Walka o bagaż godziny emisji w telewizji, obsada, gdzie i kiedy obejrzeć

Najbliższe emisje

Emisja Walka o bagaż będzie miała miejsce:

2017-08-24

08:10 Walka o bagaż: Blaszany bęben Premiera Logo DTX
Ekipa wytrwałych handlarzy znowu jest w Nashville. Billy, Mark, Laurence i Sally wracają, aby powalczyć o przedmioty czekające na kupców na aukcji Music City Auction.
08:35 Walka o bagaż: Potwory na sprzedaż Premiera Logo DTX
W Hollywood handlarze biorą udział w największej w historii aukcji pamiątek z filmów o potworach. Pod młotek trafią przedmioty z takich horrorów jak "Frankenstein" i "Wilkołak".
11:00 Walka o bagaż, odc. 13/26: Niebezpieczne diamenty Logo Travel Channel
Bill, Mark, Laurence i Sally są na Brooklynie, by wziąć udział w licytacji międzynarodowych przesyłek, do których nikt się nie przyznał. Jeżeli zagubione bagaże i nieodebrane przesyłki każdego roku można liczyć w milionach, to handel ich zawartością musi być niezwykle lukratywnym biznesem. Trzy zespoły zawodowych ekspertów od aukcji: właściciel sklepu z antykami Billy Leroy, młody przedsiębiorca Mark Meyer oraz małżeństwo Laurence i Sally Martin, będą się prześcigać w rywalizacji, wspinając się na wyżyny swojej wiedzy i umiejętności wykorzystania sztuczek handlowych. Każdy z ekspertów musi polegać na własnym sprycie, wiedzy i intuicji, aby znaleźć ukryte skarby zamknięte w walizkach i paczkach. Przy tuzinach aukcji, tysiącach przedmiotów do obejrzenia i milionowej stawce do wygrania, ci specjaliści potrzebują zarówno umiejętności, jak i szczęścia, aby rozbić bank. Licytacja będzie ostra a rywalizacja zażarta, bohaterowie nie mogą się spuścić nawzajem z oka na sali aukcyjnej. Walka rozpoczęta!
/ USA / serial
11:30 Walka o bagaż, odc. 14/26: Rozbijamy bank Logo Travel Channel
Billy, Mark, Laurence i Sally przyjeżdżają do Atlanty, największego ośrodka przewozu towarów na wschodnim wybrzeżu, licząc na zysk. Jeżeli zagubione bagaże i nieodebrane przesyłki każdego roku można liczyć w milionach, to handel ich zawartością musi być niezwykle lukratywnym biznesem. Trzy zespoły zawodowych ekspertów od aukcji: właściciel sklepu z antykami Billy Leroy, młody przedsiębiorca Mark Meyer oraz małżeństwo Laurence i Sally Martin, będą się prześcigać w rywalizacji, wspinając się na wyżyny swojej wiedzy i umiejętności wykorzystania sztuczek handlowych. Każdy z ekspertów musi polegać na własnym sprycie, wiedzy i intuicji, aby znaleźć ukryte skarby zamknięte w walizkach i paczkach. Przy tuzinach aukcji, tysiącach przedmiotów do obejrzenia i milionowej stawce do wygrania, ci specjaliści potrzebują zarówno umiejętności, jak i szczęścia, aby rozbić bank. Licytacja będzie ostra a rywalizacja zażarta, bohaterowie nie mogą się spuścić nawzajem z oka na sali aukcyjnej. Walka rozpoczęta!
/ USA / serial

2017-08-25

08:10 Walka o bagaż: Żarłok Premiera Logo DTX
Handlarze przemieszczają się na południe. Na aukcji w Alpharetta, na bogatych przedmieściach Atlanty, walczą o przedmioty pochodzące wyłącznie z "męskich jaskiń".
08:35 Walka o bagaż: Skazany na śmierć Premiera Logo DTX
Pod młotek aukcyjny trafią legendarne przedmioty z największych atrakcji turystycznych Orlando. Który z handlarzy postawi tym razem wszystko na jedną kartę?
11:00 Walka o bagaż, odc. 15/26: Podmuch przeszłości Logo Travel Channel
Billy, Mark i Martinowie wybierają się na aukcję w Bostonie, by licytować przedmioty o historycznej wartości. Jeżeli zagubione bagaże i nieodebrane przesyłki każdego roku można liczyć w milionach, to handel ich zawartością musi być niezwykle lukratywnym biznesem. Trzy zespoły zawodowych ekspertów od aukcji: właściciel sklepu z antykami Billy Leroy, młody przedsiębiorca Mark Meyer oraz małżeństwo Laurence i Sally Martin, będą się prześcigać w rywalizacji, wspinając się na wyżyny swojej wiedzy i umiejętności wykorzystania sztuczek handlowych. Każdy z ekspertów musi polegać na własnym sprycie, wiedzy i intuicji, aby znaleźć ukryte skarby zamknięte w walizkach i paczkach. Przy tuzinach aukcji, tysiącach przedmiotów do obejrzenia i milionowej stawce do wygrania, ci specjaliści potrzebują zarówno umiejętności, jak i szczęścia, aby rozbić bank. Licytacja będzie ostra a rywalizacja zażarta, bohaterowie nie mogą się spuścić nawzajem z oka na sali aukcyjnej. Walka rozpoczęta!
/ USA / serial
11:30 Walka o bagaż, odc. 16/26: Człowiek w ogniu Logo Travel Channel
Billy, Mark i Martinowie udają się do Greensboro w Północnej Karolinie w nadziei, że porzucone południowe skarby przyniosą im zysk. Jeżeli zagubione bagaże i nieodebrane przesyłki każdego roku można liczyć w milionach, to handel ich zawartością musi być niezwykle lukratywnym biznesem. Trzy zespoły zawodowych ekspertów od aukcji: właściciel sklepu z antykami Billy Leroy, młody przedsiębiorca Mark Meyer oraz małżeństwo Laurence i Sally Martin, będą się prześcigać w rywalizacji, wspinając się na wyżyny swojej wiedzy i umiejętności wykorzystania sztuczek handlowych. Każdy z ekspertów musi polegać na własnym sprycie, wiedzy i intuicji, aby znaleźć ukryte skarby zamknięte w walizkach i paczkach. Przy tuzinach aukcji, tysiącach przedmiotów do obejrzenia i milionowej stawce do wygrania, ci specjaliści potrzebują zarówno umiejętności, jak i szczęścia, aby rozbić bank. Licytacja będzie ostra a rywalizacja zażarta, bohaterowie nie mogą się spuścić nawzajem z oka na sali aukcyjnej. Walka rozpoczęta!
/ USA / serial
22:00 Walka o bagaż: Gra Mike Tyson's Punch Out Logo Discovery Channel
Łowcy bagażowych skarbów jadą na aukcję w Jacksonville na Florydzie, gdzie pod młotek trafia kolekcja pamiątek po gwiazdach popkultury.

