Reklama

W czym do ślubu godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja W czym do ślubu będzie miała miejsce:

2018-03-19

15:20 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 5/10 Logo TVN Style
"W czym do ślubu?" - to pytanie spędza sen z powiek niemal każdej pannie młodej. Czy każda przyszła mężatka marzy o sukni o kroju księżniczki? Czy suknia ślubna musi być śnieżnobiała? Wśród naszych uczestniczek znajdą się miłośniczki klasyki, francuskich koronek, bogatych zdobień, wianków, ale także dziewczyny żądne najnowocześniejszych krawieckich rozwiązań, fanki krótkich sukienek, a także wielbicielki czarnych dodatków. Wszystkie szukać będą dla siebie sukni niepowtarzalnej, oryginalnej a przede wszystkim – wyjątkowej. Na szczęście z odsieczą przybywa niezastąpiona Izabela Janachowska, która w nowym sezonie programu pomoże wybrać suknię marzeń nawet tym najbardziej wymagającym. W nowych odcinkach nasza prowadząca między innymi pogodzi odmienne gusta przyszłych małżonków, stawi czoła wymaganiom modelki, która przymierzyła już wszystkie możliwe kroje sukien ślubnych i poszuka kreacji dla znanej sportsmenki o „trudnej sylwetce”. W poszukiwaniu najbardziej nietypowej sukni ślubnej Izabela Janachowska zagości w atelier znanej polskiej projektantki. Ekspertka od ślubnych stylizacji nie zapomni także o bliskich osobach, które również muszą wyglądać olśniewająco w tak ważnym dniu! W tym sezonie weźmie pod lupę stylizacje przyszłych panów młodych.... Wybór ślubnych kreacji będzie także okazją do poznania kolejnych wzruszających historii bohaterów. Agnieszka ma 27 lat i jest zawodową wioślarką i mistrzynią olimpijską ubiegłorocznych Igrzyskach Olimpijskich w Rio, gdzie zdobyła brązowy medal w czwórce podwójnej kobiet. Jej narzeczony, Maciej, również jest wioślarzem. Poznali się już w gimnazjum, gdzie trenowali wspólnie w jednym klubie. Agnieszka na co dzień ubiera się na sportowo, rzadko ma okazję aby włożyć sukienkę czy szpilki. Na szpilkach zresztą - przyznaje - nie potrafi chodzić... Agnieszka z racji wykonywanego zawodu ma umięśnioną, trudną sylwetkę i dość szerokie ramiona, co stanowi ogromny problem przy wyborze wymarzonej sukni. W przygotowania do uroczystości Agnieszki i Maćka próbuje ingerować mama Agi, Barbara, która ma swoją wyraźną koncepcję wszystkiego, no może oprócz wizji swojej własnej stylizacji na ślub najmłodszej córki...
/ Polska / reality show
15:50 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 3/12 Logo TVN Style
Polska reality show

2018-03-22

21:10 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 3/12 Logo TVN Style
Polska reality show
Reklama

2018-03-23

13:30 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 3/12 Logo TVN Style
Polska reality show
14:00 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 5/10 Logo TVN Style
Polska reality show

2018-03-24

14:00 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 3/12 Logo TVN Style
Polska reality show

2018-03-25

13:45 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 4/12 Logo TVN Style
Polska reality show

