Reklama

Złotopolscy godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Złotopolscy będzie miała miejsce:

2018-06-20

06:55 Złotopolscy, odc. 159: Komornik Logo Stopklatka TV
Tomek pilnuje obrazów i jednocześnie przyjmuje telefoniczne zgłoszenia potencjalnych kupców. Do klubu przychodzi Kowalski i prosi Tomka, by nie starał się widywać z Ewą. Jednocześnie informuje go, że transakcja, jaką zawarła Ilona z Ewą, jest nieważna, ponieważ klub został wcześniej zajęty przez komornika.
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny
07:30 Złotopolscy, odc. 160: Przysięga Logo Stopklatka TV
Tomek nie może dociec, gdzie Kowalski ukrył Ewę. Bardzo przeżywa perspektywę utraty dziewczyny. Barbara jest załamana przejęciem przez komornika obrazów fundacji, właśnie dziś miała się odbyć licytacja. Marek nie może jej pomóc, bowiem nie chce mieć nic wspólnego z Kowalskim. W tej sytuacji Barbara nie jedzie na umówiony obiad do dzieci. W Złotopolicach Waldek robi Weronice awanturę o Mirka. Mówi, że wieś śmieje się z tego, że dzieci mają dwóch tatusiów. Weronika wyjeżdża do Kamienicy.
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny
08:00 Złotopolscy, odc. 161: Sołtys Logo Stopklatka TV
Marek Złotopolski bezskutecznie próbuje skontaktować się z żoną. Nikt nie wie, co się z nią stało. Zwraca się więc o pomoc do Wieśka. Tomek jest załamany. Musiał obiecać Kowalskiemu, że nie będzie próbował zbliżyć się do Ewy. Opowiada Wieśkowi o sobie, o Ewie, o ich miłości i o ...rozpaczy. W tej opowieści Wiesiek odnajduje echa własnego związku z Iloną. W Złotopolicach szykują się wybory sołtysa. Eleonora przepytuje Mirka, jak Dionizy i Waldek przyjmują go w Złotopolicach, kiedy przyjeżdża, by odwiedzić dzieci.
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny
Reklama

2018-06-21

06:55 Złotopolscy, odc. 162: Medemoiselle Logo Stopklatka TV
W kawiarni Marty trwają przygotowania do przyjęcia dla ważnej osobistości. Grzegorz, załamany odmową Marcysi, próbuje popełnić samobójstwo. Marek Złotopolski w dalszym ciągu bezskutecznie poszukuje Barbary. Rozmawia z prezesem Wolskim, który miał kupić obrazy, ale i on nie rozumie, dlaczego Barbara nie przyszła na umówione spotkanie. Tomek, boleśnie przeżywający rozstanie z Ewą, postanawia pójść do Kowalskiego i zerwać zawartą między nimi umowę.
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny
07:30 Złotopolscy, odc. 163: Czarne rogi Logo Stopklatka TV
Senator Złotopolski poszukuje Barbary, zastanawiając się, czy oficjalnie zgłosić zaginięcie żony. Kleczkowska opowiada Eleonorze o wszystkich nowinkach ze Złotopolic. Pereszczako donosi Dionizemu, że w ruinach Jana Waldek i Mirek pobili się o Weronikę. Tymczasem Kowalski odwiedza Ewę w prywatnej klinice.
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny
08:00 Złotopolscy, odc. 164: Trochę Logo Stopklatka TV
Eleonora, zaniepokojona plotkami o Dionizym, postanawia pomóc bratu i przyjeżdża do Złotopolic. Dionizy nie może uwierzyć, że Julia nigdy mu nie powiedziała, że ma syna i prosi żonę o wyjaśnienia. Tymczasem Ilona zastanawia się, dlaczego komornik tak nagle zdjął wszystkie pieczęcie z klubu. Waldek i Mirek postanawiają się pogodzić i wspólnie ustalają zasady dotyczące odwiedzin dzieci. Do mieszkania Weroniki przychodzi Kacper i prosi Marylkę, żeby nikomu nie mówiła o jego powrocie.
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny

2018-06-22

06:55 Złotopolscy, odc. 165: Pożegnanie Afryki Logo Stopklatka TV
Julia opowiada mężowi, jak wyglądało jej życie w Nigerii, gdzie pracowała jako lekarka. Przywiozła stamtąd z sobą do kraju chorego chłopca o imieniu Gaston. Teraz przyjechała do Polski duża grupa nielegalnych uchodźców, wśród nich Dawid Bonogo z żoną i trójką dzieci, który uważa się za jego rodzonego brata. Waldka irytują "nowe porządki", jakie Eleonora chce zaprowadzić w Kamienicy. Dochodzi do ostrej scysji. Marek Złotopolski z Tomkiem Gabrielem odwiedzają najróżniejsze miejsca w poszukiwaniu Barbary, niestety, ciągle bezskutecznie.
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny
07:35 Złotopolscy, odc. 166: Kolacyjka Logo Stopklatka TV
Kacper zwierza się ze swoich kłopotów Waldkowi, który postanawia mu pomóc. Kapitan Wons zaprasza na kolację Ilonę, Martę i Wieśka. Wieczór kończy się nieprzyjemnym incydentem. Tymczasem Dionizy zastanawia się, czy przyjąć propozycję zostania sołtysem.
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny
08:00 Złotopolscy, odc. 167: Modlitwa Logo Stopklatka TV
Eleonora, oburzona wyproszeniem jej ze Złotopolic, zmusza Wieśka, by złożył doniesienie, że Mirek został pobity przez Waldka. Dionizy przymocowuje na domu skrzynkę na listy z napisem "Sołtys - wnioski mieszkańców". Zbulwersowany listonosz przynosi wiadomość, że w lesie znaleziono spalone szczątki jakiejś kobiety. Mimo niesprzyjających okoliczności, Mirek i Waldek dogadują się w sprawie opieki nad dziećmi, co dla wszystkich postronnych jest niezrozumiałe.
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny

2018-06-25

06:55 Złotopolscy, odc. 168: Łaskawy los Logo Stopklatka TV
ulia opowiada mężowi o rodzinie Gastona, która została umieszczona w obozie dla uchodźców w Smoszewie. Marta i Eleonora pastwią się nad Wieśkiem, próbując wszelkimi sposobami obrzydzić mu Ilonę. Twierdzą, że przeszła wiele operacji plastycznych, a do tego ma silikonowe piersi. Zaniepokojony tymi opowieściami Wiesiek postanawia sam porozmawiać z Iloną i sprawdzić, co tak naprawę się wydarzyło, że jego matka i żona są aż tak wzburzone.
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny
07:30 Złotopolscy, odc. 169: Pamięć Logo Stopklatka TV
Marek wreszcie odnajduje Barbarę. Przez cały czas, kiedy jej szukał, była w jednej z warszawskich klinik. Niestety, nie rozpoznaje męża - zdaniem opiekującego się nią lekarza cierpi na amnezję pourazową. W podzięce za pomoc w poszukiwaniach żony, senator Złotopolski przesyła kwiaty dla Marylki. Wiesiek robi jej awanturę, że działała za jego plecami. Tymczasem Kowalski stara się przekonać Ewę, żeby z nim została.
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny
08:00 Złotopolscy, odc. 170: Kącik smakosza Logo Stopklatka TV
W kawiarni Marta zauważa, że na sali siedzi redaktor prowadzący telewizyjny program "Kącik smakosza", który przyznaje warszawskim lokalom odpowiednią ilość gwiazdek. "Smakosz" zamawia danie, którego akurat nie ma. Na szczęście pojawia się Marcysia, którą Marta zagania do robienia pierogów. Redaktor jest zachwycony, a lokal Marty otrzymuje największą liczbę gwiazdek. Waldek z dumą zwraca dług panu Józefowi.
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny

2018-06-26

06:55 Złotopolscy, odc. 171: Kobieta sukcesu Logo Stopklatka TV
Józef jest oczarowany młodą katechetką. Chcąc jej zaimponować, kupuje najnowszy model roweru górskiego. Po programie telewizyjnym "Kącik Smakosza" Marta z dnia na dzień wkracza na drogę sukcesu. Tymczasem sołtys Dionizy otrzymuje coraz więcej listów od mieszkańców wsi. Przebywająca w szpitalu Barbara w dalszym ciągu nie rozpoznaje najbliższych.
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny
07:30 Złotopolscy, odc. 172: Notes Logo Stopklatka TV
Mimo starań lekarzy Barbara w dalszym ciągu nikogo nie poznaje. Rodzina postanawia zabrać chorą do Złotopolic. Tymczasem policjanci z posterunku na Dworcu Centralnym zatrzymują poszukiwanego listem gończym Feliksa Webera, posiadacza kilku fałszywych paszportów i notesu, w którym - ku przerażeniu Wieśka - znajduje się nazwisko Agaty. Tomek wpada na trop obrazów skradzionych fundacji.
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny
08:00 Złotopolscy, odc. 173: Powrót Barbary Logo Stopklatka TV
Marek przywozi żonę do Złotopolic. Domownicy ze wszystkich sił starają się jej pomóc, lecz Barbara nadal niczego nie pamięta. Musi sama odkrywać wszystko na nowo. Marta opowiada mężowi, co znajdzie się w wywiadzie, którego udzieliła magazynowi "Damą być". Zapewnia, że zaprezentowała się jako przebojowa bizneswomen. Wiesiek jest przerażony. W komisariacie zjawia się kontroler z Komendy Stołecznej. Wszyscy prześcigają się w domysłach, o co może chodzić. Z rozmowy z Marcelem Wiesiek dowiaduje się, że z notesu zatrzymanego Webera zniknęła strona z literą "g". Zaczyna podejrzewać Marylkę.
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny
Reklama

2018-06-27

06:55 Złotopolscy, odc. 174: Być damą Logo Stopklatka TV
Marta triumfalnie przynosi do domu ilustrowany magazyn "Damą być" z wydrukowanym wywiadem. Wieśka paraliżuje nakreślony w piśmie wizerunek własnej żony, zawierający informacje wyssane z palca. Tomek pokazuje Marcelowi znalezione u Kowalskiego dokumenty finansowe, skopiowane za pomocą kserografu. Niebawem Kowalski zauważa brak papieru w faksie. Podejrzewa, że ktoś pod jego nieobecność musiał się posługiwać kopiarką. Jest wyraźnie zaniepokojony. Barbara identyfikuje przewijające się obok niej osoby, znane ze znalezionych zdjęć. Powoli przestaje się bać.
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny
07:30 Złotopolscy, odc. 175: Syn marnotrawny Logo Stopklatka TV
Dionizy krok po kroku wprowadza Barbarę w historię Złotopolic i ludzi tu mieszkających. Gabrielowie znów rozważają wszystkie za i przeciw małżeństwa Agaty z Maksymilianem Grubbą. Zaniepokojona Ilona zleca Tomkowi inwigilację Grubby. Podejrzewa, że jest zwykłym łowcą posagów. Policjanci z komisariatu na Dworcu Centralnym zatrzymują wałęsających się tam chłopców, między innymi Maćka, brata Ewy. Wszyscy są podejrzani o dokonanie kradzieży. Kowalski jest przekonany, że ktoś szperał w jego domu. Aby potwierdzić swe domysły, sprowadza specjalistów od zamków i wykrywania podsłuchów.
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny
08:00 Złotopolscy, odc. 176: Kontrola Logo Stopklatka TV
Ilona zastaje w swoim łóżku Agatę z Maksem. Zdenerwowana, wyprasza Grubbę z mieszkania. Ewa nie wraca na noc do domu. Kowalski nie wierzy jej wyjaśnieniom, że szukała Maćka. Zaczyna podejrzewać, że żona go zdradza. Listonosz zwierza się panu Dionizemu, że nie przestaje myśleć o katechetce. Tomek odwiedza ojca w komisariacie. Przypadkowo zauważa siedzącego w celi Maćka. Dzięki intrydze Marylki udaje mu się wydostać małego z komisariatu. Na Centralnym zjawia się kontroler z Komendy Stołecznej. Jedyne, co go interesuje, to wyjaśnienie wątpliwości, kto naprawdę kupił Wieśkowi samochód. Dionizego odwiedza ksiądz Leski, zaniepokojony plotkami o amorach listonosza.
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny

2018-06-28

06:55 Złotopolscy, odc. 165: Pożegnanie Afryki Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny
07:30 Złotopolscy, odc. 166: Kolacyjka Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny
08:00 Złotopolscy, odc. 167: Modlitwa Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny

2018-06-29

06:55 Złotopolscy, odc. 168: Łaskawy los Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny
07:30 Złotopolscy, odc. 169: Pamięć Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny
08:00 Złotopolscy, odc. 170: Kącik smakosza Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny

2018-07-02

06:00 Złotopolscy, odc. 171: Kobieta sukcesu Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny
06:30 Złotopolscy, odc. 172: Notes Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny
07:00 Złotopolscy, odc. 173: Powrót Barbary Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny

2018-07-03

06:00 Złotopolscy, odc. 174: Być damą Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny
06:30 Złotopolscy, odc. 175: Syn marnotrawny Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny
07:00 Złotopolscy, odc. 176: Kontrola Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny
Reklama

2018-07-04

06:00 Złotopolscy, odc. 177: Staż Logo Stopklatka TV
Barbara i Marek jadą na urlop do Juraty. Eleonora namawia wnuczkę, żeby wreszcie się ustatkowała i wyszła za mąż, najlepiej za Maksa Grubbę. Ilona opowiada Agacie o swoich kłopotach w amerykańskiej firmie. Musi pilnie znaleźć kogoś, kto dyskretnie zorientuje się na miejscu w sytuacji. Po ukazaniu się bulwersującego wywiadu z Martą Wiesiek zostaje zmuszony do wzięcia natychmiastowego urlopu lub oddania się do dyspozycji komendanta. Zakochany listonosz nie przestaje myśleć o katechetce Marynie. Wpada ona w oko także Kacprowi. Tomek opowiada Ewie, że dostał się do jej mieszkania, korzystając z podrobionych kluczy. Oburzona dziewczyna postanawia z nim zerwać.
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny
06:25 Złotopolscy, odc. 178: Zakochani Logo Stopklatka TV
Listonosz prosi Dionizego o radę w sprawie katechetki, w której jest zakochany. Wreszcie podejmuje męską decyzję i oświadcza się kobiecie. Agata żegna się z bliskimi przed wyjazdem do Stanów. Wiesiek, który z winy Marty musiał wziąć urlop, siedzi markotny w domu. W Złotopolicach zjawia się Dunin. Szuka Kacpra, który rzekomo uwiódł jego córkę, Sonię. Dochodzi do męskiej rozmowy w cztery oczy. Ilona zastanawia się, co zrobić z deficytową Planetą K. Postanawia sprzedać lokal, który nie przynosi jej zysku. Marylka, która zastępuje Wieśka na posterunku, próbuje wprowadzać swoje porządki na dworcu.
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny
06:50 Złotopolscy, odc. 179: Droga Logo Stopklatka TV
Pereszczako domaga się od sołtysa, by wybudował porządną drogę do Gostolina. Pan Dionizy proponuje czyn społeczny. Na Marylkę pada podejrzenie, że wyrwała kartkę z notesu, aby zająć miejsce komendanta. Marta otrzymuje zaproszenie na przyjęcie w Łazienkach. Wiesiek oświadcza jednak, że nie ma zamiaru jej towarzyszyć. Dowiedziawszy się o zaręczynach Józefa z katechetką, zazdrosna Kleczkowska używa wobec dziewczyny siły.
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny

2018-07-05

06:00 Złotopolscy, odc. 180: Złoty krąg Logo Stopklatka TV
Kowalski powraca do Planety K jako właściciel. Marcel i Tomek zastanawiają się, jak go dopaść. "Smakosz" przekazuje Marcysi mnóstwo listów od telewidzów. Maryna, wspierana przez Józefa, namawia Agnieszkę i Waldka na udział w Złotym Kręgu - piramidzie finansowej, polegającej na wciąganiu kolejnych chętnych, wnoszących opłaty. Złotopolscy nie dają się namówić, ale Pereszczako wpłaca oszczędności całego życia.
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny
06:35 Złotopolscy, odc. 181: Mamuśka Logo Stopklatka TV
Marcel i Tomek bardzo chcą zatrzymać "Kiziora". Gdy wreszcie udaje im się to, bandyta dzwoni z komisariatu do tajemniczej "Mamuśki" powiadamiając ją, że został aresztowany. Numer zostaje zidentyfikowany przez Marylkę - jest to numer senatora Kowalskiego.
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny
07:05 Złotopolscy, odc. 182: Wybuch Logo Stopklatka TV
Kacper zwierza się Waldkowi i Weronice, że bardzo podoba mu się katechetka. Marcysia przychodzi do pana Dionizego naradzić się, czy warto inwestować w "Złoty Krąg" reklamowany przez Marynę. Wiesiek decyduje się sprzedać Tomkowi swój samochód. Niestety, auto z nieznanych powodów wylatuje w powietrze.
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny

2018-07-06

06:00 Złotopolscy, odc. 183: Zły duch Logo Stopklatka TV
Ewa podejmuje ostateczną decyzję o rozstaniu z mężem. Józef oświadcza zaskoczonemu Dionizemu, że Maryna jest z nim w ciąży. W tej sytuacji listonosz jak najszybciej zamierza poślubić ukochaną. Wiesiek wraca na swój posterunek. Tymczasem Tomek jest poturbowany i ma nogę w gipsie, przechodził bowiem obok samochodu, który niespodziewanie wybuchł. Przestraszona Marta zastanawia się wraz z Eleonorą, kim jest sprawca zamachu i jak będzie wyglądało życie ich rodziny narażonej na niebezpieczeństwo.
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny
06:20 Złotopolscy, odc. 184: Trzy listy Logo Stopklatka TV
Mija termin wypłaty należności ze "Złotego Kręgu", ale dziwnym trafem katechetka znika. Niestety, wraz z nią znika 100 tysięcy złotych. Wkrótce Józef otrzymuje od niej list pożegnalny. Tomek spotyka się z Ewą, która nie chce mieć nic wspólnego ani z nim, ani z Kowalskim. Pereszczako krzyczy na Józefa, twierdząc, że cała wieś czeka przed jego domem, gdyż podobno to właśnie on ma wypłacać pieniądze. Józef dostaje zawału.
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny
06:50 Złotopolscy, odc. 185: Piramida strachu Logo Stopklatka TV
Mieszkańcy Złotopolic, oburzeni nagłym zniknięciem Maryny, współczują Józefowi, którego dramatyczne przeżycia doprowadziły do zawału. Okazuje się także, że Złotopolscy jako jedyni nie zainwestowali w reklamowany przez Marynę "Złoty krąg". Obawiając się o bezpieczeństwo Wieśka, Eleonora postanawia poprosić komendanta policji, aby wysłał jej syna na emeryturę. Weronika jest zafascynowana pamiątkowymi zdjęciami rodzinnymi, które znalazła na strychu. Tymczasem Kacper zleca Tomkowi odszukanie Maryny.
Czas trwania: 23min. / Polska / 1997 / serial fabularny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Złotopolscy. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Złotopolscy w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje Złotopolscy

Emisja Złotopolscy miała miejsce:

