Reklama

Wojny magazynowe godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Wojny magazynowe

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Wojny magazynowe będzie miała miejsce:

2018-05-20

19:35 Trwa...  Wojny magazynowe - Kto wypuścił Dave'ów, sez. 7, odc. 18 Logo HISTORY
Kupujący jadą do Huntington Beach, gdzie Dave postanawia ściągnąć do pomocy kilku znajomych. Maryj walczy o magazyn i o to, by ukryć swój brak doświadczenia, a Rene zalicza nieprzyjemne odkrycie.
20:05 Wojny magazynowe - Nowe wyzwanie, sez. 7, odc. 19 Logo HISTORY
Aukcja w Mission Hills przynosi nowe wyzwania. Ivy zmienia taktykę i decyduje się na magazyn z przedmiotami kolekcjonerskimi. Mary próbuje zdobyć coś, co da się szybko sprzedać, natomiast Rene szuka czego dużego.
/ 2016
20:35 Wojny magazynowe - Trochę hazardu, sez. 7, odc. 20 Logo HISTORY
Kupujący jadą do Palm Springs na licytację, która okazuje się nadzwyczaj udana. Mary martwi się, że może tam być dla niej zbyt wytwornie, natomiast Ivy skupia się na zabytkach.
Reklama
23:55 Wojny magazynowe - Obalić króla, sez. 7, odc. 12 Logo HISTORY
Darrell i Brandon powracają na miejsce swojego największego sukcesu, natomiast pozostali kupujący koncentrują się na obaleniu samozwańczego „króla Montebello”. Jarrod i Brandi zdobywają magazyn, który doprowadza ich do „Herbmeistera”.
/ 2016