2018-03-26

15:20 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 6/10 Logo TVN Style
"W czym do ślubu?" - to pytanie spędza sen z powiek niemal każdej pannie młodej. Czy każda przyszła mężatka marzy o sukni o kroju księżniczki? Czy suknia ślubna musi być śnieżnobiała? Wśród naszych uczestniczek znajdą się miłośniczki klasyki, francuskich koronek, bogatych zdobień, wianków, ale także dziewczyny żądne najnowocześniejszych krawieckich rozwiązań, fanki krótkich sukienek, a także wielbicielki czarnych dodatków. Wszystkie szukać będą dla siebie sukni niepowtarzalnej, oryginalnej a przede wszystkim – wyjątkowej. Na szczęście z odsieczą przybywa niezastąpiona Izabela Janachowska, która w nowym sezonie programu pomoże wybrać suknię marzeń nawet tym najbardziej wymagającym. W nowych odcinkach nasza prowadząca między innymi pogodzi odmienne gusta przyszłych małżonków, stawi czoła wymaganiom modelki, która przymierzyła już wszystkie możliwe kroje sukien ślubnych i poszuka kreacji dla znanej sportsmenki o „trudnej sylwetce”. W poszukiwaniu najbardziej nietypowej sukni ślubnej Izabela Janachowska zagości w atelier znanej polskiej projektantki. Ekspertka od ślubnych stylizacji nie zapomni także o bliskich osobach, które również muszą wyglądać olśniewająco w tak ważnym dniu! W tym sezonie weźmie pod lupę stylizacje przyszłych panów młodych.... Wybór ślubnych kreacji będzie także okazją do poznania kolejnych wzruszających historii bohaterów. Żywioł Kamili to sesje zdjęciowe i konkursy piękności, w których od kilku lat osiąga znaczne sukcesy. Jej druga pasja to motor. Wraz ze swoim narzeczonym, Łukaszem, przemierzyła motocyklem całą Polskę. Obecnie Kamila poświęca się głównie roli świeżo upieczonej mamy kilkumiesięcznej Zosi, a fotomodeling zszedł na drugi plan. Zarówno w macierzyństwie jak i w przygotowaniach do ślubu pomaga jej ukochana mama. Kamila jako modelka przymierzyła już chyba każdy fason sukien ślubnych podczas wielokrotnych sesji do katalogów. Na własnym ślubie chciałaby wyglądać oryginalnie i zaprezentować się w sukni w jakiej jeszcze nikt jej nie widział.
/ Polska / reality show
15:50 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 4/12 Logo TVN Style
Polska reality show

2018-03-29

21:10 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 4/12 Logo TVN Style
Polska reality show

2018-03-30

13:35 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 4/12 Logo TVN Style
Polska reality show
14:05 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 6/10 Logo TVN Style
Polska reality show

2018-03-31

14:00 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 4/12 Logo TVN Style
Polska reality show

2018-04-01

13:45 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 5/12 Logo TVN Style
Polska reality show

2018-04-02

16:20 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 5/12 Logo TVN Style
Polska reality show
Reklama

2018-04-05

21:10 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 5/12 Logo TVN Style
Polska reality show

2018-04-06

13:35 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 5/12 Logo TVN Style
Polska reality show
14:05 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 7/10 Logo TVN Style
"W czym do ślubu?" - to pytanie spędza sen z powiek niemal każdej pannie młodej. Czy każda przyszła mężatka marzy o sukni o kroju księżniczki? Czy suknia ślubna musi być śnieżnobiała? Wśród naszych uczestniczek znajdą się miłośniczki klasyki, francuskich koronek, bogatych zdobień, wianków, ale także dziewczyny żądne najnowocześniejszych krawieckich rozwiązań, fanki krótkich sukienek, a także wielbicielki czarnych dodatków. Wszystkie szukać będą dla siebie sukni niepowtarzalnej, oryginalnej a przede wszystkim – wyjątkowej. Na szczęście z odsieczą przybywa niezastąpiona Izabela Janachowska, która w nowym sezonie programu pomoże wybrać suknię marzeń nawet tym najbardziej wymagającym. W nowych odcinkach nasza prowadząca między innymi pogodzi odmienne gusta przyszłych małżonków, stawi czoła wymaganiom modelki, która przymierzyła już wszystkie możliwe kroje sukien ślubnych i poszuka kreacji dla znanej sportsmenki o „trudnej sylwetce”. W poszukiwaniu najbardziej nietypowej sukni ślubnej Izabela Janachowska zagości w atelier znanej polskiej projektantki. Ekspertka od ślubnych stylizacji nie zapomni także o bliskich osobach, które również muszą wyglądać olśniewająco w tak ważnym dniu! W tym sezonie weźmie pod lupę stylizacje przyszłych panów młodych.... Wybór ślubnych kreacji będzie także okazją do poznania kolejnych wzruszających historii bohaterów. Poznali się przy pracy nad wspólnym projektem teatralnym, musicalem “Grease”. Agnieszka na co dzień pracuje w korporacji, a po pracy rozwija swoją pasję, jaką jest akrobatyka. Kamil jest instruktorem i właścicielem własnej szkoły tańca, gdzie m.in przygotowuje młode pary do ich pierwszego tańca podczas uroczystości ślubnej. Zaręczyny Agnieszki i Maćka odbyły się na wyspie Phi Phi w Tajlandii (kręcono tu film “Niebiańska Plaża” z Leonardo DiCaprio) co zostało upamiętnione romantycznym filmikiem Oczkiem w głowie naszych bohaterów od niedawna jest ich pięciomiesięczne dziecko - Golden Retriever, bez którego nie ruszają się z domu. Ślub cywilny odbędzie się w romantycznej scenerii - w malowniczej altanie położonej nad jeziorem. Agnieszka szuka delikatnej i subtelnej sukni w kolorze ecru, która powinna być praktyczna. Pan Młody, który "przerobił" już wiele sukien swoich klientek, wie, które nadają się do tańca, a które zupełnie nie. W wyborze swojego własnego stroju Kamil stawia na oryginalność i nowoczesność. Chciałby garnitur o nowoczesnym kroju, być może w modną kratę. Chciałby też zaszaleć z dodatkami podkreślającymi jego osobowość - na wesele planuje założyć... czerwone trampki. Iza będzie miała nie lada problem, aby zgrać dwa żywioły; Agnieszkę i Kamila i skromność Panny Młodej, połączyć z ekstrawagancją jej wybranka.
/ Polska / reality show