2018-06-19, 07:55 Złotopolscy, odc. 158: Załamanie Logo Stopklatka TV
Kowalskiemu po długiej rozmowie udaje się przekonać Ewę, żeby z nim została. Wspólne interesy Waldka i Dunina idą coraz lepiej i przynoszą coraz więcej pieniędzy Niestety, każda udana transakcja pieczętowana jest alkoholem, co wywołuje niechęć Weroniki. Tymczasem Agata przeżywa poważne załamanie nerwowe. Wezwany przez Kowalskiego lekarz zaleca krótki pobyt w prywatnej klinice.
2018-06-19, 07:30 Złotopolscy, odc. 157: Siniaki Logo Stopklatka TV
Między Tomkiem a Kowalskim dochodzi do rękoczynów. Tomek stara się przekonać Ewę, by odeszła od męża, ona jednak odmawia. Waldek skupuje od chłopów warzywa i wysyła je do Rosji. Dunin jest bardzo zadowolony ze współpracy. Kowalski tymczasem dowiaduje się, że nową właścicielką "Planety" jest jego była żona. Niebawem składa mu wizytę Maciek. Chłopak grozi, że jeśli Ewa odejdzie od Kowalskiego, on zacznie brać narkotyki.
2018-06-19, 06:55 Złotopolscy, odc. 156: Niewolnica Logo Stopklatka TV
Marta chwyta się różnych sposobów, aby zwrócić na siebie uwagę męża. Od akwizytora kupuje strój dla "niewolnic namiętności" i zapisuje się na kurs tańca egzotycznego. Jasio postanawia popracować nad swoją tężyzną fizyczną i w ten sposób zwrócić na siebie uwagę Marylki. Na Okęciu od dłuższego czasu czekają na odebranie obrazy księżnej Czarneckiej, które ta ofiarowała fundacji. Barbara zaniepokojona przedłużającą się nieobecnością Kowalskiego, prosi Ilonę o pomoc.
2018-06-18, 08:00 Złotopolscy, odc. 155: Ambaras Logo Stopklatka TV
Jasio po randce z Marylką mówi Wieśkowi, że zamierza poprosić ją o rękę. Marcysia zrywa z Grzesiem, który zupełnie się załamuje i podpada w pracy. Agata mówi matce, że w sylwestra wychodzi za mąż za Artura. Ilona próbuje zniechęcić córkę do tego niedorzecznego pomysłu. Tymczasem Artur Lenart odwiedza Ewę. Mówi jej, że Kowalski nie wróci już do kraju i z Londynu pojedzie do Kanady.
2018-06-18, 07:30 Złotopolscy, odc. 154: Interes Logo Stopklatka TV
Listonosz, który przyjechał odwiedzić pana Dionizego, zostaje zrewidowany przez ochroniarzy Dunina. Rosjanin jest coraz częstszym gościem w domu Złotopolskich. Wdzięczny za okazaną mu pomoc, proponuje Waldkowi wspólne interesy na wielką skalę. Waldek jest zachwycony propozycją, jednak jego entuzjazmu nie podziela Weronika. Tymczasem Marcysia znów flirtuje z kilkoma mężczyznami jednocześnie.
2018-06-18, 06:55 Złotopolscy, odc. 153: Niepokoje Logo Stopklatka TV
Interes Waldka i Florka zaczyna przynosić stały dochód. Młody Złotopolski zarobionymi na targu pieniędzmi spłaca listonoszowi pierwszą ratę i dług zaciągnięty na samochód. Pewnego dnia, wracając przez las do domu, Waldek i Florek natykają się na przywiązanego do drzewa Dunina. Tymczasem do Ewy dzwonią z pogróżkami wspólnicy Kowalskiego. Zastraszona dziewczyna, nie widząc innego wyjścia, telefonuje do Tomka i prosi go o pomoc.
2018-06-15, 08:00 Złotopolscy, odc. 164: Trochę Logo Stopklatka TV
2018-06-15, 07:30 Złotopolscy, odc. 163: Czarne rogi Logo Stopklatka TV
2018-06-15, 06:55 Złotopolscy, odc. 162: Medemoiselle Logo Stopklatka TV
2018-06-14, 08:00 Złotopolscy, odc. 161: Sołtys Logo Stopklatka TV
2018-06-14, 07:30 Złotopolscy, odc. 160: Przysięga Logo Stopklatka TV
2018-06-14, 06:55 Złotopolscy, odc. 159: Komornik Logo Stopklatka TV
2018-06-13, 07:55 Złotopolscy, odc. 158: Załamanie Logo Stopklatka TV
2018-06-13, 07:30 Złotopolscy, odc. 157: Siniaki Logo Stopklatka TV
2018-06-13, 06:55 Złotopolscy, odc. 156: Niewolnica Logo Stopklatka TV
2018-06-12, 08:00 Złotopolscy, odc. 155: Ambaras Logo Stopklatka TV
2018-06-12, 07:30 Złotopolscy, odc. 154: Interes Logo Stopklatka TV
2018-06-12, 06:55 Złotopolscy, odc. 153: Niepokoje Logo Stopklatka TV
2018-06-11, 08:00 Złotopolscy, odc. 152: Tomek i Ewa Logo Stopklatka TV
Barbara i Marek Złotopolscy przeżywają rozkwit swojego związku. Marcel mówi Wieśkowi, że Kowalski może próbować zemścić się na Ilonie. Wiesiek przekazuje ostrzeżenie Tomkowi i prosi go, aby uważał na szefową. Ewa postanawia w zamian za długi męża oddać Ilonie prawo własności do klubu Planeta. Tymczasem pan Józef skarży się Dionizemu, że Pereszczako ponownie wdał się w romans z Elżunią Kleczkowską.
2018-06-11, 07:30 Złotopolscy, odc. 151: Subtelności Logo Stopklatka TV
Senator Kowalski przepisuje klub oraz mieszkanie na Ewę i wyjeżdża do Londynu. Tymczasem kłopoty z Kacprem powodują zaostrzenie konfliktu między Barbarą a senatorem Złotopolskim. Dionizy przyjeżdża do Warszawy, by osobiście poprowadzić negocjacje. Marta definitywnie rozstaje się z kapitanem Wonsem i postanawia odbudować swoje małżeństwo z Wieśkiem.
2018-06-11, 06:55 Złotopolscy, odc. 150: Trzy pułapki Logo Stopklatka TV
