Reklama

Ugotowani godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Ugotowani będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-20

07:05 Ugotowani, sez. 12, odc. 4/10 Logo TVN Style
Typowy Warszawiak uprawia regularnie jakiś miły sport, ma około 40 lat i solennie deklaruje zamiłowanie do zdrowej kuchni. Pracuje w biurze jednocześnie ceniąc tradycję i oczywiście kocha Warszawę. W 4 odcinku Ugotowanych sprawdzimy czy czwórka bohaterów z Warszawy spełnia te kryteria. Mateusz „Mati” Sarnowski - współtworzy butik konsultingowy. Niedawno posłuchał intuicji i rzucił prace w korporacji. Choć ma kuszący uśmiech nie używa go gdy gotuje bo wtedy zazwyczaj jest skupiony. Jego największą pasją są Włochy i wszystko co z nimi związane. Choć uprawia sporty sezonowe to równowagę i odpoczynek odnalazł w jodze. Darota Chojnowska - dziennikarka, blogerka i podróżniczka. Na wyjazdy pakuje się minimalnie, zawsze ma ze sobą tusz do rzęs, żeby zachować godność. Żyje i spędza czas jak włóczykij. Zaplanowane szlaki pokonuje na własnoręcznie zbudowanym rowerze z bambusa . Nie wyobraża sobie wyjazdów na zorganizowane wycieczki bo nie ma w nich nuty nieprzewidywalności. Z podróży zawsze wraca z dużym bagażem doświadczeń i inspiracji kulinarnych. Rafał Romaniuk - instruktor sportów siłowych i trener personalny. Zajmuje się sportem odkąd pamięta. Skrupulatnie liczy kalorie, ale diety nie ogranicza do kurczaka i ryżu. Jest wielkim tatą a narodziny córki zmieniły sens jego życia. Ma ogromny dystans do siebie i uwielbia śmiać się ze swoich własnych dowcipów. Jego pasją jest historia i muzyka oraz wiele pięknych dziedzin, które chętnie odkrywa. Katarzyna Fabjaniak - dyrektor zarządzająca w agencji PR. Jest jak włoskie auto sportowe, lubi szybką jazdę z artystyczną duszą i kieliszkiem Prosecco w ręku. Jest wymagającą szefową, dla niej wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. W wolnych chwilach uprawia akrobatykę, pole dance i jazdę konną. Jej motto życiowe to „Lepiej żałować, że się coś zrobiło, niż żałować , że się czegoś nie zrobiło”. W nadchodzącym odcinku przekonamy się czy któremuś z bohaterów uda się zmiażdżyć konkurencję, dowiemy się dlaczego ludzie mają duże mózgi, jak wygląda własnoręcznie wykonany rower oraz kim jest italofil. Nagrodę w postaci 5 000 zł wygra najlepszy!
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
18:10 Ugotowani, sez. 12, odc. 5/10 Logo TVN Style
Z wielką radością wracamy do Białegostoku, stolicy malowniczego Podlasia. Jak zawsze w tym mieście będzie energetycznie, pozytywnie i z lekką dozą szaleństwa. Będzie siwy dym, wyczyny kulinarne, będzie walka i będzie nagroda a wszystko to za sprawą czwórki uczestników z Białegostoku. Adam Zdanowicz- projektant i producent rowerów na zamówienie. Młody i ambitny przedsiębiorca. Podtrzymuje podlaską kulturę, stylizując rowery folkiem podlaskim. Gnie, tnie i spawa rury. Najwięcej przyjemności sprawia mu robienie rzeczy niemożliwych. Zawsze dąży do osiągnięcia wyznaczonego celu. Gosia Bezubik - nauczycielka języka angielskiego i tłumacz konferencyjny. Uwielbia Wielką Brytanię, wszystko co związane z językiem brytyjskim i z Brytyjczykami. Dzięki swojej pracy kocha poniedziałki. Cukiernik z pasji, na mieście mówią o niej Pani Muffinka. Przełamuje stereotyp filigranowej blondynki, ponieważ ostro trenuje i potrafi rzucić sztangą. Magda Łukasik - instruktorka fitness, zumby i tańca. Pogodna, do ludzi podchodzi zawsze z dużą dawką pozytywnej energii. Kobieta żywioł, musi uprawiać sport lub jakąkolwiek aktywność fizyczną w innym wypadku traci energię życiową. Ma duszę artystyczną dlatego była wiecznie zagrożona z matematyki. Jej wielką pasją jest śpiew. Marek Rubaszewski- doradca prawny. Bywa leniwy , ale jest kreatywny. Jego hobby to hokej, twarda męska grą. Doskonale czuje się na lodzie, potrafi jednocześnie jeździć na łyżwach, prowadząc krążek, przyjmując na siebie ciężar przeciwnika i gry zespołowej. Fotografuje analogowo, głównie syna, jego oczko w głowie. Tym razem dowiemy się kto puści swoją kolację z dymem, kto wygra niezwykle trudny wyścig rowerowy w boju o nagrodę główną - 5000 zł i który z uczestników spełni swoje wielkie marzenie.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2018-07-21

12:50 Ugotowani, sez. 13, odc. 6/10 Logo TVN
W 13 sezonie ponownie wracamy do Trójmiasta. Dzięki naszym uczestnikom będzie wyjątkowo smacznie i zabawnie. A są nimi: Justyna Salwin - energiczna managerka centrum artystyczno-biznesowego. Uwielbia sztukę oraz swoje miasto, czyli Sopot. Każdy jej dzień wygląda inaczej. Chodzi własnymi drogami i gdyby była zwierzęciem, to na pewno byłaby kotem. Wiktor Jodłowski – lider, który uczy innych, jak przełamywać bariery mówienia w obcym języku. Nie wierzy w egzaminy i certyfikaty, a jego sposób na bycie szczęśliwym, to dawać innym więcej niż się otrzymuje. Wierzy w ludzi. Jego zaufania nie trzeba zdobywać, można je jedynie stracić. W wolnych chwilach wielki fan gier komputerowych. Ewelina Martys - pracuje w dziale promocji magazynu familijnego. Kobieta spontaniczna i kreatywna. Lubi w swoim życiu zmienność, bo inaczej szybko się nudzi. Zapalona fanka tańca na szpilkach, bo każda kobieta potrzebuje szpilek. Uważa, że bliskie są jej kolorowe postacie z bajek. Filip Zdrojewski - wesoły lekarz weterynarii. Nigdy nie kręciła go medycyna ludzka, ale zawsze chciał zadbać o małego czworonoga. Szczęśliwy, przyszły tata. Oprócz pracy jego pasją są także motocykle. Uwielbia to uczucie wolności, kiedy można choć na chwilę zgubić się gdzieś w czasoprzestrzeni. Tym razem w odcinku zobaczymy jak można wykorzystać próżnię, a nasi uczestnicy zaskoczą nas nietypowymi skojarzeniami. Zapraszamy do oglądania „Ugotowanych”.
/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
Reklama

