Reklama

Singielka godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Singielka

W najbliższym czasie nie ma żadnych emisji pozycji programowych: Singielka

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Singielka. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Singielka w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Singielka.

Poprzednie emisje Singielka

Emisja Singielka miała miejsce:

2018-07-15, 10:25 Singielka, odc. 193 Logo TVN Fabuła
Trwa rodzinna impreza u Nowackich. Tomasz dziękuje Elce za pomoc w uwolnieniu go z więzienia i ryzykowanie dla niego swojego życia. Między Tomaszem i Elką szczera rozmowa. Muszą sobie wyjaśnić wiele niedopowiedzianych spraw. Następnego dnia Singielka pisze swój ostatni felieton…
2018-07-15, 09:50 Singielka, odc. 192 Logo TVN Fabuła
Nadszedł dzień odnowienia przysięgi przez Nowackich. Od rana wszystko idzie nie tak, jak zaplanowała Sława. Gdy okazuje się, że Natalia nie wróciła na noc do domu, cała rodzina rozpoczyna jej poszukiwania. Tymczasem Elka idzie do redakcji „CO TAM?”, aby przekazać pracownikom informacje dotyczące fuzji. Złe wieści o Tomaszu nie pozwalają jej jednak dokończyć zebrania. Na przyjęciu w domu Nowackich zjawiają się niespodziewani goście…
2018-07-14, 10:25 Singielka, odc. 191 Logo TVN Fabuła
Elka ryzykując życie idzie na spotkanie z dilerem, który sprzedał Cezaremu narkotyki. Informacja o fuzji dwóch redakcji wzbudza w Krzyśku i Malenie strach przed utratą pracy. Swoim zachowaniem kompromitują się przed nową naczelną. Natalia postanawia pójść na randkę z poznanym w Antypodach Jankiem.
Reklama
2018-07-14, 09:50 Singielka, odc. 190 Logo TVN Fabuła
Na prośbę Elki, Dorota próbuje wyciągnąć od Cezarego informacje na temat dilera, u którego prawnik zaopatruje się w narkotyki. Zaintrygowana Olafem Natalia, umawia się z nim na spotkanie, by bliżej go poznać. Będąc pod wrażeniem jego odważnych decyzji, dziewczyna podaje swój numer telefonu poznanemu właśnie w Antypodach mężczyźnie. Zeznania Tomasza nie pokrywają się z zeznaniami Elki, co działa na jego niekorzyść.
2018-07-14, 09:15 Singielka, odc. 189 Logo TVN Fabuła
Po awanturze ze Sławą, Olgierd ponownie wyprowadza się z domu. Ceremonia odnowienia ślubów stoi pod znakiem zapytania. Konrad namawia Elkę, by zgodziła się na przejęcie konkurencyjnego portalu. Dla dziewczyny jednak najważniejsze jest teraz ratowanie Tomasza. Idzie do Cezarego z nadzieją, że uda jej się wymusić na nim przyznanie do winy. Tymczasem w „CO TAM?” Krzysiek rozpoczął współpracę z nowym zespołem jako redaktor naczelny.
2018-07-13, 06:15 Singielka, odc. 193 Logo TVN Fabuła
2018-07-12, 06:15 Singielka, odc. 192 Logo TVN Fabuła
2018-07-11, 06:15 Singielka, odc. 191 Logo TVN Fabuła
2018-07-10, 06:15 Singielka, odc. 190 Logo TVN Fabuła
2018-07-09, 06:15 Singielka, odc. 189 Logo TVN Fabuła
2018-07-08, 10:25 Singielka, odc. 188 Logo TVN Fabuła
Elka wciąż szuka dowodów, które mogłyby oczyścić Tomasza z zarzutów. Jednak zeznania składane przez nią na policji, tylko pogarszają sytuację Górskiego. Krzysiek rozpoczął proces rekrutacji nowych pracowników. Jedną z kandydatek jest Iza. Tymczasem przed Elką otworzyła się możliwość przejęcia portalu „CO TAM?”. W domu Sławy pojawia się Olaf, asystent Olgierda. Natalia dostrzega w nim idealnego kandydata na modela do jej zdjęć. Okazuje się jednak, że jest on dla niej kimś więcej…
2018-07-08, 09:50 Singielka, odc. 187 Logo TVN Fabuła
