić klasyczne auto od Gavina, właściciela komisu samochodowego. Ku rozgoryczeniu Heather i Tima z okazji Walentynek Sophia otrzymuje od pewnego chłopca naszyjnik.
2018-03-11, 06:50 Scenki z życia 2, odc. 12 - Drużba, Depilacja, Zakupy, Wynajem Logo FOX Comedy
Opowieść o dużej, szczęśliwej rodzinie i jej czasami niezręcznych, często zabawnych, ale i przełomowych chwilach w życiu.
2018-03-08, 00:50 Scenki z życia 2, odc. 17 - Piżama party, Sen, Światło, Mgła Logo FOX Comedy
Reklama
2018-03-08, 00:20 Scenki z życia 2, odc. 16 - Motor crossowy, Starość, Mechanik, Trzęsienie ziemi, Logo FOX Comedy
2018-03-07, 00:20 Scenki z życia 2, odc. 15 - Niezręczność, Stanik, Automatyka, Uprawnienia Logo FOX Comedy
2018-03-06, 23:50 Scenki z życia 2, odc. 14 - Facebook, Złota rybka, Planowanie, Za kulisami Logo FOX Comedy
2018-03-06, 00:45 Scenki z życia 2, odc. 13 - Szefowa kuchni, Adopcja, Naszyjnik, Negocjator Logo FOX Comedy
2018-03-06, 00:15 Scenki z życia 2, odc. 12 - Drużba, Depilacja, Zakupy, Wynajem Logo FOX Comedy
2018-03-04, 23:25 Scenki z życia 3, odc. 2 - Króliczek, Bycie singlem, Koszmar, Picie Logo FOX Comedy
Żeby zrobić wrażenie na swoim szefie, Jen zaprasza go i jego żonę na kolację. Niestety, ani ona, ani Greg nie mogą sobie przypomnieć imienia małżonki przełożonego. Tim namawia Tylera, żeby zaczął chodzić na randki. Po poważnej rozmowie na temat dzieci Matta prześladują koszmary związane z rodzicielstwem. Joan jest coraz bardziej zestresowana obecnością Heather w domu.
2018-03-04, 22:55 Scenki z życia 3, odc. 1 - Ugoda, Smoczek, Strych, Rozstanie Logo FOX Comedy
Po tym, jak ich kuchnia zostaje zniszczona, cała rodzina Heather wprowadza się do domu jej rodziców. Ta niespodziewana wizyta wprowadza sporo zamieszania w życie Joan. Tymczasem Matt i Colleen czekają na pieniądze z odszkodowania, a John usiłuje wpłynąć na niewłaściwe zachowanie Sophii. Tyler i Clementine zaskakują całą rodzinę pewną informacją. Z kolei Jen i Greg próbują odzwyczaić Lark od smoczka.
2018-03-04, 16:25 Scenki z życia 3, odc. 2 - Króliczek, Bycie singlem, Koszmar, Picie Premiera Logo FOX Comedy
2018-03-04, 16:00 Scenki z życia 3, odc. 1 - Ugoda, Smoczek, Strych, Rozstanie Premiera Logo FOX Comedy
2018-03-04, 09:20 Scenki z życia 2, odc. 11 - Piknik, Upominek, Siedzenia, Spirala Logo FOX Comedy
Rodzinny piknik podczas meczu L.A. Rams okazuje się dość ponurym spotkaniem. Żeby rozweselić towarzystwo, Colleen i Matt zapraszają byłego rozgrywającego NFL, Kurta Warnera. Tim może przegapić rozgrywki, bo zabrał Sophię do toalety. Joan i Jen próbują zająć miejsca bliżej boiska. Greg wygrywa możliwość udziału w konkursie rzutów piłką w trakcie przerwy w meczu.
2018-03-04, 08:55 Scenki z życia 2, odc. 10 - Musical, Nieruchomość, Motel, Bingo Logo FOX Comedy
Samantha bierze udział w przesłuchaniach do szkolnego musicalu. Heather z oburzeniem odkrywa, że reżyser spektaklu, Julius Black, nie obsadził jej córki w żadnej z ról. Matt, Greg i Heather podejrzewają, że Joan może mieć romans. Tyler i Clementine postanawiają poszukać dla siebie domu. Podczas cotygodniowego niedzielnego brunchu znudzeni Jen, Colleen i Tim potajemnie grają w "Short Family Bingo".
