Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem godziny emisji w telewizji, obsada, gdzie i kiedy obejrzeć

Najbliższe emisje

W najbliższym czasie nie ma żadnych emisji pozycji programowych: Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji oraz obsady pozycji Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje

Emisja Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem miała miejsce:

2017-04-28

18:40 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murat IV, odc. 132 Logo TVP1 HD
odc. 132 Pod nieobecność sułtana jego matka Kosem mianuje się regentką i ogłasza to wszem i wobec. Poddani nie oponują, pamiętają, jak wiele zrobiła dla Imperium w przeszłości...

2017-04-27

18:40 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murat IV, odc. 131 Logo TVP1 HD
odc. 131 W całym Imperium tysiące ludzi zostają skazane na śmierć z powodu palenia tytoniu. W seraju panuje żałoba. Mieszkańcy stolicy są przekonani, że na ich miasto spadła klątwa. Tymczasem sułtan Murat znika...

2017-04-26

18:40 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murat IV, odc. 130 Logo TVP1 HD

2017-04-25

18:40 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murat IV, odc. 129 Logo TVP1 HD
Do stolicy przyjeżdża ojciec szambelana. Zaślubiny Atike i szambelana przerywa rozpaczliwy gest Gevheran. Sułtanka Ajsze rodzi córkę. Z przerażeniem czeka na karę, jaką miał jej wymierzyć sułtan. Sinan pasza w tajemnicy odwiedza sułtankę Gülbahar.

2017-04-24

18:40 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murat IV, odc. 128 Logo TVP1 HD
Zazdrosna o Sanavber Faria wypędza dziewczynę z komnaty sułtana. Sanavber wypowiada Farii otwartą wojnę. Sinan pasza pozwala uciec Ester, która poznała jego tajemnicę. Gevheran po raz kolejny spotyka się z szambelanem.

Emisja w stacjach

Pozycję można obejrzeć w:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info