2018-07-22

18:00 Ugotowani, sez. 13, odc. 7/10 Logo TVN
Wrocław to miasto spotkań a spotkania to nasza specjalność, szczególnie te za stołem. Dziś do wspólnego stołu zasiądą: Mateusz Jarosz, przedstawiciel handlowy sprzedający usługi internetowe. Podróżuje w świecie realnym aby poszerzać ten wirtualny. Uwielbia swoją pracę, ale całe serce i wolny czas oddaje muzyce. Słucha od starego kultowego rocka po nowoczesną elektronikę. Muzyka daje mu wolność i nastraja go do życia. Nie kryje się ze swoim pedantyzmem. Lubi czuć wokół przestrzeń i harmonię. Chaosowi mówi głośne nie a porządkowi zdecydowane tak. Ola Podeszwa, żona na medal, wspierająca realizację piwowarskiej pasji męża. Dwa etaty to dla niej "małe piwo". Poza pracą w projekcie managerskim, pomaga mężowi w prowadzeniu własnego browaru. Wesoła, komunikatywna i z własnym zdaniem. Kocha buty i od lat je kolekcjonuje. Maciej Urlich to artystyczna dusza. Szczęśliwie udało mu się połączyć pracę z pasją. Fotografuje i filmuje zarówno komercyjnie jak i dla siebie. Pomysł, realizacja, montaż - uwielbia mieć kontrolę nad całością. Ceni sobie oryginalność więc tworzy oryginalne meble. Beata Łańcuchowska to blogerka wnętrzarska i współwłaścicielka pracowni renowacji mebli. Zwiedza śmietniki, szuka cacuszek i tworzy z nich prawdziwe perełki. Szlifierki i wiertarki jej nie straszne, co wzbudza zachwyt i niedowierzanie w męskim świecie. Jeśli jesteście ciekawi gdzie uczestnicy znaleźli wrocławski Wersal i kusi Was by poznać tajemnicę małżeńskich rarytasów, koniecznie oglądajcie wrocławski odcinek „Ugotowanych”. Walka o 5000zł będzie zacięta, tego nie można przegapić!
/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy

2018-07-23

16:55 Ugotowani, sez. 12, odc. 5/10 Logo TVN Style
Polska program kulinarno-rozrywkowy

2018-07-27

07:00 Ugotowani, sez. 12, odc. 5/10 Logo TVN Style
Polska program kulinarno-rozrywkowy
18:05 Ugotowani, sez. 12, odc. 6/10 Logo TVN Style
Niektórzy myślą, że Mazury pojawiają się w maju a we wrześniu znikają w jesiennej mgle. Nic bardziej mylnego, Mazury istnieją i mają się dobrze przez cały rok. Postanowiliśmy sprawdzić co się dzieje w Krainie Tysiąca Jezior zimą. Przekonamy się o tym za sprawą czwórki bohaterów, którzy ugotują, zabawią i rozśmieszą, żeby ostatecznie wygrać główną nagrodę w wysokości 5 000 zł. Wojciech Kozak - twórca marki modowej. Praca jest dla niego pasją, poświęca jej cały swój czas. Gdy ma wolną chwilę, razem z żoną spędzają czas spacerując ze swoimi Mopsami. Bywa uparty, dzięki czemu osiąga wyznaczone cele. Lubi poznawać nowych ludzi i ważne jest dla niego to jak zostanie odebrany. Bardzo ceni sobie zdrową rywalizację, która nakręca go do działania. Kamila Juchniewicz-prowadzi okręgową stację kontroli pojazdów. W pracy jest sumienna i ostrożna. Zawsze wszystko musi być po jej myśli. Jakiś czas temu postanowiła poprawić swoją formę więc 3 razy w tygodniu skacze na trampolinach. Jest ostrą i wymagającą mamą, ale z córkami ma relacje partnerskie. Krzysztof Gawrych- DJ, eventowiec, właściciel pensjonatu. Lubi bawić ludzi, przede wszystkim muzycznie. Uwielbia opowiadać kawały i robić dowcipy, nieskromnie uważa, że mu to wychodzi. Często buja w obłokach i chciałby żeby wszyscy mężczyźni pozostawili w sobie dziecko, tak jak on. Elwira Wołowicz - traser, żaglomistrz w rodzinnej firmie. Nie ma zbyt dużo wolnego czasu bo wykorzystuje każdą wolną chwilę na realizacje hobby. Każda pasja musi dostarczyć jej adrenaliny, która jest potrzebna do życia żeby się w nim nie nudzić. Po pracy, 6 dni w tygodniu ma treningi jazdy konnej. Partner zaraził ją miłością do off-roadu i motocykli. W tym odcinku zobaczymy jak uczestnicy poradzą sobie z okiełznaniem konia, kto stanie oko w koko z bryłą lodu, jakie skojarzenia mogą przywołać warsztaty garncarstwa oraz kim jest osoba która pozostawi konkurencję daleko z tyłu. Zapraszamy do oglądania w niedzielę 26 marca o godzinie 18:00 w TVN.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2018-07-28

12:50 Ugotowani, sez. 13, odc. 7/10 Logo TVN
Polska magazyn kulinarno-rozrywkowy

2018-07-29

18:00 Ugotowani, sez. 13, odc. 8/10 Logo TVN
Po raz trzeci w tym sezonie odwiedzimy miasto syrenki. To właśnie w Warszawie wyłowiliśmy czwórkę odważnych bohaterów, którzy staną w kulinarne szranki. Oto i oni: Paulina Grzegorzewska – event menager na urlopie macierzyńskim. Długie godziny w biurze zamieniła na wychowanie córki. Jak sama przyznaje nowa szefowa bywa wymagająca, ale ta współpraca daje jej mnóstwo satysfakcji. Paulina to nowoczesna matka, pełna energii i zawsze gotowa na nowe wyzwania. Ma słabość to tatuaży i swojego małego oczka w głowie, córki Helenki. Mikołaj Pytel – pasjonat dwóch kółek, właściciel sieci sklepów rowerowych oraz spełniony tata. Twierdzi, że ludzie dzielą się na osoby, które mają od niego rower lub te, które dopiero będą go mieć. Pasję przekuł na pracę, a ta pochłania większość jego czasu. Przedsiębiorczy, pewny siebie Mikołaj wolne chwile poświęca rodzinie. Christopher Siemieński – Kanadyjczyk z polskimi korzeniami od 11 lat mieszkający w Polsce. Pracuje w międzynarodowej firmie budowlanej, a po godzinach pisze książki dla najmłodszych, choć jeszcze żadnej nie wydał. Ojciec trójki dzieci, szczęśliwy mąż uwielbiający spędzać czas ze swoją rodziną. Pogodny i zadowolony z życia facet. Kinga Rylska – Przebojowa managerka jednej z warszawskich restauracji. W swojej pracy zajmuje się wizerunkiem firmy, wymyślaniem eventów oraz koordynacją teamu. Uwielbia ludzi, choć twierdzi, że czasami bywają trudni. Najczęściej Kingę można spotkać na dworcu lub w pociągu, jeżdżącą między filiami firmy. Na co dzień zaganiana warszawianka łapie oddech przy kieliszku czerwonego wina, którego jest wielką pasjonatką. W tym odcinku nie zabraknie nowych smaków, ciekawych atrakcji oraz miłej atmosfery. Dowiecie się także ile można wycisnąć oleju z marchewki i przede wszystkim kto zgarnie 5000PLN?
/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy

2018-07-30

16:55 Ugotowani, sez. 12, odc. 6/10 Logo TVN Style
Polska program kulinarno-rozrywkowy

2018-08-02

01:55 Ugotowani, sez. 13, odc. 8/10 Logo TVN
Polska magazyn kulinarno-rozrywkowy

2018-08-03

07:20 Ugotowani, sez. 12, odc. 6/10 Logo TVN Style
Polska program kulinarno-rozrywkowy
17:55 Ugotowani, sez. 12, odc. 7/10 Logo TVN Style
W siódmym odcinku „Ugotowanych” po raz pierwszy odwiedzimy kuchnie mieszkańców Kalisza, jednej z najstarszych polskich miejscowości z bardzo długą historią. Sprawdźcie jak poradzą sobie bohaterowie tego odcinka w walce o główną nagrodę w wysokości 5 000 zł. Justyna Habib- fizjoterapeutka i masażystka. Wykonywany zawód jest jej pasją i dziedziną w której się realizuje , dzięki czemu idzie do pracy z uśmiechem na ustach a nie z poczucia obowiązku. Preferuje zdrowy tryb życia, mąż jest również jej trenerem, wspólnie trzymają bardzo zdrową dietę. Bardzo lubi o siebie dbać, zawsze realizuje wyznaczone cele i zawsze stara się piąć wyżej. Martyna Brzezińska-organizatorka eventów. Bardzo lubi swoje zajęcie, każde przyjęcie jest dla niej wyzwaniem dzięki temu nie nudzi się w pracy i czuje się spełniona. Gdy nie pracuje zajmuje się swoją ukochaną córeczką, jest mamą niewymagającą i pobłażającą a rodzina jest dla niej wisienką na torcie. Dawid Brzytwa-Visual Merchandiser w firmie odzieżowej. Zajmuje się wystrojem sklepów odzieżowych i stylizacjami witryn, wszystko po to aby przykuć uwagę klienta. Efektem ubocznym jego pracy jest zboczenie zawodowe, gdy wchodzi do sklepów poprawia wieszaki. Uwielbia szaliki, gdy ktoś widzi go bez szalika może pomyśleć, że coś jest nie tak. Jest luzakiem, wszędzie go pełno i zawsze go słychać. Studiuje sztuki plastyczne i chce zostać nauczycielem bo znalazł w sobie smykałkę do przekazywania wiedzy. Przemysław Podolski-karateka z zamiłowania i zawodu, prowadzi zajęcia. Uważa, że karateką jest się wszędzie, nie tylko na treningu a sztuka walki, którą uprawia zaczyna się i kończy na szacunku. Żonę poznał na obozie karate a ślub brał w kimonie. Lubi sobie stawiać cele, zawsze wybiera te trudne do zdobycia. Przebiegł 100km maraton po górach w 29 godzin i 49 minut bez przerwy. Wolny czas uzupełnia mu miłość do zwierząt, z przyjaciółmi fotografują swoje psy. W tym odcinku sprawdzimy czy któryś z uczestników odważy się pogłaskać dużego kotka, kto przekona się do karate oraz dowiemy się czy uczestnicy potrafią się wspólnie zrelaksować .
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2018-08-05

18:00 Ugotowani, sez. 13, odc. 9/10 Logo TVN
Odwiedzamy Śląsk i Zagłębie, by spotkać się z podróżnikami i dać się zabrać w kulinarną podróż dookoła świata, na którą zapraszają: Marcin Wysocki - organizator wycieczek, który podczas podróży z żoną odkrywa rozmaite smaki, Aleksandra Grządziel - pracuje w rodzinnej firmie i oczyszczalni ścieków, na co dzień mama 9-cio miesięcznych bliźniąt, Martin Jasikowski - nadzorca inwestycji budowlanych, który kocha motoryzację, Anna Gemza - fizjoterapeutka, która terapię miesza z Ajurwedą i medycyną wschodu. Kto zabierze uczestników w najlepszą kulinarną i tym samym wygra 5 tys. zł? Sprawdź w odcinku!
/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy

2018-08-06

16:55 Ugotowani, sez. 12, odc. 7/10 Logo TVN Style
Polska program kulinarno-rozrywkowy
Reklama

2018-08-09

02:30 Ugotowani, sez. 13, odc. 9/10 Logo TVN
Polska magazyn kulinarno-rozrywkowy

2018-08-10

07:25 Ugotowani, sez. 12, odc. 7/10 Logo TVN Style
Polska program kulinarno-rozrywkowy
18:00 Ugotowani, sez. 12, odc. 8/10 Logo TVN Style
Bohaterowie Trójmiasta jak zawsze nie pozwolą nam się nudzić. Będzie sympatycznie i wybuchowo, poznamy nowe smaki i kulturę Kaszubską a wszystko to w pięknych okolicznościach przyrody. Ten kto oczaruje i zachwyci najbardziej, zdobędzie nagrodę w wysokości 5000 zł. Damroka Kwidzińska - wokalistka, studentka etnofilologii kaszubskiej. Niepoprawna optymistka. Jej pierwszym językiem był język kaszubski, dopiero gdy poszła do szkoły dowiedziała się, że nie mówi po polsku. Śpiewa i pisze teksty do współczesnej muzyki kaszubskiej. Zajmuje się wszystkim co związane kulturą i krzewieniem języka kaszubskiego . Łukasz Bocian - handlowiec w firmie produkującej i sprzedającej suplementy diety dla sportowców. Lubi gdy w życiu dużo się dzieje i nie znosi monotonni. Sport daje mu wiele przyjemności i wydziela endorfiny, zwłaszcza jazda na rowerze. Często jest postrzegany jako szalony człowiek bo wychodzi poza ramy. Dąży do tego żeby życie było jak najbardziej radosne. Marta „Jadźka” Jaczyńska - menadżerka restauracji i galerii. Szuka męża. Facet, który z nią wytrzyma dłużej niż 5 lat powinien dostać order. Ma bardzo ciężki charakter. Jak sama o sobie mówi jest furiatką, histeryczką, psychopatką, ale do tego jest ładna i potrafi gotować. Wzięła się za swoją kondycję i rzeźbi ciało, żeby wyskoczyć z tortu na swoich 30 urodzinach. Leszek Chamerski - handlowiec , marketingowiec i właściciel baru. Otworzył własny lokal, ponieważ nie chciał już więcej jeździć do Trójmiasta na imprezy, jest barmanem i duszą tego miejsca. Praca w handlu daje mu mnóstwo satysfakcji bo stawia przed nim nowe wyzwania . Z racji wyglądu dużo osób nazywa go brodatym gburem. Posiada dwójkę czworonożnych dzieci , psy Lucjana i Krysię. W tym odcinku będziemy mieli okazję poznać kulturę kaszubską, liznąć własnoręcznie wykonanych lizaków, sprawdzić który z bohaterów najlepiej posługuje się zmysłem smaku.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2018-08-12

