Reklama

Zasadzka na restaurację godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Zasadzka na restaurację będzie miała miejsce:

2018-03-22

21:15 Zasadzka na restaurację, odc. 1/13 Logo Food Network
Willie zostaje wezwany, żeby pomóc Mike’owi, właścicielowi i szefowi kuchni w restauracji Trends w Staten Island w Stanie Nowy Jork. Biznes upada, więc Mike skazany jest na łaskę personelu, który wymknął mu się spod kontroli. Sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana, ponieważ Nick, jego syn, a zarazem manager restauracji często nie pojawia się w pracy zamiast dawać reszcie dobry przykład. Mike marzy o tym, że któregoś dnia przekaże synowi restaurację. Jednak jeśli Willie nie zdoła zmobilizować chłopaka do pracy, niedługo nie będzie co dziedziczyć. Willie Degel znany jest z tego, że swoje restauracje trzyma silną ręką. Jego metoda to kamery, które pokazują każdy centymetr restauracji. Dzięki temu Willie ma na oku lokal, obsługę oraz klientów. W „Zasadzce na restaurację” Willie prezentuje swoje sposoby właścicielom podupadających restauracji, którzy próbują odkryć problemy swoich firm i szukają dla nich ratunku.
/ USA / program

2018-03-24

01:15 Zasadzka na restaurację, odc. 1/13 Logo Food Network
USA program

2018-03-25

16:15 Zasadzka na restaurację, odc. 1/13 Logo Food Network
USA program
Reklama

2018-03-29

21:15 Zasadzka na restaurację, odc. 2/13 Logo Food Network
Willie ma pomóc Tomowi, dumnemu właścicielowi restauracji Nauna’s Bella Casa, który przez ostatnie 24 lata stworzył atrakcyjną knajpkę w Montclair w Stanie New Jersey. Dziś 45-letni właściciel chce się trochę wycofać z tego wymagającego biznesu, żeby założyć rodzinę. Tom zgłosił się do Willie’ego, żeby pomógł mu dowiedzieć się, co jego personel robi, kiedy nie ma go w restauracji i dlaczego traci klientów. Czy Tom zdoła uratować dobre imię swojej restauracji, zanim będzie za późno? Willie Degel znany jest z tego, że swoje restauracje trzyma silną ręką. Jego metoda to kamery, które pokazują każdy centymetr restauracji. Dzięki temu Willie ma na oku lokal, obsługę oraz klientów. W „Zasadzce na restaurację” Willie prezentuje swoje sposoby właścicielom podupadających restauracji, którzy próbują odkryć problemy swoich firm i szukają dla nich ratunku.
/ USA / program

2018-03-31

01:15 Zasadzka na restaurację, odc. 2/13 Logo Food Network
USA program

2018-04-05

21:15 Zasadzka na restaurację, odc. 3/13 Logo Food Network
Willie znowu jest w swoim żywiole. Ma obserwować Oakwood Diner w Staten Island. Właściciel restauracji, Mike Jr pracuje w biznesie restauracyjnym całe swoje życie. Mike poszedł w ślady swojego ojca i 2,5 roku temu przejął dobrze prosperujące Oakwood Diner. Mike przejął też niezdyscyplinowany personel, który traktuje lokal jak swój salon i odstrasza klientów niegrzecznym i niewłaściwym zachowaniem. Willie Degel znany jest z tego, że swoje restauracje trzyma silną ręką. Jego metoda to kamery, które pokazują każdy centymetr restauracji. Dzięki temu Willie ma na oku lokal, obsługę oraz klientów. W „Zasadzce na restaurację” Willie prezentuje swoje sposoby właścicielom podupadających restauracji, którzy próbują odkryć problemy swoich firm i szukają dla nich ratunku.
/ USA / program

