Reklama

Złotopolscy godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Złotopolscy będzie miała miejsce:

2018-03-22

06:00 Złotopolscy, odc. 31: Podpalacze Logo Stopklatka TV
Nocą pod drzwi mieszkania Gabrielów przychodzą oprychy Kowalskiego. Zostają aresztowani podczas rozlewania benzyny. Waldek, jak się okazało, daleko nie ujechał. Spał u Marcysi. Pani Barbara jest przerażona, że będzie musiał się ożenić. Wysyła syna do Gabrielów z "wiejskim" jedzeniem. Tomek przychodzi do Ewy. Dowiaduje się, że chodzi o pożyczkę od Kowalskiego - i dumnie odmawia. Marek widzi na Centralnym Wieśka całującego się z Kate. Wiesiek zapewnia, że to nic poważnego. Marcel żąda od Grubby, by został współpracownikiem UOP i pomógł rozpracować Kowalskiego. Gdy Grubba odmawia, Marcel informuje go, że nie dzięki senatorowi opuścił areszt.
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
06:40 Złotopolscy, odc. 32: Kradzież Logo Stopklatka TV
Z podwórza w Złotopolicach ginie jeep. Dziadek podejrzewa Waldka, Waldek - dziadka. Agata próbuje wybić Alicji z głowy szantażowanie Maksa - bezskutecznie. Przezornie jednak nagrywa rozmowę z Alicją. Kęsikowa znowu przyjeżdża do senatora. Wyjeżdża naszpikowana wątpliwościami co do intencji Kowalskiego, który namawia mieszkańców Zawojd do przesunięcia autostrady na swój grunt. Wiesiek spotyka się z Kate. Grubba prawie godzi się na propozycje Marcela, by "wystawić" Kowalskiego. Kowalski tymczasem wciska Ewie czek na miliard złotych dla Tomka. Tomek waha się, czy go przyjąć. Do Złotopolskich przychodzi z pretensjami listonosz Józef: rano jeep rozjechał mu dwie kury. Teraz już wiadomo, że został skradziony przez kogoś z zewnątrz.
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa

2018-03-23

06:00 Złotopolscy, odc. 33: Egzotyczne zapachy Logo Stopklatka TV
Marta urządza Wieśkowi przy matce i Weronice scenę zazdrości - jest pewna, że Wiesiek ją zdradza. Kowalski spotyka się z Grubbą. Sugeruje, że wygrał zakład o poderwanie Ewy. Podkomisarz Pręga wpada do Złotopolic, by spisać protokół w sprawie kradzieży jeepa. Kluczyki były w samochodzie, co wyklucza wypłatę ubezpieczenia. Pręga daje Dionizemu i Waldkowi czas na zastanowienie się. Kapitan Wons telefonuje do Gabrielów z Montrealu z wiadomością, że Mirek zszedł na ląd. Weronice jest przykro, że mąż nie dzwoni z pytaniem o dzieci. Po południu Marta przychodzi do komisariatu i wypytuje policjantów, z kim spotyka się Wiesiek.
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
Reklama
06:40 Złotopolscy, odc. 34: Miłosne niepokoje Logo Stopklatka TV
Marta odwiedza Kate. Kojarzy zapach jej perfum z tym, który wywąchała na ubraniu Wieśka, ale nie domyśla się, że to właśnie Kate "kręci się" koło jej męża. Pręga postanawia nie wpisywać do protokołu niczego o kluczykach. W albumie przestępców Waldek rozpoznaje tego, który chciał kupić jeepa. Tomek nie przyjmuje od Ewy czeku Kowalskiego. Po wyjściu z pubu widzi Kate, kupującą narkotyki od dealera. Tomek wyrywa jej prochy i wyrzuca. Ewa spotyka się z Kowalskim w kawiarni Marty. Kowalski ma do niej ogromne pretensje o nieudolność w sprawie Tomka. Na zakończenie oświadcza jej, że wyjeżdżają razem poza Warszawę i całuje ją w usta.
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa

2018-03-26

06:00 Złotopolscy, odc. 35: Odnowiony ślub Logo Stopklatka TV
Wiesiek przygarnia bezdomnego psa na dworcu. Pojawia się u niego Marek - wręcza mu 8 tys., jakie niespodziewanie udało się odzyskać po koncercie, którego nie było. W domu Gabrielów panie urządzają naradę wojenną. W efekcie - po powrocie Wieśka - Marta każe mu przysięgać na krzyż, że jej nie zdradził i nie zdradzi. Wiesiek ponownie opuszcza dom. Podbudowany przez Zapotocznego Antoni oświadcza, że ma dosyć dominacji Złotopolskich i wyrusza robić karierę.
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
06:40 Złotopolscy, odc. 36: Bruksela Logo Stopklatka TV
Po przyjeździe do Złotopolic Marek oświadcza, że musi wyjechać służbowo na pewien czas do Brukseli, a żona powinna mu towarzyszyć. Barbara wychodzi - jak mówi - do kościoła. Pan Dionizy śledzi ją i stwierdza, że poszła do Zapotocznego. Kate chce mieć dziecko z Wieśkiem. Gdy on odmawia, faszeruje się narkotykami. Nieprzytomną policjanci przynoszą na dworcowy posterunek. W tym czasie zjawia się również Marta, która wreszcie domyśliła się, że to Kate ma romans z Wieśkiem. Widzi męża tulącego się do nieprzytomnej dziewczyny i szepczącego "Kate, kochanie, coś ty zrobiła". Marcel przychodzi do pubu i żąda od Ewy informacji o Kowalskim.
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa

2018-03-27

06:00 Złotopolscy, odc. 37: Kłopoty z mężczyznami Logo Stopklatka TV
Barbara nie może zrozumieć, jak Marek mógł ją podejrzewać i "sprawdzać". Stwierdza, że w ich małżeństwie za mało jest miłości. Z Montrealu telefonuje kapitan Wons. Eleonora, Marta i Weronika dowiadują się, że Mirek opuścił statek i pojechał do USA z kobietą. Grubba spotyka się z Marcelem, potem z Agatą. Mówi jej, że ma do załatwienia "męskie sprawy", którymi nie może się z nią dzielić. Obrażona dziewczyna zapowiada, że od dziś będzie mieć "damskie sprawy".
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
06:40 Złotopolscy, odc. 38: Niespodziewani goście Logo Stopklatka TV
Weronika telefonuje do Waldka, skarżąc się, że już nie mogła wytrzymać u Gabrielów. Ewa w obawie przed Kowalskim chce wyjechać z Warszawy. Podczas pożegnania z Tomkiem na dworcu wyjaśniają się rozmaite nieporozumienia i dziewczyna zostaje. Tomek uzgadnia z Kate, że Ewa zamieszka u niej. W trakcie pierwszego spotkania dziewczyny od razu się zaprzyjaźniają. Do Złotopolic przyjeżdża inspektor Beretko z banku, by wycenić majątek jako zastaw pod kredyt dla Waldka. Pod jego nieobecność dziadek Dionizy robi wszystko, by Waldek kredytu nie otrzymał.
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa

2018-03-28

06:00 Złotopolscy, odc. 39: Dzieci Logo Stopklatka TV
Wiesiek spędza noc w areszcie. Rano przychodzi do niego Marta, by omówić warunki wspólnej opieki nad ciężarną Kate. Wiesiek twierdzi, że nigdy nie był z Kate w łóżku i wyprasza Martę. Weronika pomaga Waldkowi redagować ogłoszenie matrymonialne. Jagoda wyjeżdża na dłuższy czas na praktyki. Żegna się z Tomkiem i próbuje go przekonać, że Ewa nie jest dla niego. Ale Tomek nie daje jej powiedzieć ani słowa na Ewę.
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
06:40 Złotopolscy, odc. 40: Podejrzenia Logo Stopklatka TV
Barbara jest obrażona na męża. Marek wyjeżdża do Warszawy, przesiaduje w kawiarni Marty, wymyśla nowe potrawy w kuchni. Waldek znajduje w lesie jeepa, przyjeżdża nim do domu. Barbara jest zaniepokojona zbytnią bliskością jego i Weroniki. Waldek nie przyznaje się - wybiera się na randkę z ogłoszenia. Ma się spotkać z kelnerką Maszą, tymczasem jego list - podpisany tylko imieniem - przejmuje Marta i ona wybiera się na randkę.
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa

2018-03-29

06:00 Złotopolscy, odc. 41: Urlop Logo Stopklatka TV
Marek zaprasza żonę tym razem na "prawdziwy" wyjazd do Brukseli, gdzie ma udać się służbowo, na dwa tygodnie. Barbara urządza mu awanturę - dla niego przestała pracować, zerwała znajomości, zakopała się na wsi, a on osacza ją podejrzeniami. Do komisariatu dworcowego przychodzi inspekcja z centrali. W efekcie Wiesiek zostaje odesłany na przymusowy urlop, a jego obowiązki przejmuje jeden z podwładnych. Wiesiek nocuje u Marcela. Słabą pociechą są odwiedziny byłego narkomana "Świrusa" z narzeczoną, którzy zapraszają go na ślub. Ewa chce znaleźć nową pracę, chciałaby również znaleźć pracę dla Tomka.
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
06:40 Złotopolscy, odc. 42: Wspólnicy Logo Stopklatka TV
Pan Dionizy wiesza nad drzwiami herb Złotopolskich - Doliwa - zrobiony przez Weronikę. Listonosz jako stary "wiciowiec" obraża się i zapowiada, że więcej do "jaśnie pana" nie przyjdzie. Marek urzęduje w kawiarnianej kuchni u Marty tak długo, aż proponuje jej, by przyjęła go na wspólnika. Znajdująca się w kłopotach Marta zgadza się - odtąd Marek będzie spłacać Wonsowi jej dług w ratach. Tomek zwraca Kowalskiemu dług w imieniu Ewy.
Czas trwania: 23min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa

2018-03-30

06:00 Złotopolscy, odc. 43: Choroba Logo Stopklatka TV
Waldek odwozi do Warszawy Weronikę, która musi odwiedzić w szpitalu chorą matkę. Widząc ich pan Dionizy cieszy się na myśl, że oboje pasują do siebie. Matka jest w bardzo ciężkim stanie i nie poznaje Weroniki. W tym czasie pan Dionizy podkrada Waldkowi pismo z banku i dowiaduje się o odmowie przyznania kredytu. Przyjmuje Zapotocznego i opowiada mu o zrobionym przez Weronikę herbie. Zapotoczny twierdzi, że powinna robić herby i sprzedawać je po 300-500 złotych. Eleonora udaje się na Centralny, by poznać trochę szczegółów o urlopie Wieśka. Dowiaduje się tylko, że nocował w celi wskutek kłopotów domowych i że "były donosy".
Czas trwania: 22min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
06:35 Złotopolscy, odc. 44: Porwanie Logo Stopklatka TV
Pan Złotopolski oświadcza rodzinie, że skoro ojciec-senator jest ciągle zajęty, teraz on zajmie się Kacprem. Pan Dionizy spiskuje z Antonim. Maks Grubba wyjaśnia Agacie, że nie ma w jego życiu żadnej innej kobiety. Eleonora prosi synową, by przez senatora próbowała pomóc Wieśkowi. Marta odmawia. Tomek przyprowadza do kawiarni kompletnie pijanego ojca. Ma nadzieję, że matka zajmie się nim, bo sam śpieszy się na koncert Kacpra w pubie. Marta odwozi Wieśka do domu. W kawiarni Tomek widzi Grubbę rozmawiającego z Kowalskim. Zapotoczny proponuje Waldkowi spółkę, jest gotów wyłożyć własne pieniądze i wziąć kredyt z zagranicy, ale uważa, że zabezpieczeniem muszą być Złotopolice.
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa

2018-04-02

06:00 Złotopolscy, odc. 45: Sieć Logo Stopklatka TV
Dziadek każe Kacprowi przysięgać na krzyż, że więcej nie opuści domu bez pozwolenia, a zwłaszcza że będzie szanował rodziców. Kacper ma pretensje do brata o sprzedaż jeepa. Między Waldkiem a Weroniką zaczynają się nieporozumienia, bo każde inaczej interpretuje pocałunek na drodze. Wiesiek daje słowo matce, że nie miał kochanki. Od Marcela dowiaduje się, jak doszło do jego urlopu. Handlarze narkotyków oskarżyli go o współpracę, a centrala wysłała go na urlop, by pod jego nieobecność dealerzy uaktywnili się i aby można było wszystkich aresztować.
Czas trwania: 23min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
Reklama
06:30 Złotopolscy, odc. 46: Pułapka Logo Stopklatka TV
Eleonora ma pretensje do Marty o zbytnią zażyłość z Markiem Złotopolskim. Telefonuje w tej sprawie do Złotopolic, ale Barbara nie przejmuje się jej rewelacjami. Waldek i Zapotoczny ustalają ostatnie szczegóły odnośnie do ich spółki. Grubba w ostatniej chwili wycofuje się z interesów z Kowalskim, który tymczasem jedzie do Zawojd, gdzie już czeka na niego Marcel ze swoimi ludźmi. Pułapka ma zadziałać w momencie przejmowania trasportu narkotyków. Najpierw jednak senator spotyka się z Kęsikową i wyłudza od niej upoważnienie od mieszkańców do przejęcia ich gruntów. Kiedy próbuje uciekać nie płacąc umówionych 3 mld, zostaje aresztowany przez Pręgę.
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
07:00 Złotopolscy, odc. 47: Tajlandia Logo Stopklatka TV
Do Polski wraca kapitan Wons. Ku swemu zaskoczeniu w mieszkaniu córki zastaje Ewę. Pozwala jej zostać, a sam przenosi się do hotelu. Okazuje się, że w szkatułce Kate nie ma ani grosza. Dowiedziawszy się o tym, Ewa zrywa z Tomkiem i wyprowadza się. Wons ma list do Weroniki. Gdy próbuje go przekazać, Eleonora wyrzuca go z mieszkania, Marta zaś mówi tylko, że Wiesiek ma romans, a Kate jest w ciąży. Wiesiek wraca do pracy w komisariacie na Centralnym. Po wsi krążą plotki, że Kęsikowa razem z senatorem Złotopolskim była w zmowie z Kowalskim.
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa

2018-04-03

04:25 Złotopolscy, odc. 45: Sieć Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 23min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
04:55 Złotopolscy, odc. 46: Pułapka Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
05:30 Złotopolscy, odc. 47: Tajlandia Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
06:00 Złotopolscy, odc. 48: Rocznica Logo Stopklatka TV
Po pogrzebie matki Weronika wraca do Złotopolic. Waldek wyznaje jej miłość. Barbara zauważa, że między jej synem a opuszczoną przez męża dziewczyną dzieje się więcej niż powinno. Wiesiek wyznaje Marcelowi, że ma dość policji - niewdzięczności obecnych władz i zbierania cięgów za dawną przynależność do MO. Pręga ostrzega Marka, że prawdopodobnie będzie przesłuchiwany jako świadek. Wypuszczony przez prokuratora Kowalski powołuje się na znajomość z nim. Na chwilę wpada do Warszawy Kate. Przyznaje się ojcu, że była zakochana w Wieśku, ale nie była jego kochanką ani nie jest w ciąży.
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
06:30 Złotopolscy, odc. 49: Towarzyskie nieporozumienia Logo Stopklatka TV
Tomek dostaje wezwanie do wojska. Babcia Eleonora martwi się sytuacją w rodzinie. Barbara zastanawia się nad wyjazdem do Brukseli. Weronika ma zamiar przeprowadzić się do własnego mieszkania. Waldek stara się opóźnić jej decyzję. Kowalski wycofuje się z narkotykowych interesów na dworcu, za to kontynuuje aferę w Zawojdach. Wons urządza senatorowi groteskową scenę zazdrości o Martę.
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
07:00 Złotopolscy, odc. 50: Kłopoty z dziećmi Logo Stopklatka TV
Sołtysowa ze Złotopolic ucieka od męża. Pan Józef ostrzega Złotopolskich, że Kacper może znowu być w niebezpieczeństwie. Między Weroniką a Waldkiem dochodzi do poważnej rozmowy. Dla niej jego miłość to kłopot. Później przychodzi Marcysia, żeby namówić Weronikę do wyjazdu. Zdenerwowana Weronika jedzie do lasu, żeby się wypłakać. Spotyka tam tajemniczą starszą panią, która, jak twierdzi, płacze tam od 50 lat porzucona przez narzeczonego. Mimo próśb matki Wiesiek nie zamierza pomagać synowi w wykręceniu się od wojska. Tomek tymczasem pożycza pieniądze od kelnerek, by spłacać kolejne długi.
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa

2018-04-04

04:30 Złotopolscy, odc. 48: Rocznica Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
04:55 Złotopolscy, odc. 49: Towarzyskie nieporozumienia Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
05:30 Złotopolscy, odc. 50: Kłopoty z dziećmi Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
06:00 Złotopolscy, odc. 51: Rozterki Logo Stopklatka TV
Maciek, brat Ewy, ucieka z domu i szuka siostry w Warszawie. Przygarnia go Kowalski, który kupił pub, gdzie pracowała Ewa. Wons przekazuje Weronice list od męża. Mirek pisze, że zamierza przez 2 lata pracować na kupno mieszkania. Nie podaje adresu. Proboszcz prosi Barbarę o znalezienie wychowawczyni do domu dziecka w Michałowie, bo dotychczasowa opiekunka idzie do szpitala. Po kolejnej awanturze między panem Dionizym i Waldkiem Barbara decyduje się, że sama zajmie się dziećmi. Szukając Maćka, Ewa trafia do pubu, gdzie zastaje brata z Kowalskim.
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
06:30 Złotopolscy, odc. 52: Wizyty Logo Stopklatka TV
Kapitan Wons zaprasza Martę i Wieśka na uroczystą kolację. Marta spodziewa się nalegań na jej rozwód z mężem. Pani płacząca w lesie to Julia Kamieniecka, młodzieńcza miłość Dionizego. Razem będą drużbować na weselu pana Józefa. Julia przychodzi do Dionizego pożyczyć zastawę. Spędzają uroczy dzień. Po uchylającego się od wojska poborowego przychodzi żandarmeria. Wiesiek obiecuje, że sam doprowadzi syna do WKU. Tomek oświadcza, że nigdzie nie pójdzie. W pubie Ewy kupuje narkotyki.
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
07:00 Złotopolscy, odc. 53: Czubatkowa polana Logo Stopklatka TV
Świrus przywozi komendantowi zaproszenie na ślub, a w prezencie ciasto. Tomek podsłuchuje jego rozmowę z babcią. Prosi o pomoc w zdobyciu narkotyków, by uniknąć wojska. Świrus odmawia, ale Tomek i tak dostaje narkotyki na dworcu. Weronika jednak wyjeżdża ze Złotopolic - ku rozpaczy Waldka i wielkiej radości Marcysi. Pan Dionizy spotyka się z Julią Kamieniecką. Młodnieje w oczach. Wons pojawia się w kawiarni Marty z wyzywającą dziewczyną. Para ostentacyjnie się obściskuje. Martę doprowadza to do furii. Proponuje gościom kawę z octem.
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa

2018-04-05

04:20 Złotopolscy, odc. 51: Rozterki Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
Reklama
04:50 Złotopolscy, odc. 52: Wizyty Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
05:30 Złotopolscy, odc. 53: Czubatkowa polana Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
06:00 Złotopolscy, odc. 54: Narkoman Logo Stopklatka TV
Policjanci znajdują śpiącego na dworcu Tomka. Pozwalają mu jednak odejść. Pod nieobecność pani Barbary w Złotopolicach gotuje Marcysia. Stara się zająć w sercu Waldka miejsce Weroniki. Przy okazji wygarnia panu Dionizemu, że to przez niego Julia Kamieniecka nigdy nie wyszła za mąż. Okazuje się, że Wons zrobił Marcie kawał. Dziewczyna z kawiarni była jego bratanicą. Kowalski namawia Ewę, by sprowadziła brata do siebie. Wkrada się w jej łaski i stara się odzyskać jej sympatię.
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
06:30 Złotopolscy, odc. 55: Spacer Logo Stopklatka TV
Wiesiek przetrzymuje Tomka w celi, a następnie wzywa żandarmów, którzy zabierają go do wojska. Zdesperowany ojciec planuje wzięcie pożyczki i lot do USA - po Mirka. Pan Dionizy myśli o małżeństwie z panią Julią. Próbuje się jej oświadczyć. Ksiądz zawiadamia o tym Eleonorę, która wybiera się do Złotopolic z awanturą. Ewa odmawia Marcelowi, który prosi ją o współpracę przeciw Kowalskiemu. Marcel mówi dziewczynie, że ojciec znowu pobił matkę i brata. Kowalski zabiera ją do rodziny, by wyjaśnić sytuację.
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
07:00 Złotopolscy, odc. 56: Posłańcy Logo Stopklatka TV
Marta przez cały dzień otrzymuje kwiaty od pana zachowującego incognito. Domyśla się, że bukiety są od Wonsa. Marcysia spędza cały dzień w Złotopolicach. Tymczasem Waldek odwiedza Weronikę w Warszawie. Pyta, ile ma na nią czekać. Dziewczyna nie chce go oszukiwać, ale po prostu nie wie, jak ułożą się jej sprawy. Eleonora spotyka w Złotopolicach panią Julię. Stara się wybić jej Dionizego z głowy. Potem razem z księdzem idzie do brata i wmawia mu, że Julia "dybie" na jego majątek. Dionizy wpada w furię i chwyta za strzelbę.
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa

2018-04-06

04:20 Złotopolscy, odc. 54: Narkoman Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
04:50 Złotopolscy, odc. 55: Spacer Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
05:30 Złotopolscy, odc. 56: Posłańcy Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
06:00 Złotopolscy, odc. 57: Obietnice Logo Stopklatka TV
Pan Dionizy wreszcie oświadcza się pani Julii. Ona prosi, aby się nie spieszyć. Agata zamierza urządzić nowe przyjęcie zaręczynowe i zaprosić rodziców Maksa. Pan Józef już nie chce żenić się z Kleczkowską. Tylko boi się jej o tym powiedzieć. Weronika planuje, że pójdzie do pracy, a dzieci odda do żłobka. Maciek zjawia się u Ewy ciężko pobity przez ojca. Kowalski obiecuje mu, że nigdy już nie będzie musiał uciekać. Waldek otrzymuje telefon, że dwa tiry z krowami już wyruszyły z Holandii.
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
06:30 Złotopolscy, odc. 58: Drugie zaręczyny Logo Stopklatka TV
W domu Gabrielów trwają przygotowania do ponownych zaręczyn Agaty z Maksem. Tymczasem Kowalski żąda od dłużnika zwrotu obiecanych 3 mld zł. Zdesperowany Grubba postanawia współpracować z Marcelem, jest nawet gotów podrzucić Kowalskiemu narkotyki. Kacper szuka w kawiarni Tomka, a spotyka Sylwię. Dziewczyna jest przekonana, że przyszedł do niej i że ją kocha. Kacper załatwia Sylwii udział w nagraniu teledysku swego nowego przeboju, ale entuzjazmem nie pała. Podczas uroczystej kolacji Agata i Maks ogłaszają, że w Tajlandii wzięli już ślub.
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
07:00 Złotopolscy, odc. 59: Nagłe wyjazdy Logo Stopklatka TV
Transportu holenderskich krów dla Waldka nie wpuszczono do Polski. Pan Dionizy poleca Pereszczace zawieźć wnuka samochodem na granicę. Potem prowokuje awanturę z Kleczkowską przy panu Józefie. Kleczkowska wychodzi ciężko obrażona. Wiesiek otrzymał pożyczkę i urlop, ma bilet lotniczy do USA na następny dzień. Wons mówi, jak ma się skontaktować z kobietą Mirka - to atrakcyjna 40-latka z dużymi pieniędzmi, właścicielka sieci sklepów. Kowalski wysyła Alicję, by zaprzyjaźniła się z Grubbą.
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa

2018-04-07

04:10 Złotopolscy, odc. 57: Obietnice Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 24min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
04:45 Złotopolscy, odc. 58: Drugie zaręczyny Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
05:25 Złotopolscy, odc. 59: Nagłe wyjazdy Logo Stopklatka TV
Czas trwania: 25min. / Polska / 1997 / serial fabularny, komedia obyczajowa
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Złotopolscy. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Złotopolscy w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje Złotopolscy

