Reklama

Trzynasty Apostoł godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Trzynasty Apostoł

W najbliższym czasie nie ma żadnych emisji pozycji programowych: Trzynasty Apostoł

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Trzynasty Apostoł. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Trzynasty Apostoł w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Trzynasty Apostoł.

Poprzednie emisje Trzynasty Apostoł

Emisja Trzynasty Apostoł miała miejsce:

2018-07-12, 01:10 Trzynasty Apostoł, sez. 2A, odc. 12: Objawienie Logo TV Puls
Główny bohater serialu - Gabriel Antinori jest młodym księdzem i profesorem teologii, który wykłada na uniwersytecie. W swojej pracy koncentruje się na badaniu i przekraczaniu granic pomiędzy nauką, wiarą i zjawiskami paranormalnymi. Kieruje nim chęć poznania tajemnic życia, w tym celu współpracuje z instytucją o nazwie „Kongregacja Prawdy”. Pierwszym przypadkiem, który bada są lewitujące, sześcioletnie bliźniaki. Na miejscu spotyka Claudię Munari - ładną i czarującą psychoterapeutkę, która wierzy, że wszystko ma swoje racjonalne wytłumaczenie. Wzajemna fascynacja zacieśnia ich współpracę. Razem próbują dociec prawdy, która okazuje się wychodzić daleko poza ich racjonalne i religijne przekonania. Gabriel zaczyna podejrzewać, że „Kongregacja Prawdy” nie zajmuje się badaniem paranormalnych zjawisk samych w sobie, tylko poszukuje sposobu na pokonanie tajemniczego wroga, który czai się za ich kulisami i ma jasny cel, którego on na razie nie pojmuje...
2018-07-12, 00:10 Trzynasty Apostoł, sez. 2A, odc. 11: Tajemna władza Logo TV Puls
2018-07-11, 01:00 Trzynasty Apostoł, sez. 2A, odc. 10: Płacz demona Logo TV Puls
Reklama
2018-07-10, 23:50 Trzynasty Apostoł, sez. 2A, odc. 9: Człowiek w czerni Logo TV Puls
2018-07-05, 01:00 Trzynasty Apostoł, sez. 2A, odc. 8: Przymierze krwi Logo TV Puls
2018-07-04, 23:45 Trzynasty Apostoł, sez. 2A, odc. 7: Wiara Logo TV Puls
2018-07-04, 01:25 Trzynasty Apostoł, sez. 2A, odc. 6: Paranormalne więzi Logo TV Puls
W ośrodku dla trudnej młodzieży przebywa chłopiec, który znajduje się w centrum niewyjaśnionych wydarzeń. Wszystko wskazuje na to, że posiada on nadprzyrodzone moce. Gabriel po raz pierwszy musi stawić czoło tej diabelskiej, ciemnej strony mocy.
2018-07-04, 00:15 Trzynasty Apostoł, sez. 2A, odc. 5: Póki śmierć nas nie rozłączy Logo TV Puls
Gabriel bada obecność złośliwego stworzenia, które zamieszkuje w starej willi. Niespokojne duchy przeszłości nie chcą jej opuścić i nie pozwalają nowym lokatorom na wprowadzenie się. Z kolei, w ośrodku dla trudnej młodzieży przebywa chłopiec, który znajduje się w centrum niewyjaśnionych wydarzeń. Wszystko wskazuje na to, że posiada on nadprzyrodzone moce. Gabriel po raz pierwszy musi stawić czoło diabelskiej, ciemnej strony mocy.
2018-06-28, 01:15 Trzynasty Apostoł, sez. 2A, odc. 4: Dom diabła Logo TV Puls
Gabriel i Isaia stają w obliczu najtrudniejszej bitwy. Całe miasto zostało pokonane przez zło. Jedyną nadzieją jest teraz słynny egzorcysta. Czy podejmie się tego zadania?
2018-06-27, 23:55 Trzynasty Apostoł, sez. 2A, odc. 3: Między życiem a śmiercią Logo TV Puls
Cudowny powrót Gabriela do życia jeszcze bardziej wiąże go z Claudią. Jednak w Zgromadzeniu są osoby, którzy wątpią w niego i mają wiele obaw dotyczących jego mocy. Gabriel dręczy tajemnica objawienia chłopca, który jest w stanie śpiączki, dlatego postanawia ją rozwiązać.
2018-06-27, 01:15 Trzynasty Apostoł, sez. 2A, odc. 2: Męczennica Logo TV Puls
Gabriel bada tajemnicę stygmatów. Młoda zakonnica pokazuje powstałe na jej ciele rany, które przypominają rany zadane Chrystusowi. Claudia sądzi, że pokazane przez młodą kobietę rany są wynikiem jej religijnego fanatyzmu. Gabriel odkrywa, że za tajemnicą stoi starożytny mistyczny rytuał. Więź Claudią i Gabrielem zostaje poddana próbie…
2018-06-27, 00:00 Trzynasty Apostoł, sez. 2A, odc. 1: Uzdrowiciel Logo TV Puls
2018-06-21, 01:30 Trzynasty Apostoł, sez. 1, odc. 12: Proroctwo Logo TV Puls
