Sherlock - Niewidomy bankier godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Sherlock - Niewidomy bankier

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Sherlock - Niewidomy bankier będzie miała miejsce:

2017-12-23

14:15 Zapisz 2017-12-23 14:15:00 2017-12-23 16:15:00 Europe/Warsaw BOŻE NARODZENIE W KINO TV - Sherlock - Niewidomy bankier Więcej Sherlock - Niewidomy bankier pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Sherlock+-+Niewidomy+bankier Kino TV BOŻE NARODZENIE W KINO TV - Sherlock - Niewidomy bankier Logo Kino TV
Sherlock zostaje poproszony przez znajomego ze studiów o odnalezienie włamywacza, któremu udało się dostać do starannie strzeżonego budynku banku i namalować w jednym z gabinetów trudne do odszyfrowania graffiti. Holmes szybko zaczyna domyślać się, dla kogo zostawiono tę osobliwą wiadomość, lecz jej adresat zostaje odnaleziony martwy w swoim zamkniętym od środka mieszkaniu. Wkrótce w podobnych okolicznościach ginie następna ofiara, zaś próba odczytania pozostawionego po raz kolejny tajemniczego znaku sprowadza detektywów do muzeum antropologii oraz pewnej pięknej Chinki o mrocznej przeszłości.
Czas trwania: 89min. / Wielka Brytania, USA / 2010 / Kryminalny, Dramat, Dreszczowiec
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Sherlock - Niewidomy bankier. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Sherlock - Niewidomy bankier w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Sherlock - Niewidomy bankier można obejrzeć w:

Emisje w: Kino TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info