Reklama

Ugotowani godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Ugotowani będzie miała miejsce:

2018-04-27

06:55 Ugotowani, sez. 11, odc. 4/12 Logo TVN Style
W tym odcinku „Ugotowanych” podejrzymy, jak w kuchni radzą sobie mieszkańcy Trójmiasta. Uczestnicy będą dusić, smażyć, kroić i ostro konkurować, by w finale sięgnąć po wygraną w postaci 5000 złotych! Czyj pomysł na idealną kolację okaże się strzałem w dziesiątkę? Oto czwórka pretendentów do miana najlepszego gospodarza: Magdalena Egiert, która porzuciła pracę w firmie i postanowiła zamieszkać w domu pod ziemią. Zajmuje się nadzorowaniem osiedla domków… dla hobbitów. Od kilku lat jest weganką i stara się żyć w pełnej zgodzie z naturą, co objawia się między innymi przytulaniem do drzew. W programie będzie starała się pokazać, że kuchnia polska potrafi być lekka i przyjemna. Piotr Leszutek, zawodnik rugby. Na grę w zespole był w zasadzie skazany. W rugby grał jego ojciec i dwaj starsi bracia. W chwilach między treningami Piotrek przygotowuje się obecnie do pojawienia się nowego, najmłodszego zawodnika w rodzinie. I chyba nie będzie zaskoczeniem, że i on w przyszłości zostanie rugbystą. Mariusz Bulak, barista w jednej z gdańskich kawiarni. Oprócz tworzenia mistrzowskich kawowych kompozycji, zajmuje się mistrzowskim przygotowywaniem i dostrajaniem instrumentów dla perkusistów. Lubi przebywać w swoim domu, gdzie w towarzystwie dwóch kotów oddaje się swojej pasji, czyli modelarstwu. Paula Dobrowolska, graficzka komputerowa w centrum sportu. Praca daje jej możliwość wykorzystania pokładów kreatywności, które w niej drzemią. Od roku wiele sił wkłada także w urządzanie mieszkania, z którego jest bardzo dumna. Przyznaje, że jak na kobietę przystało, jest zmienna i wciąż szuka nowych zainteresowań i wyzwań. W tym odcinku przekonamy się, kto zgubi się w polu kukurydzy, czym jest klejnot rybaka, oraz kto postanowi udusić swoich gości! Na koniec dowiemy się, który z gospodarzy zasłuży na najwyższe noty i tym samym powiększy swój budżet o nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych!
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:50 Ugotowani, sez. 11, odc. 5/12 Logo TVN Style
Czas na kolejną wizytę w Warszawie! Tym razem zajrzymy do sieci, aby wyciągnąć z niej internetowych pasjonatów. Poznamy czwórkę blogerów, którzy w Internecie czują się jak ryba w wodzie. A jak odnajdują się w kuchni? Do walki o zwycięstwo staną: Piotr Bucki – trener komunikacji. Ma w sobie duszę edukatora. Pomaga ludziom w porozumiewaniu się i… myśleniu. Swoją wiedzę chętnie przekazuje także w formie filmików, które umieszcza w sieci. Nie wyobraża sobie dnia bez uprawiania sportu. Najczęściej spotkać go można spacerującego z kijkami. Rafał Dziedziczak – manager w firmie informatycznej. Ku jego uciesze najczęściej może pracować zdalnie z domu. Poza pracą siły wkłada w tworzenie bloga motoryzacyjnego, którego założył kilka lat temu, gdy spędzał mnóstwo czasu w trakcie służbowych podróży. Gdy ma wolną chwilę najlepiej szukać go w skateparku, gdzie śmiga na deskorolce. W planach ma założenie restauracji, mimo iż przyznaje, że gotowanie to nie jest jego najmocniejsza strona. Krystyna Głuchowska – projektantka mebli. Tworzy produkty proste i naturalne, tak jak jej osoba. Prowadzi bloga wnętrzarskiego, a inspiracji do nowych wpisów szuka niemal w każdym miejscu i momencie. Prywatnie spełnia się jako mama. Sylwia Zaręba-Gierz – blogerka modowa. Swojej aktywności w Internecie poświęca każdą chwilę, to jej praca na pełny etat. Od dziecka kochała przebierać w ciuchach, więc teraz postanowiła na tym zarabiać. Jest osobą ponoć niezwykle głośną, ale ponoć da się do tego przyzwyczaić, co potwierdza Sylwii mąż. W tym odcinku przekonamy się, jak wygląda śmietnik szafiarki, komu najlepiej wychodzi mruczenie, oraz kto pozwoli zniszczyć swój samochód! Dowiemy się także, który z internetowych twórców zdobędzie najwięcej lajków i wzbogaci się o nagrodę w postaci 5000 złotych!
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2018-04-28