Monika z Andrzejem wracają do domu. Niestety ich córeczka musi jeszcze zostać w szpitalu pod opieką lekarzy. Policja znajduje w samochodzie Tomasza narkotyki. Mężczyzna ponownie zostaje zatrzymany. Elka szuka sposobu na wyciągnięcie go z więzienia. Prosi o pomoc znajomego policjanta, który informuje ją, jakie zarzuty zostaną postawione Górskiemu. Elka nie może uwierzyć w to, co słyszy. Kris załatwił Natalii sesję zdjęciową do reklamy szamponu. Dziewczyna liczy na zdobycie nowego doświadczenia jako fotograf. Okazuje się jednak, że ma być modelką.
2018-07-07, 10:25 Singielka, odc. 186 Logo TVN Fabuła
Elka zjawia się na komisariacie, gdzie po bójce z Cezarym został zatrzymany Tomasz. Po kilku godzinach zostaje wypuszczony do domu. Jednak następnego dnia policja ponownie wraca, by przeszukać samochód Górskiego. Krzysiek namawia Malenę i Dorotę, by razem z nim spróbowały ratować upadający portal. Kobiety podejmują wyzwanie. Obie jednak uzurpują sobie prawo do zarządzania redakcją. Załamany całą sytuacją Bajtek również szuka pracy u Elki. Sława gubi pieniądze przygotowane na uroczystość odnowienie przysięgi z Olgierdem.
2018-07-07, 09:50 Singielka, odc. 185 Logo TVN Fabuła
Gdy Andrzej skrzętnie przygotowuje mieszkanie na powrót żony z córką, w jego domu zjawia się Weronika z niespodzianką. Krzysiek obejmuje stanowisko redaktora naczelnego. Szuka poparcia u swoich redakcyjnych kolegów obiecując korzystne dla nich zmiany. Patryk i Gośka wykorzystują tą sytuację i rezygnują z pracy w „CO TAM?”. Krzysiek dowiaduje się od prawnika o kolejnych odejściach. Elka i Tomasz planują uczcić przyjście na świat córki Andrzeja i Moniki. Górski nie przychodzi jednak na umówione spotkanie.
2018-07-07, 09:15 Singielka, odc. 184 Logo TVN Fabuła
Zamiast zaplanowanej sesji zdjęciowej rozpoczyna się przedwczesna akcja porodowa Moniki. Tomasz z Elką zawożą rodzącą do szpitala i zawiadamiają Andrzeja. Monika prosi przyjaciół, by zostali rodzicami chrzestnymi jej nowonarodzonej córeczki. Kris spędza z Natalią coraz więcej czasu, pomagając jej przygotować zdjęcia na studia. Między nim i Robertem ponownie dochodzi do nieprzyjemnej wymiany zdań. Przygotowany przez Andrzeja raport finansowy portalu nie napawa optymizmem. Malena chce dowiedzieć się co knuje Paweł. Zakrada się do jego gabinetu i przegląda pozostawione przez prawnika dokumenty. Po tym co w nich zobaczy, rezygnuje z kandydowania na stanowisko naczelnej.
Reklama
2018-07-06, 06:10 Singielka, odc. 188 Logo TVN Fabuła
2018-07-05, 06:10 Singielka, odc. 187 Logo TVN Fabuła
2018-07-04, 06:10 Singielka, odc. 186 Logo TVN Fabuła
2018-07-03, 06:10 Singielka, odc. 185 Logo TVN Fabuła
2018-07-02, 06:10 Singielka, odc. 184 Logo TVN Fabuła
2018-07-01, 07:30 Singielka, odc. 183 Logo TVN Fabuła
Krzysiek wykorzystuje nadarzającą się okazję, by zdemaskować nieuczciwą grę Maleny i aranżuje spotkanie Viktora z Pawłem. Skruszony Max prosi Elkę o wybaczenie i przedstawia jej dokument potwierdzający jego szczere intencje. Tymczasem Tomasz i Konrad nieustannie prześcigają się w pomysłach, rywalizując miedzy sobą o zainteresowanie Elki. W ramach odprężenia, Konrad zaprasza Elkę na romantyczną komedię. Dziewczyna decyduje się jednak pójść w towarzystwie Tomasza na sesję zdjęciową Moniki. Sława przeprasza Bena za niesłuszne oskarżenia o romans z Natalią. Rekompensatą ma być zorganizowanie w Antypodach swojego przyjęcia. Kobieta stawia jednak warunki, na które właściciel kawiarni nie chce się zgodzić.
2018-07-01, 07:00 Singielka, odc. 182 Logo TVN Fabuła
Robert nie daje za wygraną i próbuje odzyskać Natalię. Mają mu w tym pomóc bilety na jej wymarzoną podróż. Również Hanna chce pomóc synowi w odzyskaniu narzeczonej i próbuje kupić jej miłość. W romantycznej atmosferze Max wyznaje Elce miłość. Zaskoczona dziewczyna wraca do redakcji, gdzie Tomasz mówi jej prawdę o złych intencjach komika. Kolejnego dnia dochodzi do konfrontacji Maxa z Elką. Mężczyzna wyjawia powód, dla którego nagrywał prowadzone na jej temat rozmowy. By pocieszyć zdruzgotaną Elkę, Konrad i Tomasz zaczynają znów ze sobą rywalizować. W redakcji „CO TAM?” zjawia się Viktor. Przerażona Malena próbuje się go pozbyć.
