Reklama

Współczesna rodzina godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Współczesna rodzina

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Współczesna rodzina będzie miała miejsce:

2018-06-21

20:10 Współczesna rodzina 7, odc. 21 - Szalony pociąg Logo FOX Comedy
Dede ma ponownie wyjść za mąż. Manny proponuje, by na ślubną ceremonię pojechać pociągiem. Jay cieszy się, że Dede układa sobie życie, jednak jego radość może okazać się zgubna. Claire i Mitchell męczą się nad ułożeniem toastu. Phil i Cam rozmawiają o swoim ulubionym autorze, który przypadkowo jedzie tym samym pociągiem. Luke i Manny dostają głupawki. Tymczasem Gloria nie może wydostać się z drugiej klasy, a Alex zostaje uwikłana w przelotny romans.
Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
20:35 Współczesna rodzina 7, odc. 22 - Zaproszenie na bal Logo FOX Comedy
Zbliżające się targi branżowe sprawiają, że Claire zachowuje wzmożoną czujności i wkrótce nabiera przekonania, że ktoś z firmy próbuje wykraść ich tajne informacje. Tymczasem Phil zamierza samodzielnie wymierzyć sprawiedliwość po tym, jak on i Gloria odkrywają, że ciocia Alice wykradła jej recepturę na ostry sos. Jay próbuje nauczyć Joego, jak wykonać niektóre typowo męskie czynności. Mitch pomaga Luke'owi w przygotowaniu zaproszenia na nadchodzący szkolny bal. Cam pomaga w tym samym projekcie Manny'emu.
Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
21:05 Współczesna rodzina 8, odc. 1 - Opowieść o trzech miastach Logo FOX Comedy
Rodzina Dunphych zakończyła właśnie swój tygodniowy pobyt w Nowym Jorku. Dzieciaki mają wrócić do domu samolotem, podczas gdy Claire i Phil urządzą sobie samochodową podróż przez cały kraj. Nie mówiąc o tym pozostałym, obie grupy decydują się pozostać w mieście, aby przeżyć tam jeszcze więcej przygód. W trakcie rodzinnego wesela Gloria i Sonia wywołują ogromną awanturę. Obowiązek pogodzenia zwaśnionych sióstr spada na Jaya. Tymczasem w Missouri trwa czuwanie przy łożu śmierci 95-letniej babci Cama. Mitch stopniowo traci cierpliwość w stosunku do rodziny swojego wybranka.
Czas trwania: 25min. / USA / 2016 / serial komediowy
Reklama
21:30 Współczesna rodzina 7, odc. 2 - Podwójne kliknięcie Logo FOX Comedy
Claire brakuje czasu na zwolnienie jednego z pracowników. Phil jest przekonany, że przyłapał w swoim łóżku Luke'a z dziewczyną. Okazuje się, że Alex wprowadziła się na lato do domu, ale nikt tego nie zauważył. Jay nie chce przyjąć do wiadomości, że powrót na rynek pracy może być trudniejszy, niż mu się to początkowo wydawało. Cam zamierza latem pracować w Kansas City, ale nie może uzgodnić z Mitchem, kto w tym czasie będzie się opiekował Lily.
Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy

2018-06-22

21:30 Współczesna rodzina IX, odc. 21 Premiera Logo HBO3
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy

2018-06-23

09:35 Współczesna rodzina IX, odc. 21 Logo HBO3
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy

2018-06-24

16:50 Współczesna rodzina 7, odc. 19 - Szalony pociąg Logo FOX Comedy
Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
17:20 Współczesna rodzina 7, odc. 20 - Podwójne kliknięcie Logo FOX Comedy
Czas trwania: 25min. / USA / 2015 / serial komediowy
17:45 Współczesna rodzina 8, odc. 21 - Opowieść o trzech miastach Logo FOX Comedy
Czas trwania: 25min. / USA / 2016 / serial komediowy
18:15 Współczesna rodzina 8, odc. 22 - Stereotypowy dzień Logo FOX Comedy
Alex odzwyczaja się od bycia w domu samej. Pozostali domownicy postanawiają wykorzystać jej obecność do własnych celów. Claire chce odpocząć od odgrywania roli siłaczki, a Phil próbuje wyjść ze stresu pourazowego, którego nabawił się, gdy został uwięziony w garderobie w trakcie pokazywania domu klientom. Jay instaluje u siebie monitoring. Tego samego dnia do domu naprzeciwko wprowadza się rodzina Afroamerykanów. Głowa rodziny Pritchettów martwi się, że nowi sąsiedzi źle zrozumieją jego zachowanie. Tymczasem Mitch i Cam z przerażeniem odkrywają, że nie są wcale tak liberalni, jak im się to do tej pory wydawało.
Czas trwania: 25min. / USA / 2016 / serial komediowy
23:20 Współczesna rodzina IX, odc. 21 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy

2018-06-25

13:05 Współczesna rodzina IX, odc. 21 Logo HBO3
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy
17:20 Współczesna rodzina IX, odc. 21 Logo HBO
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy
20:10 Współczesna rodzina 8, odc. 3 - Niemile zaskoczony Logo FOX Comedy
Cam wierzy, że za sprawą Dwighta, utalentowanego zawodnika, jego drużyna futbolowa sięgnie wreszcie po mistrzostwo. Niestety, zwycięskiej passie zagraża nagła przeprowadzka młodego gracza. Trener postanawia nie dopuścić do wyjazdu chłopca, czym doprowadza Mitcha do szału. Po spotkaniu z dyrektorem szkoły zapada decyzja, że Luke musi uczęszczać na większą liczbę zajęć pozalekcyjnych. Chłopiec bez zapowiedzi kandyduje w wyborach na przewodniczącego klasy, nie wie jednak, że w walce o to stanowisko jego rywalem będzie Manny. Ta wieść dociera do uszu Jaya i Glorii, którzy próbują jak najszybciej opanować kryzysową sytuację. Philowi nie podoba się nowa praca Haley. Jego córka znalazła sobie zajęcie związane z mediami społecznościowymi.
Czas trwania: 25min. / USA / 2016 / serial komediowy
20:40 Współczesna rodzina 8, odc. 4 - Pogodowe Wzgórza Logo FOX Comedy
Przejęty Phil oznajmia wszystkim, że wystąpi w lokalnych wiadomościach w ramach segmentu poświęconego rynkowi nieruchomości. Haley idzie z ojcem do studia, aby pomóc mu z makijażem. Dziewczyna robi duże wrażenie na Rainerze Shine'ie, miejscowym prezenterze pogody. Manny zamierza wysłać do Julliard zrobione przez siebie wideo w stylu musicalu "Hamilton". Uświadamia sobie, że nagranie może być nieco niemodne, i z pomocą Jaya próbuje wpaść na jakiś inny pomysł. Lily ma dość tego, że musi konkurować z Dwightem o jedzenie i uwagę. Dziewczynka bierze sprawy w swoje ręce.
Czas trwania: 25min. / USA / 2016 / serial komediowy
Reklama
21:05 Współczesna rodzina 8, odc. 5 - Hallowen 4: Zemsta Roda Skyhooka Logo FOX Comedy
Halloweenowy ubaw potworów, o którym marzył Luke, może okazać się najgorszą imprezą roku. Cała rodzina Dunphych postanawia pomóc zdesperowanemu chłopakowi w organizacji przyjęcia. Krewni planują zapewnić nadzór dorosłych i wizytę niepowtarzalnego Roda Skyhooka. Cam mierzy się ze swoją halloweenową nemezis. Tymczasem Lily i Mitchell starają się powstrzymać go przed przejściem na ciemną stronę. Jay odkrywa, że Manny wybiera się na przyjęcie w domu Earla Chambersa. Postanawia wciągnąć chłopca w przygotowania do magicznej sztuczki, której nikt długo nie zapomni.
Czas trwania: 30min. / USA / 2016 / serial komediowy
21:35 Współczesna rodzina 8, odc. 6 - Łap okazję! Logo FOX Comedy
Jay boi się, że jego azyl wkrótce straci wiele ze swojego uroku. Wszystko przez Phila, który rozważa dołączenie do jego członków. Claire ma błędne wyobrażenie na temat własnego wpływu na życiowe wybory Alex. Tymczasem Hayley zupełnie nie przejmuje się zdaniem swojej siostry na temat podejmowanych przez siebie decyzji. Cam zataja przed mężem kilka faktów dotyczących treści swojej sztuki. Przez niego Mitch skupia na siebie powszechną uwagę.
Czas trwania: 25min. / USA / 2016 / serial komediowy

