Reklama

Wakacje z niespodzianką godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Wakacje z niespodzianką będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-21

12:50 Wakacje z niespodzianką, odc. 2/12: Przetrwać na Alasce Logo Travel Channel
Bert Kreischer funduje parze z Richmond w stanie Wirginia wakacje przetrwania na Alasce. Bert Kreischer funduje parze z Richmond w stanie Wirginia wakacje przetrwania na Alasce.
/ USA / serial

2018-07-22

20:20 Wakacje z niespodzianką, odc. 2/12: Przetrwać na Alasce Logo Travel Channel
USA serial
20:50 Wakacje z niespodzianką, odc. 4/8: Oahu, Hawaje Logo Travel Channel
Na Oahu Bert Kreischer oferuje dwójce turystów życiową szansę - porzucają więc swoje plany, by spędzić z nim trzy dni wymarzonych, darmowych wakacji. Na Oahu Bert Kreischer oferuje dwójce turystów życiową szansę - porzucają więc swoje plany, by spędzić z nim trzy dni wymarzonych, darmowych wakacji.
/ USA / serial
Reklama

2018-07-28

12:50 Wakacje z niespodzianką, odc. 3/12: Rzucanie siekierą, zoobombing i prywatny samolot Logo Travel Channel
Bert Kreischer udaje się do Portland w stanie Tennessee, by zaskoczyć pewną parę szczęśliwców wycieczką życia do Portland w stanie Oregon i Portland w stanie Maine. Bert Kreischer udaje się do Portland w stanie Tennessee, by zaskoczyć pewną parę szczęśliwców wycieczką życia do Portland w stanie Oregon i Portland w stanie Maine.
/ USA / serial

2018-07-29

20:20 Wakacje z niespodzianką, odc. 3/12: Rzucanie siekierą, zoobombing i prywatny samolot Logo Travel Channel
USA serial
20:50 Wakacje z niespodzianką, odc. 5/8: Maui, Hawaje Logo Travel Channel
Bert Kreischer daje dwójce zaskoczonych mieszkańców Los Angeles propozycję nie do odrzucenia, po czym porywa ich na trzydniowe wakacje marzeń na Maui. Bert Kreischer daje dwójce zaskoczonych mieszkańców Los Angeles propozycję nie do odrzucenia, po czym porywa ich na trzydniowe wakacje marzeń na Maui.
/ USA / serial

2018-08-04

12:50 Wakacje z niespodzianką, odc. 4/12: Niespodziewane ochy i achy Logo Travel Channel
Bert Kreischer poznaje Sarah McCord i Leviego Bennetta na rogu ulicy w Portland w stanie Maine i zabiera ich do Nowego Meksyku na przygodę pod znakiem dużych wysokości. Bert Kreischer poznaje Sarah McCord i Leviego Bennetta na rogu ulicy w Portland w stanie Maine i zabiera ich do Nowego Meksyku na przygodę pod znakiem dużych wysokości.
/ USA / serial

2018-08-05

20:20 Wakacje z niespodzianką, odc. 4/12: Niespodziewane ochy i achy Logo Travel Channel
USA serial
20:50 Wakacje z niespodzianką, odc. 6/8: Rzym, Włochy Logo Travel Channel
Bert Kreischer ma dla dwójki przyjaciół niespodziankę - darmowe, trzydniowe wakacje w Rzymie. Bert Kreischer ma dla dwójki przyjaciół niespodziankę - darmowe, trzydniowe wakacje w Rzymie.
/ USA / serial

2018-08-11

12:50 Wakacje z niespodzianką, odc. 5/12: Blob Jumping, pogoń za aligatorem i quady w błocie Logo Travel Channel
Bert Kreischer poznaje Jamara Hilla i Bethany Campbell w ich rodzinnym mieście - Anchorage na Alasce. Bert Kreischer poznaje Jamara Hilla i Bethany Campbell w ich rodzinnym mieście - Anchorage na Alasce.
/ USA / serial