2018-05-21

00:25 Wojny magazynowe - Ja wam pokażę, sez. 7, odc. 13 Logo HISTORY
Kupujący jadą na południe, gdzie Rene zamierza zadbać o to, by konkurencja słono zapłaciła za wtargnięcie na jego terytorium. Darrell i Brandon walczą o kawałek historii kina, a Jarrod i Brandi odkrywają, że przyjaźń może się opłacać.
/ 2015
00:55 Wojny magazynowe - Balanga w El Monte, sez. 7, odc. 14 Logo HISTORY
Dave dowodzi, że co jak co, ale imprezować potrafi. Rene próbuje co nieco zarobić na tym, co znalazł, a Jarrod i Brandi usiłują ograć pozostałych.
/ 2011
01:20 Wojny magazynowe - Jarrod w Koreatown, sez. 7, odc. 15 Logo HISTORY
Dave spodziewa się luksusowych towarów, a Darrellowi ciężko idzie, bo nigdy jeszcze nie był w tych okolicach. Mary mimo wysokich cen walczy o magazyn, natomiast wybryki Jarroda doprowadzają Brandi do granic wytrzymałości.
/ 2015
01:45 Wojny magazynowe - Bar micwa w San Marcos, sez. 7, odc. 16 Logo HISTORY
W San Marcos Darrell i Brandon czują się jak u siebie w domu, natomiast Mary wymyśla, jak sobie poradzić z wysokimi cenami. Jarrod i Brandi kupują coś zabytkowego, co wprawia ich w ekscytację.
/ 2013
02:05 Wojny magazynowe - Krzątanina w północnym Hollywood, sez. 7, odc. 17 Logo HISTORY
W North Hollywood rywalizacja się zaostrza i ulegaja jej nawet Dan i Laura. Z kolei Dave zdobywa magazyn, który może się okazać przebojem, a Rene walczy obok lokalnych nabywców, by się zabawić.
/ 2015
02:25 Wojny magazynowe - Kto wypuścił Dave'ów, sez. 7, odc. 18 Logo HISTORY
02:45 Wojny magazynowe - Nowe wyzwanie, sez. 7, odc. 19 Logo HISTORY
2016
03:05 Wojny magazynowe - Trochę hazardu, sez. 7, odc. 20 Logo HISTORY
06:40 Wojny magazynowe - Dzwoń do Ivy’ego, sez. 6, odc. 6 Logo HISTORY
Darrell znowu stosuje swoje stare sztuczki, ale to Ivy płata figle konkurencji. Jarrod i Brandi mają problemy ze swoim nowym sklepem w Long Beach. Czy w końcu podejmą tę trudną decyzję i zamkną sklep?
07:00 Wojny magazynowe - Wyścig z czasem, sez. 6, odc. 7 Logo HISTORY
Ivy walczy z czasem. Musi jak najszybciej zdobyć schowek i wrócić do domu, inaczej będzie miał przechlapane. Rene wydaje najwięcej pieniędzy, ale to Darrell i Brandon odnoszą największy sukces.
07:25 Wojny magazynowe - Nic takiego, Rene, sez. 6, odc. 8 Logo HISTORY
Rene i Casey planują wielkie zakupy. Chcą zapełnić całą ciężarówkę bez względu na koszty. Na temat sklepu Jarroda i Brandi zaczyna krążyć coraz więcej plotek. Czy uda się nad nimi zapanować?
Reklama
07:55 Wojny magazynowe - Czy to dynamit?, sez. 6, odc. 9 Logo HISTORY
Darrell idzie do przodu, nie oglądając się na rywali, podczas gdy Jarrod i Brandi znów stają na nogach, ale czy ich mikroskopijny zarobek wystarczy, by wyszli na prostą?
08:00 Wojny magazynowe: Kanada: Zorze polarne i walki Logo Discovery Channel
Grupa wytrawnych handlarzy bierze udział w aukcjach, podczas których pod młotek idą kontenery z tajemniczą zawartością. Co tym razem znajdą w porzuconych i bezpańskich skrzyniach?
08:10 Wojny magazynowe: Kanada: Paul i Bogart kręcą spot Logo DTX
Aukcje magazynowe w całej Kanadzie codziennie przyciągają tłumy łowców fortuny. Dziś Paul i Bogart kręcą spot reklamowy dla swojego sklepu.
08:25 Wojny magazynowe - Mistrzowie zen, sez. 6, odc. 10 Logo HISTORY
Rene szykuje się do przejęcia konkurencji, a Ivy dostaje nauczkę, która zmienia jego nastawienie do kupowania magazynów. Darrell próbuje nowego podejścia, w rezultacie czego wydaje więcej niż kiedykolwiek wcześniej.
08:30 Wojny magazynowe: Kanada: Aukcja w Orangeville Logo Discovery Channel
Do Orangeville przybywają kolejni kupujący, a Ursula chce udowodnić, że trzeba się z nią liczyć. Ponadto Paul i Bogart znajdują tajemniczy przedmiot.
08:35 Wojny magazynowe: Kanada, odc. 32 Logo DTX
Aukcje magazynowe w całej Kanadzie codziennie przyciągają tłumy łowców fortuny. Aukcja w Londynie w stanie Ontario to okazja zdobycia cennych skarbów i odnowienia starych urazów.
12:35 Wojny magazynowe - Iluminacja, sez. 10, odc. 19 Logo HISTORY
Brandi i Jarrod trafiają na magazyn, za sprawą którego doznają iluminacji. Dave robi to, co potrafi najlepiej, a Mary w końcu uzyskuje pomoc, której potrzebuje.
/ 2017
13:05 Wojny magazynowe - Zobacz sam, sez. 4, odc. 8 Logo HISTORY
Barry przywozi króla kiczu Charlesa Phoenixa, by „zobaczył” aukcję na własne oczy. Darrell stwierdza, że nie istnieje coś takiego jak atut własnego boiska.
/ 2012
13:45 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 22 Logo Nowa TV
Tym razem handlarze starociami udają się do Huntington Beach. Dave zabiera ze sobą jako wsparcie swoich najlepszych przyjaciół. To dwa psy, które budzą wśród pozostałych uczestników programu znacznie więcej sympatii niż sam Hester. Rene w wylicytowanym przez siebie schowku znajduje nietypowy namiot. Zaintrygowany postanawia sprawdzić, ile wart jest ten przedmiot dla miłośników biwakowania. Dave natrafia w magazynie na dziwne urządzenia. Okazuje się, że może je sprzedać za niezłą sumkę.