2018-06-26

20:10 Współczesna rodzina 8, odc. 7 - Rodzinne Święto Dziękczynienia Logo FOX Comedy
Tym razem obchody Święta Dziękczynienia mają odbyć się w domu Pritchett-Tuckerów. Cameron nie szczędzi wydatków, aby zrobić wrażenie na swoich gościach. Phil próbuje zaakceptować fakt, że Rainer Shine spotyka się z jego córką. Tymczasem Hayley wolałaby spędzić resztę święta ze swoim chłopakiem zamiast, zgodnie z tradycją, oglądać mecz futbolowy w towarzystwie krewnych. Dziewczyna próbuje przekazać tę informację ojcu. To jeden z najbardziej stresujących dni w roku, więc Jay musi znaleźć sposób na obniżenie ciśnienia krwi. Alex i Dwight mają okazję poznać się bliżej, niż podobałoby się to Camowi. Nadszedł czas, aby Mitchell zaprzestał wygłupów i wyznał prawdę swojemu ukochanemu.
Czas trwania: 30min. / USA / 2016 / serial komediowy
20:40 Współczesna rodzina 8, odc. 8 - Sojusz Logo FOX Comedy
Hayley zaplanowała "dziewczyński" dzień w towarzystwie nastoletniej córki Rainera Shine'a. Szybko okazuje się, że będzie to dla niej kilka bardzo stresujących godzin. W klubie Luke wpada w oko pewnej wdowie, co Jay zamierza wykorzystać, aby namówić ją do podpisania swojej petycji. W domu Pritchett-Tuckerów Phil, Cam i Gloria zawiązują tajny sojusz. Mają nadzieję, że w ten sposób uda im się ukryć swoje błędy przed współmałżonkami. Podejrzenia Mitchella mogą pokrzyżować ich diaboliczny plan.
Czas trwania: 25min. / USA / 2016 / serial komediowy
21:05 Współczesna rodzina 8, odc. 9 - Śnieżny bal Logo FOX Comedy
Manny i Luke urządzają w szkole zimowy bal. Gloria, Claire, Mitch i Cam jako ochotnicy mają pilnować dzieci podczas zabawy. Aby się z tego wykręcić, Jay udaje, że bardzo chce spędzić trochę czasu w towarzystwie Phila. Jego plan obraca się jednak przeciwko niemu. W trakcie potańcówki Claire i Gloria starają się zeswatać dyrektora szkoły z Marjorie, apodyktyczną matką jednego z uczniów. Powrót do liceum okazuje się dla Mitcha trudnym przeżyciem.
Czas trwania: 30min. / USA / 2016 / serial komediowy
21:35 Współczesna rodzina 8, odc. 10 - Mistrz ceremonii Logo FOX Comedy
Żeby zatrzeć wspomnienie nieudanej imprezy z okazji Dnia Dziękczynienia, Cam urządza dla rodziny noworoczną ucztę. Kiedy nie wszystko idzie zgodnie z planem, Mitch postanawia wykorzystać swój gwiazdkowy prezent - kartę podarunkową. Niebawem Cameron odkrywa, że osobą, która ma zjawić się u niego w domu i uratować przyjęcie, jest jego dawny chłopak, Keifth, były prezenter z cyrkowej areny. Do miasta przyjeżdża także ojciec Phila, Frank, któremu towarzyszy nowa dziewczyna. Gloria i Jay muszą zadecydować, kto powinien zająć się małym Joe, jeżeli ich spotka jakiś wypadek.
Czas trwania: 25min. / USA / 2016 / serial komediowy
23:55 Współczesna rodzina IX, odc. 21 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy

2018-06-27

13:30 Współczesna rodzina IX, odc. 21 Logo HBO3
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy
20:10 Współczesna rodzina 8, odc. 11 - Sierżant i groszek Logo FOX Comedy
Cam jest wściekły, bo jakiś anonimowy i wyjątkowo źle wychowany rodzic pozbawił go cennej chwili podczas występu tanecznego Lily. Następnego dnia wpada razem z Hayley do kawiarni, gdzie pracuje Alex. Tam wydaje mu się, że rozpoznał winowajczynię. Za wszelką cenę próbuje odkryć jej tożsamość i dać upust swojej złości. Jay, Claire i Mitch wybierają się na rodzinne wesele, podczas którego nieoczekiwanie spotykają Dede. W obawie przed kolejną awanturą w wykonaniu swoich rodziców Mitch i Claire obmyślają plan, który pozwoli im utrzymać ich z daleka od siebie nawzajem. Phil i Gloria towarzyszą Luke'owi i Manny'emu w trakcie wycieczki po uczelniach wyższych.
Czas trwania: 30min. / USA / 2016 / serial komediowy
20:40 Współczesna rodzina 8, odc. 12 - Wierzysz w magię? Logo FOX Comedy
W obawie, że namiętność, która niegdyś łączyła go z Claire, stopniowo się wypala, Phil raz jeszcze wciela się w swoje alter ego - Clive'a Bixby'ego. Z jego pomocą ma nadzieję sprowadzić Walentynki na właściwe tory. Gloria i jej mąż muszą poradzić sobie z dwoma problemami: niestosownym rozdawaniem prezentów walentynkowych przez Joego oraz brakiem asertywności Manny'ego w sprawie umawiania się na randkę. Przy okazji ku swojemu rozczarowaniu kobieta zauważa, że Jay faworyzuje jedno z dzieci. Cam i Mitch przekonują Lily, Haley i Sal, żeby postawiły się swoim partnerom. Nie wszystko przebiega zgodnie z planem panów Pritchett-Tuckerów. Alex dowiaduje się, że ma cichego adoratora.
Czas trwania: 25min. / USA / 2016 / serial komediowy
21:05 Współczesna rodzina 8, odc. 13 - Zrób to sam Logo FOX Comedy
W ramach oszczędności Phil postanawia sam zreperować suszarkę do ubrań. Claire przyrządza rodzinny obiad w oparciu o przepisy pochodzące z najnowszego programu kulinarnego. Okazuje się jednak, że nie potrafi zastosować w praktyce wiedzy z ekranu, dlatego Haley zapisuje je obie na lekcje gotowania. Kurs ma poprowadzić znany z telewizji szef kuchni. Jay czuje się urażony, kiedy Gloria zatrudnia trenera dziecięcej ligi. Zadaniem mężczyzny jest nauczyć Joego poprawnej techniki rzucania piłką bejsbolową. Za pośrednictwem aplikacji Lily zatrudnia sprzątaczkę do swojego pokoju. Ten incydent uświadamia jej ojcom, że najwyższy czas przeorganizować swoje życie i odciąć się od pomocy z zewnątrz.
Czas trwania: 30min. / USA / 2016 / serial komediowy
21:35 Współczesna rodzina 8, odc. 14 - Trudne decyzje Logo FOX Comedy
Pełni nadziei Phil i Jay wspólnie inwestują w nieruchomości. Niestety, ta decyzja może okazać się błędem. Cam trafia do szpitala z powodu urazu głowy. Nie zgadza poddać się rezonansowi, ponieważ wciąż pamięta traumatyczny incydent związany ze studnią, do którego doszło za czasów jego wczesnego dzieciństwa. Gloria chce wreszcie zrobić wrażenie na Claire i podarować jej prezent, którego ta nie odda komuś innemu. Z okazji urodzin zaskakuje ja dniem luksusu w biurze. W tym czasie firmę czekają drastyczne cięcia budżetowe i w związku z tym ostatnią rzeczą, której potrzebuje teraz Claire, jest masaż w miejscu pracy.
Czas trwania: 25min. / USA / 2016 / serial komediowy