2018-08-12

12:20 Wakacje z niespodzianką, odc. 1/13 Logo Travel Channel
Niezwykle energiczny Bert Kreischer, namawia dwie losowo wybrane osoby do wzięcia udziału w trzydniowej wyprawie z niespodzianką. Odważnych czeka pakiet atrakcji i pełna emocji wycieczka z pysznym jedzeniem, dostępem do strefy VIP. Oprócz tego śmiałkowie mogą liczyć na nieoczekiwane zwroty akcji. Na Hawajach, we Włoszech, czy w Szkocji, goście Berta mogą liczyć na to wszystko, co kojarzy się im ze słowem przygoda. Bert podróżuje przez Ohio z dwoma adrenalinoholikami. Wślizgują się i skaczą do basenu, rozkoszują się niebem, lecąc kaskaderskimi samolotami.
/ USA / program
12:50 Wakacje z niespodzianką, odc. 7/13 Logo Travel Channel
Niezwykle energiczny Bert Kreischer, namawia dwie losowo wybrane osoby do wzięcia udziału w trzydniowej wyprawie z niespodzianką. Odważnych czeka pakiet atrakcji i pełna emocji wycieczka z pysznym jedzeniem, dostępem do strefy VIP. Oprócz tego śmiałkowie mogą liczyć na nieoczekiwane zwroty akcji. Na Hawajach, we Włoszech, czy w Szkocji, goście Berta mogą liczyć na to wszystko, co kojarzy się im ze słowem przygoda. Rekiny wielorybie i sake o co więcej można prosić? Bert zabierze pare z Mineapolis do Japoni, gdzie będą jeździć go-kartami po ulicach oraz zjedzą świerze kalmary prosto z kutra.
/ USA / program
13:20 Wakacje z niespodzianką, odc. 8/13 Logo Travel Channel
Niezwykle energiczny Bert Kreischer, namawia dwie losowo wybrane osoby do wzięcia udziału w trzydniowej wyprawie z niespodzianką. Odważnych czeka pakiet atrakcji i pełna emocji wycieczka z pysznym jedzeniem, dostępem do strefy VIP. Oprócz tego śmiałkowie mogą liczyć na nieoczekiwane zwroty akcji. Na Hawajach, we Włoszech, czy w Szkocji, goście Berta mogą liczyć na to wszystko, co kojarzy się im ze słowem przygoda. Bert znajduje parę w Arizonie i zabiera ich na prawdziwą Tanzańską przygodę. Wspólnie z Masajami dowiedzą się jak smakuyje krew kozy. Następnie odwiedzą niezwykłą wyspę - Zanzibar.
/ USA / program
20:20 Wakacje z niespodzianką, odc. 5/12: Blob Jumping, pogoń za aligatorem i quady w błocie Logo Travel Channel
USA serial
20:50 Wakacje z niespodzianką, odc. 7/8: Florencja, Włochy Logo Travel Channel
Bert Kreischer oferuje parze przyjaciół niespodziewane, darmowe wakacje we Florencji. Bert Kreischer oferuje parze przyjaciół niespodziewane, darmowe wakacje we Florencji.
/ USA / serial
Reklama

2018-08-18

12:50 Wakacje z niespodzianką, odc. 6/12: Skakanie przez sekwoje, fale i wydmy Logo Travel Channel
Bert Kreischer spotyka na ulicach Nowego Jorku parę nowożeńców, których zaprosi na niezwykłą wyprawę drogami Kalifornii. Bert Kreischer spotyka na ulicach Nowego Jorku parę nowożeńców, których zaprosi na niezwykłą wyprawę drogami Kalifornii.
/ USA / serial

2018-08-19

20:20 Wakacje z niespodzianką, odc. 6/12: Skakanie przez sekwoje, fale i wydmy Logo Travel Channel
USA serial
20:50 Wakacje z niespodzianką, odc. 8: Edynburg, Szkocja Logo Travel Channel
Bert Kreischer przedstawi pewnej parze życiową okazję, dzięki której zmieni ona swoje plany, by wyruszyć na niespodziewane, darmowe wakacje w Edynburgu. Bert Kreischer przedstawi pewnej parze życiową okazję, dzięki której zmieni ona swoje plany, by wyruszyć na niespodziewane, darmowe wakacje w Edynburgu.
/ USA / serial

2018-08-25

12:50 Wakacje z niespodzianką, odc. 7/12: Pływając z rekinami, tańcząc z ogniem Logo Travel Channel
Bert Kreischer wybiera się do Nowego Jorku, gdzie zaskoczy parę z Nowej Anglii wycieczką na Hawaje. Bert Kreischer wybiera się do Nowego Jorku, gdzie zaskoczy parę z Nowej Anglii wycieczką na Hawaje.
/ USA / serial

2018-08-26

20:20 Wakacje z niespodzianką, odc. 7/12: Pływając z rekinami, tańcząc z ogniem Logo Travel Channel
USA serial
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Wakacje z niespodzianką. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Wakacje z niespodzianką w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Wakacje z niespodzianką.