2018-04-07

14:00 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 5/12 Logo TVN Style
Polska reality show

2018-04-08

13:45 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 6/12 Logo TVN Style
Polska reality show

2018-04-09

15:20 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 8/10 Logo TVN Style
"W czym do ślubu?" - to pytanie spędza sen z powiek niemal każdej pannie młodej. Czy każda przyszła mężatka marzy o sukni o kroju księżniczki? Czy suknia ślubna musi być śnieżnobiała? Wśród naszych uczestniczek znajdą się miłośniczki klasyki, francuskich koronek, bogatych zdobień, wianków, ale także dziewczyny żądne najnowocześniejszych krawieckich rozwiązań, fanki krótkich sukienek, a także wielbicielki czarnych dodatków. Wszystkie szukać będą dla siebie sukni niepowtarzalnej, oryginalnej a przede wszystkim – wyjątkowej. Na szczęście z odsieczą przybywa niezastąpiona Izabela Janachowska, która w nowym sezonie programu pomoże wybrać suknię marzeń nawet tym najbardziej wymagającym. W nowych odcinkach nasza prowadząca między innymi pogodzi odmienne gusta przyszłych małżonków, stawi czoła wymaganiom modelki, która przymierzyła już wszystkie możliwe kroje sukien ślubnych i poszuka kreacji dla znanej sportsmenki o „trudnej sylwetce”. W poszukiwaniu najbardziej nietypowej sukni ślubnej Izabela Janachowska zagości w atelier znanej polskiej projektantki. Ekspertka od ślubnych stylizacji nie zapomni także o bliskich osobach, które również muszą wyglądać olśniewająco w tak ważnym dniu! W tym sezonie weźmie pod lupę stylizacje przyszłych panów młodych.... Wybór ślubnych kreacji będzie także okazją do poznania kolejnych wzruszających historii bohaterów. Aleksandra ma 25 lat i pracuje jako sprzedawczyni. Z Maciejem poznała się w liceum. Czasem młodzi dyskutują, czy nie stało się to wcześniej, bo wychowywali się na tym samym osiedlu, w tym samym środowisku i mają wielu wspólnych znajomych. Planują ślub w ekologicznym stylu, dlatego Aleksandra chciałaby aby jej suknia była skromna i delikatna. W przygotowaniach do tej wyjątkowej uroczystości najlepszą doradczynią Aleksandry jest jej mama - Anna. Ola chciałaby aby mama wyglądała na ślubie wyjątkowo, ponieważ zawsze wszystkiego sobie odmawia. Rodzice Oli zawsze starali się, aby ani jej ani jej bratu niczego nie brakowało, choć z finansami bywało różnie. W dniu ślubu Aleksandra pragnie podziękować mamie za wszystko. Dlatego mama musi wyglądałać zjawiskowo i choć raz poczuć się jak gwiazda.
/ Polska / reality show
15:50 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 6/12 Logo TVN Style
Polska reality show

2018-04-12

21:10 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 6/12 Logo TVN Style
Polska reality show

2018-04-13

13:35 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 6/12 Logo TVN Style
Polska reality show
14:05 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 8/10 Logo TVN Style
Polska reality show

2018-04-14

14:00 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 6/12 Logo TVN Style
Polska reality show

2018-04-15

13:45 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 7/12 Logo TVN Style
Polska reality show

