Reklama

Wszystko co naj... godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Wszystko co naj... będzie miała miejsce:

2018-06-26

10:05 Wszystko co naj..., odc. 3/9 Logo TVN Turbo
Nowa seria, a w niej przegląd niesamowitych ciekawostek. Przedstawi je nasz ekspert – dziennikarz naukowy Karol Wójcicki. Będą najwyższe budynki na kuli ziemskiej i najmniejsze przedmioty stworzone przez człowieka. Opowiemy o najwyższych wygranych na loterii i o najdroższych rzeczach, na które stać tylko najbogatszych. Przyjrzymy się najszybszym pojazdom, nie tylko spalinowym. Zmierzymy też najwyższych i najmniejszych ludzi na ziemi. Krótko mówiąc, widzowie TVN Turbo znajdą tutaj: „Wszystko co naj…”. Karol Wójcicki zaprezentuje wam najszybszy seryjny motocykl świata! Zmierzymy też największą oponę, najdłuższy most oraz największe drzewo. Oszacujemy też, ile ludzi jest w stanie zabić najbardziej jadowity wąż oraz wybierzemy się na najniebezpieczniejsze lotnisko świata!
/ Polska / program rozrywkowy

2018-06-27

12:30 Wszystko co naj..., odc. 4/9 Logo TVN Turbo
Nowa seria, a w niej przegląd niesamowitych ciekawostek. Przedstawi je nasz ekspert – dziennikarz naukowy Karol Wójcicki. Będą najwyższe budynki na kuli ziemskiej i najmniejsze przedmioty stworzone przez człowieka. Opowiemy o najwyższych wygranych na loterii i o najdroższych rzeczach, na które stać tylko najbogatszych. Przyjrzymy się najszybszym pojazdom, nie tylko spalinowym. Zmierzymy też najwyższych i najmniejszych ludzi na ziemi. Krótko mówiąc, widzowie TVN Turbo znajdą tutaj: „Wszystko co naj…”. Jaka jest najostrzejsza papryka na świecie i co się stanie jeśli ją zjemy? Jaki jest najbardziej zaraźliwy odruch fizjologiczny? Ile mierzą i gdzie znajdują się najdłuższe ruchome schody na świecie? Z jaką prędkością lata najszybszy samolot świata? Odpowiedzi zna Karol Wójcicki!
/ Polska / program rozrywkowy

2018-06-29

08:45 Wszystko co naj..., odc. 4/9 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy
Reklama

2018-07-01

01:15 Wszystko co naj..., odc. 4/9 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy

2018-07-03

07:25 Wszystko co naj..., odc. 4/9 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy

2018-07-06

09:25 Wszystko co naj..., odc. 5/9 Logo TVN Turbo
Nowa seria, a w niej przegląd niesamowitych ciekawostek. Przedstawi je nasz ekspert – dziennikarz naukowy Karol Wójcicki. Będą najwyższe budynki na kuli ziemskiej i najmniejsze przedmioty stworzone przez człowieka. Opowiemy o najwyższych wygranych na loterii i o najdroższych rzeczach, na które stać tylko najbogatszych. Przyjrzymy się najszybszym pojazdom, nie tylko spalinowym. Zmierzymy też najwyższych i najmniejszych ludzi na ziemi. Krótko mówiąc, widzowie TVN Turbo znajdą tutaj: „Wszystko co naj…”. Wsiądziemy do najszybszego samochodu świata, posłuchamy artystów, którzy na swoich koncertach zgromadzili największą widownię, opowiemy o zwierzętach, które w najbardziej niezwykły sposób zapisały się na kartach polskiej historii, a na deser... zjemy najdroższy deser świata!
/ Polska / program rozrywkowy

2018-07-10

07:20 Wszystko co naj..., odc. 5/9 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy

2018-07-12

13:00 Wszystko co naj..., odc. 6/9 Logo TVN Turbo
Nowa seria, a w niej przegląd niesamowitych ciekawostek. Przedstawi je nasz ekspert – dziennikarz naukowy Karol Wójcicki. Będą najwyższe budynki na kuli ziemskiej i najmniejsze przedmioty stworzone przez człowieka. Opowiemy o najwyższych wygranych na loterii i o najdroższych rzeczach, na które stać tylko najbogatszych. Przyjrzymy się najszybszym pojazdom, nie tylko spalinowym. Zmierzymy też najwyższych i najmniejszych ludzi na ziemi. Krótko mówiąc, widzowie TVN Turbo znajdą tutaj: „Wszystko co naj…”. Ilu pasażerów może pomieścić największy samolot na świecie? Ile czasu trwa podróż najdłuższą linią tramwajową? Gdzie znajduje się największe na świecie lustro? Na te i inne pytania odpowiedzi udzieli Karol Wójcicki!
/ Polska / program rozrywkowy

2018-07-13

09:25 Wszystko co naj..., odc. 6/9 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy

2018-07-17

07:25 Wszystko co naj..., odc. 6/9 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy

2018-07-19

13:00 Wszystko co naj..., odc. 7/9 Logo TVN Turbo
Nowa seria, a w niej przegląd niesamowitych ciekawostek. Przedstawi je nasz ekspert – dziennikarz naukowy Karol Wójcicki. Będą najwyższe budynki na kuli ziemskiej i najmniejsze przedmioty stworzone przez człowieka. Opowiemy o najwyższych wygranych na loterii i o najdroższych rzeczach, na które stać tylko najbogatszych. Przyjrzymy się najszybszym pojazdom, nie tylko spalinowym. Zmierzymy też najwyższych i najmniejszych ludzi na ziemi. Krótko mówiąc, widzowie TVN Turbo znajdą tutaj: „Wszystko co naj…”. Przyjrzymy się najgłębszej oraz największej dziurze w Ziemi, a także przejedziemy się najdłuższym systemem metra i najniebezpieczniejszą drogą świata. Poznamy też ciekawych ludzi: najszybciej biegającego i najszybciej układającego kostkę Rubika. Sprawdzimy, ile kosztuje najdroższy zegarek i gdzie znajduje się najstarszy hotel świata!
/ Polska / program rozrywkowy

2018-07-20

09:25 Wszystko co naj..., odc. 7/9 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy

2018-07-24

07:25 Wszystko co naj..., odc. 7/9 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy

2018-07-26

13:00 Wszystko co naj..., odc. 8/9 Logo TVN Turbo
Nowa seria, a w niej przegląd niesamowitych ciekawostek. Przedstawi je nasz ekspert – dziennikarz naukowy Karol Wójcicki. Będą najwyższe budynki na kuli ziemskiej i najmniejsze przedmioty stworzone przez człowieka. Opowiemy o najwyższych wygranych na loterii i o najdroższych rzeczach, na które stać tylko najbogatszych. Przyjrzymy się najszybszym pojazdom, nie tylko spalinowym. Zmierzymy też najwyższych i najmniejszych ludzi na ziemi. Krótko mówiąc, widzowie TVN Turbo znajdą tutaj: „Wszystko co naj…”. Jaka była najwyższa temperatura zanotowana na naszym globie? Jakie są najbardziej zatłoczone miejsca na świecie i która z roślin rośnie najszybciej? Karol Wójcicki odpowie na te pytania, a także zaprezentuje największy statek powietrzny i przedstawi bohaterów najdziwniejszych legend: Popobawę, Tijanaka i Chupacabrę.
/ Polska / program rozrywkowy

2018-07-27

09:25 Wszystko co naj..., odc. 8/9 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy
Reklama

2018-07-31

07:25 Wszystko co naj..., odc. 8/9 Logo TVN Turbo
Polska program rozrywkowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Wszystko co naj.... Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Wszystko co naj... w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje Wszystko co naj...