2018-06-28

20:10 Współczesna rodzina 8, odc. 15 - Gdzie jest Fizbo? Logo FOX Comedy
Cam trafia w Internecie na nagranie, na którym ktoś bezcześci kostium jego ulubionego klauna. Wściekły postanawia przywrócić Fizbo dobre imię. W trakcie wieczoru kawalerskiego Franka Phil wreszcie poznaje swojego przyszłego przyrodniego brata. Manny prosi Glorię, Claire i Hayley, żeby przeczytały jego najnowszą sztukę. Chłopak zamierza wysłać swoje dzieło na festiwal młodych dramatopisarzy.
Czas trwania: 30min. / USA / 2016 / serial komediowy
20:40 Współczesna rodzina 8, odc. 16 - Koszykówka Logo FOX Comedy
Phil zadławił się podczas zeszłorocznego dobroczynnego meczu koszykówki. Po wielu miesiącach treningów mężczyzna pragnie odzyskać dobre imię. Na spotkaniu zjawiają się gwiazdy NBA, Charles Barkley oraz DeAndre Jordan. Sportowcy zaczynają robić zakłady, co wywiera na Dunphym miażdżącą presję. Znienawidzona przez nią Donna Duncan oskarża Glorię o brak zaangażowania w sprawy szkoły. Pod wpływem jej słów pani Pritchett usiłuje poprawić swoją reputację w liceum Manny'ego. Claire robi wszystko, żeby ukryć przed ojcem błędy, których dopuściła się w pracy. Tymczasem Jay martwi się, że najmłodszy syn nie czuje przed nim żadnego respektu.
Czas trwania: 25min. / USA / 2016 / serial komediowy
21:05 Współczesna rodzina 8, odc. 17 - Wschód świńskiego księżyca Logo FOX Comedy
Trenując w garażu Mitch niechcący rozbija urnę z prochami Lilly, ukochanej świni Cama. Próbuje jak najszybciej naprawić szkodę i wymyśla przy tym pewną wymówkę. Cameron domyśla się kłamstw męża i sam konfabuluje w nadziei, że w ten sposób zmusi go do wyznania prawdy. Jego własne oszustwa szybko wymykają się spod kontroli.
Czas trwania: 30min. / USA / 2016 / serial komediowy
Reklama
21:35 Współczesna rodzina 8, odc. 18 - Pięć minut Logo FOX Comedy
Mitch i Cam mają pięć minut, żeby dostać się na pokład innego samolotu. Jednocześnie panowie walczą z działaniem tabletek nasennych, które zbyt wcześnie zażyli. W trakcie uroczystego posiłku u Rainera na chwilę przed podaniem urodzinowego tortu Haley i jej chłopak muszą przeanalizować cały swój związek. Phil i Claire bez zapowiedzi wpadają z wizytą do Alex. Tam w ciągu kilkuminutowej prezentacji zostają przedstawieni jej nowemu chłopakowi. Do seansu pozostało pięć minut, a Manny musi znaleźć idealne miejsce parkingowe. Wszystko po to, żeby przetrwać na tylnym siedzeniu kłótnię Glorii i Jaya.
Czas trwania: 25min. / USA / 2016 / serial komediowy