2018-06-30, 08:00 Singielka, odc. 181 Logo TVN Fabuła
Tomasza i Konrada łączy wspólny wróg - Max. Chcąc ostrzec przyjaciółkę przed jego knowaniami proszą ją o rozmowę. Elka obiecuje, że poświęci im czas po powrocie ze spotkania z inwestorem. Niestety przeszkadza jej w tym Max. Górski z Wilczyńskim bezskutecznie czekają na Elkę w redakcji. Dorota próbuje przekonać Krzyśka, by przedstawił Zarządowi „CO TAM?” pomysł na promocję aplikacji dla zakochanych, w zamian za wycofanie pozwu. Kempa dostrzega w tym szansę na uzyskanie stanowiska redaktora naczelnego. Podczas spotkania z Krisem, wspomnienia o byłym narzeczonym doprowadzają Natalię do płaczu.
2018-06-30, 07:30 Singielka, odc. 180 Logo TVN Fabuła
Elka zleca Tomaszowi pierwsze zadanie, które ma wykonać wspólnie z Konradem. Wilczyński próbuje nawiązać z fotografem nić porozumienia, mówiąc mu o swoich obawach wobec Maxa. Elka wciąż unika spotkania z Dorotą, która uparcie namawia ją do promowania aplikacji dla zakochanych. Sława za wszelką cenę chce się dowiedzieć, z kim spotyka się jej młodsza córka. Max kolejny raz próbuje wyciągnąć informacje na temat Elki, tym razem od Konrada. Potajemnie nagrywa prowadzoną z nim rozmowę. Nie wie jednak, że sam też jest nagrywany.
2018-06-30, 07:00 Singielka, odc. 179 Logo TVN Fabuła
Konrad i Max nie przypadają sobie do gustu. Podczas spotkania nie szczędzą sobie kąśliwych uwag. Nieufny wobec Maxa Wilczyński, przestrzega przed nim Elkę. Między Natalią i Mikołajem dochodzi do ostrej wymiany zdań, która doprowadza do rękoczynów. Andrzej przyznaje się Monice do spotkań z Weroniką, tłumacząc jej jaki był ich prawdziwy powód. Monika nie kryje zdenerwowania i postanawia się z nią spotkać. Natalia próbuje przekonać Tomasza, by przyjął propozycję pracy w „Co Więcej”. Nieprzekonany do tego pomysłu Górski zdradza jej swoje obawy. Jeszcze tego samego dnia podejmuje ostateczną decyzję. Krzysiek namawia Pawła na publikowanie artykułów o zdradach znanych celebrytów, które wyśledził jego detektyw.
2018-06-29, 06:40 Singielka, odc. 183 Logo TVN Fabuła
2018-06-28, 06:40 Singielka, odc. 182 Logo TVN Fabuła
2018-06-27, 06:40 Singielka, odc. 181 Logo TVN Fabuła
2018-06-26, 06:40 Singielka, odc. 180 Logo TVN Fabuła
2018-06-25, 06:40 Singielka, odc. 179 Logo TVN Fabuła
Reklama
2018-06-24, 07:30 Singielka, odc. 178 Logo TVN Fabuła
Elka staje się coraz bardziej podejrzliwa w stosunku do Maxa. Pyta Mikołaja, czy to on przekazał komikowi poufne informacje, o których pisała jako Singielka. Natalia wraca na część etatu do pracy u Bena. Chcąc się zemścić za utratę posady, Iza umawia się w Antypodach z Krisem i próbuje go uwieść. Portal Elki potrzebuje drugiego fotografa, w związku z tym to dobra okazja do zaproponowania pracy Tomaszowi. Krzysiek posługując się szantażem, próbuje namówić Andrzeja, by poparł jego kandydaturę na stanowisko redaktora naczelnego. Tymczasem w redakcji „Co Więcej” niespodziewanie zjawia się Konrad.
2018-06-24, 07:00 Singielka, odc. 177 Logo TVN Fabuła
Sandra zrywa z Juhasem i umawia się na randkę z Igorem. Zadowolony ze swojego podstępu Krzysiek przekazuje chłopakowi swoje dalsze wytyczne dotyczące ich związku. Jednak zachowanie Igora wzbudza w nim kolejny niepokój o córkę. Zdegustowani sytuacją w „CO TAM?” Patryk i Gosia proszą Elkę o posadę w jej redakcji. Max wciąż knuje za plecami Elki. Wypytuje o nią jej przyjaciół, nagrywając potajemnie prowadzone rozmowy. Sama Elka przekonuje się, że mężczyzna ma na jej temat informacje, o których nie powinien wiedzieć. Natalia spotyka w Antypodach Izę, która planuje podjąć tam pracę. Zbulwersowana dziewczyna nie chce do tego dopuścić.