Marta i Eleonora zamierzają stworzyć Wieśkowi prawdziwy domowy raj. Prześcigają się w usługiwaniu mu i dogadzaniu. Po rewelacjach listonosza Dionizy postanawia powiedzieć o wszystkim Waldkowi. Waldek spotyka się w tej sprawie z Kacprem, by dowiedzieć się, jak wszedł w posiadanie trefnych pieniędzy. Okazuje się, że wygrał je od Kowalskiego. Rozwiązanie tej sprawy chłopcy zlecają Tomkowi. Tomek zabezpiecza pieniądze i niesie je do Ilony. Kowalski zaniepokojony wygraną Kacpra angażuje zawodowego szulera, aby wreszcie doprowadzić do ujawnienia fałszywych pieniędzy, którymi posługuje się Kacper.
2018-06-08, 07:30 Złotopolscy, odc. 148: Czworokąt Logo Stopklatka TV
Kacper wygrywa w pokera pokaźną sumę. Eleonora, zirytowana rozmową z kapitanem Wonsem, wyrzuca go za drzwi. Artur Lenart oświadcza się Agacie. Podczas spotkania z dziennikarką, Kowalski dementuje pogłoski o "brudnych" pieniądzach, którymi rzekomo posługują się gracze w jego klubie i sprytnie kieruje podejrzenia na Kacpra Górniaka. Tomek wyjawia Marcie, że Wiesiek nie mieszka u Ilony, lecz u Marcela.
2018-06-08, 06:55 Złotopolscy, odc. 147: Małżeńskie sprawy Logo Stopklatka TV
Artur zaprasza Agatę do klubu na kolację, podczas której dziewczyna dowiaduje się kilku ciekawych informacji. Tymczasem Barbara rozmawia z senatorem Kowalskim o przyszłości fundacji. Odpierając jego zarzuty o zrażanie sponsorów, kobieta przypomina mu, że to właśnie ona na rzecz fundacji pozyskała kilka cennych obrazów należących do kolekcji księżnej Czarneckiej. Niespodziewanie w kawiarni Marty pojawia się kapitan Wons.
2018-06-08, 05:10 Złotopolscy, odc. 149: Próby pojednania Logo Stopklatka TV
Marta postanawia ratować swoje małżeństwo i prosi Agatę o pomoc. Do mieszkania Weroniki przychodzi Lombard z informacją, że odkupił od Artura Lenarta wszystkie długi Kacpra Górniaka. Wściekły Kacper postanawia jak najszybciej się odegrać i proponuje Arturowi bilard. Kowalski ma nadzieję, że w tej sytuacji chłopak sięgnie wreszcie do rezerw fałszywych pieniędzy. Proponuje Kacprowi "prawdziwie męską grę" w pokera o dużą stawkę. Tomek przynosi na komisariat wykwintny obiad przygotowany przez Martę i Eleonorę. Następnie zjawia się Eleonora i zaprasza Wieśka do domu na kolację. Listonosz przychodzi do Dionizego z dramatyczną wiadomością - wszystkie pieniądze od Kacpra okazały się fałszywe.
2018-06-07, 08:00 Złotopolscy, odc. 146: Na ratunek Logo Stopklatka TV
Tomek z Marylą jadą do Łodzi, aby dalej szukać zaginionego brata Ewy. Wracając ze spotkania z Arturem, Agata pod domem swojej matki spotyka Eleonorę, która chce przekonać Ilonę, by nie rozbijała małżeństwa jego syna. Samotna Marta szuka wsparcia i pociechy u Mirka. Podczas rozmowy przychodzi Ilona i między kobietami dochodzi do prawdziwej awantury. Tymczasem Tomek i Marylka przywożą do Warszawy zaginionego Maćka.
2018-06-07, 07:30 Złotopolscy, odc. 145: Poszukiwania Maćka Logo Stopklatka TV
Marta zwierza się Eleonorze, że nakryła Wieśka w mieszkaniu Ilony. Wiesiek postanawia wyprowadzić się z domu. Z walizką zjawia się u Ilony, jednak nie zostaje tak przyjęty, jak się tego spodziewał. Listonosz opowiada Dionizemu, że podarował Pereszczace alternator, jak pan Złotopolski mu doradził, lecz ten bezwstydnik nie odczepił się od jego siostry Anieli i zaleca się do niej na całego. Z kolei Piereszczako uspokaja Dionizego, że nie są to poważne zaloty, tylko taka "gra", by wyciągnąć od Anieli informacje, gdzie przetrzymuje pieniądze brata.
2018-06-07, 06:55 Złotopolscy, odc. 144: Na gorącym uczynku Logo Stopklatka TV
iesiek z Martą wciąż nie mogą dojść do porozumienia. W rodzinie Złotopolskich również nie układa się najlepiej. Waldek usiłuje przebłagać obrażoną Barbarę. W tajemnicy przed wszystkimi stara się także odzyskać pieniądze utracone wskutek niefortunnego zakupu krów. Wyrzucony z pracy przez Ilonę Artur Lenart zwraca się do Kowalskiego z ofertą współpracy. W trakcie rozmowy ktoś dzwoni z internatu, że Maciek uciekł i nie wiadomo, gdzie jest. Zdenerwowana Ewa postanawia natychmiast jechać do Łodzi na poszukiwanie brata.
2018-06-06, 08:00 Złotopolscy, odc. 143: Separacja Logo Stopklatka TV
Tomek wciąż próbuje zaaranżować spotkanie z Ewą. Ma nadzieję, że jej miłość do niego jeszcze nie wygasła. W Złotopolicach odbywa się uroczyste przyjęcie rodzinne, brakuje tylko Barbary. Weronika jest niepocieszona, sądzi, że Barbara zrobiła to specjalnie, gdyż nigdy jej do końca nie akceptowała. Tomek odwiedza Martę w kawiarni. Chce poważnie porozmawiać o sytuacji w domu. Wiesiek też żąda wyjaśnień, gdyż telegram od Wonsa z pytaniem o rozwód dotknął go do żywego. Jednocześnie stara się wybadać, czy Ilona byłaby skłonna do niego wrócić.
2018-06-06, 07:30 Złotopolscy, odc. 142: Diabeł Logo Stopklatka TV
Marek Złotopolski tłumaczy Barbarze, dlaczego nie została zawiadomiona o ślubie Waldka i Weroniki. Zabrawszy dowód rejestracyjny i kluczyki od nowego samochodu Wieśka, Eleonora przyjeżdża do Złotopolic, gdzie na wieść, że przyjechała za późno - mdleje. Julia i Dionizy wzywają lekarza. Wiesiek wyrusza w poszukiwaniu swojego samochodu.
2018-06-06, 06:55 Złotopolscy, odc. 141: Cichy ślub Logo Stopklatka TV