Poprzednie emisje Wakacje z niespodzianką

Emisja Wakacje z niespodzianką miała miejsce:

2018-07-15, 20:50 Wakacje z niespodzianką, odc. 3/8: Meksyk - Cancun Logo Travel Channel
Bert Kreischer otwiera przed dwójką turystów w Cancun szansę na podróż ich życia, jeśli porzuca swoje plany i dadzą się mu porwać na trzydniowe, wakacje marzeń - gratis. Bert Kreischer otwiera przed dwójką turystów w Cancun szansę na podróż ich życia, jeśli porzuca swoje plany i dadzą się mu porwać na trzydniowe, wakacje marzeń - gratis.
2018-07-15, 20:20 Wakacje z niespodzianką, odc. 1/12: Podróż do Sturgis Logo Travel Channel
Bert Kreischer opracowuje plan optymalnej podróży na największy rajd motocyklowy świata w Sturgis w Południowej Dakocie dla pewnej pary z Arizony. Bert Kreischer opracowuje plan optymalnej podróży na największy rajd motocyklowy świata w Sturgis w Południowej Dakocie dla pewnej pary z Arizony.
2018-07-14, 12:50 Wakacje z niespodzianką, odc. 1/12: Podróż do Sturgis Logo Travel Channel
2018-07-08, 20:50 Wakacje z niespodzianką, odc. 2/8: Meksyk - Cabo Logo Travel Channel
Bert Kreischer otwiera przed dwójką turystów w Cabo san Lucas szansę na podróż ich życia, jeśli porzuca swoje plany i dadzą się mu porwać na trzydniowe, wakacje marzeń - gratis. Bert Kreischer otwiera przed dwójką turystów w Cabo san Lucas szansę na podróż ich życia, jeśli porzuca swoje plany i dadzą się mu porwać na trzydniowe, wakacje marzeń - gratis.
2018-07-08, 20:20 Wakacje z niespodzianką, odc. 12: Wycieczka po Wielkim Kanionie Logo Travel Channel
Bert Kreischer zaplanował dość nietypową wycieczkę w Arizonie. Steve, Jackie oraz ich synowie, Hunter i Trevor, muszą jedynie przystać na jego propozycję. Bert Kreischer zaplanował dość nietypową wycieczkę w Arizonie. Steve, Jackie oraz ich synowie, Hunter i Trevor, muszą jedynie przystać na jego propozycję.
2018-07-07, 12:50 Wakacje z niespodzianką, odc. 12: Wycieczka po Wielkim Kanionie Logo Travel Channel
2018-07-01, 20:50 Wakacje z niespodzianką, odc. 1/8: USA - Nowy Orlean Logo Travel Channel
Bert Kreischer otwiera przed dwójką turystów w Nowym Orleanie szansę na podróż ich życia, jeśli porzuca swoje plany i dadzą się mu porwać na trzydniowe, wakacje marzeń - gratis. Bert Kreischer otwiera przed dwójką turystów w Nowym Orleanie szansę na podróż ich życia, jeśli porzuca swoje plany i dadzą się mu porwać na trzydniowe, wakacje marzeń - gratis.
2018-07-01, 20:20 Wakacje z niespodzianką, odc. 11/12: Puerto Rico Logo Travel Channel
Bert Kreischer zaplanował wakacje marzeń w pięknym Puerto Rico. Whitney i Chris muszą jedynie powiedzieć "tak". Bert Kreischer zaplanował wakacje marzeń w pięknym Puerto Rico. Whitney i Chris muszą jedynie powiedzieć "tak".
2018-06-30, 12:50 Wakacje z niespodzianką, odc. 11/12: Puerto Rico Logo Travel Channel
2018-06-24, 20:20 Wakacje z niespodzianką, odc. 1/2 Logo Travel Channel
Bert Kreischer odwiedza Comic-Con i oferuje pewnej parze z Kalifornii szansę na przeżycie doskonałej przygody w Nowej Zelandii. Dla wielkich fanów Tolkiena będzie to podróż życia - tydzień związany wyłącznie z Hobbitem, a na koniec Bert zafunduje im niespodziankę godną Oscara! Bert Kreischer odwiedza Comic-Con i oferuje pewnej parze z Kalifornii szansę na przeżycie doskonałej przygody w Nowej Zelandii. Dla wielkich fanów Tolkiena będzie to podróż życia - tydzień związany wyłącznie z Hobbitem, a na koniec Bert zafunduje im niespodziankę godną Oscara!
Reklama
2018-06-23, 17:20 Wakacje z niespodzianką, odc. 1/13 Logo Travel Channel
Niezwykle energiczny Bert Kreischer, namawia dwie losowo wybrane osoby do wzięcia udziału w trzydniowej wyprawie z niespodzianką. Odważnych czeka pakiet atrakcji i pełna emocji wycieczka z pysznym jedzeniem, dostępem do strefy VIP. Oprócz tego śmiałkowie mogą liczyć na nieoczekiwane zwroty akcji. Na Hawajach, we Włoszech, czy w Szkocji, goście Berta mogą liczyć na to wszystko, co kojarzy się im ze słowem przygoda.
2018-06-17, 20:50 Wakacje z niespodzianką, odc. 1/13 Logo Travel Channel
2018-06-17, 20:20 Wakacje z niespodzianką, odc. 12/13 Logo Travel Channel
Niezwykle energiczny Bert Kreischer, namawia dwie losowo wybrane osoby do wzięcia udziału w trzydniowej wyprawie z niespodzianką. Odważnych czeka pakiet atrakcji i pełna emocji wycieczka z pysznym jedzeniem, dostępem do strefy VIP. Oprócz tego śmiałkowie mogą liczyć na nieoczekiwane zwroty akcji. Na Hawajach, we Włoszech, czy w Szkocji, goście Berta mogą liczyć na to wszystko, co kojarzy się im ze słowem przygoda. Rekiny wielorybie i sake o co więcej można prosić? Bert zabierze pare z Mineapolis do Japoni, gdzie będą jeździć go-kartami w po ulicach oraz zjedzą świerze kalmary prosto z kutra,.