12:50 Ugotowani, sez. 13, odc. 8/10 Logo TVN
Po raz trzeci w tym sezonie odwiedzimy miasto syrenki. To właśnie w Warszawie wyłowiliśmy czwórkę odważnych bohaterów, którzy staną w kulinarne szranki. Oto i oni: Paulina Grzegorzewska – event menager na urlopie macierzyńskim. Długie godziny w biurze zamieniła na wychowanie córki. Jak sama przyznaje nowa szefowa bywa wymagająca, ale ta współpraca daje jej mnóstwo satysfakcji. Paulina to nowoczesna matka, pełna energii i zawsze gotowa na nowe wyzwania. Ma słabość to tatuaży i swojego małego oczka w głowie, córki Helenki. Mikołaj Pytel – pasjonat dwóch kółek, właściciel sieci sklepów rowerowych oraz spełniony tata. Twierdzi, że ludzie dzielą się na osoby, które mają od niego rower lub te, które dopiero będą go mieć. Pasję przekuł na pracę, a ta pochłania większość jego czasu. Przedsiębiorczy, pewny siebie Mikołaj wolne chwile poświęca rodzinie. Christopher Siemieński – Kanadyjczyk z polskimi korzeniami od 11 lat mieszkający w Polsce. Pracuje w międzynarodowej firmie budowlanej, a po godzinach pisze książki dla najmłodszych, choć jeszcze żadnej nie wydał. Ojciec trójki dzieci, szczęśliwy mąż uwielbiający spędzać czas ze swoją rodziną. Pogodny i zadowolony z życia facet. Kinga Rylska – Przebojowa managerka jednej z warszawskich restauracji. W swojej pracy zajmuje się wizerunkiem firmy, wymyślaniem eventów oraz koordynacją teamu. Uwielbia ludzi, choć twierdzi, że czasami bywają trudni. Najczęściej Kingę można spotkać na dworcu lub w pociągu, jeżdżącą między filiami firmy. Na co dzień zaganiana warszawianka łapie oddech przy kieliszku czerwonego wina, którego jest wielką pasjonatką. W tym odcinku nie zabraknie nowych smaków, ciekawych atrakcji oraz miłej atmosfery. Dowiecie się także ile można wycisnąć oleju z marchewki i przede wszystkim kto zgarnie 5000PLN?
/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy
Reklama

2018-04-29

01:00 Ugotowani, sez. 13, odc. 8/10 Logo TVN
Polska magazyn kulinarno-rozrywkowy
18:00 Ugotowani, sez. 13, odc. 9/10 Logo TVN
Polska magazyn kulinarno-rozrywkowy

2018-04-30

16:55 Ugotowani, sez. 11, odc. 5/12 Logo TVN Style
Polska program kulinarno-rozrywkowy

2018-05-04

07:05 Ugotowani, sez. 11, odc. 5/12 Logo TVN Style
Polska program kulinarno-rozrywkowy
18:00 Ugotowani, sez. 11, odc. 6/12 Logo TVN Style
Kolejną niedzielę w towarzystwie „Ugotowanych” spędzimy w stolicy Wielkopolski, czyli Poznaniu. Poznamy bliżej czwórkę bohaterów, ich życie zawodowe, pasje i kulinarne inspiracje. Przekonamy się, który z nich odnajdzie idealny przepis na mistrzowską kolację wartą 5 tysięcy złotych! W tym odcinku do walki staną: Natalia Moros – nauczycielka języka angielskiego. Prowadzi własną szkołę językową. Jak sama mówi, nikt w Poznaniu nie jest lepszym fachowcem w tej dziedzinie. Razem z mężem często odwiedza siłownię i robi to przede wszystkim z próżności, bo lubi dobrze wyglądać, a przy okazji popatrzeć na umięśnionych mężczyzn. Krzysztof Markiewicz – doradca agrotechniczny. Z wykształcenia rolnik, który obecnie podpowiada innym rolnikom, jak dbać o ziemię i uprawy. W wolnych chwilach razem z żoną i córką wędkuje. Zapewnia, że jest człowiekiem wielu talentów, a jednym z nich jest ponoć gotowanie. Aneta Regulska – funkcjonariuszka policji. Pracuje w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym. Nie ukrywa, że uwielbia rozwikływać kryminalne zagadki, przesłuchiwać świadków i zamykać przestępców za kratkami. Zastrzega, że na daje sobie w kaszę dmuchać. W domu za to spełnia się jako kochająca mama i żona. Marcin Nowak – przedstawiciel handlowy w branży AGD. Kuchenki, lodówki i zmywarki nie mają przed nim żadnych tajemnic. Od kilku lat zdobywa wszelkie możliwe trofea w triathlonie. Jednak bez najmniejszego zawahania twierdzi, że dla niego największym sukcesem jest jego wspaniała rodzina. W tym odcinku dowiemy się, czyj deser pojawi się bez majtek, kto zostanie obezwładniony jednym ciosem, oraz jak smakuje mysi przysmak! Po czterech wspólnych wieczorach dowiemy się, kto najlepiej ugościł swoich konkurentów i zasłużył na wygraną w postaci 5 tysięcy złotych.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2018-05-05