Waldek z Kacprem urządzają huczny wieczór kawalerski. Zirytowana Weronika postanowiła nie odzywać się do narzeczonego aż do ślubu. Tymczasem ksiądz Leski wyznacza uroczystość już na 18 wieczorem. Takie ekspresowe tempo powoduje wiele komplikacji rodzinnych i poważnie niepokoi Dionizego. Nie udaje się bowiem zawiadomić Barbary o ślubie starszego syna. Waldek postanawia jak najszybciej zwrócić dług panu Józefowi. Nie zastaje go jednak w domu, więc oddaje pieniądze w zamian za weksle jego siostrze Anieli.
2018-06-05, 08:00 Złotopolscy, odc. 152: Tomek i Ewa Logo Stopklatka TV
2018-06-05, 07:30 Złotopolscy, odc. 151: Subtelności Logo Stopklatka TV
2018-06-05, 06:55 Złotopolscy, odc. 150: Trzy pułapki Logo Stopklatka TV
2018-06-04, 07:55 Złotopolscy, odc. 149: Próby pojednania Logo Stopklatka TV
2018-06-04, 07:30 Złotopolscy, odc. 148: Czworokąt Logo Stopklatka TV
2018-06-04, 06:55 Złotopolscy, odc. 147: Małżeńskie sprawy Logo Stopklatka TV
2018-06-01, 08:00 Złotopolscy, odc. 146: Na ratunek Logo Stopklatka TV
2018-06-01, 07:25 Złotopolscy, odc. 145: Poszukiwania Maćka Logo Stopklatka TV
2018-06-01, 06:55 Złotopolscy, odc. 144: Na gorącym uczynku Logo Stopklatka TV
2018-05-31, 07:10 Złotopolscy, odc. 143: Separacja Logo Stopklatka TV
2018-05-31, 06:40 Złotopolscy, odc. 142: Diabeł Logo Stopklatka TV
2018-05-31, 06:00 Złotopolscy, odc. 141: Cichy ślub Logo Stopklatka TV
2018-05-30, 07:00 Złotopolscy, odc. 140: Kupon Logo Stopklatka TV
W nocy Kacper zakrada się do pokoju Waldka i dokłada do kupki podarowanych przez siebie kuponów Totolotka jeden fałszywy. Niespodziewanie dla wszystkich Marta wraca z podróży. Eleonora jest zachwycona, bo ma nadzieję, że synowa pomoże jej nie dopuścić do ślubu Waldka z Weroniką. Tymczasem Wiesiek przeżywa poważne rozterki, jak wytłumaczyć się przed żoną z posiadania nowego samochodu.
2018-05-30, 06:30 Złotopolscy, odc. 139: Prezent Logo Stopklatka TV
Listonosz tymczasowo mieszka na plebani u Pereszczaki, gdzie tak chrapie, że nawet ksiądz i gospodyni nie mogą zmrużyć oka. Dionizy postanawia temu zaradzić. Oczywiście Kleczkowska o wszystkim skrzętnie donosi Eleonorze. Agata przyjmuje Marcysię na okres próbny do kawiarni. Dziewczyna od razu zakochuje się w kucharzu Grzegorzu. Wiesiek przeżywa wciąż te same dylematy: Ilona czy Marta, Marta czy Ilona? Agata i Ilona kupują na nazwisko Gabriela luksusowy samochód. Kacper postanawia podarować w prezencie ślubnym Weronice i Waldkowi plik kuponów totolotka. Przysięga, że są stuprocentowo pewne.
2018-05-30, 06:00 Złotopolscy, odc. 138: Ucieczka Logo Stopklatka TV
Obecność pana Józefa w domu Złotopolskich staje się dla domowników coraz bardziej męcząca, Dionizy postanawia więc znaleźć jakiś sposób na uciążliwego gościa. Pod nieobecność Marty Ilona opiekuje się Wieśkiem. Daje mu nawet klucze do swojego mieszkania. Weronika i Waldek w tajemnicy szykują się do ślubu. W Warszawie Kacper szuka pracy dla Marcysi. Przypadkiem spotyka Tomka, który przypomina sobie, że Agata zwolniła właśnie jedną z kelnerek w kawiarni Marty. Barbara postanawia przedstawić Kowalskiemu sponsorkę fundacji. Hojna bizneswoman życzy sobie pozostać anonimowa, zgodziła się jedynie na to jedno spotkanie.
2018-05-29, 07:00 Złotopolscy, odc. 137: Tajna broń Logo Stopklatka TV
W Złotopolicach zjawia się Artur Lenart z podziękowaniami dla Dionizego i Julii za udzieloną mu w nocy pomoc. Jednak pan Złotopolski przyjmuje go chłodno. Eleonora gości u siebie Kleczkowką. Chce dowiedzieć się czegoś o planowanym ślubie Weroniki i Waldka. Wypytuje, wreszcie wymusza na Kleczkowskiej zobowiązanie, że będzie ją informować o wszystkim, co dzieje się w Złotopolicach. Ilona usiłuje dociec, kto tak naprawdę zlecił napad na Artura Lenarta, który był jej "tajną bronią". Podejrzewa konkurencję, dlatego myśli o zapewnieniu mu ochrony.
2018-05-29, 06:30 Złotopolscy, odc. 136: Nowy lokator Logo Stopklatka TV
Siostra pana Józefa wyrzuca go z domu na wieść o wykupieniu przez niego weksli na Złotopolice. Dionizy użycza mu na jakiś czas pokoju Barbary. Po wyjeździe Marty, Agata wprowadza w kawiarni nowe porządki. Marek prosi Barbarę, aby zerwała współpracę z Kowalskim, gdyż fundacja jest tylko przykrywką dla jego brudnych interesów, w które wciągnął także Kacpra. Tymczasem w Złotopolicach ktoś napada na Artura Lenarta.
2018-05-29, 06:00 Złotopolscy, odc. 135: Rejs Logo Stopklatka TV
Marta podejmuje decyzję o wyjeździe z kapitanem Wonsem w rejs dookoła Afryki. Do ostatniej chwili ma jednak nadzieję, że Wiesiek ją zatrzyma. W Złotopolicach trwają narady dotyczące ślubu Weroniki i Waldka. Ksiądz Leski proponuje młodym cichą ceremonię bez wesela. Dionizy otrzymuje wiadomość, że jego akcje znów poszły w górę. Tymczasem Ilona, wiedząc o wyjeździe Marty, proponuje Wieśkowi spędzenie wspólnego wieczoru.
2018-05-28, 07:00 Złotopolscy, odc. 134: Weksle Logo Stopklatka TV