Emisja Złotopolscy miała miejsce:

2018-03-21, 06:40 Złotopolscy, odc. 30: Tu mieszka glina Logo Stopklatka TV
Agata i Maks zjawiają się u senatora z podziękowaniami. Grubba twierdzi, że nie orientuje się w interesach Kowalskiego. Kowalski przychodzi do pubu, w którym pracuje Ewa. Podtrzymuje ofertę wyjazdu do USA i proponuje jej olbrzymią pożyczkę dla Tomka na dwa lata. Tomek tymczasem barykaduje się w mieszkaniu, licząc się z wizytą oprychów. Zamiast nich przychodzi Jagoda. Erotyczne podchody przerywa telefon od Ewy, który psuje Tomkowi humor do reszty. Okazuje się, że bandziory siedzą w pubie. W Złotopolicach pojawia się reflektant na jeepa. Waldek ze zdziwieniem czyta ogłoszenie w gazecie i wyrzuca klienta, a potem urządza dziadkowi awanturę. Pakuje się i opuszcza dom.
2018-03-21, 06:00 Złotopolscy, odc. 29: Vendetta Logo Stopklatka TV
Kowalski nakazuje swoim oprychom z Dworca Centralnego, by regularnie straszyli Tomka Gabriela i żądali zwrotu długów - w ten sposób chce wymóc na Wieśku, by przestał pilnować Dworca przed złodziejami. Tomek wymyśla hasła mające reklamować kosmetyk "Vendetta". Lipawski radzi Markowi Złotopolskiemu, by wyprocesować od firmy laserowej pieniądze za koncert. Odradza mu natomiast poręcznie za Grubbę. Marek jednak podpisuje podsunięty mu dokument - ku zachwytowi Agaty. Bawiącego w pubie Tomka biją oprychy Kowalskiego. Widzą to i Jagoda, i Ewa. Weronika i babcia Eleonora zaprzyjaźniają się, zbliża je wspólna troska i opieka nad noworodkami.
2018-03-20, 06:35 Złotopolscy, odc. 28: Powrót Weroniki Logo Stopklatka TV
Wiesiek i Marta chcą zabrać ze szpitala Weronikę z noworodkami. Weronika jednak nie wie jeszcze, czy wróci do Gabrielów. Kate wręcza Tomkowi 5 tys. dolarów, by pomóc mu w spłacie długów. Zarazem chce w ten sposób pomóc Wieśkowi. Zapotoczny wkrada się w łaski pana Dionizego. Na podstawie fotografii "odczytuje" różne rzeczy, m.in. opowiada o sukcesach Kacpra w Ameryce i każe przestawić łóżko stojące na żyle wodnej. Jagoda postanawia, że poleci Tomka do firmy produkującej filmy reklamowe.
2018-03-20, 06:00 Złotopolscy, odc. 27: Rozejm Logo Stopklatka TV
Eleonora przyjeżdża do Złotopolic. Poruszony jej opowiadaniem Dionizy jedzie z nią do Warszawy, oboje zmuszają Tomka, by złożył dokładną relację z przygotowań do koncertu. Kate przychodzi na posterunek. Wiesiek tłumaczy jej, że jest dla niej za stary - Kate nazywa to "zerwaniem". Agata spotyka się najpierw z Alicją - w obawie, że w razie zagrożenia Alicja będzie sypać - potem z adwokatem Maksa. Niczego konkretnego się nie dowiaduje. Dionizy unosi się honorem, twierdzi, że długi trzeba regulować. Jego zdaniem Kacper nie może uchylać się od odpowiedzialności. Dionizy ma sprzedać jeepa.
2018-03-19, 06:40 Złotopolscy, odc. 26: Ucieczka Logo Stopklatka TV
Kacper wyjeżdża - a właściwie ucieka - do USA. Przed wyjazdem zostawia bratu jeepa do pełnej dyspozycji, z możliwością sprzedaży włącznie. U Marty pojawia się Jagoda, opowiada jej o zamiarach Tomka. Marta dzwoni do babci Eleonory, a ta zwabia Tomka do łazienki i zamyka go tam na cały dzień na klucz. Nie mogąc drogą służbową dowiedzieć się niczego o Grubbie, Wiesiek zwraca się do Marcela. Przyjaciel uprzedza, że chodzi nie o Grubbę, ale o Kowalskiego i aferę narkotykową, więc lepiej się nie dopytywać. Tym bardziej że Grubba jest związany z córką Wieśka, a o romansie Wieśka z Kate już mówi się w całym resorcie.
2018-03-19, 06:00 Złotopolscy, odc. 25: Zaręczyny Logo Stopklatka TV
Listonosz przynosi senatorowi całą torbę listów od mieszkańców Zawojd - a to jeszcze nie koniec kłopotów senatora. Waldek ma już dość traktowania go jak dziecko i postanawia jednak wytwarzać sery. Marta znajduje na koszuli Wieśka kobiecy włos. Zaczyna podejrzewać męża o romans. Ewa nie zastaje Kowalskiego w szpitalu - wypisał się na własne żądanie, nie zostawiając adresu ani telefonu. Marta przyjmuje Sylwię do pracy w charakterze kelnerki. Tomek upija się na smutno i opowiada Jagodzie, że zaciągnie się do Legii Cudzoziemskiej. Jagoda ma swoje kłopoty, właśnie przestała pracować w radiu.
2018-03-16, 06:40 Złotopolscy, odc. 24: Koncert Logo Stopklatka TV
W biurze Marka Złotopolskiego pełną parą urzęduje Tomek. Dokonuje rezerwacji biletów, wydaje je kolporterom, przyjmuje plakaty, angażuje wykonawców dodatkowych. Wydaje wszystko to, co wpływa, liczy na czysty zysk ze sprzedaży 1300 biletów. Pomagają mu Agata i Grubba, którzy kombinują, jak uniknąć podatków. Kowalski mówi Ewie, że już za kilka dni polecą służbowo do Stanów. Ewa wyraża żal, bo ominie ją koncert Kacpra. Kowalski pyta o szczegóły. Po jej wyjściu wykonuje tajemniczy telefon. Kate nachodzi Wieśka w komisariacie.
