Reklama

Wzgórze Złamanych Serc godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Wzgórze Złamanych Serc będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-31

20:00 Wzgórze Złamanych Serc Logo TVN Fabuła
To męski film o męskich problemach, który opowiada o mężczyźnie u schyłku kariery. Sierżant Tom Highway (Clint Eastwood) jest weteranem wojennym. Całe życie służył w piechocie morskiej. Highway jest też alkoholikiem, którego opuściła żona. Po latach służby i życia w szponach nałogu, dokonuje podsumowania swojej kariery zawodowej i prywatnej. Tom Highway mógłby przejść na emeryturę, lecz nie ma na to ochoty. Nie potrafi rozstać się z wojskiem. Jest weteranem wojennym, walczył w Korei i Wietnamie. Został odznaczony za bohaterstwo. Po latach czynnej służby poprosił o skierowanie do plutonu, w którym rozpoczął swoją wojskową karierę. Zostaje oficerem szkoleniowym. Highway powraca do dobrze mu znanych z młodości miejsc, spotyka dawnych przyjaciół i wrogów. Napotyka również na nowe problemy. Stara się wykorzystać czas powrotu, aby zrozumieć i jeśli to możliwe, naprawić dawne błędy. Pragnie pogodzić się z byłą żoną, jedyną kobietą, którą kochał. Wśród ludzi, do których powraca jest jego najserdeczniejszy przyjaciel sierżant Choozoo (Arlen Dean Snyder) i czarująca barmanka Mała Mary (Eileen Heckart). Obecna kariera nie układa się jednak najlepiej. Jego przełożony major Powers (Everett McGill) jest oschłym biurokratą, zaś żołnierze, których ma wyszkolić są zupełnie przypadkowymi osobami, które trafiły do wojska. Każdy z nich marzy jedynie o powrocie do cywila. Dzięki doświadczeniu wyniesionemu z wojny, Highwayowi udaje się nakłonić poborowych do współpracy i posłuszeństwa. W końcu tworzy z nich zgrany i sprawny pluton., napisy
/ USA / 1986 / film wojenny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Wzgórze Złamanych Serc. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Wzgórze Złamanych Serc w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Wzgórze Złamanych Serc.

Poprzednie emisje Wzgórze Złamanych Serc

Emisja Wzgórze Złamanych Serc miała miejsce:

2018-07-17, 22:05 Wzgórze Złamanych Serc Logo TVN 7

Emisje archiwalne Wzgórze Złamanych Serc

Emisja Wzgórze Złamanych Serc miała miejsce:

2018-03-05, 22:55 Wzgórze Złamanych Serc Logo TVN Fabuła
Reklama
2018-01-13, 23:45 Wzgórze Złamanych Serc Logo TVN 7
2018-01-09, 22:05 Wzgórze Złamanych Serc Logo TVN 7
2017-09-12, 22:20 Wzgórze Złamanych Serc Logo TVN 7

Emisja w stacjach

Wzgórze Złamanych Serc można obejrzeć w:

Emisje w: TVN 7, TVN Fabuła

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info