Wajrak na tropie godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Wajrak na tropie

W najbliższym czasie nie ma żadnych emisji pozycji programowych: Wajrak na tropie

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Wajrak na tropie. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Wajrak na tropie w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje Wajrak na tropie

Emisja Wajrak na tropie miała miejsce:

2017-10-29

08:50 Wajrak na tropie: Na falach dzikiego Bałtyku, odc. 12 Logo FOKUS TV
Relacja z wyprawy do kolonii fok szarych zamieszkujących położone na otwartym morzu wysepki w pobliżu Estonii. Jesienią, czyli w czasie, gdy Wajrak i jego ekipa wybierają się ma bezkrwawe łowy, młode foki są już odchowane i bardzo trudno się zbliżyć się do stada. Mimo niesprzyjającej aury i wysokiej fali badacze wyruszają zwierzętom na spotkanie. W podróży towarzyszy polskiemu przyrodnikowi, Estończyk, Ivar Jussi, znawca zwyczajów fok.
08:20 Wajrak na tropie: Buszujący w trawie, odc. 11 Logo FOKUS TV
Adam Wajrak prezentuje zwyczaje zamieszkującego polskie łąki derkacza. Śpiew godowy tego ptaka ma moc ponad 120 decybeli, tyle samo, ile wydaje silnik ciężarówki. Samca derkacza najłatwiej zobaczyć nocą, kryjąc się za snopem światła mocnej latarki i wabiąc go głosem innego samca. O samicach derkaczy niewiele wiadomo.

2017-10-28

08:45 Wajrak na tropie: Na jagody - roślinożerny drapieżnik, odc. 10 Logo FOKUS TV
Adam Wajrak wyrusza z ekipą filmową śladami tatrzańskiego niedźwiedzia. Skład diety tego największego lądowego drapieżnika Europy naukowcy poznają badając pozostawione przez niego odchody. Okazuje się, że latem głównym daniem zwierzęcia są jagody. O tym, że w danym miejscu przebywał niedźwiedź, przyrodnicy dowiadują się także z pozostawionych na drzewach fragmentów sierści i śladów pazurów. W lesie realizatorzy natrafiają na ciało zabitego jelenia. Wajrak próbuje ustalić, czy zwierzę padło ofiarą brunatnego drapieżnika.
08:15 Wajrak na tropie: Epoka lodowcowa, odc. 9 Logo FOKUS TV
Wysokie Tatry krajobrazem przypominają Spitsbergen albo kontynent europejski podczas ostatniego zlodowacenia. To ekstremalne, mało przyjazne środowisko, a mimo to stanowi ojczyznę dla wielu gatunków niezwykłych zwierząt. Miłośnik przyrody Adam Wajrak wyrusza w Tatry w poszukiwaniu mieszkańców tego niegościnnego miejsca - kozic i świstaków. Ma na to zaledwie cztery dni, gdyż pogoda w tych rejonach jest nieprzewidywalna. Wyprawa w czerwcu 2009 roku kończy się fiaskiem. Wajrak powraca w Tatry czternaście miesięcy później. Tym razem udaje mu się zobaczyć świstaki i kozice.

2017-10-27

03:40 Wajrak na tropie: Wyspa fok, odc. 13 Logo FOKUS TV
Relacja z bezkrwawych łowów na bałtyckie foki. Adam Wajrak zakłada na Saremie, największej wyspie leżącej u wybrzeży Estonii, tymczasowy obóz, by móc z bliska obserwować te zwierzęta. Bezludna Sarema jest ulubionym miejscem wypoczynku fok. Prowadzenie badań nad zachowaniem tych płochliwych ssaków nie jest jednak łatwe. Obdarzona doskonałym węchem i wzrokiem foka zyskała wśród rdzennej ludności przydomek kota morskiego. Trwające tysiące lat prześladowania sprawiły, że zwierzęta starają się unikać kontaktów z człowiekiem.
03:00 Wajrak na tropie: Buszujący w trawie, odc. 11 Logo FOKUS TV
Adam Wajrak prezentuje zwyczaje zamieszkującego polskie łąki derkacza. Śpiew godowy tego ptaka ma moc ponad 120 decybeli, tyle samo, ile wydaje silnik ciężarówki. Samca derkacza najłatwiej zobaczyć nocą, kryjąc się za snopem światła mocnej latarki i wabiąc go głosem innego samca. O samicach derkaczy niewiele wiadomo.

Emisja w stacjach

Wajrak na tropie można obejrzeć w:

Emisje w: FOKUS TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info