2018-03-16, 06:00 Złotopolscy, odc. 23: Inwestycje Logo Stopklatka TV
Monika bawi w Złotopolicach, razem z Waldkiem planuje gruntowną reformę gospodarstwa i produkcję serów. Pan Dionizy i Barbara początkowo traktują to z rezerwą. Później jednak dziadek wpada w gniew. Barbara nie pozwala młodym spać razem. Dziewczyna uznaje, że Waldek wprowadził ją w błąd, twierdząc, że jest właścicielem gospodarstwa - i wyjeżdża. Babcia Eleonora, udając ciężarną, dostaje się na porodówkę i odwiedza Weronikę. Sylwia zostaje zatrzymana na Centralnym za włóczęgostwo. Kiedy opowiada o Kacprze, Wiesiek mięknie. Wypuszcza ją i prosi Martę, by zatrudniła dziewczynę w swojej kawiarni jako kelnerkę.
2018-03-15, 06:40 Złotopolscy, odc. 22: Kwiaty Logo Stopklatka TV
Do Waldka przychodzi list od Moniki z zapowiedzią wizyty w Złotopolicach. Listonosz przynosi też wiadomość o powrocie Andrzeja Zapotocznego, znanego malarza. Kęsikowa zwozi Markowi kolejne protesty przeciw budowie autostrady. Pojawia się nawet w jego domu. Tomek planuje, że zostanie menedżerem Kapcra. Grubba przynosi Agacie zmniejszony pierścionek. Między nimi dochodzi do pojednania. Kowalski namawia Ewę na pogodzenie się z Tomkiem. Później odwiedza go w szpitalu oprych z Centralnego i przynosi mu tygodniowy złodziejski "utarg".
2018-03-15, 06:00 Złotopolscy, odc. 21: Porachunki Logo Stopklatka TV
Kacper wyjeżdża ze Złotopolic. Dziadek jest szczęśliwy, Barbara zrozpaczona. Po jego wyjeździe w okolicy pojawia się Sylwia. Wiesiek decyduje się na pozostanie w policji. Rzeczy skradzione Kate "nieznani sprawcy" szybko oddają, dorzucają jeszcze biżuterię na przeprosiny. Waldek wraca z Paryża. Odwiedza w szpitalu Weronikę, ma dla niej prezent. Opowiada o swojej partnerce Monice - jest fajna, zaprosił ją do Złotopolic. Po opuszczeniu szpitala Weronika zamierza mieszkać u mamy.
2018-03-14, 06:40 Złotopolscy, odc. 20: Sekrety Logo Stopklatka TV
Markowi grozi Komisja Regulaminowa za opuszczenie trzech głosowań. Ojciec robi mu awanturę, szczerze oburzony, że Złotopolskiego opiszą w prasie. Marta odwiedza Weronikę w szpitalu. Próbuje synowej wytłumaczyć, że Mirek podczas rejsu zarobi na mieszkanie, ale Weronika uważa, że jej mąż uciekł od odpowiedzialności i problemów. Kate zostaje okradziona. Tomek prowadzi ją do ojca, który przyjmuje zgłoszenie i obiecuje znaleźć złodziei. Tomek chwilowo wprowadza się do dziewczyny. Grubba prosi babcię Eleonorę o pomoc, bo sam już nie wie, jak przebłagać obrażoną Agatę. Marek wyjeżdża do Warszawy. Kacpra nocą odwiedza nadal w nim zakochana żona sołtysa, Kryśka.
2018-03-14, 06:00 Złotopolscy, odc. 19: Parka Logo Stopklatka TV
Tomek przyznaje się rodzinie, że rozmawiał z kapitanem Wonsem. Ewa jest barmanką, teoretycznie "pracuje" u Kowalskiego, który nadal przebywa w szpitalu. Obiecuje jej służbowy wyjazd na Florydę. Do pubu przychodzi Tomek, zachowuje się jak szczeniak. Znowu wybucha kłótnia, Tomek wylewa Ewie na głowę koktajl. Alicja dostaje wezwanie do prokuratury. Spotyka się z Agatą i Grubbą. Grubba odmawia jakiejkolwiek pomocy i każe dziewczynie trzymać język za zębami, do niczego się nie przyznawać.
2018-03-13, 06:40 Złotopolscy, odc. 18: Gdynia radio Logo Stopklatka TV
Po powrocie do Warszawy Eleonora dowiaduje się, że Mirek zaciągnął się na statek kapitana Wonsa i wypłynął w rejs na pół roku. Cała rodzina Gabrielów próbuje dodzwonić się do niego przez Gdynię- Radio: Eleonora i Marta z domu, Wiesiek z komisariatu, Tomek z Radia Eko. W Złotopolicach Barbara kontynuuje strajk i nadal nie gotuje teściowi. Do Weroniki przychodzi telegram z wiadomością o Mirku. Barbara jedzie z dziewczyną do Warszawy, wprost do Wieśka na Centralny. Tu Weronikę dopadają bóle porodowe.
2018-03-13, 06:00 Złotopolscy, odc. 17: Zgoda? Logo Stopklatka TV
W Złotopolicach wybucha wielka awantura. Weronika nie chce jechać z babcią Eleonorą do Warszawy, rozgniewany nieoczekiwaną wizytą Dionizy wyrzuca siostrę z domu. Do Ewy przyjeżdża na jeden dzień z prowincji młodszy braciszek Maciek. Opowiada, że ojciec odszedł i nie daje mamie pieniędzy. Ewa odwiedza Kowalskiego w szpitalu, by oddać mu pager. Biznesmen twierdzi, że zmienił tylko siedzibę firmy i nadal potrzebuje Ewy jako pracownicy. U senatora Złotopolskiego zjawia się Lipawski. Nie ma już pretensji o pobicie - wie, że to sprawka Kowalskiego. Ani on, ani Marek nie wiedzą, gdzie Kowalskiego szukać.
2018-03-12, 06:40 Złotopolscy, odc. 16: Róbmy swoje Logo Stopklatka TV
Weronika świetnie czuje się w Złotopolicach i wcale nie zamierza wracać do Warszawy. Senator Złotopolski spotyka się z Wieśkiem i Martą, by wyjaśnić im istotę konfliktu z Mirkiem, ale nie spotyka się ze zrozumieniem z ich strony, przeciwnie, Gabrielowie obrażają się na niego. Tomek przeprowadza pierwsze wywiady - ze złodziejem, którego udaje "podstawiony" policjant, i z senatorem Złotopolskim. Jagoda i Robert są z niego zadowoleni. W pubie Tomek spotyka Ewę, która pracuje tu pierwszy dzień jako barmanka.