2018-06-23, 08:00 Singielka, odc. 176 Logo TVN Fabuła
„CO TAM?” traci coraz więcej czytelników. Trudną sytuację portalu po raz kolejny próbuje wykorzystać Krzysiek. W zamian za stołek naczelnego przedstawia Pawłowi swój plan naprawczy. Jego pomysł wzbudza jednak ogólną niechęć wśród pozostałych pracowników. Elka wciąż waha się czy reklamować w swoim portalu aplikację dla zakochanych i pyta o radę najbliższych współpracowników. Max namawia ją, by przedtem razem zrobili sobie próbny test sprawdzając, czy do siebie pasują. Wynik jest zaskakujący. Elka nie wie jednak, że Max potajemnie nagrywa ich rozmowę. Olgierd wraca do domu. Szczęśliwa Sława proponuje mu, by odnowili swoją małżeńską przysięgę. Miłosne uniesienie przeżywa również Staszek. Podczas wizyty u Nowackich oznajmia, że zamierza się ożenić.
2018-06-23, 07:30 Singielka, odc. 175 Logo TVN Fabuła
Elka czuje, że musi pomóc Tomaszowi i dzwoni do niego z propozycją pracy. Tymczasem w jej redakcji zjawia się Dorota. Oszukana przez Cezarego chce odwdzięczyć się Elce za to, że ostrzegła ją przed podstępnym prawnikiem i proponuje kontrakt z bogatą amerykańską firmą. Jednak reklamowanie aplikacji dla zakochanych wydaje się Elce mało ambitne. Monika szybko zauważa, że korzyści finansowe są bardzo kuszące i próbuje namówić sceptycznie nastawioną do tego pomysłu szefową. Poznana w szkole rodzenia Weronika, odwiedza Andrzeja w redakcji stawiając go w niezręcznej sytuacji. Pod pretekstem złego samopoczucia wymusza na nim odwiezienie jej do domu. Chcąc jej pomóc, mężczyzna okłamuje Monikę, wplątując jednocześnie w swoje kłamstwo Krzyśka. Kris namawia Natalię, by zdecydowała się pójść na ASP i oferuje swoją pomoc w przygotowaniu do egzaminów.
2018-06-23, 07:00 Singielka, odc. 174 Logo TVN Fabuła
Elka z trudem przyjmuje informację o wyjeździe Tomasza. Opacznie rozumie jego słowa myśląc, że przenosi się do byłej dziewczyny. Tymczasem Górski odbiera od Agnieszki telefon z propozycją ciekawej pracy w Gdańsku. Olgierd trafia do szpitala. Pełna wyrzutów sumienia Sława obwinia się za zły stan zdrowia męża. Podczas odwiedzin u ojca w szpitalu, Natalia poznaje swojego nowego wielbiciela, który ofiarował jej tajemniczy prezent. Tomasz pomaga bratu zaaranżować spotkanie z Sandrą. Gdy Igor zjawia się w redakcji, widzi jak Sandra ostentacyjnie flirtuje z Juhasem. Zawiedziony chłopak zawiera układ z ojcem dziewczyny.
2018-06-22, 06:40 Singielka, odc. 178 Logo TVN Fabuła
2018-06-21, 06:40 Singielka, odc. 177 Logo TVN Fabuła
2018-06-20, 06:40 Singielka, odc. 176 Logo TVN Fabuła

Emisje archiwalne Singielka

Emisja Singielka miała miejsce:

2018-06-19, 06:40 Singielka, odc. 175 Logo TVN Fabuła
2018-06-18, 06:40 Singielka, odc. 174 Logo TVN Fabuła
2018-06-17, 07:30 Singielka, odc. 173 Logo TVN Fabuła
2018-06-17, 07:00 Singielka, odc. 172 Logo TVN Fabuła
2018-06-16, 08:00 Singielka, odc. 171 Logo TVN Fabuła
2018-06-16, 07:30 Singielka, odc. 170 Logo TVN Fabuła
2018-06-16, 07:00 Singielka, odc. 169 Logo TVN Fabuła
2018-06-15, 06:40 Singielka, odc. 173 Logo TVN Fabuła
2018-06-14, 06:40 Singielka, odc. 172 Logo TVN Fabuła
2018-06-13, 06:40 Singielka, odc. 171 Logo TVN Fabuła
2018-06-12, 06:40 Singielka, odc. 170 Logo TVN Fabuła
2018-06-11, 06:40 Singielka, odc. 169 Logo TVN Fabuła

Emisja w stacjach

Singielka można obejrzeć w:

Emisje w: TVN Fabuła

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info