2017-08-26

11:30 Walka o bagaż, odc. 10/13: Forsa króliczka Logo Travel Channel
Billy, Mark, Laurence i Sally wybierają się w okolice Denver w stanie Kolorado, by wziąć udział w aukcji zorganizowanej u podnóży gór. Jeżeli zagubione bagaże i nieodebrane przesyłki każdego roku można liczyć w milionach, to handel ich zawartością musi być niezwykle lukratywnym biznesem. Trzy zespoły zawodowych ekspertów od aukcji: właściciel sklepu z antykami Billy Leroy, młody przedsiębiorca Mark Meyer oraz małżeństwo Laurence i Sally Martin, będą się prześcigać w rywalizacji, wspinając się na wyżyny swojej wiedzy i umiejętności wykorzystania sztuczek handlowych. Każdy z ekspertów musi polegać na własnym sprycie, wiedzy i intuicji, aby znaleźć ukryte skarby zamknięte w walizkach i paczkach. Przy tuzinach aukcji, tysiącach przedmiotów do obejrzenia i milionowej stawce do wygrania, ci specjaliści potrzebują zarówno umiejętności, jak i szczęścia, aby rozbić bank. Licytacja będzie ostra a rywalizacja zażarta, bohaterowie nie mogą się spuścić nawzajem z oka na sali aukcyjnej. Walka rozpoczęta!
/ USA / serial
12:00 Walka o bagaż, odc. 11/13: Wynik drugiej wojny światowej Logo Travel Channel
Billy, Mark, Laurence i Sally udają się w podróż do Francji, by odwiedzić Normandię, na terenie której miały miejsce decydujące chwile drugiej wojny światowej. Jeżeli zagubione bagaże i nieodebrane przesyłki każdego roku można liczyć w milionach, to handel ich zawartością musi być niezwykle lukratywnym biznesem. Trzy zespoły zawodowych ekspertów od aukcji: właściciel sklepu z antykami Billy Leroy, młody przedsiębiorca Mark Meyer oraz małżeństwo Laurence i Sally Martin, będą się prześcigać w rywalizacji, wspinając się na wyżyny swojej wiedzy i umiejętności wykorzystania sztuczek handlowych. Każdy z ekspertów musi polegać na własnym sprycie, wiedzy i intuicji, aby znaleźć ukryte skarby zamknięte w walizkach i paczkach. Przy tuzinach aukcji, tysiącach przedmiotów do obejrzenia i milionowej stawce do wygrania, ci specjaliści potrzebują zarówno umiejętności, jak i szczęścia, aby rozbić bank. Licytacja będzie ostra a rywalizacja zażarta, bohaterowie nie mogą się spuścić nawzajem z oka na sali aukcyjnej. Walka rozpoczęta!
/ USA / serial
12:30 Walka o bagaż, odc. 12/13: Wygrana w Mieście Grzechu Logo Travel Channel
Grupa kupców wybiera się do Las Vegas, by powalczyć w licytacji majątku. Jeżeli zagubione bagaże i nieodebrane przesyłki każdego roku można liczyć w milionach, to handel ich zawartością musi być niezwykle lukratywnym biznesem. Trzy zespoły zawodowych ekspertów od aukcji: właściciel sklepu z antykami Billy Leroy, młody przedsiębiorca Mark Meyer oraz małżeństwo Laurence i Sally Martin, będą się prześcigać w rywalizacji, wspinając się na wyżyny swojej wiedzy i umiejętności wykorzystania sztuczek handlowych. Każdy z ekspertów musi polegać na własnym sprycie, wiedzy i intuicji, aby znaleźć ukryte skarby zamknięte w walizkach i paczkach. Przy tuzinach aukcji, tysiącach przedmiotów do obejrzenia i milionowej stawce do wygrania, ci specjaliści potrzebują zarówno umiejętności, jak i szczęścia, aby rozbić bank. Licytacja będzie ostra a rywalizacja zażarta, bohaterowie nie mogą się spuścić nawzajem z oka na sali aukcyjnej. Walka rozpoczęta!
/ USA / serial