Emisja Wszystko co naj... miała miejsce:

2018-06-24, 01:15 Wszystko co naj..., odc. 3/9 Logo TVN Turbo
2018-06-22, 08:45 Wszystko co naj..., odc. 3/9 Logo TVN Turbo
2018-06-20, 12:30 Wszystko co naj..., odc. 3/9 Logo TVN Turbo
2018-06-19, 10:15 Wszystko co naj..., odc. 2/9 Logo TVN Turbo
Nowa seria, a w niej przegląd niesamowitych ciekawostek. Przedstawi je nasz ekspert – dziennikarz naukowy Karol Wójcicki. Będą najwyższe budynki na kuli ziemskiej i najmniejsze przedmioty stworzone przez człowieka. Opowiemy o najwyższych wygranych na loterii i o najdroższych rzeczach, na które stać tylko najbogatszych. Przyjrzymy się najszybszym pojazdom, nie tylko spalinowym. Zmierzymy też najwyższych i najmniejszych ludzi na ziemi. Krótko mówiąc, widzowie TVN Turbo znajdą tutaj: „Wszystko co naj…”. Dowiecie się ile ton trotylu potrzeba, aby stworzyć największy wybuch w historii kinematografii. Przedstawimy też najmniejszego drona i największe działa świata. Wyjaśnimy, co sprawia, że najszybszy pociąg potrafi rozpędzić się do 603 km/h i pokażemy najszybciej przyśpieszający samochód na Ziemi!
2018-06-17, 01:15 Wszystko co naj..., odc. 2/9 Logo TVN Turbo
2018-06-15, 08:45 Wszystko co naj..., odc. 2/9 Logo TVN Turbo
2018-06-13, 12:30 Wszystko co naj..., odc. 2/9 Logo TVN Turbo
2018-06-12, 10:15 Wszystko co naj..., odc. 1 Logo TVN Turbo
Nowa seria, a w niej przegląd niesamowitych ciekawostek. Przedstawi je nasz ekspert – dziennikarz naukowy Karol Wójcicki. Będą najwyższe budynki na kuli ziemskiej i najmniejsze przedmioty stworzone przez człowieka. Opowiemy o najwyższych wygranych na loterii i o najdroższych rzeczach, na które stać tylko najbogatszych. Przyjrzymy się najszybszym pojazdom, nie tylko spalinowym. Zmierzymy też najwyższych i najmniejszych ludzi na ziemi. Krótko mówiąc, widzowie TVN Turbo znajdą tutaj: „Wszystko co naj…”. Ile Pałaców Kultury i Nauki pomieściłby najwyższy budynek świata? Ile Stadionów Narodowych mógłby wybudować zwycięzca najwyższej w historii kumulacji lotto? Jakie rekordy prędkości padają w świecie ptaków i w drifcie? Na te i inne pytania odpowie Karol Wójcicki!
2018-06-10, 01:15 Wszystko co naj..., odc. 1 Logo TVN Turbo
2018-06-08, 08:45 Wszystko co naj..., odc. 1 Logo TVN Turbo
2018-06-06, 12:30 Wszystko co naj..., odc. 1 Logo TVN Turbo
2018-06-05, 10:15 Wszystko co naj..., odc. 10 Logo TVN Turbo
Nowa seria, a w niej przegląd niesamowitych ciekawostek. Przedstawi je nasz ekspert – dziennikarz naukowy Karol Wójcicki. Będą najwyższe budynki na kuli ziemskiej i najmniejsze przedmioty stworzone przez człowieka. Opowiemy o najwyższych wygranych na loterii i o najdroższych rzeczach, na które stać tylko najbogatszych. Przyjrzymy się najszybszym pojazdom, nie tylko spalinowym. Zmierzymy też najwyższych i najmniejszych ludzi na ziemi. Krótko mówiąc, widzowie TVN Turbo znajdą tutaj: „Wszystko co naj…”. Wejdziemy na najwyższy ziemski szczyt, a następnie - dla równowagi - zanurkujemy w najgłębszym miejscu na naszej planecie. Policzymy też liczbę pasażerów największego lotniska na świecie, obejrzymy najdłuższy serial w dziejach, zwiedzimy największy statek wycieczkowy i przejedziemy się najszybszą ciężarówką.
2018-06-03, 01:15 Wszystko co naj..., odc. 10 Logo TVN Turbo
2018-06-01, 08:45 Wszystko co naj..., odc. 10 Logo TVN Turbo
Reklama
2018-05-29, 10:15 Wszystko co naj..., odc. 9 Logo TVN Turbo
Nowa seria, a w niej przegląd niesamowitych ciekawostek. Przedstawi je nasz ekspert – dziennikarz naukowy Karol Wójcicki. Będą najwyższe budynki na kuli ziemskiej i najmniejsze przedmioty stworzone przez człowieka. Opowiemy o najwyższych wygranych na loterii i o najdroższych rzeczach, na które stać tylko najbogatszych. Przyjrzymy się najszybszym pojazdom, nie tylko spalinowym. Zmierzymy też najwyższych i najmniejszych ludzi na ziemi. Krótko mówiąc, widzowie TVN Turbo znajdą tutaj: „Wszystko co naj…”. Struś chowający głowę w piasek, kot pijący mleko, myszy lubiące ser - największe bajkowe mity naukowo zweryfikuje Karol Wójcicki. Oprócz tego zajrzymy na konta najbogatszych sportowców na świecie, odwiedzimy najzimniejsze miejsce na Ziemi i zmierzymy moc obliczeniową najszybszego komputera.
2018-05-27, 01:15 Wszystko co naj..., odc. 9 Logo TVN Turbo
2018-05-25, 08:45 Wszystko co naj..., odc. 9 Logo TVN Turbo
2018-05-23, 12:45 Wszystko co naj..., odc. 9 Logo TVN Turbo