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
14:00 Wojny magazynowe - Przywódca spakowanych, sez. 8, odc. 2 Logo HISTORY
Ivy robi wszystko, aby znaleźć jakiś cenny przedmiot, podczas gdy Dave wybiera spośród skarbów tylko same śmieci. Jarrod kupuje kontener, który Brandi ogląda z przerażeniem w oczach. Najpierw sama musi pokonać swoje strachy.
/ 2015
14:05 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 23 Logo Nowa TV
W dzisiejszym odcinku handlarze starociami wybierają się na aukcję w Mission Hills. Ivy postanawia zmienić strategię i kupić magazyn, w którym ma nadzieję znaleźć przedmioty cenne dla kolekcjonerów. Mary próbuje nabyć coś, co mogłaby szybko sprzedać. Tymczasem Rene przygotowuje się na duże zakupy. Lokalny kupiec próbuje wyprowadzić z równowagi Darrella. Sheets wydaje 850 dolarów, ale zwraca mu się z nawiązką. W schowku znajduje bowiem stary efekt gitarowy Binson Echorec.
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
14:25 Wojny magazynowe - Dzień dobry, Arcadio, sez. 10, odc. 16 Logo HISTORY
Mary trafia się nieco zabytkowej sztuki, Ivy wzbogaca swoją kolekcję znaczków, a Kenny znów musi się zmierzyć ze swymi lękami.
/ 2017
14:55 Wojny magazynowe - Rozgrywka w śródmieściu, sez. 9, odc. 29 Logo HISTORY
Na aukcji w Los Angeles zjawia się więcej chętnych, niż się spodziewali Dan i Laura. Ivy stara się zachować spokój, ale daje się wciągnąć w licytację daleką od normalności. Mary licytuje tak ostro, że aż iskry lecą.
/ 2015
15:25 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 22 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
15:50 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 23 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
Reklama
16:00 Wojny magazynowe - Chciwość zabójcy, sez. 10, odc. 33 Logo Lifetime
Rene kradnie magazyny w Rancho Palos Verdes. Zdobycz Mary ujawnia jej przeszłość. Z kolei Justin udowadnia, że mała inwestycja może przynieść duży zysk.
/ USA / 2017 / reality show
16:25 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 24 Logo Nowa TV
W dzisiejszym odcinku handlarze starociami zmierzają do Palm Springs na aukcję magazynową, dzięki której można naprawdę się wzbogacić. Mary obawia się, że okolica będzie dla niej za droga. Tymczasem Ivy nastawia się na poszukiwania przedmiotów vintage. Znajduje stare części cadillaca, które daje do wyceny Frankowi Corrente. Doświadczony diler samochodów mówi mu, że to złom. Darrell i Rene ostro ze sobą rywalizują podczas licytacji.
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
16:30 Wojny magazynowe - Za garść dolarów, sez. 10, odc. 34 Logo Lifetime
Emily musi przetrwać męski dzień w Paramount. Justin radzi się Ivy'ego w sprawie zabytkowych części do cadillaca. Tymczasem Kenny od razu żałuje, że się odezwał w trakcie aukcji.
/ USA / 2017 / reality show
16:55 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 25 Logo Nowa TV
Tym razem uczestnicy programu zmierzają do Riverside. Jarrod twierdzi, że jest w wakacyjnym nastroju, czym mocno irytuje Brandi. Dave w licytowanym przez siebie schowku natrafia na przedmiot, który zbija go z tropu. Tymczasem Ivy usiłuje opracować nową strategię zarabiania na aukcjach magazynowych. Mary odkrywa w swoim schowku urządzenie wykorzystywane do ćwiczeń przez kierowców wyścigowych. Przekonuje się, że znalezisko może zaowocować... ofertą matrymonialną.
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
20:00 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 24 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
20:00 Wojny magazynowe - Bibeloty i skarby, sez. 10, odc. 35 Premiera Logo Lifetime
W Adelanto Ivy zalicza wielki łup. Brandi i Jarrod sprawdzają wodę i dobrze na tym wychodzą. Również Mary ma powody do radości.
/ USA / 2017 / reality show
20:30 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 25 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
20:30 Wojny magazynowe - Bez szaleństw, sez. 10, odc. 36 Premiera Logo Lifetime
W Orange Kenny oddaje się wspominkom, Brandi i Jarrod zabierają się do pracy w magazynie z narzędziami, natomiast Darrell i jego wnuczka dokopują się do czegoś zgoła niesamowitego.
/ USA / 2017 / reality show
21:30 Wojny magazynowe - Kazanie dla kupujących, sez. 10, odc. 37 Premiera Logo HISTORY
W West Covina kupujący tracą głowę. Kenny poluje na pumy, ale zamiast tego znajduje przenośną ambonę. Ivy pokazuje paniom, jak się ubrać, by odnieść sukces.
/ 2017