Marta, która miała nadzieję, że Wiesiek zabroni jej płynąć z Wonsem w rejs, jest niezwykle zawiedziona reakcją męża, namawiającego ją na tę podróż. Ewa ma wiele wątpliwości co do interesów Kowalskiego, jednak zajęta nauką, badanie szczegółów pozostawia sobie na przyszłość. Tymczasem Mirek wyznaje ojcu, że nie kocha Weroniki i na spotkaniu z dziećmi też nie bardzo mu zależy.
2018-05-28, 06:30 Złotopolscy, odc. 133: Brudne pieniądze Logo Stopklatka TV
Artur Lenart zjawia się w Złotopolicach i żąda od Waldka natychmiastowej spłaty długu. Grozi nasłaniem komornika, jeśli weksle nie zostaną wykupione w terminie. Babcia Eleonora buntuje wnuka. Jej zdaniem, Mirek powinien zażądać, by Weronika przeprowadziła się do Warszawy. W lokalu Kowalskiego Marek Złotopolski głośno opowiada dziennikarce o lobby wykupującym ziemię pod autostrady.
2018-05-28, 06:00 Złotopolscy, odc. 132: Pamiątka rodzinna Logo Stopklatka TV
Marcysia dowiaduje się, że Artur Lenart chce przejąć i Złotopolice, i Kamienicę. Z Ameryki wraca Mirek. Natychmiast po powrocie wspólnie z ojcem jedzie do Złotopolic, gdzie proponuje Waldkowi pożyczkę. Tymczasem Kacper ogląda nowy lokal Kowalskiego. Podczas rozmowy Kowalski próbuje pozyskać najmłodszego ze Złotopolskich. Pan Dionizy dla ratowania Złotopolic daje Antoniemu i Józefowi obraz Koniuszki, prosząc ich, żeby sprzedali go w Warszawie.
2018-05-25, 07:00 Złotopolscy, odc. 140: Kupon Logo Stopklatka TV
2018-05-25, 06:30 Złotopolscy, odc. 139: Prezent Logo Stopklatka TV
2018-05-25, 06:00 Złotopolscy, odc. 138: Ucieczka Logo Stopklatka TV
2018-05-24, 07:00 Złotopolscy, odc. 137: Tajna broń Logo Stopklatka TV
2018-05-24, 06:30 Złotopolscy, odc. 136: Nowy lokator Logo Stopklatka TV
2018-05-24, 06:00 Złotopolscy, odc. 135: Rejs Logo Stopklatka TV
2018-05-23, 07:00 Złotopolscy, odc. 134: Weksle Logo Stopklatka TV
2018-05-23, 06:30 Złotopolscy, odc. 133: Brudne pieniądze Logo Stopklatka TV
2018-05-23, 06:00 Złotopolscy, odc. 132: Pamiątka rodzinna Logo Stopklatka TV
2018-05-22, 07:00 Złotopolscy, odc. 131: Romans z żoną Logo Stopklatka TV
Wiesiek spędza noc u Ilony. Eleonora domaga się, by Weronika razem z dziećmi przyjechała do Warszawy. Artur Lenart pojawia się we wsi, by wybadać, czy Złotopolscy będą mieli pieniądze na wykupienie weksli. Kapitan Wons odwiedza Martę i informuje ją, że odnalazła się Kate - jest u matki w Australii. Przy okazji zaprasza Martę na rejs do Afryki Południowej.
2018-05-22, 06:30 Złotopolscy, odc. 130: Stara miłość nie rdzewieje Logo Stopklatka TV
Kacper nie rezygnuje i jeszcze raz próbuje swoich sił w kasynie. Senator Marek Złotopolski usiłuje po znajomości załatwić dużą pożyczkę w banku, którego dyrektorem jest Wolski. Bankier waha się ponieważ senator już ma już w banku pokaźny dług. Wstępnie zgadza się udzielić kredytu, ale na nazwisko Waldka Złotopolskiego. Marek jeszcze nie wie, że Wolski jest bliskim przyjacielem Kowalskiego i ten ostatni dobrze wie o kłopotach rodziny Złotopolskich. Kacprowi swoją pomoc ofiaruje również Tomek.
2018-05-22, 06:00 Złotopolscy, odc. 129: Pieniądze, pieniądze... Logo Stopklatka TV
Wszyscy zastanawiają się, jak ratować Złotopolice przed komornikiem. Tymczasem Marcysia przynosi hiobową wieść, że Kacper przegrał wszystkie pieniądze w ruletkę. Podejrzany typ zwany Lombardem zjawia się w komisariacie na Centralnym szukając Kacpra Górniaka, który jest mu winien pokaźną sumkę. W "Superkurierze" ukazuje się artykuł o mafii Złotopolskich i spekulacjach gruntami. Senator Marek Złotopolski zarzuca Wieśkowi Gabrielowi, że machlojki jego pierwszej żony Ilony i córki Agaty napytały tej biedy. Wiesiek postanawia to sprawdzić.
2018-05-21, 07:00 Złotopolscy, odc. 128: Ruletka Logo Stopklatka TV
Marcysia przyjeżdża do Warszawy, do mieszkania Weroniki. Zazdrosna o Marylkę, robi Kacprowi awanturę. Pan Dionizy zamierza sprzedać obraz stanowiący pamiątkę rodzinną. W tym celu Pereszczako sprowadza rzeczoznawcę dzieł sztuki. Tymczasem Kacper przegrywa wszystkie pieniądze w ruletkę.
2018-05-21, 06:30 Złotopolscy, odc. 127: Dobre i złe zapowiedzi Logo Stopklatka TV
Artur Lenart informuje Dionizego, że oprócz ziemi i domu Zapotocznego, ma także zamiar wykupić weksle, które Waldek wystawił na Złotopolice. Tymczasem w kawiarni Marty nieznani sprawcy podkładają bombę. Tomek staje na wysokości zadania i wynosi niebezpieczny ładunek. Marylka dostaje od Tomka klucze do mieszkania Weroniki, gdzie będzie mogła tymczasowo zamieszkać. W tym samym czasie klucze do tegoż mieszkania otrzymuje Kacper.
2018-05-21, 06:00 Złotopolscy, odc. 126: Jaja Logo Stopklatka TV
Weronika informuje Wieśka, że jako wolna osoba zamierza poślubić Waldka Złotopolskiego. Marta bezskutecznie usiłuje ją nakłonić do życzliwego potraktowania Mirka po jego powrocie do Polski. Kowalski próbuje dowiedzieć się, w jaki sposób jego poufne dokumenty dostały się w ręce Ilony, Agaty i Tomka. Tymczasem pan Józef informuje Dionizego, że szykuje się wojna między mieszkańcami Złotopolic i Zawojd.

Emisja w stacjach

Złotopolscy można obejrzeć w:

Emisje w: Stopklatka TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info