Walka o bagaż godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Walka o bagaż

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Walka o bagaż będzie miała miejsce:

2017-12-23

08:30 Zapisz 2017-12-23 08:30:00 2017-12-23 09:00:00 Europe/Warsaw Walka o bagaż, odc. 12 Więcej Walka o bagaż pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Walka+o+bagaż DTX Walka o bagaż, odc. 12 Logo DTX
Ekipa wytrawnych handlarzy skupuje na aukcjach bezpańskie walizki i kontenery. Co znajdą w tych tajemniczych skrzyniach? Czy uda im się sprzedać z zyskiem wylicytowane przedmioty?
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Walka o bagaż. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Walka o bagaż w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Walka o bagaż można obejrzeć w:

Emisje w: DTX

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info