2017-08-28

08:10 Walka o bagaż: Monety z czasów wojny secesyjnej Logo DTX
Handlarze jadą do Allentown w poszukiwaniu starych monet. Dziś na aukcję trafią niezwykle rzadkie przedmioty z czasów bitwy o Gettysburg toczonej podczas wojny secesyjnej.
08:35 Walka o bagaż: Drogi dinozaur Premiera Logo DTX
Podczas aukcji w Knoxville handlarze walczą o stare rekwizyty reklamowe. Sally robi wszystko, aby zdobyć dinozaura. Tymczasem plan sabotażu Billa odnosi odwrotny skutek.
11:00 Walka o bagaż, odc. 17/26: Męskie zabawki Logo Travel Channel
Billy, Mark i Martinowie wracają do Greensboro, by wziąć udział w opróżnianiu liczącego 6 tysięcy metrów kwadratowych magazynu, przez który co tydzień przewijają się towary warte ok. 250 tys. dolarów. Jeżeli zagubione bagaże i nieodebrane przesyłki każdego roku można liczyć w milionach, to handel ich zawartością musi być niezwykle lukratywnym biznesem. Trzy zespoły zawodowych ekspertów od aukcji: właściciel sklepu z antykami Billy Leroy, młody przedsiębiorca Mark Meyer oraz małżeństwo Laurence i Sally Martin, będą się prześcigać w rywalizacji, wspinając się na wyżyny swojej wiedzy i umiejętności wykorzystania sztuczek handlowych. Każdy z ekspertów musi polegać na własnym sprycie, wiedzy i intuicji, aby znaleźć ukryte skarby zamknięte w walizkach i paczkach. Przy tuzinach aukcji, tysiącach przedmiotów do obejrzenia i milionowej stawce do wygrania, ci specjaliści potrzebują zarówno umiejętności, jak i szczęścia, aby rozbić bank. Licytacja będzie ostra a rywalizacja zażarta, bohaterowie nie mogą się spuścić nawzajem z oka na sali aukcyjnej. Walka rozpoczęta!
/ USA / serial
11:30 Walka o bagaż, odc. 18/26: Gotówka rządzi Logo Travel Channel
W St Albans, mieście położonym 35 km na północ od Londynu, Billy, Mark i Martinowie rywalizują ze sobą o zdobycie zagubionego i porzuconego bagażu bogatych Brytyjczyków. Jeżeli zagubione bagaże i nieodebrane przesyłki każdego roku można liczyć w milionach, to handel ich zawartością musi być niezwykle lukratywnym biznesem. Trzy zespoły zawodowych ekspertów od aukcji: właściciel sklepu z antykami Billy Leroy, młody przedsiębiorca Mark Meyer oraz małżeństwo Laurence i Sally Martin, będą się prześcigać w rywalizacji, wspinając się na wyżyny swojej wiedzy i umiejętności wykorzystania sztuczek handlowych. Każdy z ekspertów musi polegać na własnym sprycie, wiedzy i intuicji, aby znaleźć ukryte skarby zamknięte w walizkach i paczkach. Przy tuzinach aukcji, tysiącach przedmiotów do obejrzenia i milionowej stawce do wygrania, ci specjaliści potrzebują zarówno umiejętności, jak i szczęścia, aby rozbić bank. Licytacja będzie ostra a rywalizacja zażarta, bohaterowie nie mogą się spuścić nawzajem z oka na sali aukcyjnej. Walka rozpoczęta!
/ USA / serial

2017-08-29

08:10 Walka o bagaż: Reklamowe skarby Logo DTX
Pod aukcyjny młotek trafią stare rekwizyty reklamowe i przedmioty z kasyna, a wśród nich statuetka z sieci restauracji Bob's Big Boy. Zainteresowanie budzi stare nagranie Presleya.
08:35 Walka o bagaż: Cenna broń Premiera Logo DTX
Na aukcji w Las Vegas pod młotek trafi ogromna kartaczownica Gatlinga i niezwykle rzadki rekwizyt reklamowy amerykańskiego producenta ciastek Nabisco Cookies.
11:00 Walka o bagaż, odc. 19/26: W rycerskiej zbroi Logo Travel Channel
Billy, Mark i Martinowie podróżują do Dublina w nadziei na zarobienie fortuny w licytacji zabytkowych irlandzkich przedmiotów. Jeżeli zagubione bagaże i nieodebrane przesyłki każdego roku można liczyć w milionach, to handel ich zawartością musi być niezwykle lukratywnym biznesem. Trzy zespoły zawodowych ekspertów od aukcji: właściciel sklepu z antykami Billy Leroy, młody przedsiębiorca Mark Meyer oraz małżeństwo Laurence i Sally Martin, będą się prześcigać w rywalizacji, wspinając się na wyżyny swojej wiedzy i umiejętności wykorzystania sztuczek handlowych. Każdy z ekspertów musi polegać na własnym sprycie, wiedzy i intuicji, aby znaleźć ukryte skarby zamknięte w walizkach i paczkach. Przy tuzinach aukcji, tysiącach przedmiotów do obejrzenia i milionowej stawce do wygrania, ci specjaliści potrzebują zarówno umiejętności, jak i szczęścia, aby rozbić bank. Licytacja będzie ostra a rywalizacja zażarta, bohaterowie nie mogą się spuścić nawzajem z oka na sali aukcyjnej. Walka rozpoczęta!
/ USA / serial
11:30 Walka o bagaż, odc. 20/26: Skrzynie-niespodzianki Logo Travel Channel
Billy, Mark i Martinowie udają się do Phoenix w stanie Arizona, licząc na znalezienie bogactwa wewnątrz ogromnych skrzyń. Jeżeli zagubione bagaże i nieodebrane przesyłki każdego roku można liczyć w milionach, to handel ich zawartością musi być niezwykle lukratywnym biznesem. Trzy zespoły zawodowych ekspertów od aukcji: właściciel sklepu z antykami Billy Leroy, młody przedsiębiorca Mark Meyer oraz małżeństwo Laurence i Sally Martin, będą się prześcigać w rywalizacji, wspinając się na wyżyny swojej wiedzy i umiejętności wykorzystania sztuczek handlowych. Każdy z ekspertów musi polegać na własnym sprycie, wiedzy i intuicji, aby znaleźć ukryte skarby zamknięte w walizkach i paczkach. Przy tuzinach aukcji, tysiącach przedmiotów do obejrzenia i milionowej stawce do wygrania, ci specjaliści potrzebują zarówno umiejętności, jak i szczęścia, aby rozbić bank. Licytacja będzie ostra a rywalizacja zażarta, bohaterowie nie mogą się spuścić nawzajem z oka na sali aukcyjnej. Walka rozpoczęta!
/ USA / serial

