X Płocka Noc Kabaretowa godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje X Płocka Noc Kabaretowa

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja X Płocka Noc Kabaretowa będzie miała miejsce:

2018-01-20

15:15 Zapisz 2018-01-20 15:15:00 2018-01-20 18:20:00 Europe/Warsaw X Płocka Noc Kabaretowa Więcej X Płocka Noc Kabaretowa pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/X+Płocka+Noc+Kabaretowa Polsat X Płocka Noc Kabaretowa Logo Polsat
X Płocka Noc Kabaretowa w Telewizji Polsat Po raz pierwszy Telewizja Polsat pokaże Płocką Noc Kabaretową. Mistrzowie dowcipu w mistrzowskiej formie, premierowe skecze i piosenki, a wszystko to w X jubileuszowej edycji tej imprezy. W tym roku artyści, który potrafią rozbawić do łez zabiorą widzów na… olimpiadę. Może nie tę w Rio, ale dzięki sportowym tematom, każdy będzie mógł potrenować przed igrzyskami i sprawdzić się w roli zagorzałego kibica. X Płocka Noc Kabaretowa już 4 czerwca o godzinie 20.00 w Polsacie. W tym roku Płock po raz dziesiąty stanie się stolicą polskiego kabaretu. Sportowcy z całego świata przygotowują się intensywnie do zmagań podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich, swoje przygotowania mieli również artyści kabaretowi. Efekty tych treningów na siłaczy humoru, sprinterów błyskotliwości, wieloboistów improwizacji i strzelców ciętej riposty zobaczą widzowie Telewizji Polsat, która po raz pierwszy pokaże Płocką Noc Kabaretową. Wieczór premierowych skeczy, najlepszych monologów i piosenek nawiązujących do olimpijskiej rywalizacji wypełnią Paranienormalni i Artur Andrus. Widzów czeka obowiązkowa rozgrzewka z Formacją Chatelet oraz solidny trening przepony i mięśni twarzy z kabaretem Łowcy.B. Gospodarzem wieczoru, który zadba, by przerzucanie się żartami i skoki wzwyż na wyżyny dowcipu nie zakończyły się kontuzją, będzie zielonogórski Kabaret Nowaki. Zapowiada się wieczór z biciem rekordu świata – śmiechem.  
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla X Płocka Noc Kabaretowa. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku X Płocka Noc Kabaretowa w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje X Płocka Noc Kabaretowa

Emisja X Płocka Noc Kabaretowa miała miejsce:

2018-01-14

20:00 X Płocka Noc Kabaretowa Logo Polsat

Emisja w stacjach

X Płocka Noc Kabaretowa można obejrzeć w:

Emisje w: Polsat

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info