18:00 Ugotowani, sez. 13, odc. 10 Logo TVN
Wracamy do Warszawy. Do wspólnego stołu zasiadają nieznający się ludzie, wykonujący różne zawody i posiadający odmienne pasje Oto oni: Róża Adamcio, pracuje jako specjalistka PR. W wolnym czasie praktykuje jogę, która daje jej wiele radości i energii. Od najmłodszych lat tworzy, ponieważ lubi otaczać się ładnymi przedmiotami, wykonuje własnoręcznie malowane i wyklejane ozdoby. Maciek Pawliszewski studiuje kierunek lekarski, jego celem jest pomagać ludziom. Twierdzi, że skończenie studiów medycznych jest jak zdanie prawa jazdy, ważne jest to żeby nie rozbić się na pierwszym zakręcie. Kuba Łysiak, pracuje w magazynie fitnessowm. Jego mocną stroną jest pewność siebie, choć niektórzy mogą ją odbierać jako arogancje. Uprawia judo, dzięki czemu nauczył się samodyscypliny. Agnieszka Szaniawska, jest psychologiem i dietetykiem i od wielu lat prowadzi zajęcia fitness. Uśmiech jej klientek motywują ją do dalszej pracy. Razem z partnerem prowadzą klub, a we wspólnej pracy dogadują się równie dobrze jak w życiu prywatnym. Ma 4-letnią córkę i spełnia się w roli mamy. W tym odcinku, nie zabraknie emocji i eksperymentów w kuchni, a najlepszy z uczestników wygra 5000 zł.
/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy

2018-08-13

16:55 Ugotowani, sez. 12, odc. 8/10 Logo TVN Style
Polska program kulinarno-rozrywkowy

2018-08-16

02:55 Ugotowani, sez. 13, odc. 10 Logo TVN
Polska magazyn kulinarno-rozrywkowy

2018-08-17

07:15 Ugotowani, sez. 12, odc. 8/10 Logo TVN Style
Polska program kulinarno-rozrywkowy
18:00 Ugotowani, sez. 12, odc. 9/10 Logo TVN Style
W tej edycji po raz ostatni odwiedzimy Warszawę. Będzie nietuzinkowo, inaczej i specyficznie. Z całą pewnością czwórka bohaterów tego odcinka zaskoczy wiele razy, ale nie tylko kulinarnie. Nagrodę w wysokości 5 000 zł wygra najlepszy. Marcin „Tiger” Płodziszewski- trener personalny, dziennikarz i gitarzysta w zespole metalowym. Marcin jest ciężki, energetyczny a w jego żyłach płynie metal, dlatego też gra taką muzykę. Gdy idzie ulicą ludzie schodzą mu z drogi, wygląda groźnie, ale przy bliższym poznaniu okazuje się, że jest zupełnie odwrotnie. Leczy ludzkie kompleksy, jako trener personalny jest lekarzem dusz. Ari Kubik-tancerka breakdance. Cały czas w ruchu, dlatego ma przydomek rekin. Breaking daje jej wolność, dzięki temu życie jest pełne pięknych przepływów energii. Lubi rozweselać ludzi i sprawiać, że czują się przyjemnie. Nie tylko uczy tańca, ale też stara się dodawać dzieciom pewności siebie. Breaking dał jej siłę, którą teraz przekazuje dalej. Od niedawna jest mamą i w tej roli świetnie się odnalazła tym bardziej, że w każdej chwili może liczyć na partnera. Artur Syc- kaskader, choreograf walki, trener akrobatyki, youtuber. Twierdzi, że nie ma zalet i jest zupełnie bez sensu jak grzebień dla łysego. Hobbystycznie tworzy animatroniki, mechaniczne kukiełki, które są wykorzystywane w filmach. Specjalizuje się w ekstremalnych challengach w jedzeniu na czas. Między innymi jadł dwumetrowy kebab, pięciokilogramowego burgera, kaktusa i wypił 2L oleju rzepakowego. Jednym słowem Artur lubi prowokować. Karolina Krauze - blogerka. Blog, który prowadzi dotyczy tematów związkowych, relacji damsko męskich, miłości, ale również rozstań. Inspiracją był jej własny rozwód, postawiła na szczerość i na blogu piszę o sobie oraz swoich spostrzeżeniach. Większość czasu spędza na obserwacji ludzi ich zachowań i relacji. Jest mieszanką, z jednej strony kot, z drugiej strony pies. Chodzi własnymi ścieżkami, ale bywa bardzo towarzyska i potrzebuje troski. W tym odcinku dowiemy się kto jest najlepszy w jedzeniu na czas, jak głośny może być koncert metalowy oraz sprawdzimy czy da się nauczyć breakdancea w jeden wieczór.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2018-08-19

18:00 Ugotowani, sez. 11, odc. 9/12 Logo TVN
Przed nami kolejne spotkanie czwórki nieznajomych! Tym razem przy jednym stole zasiądą mieszkańcy Opola. Dzieli ich wszystko: zawody, pasje, zainteresowania, gust i smak. Łączy zamiłowanie do dobrej kuchni i chęć zwycięstwa! Kto urzeknie niezwykłą osobowością, a kto wyjątkowym pomysłem na kolację? W stolicy polskiej piosenki o miano najlepszego gospodarza zawalczą: Tomasz Załężny – pracownik parku naukowo-technologicznego. Zajmuje się promowaniem projektów młodych twórców. Po pracy lubi podnieść sobie poziom adrenaliny, a najlepiej wychodzi mu to w trakcie jazdy na motocyklu enduro. Jadwiga Kander – mentorka i doradca rozwoju. Prowadzi centrum holistyczne. Przez wiele lat pracowała w dużej korporacji. Postanowiła jednak zmienić całkowicie swoje życie i wyjechała do Tajlandii. Tam uczyła się medytacji od mnicha, który obecnie jest… jej życiowym partnerem. Milko Gebauer – prawnik i vloger. Jego wielką pasją są pszczoły, dlatego prowadzi własną pasiekę. Sam porównałby się raczej do pracowitego trutnia, który dba o istnienie ula. Kocha być blisko natury, a najlepiej dogaduje się z kurami i kogutami, które hoduje na swoim podwórku. Anna Winiarska – pedagog w świetlicy środowiskowej. Twierdzi, że w przyszłości zmarszczki będzie miała tylko od nieustannego śmiechu. Ludzie chętnie spędzają z nią czas, bo jest niezawodnym akumulatorem dobrej energii. W tym odcinku przekonamy się, komu najlepiej wychodzi przytulanie, kto zemdlał na pierwszej randce oraz który pan przekroczy pewne granice. Dowiemy się także, kto wzbudził największą sympatię i oczarował uczestników najciekawszym menu, a tym samym zasłużył na wygraną w postaci 5 tysięcy złotych!
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2018-08-20

