Skrzydła odwagi godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Skrzydła odwagi

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Skrzydła odwagi będzie miała miejsce:

2018-01-28

14:35 Zapisz 2018-01-28 14:35:00 2018-01-28 15:30:00 Europe/Warsaw Skrzydła odwagi Więcej Skrzydła odwagi pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Skrzydła+odwagi Stopklatka TV Skrzydła odwagi Premiera Logo Stopklatka TV
Opowieść o pierwszych lotach pocztowych nad Atlantykiem. Dwaj piloci Jean Mermoz i Antoine de Saint-Exupéry dostarczają przesyłki pocztowe na trasie Ameryka Południowa - Francja. Po niedługim czasie do ich zespołu dołącza Henri Guillaumet. Niestety już pierwszy jego lot kończy się tragicznie.
Czas trwania: 41min. / USA / 1995 / fabularny, przygodowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Skrzydła odwagi. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Skrzydła odwagi w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Skrzydła odwagi można obejrzeć w:

Emisje w: Stopklatka TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info