Reklama

Z pamiętnika lekarki godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Z pamiętnika lekarki będzie miała miejsce:

2018-04-07

08:00 Z pamiętnika lekarki: Mężczyźni to świnie, sez. 1, odc. 1 Logo Nowa TV
Doktor Gretchen Haase ma złamane serce, kilka kilogramów nadwagi i nadzieję na szczęśliwą odmianę losu. Na razie porzucona przez niewiernego narzeczonego wraca do rodzinnego domu, gdzie musi wysłuchiwać narzekań matki, Barbary, która chętnie widziałaby ją na ślubnym ołtarzu. Lekarka ze zmiennym szczęściem walczy też ze swoją największą namiętnością - jedzeniem. Za radą ojca Gretchen poświęca się robieniu kariery. W pracy nieoczekiwanie wikła się w miłosny trójkąt z dwoma kolegami ze szpitalnego oddziału - dawnym znajomym ze szkoły, ordynatorem Markiem Meierem i wrażliwym ginekologiem doktorem Mehdim Kaanem. Odtąd operacje, diety i dwaj interesujący mężczyźni stanowią codzienność doktor Haase.
Czas trwania: 44min. / Niemcy / 2008 / serial obyczajowy

2018-04-08

07:35 Z pamiętnika lekarki: Mężczyźni są najlepszym lekarstwem, sez. 1, odc. 2 Logo Nowa TV
Zbliża się rocznica ślubu rodziców Gretchen. Haase ma mało czasu, by znaleźć partnera na tę uroczystość. Przyjaciółka umawia ją na randkę w ciemno, ale kandydat okazuje się niezbyt interesujący, a Gretchen nie dość zdesperowana, by zrezygnować z poszukiwań lepszej partii. Chętnie zaprosiłaby doktora Meiera, ale on upodobał ją sobie na obiekt swoich żartów, z kolei doktor Kaan wydaje się ignorować jej osobę. Na domiar złego na oddział trafia była partnerka ordynatora, Nina, która uległa nieszczęśliwemu wypadkowi. Dzięki temu Gretchen poznaje kilka ważnych szczegółów z życia swojego dawnego ukochanego. Tego samego dnia lekarka bierze udział w swojej pierwszej operacji, której obiektem jest męskie przyrodzenie.
Czas trwania: 45min. / Niemcy / 2008 / serial obyczajowy

2018-04-14

08:00 Z pamiętnika lekarki: Czy jestem gruba?, sez. 1, odc. 3 Logo Nowa TV
Gretchen bierze udział w testach nowych tabletek na odchudzanie w nadziei, że pomogą one zrzucić kilka kilogramów przed imprezą bikini na basenie. Lekarka chce dobrze wypaść przed Markiem. Prowadzący badania doktor Sandstorm ignoruje poważne efekty uboczne, które wywołuje nowe lekarstwo. W efekcie Gretchen musi ratować nie tylko siebie, lecz także 20 innych osób, które uczestniczyły w eksperymencie. Jedynie doktor Kaan uważa, że Haase wygląda idealnie i nie musi nic zmieniać. W tym samym czasie matka Gretchen odkrywa, że jej mąż ma romans z autorką romansideł.
Czas trwania: 44min. / Niemcy / 2008 / serial obyczajowy
Reklama

2018-04-15

07:35 Z pamiętnika lekarki: Marc chce seksu, sez. 1, odc. 4 Logo Nowa TV
W drodze do domu Marca Gretchen udziela pomocy ofiarom wypadku samochodowego. Oboje muszą zapomnieć o spotkaniu, które z dużym prawdopodobieństwem zakończyłoby się w łóżku. W pracy lekarze nie są w stanie ukrywać swojej fascynacji. Na kursie pierwszej pomocy Kaan zaczyna otwarcie rywalizować z Markiem o uwagę Gretchen. Z kolei kochanka Meiera, pielęgniarka Gaby, knuje przeciwko Haase intrygę, by ją skompromitować. Matka Gretchen podejmuje walkę o ratowanie swojego małżeństwa. Pisarka Elke Fisher wydaje się jej trudnym przeciwnikiem.
Czas trwania: 44min. / Niemcy / 2008 / serial obyczajowy