2018-06-29

20:10 Współczesna rodzina 8, odc. 19 - Wesele Franka Logo FOX Comedy
Nadchodzi dzień ślubu Franka Dunphy'ego. Tematem przewodnim uroczystości są szalone lata 20. Aby lepiej wczuć się w ducha imprezy, Phil namawia resztę rodziny do założenia przebrań z epoki. Claire i dzieciaki szybko uświadamiają sobie, że nikt oprócz nich nie ma na sobie kostiumu. W tej sytuacji krewni postanawiają poddać Phila "zabawnej" interwencji. Jay doprowadza do perfekcji sztukę odmawiania. Uświadamia sobie jednak, że ludzie, którzy zbyt wiele razy usłyszeli od niego "nie", przestają go o cokolwiek prosić. Cama spotyka wielkie zaskoczenie po tym, jak przestaje chować się za plecami Mitcha i stawia czoła Pam, swojej siostrze.
Czas trwania: 30min. / USA / 2016 / serial komediowy
20:40 Współczesna rodzina 8, odc. 20 - Wszyscy są równi Logo FOX Comedy
Gloria, Claire, Haley, Alex, Lily, Luke i Manny z pełną wiarą, ale każde na właściwy sobie sposób, okazują poparcie ruchowi kobiet. Jay i Phil nie mogą dojść do porozumienia w sprawie tego, w jaki sposób Joan, ich parkingowa, powinna zarządzać nieruchomością. Cameron jest zazdrosny, bo jego siostra woli, żeby to Mitchell pomagał jej przy dziecku.
Czas trwania: 25min. / USA / 2016 / serial komediowy
21:05 Współczesna rodzina 8, odc. 21 - Czas dla siebie Logo FOX Comedy
Wszyscy potrzebują od czasu do czasu chwili samotności. Mitch i Jay, każdy z nich na własną rękę, próbują odpocząć od swoich rodzin. Kiedy trafiają do tego samego ośrodka wypoczynkowego, staje się oczywiste, jak bardzo są do siebie podobni. Phil i Claire ciężko znoszą życie w pustym gnieździe. Tymczasem Cameron, który pod nieobecność Micha nie może znaleźć sobie miejsca, wpada do Glorii i proponuje jej swoją pomoc.
Czas trwania: 30min. / USA / 2016 / serial komediowy
21:30 Współczesna rodzina IX, odc. 22 Premiera Logo HBO3
Czas trwania: 25min. / USA / 2018 / serial komediowy
21:35 Współczesna rodzina 8, odc. 22 - Absolwenci Logo FOX Comedy
Luke i Manny, a także ich bliscy, przygotowują się do wielkiego dnia. Wszyscy muszą poradzić sobie z emocjami towarzyszącymi dorastaniu dzieci i ich wejściu w dorosłe życie. Nadszedł czas, żeby chłopcy opuścili swoje rodzinne gniazdo. Na uroczystości rozdania świadectw zjawia się Javier, ojciec Manny'ego, który zabiera syna na wspólne świętowanie.
Czas trwania: 25min. / USA / 2016 / serial komediowy

2018-06-30

09:50 Współczesna rodzina IX, odc. 22 Logo HBO3
Czas trwania: 25min. / USA / 2018 / serial komediowy

2018-07-01

16:50 Współczesna rodzina 8, odc. 18 - Pięć minut Logo FOX Comedy
Czas trwania: 30min. / USA / 2016 / serial komediowy
17:20 Współczesna rodzina 8, odc. 19 - Wesele Franka Logo FOX Comedy
Czas trwania: 25min. / USA / 2016 / serial komediowy
17:45 Współczesna rodzina 8, odc. 20 - Wszyscy są równi Logo FOX Comedy
Czas trwania: 30min. / USA / 2016 / serial komediowy
18:15 Współczesna rodzina 8, odc. 21 - Czas dla siebie Logo FOX Comedy
Czas trwania: 25min. / USA / 2016 / serial komediowy
18:40 Współczesna rodzina 8, odc. 22 - Absolwenci Logo FOX Comedy
Czas trwania: 30min. / USA / 2016 / serial komediowy
22:45 Współczesna rodzina IX, odc. 22 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy

2018-07-02

06:00 Współczesna rodzina IX, odc. 1 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2017 / serial komediowy
12:45 Współczesna rodzina IX, odc. 22 Logo HBO3
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy
13:15 Współczesna rodzina IX, odc. 1 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2017 / serial komediowy
18:10 Współczesna rodzina IX, odc. 22 Logo HBO
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy

2018-07-03

06:00 Współczesna rodzina IX, odc. 2 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2017 / serial komediowy
13:45 Współczesna rodzina IX, odc. 2 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2017 / serial komediowy
23:00 Współczesna rodzina IX, odc. 22 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy

2018-07-04

06:00 Współczesna rodzina IX, odc. 3 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2017 / serial komediowy
13:05 Współczesna rodzina IX, odc. 3 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2017 / serial komediowy
14:00 Współczesna rodzina IX, odc. 22 Logo HBO3
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy

2018-07-05

06:00 Współczesna rodzina IX, odc. 4 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2017 / serial komediowy
14:20 Współczesna rodzina IX, odc. 4 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2017 / serial komediowy

2018-07-06

06:00 Współczesna rodzina IX, odc. 5 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2017 / serial komediowy
13:15 Współczesna rodzina IX, odc. 5 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2017 / serial komediowy

2018-07-09

06:00 Współczesna rodzina IX, odc. 6 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2017 / serial komediowy
13:50 Współczesna rodzina IX, odc. 6 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2017 / serial komediowy

2018-07-10

06:00 Współczesna rodzina IX, odc. 7 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2017 / serial komediowy
13:15 Współczesna rodzina IX, odc. 7 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2017 / serial komediowy

2018-07-11

06:00 Współczesna rodzina IX, odc. 8 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2017 / serial komediowy
13:50 Współczesna rodzina IX, odc. 8 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2017 / serial komediowy

2018-07-12

06:00 Współczesna rodzina IX, odc. 9 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2017 / serial komediowy
13:50 Współczesna rodzina IX, odc. 9 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2017 / serial komediowy

2018-07-13

06:00 Współczesna rodzina IX, odc. 10 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2017 / serial komediowy
13:00 Współczesna rodzina IX, odc. 10 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2017 / serial komediowy

2018-07-16

06:00 Współczesna rodzina IX, odc. 11 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy
06:20 Współczesna rodzina IX, odc. 12 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy
13:55 Współczesna rodzina IX, odc. 11 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy
14:15 Współczesna rodzina IX, odc. 12 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy

2018-07-17

06:00 Współczesna rodzina IX, odc. 13 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy
06:20 Współczesna rodzina IX, odc. 14 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy
14:00 Współczesna rodzina IX, odc. 13 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy
14:20 Współczesna rodzina IX, odc. 14 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy

2018-07-18

06:00 Współczesna rodzina IX, odc. 15 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy
06:20 Współczesna rodzina IX, odc. 16 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy
13:15 Współczesna rodzina IX, odc. 15 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy
13:35 Współczesna rodzina IX, odc. 16 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy

2018-07-19

06:00 Współczesna rodzina IX, odc. 17 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy
06:20 Współczesna rodzina IX, odc. 18 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy
14:30 Współczesna rodzina IX, odc. 17 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy
14:50 Współczesna rodzina IX, odc. 18 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy

2018-07-20

06:00 Współczesna rodzina IX, odc. 19 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy
06:20 Współczesna rodzina IX, odc. 20 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy
13:10 Współczesna rodzina IX, odc. 19 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy
13:30 Współczesna rodzina IX, odc. 20 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy

2018-07-23

06:00 Współczesna rodzina IX, odc. 21 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy
06:20 Współczesna rodzina IX, odc. 22 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy
13:40 Współczesna rodzina IX, odc. 21 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy
14:00 Współczesna rodzina IX, odc. 22 Logo HBO2
Czas trwania: 21min. / USA / 2018 / serial komediowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Współczesna rodzina. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Współczesna rodzina w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Współczesna rodzina można obejrzeć w:

Emisje w: FOX Comedy, HBO, HBO2, HBO3

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info