2017-08-30

08:10 Walka o bagaż: Czarnoksiężnik z OZ Logo DTX
Na aukcji rzeczy zaginionych pod młotek trafia radiomagnetofon z lat 80. Nabywca nie ukrywa radości, kiedy w kufrze znajduje rzadki egzemplarz "Czarnoksiężnika z krainy Oz".
08:35 Walka o bagaż: Aukcja w Afryce Premiera Logo DTX
Aukcja w RPA to dla kupców wielkie wyzwanie. Billy próbuje wycenić obrzędową maskę. Czy tym razem wylicytowany przedmiot przyniesie przyzwoity zysk?
11:00 Walka o bagaż, odc. 21/26: Kalifornijskie intrygi Logo Travel Channel
Billy, Mark i Martinowie szukają aukcyjnego złota w "Złotym Stanie". Jeżeli zagubione bagaże i nieodebrane przesyłki każdego roku można liczyć w milionach, to handel ich zawartością musi być niezwykle lukratywnym biznesem. Trzy zespoły zawodowych ekspertów od aukcji: właściciel sklepu z antykami Billy Leroy, młody przedsiębiorca Mark Meyer oraz małżeństwo Laurence i Sally Martin, będą się prześcigać w rywalizacji, wspinając się na wyżyny swojej wiedzy i umiejętności wykorzystania sztuczek handlowych. Każdy z ekspertów musi polegać na własnym sprycie, wiedzy i intuicji, aby znaleźć ukryte skarby zamknięte w walizkach i paczkach. Przy tuzinach aukcji, tysiącach przedmiotów do obejrzenia i milionowej stawce do wygrania, ci specjaliści potrzebują zarówno umiejętności, jak i szczęścia, aby rozbić bank. Licytacja będzie ostra a rywalizacja zażarta, bohaterowie nie mogą się spuścić nawzajem z oka na sali aukcyjnej. Walka rozpoczęta!
/ USA / serial
11:30 Walka o bagaż, odc. 22/26: Grand Theft Auto Logo Travel Channel
W Słonecznym Stanie Billy liczy na wielki zarobek od klienta, który szuka kolekcjonerskiego auta, natomiast Martinowie i Mark poszukują tanich pojazdów, które przyniosą im duże zyski. Jeżeli zagubione bagaże i nieodebrane przesyłki każdego roku można liczyć w milionach, to handel ich zawartością musi być niezwykle lukratywnym biznesem. Trzy zespoły zawodowych ekspertów od aukcji: właściciel sklepu z antykami Billy Leroy, młody przedsiębiorca Mark Meyer oraz małżeństwo Laurence i Sally Martin, będą się prześcigać w rywalizacji, wspinając się na wyżyny swojej wiedzy i umiejętności wykorzystania sztuczek handlowych. Każdy z ekspertów musi polegać na własnym sprycie, wiedzy i intuicji, aby znaleźć ukryte skarby zamknięte w walizkach i paczkach. Przy tuzinach aukcji, tysiącach przedmiotów do obejrzenia i milionowej stawce do wygrania, ci specjaliści potrzebują zarówno umiejętności, jak i szczęścia, aby rozbić bank. Licytacja będzie ostra a rywalizacja zażarta, bohaterowie nie mogą się spuścić nawzajem z oka na sali aukcyjnej. Walka rozpoczęta!
/ USA / serial

2017-08-31

08:10 Walka o bagaż: Zła krew Logo DTX
Na aukcji w Red Hook (Nowy Jork) ekipa handlarzy dzielnie walczy o kilka historycznych przedmiotów. Do kogo tym razem uśmiechnie się szczęście?
08:35 Walka o bagaż: Co za głupek! Logo DTX
Ekipa sprytnych handlarzy jedzie na policyjną aukcję w Stockton w Kalifornii. Pod młotek trafia wiele cennych przedmiotów, a wśród nich stary automat do gier.
11:00 Walka o bagaż, odc. 23/26: Oko za oko Logo Travel Channel
Billy, Mark i Martinowie szukają szczęścia w leżącym na północy kraju, licytując rozmaite przedmioty i licząc na kolejny wielki zysk. Jeżeli zagubione bagaże i nieodebrane przesyłki każdego roku można liczyć w milionach, to handel ich zawartością musi być niezwykle lukratywnym biznesem. Trzy zespoły zawodowych ekspertów od aukcji: właściciel sklepu z antykami Billy Leroy, młody przedsiębiorca Mark Meyer oraz małżeństwo Laurence i Sally Martin, będą się prześcigać w rywalizacji, wspinając się na wyżyny swojej wiedzy i umiejętności wykorzystania sztuczek handlowych. Każdy z ekspertów musi polegać na własnym sprycie, wiedzy i intuicji, aby znaleźć ukryte skarby zamknięte w walizkach i paczkach. Przy tuzinach aukcji, tysiącach przedmiotów do obejrzenia i milionowej stawce do wygrania, ci specjaliści potrzebują zarówno umiejętności, jak i szczęścia, aby rozbić bank. Licytacja będzie ostra a rywalizacja zażarta, bohaterowie nie mogą się spuścić nawzajem z oka na sali aukcyjnej. Walka rozpoczęta!
/ USA / serial
11:30 Walka o bagaż, odc. 24/26: Szaleńcy Logo Travel Channel
Billy, Mark i Martinowie podróżują na północ, by zaryzykować utratę majątku w licytacji zaplombowanych towarów. Jeżeli zagubione bagaże i nieodebrane przesyłki każdego roku można liczyć w milionach, to handel ich zawartością musi być niezwykle lukratywnym biznesem. Trzy zespoły zawodowych ekspertów od aukcji: właściciel sklepu z antykami Billy Leroy, młody przedsiębiorca Mark Meyer oraz małżeństwo Laurence i Sally Martin, będą się prześcigać w rywalizacji, wspinając się na wyżyny swojej wiedzy i umiejętności wykorzystania sztuczek handlowych. Każdy z ekspertów musi polegać na własnym sprycie, wiedzy i intuicji, aby znaleźć ukryte skarby zamknięte w walizkach i paczkach. Przy tuzinach aukcji, tysiącach przedmiotów do obejrzenia i milionowej stawce do wygrania, ci specjaliści potrzebują zarówno umiejętności, jak i szczęścia, aby rozbić bank. Licytacja będzie ostra a rywalizacja zażarta, bohaterowie nie mogą się spuścić nawzajem z oka na sali aukcyjnej. Walka rozpoczęta!
/ USA / serial