2018-04-16

15:20 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 9/10 Logo TVN Style
"W czym do ślubu?" - to pytanie spędza sen z powiek niemal każdej pannie młodej. Czy każda przyszła mężatka marzy o sukni o kroju księżniczki? Czy suknia ślubna musi być śnieżnobiała? Wśród naszych uczestniczek znajdą się miłośniczki klasyki, francuskich koronek, bogatych zdobień, wianków, ale także dziewczyny żądne najnowocześniejszych krawieckich rozwiązań, fanki krótkich sukienek, a także wielbicielki czarnych dodatków. Wszystkie szukać będą dla siebie sukni niepowtarzalnej, oryginalnej a przede wszystkim – wyjątkowej. Na szczęście z odsieczą przybywa niezastąpiona Izabela Janachowska, która w nowym sezonie programu pomoże wybrać suknię marzeń nawet tym najbardziej wymagającym. W nowych odcinkach nasza prowadząca między innymi pogodzi odmienne gusta przyszłych małżonków, stawi czoła wymaganiom modelki, która przymierzyła już wszystkie możliwe kroje sukien ślubnych i poszuka kreacji dla znanej sportsmenki o „trudnej sylwetce”. W poszukiwaniu najbardziej nietypowej sukni ślubnej Izabela Janachowska zagości w atelier znanej polskiej projektantki. Ekspertka od ślubnych stylizacji nie zapomni także o bliskich osobach, które również muszą wyglądać olśniewająco w tak ważnym dniu! W tym sezonie weźmie pod lupę stylizacje przyszłych panów młodych.... Wybór ślubnych kreacji będzie także okazją do poznania kolejnych wzruszających historii bohaterów. Paulina na co dzień jest logopedą ale jej prawdziwą pasją jest śpiew. Doświadczenie artystyczne zdobywała w licznych konkursach wokalnych i programach telewizyjnych. Swoją pasję dzieli ze swoją bratnią duszą a za razem młodszą siostrą Mileną, bez której nie wyobraża sobie podjąć tak ważnej decyzji, jak wybór kreacji ślubnej. Ślub Pauliny i jej narzeczonego Jakuba jest zaplanowany dopiero za rok, ale przyszła Panna Młoda już zdążyła znaleźć swoją suknię marzeń. Jako artystka chciałaby olśnić wszystkich gości niecodzienną kreacją którą włoży na wesele...
/ Polska / reality show
15:50 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 7/12 Logo TVN Style
Polska reality show

2018-04-19

21:10 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 7/12 Logo TVN Style
Polska reality show
Reklama

2018-04-20

13:35 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 7/12 Logo TVN Style
Polska reality show
14:05 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 9/10 Logo TVN Style
Polska reality show

2018-04-21

14:00 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 7/12 Logo TVN Style
Polska reality show

2018-04-22

13:45 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 8/12 Logo TVN Style
Polska reality show

2018-04-23

15:20 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 10 Logo TVN Style
"W czym do ślubu?" - to pytanie spędza sen z powiek niemal każdej pannie młodej. Czy każda przyszła mężatka marzy o sukni o kroju księżniczki? Czy suknia ślubna musi być śnieżnobiała? Wśród naszych uczestniczek znajdą się miłośniczki klasyki, francuskich koronek, bogatych zdobień, wianków, ale także dziewczyny żądne najnowocześniejszych krawieckich rozwiązań, fanki krótkich sukienek, a także wielbicielki czarnych dodatków. Wszystkie szukać będą dla siebie sukni niepowtarzalnej, oryginalnej a przede wszystkim – wyjątkowej. Na szczęście z odsieczą przybywa niezastąpiona Izabela Janachowska, która w nowym sezonie programu pomoże wybrać suknię marzeń nawet tym najbardziej wymagającym. W nowych odcinkach nasza prowadząca między innymi pogodzi odmienne gusta przyszłych małżonków, stawi czoła wymaganiom modelki, która przymierzyła już wszystkie możliwe kroje sukien ślubnych i poszuka kreacji dla znanej sportsmenki o „trudnej sylwetce”. W poszukiwaniu najbardziej nietypowej sukni ślubnej Izabela Janachowska zagości w atelier znanej polskiej projektantki. Ekspertka od ślubnych stylizacji nie zapomni także o bliskich osobach, które również muszą wyglądać olśniewająco w tak ważnym dniu! W tym sezonie weźmie pod lupę stylizacje przyszłych panów młodych.... Wybór ślubnych kreacji będzie także okazją do poznania kolejnych wzruszających historii bohaterów. Wspólną pasją Malwiny i jej mamy jest jazda konna. Kiedyś w siodle spędzały wspólnie mnóstwo czasu - obecnie nie mają go dla siebie zbyt wiele. Anna wychowywała Malwinę sama, przenosząc się wielokrotnie z miejsca na miejsce z racji wykonywanego zawodu. Malwina jest studentką biologii i myśli o zawodzie nauczycielki, ponieważ kocha dzieci. Kiedyś interesowała się modelingiem, brała nawet udział w konkursie Miss Exotica, gdzie dostała awans do konkursu Miss Earth, ale nie skorzystała z tej okazji. Malwina uwielbia dobrze wyglądać i dba o swoją sylwetkę. Inaczej jest z jej mamą która już dawno przestała dbać o swój wygląd. Malwina chciałaby zachęcić mamę do zmiany wizerunku i pomóc w ten sposób odkryć nową siebie.
/ Polska / reality show
15:50 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 8/12 Logo TVN Style
Polska reality show