2018-03-04, 08:25 Scenki z życia 2, odc. 9 - Sophia, Miesiąc miodowy, Świerszcz, Pluskwa milenijna Logo FOX Comedy
Krewni wspominają imprezę, którą John i Joan urządzili z okazji wejścia w nowy wiek. Podczas przyjęcia Short senior przekonywał wszystkich, że z wybiciem północy nastąpi koniec świata. Okazuje się, że przed narodzinami Sophii Heather i Tim wierzyli w zupełnie inne metody wychowawcze, natomiast Jen dopiero w trakcie miesiąca miodowego zdała sobie sprawę, jak bardzo matka Grega jest zaangażowana w jego życie. W retrospekcji widać też pierwsze spotkanie Grega i Colleen.
2018-03-04, 08:00 Scenki z życia 2, odc. 8 - Okno, Próżność, Sukienka, Łaska Logo FOX Comedy
Podczas wizyty w salonie sukien ślubnych Colleen musi wysłuchiwać nieprzyjemnych komentarzy Joan. Clementine ma wrażenie, że nadużyła gościnności Hughesów. W związku z tym postanawia być wyjątkowo miła dla Tima, który jej uprzejmość odbiera w całkowicie błędny sposób. Greg jest sfrustrowany tym, że Jen zasypia od razu po tym, jak się kochają. John musi złożyć toaletkę dla Sophii, ale pochopnie wyrzuca instrukcję. Prosi Matta o pomoc w montażu mebla.
2018-03-04, 07:30 Scenki z życia 2, odc. 7 - Rozmowa, Pływanie, Ocalały, Zen Logo FOX Comedy
John decyduje się na udział w reality show "Ryzykanci". Kierowany zazdrością Tim próbuje podważyć autoprezentację nagraną przez niego na przesłuchanie do programu. Podczas rozmowy na temat miesiąca miodowego na Hawajach Colleen przyznaje się Mattowi, że nie umie pływać. Jen udaje, że lubi medytować. Zamiast tego przez cały czas gra na swoim telefonie komórkowym. Heather próbuje wytłumaczyć Sophii, na czym polega seks.
2018-03-04, 07:05 Scenki z życia 2, odc. 6 - Boks, Opinia, Pająk, Broda Logo FOX Comedy
John chce, by Samantha zrezygnowała z lekcji baletu i zaczęła ćwiczyć boks pod okiem jego trenera, Troya. Mężczyzna stara się ukryć swoje plany przed Heather, matką dziewczyny. Jen próbuje dyskretnie zasięgnąć drugiej opinii po tym, jak słyszy od Tima, że powinna poddać się zabiegowi usunięcia migdałków. Joan ciągle straszy Matta pająkami. Nowa, szorstka broda Grega irytuje Jen.
2018-03-01, 00:35 Scenki z życia 2, odc. 11 - Piknik, Upominek, Siedzenia, Spirala Logo FOX Comedy
2018-03-01, 00:05 Scenki z życia 2, odc. 10 - Musical, Nieruchomość, Motel, Bingo Logo FOX Comedy
2018-02-28, 00:40 Scenki z życia 2, odc. 9 - Sophia, Miesiąc miodowy, Świerszcz, Pluskwa milenijna Logo FOX Comedy
2018-02-28, 00:10 Scenki z życia 2, odc. 8 - Okno, Próżność, Sukienka, Łaska Logo FOX Comedy
2018-02-27, 00:15 Scenki z życia 2, odc. 7 - Rozmowa, Pływanie, Ocalały, Zen Logo FOX Comedy
2018-02-26, 23:45 Scenki z życia 2, odc. 6 - Boks, Opinia, Pająk, Broda Logo FOX Comedy
2018-02-25, 09:50 Scenki z życia 2, odc. 5 - Kroki, Obiad, Profesor, Lesbijka Logo FOX Comedy
Profesor Sinclair Wilde, nauczyciel kreatywnego pisania, chwali pracę Jen. Kobieta uważa, że wykładowca musi być w niej zakochany. Matt i Colleen dostają zaproszenie na obiad u Tylera i Clementine. Jen chce ukryć przed Gregiem fakt, że kiedy przebywał na służbowym wyjeździe, ich córka zrobiła swój pierwszy krok. Dougie uświadamia sobie, że może być lesbijką. Po tym odkryciu Colleen, Heather i Jen zabierają ją na babski wieczór.