16:55 Ugotowani, sez. 12, odc. 9/10 Logo TVN Style
Polska program kulinarno-rozrywkowy

2018-08-24

07:25 Ugotowani, sez. 12, odc. 9/10 Logo TVN Style
Polska program kulinarno-rozrywkowy
18:05 Ugotowani, sez. 12, odc. 10 Logo TVN Style
W ostatnim odcinku 12 edycji Ugotowanych po raz pierwszy zawitaliśmy do Płocka, niesamowitego ponad tysiącletniego miasta, pełnego zabytków i urokliwych zakątków. Po raz ostatni w tym sezonie obejrzymy kulinarne zmagania czwórki bohaterów o główną wygraną w wysokości 5000 zł. Arkadiusz Gmurczyk - fotograf ślubny. Od zawsze lubił fotografować ludzi i towarzyszące im emocje, których nie brakuje podczas ślubów. Nigdy nie wykonał sesji w studiu bo zdecydowanie woli fotografować w miejscach nietypowych. Gdy ma wolną chwilę, po pracy relaksuje się obserwując podwodny świat w swoim domowym akwarium. Mimo, że jest zapracowanym człowiekiem znajduje czas i chęci żeby regularnie organizować zbiórki darów dla potrzebujących. Marta Roman - właścicielka butiku i makeupistka. Kobieta pracująca, która żadnej pracy się nie boi, a do tego jest szczęściarą bo robi to co kocha. Wymagająca we współpracy, bardzo lubi gdy wszystko zrobione jest po jej myśli i nic na to nie poradzi. Mama dwójki dzieci z mało konserwatywnym podejściem do wychowania, co nie oznacza, że w jej domu nie ma żadnych zasad. Chce aby jej dzieci były szczęśliwe. Monika Maron - kierownik Oddziału Informacji Miejskiej w Urzędzie Miasta Płocka. Lubi niespodzianki, jest spontaniczna w swoich decyzjach i zaraża ludzi optymizmem. Jak kot chodzi swoimi ścieżkami. Jej życie toczy się od podróży do podróży. Uważa, że świat jest zbyt duży żeby siedzieć w jednym miejscu i zbyt piękny żeby go nie zobaczyć. Bartosz Leszczyński - sędzia piłki ręcznej klasy światowej i kierownik pływalni. Sprawiedliwie i obiektywnie sędziuje mecze i tak samo zarządza pracownikami pływalni. Jako sędzia bardzo dużo podróżuje po świecie, z wyjazdów przywozi przepisy i odtwarza je bliskim. Gdy po pracy wraca do domu nie szuka atrakcji, raczej stara się pomyśleć, poczytać dobrą książkę, jest to odskocznia od pracy na wysokich obrotach. W tym odcinku sprawdzimy czy każdy może sędziować mecz piłki ręcznej, zobaczymy Płock z wieży ratuszowej , dowiemy się kto dokona życiowego odkrycia oraz jak bohaterowie sprawdzą się w roli modeli.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2018-08-27

12:30 Ugotowani, sez. 11, odc. 10/12 Logo TVN
Przed nami kolejne spotkanie czwórki nieznajomych, z którymi wybierzemy się w kulinarną podróż. Tym razem przy jednym stole spotkają się mieszkańcy Warszawy. Jedni szukają niebanalnych smaków, inni są wierni tradycji, a kto najlepiej gotuje? O miano najlepszego gospodarza w stolicy zawalczą: Aleksandra Pietrzak – księgowa. Pomaga ludziom zakładać własną działalność gospodarczą i rozlicza ich podatki. Wbrew obiegowym opiniom, uważa swój zawód za bardzo ciekawy. Twierdzi, że da się ją lubić, przynajmniej na początku znajomości. Udział w programie to najfajniejsza przygoda w jej życiu. Justyna Bolek – autorka projektu Slavica Dance, czyli połączenia fitnessu i folkloru. Przez 10 lat tańczyła w zespole ludowym. Bardzo dużo podróżuje, a samochód to jej drugi dom. Wyznaje zasadę, że jeśli nie wpuszczą cię drzwiami, to wejdź oknem. Filip Turowski – podróżnik. Właśnie wrócił z rocznej podróży kulinarnej dookoła świata. Swoje doświadczenia na bieżąco opisywał na blogu, który prowadzi. Teraz planuje utrwalić swoje wspomnienia i kulinarne doświadczenia w formie książki. Artur Racicki – właściciel trzech spółek, w tym dwóch start-upów. Jest wymagającym szefem, ale jednocześnie bierze na swoje barki wszelkie problemy. Spokój i równowagę odnajduje na polu golfowym. Jest człowiekiem bardzo rodzinnym, lubiącym ciepło domowego ogniska.W tym odcinku przekonamy się, jaką filozofię wyznają „Ugotowani”, kto zje cały świat, oraz czy rosół może zmienić bieg historii!
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:55 Ugotowani, sez. 12, odc. 10 Logo TVN Style
Polska program kulinarno-rozrywkowy