12:50 Ugotowani, sez. 13, odc. 9/10 Logo TVN
Polska magazyn kulinarno-rozrywkowy

2018-05-06

02:30 Ugotowani, sez. 13, odc. 9/10 Logo TVN
Polska magazyn kulinarno-rozrywkowy
18:00 Ugotowani, sez. 13, odc. 10 Logo TVN
Wracamy do Warszawy. Do wspólnego stołu zasiadają nieznający się ludzie, wykonujący różne zawody i posiadający odmienne pasje Oto oni: Róża Adamcio, pracuje jako specjalistka PR. W wolnym czasie praktykuje jogę, która daje jej wiele radości i energii. Od najmłodszych lat tworzy, ponieważ lubi otaczać się ładnymi przedmiotami, wykonuje własnoręcznie malowane i wyklejane ozdoby. Maciek Pawliszewski studiuje kierunek lekarski, jego celem jest pomagać ludziom. Twierdzi, że skończenie studiów medycznych jest jak zdanie prawa jazdy, ważne jest to żeby nie rozbić się na pierwszym zakręcie. Kuba Łysiak, pracuje w magazynie fitnessowm. Jego mocną stroną jest pewność siebie, choć niektórzy mogą ją odbierać jako arogancje. Uprawia judo, dzięki czemu nauczył się samodyscypliny. Agnieszka Szaniawska, jest psychologiem i dietetykiem i od wielu lat prowadzi zajęcia fitness. Uśmiech jej klientek motywują ją do dalszej pracy. Razem z partnerem prowadzą klub, a we wspólnej pracy dogadują się równie dobrze jak w życiu prywatnym. Ma 4-letnią córkę i spełnia się w roli mamy. W tym odcinku, nie zabraknie emocji i eksperymentów w kuchni, a najlepszy z uczestników wygra 5000 zł.
/ Polska / magazyn kulinarno-rozrywkowy

2018-05-07

16:55 Ugotowani, sez. 11, odc. 6/12 Logo TVN Style
Polska program kulinarno-rozrywkowy

2018-05-11

07:05 Ugotowani, sez. 11, odc. 6/12 Logo TVN Style
Polska program kulinarno-rozrywkowy
18:00 Ugotowani, sez. 11, odc. 7/12 Logo TVN Style
W kolejnym odcinku „Ugotowanych” odwiedzimy piękne rejony Warmii i Mazur. W Olsztynie ponownie czwórka nieznajomych stanie do walki o nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych! Czym zaskoczą widzów? Komu przypadnie kulinarne uznanie i słodki smak zwycięstwa? Podczas czterech niezapomnianych uczt spotkają się: Piotr Tutka – właściciel kawiarni rowerowej, w której można i naprawić rower, i napić się energetycznego espresso. Piotrek tworzy miejsce, które jest z nim w pełni spójne. A jest on osobą bardzo dynamiczną i napędzającą wszystkich do działania. Na szczęście, w jego małżeństwie, żona jest osobą, która stabilizuje ich wspólną rzeczywistość. I za to już teraz chętnie wystawiłby jej pomnik. Marzena Tarasiewicz – makijażystka i stylistka ślubna. Jej zdaniem każda kobieta jest piękna, a ona poprzez swoją pracę stara się to piękno pokazać. Jest osobą, która działa dość impulsywnie. Porównuje się do landrynki, która jest kolorowa i słodka, ale jednocześnie może stanąć w gardle. Dorota Grala – kierowniczka regionalna w firmie ubezpieczeniowej. Zdecydowanie lubi rządzić i odnosić sukcesy w pracy, która czasami pochłania ją bez reszty. Wolne chwile spędza aktywnie, na przykład biegając. Jest kobietą spokojną, ale do czasu. Grzegorz Rutynowski – właściciel hostelu. W stworzonym przez siebie miejscu zajmuje się praktycznie wszystkim – od spraw biurowych, po pranie pościeli. Kocha naturę i chętnie ucieka na jej łono. Jest zapalonym kajakarzem. Na wodzie znajduje czas na przemyślenia i uświadamia sobie, że jest szczęśliwym człowiekiem, otoczonym dobrymi ludźmi. W tym odcinku dowiemy się, który uczestnik całą kolację przygotuje według ściągi, kto popełni największy grzech, oraz jakie są trendy na jesień!
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2018-05-12

12:50 Ugotowani, sez. 13, odc. 10 Logo TVN
Polska magazyn kulinarno-rozrywkowy
Reklama