2018-05-22

01:15 Wojny magazynowe - Kazanie dla kupujących, sez. 10, odc. 37 Logo HISTORY
2017
03:45 Wojny magazynowe - Iluminacja, sez. 10, odc. 19 Logo HISTORY
2017
04:05 Wojny magazynowe - Zobacz sam, sez. 4, odc. 8 Logo HISTORY
2012
04:50 Wojny magazynowe - Przywódca spakowanych, sez. 8, odc. 2 Logo HISTORY
2015
05:15 Wojny magazynowe - Dzień dobry, Arcadio, sez. 10, odc. 16 Logo HISTORY
2017
05:35 Wojny magazynowe - Rozgrywka w śródmieściu, sez. 9, odc. 29 Logo HISTORY
2015
06:40 Wojny magazynowe - Darrell ma plan, sez. 6, odc. 11 Logo HISTORY
Magazyn Darrella znajduje się o rzut kamieniem od miejsca aukcji, dlatego wraz z Brandonem zamierzają zgarnąć jak najwięcej towaru, podczas gdy Ivy i Rene wspólnie chcą im w tym przeszkodzić.
07:00 Wojny magazynowe - Efekt pączka, sez. 6, odc. 12 Logo HISTORY
Rene i Casey ostentacyjnie przyjeżdżają z całą karawaną ciężarówek, ale czy będą je mieli czym wypełnić i nie wrócą do domu z pustymi rękoma?
07:25 Wojny magazynowe - Intuicja mówi, sez. 6, odc. 13 Logo HISTORY
Rene ma nadzieję, że w Fontanie los uśmiechnie się doń dwa razy, ale czy ta przesądność mu pomoże? Ivy zdaje się na intuicję, ostatnie słowo należy zaś do Jarroda i Brandi.
/ 2013
07:55 Wojny magazynowe - Uśmiechnij się, sez. 6, odc. 14 Logo HISTORY
Darrell odwiedza podwórko Ivy’ego, by mu przypomnieć, kto naprawdę jest królem w tej branży. Czy Ivy będzie umiał podjąć wyzwanie?
08:00 Wojny magazynowe: Kanada: Aukcja pełna niespodzianek Logo Discovery Channel
Brampton zamienia się w pole bitwy, gdy Roy obrzuca innych kupujących epitetami. Cindy robi co może, aby wyeliminować Ursulę z gry.
08:10 Wojny magazynowe: Kanada: Braterska nienawiść Logo DTX
Roy żałuje, że na aukcję w Toronto przyprowadził młodszego brata. Młody chłopak szybko oczarowuje swoim urokiem wszystkich wrogów Roya.
08:25 Wojny magazynowe - Max zarabia!, sez. 6, odc. 15 Logo HISTORY
Ivy w dolinie Moreno poluje na luksusowe przedmioty, a Jarrod ukazuje Brandi inne oblicze. Tymczasem Darrell musi wziąć udział w aukcji w pojedynkę. Czy wielki ryzykant wyjdzie z tego cało?
08:30 Wojny magazynowe: Kanada: Walka z konkurencją Logo Discovery Channel
W Orangeville toczy się psychologiczna wojna. Royowi udaje się zdekoncentrować Cindy, jednak ulega urokowi Ursuli.
08:35 Wojny magazynowe: Kanada: Szpiegowskie techniki Logo DTX
Aukcje magazynowe w całej Kanadzie codziennie przyciągają tłumy łowców fortuny. Podczas aukcji w Markham mąż Ursuli, który jest prywatnym detektywem, szpieguje innych licytantów.
12:35 Wojny magazynowe - Strzyżenie i golenie, sez. 10, odc. 20 Logo HISTORY
Mary próbuje zaimponować klientowi, Rene znajduje ochronę przed drapieżnikami, a Ivy udaje się do fryzjera.
/ 2017
13:05 Wojny magazynowe - Starcie olbrzymów, sez. 4, odc. 9 Logo HISTORY
Ivy Calvin staje na ringu i ani myśli ustępować Darrellowi. Jarrod i Brandi kupują i poznają kujona.
/ 2012
14:00 Wojny magazynowe - Stare śmieci, sez. 8, odc. 3 Logo HISTORY
Podczas kolejnej aukcji w Fontanie handlarze gotowi są do ostrej walki. Ivy cieszy się, że znowu jest w miejscu znanym z rzeczy, których on potrzebuje. Jarrod i Brandi muszą zastosować śmiałą taktykę, aby zdobyć dobry schowek.
/ 2015
14:05 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 25 Logo Nowa TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
14:25 Wojny magazynowe - Wypatroszeni i poćwiartowani, sez. 10, odc. 17 Logo HISTORY
Hazardzista odzyskuje formę w Huntington Beach, Rene załazi wszystkim za skórę, a perspektywy Ivy’ego są w najlepszym razie niewyraźne.
/ 2017
14:55 Wojny magazynowe - Świat według Ivy'ego, sez. 9, odc. 30 Logo HISTORY
Na aukcji w West Covina Jarrod i Brandi wracają do podstaw. Ivy próbuje sobie poprawić nastrój pod gorącym słońcem, a Rene podgrzewa atmosferę tak kapitałem, jak i podejściem.
/ 2015
15:20 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 24 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
15:50 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 25 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
16:00 Wojny magazynowe - Bibeloty i skarby, sez. 10, odc. 35 Logo Lifetime
USA / 2017 reality show
16:25 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 26 Logo Nowa TV
W dzisiejszym odcinku handlarze starociami zmierzają do miasta Santa Ana na południu Kalifornii. Marzenia o dużych zdobyczach sprawiają, że aukcja jest emocjonująca. Jarrod i Brandi osiągają przyzwoity wynik. Mary celuje w przedmioty o wartości kolekcjonerskiej. Tymczasem Darrell i Brandon przekonują się, jak cenna może być sztuka. Znajdują pięćdziesiąt grafik przedstawiających sceny z Dzikiego Zachodu, sygnowanych nazwiskiem artysty. Według rzeczoznawcy są one warte ponad 20 tysięcy dolarów.
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
16:30 Wojny magazynowe - Bez szaleństw, sez. 10, odc. 36 Logo Lifetime
USA / 2017 reality show
16:55 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 27 Logo Nowa TV
W dzisiejszym odcinku zobaczymy aukcje magazynowe w dwóch miastach - Upland i Rimforest. Ivy poprzestaje na oglądaniu, podczas gdy Mary, licząc na prawdziwe skarby, szybko przechodzi do kupowania. Darrell wraz z synem w licytowanym przez siebie schowku znajdują płetwę do nurkowania. Postanawiają pokazać ją profesjonaliście, żeby dokonał wyceny. Okazuje się, że to porządny sprzęt, wart 700 dolarów. Oczywiście, Brandon musi go wypróbować.
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
17:40 Wojny magazynowe - Kazanie dla kupujących, sez. 10, odc. 37 Logo HISTORY
2017
20:00 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 26 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
20:00 Wojny magazynowe - Kazanie dla kupujących, sez. 10, odc. 37 Premiera Logo Lifetime
USA / 2017 reality show
20:30 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 27 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
20:30 Wojny magazynowe - Iluminacja, sez. 10, odc. 19 Logo Lifetime
Brandi i Jarrod trafiają tym razem na magazyn, za sprawą którego doznają prawdziwego oświecenia. Z kolei Dave robi to, co najlepiej potrafi. Tymczasem Mary w końcu uzyskuje pomoc, której naprawdę potrzebuje.
/ USA / 2017 / reality show