2017-09-01

08:10 Walka o bagaż: Kobiece szczęście Premiera Logo DTX
Na wyprzedaży w rezydencji w St Paul pod aukcyjny młotek trafiają najprzeróżniejsze rzeczy, od części samochodowych i rzadkiej lalki, po kostium hokejowej maskotki.
08:35 Walka o bagaż: Awantura Premiera Logo DTX
Sprytni i obrotni handlarze odwiedzają aukcje zagubionych i nieodebranych bagaży w różnych miejscach na świecie. Co uda się im wylicytować? Ile tym razem zarobią?
11:00 Walka o bagaż, odc. 25/26: Kłamczuszek Logo Travel Channel
Billy, Mark i Martinowie gotowi są wyłożyć gotówkę w mieście hazardzistów - Shreveport w Luizjanie. Jeżeli zagubione bagaże i nieodebrane przesyłki każdego roku można liczyć w milionach, to handel ich zawartością musi być niezwykle lukratywnym biznesem. Trzy zespoły zawodowych ekspertów od aukcji: właściciel sklepu z antykami Billy Leroy, młody przedsiębiorca Mark Meyer oraz małżeństwo Laurence i Sally Martin, będą się prześcigać w rywalizacji, wspinając się na wyżyny swojej wiedzy i umiejętności wykorzystania sztuczek handlowych. Każdy z ekspertów musi polegać na własnym sprycie, wiedzy i intuicji, aby znaleźć ukryte skarby zamknięte w walizkach i paczkach. Przy tuzinach aukcji, tysiącach przedmiotów do obejrzenia i milionowej stawce do wygrania, ci specjaliści potrzebują zarówno umiejętności, jak i szczęścia, aby rozbić bank. Licytacja będzie ostra a rywalizacja zażarta, bohaterowie nie mogą się spuścić nawzajem z oka na sali aukcyjnej. Walka rozpoczęta!
/ USA / serial
11:30 Walka o bagaż, odc. 26: Szok i podziw Logo Travel Channel
Billy, Mark, Laurence i Sally liczą na interes życia, wyszukując skarby wśród śmieci, gdy trafia im się niepowtarzalna okazja zdobycia rzadkich i cennych pamiątek z Południa. Jeżeli zagubione bagaże i nieodebrane przesyłki każdego roku można liczyć w milionach, to handel ich zawartością musi być niezwykle lukratywnym biznesem. Trzy zespoły zawodowych ekspertów od aukcji: właściciel sklepu z antykami Billy Leroy, młody przedsiębiorca Mark Meyer oraz małżeństwo Laurence i Sally Martin, będą się prześcigać w rywalizacji, wspinając się na wyżyny swojej wiedzy i umiejętności wykorzystania sztuczek handlowych. Każdy z ekspertów musi polegać na własnym sprycie, wiedzy i intuicji, aby znaleźć ukryte skarby zamknięte w walizkach i paczkach. Przy tuzinach aukcji, tysiącach przedmiotów do obejrzenia i milionowej stawce do wygrania, ci specjaliści potrzebują zarówno umiejętności, jak i szczęścia, aby rozbić bank. Licytacja będzie ostra a rywalizacja zażarta, bohaterowie nie mogą się spuścić nawzajem z oka na sali aukcyjnej. Walka rozpoczęta!
/ USA / serial

2017-09-02

08:30 Walka o bagaż: Żarłok Logo DTX
Handlarze przemieszczają się na południe. Na aukcji w Alpharetta, na bogatych przedmieściach Atlanty, walczą o przedmioty pochodzące wyłącznie z "męskich jaskiń".

2017-09-03

08:30 Walka o bagaż: Skazany na śmierć Logo DTX
Pod młotek aukcyjny trafią legendarne przedmioty z największych atrakcji turystycznych Orlando. Który z handlarzy postawi tym razem wszystko na jedną kartę?

2017-09-04

08:10 Walka o bagaż: Gra Mike Tyson's Punch Out Logo DTX
Łowcy bagażowych skarbów jadą na aukcję w Jacksonville na Florydzie, gdzie pod młotek trafia kolekcja pamiątek po gwiazdach popkultury.
08:35 Walka o bagaż: Noże z Kalifornii Logo DTX
Łowcy fortuny spieszą się na rządową aukcję w Sacramento w Kalifornii. Mark Meyer zbyt wysoko licytuje pudełko noży i rujnuje plany finansowe Martina.