2018-04-26

21:10 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 8/12 Logo TVN Style
Polska reality show

2018-04-27

13:25 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 8/12 Logo TVN Style
Polska reality show
13:55 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 10 Logo TVN Style
Polska reality show

2018-04-28

14:00 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 8/12 Logo TVN Style
Polska reality show

2018-04-29

13:45 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 9/12 Logo TVN Style
Polska reality show

2018-04-30

15:20 W czym do ślubu?, odc. 4/10 Logo TVN Style
Rozłożysta i błyszcząca jak u księżniczki, dopasowana w kształcie rybki czy może ta prosta i krótka z delikatnymi dodatkami? Wybór sukni ślubnej to nie jest łatwa sprawa, zwłaszcza, że w tym dniu każda panna młoda chce wyglądać olśniewająco. Na szczęście na pomoc niezdecydowanym przychodzi ekspertka ślubna Izabela Janachowska. Dominika uważa, że najlepszy czas w jej życiu był wtedy, kiedy była Wodzianką. Mężczyźni ja kochali, a ona brała z tego garściami. Dziś jest młodą mamą. Wychowuje wraz ze starszym od siebie partnerem dwuletniego synka. W obiegu medialnym partner Wodzianki jest już jej mężem. Ale to kłamstwo. Dominika dystrybuowała taką wiadomość, żeby media odczepiły się od jej życia osobistego. Prawdziwy ślub będzie miała latem i chce na nim wyglądać jak Rosyjska Księżniczka. Ma być na bogato, z przepychem i karocą! W wyborze sukni ślubnej pomagać jej będzie przyjaciółka, nomen omen, Rosjanka. Montażystka i artystka.
/ Polska / reality show
15:50 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 9/12 Logo TVN Style
Polska reality show
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla W czym do ślubu. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku W czym do ślubu w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje W czym do ślubu

Emisja W czym do ślubu miała miejsce:

2018-03-18, 13:45 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 3/12 Logo TVN Style
2018-03-17, 14:00 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 2/12 Logo TVN Style
2018-03-16, 14:05 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 4/10 Logo TVN Style
"W czym do ślubu?" - to pytanie spędza sen z powiek niemal każdej pannie młodej. Czy każda przyszła mężatka marzy o sukni o kroju księżniczki? Czy suknia ślubna musi być śnieżnobiała? Wśród naszych uczestniczek znajdą się miłośniczki klasyki, francuskich koronek, bogatych zdobień, wianków, ale także dziewczyny żądne najnowocześniejszych krawieckich rozwiązań, fanki krótkich sukienek, a także wielbicielki czarnych dodatków. Wszystkie szukać będą dla siebie sukni niepowtarzalnej, oryginalnej a przede wszystkim – wyjątkowej. Na szczęście z odsieczą przybywa niezastąpiona Izabela Janachowska, która w nowym sezonie programu pomoże wybrać suknię marzeń nawet tym najbardziej wymagającym. W nowych odcinkach nasza prowadząca między innymi pogodzi odmienne gusta przyszłych małżonków, stawi czoła wymaganiom modelki, która przymierzyła już wszystkie możliwe kroje sukien ślubnych i poszuka kreacji dla znanej sportsmenki o „trudnej sylwetce”. W poszukiwaniu najbardziej nietypowej sukni ślubnej Izabela Janachowska zagości w atelier znanej polskiej projektantki. Ekspertka od ślubnych stylizacji nie zapomni także o bliskich osobach, które również muszą wyglądać olśniewająco w tak ważnym dniu! W tym sezonie weźmie pod lupę stylizacje przyszłych panów młodych.... Wybór ślubnych kreacji będzie także okazją do poznania kolejnych wzruszających historii bohaterów. Ona: tancerka tańca towarzyskiego i instruktorka zumby i fitnessu, On: trener piłki nożnej i założyciel Akademii Football Freestyle. Oboje znani z programów telewizyjnych - Konrad był uczestnikiem V edycji “Mam talent”, a Ania aż 9 razy startowała do “You Can Dance - Po prostu tańcz.”. Wiodą wspólnie celebryckie życie w swojej miejscowości, gdzie nazywani są koszalińskimi Beckhamami. Poznali się oczywiście - na siłowni, gdzie Ania przygotowywała choreografię do programu, a Konrad trenował przed zawodami. Szybko poczuli, że są dla siebie stworzeni. Przygotowania do ślubu w stylu glamour idą pełną parą, a strojów jeszcze brak. Konrad chciałby wyglądać niczym jego ulubione gwiazdy piłki nożnej tj. Ronaldo, Robert Lewandowski czy David Beckham. Ania natomiast chciałaby w tym dniu olśnić wszystkich oryginalnością, dlatego poszukuje seksownej sukni z czarnymi akcentami. Przemierzyła koszalińskie butiki, gdzie odrzuciła wszystkie standardowe i nudne sukienki. W odnalezieniu wymarzonej i wyjątkowej kreacji może jej pomóc jedynie Izabela.
2018-03-16, 13:35 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 2/12 Logo TVN Style
2018-03-15, 21:10 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 2/12 Logo TVN Style
2018-03-12, 15:50 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 2/12 Logo TVN Style
2018-03-12, 15:20 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 4/10 Logo TVN Style
2018-03-11, 13:45 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 2/12 Logo TVN Style
2018-03-10, 14:00 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 1/12 Logo TVN Style
2018-03-09, 14:05 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 3/10 Logo TVN Style
"W czym do ślubu?" - to pytanie spędza sen z powiek niemal każdej pannie młodej. Czy każda przyszła mężatka marzy o sukni o kroju księżniczki? Czy suknia ślubna musi być śnieżnobiała? Wśród naszych uczestniczek znajdą się miłośniczki klasyki, francuskich koronek, bogatych zdobień, wianków, ale także dziewczyny żądne najnowocześniejszych krawieckich rozwiązań, fanki krótkich sukienek, a także wielbicielki czarnych dodatków. Wszystkie szukać będą dla siebie sukni niepowtarzalnej, oryginalnej a przede wszystkim – wyjątkowej. Na szczęście z odsieczą przybywa niezastąpiona Izabela Janachowska, która w nowym sezonie programu pomoże wybrać suknię marzeń nawet tym najbardziej wymagającym. W nowych odcinkach nasza prowadząca między innymi pogodzi odmienne gusta przyszłych małżonków, stawi czoła wymaganiom modelki, która przymierzyła już wszystkie możliwe kroje sukien ślubnych i poszuka kreacji dla znanej sportsmenki o „trudnej sylwetce”. W poszukiwaniu najbardziej nietypowej sukni ślubnej Izabela Janachowska zagości w atelier znanej polskiej projektantki. Ekspertka od ślubnych stylizacji nie zapomni także o bliskich osobach, które również muszą wyglądać olśniewająco w tak ważnym dniu! W tym