2018-05-23

03:45 Wojny magazynowe - Strzyżenie i golenie, sez. 10, odc. 20 Logo HISTORY
2017
04:05 Wojny magazynowe - Starcie olbrzymów, sez. 4, odc. 9 Logo HISTORY
2012
04:50 Wojny magazynowe - Stare śmieci, sez. 8, odc. 3 Logo HISTORY
2015
05:15 Wojny magazynowe - Wypatroszeni i poćwiartowani, sez. 10, odc. 17 Logo HISTORY
2017
05:35 Wojny magazynowe - Świat według Ivy'ego, sez. 9, odc. 30 Logo HISTORY
2015
06:40 Wojny magazynowe - Duchy pieniędzy nie potrzebują, sez. 6, odc. 16 Logo HISTORY
Casey próbuje ograniczyć wydatki Renego, a Darrell i Brandon, wiedzeni intuicją, idą na całość. Ivy chce poznać strategię zakupową Jarroda i Brandi, ale co z tego wyniknie?
07:00 Wojny magazynowe - Trzeba płacić, sez. 6, odc. 17 Logo HISTORY
Ivy rusza do akcji, rozglądając się za magazynami z rzeczami luksusowymi, Rene i Casey posprzeczali się o to, co kupić, a Jarrod i Brandi wpadają w tarapaty.
07:25 Wojny magazynowe - Mechaniczny kowboj, sez. 6, odc. 18 Logo HISTORY
Darrell i Brandon muszą koniecznie zdobyć trochę towaru na swoją stronę internetową, zmęczony Ivy przełączą się na mechaniczny tryb pracy, a Rene paraduje w nowym stroju.
07:55 Wojny magazynowe - Pokaż dzieciom, jak pracujesz, sez. 6, odc. 19 Logo HISTORY
W „Wojnach magazynowych” zespoły uczestników ostro licytują o nieznaną im bliżej zawartość porzuconych magazynów.
08:00 Wojny magazynowe: Kanada: Kontenerowe wykopaliska Logo Discovery Channel
Roy pokonuje Cindy i odkrywa przedmiot o wielkim potencjale. Tymczasem Bogart znajduje schowek, o którym zasłyszał kilka interesujących rzeczy.
08:10 Wojny magazynowe: Kanada: Awantura w rodzinie Logo DTX
Aukcje magazynowe w całej Kanadzie codziennie przyciągają tłumy łowców fortuny. Podczas aukcji w Toronto Bogartowi puszczają nerwy, kiedy Paul bierze udział w licytacji.
08:25 Wojny magazynowe - Mama wiele znaczy, sez. 6, odc. 20 Logo HISTORY
08:30 Wojny magazynowe: Kanada: Prezent urodzinowy Logo Discovery Channel
Dziś są urodziny Ricka, jednak konkurenci nic sobie z tego nie robią. Pomimo zaciekłej walki kilku kupujących znalazło przedmioty, które ukoją ich zszargane nerwy.
08:35 Wojny magazynowe: Kanada: Miłość i wojna Logo DTX
Aukcja w Toronto to przełomowe wydarzenie dla wszystkich kupców z wyjątkiem Roya, który wciąż zachowuje się jak zimny drań.
12:35 Wojny magazynowe - Chodźmy do Placentii, sez. 10, odc. 21 Logo HISTORY
Rene śmieje się przez całą drogę do banku, a Darrell gromadzi towar.
/ 2017
13:05 Wojny magazynowe - Kucharz, szef, jego syn i bracia, sez. 4, odc. 10 Logo HISTORY
Kupujący jadą do Lake Elsinore w Kalifornii. Jarrod i Brandi kłócą się, Barry nie chce popływać, a Sheetsowie znajdują coś nie z tej ziemi.
/ 2012
14:00 Wojny magazynowe - Piękne widoki, sez. 8, odc. 4 Logo HISTORY
Darrell ma zamiar wykurzyć konkurencję. Chce udowodnić, że czasami skarby mogą wyglądać jak śmieci. Mary próbuje wyciągnąć informacje od doświadczonych licytantów. Rene nie ma zamiaru dzielić się miejscem podczas polowania na najlepszy schowek.
/ 2015
14:05 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 27 Logo Nowa TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
14:25 Wojny magazynowe - Dziś tutaj, jutro gdzie indziej, sez. 10, odc. 18 Logo HISTORY
Rene jest zaszokowany swoim odkryciem, schowek Darrella zwielokrotnia jego nakłady, a Ivy sprawdza, czy potrafi wyczuć okazję.
/ 2017
14:55 Wojny magazynowe - Szanse, zakupy i gry wideo, sez. 10, odc. 1 Logo HISTORY
Kupujący jadą do Orange, by tam polować na atrakcyjne porzucone magazyny. Ivy trafia w dziesiątkę za sprawą niezwykłego narzędzia, natomiast Mary zostaje z pustymi rękami.
/ 2017
15:25 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 26 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
15:50 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 27 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
16:00 Wojny magazynowe - Kazanie dla kupujących, sez. 10, odc. 37 Logo Lifetime
USA / 2017 reality show
16:25 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 28 Logo Nowa TV
W dzisiejszym odcinku uczestnicy programu biorą udział w aukcji w Fontanie. Humory dopisują i Dave pokazuje się z nieco zabawniejszej strony. Darrell i Brandon mają apetyt na wspaniałe okazje, ponieważ wcześniej dopisywało im tutaj szczęście. Jarrod i Brandi obawiają się, że wylicytowana kwota im się nie zwróci. Okazuje się jednak, że w ich schowku była cenna lampka i podpórki do książek w kształcie nagich kobiet, wszystko to w stylu art déco.
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
16:30 Wojny magazynowe - Iluminacja, sez. 10, odc. 19 Logo Lifetime
USA / 2017 reality show
20:00 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 28 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
20:00 Wojny magazynowe - Upalne Palm Springs, sez. 9, odc. 1 Logo Lifetime
Handlarze udają się do Palm Springs, gdzie panuje wyjątkowo gorąca atmosfera. Nie tylko z powodu wysokich temperatur. Ivy zamierza kupić obiecujący magazyn, a Rene na chłodno dokonuje obliczeń.
/ USA / 2015 / reality show
20:30 Wojny magazynowe, sez. 5, odc. 7 Logo FOKUS TV
Nowy uczestnik staje się posiadaczem magazynu, którego wnętrza skrywają wiele cennych przedmiotów. Mężczyzna rzuca innym prawdziwe wyzwanie. Tymczasem Barry znajduje kufer, a Herb i Mike natrafiają na saturator.
Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
20:30 Wojny magazynowe - Aukcje i sojusznicy, sez. 9, odc. 2 Logo Lifetime
Handlarze wracają do Koreatown, by uczestniczyć w aukcji niedaleko centrum Los Angeles. Brandi musi uważać na Jarroda, Ivy i Mary zawiązują przymierze, a Rene daje się ponieść szaleństwu.
/ USA / 2015 / reality show