2017-09-05

08:10 Walka o bagaż: Maska hollywoodzkiej gwiazdy Logo DTX
Na policyjnej aukcji w Stockton w Kalifornii ekipa handlarzy natrafia na odlew maski jednej z najsłynniejszych hollywoodzkich gwiazd. Kto zostanie właścicielem tego skarbu?
08:35 Walka o bagaż: Kowbojskie skarby Logo DTX
Podczas kowbojskiej aukcji w Kalifornii handlarze pojedynkują się o przedmioty należące do legendarnego Buffalo Billa i cyrkowców z trupy Barnum&Bailey.

2017-09-06

08:10 Walka o bagaż, odc. 9 Logo DTX
Tym razem eksperci biorą udział w aukcji o tematyce muzycznej w Nowym Jorku. Stawką jest złota płyta za album „Dark Side Of The Moon" grupy Pink Floyd oraz nagie zdjęcie Madonny.
08:35 Walka o bagaż, odc. 10 Logo DTX
W tym odcinku zobaczymy aukcję w Denver i rywalizację o dywanik w paski. Do kupienia są także zamknięte bagaże — ale czy okażą się warte starań?

2017-09-07

08:10 Walka o bagaż: Pamiątki wojenne Logo DTX
Podczas aukcji w Normandii na sprzedaż zostaje wystawiona jedna z największych prywatnych kolekcji pamiątek wojennych. Co tym razem uda się kupić naszym handlarzom?
08:35 Walka o bagaż, odc. 12 Logo DTX
Ekipa wytrawnych handlarzy skupuje na aukcjach bezpańskie walizki i kontenery. Co znajdą w tych tajemniczych skrzyniach? Czy uda im się sprzedać z zyskiem wylicytowane przedmioty?

2017-09-08

08:10 Walka o bagaż, odc. 13 Logo DTX
Ekipa wytrawnych handlarzy jedzie na aukcję do Nashville w Tennessee. Czy tym razem Bill będzie miał odwagę licytować skrzynię opatrzoną tajemniczymi napisami?
08:35 Walka o bagaż: Wróżby z automatu Logo DTX
Ekipa wytrwałych handlarzy po raz kolejny wyrusza w trasę. Tym razem walczą o cenne przedmioty na aukcji w Teksasie. W Austin biorą udział w licytacji luksusowych towarów.

2017-09-09

08:30 Walka o bagaż: Monety z czasów wojny secesyjnej Logo DTX
Handlarze jadą do Allentown w poszukiwaniu starych monet. Dziś na aukcję trafią niezwykle rzadkie przedmioty z czasów bitwy o Gettysburg toczonej podczas wojny secesyjnej.

2017-09-10

08:30 Walka o bagaż: Drogi dinozaur Logo DTX
Podczas aukcji w Knoxville handlarze walczą o stare rekwizyty reklamowe. Sally robi wszystko, aby zdobyć dinozaura. Tymczasem plan sabotażu Billa odnosi odwrotny skutek.

2017-09-11

08:10 Walka o bagaż: Przerośnięte ego Logo DTX
Handlarze wracają do Georgii, ale tym razem przenoszą się z Atlanty do miasta Commerce, gdzie pod młotek aukcyjny trafią legendarne przedmioty ze świata reklamy.
08:35 Walka o bagaż: Międzygalaktyczne dary Logo DTX
Pod młotek aukcyjny w Nashville trafia mieszanka przeróżnych przedmiotów. Czy handlarze znajdą coś dla siebie? A może zainteresuje ich pudło pełne tablic rejestracyjnych?

2017-09-12

05:12 Walka o bagaż: Zła krew Logo Discovery Channel
Na aukcji w Red Hook (Nowy Jork) ekipa handlarzy dzielnie walczy o kilka historycznych przedmiotów. Do kogo tym razem uśmiechnie się szczęście?
08:10 Walka o bagaż: Blaszany bęben Logo DTX
Ekipa wytrwałych handlarzy znowu jest w Nashville. Billy, Mark, Laurence i Sally wracają, aby powalczyć o przedmioty czekające na kupców na aukcji Music City Auction.
08:35 Walka o bagaż: Potwory na sprzedaż Logo DTX
W Hollywood handlarze biorą udział w największej w historii aukcji pamiątek z filmów o potworach. Pod młotek trafią przedmioty z takich horrorów jak "Frankenstein" i "Wilkołak".

2017-09-13

05:12 Walka o bagaż: Co za głupek! Logo Discovery Channel
Ekipa sprytnych handlarzy jedzie na policyjną aukcję w Stockton w Kalifornii. Pod młotek trafia wiele cennych przedmiotów, a wśród nich stary automat do gier.
08:10 Walka o bagaż: Żarłok Logo DTX
Handlarze przemieszczają się na południe. Na aukcji w Alpharetta, na bogatych przedmieściach Atlanty, walczą o przedmioty pochodzące wyłącznie z "męskich jaskiń".
08:35 Walka o bagaż: Skazany na śmierć Logo DTX
Pod młotek aukcyjny trafią legendarne przedmioty z największych atrakcji turystycznych Orlando. Który z handlarzy postawi tym razem wszystko na jedną kartę?

2017-09-14

05:12 Walka o bagaż: Kobiece szczęście Logo Discovery Channel
Na wyprzedaży w rezydencji w St Paul pod aukcyjny młotek trafiają najprzeróżniejsze rzeczy, od części samochodowych i rzadkiej lalki, po kostium hokejowej maskotki.
08:10 Walka o bagaż: Monety z czasów wojny secesyjnej Logo DTX
Handlarze jadą do Allentown w poszukiwaniu starych monet. Dziś na aukcję trafią niezwykle rzadkie przedmioty z czasów bitwy o Gettysburg toczonej podczas wojny secesyjnej.
08:35 Walka o bagaż: Drogi dinozaur Logo DTX
Podczas aukcji w Knoxville handlarze walczą o stare rekwizyty reklamowe. Sally robi wszystko, aby zdobyć dinozaura. Tymczasem plan sabotażu Billa odnosi odwrotny skutek.