2018-04-21

08:00 Z pamiętnika lekarki: Doktor Kaan jest milutki!, sez. 1, odc. 5 Logo Nowa TV
Haase odkrywa, że doktor Kaan może i uchodzi za dziwaka, lecz ma dobre serce. Lekarz udziela nieodpłatnej pomocy osobom, których nie stać na leczenie. Gretchen i doktor Hassmann, neurochirurg, operują Jenny, dziewczynę z nizin społecznych, która ukradła lekarce portfel. Gaby obmyśla plan, jak usidlić Meiera. Wpada na pewien pomysł. Barbara zapisuje się z córką na zajęcia z fitnessu, by podnieść swoją atrakcyjność w oczach męża. W ośrodku zdrowia wpada na kochankę męża, Elke. Wynikają z tego duże kłopoty, gdyż Gretchen nie umie trzymać języka za zębami.
Czas trwania: 44min. / Niemcy / 2008 / serial obyczajowy

2018-04-22

07:35 Z pamiętnika lekarki: Kobiety na balu lekarzy, sez. 1, odc. 6 Logo Nowa TV
Gretchen odkrywa, że doktor Kaan nie jest singlem, dlatego nie zamierza mu towarzyszyć na uroczystej gali dla lekarzy. Gdy jednak odkrywa, że jego zaproszenie przyjęła doktor Hassmann zmienia zdanie i zjawia się na uroczystości. Wynikają z tego same kłopoty. Personel szpitala św. Elżbiety zostaje uwikłany w handel narkotykami. W tym czasie matka Gretchen uświadamia sobie, że nie może zmusić swojego męża, by znów ją pokochał. Podejmuje trudną decyzję.
Czas trwania: 43min. / Niemcy / 2008 / serial obyczajowy

2018-04-28

07:55 Z pamiętnika lekarki: Zakonnice też są kobietami, sez. 1, odc. 7 Logo Nowa TV
Gretchen i doktor Kaan zbliżają się do siebie. Mimo to kobieta nie potrafi powstrzymać się przed nieustannym porównywaniem się z jego byłą ukochaną. Tłumione kompleksy sprawiają, że może chwilowo zapomnieć o diecie. Na oddział trafia ciężarna zakonnica ze złamaną nogą. Nagle kobieta zaczyna rodzić. Meier w drodze wyjątku wyraża więc zgodę na to, by na chirurgii pomagał doktor Kaan. Barbara zapisuje się na jazdę konną. Dzięki nowemu hobby nie tylko zapomina o samotności, lecz także poznaje przystojnego chirurga plastycznego. Niewierny mąż robi się zazdrosny o jej nowego znajomego.
Czas trwania: 44min. / Niemcy / 2008 / serial obyczajowy

2018-04-29

07:35 Z pamiętnika lekarki, sez. 1, odc. 8 Logo Nowa TV
Podsumowanie pierwszego sezonu. Doktor Haase podołała wielu wyzwaniom zawodowym, ale jej życie prywatne nie należy do udanych. Lekarka musi zdecydować, który z mężczyzn - doktorem Kaanem czy Meierem - na dłużej zagości w jej sercu. I czy - jeśli tak się stanie - rzeczywiście jeden z nich okaże się księciem z bajki. Nie zabraknie wzruszeń, drobnych kłamstewek i łez szczęścia.
Czas trwania: 45min. / Niemcy / 2008 / serial obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Z pamiętnika lekarki. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Z pamiętnika lekarki w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje Z pamiętnika lekarki

Emisja Z pamiętnika lekarki miała miejsce:

2018-03-13, 07:35 Z pamiętnika lekarki, sez. 3, odc. 8 Logo Nowa TV
Kolejny raz doktor Haase przeżywa miłosne rozterki. Dla odmiany jednak wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują tylko jednego mężczyznę, na którego widok serce Gretchen bije mocniej. Obiekt jej westchnień jest dla niej niestety nieosiągalny i lekarka powoli oswaja się z porażką. Tymczasem do szpitala trafia była wychowawczyni przedszkolna, pani Schnippel. Kobieta miała nieszczęśliwy wypadek. Okazuje się, że starsza pani zna wstydliwy sekret doktora Meiera jeszcze z czasów dzieciństwa.
2018-03-12, 13:30 Z pamiętnika lekarki, sez. 3, odc. 8 Logo Nowa TV
2018-03-12, 07:30 Z pamiętnika lekarki, sez. 3, odc. 7 Logo Nowa TV
Marc otrzymuje ofertę pracy jako szef chirurgii w Nordstadt Hospital. To dla niego szansa na sławę i pieniądze. Gretchen wtyka nos w nie swoje sprawy i w wyniku nieporozumienia profesor dochodzi do wniosku, że ona i Marc mają ze sobą dziecko. Jakby na to nie patrzeć, doskonale pasowałoby to do jego "przyjaznej rodzinie" polityki. Gretchen nie daje się długo prosić i razem z Markiem udają szczęśliwą rodzinę. Sytuacja wymyka się spod kontroli, jednak tym razem nie jest to winą dr Haase. Nowy pacjent, lekarz ze strzałą w piersi i pasożytami w pęcherzu, odmawia leczenia, które wymagałoby jakichkolwiek wydatków. Jego podopieczni z programu "Lekarze bez granic" potrzebują pieniędzy bardziej niż on.
2018-03-09, 13:30 Z pamiętnika lekarki, sez. 3, odc. 7 Logo Nowa TV
2018-03-09, 07:30 Z pamiętnika lekarki, sez. 3, odc. 6 Logo Nowa TV
Doktor Cedric Stier, były kolega Meiera ze szkoły, wnosi do szpitala atmosferę rywalizacji. Żona jednego z pacjentów, Silvi, ma wyrazić zgodę na pobranie organów od męża. Takie postawienie sprawy wywołuje otwartą wojnę między Sitierem a Markiem. W konflikt zostaje uwikłana także Gretchen, która ma osobiste powody, by prezentować określone stanowisko w sprawie. Okazuje się, że lekarka nagle zapragnęła stać się chirurgiem z prawdziwego zdarzenia. Co oznacza opanowanie i pełen profesjonalizm. Tuż przed planowaną operacją na wizerunku chłodnej pani doktor pojawiają się rysy...
2018-03-08, 13:35 Z pamiętnika lekarki, sez. 3, odc. 6 Logo Nowa TV
2018-03-08, 07:35 Z pamiętnika lekarki, sez. 3, odc. 5 Logo Nowa TV
Do szpitala trafia pacjent, który prawdopodobnie padł ofiarą eksperymentu medycznego. Prywatne sledztwo Haase ujawia, że w sprawę są zamieszani studenci związani z doktorem Maurice'em. Wspólnie z Hassemann postanawia odkryć prawdę. Gdy próbuje zdobyć dowody dzięki badaniom DNA, w tym czasie koleżanka próbuje zbliżyć się do młodych lekarzy. Jest na tyle skuteczna, że z jednym z nich ląduje w łóżku.
Reklama
2018-03-07, 13:35 Z pamiętnika lekarki, sez. 3, odc. 5 Logo Nowa TV
2018-03-07, 07:35 Z pamiętnika lekarki, sez. 3, odc. 4 Logo Nowa TV
Sebastian, szkolny przyjaciel Gretchen, już w dzieciństwie marzył o skonstruowaniu wehikułu czasu. Po kursie fizyki udaje mu się doprowadzić do przełomu - wywołuje eksplozję i z powodu obrażeń oka trafia do Elisabeth Hospital. Gretchen, której życie zmienia się właśnie w prawdziwy koszmar, sama chętnie wyruszyłaby teraz w podróż w czasie. Monika, ciężarna policjantka z Brandenburga, prosi lekarkę, aby zgodziła się zostać przynętą. Tymczasem Marc żałuje, że pozwolił uczuciom wziąć nad sobą górę. Przez jego SMS profesor Haase i jego żona zaczynają się obawiać, że dr Meier stanowi zagrożenie dla małżeństwa ich córki. Te obawy nie są wcale tak dalekie od prawdy.
2018-03-06, 13:35 Z pamiętnika lekarki, sez. 3, odc. 4 Logo Nowa TV
2018-03-06, 07:30 Z pamiętnika lekarki, sez. 3, odc. 3 Logo Nowa TV
Kobieta i dwaj mężczyźni - to sytuacja dobrze znana Gretchen. W domu czeka na nią mąż, w szpitalu zaś doktor Meier. Z każdym wiążą się inne rozterki. Gdyby Haase już teraz wiedziała, że poślubiła oszusta, to ułatwiłoby jej podjęcie decyzji, a tak Gretchen zaczyna trenować, by zrobić wrażenie na mężu, gdy będą sam na sam. W rzeczywistości jednak wstydzi się swojego ciała. Marc też chce się do niej zbliżyć. Na domiar złego pielęgniarka Sabine działa lekarce na nerwy.
2018-03-05, 13:35 Z pamiętnika lekarki, sez. 3, odc. 3 Logo Nowa TV
2018-03-05, 07:30 Z pamiętnika lekarki, sez. 3, odc. 2 Logo Nowa TV
Dr Gretchen Haase i milioner Alexis von Buren ledwo zdążyli wypowiedzieć sakramentalne "tak", kiedy w kościele wybuchła epidemia. Zamiast miesiąca miodowego nowożeńców czeka kwarantanna w Elisabeth Hospital. Nad tą nagłą pandemią zapanować ma ginekolog dr Kaan, jednak sytuacja szybko wymyka mu się spod kontroli. Patolog dr Gummersbach wpada na trop potencjalnego nosiciela. Gretchen uprzedza dr. Marca Meiera i sama przeprowadza badania. Nie chce przecież spędzić swojej drugiej nocy poślubnej w towarzystwie Marca, w sześcioosobowej sali. Być może jednak ta sytuacja nie jest dla niej wcale tak przykra. Pomiędzy dwojgiem lekarzy aż iskrzy.
2018-03-02, 12:50 Z pamiętnika lekarki, sez. 3, odc. 2 Logo Nowa TV
2018-03-02, 11:45 Z pamiętnika lekarki, sez. 3, odc. 1 Logo Nowa TV