Podczas gdy Demetrio dostarcza Isaia do siedziby Torchbearer, Serventii bezlitośnie przesłuchuje Alessandra Foschiego próbując dowiedzieć się, gdzie jest ukryta anty - ewangelia, która pozwala Gabrielowi uprzedzać jego każdy ruch. Jednak Foschii milczy, gdyż chce, by Gabriel poznał prawdę i mógł w końcu sam świadomie wybrać, kim chce być i jak żyć. Serventii, zdając sobie sprawę z przewagi Gabriela, decyduje się na zmianę planu: wypuszcza Claudię na wolność, a Demetria uznaje za niepotrzebnego... Tymczasem Gabriel dowiaduje się z anty-ewangelii, że jego życie było częścią planu unicestwienia Kościoła od środka. Z przerażeniem zaczyna przypuszczać, że jego relacja z Claudią, również mogła być wyreżyserowana. Jezuita postanawia zmierzyć się ze swoimi koszmarami i wraca do domu rodzinnego, który kryje odpowiedzi na wszystkie nurtujące go pytania. Na miejscu odkrywa kim jest jego prawdziwy ojciec i co naprawdę stało się feralnej nocy, powtarzanej w snach. Szok jaki przeżywa przywraca mu pamięć... W międzyczasie obok niego pojawia się Claudia, która przypomina mu, że ma wolną wolę i to on decyduje jakim człowiekiem będzie.
2018-06-21, 00:20 Trzynasty Apostoł, sez. 1, odc. 11: Krąg Plutarcha Logo TV Puls
Pietro odnajduje i ratuje Claudię w ostatnim momencie, jednak płaci za to wysoka cenę... Zaślepiony smutkiem Gabriel uważa, że tylko jedna osoba może stać za atakiem na kobietę, gdyż jako jedyna znała miejsce ich wyprawy. Rozgniewany Gabriel konfrontując się z Isaią, po raz pierwszy odkrywa ciemną stronę swojego daru...mroczną i przerażającą. Serventi miał rację – dar może dać życie, ale również je zabrać. Isaia po walce z Gabrielem walczy o życie w szpitalu, gdy tymczasem jezuita odkrywa swój błąd i dowiaduje się, że to nie jego kolega z dzieciństwa dopuścił się zdrady. Sytuacja komplikuje się, gdy Claudia zostaje porwana i uwięziona w sercu tajnej siedziby Torchbearer. W niewoli kobieta spotyka człowieka dawno uznanego za zmarłego. Zdesperowany Gabriel poszukuje sposobu by ją uratować, jednak najpierw musi odnaleźć anty - ewangelię, która zaprowadzi go do miejsca spotkań Torchearerów. Z pomocą jezuicie przychodzi Muster. Razem odkrywają, że tylko kopia anty - ewangelii jest w stanie rozwiązać zagadki stowarzyszenia oraz nurtujące tajemnice przeszłości Gabriela. Badając malarstwo jednego z członków – Alessandro Foschiego, docierają do pozornie opuszczonego miejsca. Muster rozpoznaje w nim miejsce ze swojego snu, miejsce swojej śmierci...
2018-06-20, 01:25 Trzynasty Apostoł, sez. 1, odc. 10: Duchy Logo TV Puls
Demetrio martwi sie o Gabriela, który utracił nominację do dyrekcji Kongregacji i zatracił się w dążeniu do bolesnej przeszłości, której już nie można zmienić. Jednak pragnienie Gabriela, by odnaleźć siebie, coraz głębiej wciąga go w przeszłość i odsuwa od organizacji. Dzięki pomocy Alonso poznaje historię powstania tajnego stowarzyszenia, opartego na anty – ewangelii, którym dowodzi Serventii. Kolejna sprawa, którą bada jezuita potwierdza, że prędzej czy później będzie musiał stawić czoło swojej przeszłości, bo nie da się jej od tak usunąć. Tymczasem w eleganckim domu położonym w Rzymie, kobieta czuje obecność obsesyjnego ducha. Mąż nie wierzy w słowa żony, ale wraz z synem odczuwa pewien niepokój. Jednak to, co przychodzi straszyć i przeszkadzać nie zawsze działa w złej wierze, czasem przybywa, by przywrócić zapomnianą przeszłość i wprowadzić równowagę do rodziny rozerwanej tragiczną śmiercią. W międzyczasie Giulia odkrywa, że jest w ciąży z Pietro i jedzie do niego by mu o tym jak najszybciej powiedzieć. Na miejscu znajduje zdjęcia, które doprowadziły do eliminacji nominacji Gabriela do Dyrekcji. Giulia daje Pietro wybór: albo on sam powie Gabrielowi o zdjęciach, albo zrobi to ona. Przebieg spotkania powoduje, że kobieta nie zdradza swojego sekretu. Pietro, Claudia, Alonzo i Gabriel decydują się rozdzielić, aby jednocześnie badać dwa możliwe miejsca pobytu Torchbearera. W jednym z nich Claudia zostaje zaatakowana...
Reklama
2018-06-20, 00:15 Trzynasty Apostoł, sez. 1, odc. 9: Osada Logo TV Puls
Zdjęcia wykonane przez Pietro docierają do Dyrekcji, która traci zaufanie do Gabriela i wyklucza go z pracy nad kolejnym paranormalnym zjawiskiem. Santo Masso to miejscowości położona w sercu Apeninów, w której mieszkańcy oddają cześć bóstwom pogańskim. Ludzie, którzy próbowali dotrzeć do wioski nigdy już nie wrócili. Isaia zostaje wyznaczony na miejsce Gabriela, by zbadać to niewyjaśnione zjawisko, ale i on znika bez wieści. Gabriel podejmuje się próby przeniknięcia mrocznego serca Santo Masso. Po drodze spotyka tajemniczego chłopca, który jest czczony jako nowy mesjasz i chroniony przez całą wioskę. Gabriel będąc daleko od Claudia i Kongregacji ma możliwość wejścia w głąb siebie i rozważenia swoich uczuć i pragnień.