sezonie weźmie pod lupę stylizacje przyszłych panów młodych.... Wybór ślubnych kreacji będzie także okazją do poznania kolejnych wzruszających historii bohaterów. Pochodząca z Podlasia Katarzyna to przykład dziewczyny, która lubi zmiany i nie boi się odważnych decyzji. Jako 19-latka w tajemnicy przed rodzicami złożyła papiery na studia w Warszawie. I choć miała już zaplanowane łatwe i proste życie w Hajnówce, wybrała trudniejszą drogę, czyli życie w stolicy. Kasia niczego nie żałuje – to w Warszawie spotkała swojego przyszłego męża – Dawida, który wspiera ją we wszystkim, nawet w wyborze tej jedynej sukni. A wspiera bardzo profesjonalnie. By złapać nić porozumienia z przyszłą teściową, Dawid nauczył się nawet odpowiedniego „sukniowo-ślubnego” słownictwa.
2018-03-09, 13:35 W czym do ślubu?, sez. 3, odc. 1/12 Logo TVN Style
2018-03-08, 21:10 W czym do ślubu? 3 Logo TVN Style
2018-03-05, 15:50 W czym do ślubu? 3 Logo TVN Style
2018-03-05, 15:20 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 3/10 Logo TVN Style
2018-03-04, 13:45 W czym do ślubu? 3 Logo TVN Style
2018-03-03, 14:00 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 10 Logo TVN Style
2018-03-02, 14:35 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 2/10 Logo TVN Style
"W czym do ślubu?" - to pytanie spędza sen z powiek niemal każdej pannie młodej. Czy każda przyszła mężatka marzy o sukni o kroju księżniczki? Czy suknia ślubna musi być śnieżnobiała? Wśród naszych uczestniczek znajdą się miłośniczki klasyki, francuskich koronek, bogatych zdobień, wianków, ale także dziewczyny żądne najnowocześniejszych krawieckich rozwiązań, fanki krótkich sukienek, a także wielbicielki czarnych dodatków. Wszystkie szukać będą dla siebie sukni niepowtarzalnej, oryginalnej a przede wszystkim – wyjątkowej. Na szczęście z odsieczą przybywa niezastąpiona Izabela Janachowska, która w nowym sezonie programu pomoże wybrać suknię marzeń nawet tym najbardziej wymagającym. W nowych odcinkach nasza prowadząca między innymi pogodzi odmienne gusta przyszłych małżonków, stawi czoła wymaganiom modelki, która przymierzyła już wszystkie możliwe kroje sukien ślubnych i poszuka kreacji dla znanej sportsmenki o „trudnej sylwetce”. W poszukiwaniu najbardziej nietypowej sukni ślubnej Izabela Janachowska zagości w atelier znanej polskiej projektantki. Ekspertka od ślubnych stylizacji nie zapomni także o bliskich osobach, które również muszą wyglądać olśniewająco w tak ważnym dniu! W tym sezonie weźmie pod lupę stylizacje przyszłych panów młodych.... Wybór ślubnych kreacji będzie także okazją do poznania kolejnych wzruszających historii bohaterów. Obecnie zawodowo Ola zajmuje się pisaniem sprawozdań sądowych, ale wciąż szuka właściwiej ścieżki kariery. Nie szuka natomiast miłości, bo ta... sama ją znalazła, jeszcze w Oleśniku, gdzie do niedawna mieszkała. W tej małej miejscowości w województwie lubelskim odnalazła również bratnią duszę – przyjaciółkę Magdę. I choć przyszła panna młoda to delikatna marzycielka kochające modę i ekstrawagancję, a jej świadkowa to chłopczyca, która unika sukienek i wywraca się, gdy ma na nogach szpilki, to dziewczyny rozumieją się bez słów. Obie też chcą po prostu wyglądać na ślubie pięknie i szałowo. Co tym razem obu "wariatkom" podpowie nasza specjalistka od najpiękniejszych sukni ślubnych?
2018-03-02, 14:00 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 10 Logo TVN Style
2018-03-01, 21:10 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 10 Logo TVN Style
2018-02-26, 15:25 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 10 Logo TVN Style
2018-02-26, 14:55 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 2/10 Logo TVN Style
2018-02-25, 13:40 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 10 Logo TVN Style
2018-02-24, 14:05 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 9/10 Logo TVN Style
2018-02-23, 14:20 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 1/10 Logo TVN Style