2018-05-24

03:45 Wojny magazynowe - Chodźmy do Placentii, sez. 10, odc. 21 Logo HISTORY
2017
04:05 Wojny magazynowe - Kucharz, szef, jego syn i bracia, sez. 4, odc. 10 Logo HISTORY
2012
04:50 Wojny magazynowe - Piękne widoki, sez. 8, odc. 4 Logo HISTORY
2015
05:15 Wojny magazynowe - Dziś tutaj, jutro gdzie indziej, sez. 10, odc. 18 Logo HISTORY
2017
05:35 Wojny magazynowe - Szanse, zakupy i gry wideo, sez. 10, odc. 1 Logo HISTORY
2017
06:40 Wojny magazynowe - Władca El Monte, sez. 7, odc. 9 Logo HISTORY
Kupujący jadą do El Monte w Kalifornii, gdzie muszą się zmierzyć z lokalną konkurencją. Darrell and Brandon znajdują nieco staroci, a Jarrod i Brandi mogą mówić o niczego sobie zdobyczy.
/ 2016
07:00 Wojny magazynowe - W samym sercu, sez. 7, odc. 5 Logo HISTORY
Na aukcji pojawia się niespodziewany gość z Teksasu. Darrell i Brandon odkrywają ciekawy kawałek historii, który zabierze ich wysoko w chmury. Zły dzień Ivy kończy się wielkim sukcesem.
/ 2013
07:25 Wojny magazynowe - Sprawa życia lub śmierci, sez. 7, odc. 6 Logo HISTORY
Dan i Laura pakują się w zagrażające ich życiu tarapaty. Ivy dzielnie walczy z konkurencją. Brandi robi wszystko, aby Jarrod skoncentrował się wreszcie na pracy. Mary odkrywa coś, co być może jest nie z tego świata.
/ 2014
07:55 Wojny magazynowe - Tak się robi pieniądze, sez. 7, odc. 7 Logo HISTORY
Darrell i Brandon poznają słodki smak sukcesu. Powtórka ostatniej wyprawy Jarroda i Brandi do Moreno Valley, która zakończyła się wielkim sukcesem, tym razem okazuje się wielkim niewypałem.
/ 2014
08:00 Wojny magazynowe: Kanada: Handlarz w peruce Logo Discovery Channel
Roy przyjeżdża na aukcję przebrany za swojego długowłosego, szalonego kuzyna Raya ze złotymi zębami. Jak na tę transformację zareagują inni kupujący?
08:10 Wojny magazynowe: Kanada: Terapia Roya Logo DTX
Napięcie wśród kupców sięga zenitu! Ekipy handlarzy muszą poradzić sobie ze stresem podczas aukcyjnych starć i podjąć ważne decyzje w sprawach biznesowych.
08:25 Wojny magazynowe - Potentat znów wraca, sez. 7, odc. 2 Logo HISTORY
Podczas aukcji w Montclair Ivy zgarnia kupę forsy. Darrell stara się trzymać utartych zasad i odkrywa coś, co pozwoli mu obrać inny kierunek działania. Brandi martwi się, że kac Jarroda pokrzyżuje im plany zakupów.
/ 2014
08:30 Wojny magazynowe: Kanada: Kontener pełen ciuchów Logo Discovery Channel
W rodzinnym mieście Ricka i Cindy, Newmarket, Ursula idzie na całość i kupuje szafkę z modną odzieżą. Czy kreacje okażą się ponadczasowe i czy ta zagrywka przyniesie dochód?
08:35 Wojny magazynowe: Kanada: Cindy w legginsach Logo DTX
12:35 Wojny magazynowe - Mutterialna dziewczyna, sez. 10, odc. 22 Logo HISTORY
W Riverside Brandi ratuje zbłąkane szczenię przed śmiercią na drodze. Szafka Darrella potwierdza jego Teorię Magicznego Pocisku, a Kenny zarabia okrągłą sumkę.
/ 2017
13:05 Wojny magazynowe - Mój jest ten kawałek piwnicy, sez. 4, odc. 11 Logo HISTORY
Darrell Sheets namawia Marka Balelo na kupno całego ciągu podziemnych magazynów, a ich zawartość wywołuje duże emocje. Barry Weiss znajduje trochę antyków, ale czy na nich zarobi?
/ 2012
14:00 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 28 Logo Nowa TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
14:00 Wojny magazynowe - Jak wywąchać skarb, sez. 8, odc. 5 Logo HISTORY
Podczas aukcji w West Covina wytrawni handlarze próbują udowodnić, że tylko oni potrafią wieść prym. Jarrod i Brandi przywożą ze sobą eksperta, który ma im znaleźć najlepsze schowki. Darrell i Brandon pomagają rywalom podczas aukcji ubrań.
/ 2015
14:25 Wojny magazynowe - Iluminacja, sez. 10, odc. 19 Logo HISTORY
2017
14:55 Wojny magazynowe - Wielki żar, sez. 10, odc. 2 Logo HISTORY
W tym szczególnym rodzaju polowania na skarby uczestniczą zarówno dwudziestokilkulatkowie spragnieni dobrej zabawy, jak i małżonkowie próbujący szybko się dorobić.
/ 2017
15:20 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 28 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
15:50 Wojny magazynowe, sez. 5, odc. 7 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
16:00 Wojny magazynowe - Upalne Palm Springs, sez. 9, odc. 1 Logo Lifetime
USA / 2015 reality show
16:30 Wojny magazynowe - Aukcje i sojusznicy, sez. 9, odc. 2 Logo Lifetime
USA / 2015 reality show
20:00 Wojny magazynowe, sez. 5, odc. 8 Logo FOKUS TV
W Costa Mesa do uczestników programu dołączają nowi kupujący. Sytuacja staje się napięta, kiedy Darrell zaczyna bronić swojego terytorium. Ivy Calvin znajduje coś, czego jeszcze nigdy nie widział. Półki w sklepie Jarroda i Brandi świecą pustkami, więc małżonkom zależy na wygranej.
Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
20:00 Wojny magazynowe - Te same sztuczki, sez. 9, odc. 3 Logo Lifetime
Na aukcję zorganizowaną w Santa Ana trafiają handlarze pragnący zdobyć najlepsze okazy. Jarrod i Ivy dobrze się bawią. Z kolei Mary otrzymuje nietypową pomoc, a Rene czeka z atakiem do ostatniej chwili.
/ USA / 2015 / reality show
20:30 Wojny magazynowe, sez. 5, odc. 9 Logo FOKUS TV
Wszyscy jadą do malowniczej miejscowości Laguna Niguel. Jarrod i Brandi natrafiają na kilka ciekawych okazów, a Jarrod stara się zdobyć mistrzostwo. Bracia Harris ruszają poszukiwania gwiazdy w hollywoodzkiej Alei Sław. Choć startuje z ostatniej pozycji, Ivy Calvin próbuje dogonić pozostałych kupujących. Barry ma nadzieję na duże zyski.
Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
20:30 Wojny magazynowe - Szkoła życia, sez. 9, odc. 4 Logo Lifetime
Handlarze jadą do Rancho Dominguez, gdzie znajdują się porzucone magazyny. Mają nadzieję na spory zysk. Darrell i Brandon szukają dużej ilości towaru do prowadzonego przez siebie sklepu. Z kolei dla Rene bardziej liczy się jakość.
/ USA / 2015 / reality show

