Tajne bunkry mafii godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Tajne bunkry mafii

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Tajne bunkry mafii będzie miała miejsce:

2017-11-29

21:00 Zapisz 2017-11-29 21:00:00 2017-11-29 22:00:00 Europe/Warsaw Tajne bunkry mafii Więcej Tajne bunkry mafii pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Tajne+bunkry+mafii National Geographic Tajne bunkry mafii Logo National Geographic
Ścigani bossowie organizacji przestępczych organizują sobie kryjówki, w których bezpieczni zarządzają swoim mafijnym imperium. W roli takiego schronienia doskonale sprawdzają się bunkry. Dzięki współpracy z włoską policją autorzy dokumentu mogą zobaczyć naszpikowane kamerami przemysłowymi podziemne labirynty, pełne tajnych przejść, ukrytych pomieszczeń i tuneli, które służą groźnym bandytom. Jednostki specjalne czeka trudne zadanie wykurzenia mafiosów z ich doskonale zabezpieczonych kryjówek. W programie występuje profesor John Dickie - ekspert, który dzieli się swoją ogromną wiedzą na temat potężnych organizacji przestępczych na świecie.
Czas trwania: 52min. / Wielka Brytania / 2013 / film dokumentalny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Tajne bunkry mafii. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Tajne bunkry mafii w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Tajne bunkry mafii można obejrzeć w:

Emisje w: National Geographic

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info