2018-08-28

12:30 Ugotowani, sez. 11, odc. 11/12 Logo TVN
Kolejną niedzielę z uczestnikami „Ugotowanych” spędzimy w miejscu, gdzie energia bierze się nie tylko z węgla, ale przede wszystkim z ludzi! Tym razem odwiedzimy Śląsk i Zagłębie! Czwórka młodych i kreatywnych amatorów gotowania pokaże na co ich stać, a my… obadomy kto je mistrz! Do walki o 5 tysięcy złotych staną: Marlena Starzec – współwłaścicielka sklepów zoologicznych. Jak na ironię, Marlena ma uczulenie na zwierzęcą sierść, więc przeważnie pracuje z domu. Dodatkowo zajmuje się wypożyczaniem foto-budki. Razem z mężem mają kompletnego świra na punkcie ich samochodów, z którym wiąże się ponoć kilka ciekawych historii. Paweł Badura – szef agencji reklamowej. Z żoną tworzy swojego rodzaju związek na styku kultur. On jest urodzonym Zagłebiakiem, ona Ślązaczką. Paweł stara się pielęgnować tradycje swojego regionu, dlatego razem ze znajomymi przybliża tak zwanym ciućmokom tajniki zagłębiowskiej gwary. Aleksandra Komendera – z zawodu fryzjerka, z zamiłowania instruktorka fitness. Ukończyła Akademię Wychowania fizycznego, przez kilka lat uczyła WF-u. Jej wielką miłością są zwierzęta, a zwłaszcza jej największa przyjaciółka, suczka Dina, która jest przy niej na dobre i na złe. Jakub Poznański – właściciel firmy zajmującej się wyposażeniem wnętrz. Praca to dla niego sama przyjemność, robi to, o czym marzył od dzieciństwa. Szczerze przyznaje, że jest zakupoholikiem, a w szafie ma ponad 150 par butów! Oczkiem w głowie Kuby jest jego syn, któremu poświęca każdą wolną chwilę. W tym odcinku dowiemy się, czym jest maścipula, kogo rozgrzeje „tuczna baba”, oraz kto zasłuży na trzy „dziesiątki”!
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Reklama

2018-08-29

12:30 Ugotowani, sez. 11, odc. 12 Logo TVN
Ugotowani ostatni odcinek 11 sezonu rozegra się we Wrocławiu. Uczestnicy: Agata Dulian – Stomatolog. Sama prowadzi firmę produkująca uniformy medyczne. Krzysztof Iwach – Barman, właściciel cocktail baru. Ćwiczy jiu-jitsu Krzysztof Wiśniewski – Instruktor spadochronowy. Były żołnierz, uczestnik misji w Iraku. Natalia Bujak – Manager w firmie transportowej. Prowadzi fundacją wspierającą edukację zdrowotną dzieci w szkołach Atrakcje: Lot samolotem akrobatycznym, gra w Jengę z warzyw oraz wspólne robienie drinków
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2018-08-30

12:30 Ugotowani, sez. 12, odc. 1/10 Logo TVN
Polska różnymi smakami stoi. W nowym dwunastym sezonie wstąpimy do kuchni mieszkańców Puław, Kalisza, Płocka i sprawdzimy jakie dania wyłożą na stół bohaterowie tej serii. Zajrzymy do garów w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Białymstoku. W każdym z odcinków miłośnicy jedzenia spotykają się przy jednym stole. Gotowi, by gotować i wygrać 5 tysięcy złotych. Tu każdy może sprawdzić nie tylko swój talent kulinarny, ale też umiejętności organizacyjne. Nagrodę otrzyma ten, komu uda się oczarować gości najlepszą autorską kolacją. Na dobry początek nowego sezonu odwiedzimy Kraków. Zmierzą się ze sobą: Kalina logistyk, która zarządza wysyłkami zamorskimi, a po pracy w ramach wolontariatu jest dogoterapeutką, Andrzej - importer torebek damskich, który prowadzi hurtownię, projektant ogrodów - Łukasz oraz Halina - pracownik działu HR w dużej międzynarodowej firmie. W tym odcinku dowiemy się czy wampirzy przysmak trafi w gusta uczestników, sprawdzimy czy pies potrafi posługiwać się sztućcami oraz kto wpadnie w trans.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2018-08-31

07:20 Ugotowani, sez. 12, odc. 10 Logo TVN Style
Polska program kulinarno-rozrywkowy
12:30 Ugotowani, sez. 12, odc. 2/10 Logo TVN
Po tygodniowej przerwie lądujemy w Łodzi. To świetna okazja by zapoznać się ze sztuką kulinarną w wykonaniu czterech reprezentantów tego miasta. Tym razem o 5000 zł powalczą: Marcin Półgrabia - dekorator wnętrz. Bardziej artysta niż przedsiębiorca, w pracy bywa apodyktyczny, ale zazwyczaj jest otwarty na sugestie klientów. Głodny życia, skłonny do ryzyka, niepoprawny optymista, który nie stąpa twardo po ziemi. Prywatnie miłośnik starej motoryzacji. Maciej Wawrzonek -nauczyciel języka angielskiego. Wymagający i kompetentny, ale jednocześnie ugodowy. Słucha i rozumie młodzież. Kocha życie i zawsze patrzy na jego pozytywne aspekty. Resetuje się grając w piłkę nożną z kumplami. Agnieszka Cygan -choreograf i reżyser. Przez ruch przekazuje wszystko, nie musi używać słów żeby wyrazić miłość lub nienawiść. W pracy jest bardzo wymagająca i dominuje, trzeba ją poznać żeby polubić. Oderwana od rzeczywistości, żyje w swoim wyimaginowanym świeci, który bardzo lubi. Martyna Jurkiewicz- koordynator sprzedawców w firmie leasingowej. Dynamiczna, w biegu dzwoni i pisze maile, musi być w trzech miejscach naraz. Intensywnie ćwiczy i pływa, zrzuciła 17 kg i nadal chudnie. Z mężem i synem tworzą uśmiechniętą i zwariowaną rodzinę. Ma do siebie duży dystans uwielbia żarty, te z siebie również. W tym odcinku dowiemy się, w którym z bohaterów zapłonie pasja do tańca oraz czyje danie spłonie żywym ogniem.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:55 Ugotowani, sez. 13, odc. 1/10 Logo TVN Style
W tym wyjątkowym odcinku nowej edycji, zobaczymy tańczącego Michałą Piróga! Dowiemy się czy "śpiewać każdy może"? Jak wygląda burak na salonach, oraz jakie cudowne zastosowanie ma słoik ogórków kiszonych? Zapraszamy do obejrzenia rywalizacji w przyjaznej atmosferze, nie zabraknie smacznych kąsków z życia gwiazd oraz na ich talerzach. Przede wszystkim poznamy zwycięzcę oraz charytatywny cel, na który zostanie przekazana główna nagroda 5000 zł.
/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Ugotowani. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Ugotowani w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Ugotowani.