2018-05-13

18:00 Ugotowani, sez. 12, odc. 7/10 Logo TVN
W siódmym odcinku „Ugotowanych” po raz pierwszy odwiedzimy kuchnie mieszkańców Kalisza, jednej z najstarszych polskich miejscowości z bardzo długą historią. Sprawdźcie jak poradzą sobie bohaterowie tego odcinka w walce o główną nagrodę w wysokości 5 000 zł. Justyna Habib- fizjoterapeutka i masażystka. Wykonywany zawód jest jej pasją i dziedziną w której się realizuje , dzięki czemu idzie do pracy z uśmiechem na ustach a nie z poczucia obowiązku. Preferuje zdrowy tryb życia, mąż jest również jej trenerem, wspólnie trzymają bardzo zdrową dietę. Bardzo lubi o siebie dbać, zawsze realizuje wyznaczone cele i zawsze stara się piąć wyżej. Martyna Brzezińska-organizatorka eventów. Bardzo lubi swoje zajęcie, każde przyjęcie jest dla niej wyzwaniem dzięki temu nie nudzi się w pracy i czuje się spełniona. Gdy nie pracuje zajmuje się swoją ukochaną córeczką, jest mamą niewymagającą i pobłażającą a rodzina jest dla niej wisienką na torcie. Dawid Brzytwa-Visual Merchandiser w firmie odzieżowej. Zajmuje się wystrojem sklepów odzieżowych i stylizacjami witryn, wszystko po to aby przykuć uwagę klienta. Efektem ubocznym jego pracy jest zboczenie zawodowe, gdy wchodzi do sklepów poprawia wieszaki. Uwielbia szaliki, gdy ktoś widzi go bez szalika może pomyśleć, że coś jest nie tak. Jest luzakiem, wszędzie go pełno i zawsze go słychać. Studiuje sztuki plastyczne i chce zostać nauczycielem bo znalazł w sobie smykałkę do przekazywania wiedzy. Przemysław Podolski-karateka z zamiłowania i zawodu, prowadzi zajęcia. Uważa, że karateką jest się wszędzie, nie tylko na treningu a sztuka walki, którą uprawia zaczyna się i kończy na szacunku. Żonę poznał na obozie karate a ślub brał w kimonie. Lubi sobie stawiać cele, zawsze wybiera te trudne do zdobycia. Przebiegł 100km maraton po górach w 29 godzin i 49 minut bez przerwy. Wolny czas uzupełnia mu miłość do zwierząt, z przyjaciółmi fotografują swoje psy. W tym odcinku sprawdzimy czy któryś z uczestników odważy się pogłaskać dużego kotka, kto przekona się do karate oraz dowiemy się czy uczestnicy potrafią się wspólnie zrelaksować .
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2018-05-14

16:55 Ugotowani, sez. 11, odc. 7/12 Logo TVN Style
Polska program kulinarno-rozrywkowy

2018-05-18

06:55 Ugotowani, sez. 11, odc. 7/12 Logo TVN Style
Polska program kulinarno-rozrywkowy
17:45 Ugotowani, sez. 11, odc. 8/12 Logo TVN Style
W tym tygodniu odwiedzimy krainę miodem i winem płynącą, czyli Zieloną Górę i okolice. Poznamy tu kolejną czwórkę bohaterów, którzy nawet mimo małych porażek, wytrwale będą torować sobie drogę wprost do wygranej! Przed nami walka na noże, łyżki i widelce! W swoich domach ugoszczą nas: Paweł Pazdrowski – hodowca kóz. Przygodę z tymi małymi, rogatymi zwierzętami rozpoczął od dwóch małych kózek. Obecnie dogląda stada liczącego 70 sztuk. Wraz z rodziną zajmuje się wyrobem produktów z koziego mleka. Często można też wypatrzyć go na ambonie… w lesie. Katarzyna Drewniak – adwokat. Prowadzi własną kancelarię. Przyznaje, że od dziecka jest osobą niezwykle upartą i zawsze lubi wygrywać. Swoje ambicje realizuje przede wszystkim w konkurencjach sportowych. Kocha konie, uwielbia spędzać czas w stadninie i pasji tej poświęca każdą wolną chwilę. Aneta Kamińska – właścicielka pałacu. Razem z partnerem prowadzi fundację, która zajmuje się renowacją i zaaranżowaniem pałacu w Bojadłach. Wyobraża sobie, że za kilka lat w miejscu tym będą odbywały się wspaniałe koncerty i wernisaże. Twierdzi, że życie księżniczki nie należy do najłatwiejszych. Tomasz Skrzypczak – nauczyciel języka niemieckiego. Dodatkowo trenuje młodych piłkarzy. Piłka nożna to w zasadzie całe jego życie. Wie, że jego wygląd może wprawiać w pewną konsternację, ale zapewnia, że jest człowiekiem dobrym, choć bardzo upartym i niepunktualnym. W tym odcinku przekonamy się, kto jest mistrzem dojenia, kim jest leśny świntuszek, oraz kogo na ucztę zaprosi baron von Kottwitz! Dowiemy się także, kto po czterech niezapomnianych kolacjach wzbogaci się o nagrodę w postaci 5 tysięcy złotych!
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2018-05-20