Emisje archiwalne Trzynasty Apostoł

Emisja Trzynasty Apostoł miała miejsce:

2018-06-14, 01:05 Trzynasty Apostoł, sez. 1, odc. 8: Wybór Logo TV Puls
2018-06-14, 00:00 Trzynasty Apostoł, sez. 1, odc. 7: Z odległych gwiazd Logo TV Puls
2018-06-13, 04:05 Trzynasty Apostoł, sez. 1, odc. 6: Piętno Lucyfera Logo TV Puls
2018-06-13, 03:00 Trzynasty Apostoł, sez. 1, odc. 5: Rachele Logo TV Puls
2018-06-07, 03:10 Trzynasty Apostoł, sez. 1, odc. 4: Inne życie Logo TV Puls
2018-06-07, 02:00 Trzynasty Apostoł, sez. 1, odc. 3: Przepowiednie śmierci Logo TV Puls
2018-06-06, 03:00 Trzynasty Apostoł, sez. 1, odc. 2: Klątwa Logo TV Puls
2018-06-06, 01:55 Trzynasty Apostoł, sez. 1, odc. 1: Bliźnięta Logo TV Puls
2017-10-02, 00:25 Trzynasty Apostoł, sez. 2A, odc. 12: Objawienie Logo PULS 2
2017-09-25, 00:25 Trzynasty Apostoł, sez. 2A, odc. 11: Tajemna władza Logo PULS 2
2017-09-18, 00:25 Trzynasty Apostoł, sez. 2A, odc. 10: Płacz demona Logo PULS 2
2017-09-11, 00:30 Trzynasty Apostoł, sez. 2A, odc. 9: Człowiek w czerni Logo PULS 2
2017-09-04, 00:25 Trzynasty Apostoł, sez. 2A, odc. 8: Przymierze krwi Logo PULS 2
2017-08-28, 00:30 Trzynasty Apostoł, sez. 2A, odc. 7: Wiara Logo PULS 2
2017-08-18, 21:50 Trzynasty Apostoł, sez. 2A, odc. 6: Paranormalne więzi Logo PULS 2
2017-08-11, 21:50 Trzynasty Apostoł, sez. 2A, odc. 5: Póki śmierć nas nie rozłączy Logo PULS 2
2017-08-04, 21:55 Trzynasty Apostoł, sez. 2A, odc. 4: Dom diabła Logo PULS 2
2017-07-28, 21:50 Trzynasty Apostoł, sez. 2A, odc. 3: Między życiem a śmiercią Logo PULS 2

Emisja w stacjach

Trzynasty Apostoł można obejrzeć w:

Emisje w: PULS 2, TV Puls

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info