Poprzednie emisje Ugotowani

Emisja Ugotowani miała miejsce:

2018-07-16, 16:55 Ugotowani, sez. 12, odc. 4/10 Logo TVN Style
2018-07-15, 18:00 Ugotowani, sez. 13, odc. 6/10 Logo TVN
2018-07-14, 12:50 Ugotowani, sez. 13, odc. 5/10 Logo TVN
W 13. sezonie programu „Ugotowani” po raz pierwszy goszczą w Nowym Sączu – mieście z 725-letnią historią i równie długą tradycją dzielenia się jadłem i napitkiem. W tym odcinku na nowosądecką ucztę zapraszają: Tomasz Król - masażysta z zawodu, a po pracy pasjonat gry w zośkę. Tomek jest twórcą footbagowego projektu „Jaraj Zośkę” oraz autorem warsztatów dla dzieci i młodzieży. Mąż i tata - gdy chce się zrelaksować idzie nad wodę z wędką i przygotowaną własnoręcznie muchą. Mało osób wie jednak, że Tomek z równie wielką pasją gotuje. Karolina Mróz - strażniczka miejska z kilkunastoletnim stażem. Jak sama przyznaje jest konsekwentna i wzbudza respekt. Po pracy pokazuje swoje delikatniejsze oblicze. Jest szczęśliwą żoną i mamą. Razem z mężem zbiera antyki, a gdy ma chwilę tylko dla siebie chętnie zagląda do salonu piękności. Aneta Niemas - prowadzi sklep internetowy z naturalnymi kosmetykami. Jest miłośniczką bazarów ze zdrową żywnością, które chętnie odwiedza wraz ze swoim synem. Anetę fascynuje psychologia, zajmuje się numerologią oraz tworzy sesje coachingowe połączone z medytacją. Jonasz Olesiak - w tygodniu przedstawiciel handlowy, w weekendy muzyk i lider regionalnego zespołu Kruca Banda. Jonasz kocha kontakt z ludźmi i szybko zjednuje sobie nowych przyjaciół. To również świeżo upieczony tata małej Hiacynty, który przyznaje, że świetnie czuje się w tej nowej roli. Rodzina jest dla niego zawsze na pierwszym miejscu, wszystko inne schodzi na dalszy plan. W tym odcinku nie zabraknie armatnich wystrzałów, blokad samochodowych i folkowych dźwięków. Będzie góralsko, regionalnie i smacznie. Kto zostanie pierwszym w historii nowosądeckim zwycięzcą „Ugotowanych” i zabierze do domu 5000 zł? Przekonamy się już 25 marca. Zapraszamy do oglądania!
2018-07-13, 18:05 Ugotowani, sez. 12, odc. 4/10 Logo TVN Style
2018-07-13, 07:00 Ugotowani, sez. 12, odc. 3/10 Logo TVN Style
W trzecim odcinku „Ugotowanych” zawitaliśmy do Rzeszowa. Po raz kolejny czworo mieszkańców tego miasta zaproponowało nowatorskie pomysły kulinarne i stanęło do walki o 5 000 zł. Anna Szubert - prowadzi placówkę edukacyjną dla dzieci. Energiczna i pomocna, czasami zbyt bezpośrednia. Podopiecznym pokazuje, że w życiu umiejętności miękkie są równie ważne jak liczenie, pisanie i czytanie. Po pracy spędza czas z rodziną a w wolnych chwilach odwiedza szkołę pole dance żeby zrobić coś dla siebie. Maciej Rząca prowadzi studia z treningami elektrostymulacyjnymi. Bywa uparty i nie poddaje się bez walki. W ramach odskoczni od życia codziennego trenuje siatkówkę, wszystko po to by na boisku zgubić negatywne emocje. Wraz z narzeczoną są miłośnikami psów a w szczególności Yorków. Katarzyna Bober- Kowalik - menadżer w parku trampolin oraz właścicielka czekoladowego biznesu. Przebojowa i ambitna kobieta. Lubi wyzwania dlatego doskonale sprawdza się w swojej pracy. Ukończyła wychowanie fizyczne więc najlepiej relaksuje się w ruchu, uprawia wszelkie sporty sezonowe. Zaraża ludzi endorfinami i zawsze potrzebuje nowych emocji dla przełamania codzienności. Grzegorz Barłog właściciel firmy handlującej artykułami alkoholowymi. Pozytywnie nakręcony facet, wspólnie z rodziną pasjonują się motocrossem. Dodatkowo Grzegorz to strzelec wyborowy, celnie strzela na 1000m. To właśnie ta czwórka zmierzy się w pojedynku na najpyszniejsze danie. Danie warte 5000 zł.
2018-07-09, 16:55 Ugotowani, sez. 12, odc. 3/10 Logo TVN Style
2018-07-08, 18:00 Ugotowani, sez. 13, odc. 5/10 Logo TVN
2018-07-07, 12:51 Ugotowani, sez. 13, odc. 4/10 Logo TVN
Warszawa to nie tylko miasto europejskie, ale także coraz bardziej światowe. Coraz więcej obcokrajowców z najdalszych zakątków świata odkrywają ją dla siebie i znajdują w stolicy naszego kraju swoje miejsce na ziemi. Co sprowadziło czwórkę naszych bohaterów do Polski, dowiecie się od nich oglądając odcinek? W tym odcinku do konkurencji kulinarnej na kuchnie świata stanęli: Dave Nilaya, Włoch rodem z Wenecji, dziwny, bo nie przepada za winem. W Polsce znalazł się przypadkiem, wsiadł do pierwszego lepszego autobusu i wysiadł w Polsce. Od małego chciał być muzykiem i spełnił swoje marzenie. Jest kompozytorem i wokalistą, uwielbia występy na żywo. Związał się z muzyką na zawsze i porównuje ją do kobiety, której będzie zawsze wierny. Wielki fan filmu „Rocky”, trenuje boks, a jego motto to: „Póki masz swoje wartości i marzenia dasz rade”. Migna Buchlet, pochodzi z Wenezueli. Zanim przyjechała do Polski za miłością myślała, że po naszych ulicach chodzą niedźwiedzie polarne i piją alkohol. Nauczycielka języka hiszpańskiego, uwielbia uczyć, w swoją pracę wkłada serce i wspiera uczniów. Jak sama twierdzi, albo się ją kocha albo nienawidzi, nie ma nic po środku. Ryan Socash , Amerykanin z polsko- irlandzko- rumuńskimi korzeniami. Polskę odwiedził pierwszy raz w wieku 18 lat i od razu się zafascynował, twierdzi, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Prywatni e szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci. Zawodowo tworzy telewizje internetowe, skierowane do młodych ludzi, Jako artysta czuje się doceniony, przez ogromny zasięg odbiorców. Olga Yanachkina , Białorusinka, do Polski przywiodła ją miłość. Zakochała się w Białorusinie, który wtedy już mieszkał w Polsce, dziś są małżeństwem i mają syna. Zawodowo zajmuje się marketingiem, pracuje w domu, tworzy prezentacje i tłumaczy różnego rodzaju szkolenia. Porównuje siebie do Słońca, może ogrzać swoim ciepłem każdą osobę na świecie i oddać kawałek siebie nie oczekując nic w zamian. Będzie to niezwykły odcinek pokazujący skrzyżowanie kultur i smaków. Wiele inspirujących przepisów, a także ciekawe rozmowy przy stole i spostrzeżenia na temat życia w Polsce, z rywalizacją o główną wygraną w tle.