2017-09-15

05:12 Walka o bagaż: Awantura Logo Discovery Channel
Sprytni i obrotni handlarze odwiedzają aukcje zagubionych i nieodebranych bagaży w różnych miejscach na świecie. Co uda się im wylicytować? Ile tym razem zarobią?
08:10 Walka o bagaż: Reklamowe skarby Logo DTX
Pod aukcyjny młotek trafią stare rekwizyty reklamowe i przedmioty z kasyna, a wśród nich statuetka z sieci restauracji Bob's Big Boy. Zainteresowanie budzi stare nagranie Presleya.
08:35 Walka o bagaż: Cenna broń Logo DTX
Na aukcji w Las Vegas pod młotek trafi ogromna kartaczownica Gatlinga i niezwykle rzadki rekwizyt reklamowy amerykańskiego producenta ciastek Nabisco Cookies.

2017-09-16

05:12 Walka o bagaż: Gra Mike Tyson's Punch Out Logo Discovery Channel
Łowcy bagażowych skarbów jadą na aukcję w Jacksonville na Florydzie, gdzie pod młotek trafia kolekcja pamiątek po gwiazdach popkultury.
08:30 Walka o bagaż: Reklamowe skarby Logo DTX
Pod aukcyjny młotek trafią stare rekwizyty reklamowe i przedmioty z kasyna, a wśród nich statuetka z sieci restauracji Bob's Big Boy. Zainteresowanie budzi stare nagranie Presleya.

2017-09-17

08:30 Walka o bagaż: Cenna broń Logo DTX
Na aukcji w Las Vegas pod młotek trafi ogromna kartaczownica Gatlinga i niezwykle rzadki rekwizyt reklamowy amerykańskiego producenta ciastek Nabisco Cookies.

2017-09-18

08:10 Walka o bagaż: Czarnoksiężnik z OZ Logo DTX
Na aukcji rzeczy zaginionych pod młotek trafia radiomagnetofon z lat 80. Nabywca nie ukrywa radości, kiedy w kufrze znajduje rzadki egzemplarz "Czarnoksiężnika z krainy Oz".
08:35 Walka o bagaż: Aukcja w Afryce Logo DTX
Aukcja w RPA to dla kupców wielkie wyzwanie. Billy próbuje wycenić obrzędową maskę. Czy tym razem wylicytowany przedmiot przyniesie przyzwoity zysk?

2017-09-19

05:12 Walka o bagaż: Noże z Kalifornii Logo Discovery Channel
Łowcy fortuny spieszą się na rządową aukcję w Sacramento w Kalifornii. Mark Meyer zbyt wysoko licytuje pudełko noży i rujnuje plany finansowe Martina.
08:10 Walka o bagaż: Co za głupek! Logo DTX
Ekipa sprytnych handlarzy jedzie na policyjną aukcję w Stockton w Kalifornii. Pod młotek trafia wiele cennych przedmiotów, a wśród nich stary automat do gier.
08:35 Walka o bagaż: Zła krew Logo DTX
Na aukcji w Red Hook (Nowy Jork) ekipa handlarzy dzielnie walczy o kilka historycznych przedmiotów. Do kogo tym razem uśmiechnie się szczęście?

2017-09-20

05:12 Walka o bagaż: Maska hollywoodzkiej gwiazdy Logo Discovery Channel
Na policyjnej aukcji w Stockton w Kalifornii ekipa handlarzy natrafia na odlew maski jednej z najsłynniejszych hollywoodzkich gwiazd. Kto zostanie właścicielem tego skarbu?
08:10 Walka o bagaż: Awantura Logo DTX
Sprytni i obrotni handlarze odwiedzają aukcje zagubionych i nieodebranych bagaży w różnych miejscach na świecie. Co uda się im wylicytować? Ile tym razem zarobią?
08:35 Walka o bagaż: Kobiece szczęście Logo DTX
Na wyprzedaży w rezydencji w St Paul pod aukcyjny młotek trafiają najprzeróżniejsze rzeczy, od części samochodowych i rzadkiej lalki, po kostium hokejowej maskotki.

2017-09-21

05:12 Walka o bagaż: Kowbojskie skarby Logo Discovery Channel
Podczas kowbojskiej aukcji w Kalifornii handlarze pojedynkują się o przedmioty należące do legendarnego Buffalo Billa i cyrkowców z trupy Barnum&Bailey.
08:10 Walka o bagaż: Noże z Kalifornii Logo DTX
Łowcy fortuny spieszą się na rządową aukcję w Sacramento w Kalifornii. Mark Meyer zbyt wysoko licytuje pudełko noży i rujnuje plany finansowe Martina.
08:35 Walka o bagaż: Gra Mike Tyson's Punch Out Logo DTX
Łowcy bagażowych skarbów jadą na aukcję w Jacksonville na Florydzie, gdzie pod młotek trafia kolekcja pamiątek po gwiazdach popkultury.

2017-09-22

05:12 Walka o bagaż, odc. 9 Logo Discovery Channel
Tym razem eksperci biorą udział w aukcji o tematyce muzycznej w Nowym Jorku. Stawką jest złota płyta za album „Dark Side Of The Moon" grupy Pink Floyd oraz nagie zdjęcie Madonny.
08:10 Walka o bagaż: Kowbojskie skarby Logo DTX
Podczas kowbojskiej aukcji w Kalifornii handlarze pojedynkują się o przedmioty należące do legendarnego Buffalo Billa i cyrkowców z trupy Barnum&Bailey.
08:35 Walka o bagaż: Maska hollywoodzkiej gwiazdy Logo DTX
Na policyjnej aukcji w Stockton w Kalifornii ekipa handlarzy natrafia na odlew maski jednej z najsłynniejszych hollywoodzkich gwiazd. Kto zostanie właścicielem tego skarbu?

