Reklama

Tajemniczy klient godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Tajemniczy klient będzie miała miejsce:

2018-03-25

02:15 Tajemniczy klient, odc. 8/13: Błędne koło Logo Food Network
Z uwagi na spadek sprzedaży usług dostawczych i liczne skargi klientów, Slice Works w Denver prosi Charlesa Stilesa o przyjrzenie się rowerowej firmie kurierskiej. Tajemniczy Klienci odkryją, że jeden z kurierów ma dwie prace jednocześnie. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
/ USA / serial
02:45 Tajemniczy klient, odc. 9/13: Sekretne pary Logo Food Network
Gdy właściciele Indulge Bistro and Wine Bar w Kolorado dostrzegają nieścisłości w kosztach zakupów żywności, zwracają się o pomoc do Charlesa Stilesa. Tajemniczy klienci jako winnych wskażą niektórych pracowników. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
/ USA / serial

2018-03-26

05:15 Tajemniczy klient, odc. 8/13: Błędne koło Logo Food Network
USA serial
Reklama
05:40 Tajemniczy klient, odc. 9/13: Sekretne pary Logo Food Network
USA serial

2018-04-01

02:15 Tajemniczy klient, odc. 10/13: Oszustwa w stylu vintage Logo Food Network
Jimmy, właściciel Rockabillies, niepokoi się spadkiem poziomu sprzedaży, zwłaszcza podczas wystawy klasycznych samochodów. Charles Stiles przysyła tajemniczych klientów, którzy odkryją, że jego pracownicy łamią szereg zasad. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
/ USA / serial
02:45 Tajemniczy klient, odc. 11/13: Zmowa Logo Food Network
Właścicielka Black Rose Tavern widzi błędy w kasie i obawia się, że ktoś dopuszcza się kradzieży. Charles Stiles wysyła tajemniczych klientów, którzy dowiedzą się, że ktoś wykorzystuje jej działalność charytatywną do prywatnych celów. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
/ USA / serial

2018-04-02

05:15 Tajemniczy klient, odc. 10/13: Oszustwa w stylu vintage Logo Food Network
USA serial
05:40 Tajemniczy klient, odc. 11/13: Zmowa Logo Food Network
USA serial

2018-04-08

02:15 Tajemniczy klient, odc. 12/13: Kawiarniany zamach stanu Logo Food Network
Nowym właścicielom Cafe Aldente w Studio City wydaje się, że ich pracownicy wciąż stosują dawne praktyki. Tajemniczy klienci pojawiają się w kawiarni, by przekonać się, czy ktoś ignoruje nowe zasady. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
/ USA / serial
02:45 Tajemniczy klient, odc. 13: Córeczka tatusia Logo Food Network
Gdy Joe i Fran, właściciele Geppino's Sicilian Kitchen, słyszą skargi klientów na temat skradzionych przedmiotów, Joe podejrzewa, że winny może być chłopak ich córki. Dzięki tajemniczym klientom odnajdziecie złodzieja. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
/ USA / serial

2018-04-09

05:15 Tajemniczy klient, odc. 12/13: Kawiarniany zamach stanu Logo Food Network
USA serial
05:40 Tajemniczy klient, odc. 13: Córeczka tatusia Logo Food Network
USA serial

2018-04-15

02:15 Tajemniczy klient, odc. 1/13: Świąteczni złodzieje Logo Food Network
Kristian, właściciel Tavern on Main, obawia się, że ktoś z jego personelu kradnie datki z dorocznej imprezy charytatywnej restauracji. Charles Stiles wysyła tajemniczych klientów, którzy sprawdzą, czy pracownicy nie zabierają zamiast dawać.
/ USA / serial
02:45 Tajemniczy klient, odc. 2/13: Zniżka dla pracownika Logo Food Network
Andy, właściciel 55 Degree Wine oraz Link-n-Hops w Los Angeles uważa, że niezgodności w jego restauracji oraz sklepie z winem są ze sobą powiązane. Charles Stiles wysyła tajemniczych klientów, Destiney i Roba, którzy przeprowadzą śledztwo.
/ USA / serial