2018-07-06, 18:10 Ugotowani, sez. 12, odc. 3/10 Logo TVN Style
2018-07-06, 07:05 Ugotowani, sez. 12, odc. 2/10 Logo TVN Style
2018-07-02, 16:55 Ugotowani, sez. 12, odc. 2/10 Logo TVN Style
2018-07-01, 18:00 Ugotowani, sez. 13, odc. 4/10 Logo TVN
2018-06-30, 12:50 Ugotowani, sez. 13, odc. 3/10 Logo TVN
Poznań to nie tylko koziołki. Tym razem odwiedzimy czwórkę poznaniaków i ich pupili. Do walki o główną wygraną w wysokości 5 000 zł staną: Kuba Kołodziej, który prowadzi rodzinną firmę, w której zajmuje się głównie papirologią. Niektórzy w firmie urażają go za patentowego lenia, ale Kuba twierdzi, że to nie jest do końca prawdą. Sam utożsamia się ze strażakiem, który gasi wszystkie pożary. Lubi dostać w twarz i lubi oddać, ale spokojnie, tylko podczas treningów boksu. Jako nowoczesny tata jeździ na longboardzie razem z córką. Posiada kota, który chętnie pomaga w gotowaniu. Katarzyna Okoniewska pracuje w firmie sprzedającej suplementy diety. Ukończyła filologię polską.Słowa i wszelkie gry związane z używaniem i przekształcaniem wyrazów są jej wielką pasją. Od dziecka jest psiarą, a jej wielką miłością jest Wilczak czechosłowacki – Miętusia, na którego punkcie ma kota. Razem trenują Obedience . W tym sporcie chodzi o to, żeby pies wykonywał polecenia szybko i precyzyjnie. Wojtek Romel zawodowo zajmuje się transportem, jest dyspozytorem w firmie logistycznej. Wolałby nie pracować, ale jak większość ludzi na świecie po prostu musi. Kocha sport, zwłaszcza baseball, nie wyobraża sobie tygodnia bez treningu. W wolnym czasie, gdy nie trenuje, spędza czas na zabawie i spacerach ze swoim sturasowym psem Lolkiem. Z lekkim obrzydzeniem podchodzi do owoców morza i wszystkiego, co ma muszle. Beata Andrzejewska jest kobietą wielozawodową, na co dzień zajmuje się produkcją wideoklipów, sesji zdjęciowych oraz śpiewa w zespole. Bardzo dobrze czuje się wykonując tyle rzeczy naraz, bo lubi to, co robi. Rządzi w pracy na planie, jest kierowniczką sali i wszyscy o tym wiedzą. Nie obrazi się nawet, gdy ktoś nazwie ja kierowniczką kuli ziemskiej, bo po prostu ma taki temperament. Jeśli kiedyś w życiu dorobi się dużych pieniędzy otworzy dom, w którym będzie miała adoptowane zwierzęta. Znajdą się w nim psy najbrzydsze na świecie, ponieważ takie najbardziej ją rozczulają. Póki, co przygarnęła Ryśkę, która jest charakterna tak jak jej pani.
2018-06-29, 18:05 Ugotowani, sez. 12, odc. 2/10 Logo TVN Style
2018-06-29, 07:20 Ugotowani, sez. 12, odc. 1/10 Logo TVN Style
2018-06-25, 16:55 Ugotowani, sez. 12, odc. 1/10 Logo TVN Style
2018-06-25, 02:10 Ugotowani, sez. 13, odc. 3/10 Logo TVN
2018-06-24, 18:00 Ugotowani, sez. 13, odc. 3/10 Logo TVN
2018-06-23, 12:50 Ugotowani, sez. 13, odc. 2/10 Logo TVN
13 edycja jest wyjątkowa, chociażby, dlatego, że po raz pierwszy w historii „Ugotowanych” odwiedzamy Puławy. Polacy zasadniczo dzielą się na tych, którzy Puławy kojarzą z Zakładami Azotowymi i na tych, którzy kojarzą je ze Świątynią Sybilli. Mamy jednak nadzieję, że po tym odcinku wszyscy będą kojarzyć Puławy z pysznym jedzenie i wspaniałymi ludźmi. Tymi ludźmi są: Ania Przykaza. Pogodna rehabilitantka, uwielbia swój zawód i wybrała go, ponieważ zawsze chciała pomagać ludziom. Ania jest młodą mamą szesnastolatki. Jej wielką pasją, którą aktualnie realizuje jest jazda konna, nie może się doczekać, kiedy pojedzie w teren. Uwielbia gotować, najchętniej, gdy pogoda za oknem nie dopisuje. Arek Maksym łączy pracę z pasją - ma swoje pole paintballowe. Od 14 lat bawi się i zarabia jednocześnie, nic dziwnego, że jeszcze mu się nie znudziło. Kolejną pasją Arka są sporty motorowodne, lubi wygłupiać się skuterem na Wiśle i ma na to patent. Jednak najważniejszy w jego życiu jest syn Antoś, oczko w głowie tatusia, to jemu poświęciłby wszystkie swoje pasje i cały wolny czas. Marika Grzelak z wykształcenia jest artystą plastykiem, interesuje się przędzeniem w czasach wczesnego średniowiecza aż po XVII wiek. Nic nie odpręża i nie regeneruje jej tak jak dotyk wełny. Swojego partner poznała oczywiście na Bitwie Pot Grunwaldem, Piotrek jest prawdziwym rycerzem. Połączyła ich miłość do Średniowiecza. Gdy akurat nie podróżuje w czasie, w teraźniejszości zajmuje się brafittingiem i ratuje kobiece biusty, otworzyły z mamą własny sklep z bielizną. Wiktor Leonienko Nauczyciel matematyki oraz instruktor nauki jazdy. W matematyce najbardziej fascynuje go to, że każde zadanie ma jedno rozwiązanie, ale dróg do osiągnięcia tego rozwiązania jest wiele. Gdy uczył się prowadzić auto, tak bardzo zaciekawił go instruktor i sposób przekazywania wiedzy, że dziś sam jest instruktorem. Przybył do Puław z Rosji, żeby tu trafić pokonał długą drogę, ale za to szybko nauczył się języka polskiego, nauka zajęła mu 5 miesięcy. Do życia potrzebuje swobody myśli i kreatywności. Kocha muzykę.
2018-06-22, 18:00 Ugotowani, sez. 12, odc. 1/10 Logo TVN Style
2018-06-22, 07:20 Ugotowani, sez. 11, odc. 12 Logo TVN Style
2018-06-21, 01:55 Ugotowani, sez. 13, odc. 2/10 Logo TVN
2018-06-18, 16:55 Ugotowani, sez. 11, odc. 12 Logo TVN Style
2018-06-17, 18:00 Ugotowani, sez. 13, odc. 2/10 Logo TVN

Emisja w stacjach

Ugotowani można obejrzeć w:

Emisje w: TVN, TVN Style

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info