2018-03-01, 12:50 Z pamiętnika lekarki, sez. 3, odc. 1 Logo Nowa TV
2018-03-01, 11:50 Z pamiętnika lekarki, sez. 2, odc. 8 Logo Nowa TV
Relacje Haase z mężczyznami przypominają rozgrywki sportowe, łącznie z wymianą koszulek. Tym razem przeciwników jest trzech, a jej wybranek jak się okazuje skrywa pewien wstydliwy sekret. Przyjaciółka Gina stawia Haase tarota, by odkryć przed nią przyszłość. Ostatni odcinek serii obfitować będzie w intrygi i nieczyste zagrywki. Z całej historii taka nauka, że uczucia trzeba trzymać z dala od ołtarza, a małżeństwo powinno być karane.
2018-02-28, 13:00 Z pamiętnika lekarki, sez. 2, odc. 8 Logo Nowa TV
2018-02-28, 11:55 Z pamiętnika lekarki, sez. 2, odc. 7 Logo Nowa TV
Gretchen jest zakochana. Oczywiście w jej wypadku to nic nowego. Nadal w grze są trzej panowie, a może nawet na horyzoncie pojawi się czwarty. W towarzystwie jednego z nich Haase wybierze się do Las Vegas, nie wiadomo jednak, czy zamierza tam spróbować szczęścia w kasynie czy wziąć szybki ślub. Gabi dokona przerażającego odkrycia, które jest związane z mężczyzną o imieniu Kalle. Nie zabraknie seksu, trzech propozycji małżeństwa, tajemniczej plantacji marihuany - ale niestety nie oznacza to szczęśliwego zakończenia.
2018-02-27, 12:55 Z pamiętnika lekarki, sez. 2, odc. 7 Logo Nowa TV
2018-02-27, 11:55 Z pamiętnika lekarki, sez. 2, odc. 6 Logo Nowa TV
Do szpitala trafia matka Meiera Elke Fischer. Powód to wrzody żołądka. Jedyne, co teraz trzeba schorowanej kobiecie to pomoc syna lekarza. W tym czasie Gretchen znowu przenosi się w świat swoich fantazji. Tym razem jednak snuje rozważania na temat powieści "Dr. Rogelt" i swojej roli w przedstawionej tam historii miłosnej. Codzienność jednak szybko sprowadza ją na ziemię, gdy znów ma okazję cieszyć się obecnością Alexisa.
2018-02-26, 12:55 Z pamiętnika lekarki, sez. 2, odc. 6 Logo Nowa TV
Reklama
2018-02-26, 11:55 Z pamiętnika lekarki, sez. 2, odc. 5 Logo Nowa TV
W przeciwieństwie do Heidi Klum Gretchen nie przepada za rywalizacją. Ma pecha, gdyż doktor Knechtlsdorfer, z którym ubiega się o posadę starszego asystenta, wprost to uwielbia. Lekarz nie cofnie się przed najgorszą podłością, byle tylko zdobyć upragnione stanowisko. Polem bitwy staje przypadek chorego na raka pacjenta. By wzbudzić w sobie wolę walki, Gretchen próbuje przypomnieć sobie traumatyczne zdarzenie ze swojej młodości, przez które unika konfrontacji jak ognia. W jej życiu pojawia się bogacz, który ma ochotę na bliższą znajomość. Będzie się działo!
2018-02-23, 13:00 Z pamiętnika lekarki, sez. 2, odc. 5 Logo Nowa TV
2018-02-23, 11:55 Z pamiętnika lekarki, sez. 2, odc. 4 Logo Nowa TV
Haase ratuje życie chłopcu choremu na nerki. Sukces nie zagłusza w niej chęci poznania odpowiedzi na pytanie, czy seks pod prysznicem jest wygodny. Lekarka jak miliony innych kobiet na całym świecie chciałaby wreszcie rozwiać swoje wątpliwości w tej kwestii. Najlepiej w praktyce, lecz z kim? Na myśl przychodzą jej dwaj kandydaci. Nikt nie domyśla się, że zdolna lekarka miewa takie rozterki. Cóż, pozory mylą.
2018-02-22, 12:55 Z pamiętnika lekarki, sez. 2, odc. 4 Logo Nowa TV
2018-02-22, 11:55 Z pamiętnika lekarki, sez. 2, odc. 3 Logo Nowa TV
Zwykły dzień doktor Haase zaczyna od śniadania. Później należy sprawdzić, co u doktora Meiera i kontynuować wojnę z pielęgniarką Gabi. Potem drugie śniadanie. W planie dnia upokorzenie ze strony chorego na raka pacjenta i rozmowa z matką o jej dużo młodszym partnerze o artystycznej duszy. Informacja o zostaniu druhną wyprowadza Gretchen z równowagi na tyle, że lekarka znów zapomina o diecie. Nadchodzi czas na lunch, ciastko i kawę, a zaraz po nich drugi lunch. Po tych wszystkich rewelacjach Haase nie ma siły pocieszać doktora Kaana, który poznał nieciekawe fakty z życia swojej żony. Lekarka rezygnuje więc z kolacji.
2018-02-21, 13:00 Z pamiętnika lekarki, sez. 2, odc. 3 Logo Nowa TV
2018-02-21, 11:55 Z pamiętnika lekarki, sez. 2, odc. 2 Logo Nowa TV
Doktor Meier łamie serce Gretchen, gdyż nie rezygnuje ze ślubu z pielęgniarką Gabi. Lekarka potrzebuje męskiego ramienia, by się wypłakać, lecz niestety nie ma co liczyć na ginekologa Kaana. Może mieć tylko nadzieję, że doktor odejdzie dla niej od żony. Jakby kłopotów było mało przyjaciółka Haase zapada na raka i nie zgadza się na leczenie. W życiu lekarki pojawia się też zamożny Alexis von Buren, który jest nią wyraźnie zainteresowany. Podczas oglądania paczka chusteczek i pudełko czekoladek są wskazane, gdyż zapowiada się naprawdę wzruszający odcinek.
2018-02-20, 12:55 Z pamiętnika lekarki, sez. 2, odc. 2 Logo Nowa TV
2018-02-20, 11:55 Z pamiętnika lekarki, sez. 2, odc. 1 Logo Nowa TV
2018-02-19, 12:55 Z pamiętnika lekarki, sez. 2, odc. 1 Logo Nowa TV
2018-02-19, 11:50 Z pamiętnika lekarki, sez. 1, odc. 8 Logo Nowa TV
2018-02-16, 13:05 Z pamiętnika lekarki, sez. 1, odc. 8 Logo Nowa TV
2018-02-16, 12:10 Z pamiętnika lekarki: Zakonnice też są kobietami, sez. 1, odc. 7 Logo Nowa TV