2018-04-16

05:15 Tajemniczy klient, odc. 1/13: Świąteczni złodzieje Logo Food Network
USA serial
Reklama
05:40 Tajemniczy klient, odc. 2/13: Zniżka dla pracownika Logo Food Network
USA serial

2018-04-22

02:15 Tajemniczy klient, odc. 3/13: Znikający zysk Logo Food Network
W obawie, że ktoś z personelu korzysta z zasobów restauracji, by prowadzić konkurencyjną firmę cateringową, Lenny, właściciel Cookin's with Lenny Smokehouse w Los Angeles, prosi o pomoc Charlesa Stilesa.
/ USA / serial
02:45 Tajemniczy klient, odc. 4/13: Znikające pamiątki Logo Food Network
Właściciele Fenders Moto Cafe and Brew Pub w Portland w stanie Oregon wzywają Charlesa Stilesa, gdy odkrywają, że zniknęła część cennych pamiątek motocyklowych. Tajemniczy klienci sprawdzą, czy odpowiada za to któryś z pracowników.
/ USA / serial

2018-04-23

05:15 Tajemniczy klient, odc. 3/13: Znikający zysk Logo Food Network
USA serial
05:40 Tajemniczy klient, odc. 4/13: Znikające pamiątki Logo Food Network
USA serial

2018-04-29

02:15 Tajemniczy klient, odc. 5/13: Złodziej kebabów Logo Food Network
Po stwierdzeniu niezgodności w ilości zapasów, właściciele Dar Salam w Portland obawiają się, że nowy, iracki wózek z jedzeniem, który konkuruje z ich restauracją, ma coś wspólnego z problemem. Charles Stiles pomoże im wyjaśnić sytuację.
/ USA / serial
02:45 Tajemniczy klient, odc. 6/13: Co się dzieje po ósmej bili Logo Food Network
Kent, właściciel Uptown Billiards w Portland uważa, że specjalista od mediów społecznościowych, który miał promować jego restaurację, nie spełnia swojego zadania. Charles przysyła Amber, która odkryje, że klienci restauracji są oszukiwani.
/ USA / serial

2018-04-30

05:15 Tajemniczy klient, odc. 5/13: Złodziej kebabów Logo Food Network
USA serial
05:40 Tajemniczy klient, odc. 6/13: Co się dzieje po ósmej bili Logo Food Network
USA serial
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Tajemniczy klient. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Tajemniczy klient w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje Tajemniczy klient

Emisja Tajemniczy klient miała miejsce:

2018-03-19, 05:40 Tajemniczy klient, odc. 7/13: Heavymetalowy bałagan Logo Food Network
Właściciele Toad Tavern w Littleton chcą wiedzieć, czy zespół ich syna nie skupia się bardziej na swoich aspiracjach niż na pracy w restauracji. Charles przysyła im Tajemniczych Klientów, którzy ustalą, że problem stanowi inny pracownik. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
2018-03-19, 05:15 Tajemniczy klient, odc. 6/13: Kłopoty z klientami Logo Food Network
W obawie o to, czy stali klienci nie cieszą się zbytnimi przywilejami, Larry, właściciel knajpy 730 South w Denver, prosi Charlesa Stilesa o pomoc. Tajemniczy Klienci odkryją, że źródłem problemu może być jeden z pracowników baru. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
2018-03-18, 02:45 Tajemniczy klient, odc. 7/13: Heavymetalowy bałagan Logo Food Network
2018-03-18, 02:15 Tajemniczy klient, odc. 6/13: Kłopoty z klientami Logo Food Network
2018-03-12, 05:40 Tajemniczy klient, odc. 5/13: Kłopoty ze znakiem towarowym Logo Food Network
Po udanej batalii z pewną siecią fast food o prawa do autorskiej kanapki, właściciel Devine Pastabilities w San Diego obawia się, że teraz ktoś z jego knajpy próbuje wykraść jego kulinarne kreacje. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
2018-03-12, 05:15 Tajemniczy klient, odc. 4/13: Pojedynek food trucków Logo Food Network
Marko i Brett są właścicielami konkurujących ze sobą food trucków w San Diego, jednak odkładają na bok rywalizację, by dowiedzieć się, dlaczego obaj odczuwają spadek przychodów. Charles wysyła Tajemniczych Klientów, którzy znajdą winnego. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
Reklama
2018-03-11, 02:45 Tajemniczy klient, odc. 5/13: Kłopoty ze znakiem towarowym Logo Food Network
2018-03-11, 02:15 Tajemniczy klient, odc. 4/13: Pojedynek food trucków Logo Food Network
2018-03-05, 05:40 Tajemniczy klient, odc. 3/13: Sabotaż awansu Logo Food Network
Gdy Isabel i Todd, właściciele Barrio Star w San Diego, spierają się o to, którego kelnera awansować na menedżera, proszą Charlesa Stilesa o pomoc w mediacjach. Tajemniczy Klienci odkryją, że jeden z kandydatów jest ofiarą sabotażu. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
2018-03-05, 05:15 Tajemniczy klient, odc. 2/13: Koktajlowa porażka Logo Food Network
Obawiając się, że wskutek rywalizacji barmanów zaczyna znikać alkohol, Sarra, właściciel The Compass w Carlsbad w Kalifornii, prosi Charlesa o śledztwo. Tajemniczy Klienci dowiedzą się, kto naprawdę za tym stoi. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
2018-03-04, 02:45 Tajemniczy klient, odc. 3/13: Sabotaż awansu Logo Food Network
2018-03-04, 02:15 Tajemniczy klient, odc. 2/13: Koktajlowa porażka Logo Food Network
2018-02-26, 05:40 Tajemniczy klient, odc. 1/13: Schodzimy na psy Logo Food Network
Po odkryciu nieścisłości w zapasach kurczaka i wołowiny, współwłaściciele Shades Oceanfront Bistro proszą o pomoc Charlesa Stilesa. Tajemniczy Klienci odkryją, że jeden z pracowników prowadzi na boku własny biznes. Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, przynoszących wstyd branży gastronomicznej.
2018-02-26, 05:15 Tajemniczy klient, odc. 13: Zły kredyt Logo Food Network
Gdy Chai, właściciel nazwanej jego imieniem restauracji w Honolulu, zauważa brak licznych paragonów, prosi o pomoc Charlesa Stilesa. Tajemniczy klienci sprawdzą, czy personel tylko się myli, czy postępuje nieuczciwie.
2018-02-25, 02:45 Tajemniczy klient, odc. 1/13: Schodzimy na psy Logo Food Network
2018-02-25, 02:15 Tajemniczy klient, odc. 13: Zły kredyt Logo Food Network

Emisje archiwalne Tajemniczy klient

Emisja Tajemniczy klient miała miejsce:

2018-02-19, 05:40 Tajemniczy klient, odc. 12/13: Pożar na plaży Logo Food Network
2018-02-19, 05:15 Tajemniczy klient, odc. 11/13: Nieproszeni goście w hawajskim klubie Logo Food Network
2018-02-18, 02:45 Tajemniczy klient, odc. 12/13: Pożar na plaży Logo Food Network
2018-02-18, 02:15 Tajemniczy klient, odc. 11/13: Nieproszeni goście w hawajskim klubie Logo Food Network
2018-02-12, 05:40 Tajemniczy klient, odc. 10/13: Dalekomorska dostawa Logo Food Network
2018-02-12, 05:15 Tajemniczy klient, odc. 9/13: Awantura o pamiątki Logo Food Network
2018-02-11, 02:45 Tajemniczy klient, odc. 10/13: Dalekomorska dostawa Logo Food Network
2018-02-11, 02:15 Tajemniczy klient, odc. 9/13: Awantura o pamiątki Logo Food Network
2018-02-05, 05:40 Tajemniczy klient, odc. 8/13: Lokalni celebryci Logo Food Network
2018-02-05, 05:15 Tajemniczy klient, odc. 7/13: Katastrofa z wózkami Logo Food Network

Emisja w stacjach

Tajemniczy klient można obejrzeć w:

Emisje w: Food Network

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info