Wielkie napady PRL-u godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Wielkie napady PRL-u

Emisja Wielkie napady PRL-u będzie miała miejsce:

2017-10-20

01:15 Wielkie napady PRL-u - odc. 3 - Napad w Wołowie Logo TVP Historia
Napadu na Bank NBP dokonano 19 VIII 1962 r. w Wołowie. Skradziono 12 500000 zł - ogromna suma na owe czasy. W napadzie brało udział 7 osób. Byli to mieszkańcy Wołowa i Wrocławia. Wpadli przez własne żony, które zaczęły wydawać pieniądze z napadu.
Czas trwania: 24min. / Polska / 2005 / cykl dokumentalny
01:40 Wielkie napady PRL-u - odc. 7 - Uciekinier Najmrodzki Logo TVP Historia
Zdzisław Najmrodzki był jednym z najbardziej znanych bandytów PRL - u. Wsławił się niebywałą liczbą ucieczek z obław, więzień, sądów, wymykał się wielu pościgom. W sumie uczynił to 29 razy. To jest rekord Polski. Za co był ścigany?
Czas trwania: 24min. / Polska / 2005 / cykl dokumentalny

2017-10-27

00:30 Wielkie napady PRL-u - odc. 5 - Napad w Bogucinie Logo TVP Historia
Napad w Bogucinie miał miejsce w nocy z 24 na 25 lipca 1988 roku. Ofiarą był Eugeniusz Makowiecki, jeden z najbogatszych ludzi w Wielkopolsce. Łupem bandytów padło kilkaset tysięcy dolarów i marek, duża ilość biżuterii i złotych monet.
Czas trwania: 23min. / Polska / 2005 / cykl dokumentalny
00:55 Wielkie napady PRL-u - odc. 8 - Afera Żelazo Logo TVP Historia
Afera Żelazo była potężną akcją rabunkową zorganizowaną przez polskie służby specjalne na przełomie lat 60. i 70. Kilku agentów zostało odpowiednio przeszkolonych i wysłanych z misją na Zachód. Mieli ustatkować się i założyć legalne interesy.
Czas trwania: 24min. / Polska / 2005 / cykl dokumentalny

2017-11-03

00:20 Wielkie napady PRL-u - odc. 9 - Napad na konwój Logo TVP Historia
W 1964 roku miał miejsce wielki napad na konwój Narodowego Banku Polskiego. Bandyci ukradli ponad milion złotych i zabili jednego ze strażników. Śledztwo wykazało, że nie było to pierwsza akcja zorganizowana przez tę grupę...
Czas trwania: 21min. / Polska / 2005 / cykl dokumentalny
00:40 Wielkie napady PRL-u - odc. 10 - Bracia Wałachowscy Logo TVP Historia
W Polsce w latach 50. powstała specyficzna subkultura młodzieżowa zwana bikiniarzami. Bikiniarze byli zafascynowani Ameryką, słuchali jazzu i ubierali się jak młodzi mieszkańcy Stanów Zjednoczonych. Byli bardzo mocno zwalczani przez system.
Czas trwania: 22min. / Polska / 2005 / cykl dokumentalny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Wielkie napady PRL-u. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Wielkie napady PRL-u w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Wielkie napady PRL-u można obejrzeć w:

Emisje w: TVP Historia

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info