18:00 Ugotowani, sez. 12, odc. 8/10 Logo TVN
Bohaterowie Trójmiasta jak zawsze nie pozwolą nam się nudzić. Będzie sympatycznie i wybuchowo, poznamy nowe smaki i kulturę Kaszubską a wszystko to w pięknych okolicznościach przyrody. Ten kto oczaruje i zachwyci najbardziej, zdobędzie nagrodę w wysokości 5000 zł. Damroka Kwidzińska - wokalistka, studentka etnofilologii kaszubskiej. Niepoprawna optymistka. Jej pierwszym językiem był język kaszubski, dopiero gdy poszła do szkoły dowiedziała się, że nie mówi po polsku. Śpiewa i pisze teksty do współczesnej muzyki kaszubskiej. Zajmuje się wszystkim co związane kulturą i krzewieniem języka kaszubskiego . Łukasz Bocian - handlowiec w firmie produkującej i sprzedającej suplementy diety dla sportowców. Lubi gdy w życiu dużo się dzieje i nie znosi monotonni. Sport daje mu wiele przyjemności i wydziela endorfiny, zwłaszcza jazda na rowerze. Często jest postrzegany jako szalony człowiek bo wychodzi poza ramy. Dąży do tego żeby życie było jak najbardziej radosne. Marta „Jadźka” Jaczyńska - menadżerka restauracji i galerii. Szuka męża. Facet, który z nią wytrzyma dłużej niż 5 lat powinien dostać order. Ma bardzo ciężki charakter. Jak sama o sobie mówi jest furiatką, histeryczką, psychopatką, ale do tego jest ładna i potrafi gotować. Wzięła się za swoją kondycję i rzeźbi ciało, żeby wyskoczyć z tortu na swoich 30 urodzinach. Leszek Chamerski - handlowiec , marketingowiec i właściciel baru. Otworzył własny lokal, ponieważ nie chciał już więcej jeździć do Trójmiasta na imprezy, jest barmanem i duszą tego miejsca. Praca w handlu daje mu mnóstwo satysfakcji bo stawia przed nim nowe wyzwania . Z racji wyglądu dużo osób nazywa go brodatym gburem. Posiada dwójkę czworonożnych dzieci , psy Lucjana i Krysię. W tym odcinku będziemy mieli okazję poznać kulturę kaszubską, liznąć własnoręcznie wykonanych lizaków, sprawdzić który z bohaterów najlepiej posługuje się zmysłem smaku.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2018-05-21

16:55 Ugotowani, sez. 11, odc. 8/12 Logo TVN Style
Polska program kulinarno-rozrywkowy

2018-05-24

02:05 Ugotowani, sez. 12, odc. 8/10 Logo TVN
Polska program kulinarno-rozrywkowy

2018-05-25

07:00 Ugotowani, sez. 11, odc. 8/12 Logo TVN Style
Polska program kulinarno-rozrywkowy
17:55 Ugotowani, sez. 11, odc. 9/12 Logo TVN Style
Przed nami kolejne spotkanie czwórki nieznajomych! Tym razem przy jednym stole zasiądą mieszkańcy Opola. Dzieli ich wszystko: zawody, pasje, zainteresowania, gust i smak. Łączy zamiłowanie do dobrej kuchni i chęć zwycięstwa! Kto urzeknie niezwykłą osobowością, a kto wyjątkowym pomysłem na kolację? W stolicy polskiej piosenki o miano najlepszego gospodarza zawalczą: Tomasz Załężny – pracownik parku naukowo-technologicznego. Zajmuje się promowaniem projektów młodych twórców. Po pracy lubi podnieść sobie poziom adrenaliny, a najlepiej wychodzi mu to w trakcie jazdy na motocyklu enduro. Jadwiga Kander – mentorka i doradca rozwoju. Prowadzi centrum holistyczne. Przez wiele lat pracowała w dużej korporacji. Postanowiła jednak zmienić całkowicie swoje życie i wyjechała do Tajlandii. Tam uczyła się medytacji od mnicha, który obecnie jest… jej życiowym partnerem. Milko Gebauer – prawnik i vloger. Jego wielką pasją są pszczoły, dlatego prowadzi własną pasiekę. Sam porównałby się raczej do pracowitego trutnia, który dba o istnienie ula. Kocha być blisko natury, a najlepiej dogaduje się z kurami i kogutami, które hoduje na swoim podwórku. Anna Winiarska – pedagog w świetlicy środowiskowej. Twierdzi, że w przyszłości zmarszczki będzie miała tylko od nieustannego śmiechu. Ludzie chętnie spędzają z nią czas, bo jest niezawodnym akumulatorem dobrej energii. W tym odcinku przekonamy się, komu najlepiej wychodzi przytulanie, kto zemdlał na pierwszej randce oraz który pan przekroczy pewne granice. Dowiemy się także, kto wzbudził największą sympatię i oczarował uczestników najciekawszym menu, a tym samym zasłużył na wygraną w postaci 5 tysięcy złotych!
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2018-05-26