2017-09-23

05:12 Walka o bagaż, odc. 10 Logo Discovery Channel
W tym odcinku zobaczymy aukcję w Denver i rywalizację o dywanik w paski. Do kupienia są także zamknięte bagaże — ale czy okażą się warte starań?
08:30 Walka o bagaż: Czarnoksiężnik z OZ Logo DTX
Na aukcji rzeczy zaginionych pod młotek trafia radiomagnetofon z lat 80. Nabywca nie ukrywa radości, kiedy w kufrze znajduje rzadki egzemplarz "Czarnoksiężnika z krainy Oz".

2017-09-24

08:30 Walka o bagaż: Aukcja w Afryce Logo DTX
Aukcja w RPA to dla kupców wielkie wyzwanie. Billy próbuje wycenić obrzędową maskę. Czy tym razem wylicytowany przedmiot przyniesie przyzwoity zysk?

2017-09-25

08:10 Walka o bagaż, odc. 10 Logo DTX
W tym odcinku zobaczymy aukcję w Denver i rywalizację o dywanik w paski. Do kupienia są także zamknięte bagaże — ale czy okażą się warte starań?
08:35 Walka o bagaż, odc. 9 Logo DTX
Tym razem eksperci biorą udział w aukcji o tematyce muzycznej w Nowym Jorku. Stawką jest złota płyta za album „Dark Side Of The Moon" grupy Pink Floyd oraz nagie zdjęcie Madonny.

2017-09-26

05:12 Walka o bagaż: Pamiątki wojenne Logo Discovery Channel
Podczas aukcji w Normandii na sprzedaż zostaje wystawiona jedna z największych prywatnych kolekcji pamiątek wojennych. Co tym razem uda się kupić naszym handlarzom?
08:10 Walka o bagaż, odc. 12 Logo DTX
Ekipa wytrawnych handlarzy skupuje na aukcjach bezpańskie walizki i kontenery. Co znajdą w tych tajemniczych skrzyniach? Czy uda im się sprzedać z zyskiem wylicytowane przedmioty?
08:35 Walka o bagaż: Pamiątki wojenne Logo DTX
Podczas aukcji w Normandii na sprzedaż zostaje wystawiona jedna z największych prywatnych kolekcji pamiątek wojennych. Co tym razem uda się kupić naszym handlarzom?

2017-09-27

05:12 Walka o bagaż, odc. 12 Logo Discovery Channel
Ekipa wytrawnych handlarzy skupuje na aukcjach bezpańskie walizki i kontenery. Co znajdą w tych tajemniczych skrzyniach? Czy uda im się sprzedać z zyskiem wylicytowane przedmioty?
08:10 Walka o bagaż, odc. 13 Logo DTX
Ekipa wytrawnych handlarzy jedzie na aukcję do Nashville w Tennessee. Czy tym razem Bill będzie miał odwagę licytować skrzynię opatrzoną tajemniczymi napisami?
08:35 Walka o bagaż: Wróżby z automatu Logo DTX
Ekipa wytrwałych handlarzy po raz kolejny wyrusza w trasę. Tym razem walczą o cenne przedmioty na aukcji w Teksasie. W Austin biorą udział w licytacji luksusowych towarów.

2017-09-28

05:12 Walka o bagaż, odc. 13 Logo Discovery Channel
Ekipa wytrawnych handlarzy jedzie na aukcję do Nashville w Tennessee. Czy tym razem Bill będzie miał odwagę licytować skrzynię opatrzoną tajemniczymi napisami?
08:10 Walka o bagaż: Przerośnięte ego Logo DTX
Handlarze wracają do Georgii, ale tym razem przenoszą się z Atlanty do miasta Commerce, gdzie pod młotek aukcyjny trafią legendarne przedmioty ze świata reklamy.
08:35 Walka o bagaż: Blaszany bęben Logo DTX
Ekipa wytrwałych handlarzy znowu jest w Nashville. Billy, Mark, Laurence i Sally wracają, aby powalczyć o przedmioty czekające na kupców na aukcji Music City Auction.

2017-09-29

05:12 Walka o bagaż: Wróżby z automatu Logo Discovery Channel
Ekipa wytrwałych handlarzy po raz kolejny wyrusza w trasę. Tym razem walczą o cenne przedmioty na aukcji w Teksasie. W Austin biorą udział w licytacji luksusowych towarów.
08:10 Walka o bagaż: Międzygalaktyczne dary Logo DTX
Pod młotek aukcyjny w Nashville trafia mieszanka przeróżnych przedmiotów. Czy handlarze znajdą coś dla siebie? A może zainteresuje ich pudło pełne tablic rejestracyjnych?
08:35 Walka o bagaż: Żarłok Logo DTX
Handlarze przemieszczają się na południe. Na aukcji w Alpharetta, na bogatych przedmieściach Atlanty, walczą o przedmioty pochodzące wyłącznie z "męskich jaskiń".

2017-09-30

05:12 Walka o bagaż: Przerośnięte ego Logo Discovery Channel
Handlarze wracają do Georgii, ale tym razem przenoszą się z Atlanty do miasta Commerce, gdzie pod młotek aukcyjny trafią legendarne przedmioty ze świata reklamy.
08:30 Walka o bagaż: Zła krew Logo DTX
Na aukcji w Red Hook (Nowy Jork) ekipa handlarzy dzielnie walczy o kilka historycznych przedmiotów. Do kogo tym razem uśmiechnie się szczęście?
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji pozycji Walka o bagaż. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Walka o bagaż w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Pozycję można obejrzeć w:

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info