2018-02-25, 09:25 Scenki z życia 2, odc. 4 - Oszczędzanie, Awans, Latanie, Urodziny Logo FOX Comedy
Matt zdaje sobie sprawę, w jaki sposób oszczędzanie działa na Colleen. Tim próbuje zwolnić Heather ze stanowiska recepcjonistki w swoim gabinecie. John zabiera Sophię na wycieczkę małym samolotem. Chce w ten sposób przełamać jej lęk przed lataniem. Jen zamierza urządzić Lark kameralne przyjęcie, jednak reszta rodziny chce uczcić pierwsze urodziny dziewczynki huczną zabawą.
2018-02-25, 08:55 Scenki z życia 2, odc. 3 - Brew, Darowizna, W pułapce, Klejnot Logo FOX Comedy
Przed ważną sesją zdjęciową Tim niechcący zgala sobie duży fragment brwi. Uratować go może jedynie fryzjerskie doświadczenie Jen i Colleen. Po śmierci Gigi Greg anonimowo przekazuje potrzebującym otrzymane w spadku pieniądze. Szybko dochodzi jednak do wniosku, że chce, by wszyscy wiedzieli, że to on dokonał darowizny. John otrzymuje informacje na temat tego, jakie wyglądało życie Gigi w domu opieki. Joan czci pamięć matki za pomocą nietypowej biżuterii.
2018-02-25, 08:30 Scenki z życia 2, odc. 2 - Recepcjonistka, Trawka, Głosowanie, Ból Logo FOX Comedy
Trwają wybory prezydenckie. Greg okłamuje Jen, twierdząc, że wziął udział w głosowaniu. W rzeczywistości szkoda mu było czasu na stanie w długich kolejkach. Heather cieszy się z rozpoczęcia pracy w gabinecie Tima, jednak obydwoje szybko odkrywają, że ciągłe przebywanie w swoim towarzystwie może być męczące. Joan narzeka na problemy z zasypianiem, w końcu dostaje od Tima receptę na medyczną marihuanę. Z kolei Colleen cierpi na tajemnicze bóle brzucha. Matt zabiera ją na izbę przyjęć.
2018-02-25, 08:00 Scenki z życia 2, odc. 1, 22 - Anulacja, Współlokator, Pigułka, Prysznic Logo FOX Comedy
Mary-Lynn i Spencer, nietuzinkowi rodzice Clementine, mają pomóc Heather i Timowi przekonać młodych do zmiany decyzji w sprawie ich nagłego małżeństwa. Tommy przeprowadza się do Colleen, co okazuje się dużym rozczarowaniem dla jej współlokatora, Dougiego. John bierze nieprawidłową dawkę swojego leku. Jen i Greg próbują coś ukryć przed rodziną.
2018-02-25, 07:35 Scenki z życia, odc. 22-ost. - Łzawe melodie, Rozwód, Tablet, Obrączka Logo FOX Comedy
Gregowi udaje się zebrać fundusze na realizację jego nowego pomysłu o nazwie CryTunes. Jego entuzjazm zostaje przyćmiony przez niespodziewane wieści Jen. Wszyscy są zszokowani po tym, jak John i Joan ujawniają trzydziestoletnią tajemnicę związaną z ich małżeństwem. Heather usiłuje się pogodzić z Sophią.
2018-02-22, 00:05 Scenki z życia 2, odc. 5 - Kroki, Obiad, Profesor, Lesbijka Logo FOX Comedy
2018-02-21, 23:35 Scenki z życia 2, odc. 4 - Oszczędzanie, Awans, Latanie, Urodziny Logo FOX Comedy
2018-02-20, 23:25 Scenki z życia 2, odc. 3 - Brew, Darowizna, W pułapce, Klejnot Logo FOX Comedy
2018-02-20, 22:55 Scenki z życia 2, odc. 2 - Recepcjonistka, Trawka, Głosowanie, Ból Logo FOX Comedy
2018-02-19, 23:25 Scenki z życia 2, odc. 1, 22 - Anulacja, Współlokator, Pigułka, Prysznic Logo FOX Comedy
2018-02-19, 22:55 Scenki z życia, odc. 22-ost. - Łzawe melodie, Rozwód, Tablet, Obrączka Logo FOX Comedy
2018-02-18, 09:40 Scenki z życia, odc. 21 - Kopciuszek, Fantazja, Bal, Dougie Logo FOX Comedy
Ulubiona drużyna sportowa Tima potrzebuje wsparcia. Mężczyzna wynajduje swoją starą sukienkę Kopciuszka, którą nosił w college'u i przysięga, że jej magia zadziała. Napięcie spowodowane koniecznością wymyślenia wspaniałych życzeń urodzinowych na kartce przeznaczonej dla szefa sprawia, że Greg zaczyna fantazjować. Tyler jest przerażony tym, co Heather myśli na temat jego planów związanych z balem maturalnym. Matt dostaje rachunek, na którym zauważa listę programów Netflixu, oglądanych przez Colleen i nabiera przekonania, że kobieta znalazła sobie nowego chłopaka.