12:51 Ugotowani, sez. 12, odc. 8/10 Logo TVN
Polska program kulinarno-rozrywkowy

2018-05-27

18:00 Ugotowani, sez. 12, odc. 9/10 Logo TVN
W tej edycji po raz ostatni odwiedzimy Warszawę. Będzie nietuzinkowo, inaczej i specyficznie. Z całą pewnością czwórka bohaterów tego odcinka zaskoczy wiele razy, ale nie tylko kulinarnie. Nagrodę w wysokości 5 000 zł wygra najlepszy. Marcin „Tiger” Płodziszewski- trener personalny, dziennikarz i gitarzysta w zespole metalowym. Marcin jest ciężki, energetyczny a w jego żyłach płynie metal, dlatego też gra taką muzykę. Gdy idzie ulicą ludzie schodzą mu z drogi, wygląda groźnie, ale przy bliższym poznaniu okazuje się, że jest zupełnie odwrotnie. Leczy ludzkie kompleksy, jako trener personalny jest lekarzem dusz. Ari Kubik-tancerka breakdance. Cały czas w ruchu, dlatego ma przydomek rekin. Breaking daje jej wolność, dzięki temu życie jest pełne pięknych przepływów energii. Lubi rozweselać ludzi i sprawiać, że czują się przyjemnie. Nie tylko uczy tańca, ale też stara się dodawać dzieciom pewności siebie. Breaking dał jej siłę, którą teraz przekazuje dalej. Od niedawna jest mamą i w tej roli świetnie się odnalazła tym bardziej, że w każdej chwili może liczyć na partnera. Artur Syc- kaskader, choreograf walki, trener akrobatyki, youtuber. Twierdzi, że nie ma zalet i jest zupełnie bez sensu jak grzebień dla łysego. Hobbystycznie tworzy animatroniki, mechaniczne kukiełki, które są wykorzystywane w filmach. Specjalizuje się w ekstremalnych challengach w jedzeniu na czas. Między innymi jadł dwumetrowy kebab, pięciokilogramowego burgera, kaktusa i wypił 2L oleju rzepakowego. Jednym słowem Artur lubi prowokować. Karolina Krauze - blogerka. Blog, który prowadzi dotyczy tematów związkowych, relacji damsko męskich, miłości, ale również rozstań. Inspiracją był jej własny rozwód, postawiła na szczerość i na blogu piszę o sobie oraz swoich spostrzeżeniach. Większość czasu spędza na obserwacji ludzi ich zachowań i relacji. Jest mieszanką, z jednej strony kot, z drugiej strony pies. Chodzi własnymi ścieżkami, ale bywa bardzo towarzyska i potrzebuje troski. W tym odcinku dowiemy się kto jest najlepszy w jedzeniu na czas, jak głośny może być koncert metalowy oraz sprawdzimy czy da się nauczyć breakdancea w jeden wieczór.
/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy

2018-05-28

16:55 Ugotowani, sez. 11, odc. 9/12 Logo TVN Style
Polska program kulinarno-rozrywkowy

2018-05-31

02:15 Ugotowani, sez. 12, odc. 9/10 Logo TVN
Polska program kulinarno-rozrywkowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Ugotowani. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Ugotowani w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje Ugotowani

Emisja Ugotowani miała miejsce:

2018-04-23, 16:55 Ugotowani, sez. 11, odc. 4/12 Logo TVN Style
2018-04-22, 18:00 Ugotowani, sez. 13, odc. 8/10 Logo TVN
Wrocław to miasto spotkań a spotkania to nasza specjalność, szczególnie te za stołem. Dziś do wspólnego stołu zasiądą: Mateusz Jarosz, przedstawiciel handlowy sprzedający usługi internetowe. Podróżuje w świecie realnym aby poszerzać ten wirtualny. Uwielbia swoją pracę, ale całe serce i wolny czas oddaje muzyce. Słucha od starego kultowego rocka po nowoczesną elektronikę. Muzyka daje mu wolność i nastraja go do życia. Nie kryje się ze swoim pedantyzmem. Lubi czuć wokół przestrzeń i harmonię. Chaosowi mówi głośne nie a porządkowi zdecydowane tak. Ola Podeszwa, żona na medal, wspierająca realizację piwowarskiej pasji męża. Dwa etaty to dla niej "małe piwo". Poza pracą w projekcie managerskim, pomaga mężowi w prowadzeniu własnego browaru. Wesoła, komunikatywna i z własnym zdaniem. Kocha buty i od lat je kolekcjonuje. Maciej Urlich to artystyczna dusza. Szczęśliwie udało mu się połączyć pracę z pasją. Fotografuje i filmuje zarówno komercyjnie jak i dla siebie. Pomysł, realizacja, montaż - uwielbia mieć kontrolę nad całością. Ceni sobie oryginalność więc tworzy oryginalne meble. Beata Łańcuchowska to blogerka wnętrzarska i współwłaścicielka pracowni renowacji mebli. Zwiedza śmietniki, szuka cacuszek i tworzy z nich prawdziwe perełki. Szlifierki i wiertarki jej nie straszne, co wzbudza zachwyt i niedowierzanie w męskim świecie. Jeśli jesteście ciekawi gdzie uczestnicy znaleźli wrocławski Wersal i kusi Was by poznać tajemnicę małżeńskich rarytasów, koniecznie oglądajcie wrocławski odcinek „Ugotowanych”. Walka o 5000zł będzie zacięta, tego nie można przegapić!
Reklama
2018-04-22, 01:05 Ugotowani, sez. 13, odc. 7/10 Logo TVN
2018-04-21, 12:50 Ugotowani, sez. 13, odc. 7/10 Logo TVN
2018-04-20, 17:55 Ugotowani, sez. 11, odc. 4/12 Logo TVN Style
2018-04-20, 07:05 Ugotowani, sez. 11, odc. 3/12 Logo TVN Style
W trzecim odcinku „Ugotowanych” sprawdzimy jak gotuje Słupsk! Nad brzegiem pięknej rzeki Słupi spotkają się dyplomowana instruktorka stylizacji rzęs i paznokci, urzędniczka, psychoterapeuta oraz właściciel firmy zajmującej się połowem ryb. Danuta Begiedzia, czyli różowa królowa, na co dzień zajmuje się prowadzeniem własnego salonu oraz wychowaniem dwójki pociech. Jej znakiem rozpoznawczym jest przykuwająca uwagę fryzura oraz niezliczona ilość tatuaży. Magdalena Matusiak jest pracownicą Urzędu Miasta w Ustce. Do jej zadań należy przede wszystkim promowanie i zachwalanie miasta, w którym mieszka. Sama wychowuje 11-letniego syna. W wolnych chwilach zajmuje się renowacją starych mebli. Jest kobietą niezwykle zdeterminowaną i zawsze osiąga cel, który sobie obierze. Paweł Wierzchowski, to psycholog i psychoterapeuta. Jego praca to przede wszystkim słuchanie ludzkich historii. Czasem bardzo trudnych. Dlatego chętnie odreagowuje na łonie natury, na przykład żeglując. Wewnętrzny spokój osiąga także w trakcie… warzenia serów. Adam Jakubiak – kocha morze, a rybołówstwem zajmuje się już od 20 lat. Dodatkowo produkuje kultowe krówki. Dom w okolicach Ustki to jego ostoja, do której ucieka od zgiełku zawodowych spraw. W tym odcinku dowiemy się, kto trzyma w domu kilkusetletni dąb, komu pisana będzie kąpiel w stawie oraz kto pochwali się swoim boskim ciałem. Na koniec, tradycyjnie, poznamy zwycięzcę odcinka, który wzbogaci się o okrągłe 5 tysięcy złotych!
2018-04-16, 16:55 Ugotowani, sez. 11, odc. 3/12 Logo TVN Style
2018-04-15, 18:00 Ugotowani, sez. 13, odc. 7/10 Logo TVN
2018-04-15, 02:40 Ugotowani, sez. 13, odc. 6/12 Logo TVN
2018-04-14, 12:50 Ugotowani, sez. 13, odc. 6/12 Logo TVN
2018-04-13, 18:00 Ugotowani, sez. 11, odc. 3/12 Logo TVN Style
2018-04-13, 07:05 Ugotowani, sez. 11, odc. 2/12 Logo TVN Style
Tym razem o miano najlepszego gospodarza zawalczy czwórka nieznajomych z Warszawy. Kto znajdzie przepis na idealną kolację, a tym samym zasłuży na najwyższe noty? Odważni, kreatywni i gotowi stanąć do kulinarnego boju! Oto oni: Anna Bienias, która po 10 latach pracy w korporacji postanowiła porzucić biuro i zająć się… poduszkami. Założyła własny slow biznes i tworzy ekologiczne poduchy. Sama stara się także żyć w zgodzie z naturą, dlatego chętnie zaopatrza się u lokalnych producentów żywności. Kocha taniec. Im bardziej egzotyczny, tym lepiej. Łukasz Ociepa - od niedawna pracuje w salonie zmysłowej erotyki, gdzie zajmuje się sprzedażą wszelkiego rodzaju gadżetów urozmaicających życie seksualne Polaków. Aczkolwiek jego największa pasją jest muzyka. Spełnia się śpiewając, ale także produkując dźwięki. Stara się odżywiać zdrowo trzymając się przy okazji z dala od mięsa. Patrycja Pyjomska, przedstawicielka medyczna oraz właścicielka sklepu spożywczego. Uwielbia swoją pracę, jednak najważniejsze miejsce w jej życiu zajmuje rodzina, a zwłaszcza dwóch uroczych synów. Nadmiar energii chętnie wykorzystuje podczas prac wykończeniowych w domu. Igor Konefał, który razem z całą rodziną prowadzi park trampolin. Sam zajmuje się przede wszystkim marketingiem i promocją wspólnego biznesu. Doświadczenie zdobywał prowadząc wcześniej różne miejsca kulturalne w stolicy. Ponoć w pierwszej chwili wydaje się być osobą nieco gburowatą, jednak to tylko pozory. W tym odcinku dowiemy się, jakie rozterki dręczą ojca chrzestnego, czym jest masaż dźwiękiem oraz kto okaże się prawdziwym kamikaze. Poznamy także szczęśliwca, który zgarnie nagrodę w postaci 5000 złotych!