2018-03-12, 06:00 Złotopolscy, odc. 15: Kłamstwa Logo Stopklatka TV
Senator Złotopolski urządza konferencję prasową, podczas której - atakowany przez dziennikarzy - zgłasza gotowość odejścia ze stanowiska. Wraca do Złotopolic, gdzie ojciec każe mu bronić do końca honoru nazwiska i pamiętać, że ma służyć ludziom, nie myśleć o swojej karierze. Wyjaśniają się okoliczności rodzinnej waśni sprzed 50 lat: Eleonora wyszła za komunistycznego działacza, który chciał przyłączyć Złotopolice do kołchozu, a Dionizy potraktował go widłami. Wiesiek opowiada matce o propozycji Marcela. Eleonora każe mu zostać w policji i dochować wierności mundurowi.
2018-03-09, 06:40 Złotopolscy, odc. 14: Spłata Logo Stopklatka TV
2018-03-09, 06:00 Złotopolscy, odc. 13: Telewizja Logo Stopklatka TV
Waldek przyjeżdża do Warszawy na nagranie "Randki w ciemno". Odwiedza w szpitalu Kacpra. Demonstruje mu, że też potrafi śpiewać. Obaj rozdają autografy pielęgniarkom i pacjentkom. Senatora nachodzi Helena Kęsikowa ze wsi Zawojdy. W okolicy ma być budowana autostrada. Kęsikowa chce, by do końca świata płacono jej ryczałt za to, że teraz będzie miała dalej do swojego pola. Marcel proponuje Wieśkowi przejście do prywatnej agencji detektywistycznej. Jagoda telefonuje do Tomka i wpuszcza go w rozmowę ze słuchaczem radia, proszącym o poradę. Tomek rozmawia z nim chwilę; potem dowiaduje się, że rozmawiał z kolegą Jagody, a rozmowa szła na żywo w radiu.
2018-03-08, 06:40 Złotopolscy, odc. 12: Zacieranie śladów Logo Stopklatka TV
Weronika, żona Mirka Gabriela, jest zachwycona Złotopolicami. Senator opowiada żonie o kłopotach ich młodszego syna. Po przesłuchaniu w Komendzie Głównej Policji Kacper wylądował w szpitalu, ma poważne problemy z gardłem. Dionizy podsłuchuje rozmowę. Waldek nie posiada się z radości, że zakwalifikowano go do "Randki w ciemno" jako osobę wybierającą najsympatyczniejszą kandydatkę. Senator Złotopolski telefonuje do szpitala. Dziadek Dionizy próbuje rozmawiać z Kacprem.
2018-03-08, 06:00 Złotopolscy, odc. 11: Wizyta Logo Stopklatka TV
Senator Złotopolski rozmawia z Wieśkiem Gabrielem o śmierci Dabickiego, szefa wytwórni płytowej. Boi się o Kacpra, który jest przesłuchiwany w Komendzie Głównej Policji. Maksymilian Grubba nie chce podtrzymywać kontaktów z Kowalskim, ma już dość ciemnych interesów, które dotychczas ich łączyły. Senator przywozi do Złotopolic Weronikę i Mirka Gabrielów, pan Dionizy nie jest tym zachwycony, odnosi się do młodych kuzynów dość nieufnie. Kapitan Wons, przyjaciel Marty Gabrielowej z młodych lat, przygotowuje się do kolejnego rejsu i prosi ją o opiekę nad swoją córką Kate.
2018-03-07, 06:40 Złotopolscy, odc. 10: Radio Logo Stopklatka TV
Wiesiek Gabriel dowiaduje się od detektywa Marcela, że Grubba jest cwaniakiem, ale nie przestępcą, Kowalski natomiast związany jest z gangami i brudnymi pieniędzmi. Kacper wraca do biura ojca półprzytomny, ciężko zatruty alkoholem; pamięta, że podpisywał jakieś dokumentay, ale nie wie, jakie. Tomek dowiaduje się o odejściu Ewy z kawiarni matki i o zakładzie między Kowalskim i Grubbą. Agata jest coraz bardziej zakochana w Grubbie, co szalenie denerwuje Martę. Od babci Eleonory Agata i Wiesiek dowiadują się, że Grubba ma się Agacie oświadczyć.
2018-03-07, 06:00 Złotopolscy, odc. 09: Napad Logo Stopklatka TV
Agata spędza noc z Grubbą. Jest zakochana, zastanawia się nad małżeństwem. Senator Złotopolski podejrzewa, że napad na dziennikarza "Superkuriera" Lipawskiego to sprawka Kowalskiego i Grubby. O pomoc w wyjaśnieniu sprawy Marek prosi swego kuzyna, Wieśka Gabriela. Jurek Wons delikatnie namawia Martę na rozwód z Wieśkiem. Marta jest w rozterce, a jej zły humor odbija się na Ewie. Dziewczyna Tomka ma już tego dość, rzuca pracę w kawiarni jego matki. Weronika nie chce mieszkać w ciasnym mieszkaniu Gabrielów, razem z całą rodziną męża. Senator Złotopolski obiecuje pomóc młodym.
2018-03-06, 06:40 Złotopolscy, odc. 08: Uczuciowe remanenty Logo Stopklatka TV
Wyjaśnia się wreszcie sprawa pechowego samochodu, zarejestrowanego na Kacpra Górniaka. Poprzedni właściciel nie sprzedał opla gwiazdorowi, lecz jego menedżerowi, tak więc chłopak jest "czysty". Agata Gabriel, córka Wiesława z pierwszego małżeństwa, zaczyna romansować z Maksymilianem Grubbą. Przedsiębiorczy biznesmen najwyraźniej jej się podoba. Równie pomyślnie układa się ich współpraca na niwie zawodowej, Agata nadal skupuje dla Grubby działki budowlane.
