Sto tysięcy bocianów godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Sto tysięcy bocianów

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Sto tysięcy bocianów będzie miała miejsce:

2018-01-05

17:51 Zapisz 2018-01-05 17:51:00 2018-01-05 18:15:00 Europe/Warsaw Sto tysięcy bocianów - odc. 10 Więcej Sto tysięcy bocianów pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Sto+tysięcy+bocianów TVP3 Białystok Sto tysięcy bocianów - odc. 10 Logo TVP3 Białystok
Czas trwania: 22min. / POLSKA / 2007 / serial dokumentalny TVP
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Sto tysięcy bocianów. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Sto tysięcy bocianów w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Sto tysięcy bocianów można obejrzeć w:

Emisje w: TVP3 Białystok

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info