Tajemnice, zamki i podziemia godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Tajemnice, zamki i podziemia

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Tajemnice, zamki i podziemia będzie miała miejsce:

2017-11-30

02:15 Zapisz 2017-11-30 02:15:00 2017-11-30 02:30:00 Europe/Warsaw Tajemnice, zamki i podziemia - Wojna o Śląsk - nieznana historia Więcej Tajemnice, zamki i podziemia pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Tajemnice,+zamki+i+podziemia TVP Historia Tajemnice, zamki i podziemia - Wojna o Śląsk - nieznana historia Logo TVP Historia
Program historyczny. Tym razem opowiadamy o wojnach śląskich. Jedną z ważniejszych bitew była bitwa pod Lutynią, która otworzyła Fryderykowi drogę do Wrocławia.
Czas trwania: 11min. / Polska / 2006
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Tajemnice, zamki i podziemia. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Tajemnice, zamki i podziemia w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Tajemnice, zamki i podziemia można obejrzeć w:

Emisje w: TVP Historia

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info