Emisje archiwalne Wszystko co naj...

Emisja Wszystko co naj... miała miejsce:

2018-05-22, 10:15 Wszystko co naj..., odc. 8/9 Logo TVN Turbo
2018-05-20, 01:15 Wszystko co naj..., odc. 8/9 Logo TVN Turbo
2018-05-18, 08:45 Wszystko co naj..., odc. 8/9 Logo TVN Turbo
2018-05-16, 12:45 Wszystko co naj..., odc. 8/9 Logo TVN Turbo
2018-05-15, 10:15 Wszystko co naj..., odc. 7/9 Logo TVN Turbo
2018-05-13, 01:45 Wszystko co naj..., odc. 7/9 Logo TVN Turbo
2018-05-11, 08:45 Wszystko co naj..., odc. 7/9 Logo TVN Turbo
2018-05-09, 12:45 Wszystko co naj..., odc. 7/9 Logo TVN Turbo
2018-05-08, 10:15 Wszystko co naj..., odc. 6/9 Logo TVN Turbo
2018-05-06, 01:45 Wszystko co naj..., odc. 6/9 Logo TVN Turbo
2018-05-04, 08:45 Wszystko co naj..., odc. 6/9 Logo TVN Turbo
2018-05-02, 12:45 Wszystko co naj..., odc. 6/9 Logo TVN Turbo
2018-04-29, 01:40 Wszystko co naj..., odc. 5/9 Logo TVN Turbo
2018-04-27, 08:45 Wszystko co naj..., odc. 5/9 Logo TVN Turbo
2018-04-25, 12:45 Wszystko co naj..., odc. 5/9 Logo TVN Turbo
2018-04-24, 10:15 Wszystko co naj..., odc. 4/9 Logo TVN Turbo

Emisja w stacjach

Wszystko co naj... można obejrzeć w:

Emisje w: TVN Turbo

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info