2018-05-25

01:00 Wojny magazynowe, sez. 9, odc. 5/30 Logo TTV
W wojnach magazynowych przygotowywania do akcji są niczym zbrojenie się armii do ataku. Walka o skarby ukryte w opuszczonych garażach będzie zacięta. Aukcje magazynowe w USA to pokaźne źródło pieniędzy. Licytujący mają nadzieję, że na jednej udanej transakcji zarobią fortunę życia. W wojnach magazynowych wszyscy chcą wygrać.
/ USA / program
01:30 Wojny magazynowe, sez. 9, odc. 6/30 Logo TTV
USA program
03:45 Wojny magazynowe - Mutterialna dziewczyna, sez. 10, odc. 22 Logo HISTORY
2017
04:05 Wojny magazynowe - Mój jest ten kawałek piwnicy, sez. 4, odc. 11 Logo HISTORY
2012
04:50 Wojny magazynowe - Jak wywąchać skarb, sez. 8, odc. 5 Logo HISTORY
2015
05:15 Wojny magazynowe - Iluminacja, sez. 10, odc. 19 Logo HISTORY
2017
05:35 Wojny magazynowe - Wielki żar, sez. 10, odc. 2 Logo HISTORY
2017
06:40 Wojny magazynowe - Powrót faceta w czerni, sez. 7, odc. 1 Logo HISTORY
Nikt nie ukrywa zdziwienia, kiedy na aukcjach znowu pojawia się Dave Hester. Ale nawet taki stary wyjadacz jak on nie jest w stanie zakłócić licytacji w Huntington Beach.
/ 2010
07:00 Wojny magazynowe - To miasto jest moje, sez. 7, odc. 3 Logo HISTORY
Jarrod i Brandi robią wszystko, aby Dave nie zepsuł im aukcji. Darrell postanawia dowiedzieć się czegoś więcej o tajemniczym "Magnacie". Dave znowu zaczyna się przechwalać, a Ivy odkrywa skarb, który skusi ją do rejsu po pełnym morzu.
/ 2012
07:25 Wojny magazynowe - Brandi i kręgle, sez. 7, odc. 4 Logo HISTORY
Darrell i Brandon wracają do West Covina pełni nadziei, że to miejsce znowu okaże się dla nich szczęśliwe. Jarrod i Brandi postanawiają wykorzystać dotychczasowe doświadczenia Darrella i podążają jego tropem.
/ 2015
07:55 Wojny magazynowe - Wielki, silny i kwitnący, sez. 7, odc. 8 Logo HISTORY
Dan powraca na aukcje, podczas których cała uwaga kupców skupiona jest na działaniach Dave'a Hestera. Jarrod i Brandi odkrywają coś, co zabierze ich tam, gdzie do tej pory nie dotarł żaden licytant.
/ 2013
08:00 Wojny magazynowe: Kanada: Szyderstwa, władza i policja Logo Discovery Channel
Ursula próbuje wytrzymać ze swoją apodyktyczną starszą siostrą, Rick bierze sprawy w swoje ręce, Roy dzwoni na policję, a Paul i Bogart tracą panowanie.
08:10 Wojny magazynowe: Kanada: Wyznania niebezpiecznego mima Logo DTX
08:25 Wojny magazynowe - Aukcja na wzgórzach, sez. 7, odc. 10 Logo HISTORY
Kupujący jadą na wzgórza Murietta na aukcję, podczas której gwałtownie rosną ceny i emocje. Ivy pomysłowo zdobywa magazyn, a Jarrod i Brandi walczą o coś dla siebie.
/ 2016
08:30 Wojny magazynowe: Kanada: Udar słoneczny Logo Discovery Channel
Jeden po drugim kupujący kipią podczas tej buzującej aukcji dnia. Temperatury i temperamenty osiągają punkt wrzenia.
08:35 Wojny magazynowe: Kanada: Utopia? Logo DTX
08:55 Wojny magazynowe - Kazanie dla kupujących, sez. 10, odc. 37 Logo HISTORY
2017
12:35 Wojny magazynowe - Ivy i ja, sez. 10, odc. 23 Logo HISTORY
Kupujący jadą do Arcadii, gdzie Darrell daje i odbiera, Ivy ma coraz lepsze perspektywy, a Rene i Casey znajdują coś dla siebie.
/ 2017
13:05 Wojny magazynowe - Mój jest i ten kawałek piwnicy, sez. 4, odc. 12 Logo HISTORY
Ivy Calvin zarabia, Darrell Sheets radzi sobie bez Brandona, ale prawdziwymi zwycięzcami aukcji okazują się Jarrod i Brandi.
/ 2012
14:00 Wojny magazynowe - Krwawica, sez. 8, odc. 6 Logo HISTORY
Na aukcji w Riverside po prostu trzeba być. Tak przynajmniej sądzą Dan i Laura. Mary liczy na łut szczęścia, Brandi stara się myśleć pozytywnie o Jarrodzie, Dave zaś pragnie krwi.
/ 2015
14:25 Wojny magazynowe - Strzyżenie i golenie, sez. 10, odc. 20 Logo HISTORY
2017
14:55 Wojny magazynowe - Niech się stanie światło, sez. 10, odc. 3 Logo HISTORY
Dave powiększa swój stan posiadania o zaskakujące urządzenie medyczne, Rene zdobywa magazyn z meblami, a Ivy znajduje coś nieoczekiwanego.
/ 2017
15:20 Wojny magazynowe, sez. 5, odc. 8 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
15:50 Wojny magazynowe, sez. 5, odc. 9 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
16:00 Wojny magazynowe - Te same sztuczki, sez. 9, odc. 3 Logo Lifetime
USA / 2015 reality show
16:30 Wojny magazynowe - Szkoła życia, sez. 9, odc. 4 Logo Lifetime
USA / 2015 reality show
18:40 Wojny magazynowe - Tustin, mamy problem, sez. 4, odc. 1 Logo HISTORY
Kupujący ruszają do Tustin, gdzie Jeff Jarrod płaci pięć dolarów za magazyn i ustanawia swój nowy rekord zarobku.
/ 2012
20:00 Wojny magazynowe - O jedną aukcję za daleko, sez. 9, odc. 5 Logo Lifetime
Po nieudanej licytacji w Santa Ana handlarze odwiedzają jeszcze drugą aukcję w Hawaiian Gardens. Mają nadzieję, że tym razem dopisze im więcej szczęścia.
/ USA / 2015 / reality show
20:30 Wojny magazynowe - Forsa w dolinie, sez. 9, odc. 6 Logo Lifetime
W Moreno Valley handlarze wydają dużo pieniędzy. Ivy i Dave zaciekle rywalizują o parę magazynów. Tymczasem Mary próbuje nie dostać rykoszetem.
/ USA / 2015 / reality show
22:00 Wojny magazynowe - Starcie olbrzymów, sez. 4, odc. 9 Logo HISTORY
2012
22:30 Wojny magazynowe - Kucharz, szef, jego syn i bracia, sez. 4, odc. 10 Logo HISTORY
2012
23:30 Wojny magazynowe - Kazanie dla kupujących, sez. 10, odc. 37 Logo HISTORY
2017