2018-03-06, 06:00 Złotopolscy, odc. 07: Pojednanie Logo Stopklatka TV
Nieoczekiwanie spotykają się Sylwia i Waldek, który wraca nad ranem z randki. Dziewczyna nie widzi jednak świata poza Kacprem. Zawiedziona, że go nie zobaczyła, wyjeżdża ze Złotopolic. Nieszczęsna sprawa samochodu Kacpra wreszcie przybiera nieco lepszy obrót - dzięki niej po trzech latach dochodzi do pojednania ojca z synem. W czasie kolacji u Gabrielów następuje częściowe przynajmniej pogodzenie zwaśnionych rodzin. Być może nawet bliska już jest zgoda pomiędzy seniorami, Dionizym i Eleonorą. Serdeczną atmosferę rodzinnego spotkania burzy Mirek, sfrustrowany swoją sytuacją finansową i rozżalony odejściem Weroniki.
2018-03-05, 06:40 Złotopolscy, odc. 06: Niespodzianka Logo Stopklatka TV
Dziennikarz Lipawski na zlecenie biznesmena Kowalskiego dogłębnie bada sprawę Kacpra. Reputacja senatora, ojca gwiazdy pop-rocka, jest zagrożona. Maksymilian Grubba i jego partner w interesach zakładają się, że Kowalski poderwie Ewę. Na początek Kowalski składa dziewczynie kuszącą ofertę pracy. Tomek jest zazdrosny. Weronika, żona Mirosława Gabriela, przeprowadza się do swojej matki. Mirek bardzo przeżywa rozstanie z żoną. Marta Gabriel i senator Złotopolski użalają się wzajemnie przed sobą na swoje dzieci. Marta nie umie ukryć rozgoryczenia, że jej szkolna miłość, dziś kapitan Jerzy Wons, ma dorosłą córkę, której istnienie trzymał w tajemnicy.
2018-03-05, 06:00 Złotopolscy, odc. 05: Kolacja Logo Stopklatka TV
We wsi Złotopolice wszyscy są poruszeni wiadomością, że policja poszukuje Kacpra. Agata Gabriel efektywnie rozwija swoją własną działalność "reprywatyzacyjną". Podejrzani biznesmeni kręcą się wokół senatora Złotopolskiego, starają się pogłębić cenną dla nich znajomość . Prasa zaczyna interesować się kłopotami gwiazdy rocka, a dziennikarz Lipawski odkrywa, że Kacper Górniak naprawdę nazywa się Złotopolski i jest synem senatora. Po długiej nieobecności wraca do kraju platoniczna miłość Marty Gabriel, żony Wiesława. Kapitan żeglugi Jerzy Wons ma dla swej sympatii niespodziankę.
2018-03-02, 06:40 Złotopolscy, odc. 04: Zakład Logo Stopklatka TV
Niebezpiecznie zagęszczają się podejrzenia wokół gwiazdy pop-rocka, Kacpra Górnika. Poszukuje go nawet policja. Obrażony przez aroganckiego kuzyna stryj, Wiesław Gabriel, komendant komisariatu na Dworcu Centralnym, umywa ręce. Wiadomość o kłopotach Kacpra dociera również do rodziny w Złotopolicach, wszyscy niepokoją się o marnotrawnego syna i wnuka. Ewa i Tomek są coraz bardziej w sobie zakochani, coraz częściej się spotykają. Babcia Eleonora czuje się już lepiej i ma dość leżenia w łóżku, więc po prostu ucieka ze szpitala. W domu zaskakuje Tomka i Ewę. W rodzinie Gabrielów narasta konflikt.
2018-03-02, 06:00 Złotopolscy, odc. 03: Odlotowa randka Logo Stopklatka TV
Waldemar Złotopolski spotyka się ze swoją dziewczyną Marcysią, która chętnie z nim żyje, ale nie ma zamiaru za niego wychodzić i prowadzić gospodarstwa. Zrozpaczony Waldemar zgłasza się do telewizyjnej "Randki w ciemno". Wiesław Gabriel dzięki detektywowi nawiązuje kontakt z Kacprem. Chłopak wydaje się być przestraszony, ale po paru godzinach odzywa się znowu do kuzyna. Tym razem już nie chce pomocy - niegrzecznie radzi wujkowi, by nie wtrącał się do spraw, które go przerastają.
2018-03-01, 06:40 Złotopolscy, odc. 02: Niebezpieczne powiązania Logo Stopklatka TV
Syn Eleonory, Wiesław Gabriel, komendant posterunku na Dworcu Centralnym, postanawia odszukać senatora Złotopolskiego, zanim oficjalnie zrobi to policja. Choć nikt z rodziny Gabrielów od lat nie utrzymywał kontaktów ze Złotopolskimi, Wiesław spotyka się ze swym kuzynem Markiem, by opowiedzieć mu o kłopotach Kacpra, o Buberze i o samochodzie nafaszerowanym narkotykami i bronią. Agata spotyka się z koleżanką pracującą w Urzędzie Gminy. Opowiada Alicji o planach Grubby i perspektywie zarobienia dużych pieniędzy.
2018-03-01, 06:00 Złotopolscy, odc. 01: Syn marnotrawny Logo Stopklatka TV
Agata spotyka się z ekscinkciarzem, Maksymilianem Grubbą, który chce wydobyć od niej wiadomości o działkach budowlanych w Warszawie oraz o tym, jakim sposobem można je kupić za ok. 10 proc. rzeczywistej wartości, czyli jak obejść formułę przetargu. Oszołomiona perspektywą milionów Agata postanawia "wejść w ten interes". Eleonora dostaje ataku - dzieci i wnuki zawożą ją do szpitala, gdzie będzie musiała zostać dłużej. Senator Złotopolski rozmawia z tajemniczym człowiekiem, z ktorym chciałby blisko współpracować. Zdradza mu, że Kacper Górniak to jego syn i opowiada o swoim pomyśle na uzdrowienie polskiej gospodarki.

Emisja w stacjach

Złotopolscy można obejrzeć w:

Emisje w: Stopklatka TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info