Reklama

Transporter 2 godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Transporter 2

W najbliższym czasie nie ma żadnych emisji pozycji programowych: Transporter 2

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Transporter 2. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Transporter 2 w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje Transporter 2

Emisja Transporter 2 miała miejsce:

2018-02-27, 21:00 Transporter 2: Chimera, sez. 2, odc. 10 Logo Nowa TV
Frank nawiązuje współpracę z FBI. Ma przechwycić groźną broń chemiczną, zwaną Chimerą, od szefa mafii chicagowskiego Chinatown, Louisa Tiena, członka Triady. Ładunkiem interesuje się terrorysta Damian Blake. Obaj mężczyźni nigdy się spotkali, co Frank z pomocą agentów wywiadu próbuje wykorzystać, podszywając się pod zamachowca. Podstęp się udaje. Centrum dowodzenia Tiena znajduje się w jednej z chińskich restauracji i fałszywy Blake bez problemu się tam dostaje. Gdy jednak zbliża się moment transakcji, sprawy się komplikują. Okazuje się, że zarówno w szeregach mafii, jak i wśród agentów FBI działają szpiedzy, którzy mogą udaremnić całą akcję.
2018-02-27, 20:00 Transporter 2: Trust, sez. 2, odc. 9 Logo Nowa TV
Frank pomaga Rose Marquez uwolnić się od jej agresywnego chłopaka, Zachary'ego Schramma, wpływowego kanadyjskiego biznesmena. Kierowca dostarcza kobietę na lotnisko, skąd Rose ma się udać do Brazylii. Na pokładzie samolotu okazuje się, że Frank zdradził Zachary'emu plany swojej klientki. Dziewięć miesięcy później obecny zleceniodawca, Charles Gagnon, zostaje aresztowany podczas transportu. Wkrótce policja przepytuje kierowcę w sprawie niedawnego zaginięcia Rose. Wtedy Caterina Boldieu i Jules Faroux natrafiają na sfałszowane wiadomości, które Frank miał rzekomo wysyłać do kobiety. Odkrywają, że Rose z pomocą Gagnona próbuje wrobić transportera we własne porwanie.
2018-02-22, 23:50 Transporter 2: T2, sez. 2, odc. 8 Logo Nowa TV
Trzeba odzyskać ważne dokumenty trzymane w pilnie strzeżonej willi na Krymie. Zleceniodawca chciał powierzyć to zadanie dwóm dostawcom: jednym z nich miał być Bernard Dassin, drugim - Frank. Ten ostatni, kierowany dumą i troską o własne bezpieczeństwo, nie przyjmuje oferty. Zmienia jednak zdanie, kiedy klient obwieszcza, że sprawa jest powiązana z zaginięciem ukochanej Franka. Istnieją dowody na to, że w jej zniknięcie był zamieszany minister, który obecnie przebywa właśnie na Półwyspie Krymskim. W tej sytuacji Frank jest zmuszony połączyć siły z Dassinem i jego pomocnikiem, Julesem Faroux. Dostawca nie wierzy w lojalność swoich nowych wspólników.
Reklama
2018-02-22, 22:50 Transporter 2: Sex, Lies and Video Tapes, sez. 2, odc. 7 Logo Nowa TV
Frank ma za zadanie przetransportować paczkę z sukienką, na której można znaleźć ślady DNA. Kurier otrzymuje przesyłkę od albańskiego alfonsa. Nie wszystko jednak przebiega zgodnie z ułożonym wcześniej planem i Frank wbrew swojej woli wplątuje się w aferę związaną z handlem żywym towarem oraz tajemniczym zaginięciem.

Emisje archiwalne Transporter 2

Emisja Transporter 2 miała miejsce:

2018-01-15, 20:10 MEGA HIT - Transporter 2 Logo Polsat
2018-01-15, 01:20 Transporter 2 Logo Polsat
2017-09-29, 21:00 Transporter 2 Logo Polsat Film
2017-09-28, 23:40 Transporter 2 Logo Polsat Film

Emisja w stacjach

Transporter 2 można obejrzeć w:

Emisje w: Nowa TV, Polsat, Polsat Film

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info