2018-05-26

00:25 Wojny magazynowe - Tustin, mamy problem, sez. 4, odc. 1 Logo HISTORY
2012
01:35 Wojny magazynowe - Starcie olbrzymów, sez. 4, odc. 9 Logo HISTORY
2012
01:55 Wojny magazynowe - Kucharz, szef, jego syn i bracia, sez. 4, odc. 10 Logo HISTORY
2012
03:45 Wojny magazynowe - Ivy i ja, sez. 10, odc. 23 Logo HISTORY
2017
04:05 Wojny magazynowe - Mój jest i ten kawałek piwnicy, sez. 4, odc. 12 Logo HISTORY
2012
04:50 Wojny magazynowe - Krwawica, sez. 8, odc. 6 Logo HISTORY
2015
05:15 Wojny magazynowe - Strzyżenie i golenie, sez. 10, odc. 20 Logo HISTORY
2017
05:35 Wojny magazynowe - Niech się stanie światło, sez. 10, odc. 3 Logo HISTORY
2017
06:00 Wojny magazynowe - Nauka przez obserwację, sez. 10, odc. 14 Logo HISTORY
Córka Rene demonstruje bystre oko, Jarrod i Brandi poszerzają swoje opcje, a hazardzista spotyka drapieżników.
/ 2017
06:20 Wojny magazynowe - Jedni wygrywają, inni nie, sez. 10, odc. 15 Logo HISTORY
Indio w Kalifornii okazuje się niezwykle interesującym miejscem dla Dave'a. Brandi i Jarrod znajdują istny skarbiec, natomiast Mary pudłuje.
/ 2017
06:40 Wojny magazynowe - Dzień dobry, Arcadio, sez. 10, odc. 16 Logo HISTORY
2017
07:00 Wojny magazynowe - Wypatroszeni i poćwiartowani, sez. 10, odc. 17 Logo HISTORY
2017
07:30 Wojny magazynowe - Dziś tutaj, jutro gdzie indziej, sez. 10, odc. 18 Logo HISTORY
2017
07:55 Wojny magazynowe - Iluminacja, sez. 10, odc. 19 Logo HISTORY
2017
08:25 Wojny magazynowe - Strzyżenie i golenie, sez. 10, odc. 20 Logo HISTORY
2017
08:55 Wojny magazynowe - Chodźmy do Placentii, sez. 10, odc. 21 Logo HISTORY
2017
09:00 Wojny magazynowe: Kanada: Wio! Logo DTX
Aukcje magazynowe w całej Kanadzie codziennie przyciągają tłumy łowców fortuny. Na aukcji w Cedarbrae o mały włosy nie dochodzi do bójki pomiędzy Cindy i Ursulą.
09:25 Wojny magazynowe - Mutterialna dziewczyna, sez. 10, odc. 22 Logo HISTORY
2017
09:30 Wojny magazynowe: Kanada: Mały Roy Logo DTX
Aukcje magazynowe w całej Kanadzie codziennie przyciągają tłumy łowców fortuny. Podczas aukcji w Brampton Roy pojawia się z kukiełką Royem i razem świetnie się bawią.
09:50 Wojny magazynowe - Ivy i ja, sez. 10, odc. 23 Logo HISTORY
2017
10:20 Wojny magazynowe - 666 to znamię zysku, sez. 10, odc. 24 Logo HISTORY
Nikt w San Bernardino nie zdoła ocalić fortuny Mary, za to Ivy jest w stanie zarobić trochę forsy, a Kenny natrafia na magię.
/ 2017
10:45 Wojny magazynowe - Wyścig po okazję, sez. 10, odc. 25 Logo HISTORY
Dziewczyny przygotowały niespodziankę dla Emily, która niedawno wyszła za mąż. Rene trafia na ogromny magazyn, tymczasem Darrell sprawdza swoją wiedzę na temat motocykli... i wygrywa.
/ 2017
11:15 Wojny magazynowe - Całkiem Dziki Zachód, sez. 10, odc. 26 Logo HISTORY
Nowi kupujący debiutują w najstarszym obiekcie w Los Angeles. Brandi i Jarrod próbują wygrać metodą drobnych kroków, ale to Ivy zdobywa większość magazynów.
/ 2017
11:40 Wojny magazynowe - Spod rynny, sez. 10, odc. 27 Logo HISTORY
Kupujący jadą do rodzinnego miasta Dana. Zakupy Kenny'ego mocno nadwerężają jego portfel, a Brandi i Jarrod rzucają na szalę swoje wakacyjne fundusze.
/ 2017
12:10 Wojny magazynowe - W upalny dzień, sez. 10, odc. 28 Logo HISTORY
To najgorętszy dzień w Riverside i Kenny zaczyna mieć zwidy. Ivy wspiera Mary, podczas gdy Shana i Edwina trafiają do raju.
/ 2017
12:35 Wojny magazynowe - Sezon kiczu, sez. 10, odc. 29 Logo HISTORY
W Victorville daje o sobie znać złośliwość Brandi i Jarroda. Ivy decyduje się na magazyn, którego nikt inny nie może znieść, a Mary pokazuje nowemu jego miejsce.
/ 2017
13:05 Wojny magazynowe - Metaforyczna warstwa prawdziwego romantyzmu, sez. 10, odc. 30 Logo HISTORY
Ivy zabiera się do domu w pobliskim Lancaster, a Dave wykorzystuje swą bliskość z Ivym. Tymczasem Justin naciska wszystkie guziki Renego i wychodzi na prostą.
/ 2017
13:20 Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 1 Logo FOKUS TV
Odcinek specjalny, w którym twórcy programu powracają do tych momentów, które najbardziej zapadły w pamięć zarówno widzom, jak i bohaterom show oraz członkom ekipy. Zobaczymy nie tylko najcenniejsze znaleziska, ale również te wzbudzające największe emocje, niekoniecznie pozytywne. Handlarze antykami wspominają też zakupy, z których są najbardziej dumni. W programie także nieemitowana wcześniej historia jednego ze schowków. Jarrod, który nabył jego zawartość, obawiał się, że kryje on groźną broń. Okazało się jednak, że była tam zwyczajna ładowarka akumulatorowa.
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
13:30 Wojny magazynowe - Kumba Yuuup!, sez. 10, odc. 31 Logo HISTORY
Panie z Vegas poznają Dave'a, który natychmiast przejmuje ich magazyn, zostawiając im tylko resztki. Kenny używa Mary jako tarczy i znajduje całkiem przyzwoity magazyn.
/ 2017
13:40 Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 2 Logo FOKUS TV
Odcinek specjalny, w którym twórcy programu powracają do największych porażek, jakie przed kamerami ponieśli handlarze starociami. Zobaczymy błędne decyzje, które wiele kosztowały uczestników show, oraz sytuacje, których woleliby nie wspominać. Na widzów czekają również nieemitowane wcześniej materiały. Wśród nich scena straszliwej kłótni, do jakiej doszło między bohaterami programu, gdy jeden z nich ukradł slogan wymyślony przez Laurę Dotson.
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
14:00 Wojny magazynowe - Co tam Vegas, sez. 10, odc. 32 Logo HISTORY
W Placentii panie z Vegas wypróbowują własny styl licytowania. Brandi i Jarrod próbują dzwonić, a Kenny i jego brat pokazują wszystkim, że rodzina jest na drugim miejscu.
/ 2017
14:05 Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 3 Logo FOKUS TV
Odcinek specjalny, w którym widzowie raz jeszcze mają okazję podziwiać w akcji najskuteczniejszych handlarzy starociami. Twórcy show prezentują zestawienie najlepszych strategii stosowanych przez kupujących podczas licytacji zawartości magazynów. Widzowie przekonają się, że czasem najłatwiej osiągnąć sukces, po prostu rozpraszając przeciwnika. W programie zobaczymy także nieemitowane wcześniej sceny z udziałem Darrella, który nawet popełniając błąd, dobrze się bawił.
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
14:25 Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 4 Logo FOKUS TV
W dzisiejszym odcinku specjalnym, stanowiącym kompilację materiałów z poprzednich serii show, z pewnością nie zabraknie emocji. Twórcy przypominają bowiem historie konfliktów między uczestnikami programu. Zobaczymy największe kłótnie, do jakich doszło przed kamerami. Miłośnicy serii, którzy liczą na wiele scen z udziałem Dave'a Hestera, z pewnością nie będą zawiedzeni. W programie znajdą się również nieemitowane wcześniej materiały.
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
23:55 Wojny magazynowe - Iluminacja, sez. 10, odc. 19 Logo HISTORY
2017

2018-05-27

00:25 Wojny magazynowe - Strzyżenie i golenie, sez. 10, odc. 20 Logo HISTORY
2017
03:50 Wojny magazynowe - Nauka przez obserwację, sez. 10, odc. 14 Logo HISTORY
2017
04:10 Wojny magazynowe - Jedni wygrywają, inni nie, sez. 10, odc. 15 Logo HISTORY
2017
04:30 Wojny magazynowe - Dzień dobry, Arcadio, sez. 10, odc. 16 Logo HISTORY
2017
04:50 Wojny magazynowe - Wypatroszeni i poćwiartowani, sez. 10, odc. 17 Logo HISTORY
2017
05:15 Wojny magazynowe - Dziś tutaj, jutro gdzie indziej, sez. 10, odc. 18 Logo HISTORY
2017
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Wojny magazynowe. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Wojny magazynowe w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Wojny magazynowe można obejrzeć w:

Emisje w: Discovery Channel, DTX, FOKUS TV, HISTORY, Lifetime, Nowa TV, TTV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info