Emisje archiwalne Z pamiętnika lekarki

Emisja Z pamiętnika lekarki miała miejsce:

2018-02-15, 13:05 Z pamiętnika lekarki: Zakonnice też są kobietami, sez. 1, odc. 7 Logo Nowa TV
2018-02-15, 12:10 Z pamiętnika lekarki: Kobiety na balu lekarzy, sez. 1, odc. 6 Logo Nowa TV
2018-02-14, 13:05 Z pamiętnika lekarki: Kobiety na balu lekarzy, sez. 1, odc. 6 Logo Nowa TV
2018-02-14, 12:10 Z pamiętnika lekarki: Doktor Kaan jest milutki!, sez. 1, odc. 5 Logo Nowa TV
2018-02-13, 13:05 Z pamiętnika lekarki: Doktor Kaan jest milutki!, sez. 1, odc. 5 Logo Nowa TV
2018-02-13, 12:10 Z pamiętnika lekarki: Marc chce seksu, sez. 1, odc. 4 Logo Nowa TV
2018-02-12, 13:00 Z pamiętnika lekarki: Marc chce seksu, sez. 1, odc. 4 Logo Nowa TV
2018-02-12, 12:00 Z pamiętnika lekarki: Czy jestem gruba?, sez. 1, odc. 3 Logo Nowa TV
2018-02-09, 13:00 Z pamiętnika lekarki: Czy jestem gruba?, sez. 1, odc. 3 Logo Nowa TV
2018-02-09, 12:00 Z pamiętnika lekarki: Mężczyźni są najlepszym lekarstwem, sez. 1, odc. 2 Logo Nowa TV

Emisja w stacjach

Z pamiętnika lekarki można obejrzeć w:

Emisje w: Nowa TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info