Emisje archiwalne Wakacje z niespodzianką

Emisja Wakacje z niespodzianką miała miejsce:

2018-06-16, 12:50 Wakacje z niespodzianką, odc. 9/12: Miami Logo Travel Channel
2018-06-09, 12:50 Wakacje z niespodzianką, odc. 7/12: Los Angeles Logo Travel Channel
2018-06-02, 12:50 Wakacje z niespodzianką, odc. 5/12: Wielka Rafa Koralowa Logo Travel Channel
2018-05-27, 20:50 Wakacje z niespodzianką, odc. 11/13 Logo Travel Channel
2018-05-27, 20:20 Wakacje z niespodzianką, odc. 4/12: Sydney Logo Travel Channel
2018-05-26, 12:50 Wakacje z niespodzianką, odc. 4/12: Sydney Logo Travel Channel
2018-05-20, 20:50 Wakacje z niespodzianką, odc. 10/13 Logo Travel Channel
2018-05-20, 20:20 Wakacje z niespodzianką, odc. 3/12: Góry Skaliste Logo Travel Channel
2018-05-19, 12:50 Wakacje z niespodzianką, odc. 3/12: Góry Skaliste Logo Travel Channel
2018-05-13, 20:50 Wakacje z niespodzianką, odc. 9/13 Logo Travel Channel
2018-05-13, 20:20 Wakacje z niespodzianką, odc. 2/12: Seattle Logo Travel Channel
2018-05-12, 12:50 Wakacje z niespodzianką, odc. 2/12: Seattle Logo Travel Channel
2018-05-06, 20:50 Wakacje z niespodzianką, odc. 8/13 Logo Travel Channel
2018-05-06, 20:20 Wakacje z niespodzianką, odc. 1/12: Chicago Logo Travel Channel
2018-05-05, 12:50 Wakacje z niespodzianką, odc. 1/12: Chicago Logo Travel Channel
2018-05-02, 13:20 Wakacje z niespodzianką, odc. 7/13 Logo Travel Channel
2018-05-01, 13:20 Wakacje z niespodzianką, odc. 5/13 Logo Travel Channel

Emisja w stacjach

Wakacje z niespodzianką można obejrzeć w:

Emisje w: Travel Channel

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info