2018-04-09, 16:55 Ugotowani, sez. 11, odc. 2/12 Logo TVN Style
2018-04-08, 18:00 Ugotowani, sez. 13, odc. 6/12 Logo TVN
2018-04-07, 12:15 Ugotowani, sez. 13, odc. 5/12 Logo TVN
2018-04-06, 17:55 Ugotowani, sez. 11, odc. 2/12 Logo TVN Style
2018-04-06, 07:05 Ugotowani, sez. 11, odc. 1/12 Logo TVN Style
W „Ugotowanych” do wspólnego stołu zasiadają nieznający się ludzie, wykonujący różne zawody i posiadający odmienne pasje. Łączy ich miłość do gotowania i chęć wygranej. W programie zajrzymy do mieszkań, a przede wszystkim kuchni uczestników. Podczas wydawanej przez siebie kolacji, każdy z nich będzie musiał udowodnić, że zna się na przyrządzaniu potraw oraz przyjmowaniu gości. Tylko jeden z czwórki bohaterów odejdzie z wygraną w wysokości 5 000 złotych. Pozostali będą musieli obejść się smakiem. Nową edycję zainaugurujemy w Zamościu! Po raz pierwszy czwórka nieznajomych z tego miasta stanie do walki o miano najlepszego gospodarza. Kto znajdzie przepis na idealną kolację, a tym samym zasłuży na najwyższe noty? W pięknych okolicznościach przyrody tym razem spotkają się: Aneta Krupa, przez wszystkich nazywana Andzią. Z wykształcenia magister sztuki muzycznej, z zamiłowania florystka i dekoratorka. Od dwóch lat zajmuje się prowadzeniem zespołu ludowego krzewiącego tradycje Roztocza. Kieruje swoim życiem tak, aby przede wszystkim móc spełniać marzenia. Sławomir Źwiernik, czyli człowiek przy kasie. Na co dzień dowodzi zespołem zajmującym się serwisem kas fiskalnych. Jest wielkim miłośnikiem gry w kręgle, w które gra co najmniej trzy razy w tygodniu. Twierdzi, że jest osobą niezwykle wymagającą i pedantyczną, którą można jedynie kochać albo nienawidzić. Daniel Stachniuk – optyk i zapalony żeglarz. Dzięki przygodom pod żaglami czuje, że jest wolnym człowiekiem. Jednak zawsze ochoczo wraca do domu, w którym czeka na niego żona i dzieci. Pod niezliczoną ilością tatuaży i nieco groźną miną kryją się olbrzymie pokłady empatii i dobrego humoru. Ewelina Kondrakiewicz – doradca klientów VIP w jednym z banków. Dodatkowo jest także trenerem kulturystyki i rekreacji ruchowej. A jakby tego było mało, w wolnych chwilach sama trenuje Krav Magę. Jest impulsywna i wybuchowa… i bardzo to w sobie lubi. W tym odcinku dowiemy się, ile naprawdę kosztuje kolacja u jednego z uczestników, kto lubi ukrywać się w piwnicy, oraz który z panów wzruszy się do łez. Tradycyjnie przekonamy się także, kto tym razem ucieszy się z wygranej w postaci 5 000 złotych!
2018-04-02, 16:55 Ugotowani, sez. 11, odc. 1/12 Logo TVN Style
2018-04-01, 03:25 Ugotowani, sez. 13, odc. 5/12 Logo TVN
2018-03-30, 18:00 Ugotowani, sez. 11, odc. 1/12 Logo TVN Style
2018-03-30, 07:05 Ugotowani, sez. 10, odc. 12 Logo TVN Style
Przed nami ostatni odcinek jubileuszowej, dziesiątej edycji „Ugotowanych”! Na koniec sezonu sprawdzimy, jak gotują warszawscy artyści. Będzie magicznie, muzycznie i z dużą ilością atrakcji. Przekonamy się, czy wyborne menu to rzeczywistość, czy może tylko iluzja. Zobaczymy także, kto wykorzysta wszystkie swoje talenty w drodze do zdobycia wymarzonej wygranej! Tym razem o miano najlepszego powalczą: Katarzyna Bernaś – aktorka i youtuberka, znana między innymi jako wszędobylska Kaśka Zdrowaśka. Postać zwariowanej zakonnicy to ucieleśnienie absurdu i abstrakcji, które Kasia uwielbia. Poza aktorskimi wyzwaniami uparcie wprowadza do swojego życia zdrowe nawyki. Adrian Pruski – iluzjonista. Oprócz magii zajmuje się także ekwilibrystyką. Często można podziwiać jego występy na ulicach Warszawy. Jak na magika z krwi i kości przystało, Adrian jest osobą zdecydowaną i pewną siebie. Grzegorz Szyma – DJ. Już dawno odkrył, że grywanie na imprezach to świetny sposób na poznanie nowych koleżanek. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych, dlatego wolne chwile poświęca na malowanie. Często też biega, bo w biegu zawsze powstają w jego głowie najlepsze pomysły. Gotowanie tylko dla siebie uważa za… nieetyczne. Anna Kołakowska – steperka. Wybijanie rytmu to całe jej życie. Uwielbia scenę i występy, ale chętnie też przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie innym. Jest typem obserwatora. Musi wpierw poznać drugiego człowieka, zanim przed nim się otworzy. W tym odcinku przekonamy się, kto królika zoperuje, a kto wyciągnie go z kapelusza, u kogo zagra niepokorny Black Sabath oraz komu zawrócą w głowie magiczne sztuczki. Dowiemy się także, kto okaże się zombie, który zapragnie kupić czarną marchewkę…
2018-03-26, 16:55 Ugotowani, sez. 10, odc. 12 Logo TVN Style
2018-03-25, 18:00 Ugotowani, sez. 13, odc. 5/12 Logo TVN
2018-03-25, 01:40 Ugotowani, sez. 13, odc. 4/12 Logo TVN
2018-03-24, 12:50 Ugotowani, sez. 13, odc. 4/12 Logo TVN

Emisja w stacjach

Ugotowani można obejrzeć w:

Emisje w: TVN, TVN Style

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info