Reklama

X Płocka Noc Kabaretowa godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje X Płocka Noc Kabaretowa

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja X Płocka Noc Kabaretowa będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-07-22

20:05 X Płocka Noc Kabaretowa Logo Polsat
Popularni twórcy polskiej sceny kabaretowej już po raz dziesiąty spotkali się w amfiteatrze w Płocku. Podczas tego widowiska kabaretowego zaprezentowali skecze, które łączył temat Olimpiady. W jubileuszowym koncercie wystąpiły m.in.: kabaret Paranienormalni, Artur Andrus, Łowcy B. i Formacja Chatelet, a gospodarzami wieczoru byli artyści z Kabaretu Nowaki.   Dla małoletnich od lat 12
/ Polska / 2016
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla X Płocka Noc Kabaretowa. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku X Płocka Noc Kabaretowa w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji X Płocka Noc Kabaretowa.

Emisje archiwalne X Płocka Noc Kabaretowa

Emisja X Płocka Noc Kabaretowa miała miejsce:

2018-01-20, 15:15 X Płocka Noc Kabaretowa Logo Polsat
2018-01-14, 20:00 X Płocka Noc Kabaretowa Logo Polsat

Emisja w stacjach

X Płocka Noc Kabaretowa można obejrzeć w:

Emisje w: Polsat

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info