"W czym do ślubu?" - to pytanie spędza sen z powiek niemal każdej pannie młodej. Czy każda przyszła mężatka marzy o sukni o kroju księżniczki? Czy suknia ślubna musi być śnieżnobiała? Wśród naszych uczestniczek znajdą się miłośniczki klasyki, francuskich koronek, bogatych zdobień, wianków, ale także dziewczyny żądne najnowocześniejszych krawieckich rozwiązań, fanki krótkich sukienek, a także wielbicielki czarnych dodatków. Wszystkie szukać będą dla siebie sukni niepowtarzalnej, oryginalnej a przede wszystkim – wyjątkowej. Na szczęście z odsieczą przybywa niezastąpiona Izabela Janachowska, która w nowym sezonie programu pomoże wybrać suknię marzeń nawet tym najbardziej wymagającym. W nowych odcinkach nasza prowadząca między innymi pogodzi odmienne gusta przyszłych małżonków, stawi czoła wymaganiom modelki, która przymierzyła już wszystkie możliwe kroje sukien ślubnych i poszuka kreacji dla znanej sportsmenki o „trudnej sylwetce”. W poszukiwaniu najbardziej nietypowej sukni ślubnej Izabela Janachowska zagości w atelier znanej polskiej projektantki. Ekspertka od ślubnych stylizacji nie zapomni także o bliskich osobach, które również muszą wyglądać olśniewająco w tak ważnym dniu! W tym sezonie weźmie pod lupę stylizacje przyszłych panów młodych.... Wybór ślubnych kreacji będzie także okazją do poznania kolejnych wzruszających historii bohaterów. Sylwia ma 23 lata i pracuje jako sprzedawczyni w butiku. Wraz z czwórką rodzeństwa była wychowanką Domu Dziecka. Obecnie, wraz z siostrami i bratem, mieszka w Placówce Rodzinnej z przybraną ciocią i wujkiem. Z Łukaszem poznali się w liceum, gdzie siedzieli wspólnie w jednej ławce. Łukasz jest dyrektorem biura poselskiego Prawa i Sprawiedliwości i asystentem członka sejmowej komisji wyborczej ds. Amber gold. Ich wspólną pasją stał się wolontariat, w którym Sylwia działała już od dzieciństwa. Od wielu lat pracują z osobami starszymi pomagając im w codziennych trudnościach. Obecnie przygotowują się do otwarcia własnego prywatnego domu opieki dla osób starszych. W przygotowaniach do ślubu, pomagają młodym głównie zamożni rodzice Pana Młodego, którzy finansują ślub i wesele na 300 osób. Suknia ślubna stała się jednak rodzinnym punktem spornym. Ciocia Sylwii chciałaby, aby suknia była bogato zdobiona, przyszła teściowa natomiast widzi ją w rozłożystej księżniczce. Sylwia uparła się, że suknię sfinansuje sama. Chciałaby skromną, prostą suknię z efektownym wycięciem na plecach. Kogo posłucha Sylwia?
2018-02-23, 13:50 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 9/10 Logo TVN Style
2018-02-22, 21:10 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 9/10 Logo TVN Style
2018-02-19, 15:25 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 9/10 Logo TVN Style
2018-02-19, 14:55 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 1/10 Logo TVN Style
2018-02-18, 13:40 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 9/10 Logo TVN Style
2018-02-17, 14:05 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 8/10 Logo TVN Style
2018-02-16, 14:15 W czym do ślubu?, odc. 10 Logo TVN Style
Rozłożysta i błyszcząca jak u księżniczki, dopasowana w kształcie rybki czy może ta prosta i krótka z delikatnymi dodatkami? Wybór sukni ślubnej to nie jest łatwa sprawa, zwłaszcza, że w tym dniu każda panna młoda chce wyglądać olśniewająco. Na szczęście na pomoc niezdecydowanym przychodzi ekspertka ślubna Izabela Janachowska. Prowadząca „I nie opuszczę cię aż do ślubu” już nie raz w swoim programie spotkała przyszłe mężatki, których największym problemem przed ślubem był właśnie wybór odpowiedniego stroju. Zdarza się, że narzeczone miesiącami przeglądają projekty sukien i szukają tej jednej wymarzonej. Niestety, zdjęcia w gazetach i Internecie zazwyczaj nijak mają się do rzeczywistości. W trakcie pierwszej przymiarki często okazuje się, że wyśnione i wcześniej wybrane ubranie ślubne nie jest odpowiednie dla wybierającej go osoby. Nie każda suknia jest dobra dla osób o niskim wzroście lub tych, których figura ma kształt jabłka czy gruszki. I wtedy zaczyna się dramat… Panna młoda musi zweryfikować swoje wcześniejsze wyobrażenia. Do tego często otacza ją wianuszek dobrych doradców. Mama chce, żeby miała zakryte ramiona, przyjaciółki doradzają głęboki dekolt, a teściowej nic się nie podoba. Izabela Janachowska z pomocą stylistki ślubnej pomoże zagubionym przyszłym mężatkom znaleźć dla siebie idealną suknię ślubną. Zajmie się także jedną z osób bliskich pannie młodej, która też musi wyglądać dobrze w tym dniu. W ślubnym atelier Izy powstaną kreacje, jakich nie można znaleźć w całym kraju. Dzięki niej każda przyszła mężatka wreszcie poczuje się wyjątkowo. Wybór strojów na ten szczególny dzień stanie się tylko pretekstem do opowiedzenia losów bohaterek, które nie raz wywołają u widzów wiele emocji i wzruszeń.
2018-02-16, 13:45 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 8/10 Logo TVN Style
2018-02-15, 21:10 W czym do ślubu?, sez. 2, odc. 8/10 Logo TVN Style

Emisja w stacjach

W czym do ślubu można obejrzeć w:

Emisje w: TVN Style

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info