2018-02-18, 09:15 Scenki z życia, odc. 20 - Szczeniak, Kawał, Guma, Asystent Logo FOX Comedy
John wpada na Colleen w parku dla psów. Jednak, gdy robi się z tego zwyczaj, Colleen zaczyna się niepokoić. Tim i Heather upijają się i lądują na terenie szkoły Tylera. Tam dopuszczają się wybryku, który odnosi odwrotny skutek, ponieważ dyrektor szkoły obwinia za wyczyn Tylera. Przystojny, nowy asystent Jen wywołuje zaniepokojenie Grega. Młody człowiek sprawia wrażenie jakby się na wszystkim znał, nawet na domowych obowiązkach męża swojej szefowej.
2018-02-18, 08:45 Scenki z życia, odc. 19 - Wojna, Zaraza, Głód, Śmierć Logo FOX Comedy
Joan i John odkrywają, że część ich posesji, na której stoi ich wanna z masażem należy do sąsiadów, z którymi nie utrzymują żadnych kontaktów. Jen obawia się, że hałas pochodzący ze strychu oznacza, że zagnieździły się tam szczury. Zatrudnia Oscara, by zbadał sprawę. Matt i Colleen zapraszają Jen, Grega, Tima i Heather na obiad, usiłując pokazać im, że są w stanie być przyjaciółmi, chociaż nie są już parą.
2018-02-18, 08:20 Scenki z życia, odc. 18 - Seksemesy, Galeria handlowa, Lemoniada, Złamane serce Logo FOX Comedy
Heather z przerażeniem odkrywa, że seksowny sms, którego wysłała do Tima dostał się w niepowołane ręce. Samantha prosi o pomoc Jen i Grega, ponieważ podejrzewa, że jej chłopak ją zdradza. John towarzyszy Sophii podczas lekcji jazdy konnej i wpada w zachwyt nad miniaturowym koniem. Heather i Jen usiłują dowiedzieć się, dlaczego Matt ma problem z utrzymaniem związków.
2018-02-18, 07:50 Scenki z życia, odc. 17 - Włosy, Recital, Tęcza, Mama Logo FOX Comedy
John zaczyna czuć się staro, dlatego próbuje odmłodzić swój wygląd. Heather martwi się, że recital fortepianowy Sophii będzie katastrofą. Jen, Greg i Lark zostają zaproszeni na dziecięcą imprezę urodzinową, w której uczestniczą przesadnie ambitni rodzicie. W rezultacie zaczynają panikować, czy uda im się zapisać córeczkę do dobrego przedszkola. Matt po raz pierwszy spotyka matkę Colleen, Mię.
2018-02-18, 07:25 Scenki z życia, odc. 16 - Tatuaż, Walentynki, Ciąża, Gitara Logo FOX Comedy
Z okazji Walentynek Tim daje sobie zrobić na plecach tatuaż "Kocham Heather" i zbyt późno zauważa, że tatuażystka użyła niepoprawnej pisowni imienia żony. Matt usiłuje w ostatniej chwili dokonać rezerwacji stolika w restauracji, by spędzić walentynkowy wieczór z Colleen, co skutkuje niespodziewaną randką we czworo. Jen jest zszokowana, gdy Greg przypomina jej, że oboje zgodzili się, iż Walentynki mają być dniem, w którym spróbują począć kolejnego dzidziusia. Tyler czuje się zagrożony, ponieważ bezczelny sprzedawca ze sklepu z instrumentami podrywał jego dziewczynę Clementine.

Emisja w stacjach

Scenki z życia można obejrzeć w:

Emisje w: FOX Comedy

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info