2018-04-07

01:15 Zasadzka na restaurację, odc. 3/13 Logo Food Network
USA program

2018-04-08

16:15 Zasadzka na restaurację, odc. 3/13 Logo Food Network
USA program

2018-04-19

21:15 Zasadzka na restaurację, odc. 4/13 Logo Food Network
Po pomoc do Willie’ego zgłosiła się Melissa O’Connell, żona, matka oraz właścicielka The Pepper Jack Grill w Staten Island w stanie Nowy Jork. Melissa traktuje swój personel jak rodzinę i jak w każdej rodzinie pełno tu dysfunkcji. Ich sprzeczki, picie alkoholu oraz nieprofesjonalne zachowanie odstraszają klientów i szkodzą restauracji. Mimo problemów Melissa nie chce zrezygnować z biznesu, bo obiecała to młodszej córce. Jednak jeśli Willie jej nie pomoże, być może Melissa będzie zmuszona zamknąć interes. Willie Degel znany jest z tego, że swoje restauracje trzyma silną ręką. Jego metoda to kamery, które pokazują każdy centymetr restauracji. Dzięki temu Willie ma na oku lokal, obsługę oraz klientów. W „Zasadzce na restaurację” Willie prezentuje swoje sposoby właścicielom podupadających restauracji, którzy próbują odkryć problemy swoich firm i szukają dla nich ratunku.
/ USA / program

2018-04-26

21:15 Zasadzka na restaurację, odc. 5/13 Logo Food Network
Willie pomaga Nickowi, właścicielowi Pita Grill w Hoboken w stanie New Jersey. Nick ostatnio osiągnął cel życia – został współwłaścicielem małej restauracji opartej na franczyzie. Nick zainwestował wszystkie pieniądze w ten biznes i liczy na to, że mu się powiedzie. Jednakże niesforny personel , bardziej zainteresowany zabawą niż obsługą klientów, może zniszczyć jego marzenia i pozbawić go wszystkiego. Willie to ostatnia nadzieja Nicka. Jeśli on mu nie może, to Pita Grill będzie musiało się zamknąć na dobre. Willie Degel znany jest z tego, że swoje restauracje trzyma silną ręką. Jego metoda to kamery, które pokazują każdy centymetr restauracji. Dzięki temu Willie ma na oku lokal, obsługę oraz klientów. W „Zasadzce na restaurację” Willie prezentuje swoje sposoby właścicielom podupadających restauracji, którzy próbują odkryć problemy swoich firm i szukają dla nich ratunku.
/ USA / program

2018-04-28

01:15 Zasadzka na restaurację, odc. 5/13 Logo Food Network
USA program

2018-04-29

16:15 Zasadzka na restaurację, odc. 5/13 Logo Food Network
USA program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Zasadzka na restaurację. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Zasadzka na restaurację w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Poprzednie emisje Zasadzka na restaurację

Emisja Zasadzka na restaurację miała miejsce:

2018-03-17, 01:15 Zasadzka na restaurację, odc. 6 Logo Food Network
Willie Degel jedzie do Las Vegas, żeby pomóc właścicielom Bar + Bistro - restauracji, która została zbudowana przy galerii. Małżeństwo Wes i Debra kochają swój lokal, ale za grosz nie mają pojęcia o prowadzeniu restauracji. Dwóch poprzednich szefów kuchni zrobiło naszą parę w balona, postanowili więc zwrócić się do Willie’ego po pomoc. Tajna ekipa musi odkryć główne problemy Bar + Bistro i nauczyć właścicieli, jak naprowadzić statek na właściwy kurs. Czy Willie w tym przypadku też pokaże swój geniusz, czy może Bar + Bistro jest skazana na porażkę? Willie Degel znany jest z tego, że swoje restauracje trzyma silną ręką. Jego metoda to kamery, które pokazują każdy centymetr restauracji. Dzięki temu Willie ma na oku lokal, obsługę oraz klientów. W „Zasadzce na restaurację” Willie prezentuje swoje sposoby właścicielom podupadających restauracji, którzy próbują odkryć problemy swoich firm i szukają dla nich ratunku.
2018-03-15, 21:15 Zasadzka na restaurację, odc. 6 Logo Food Network
2018-03-11, 16:15 Zasadzka na restaurację, odc. 5/6 Logo Food Network
Willie Degel jedzie do restauracji Willy Parker’s w Williston Park w stanie Nowy Jork i odkrywa, że największym jej problemem są właściciele restauracji, prywatnie bracia. Ich spory i kłótnie pogrążają firmę. Jeśli prowokacja Willie’ego nie rozwiąże problemów, nic nie zostanie ani z marzenia braci o sukcesie restauracji, ani z ich oszczędności. Willie Degel znany jest z tego, że swoje restauracje trzyma silną ręką. Jego metoda to kamery, które pokazują każdy centymetr restauracji. Dzięki temu Willie ma na oku lokal, obsługę oraz klientów. W „Zasadzce na restaurację” Willie prezentuje swoje sposoby właścicielom podupadających restauracji, którzy próbują odkryć problemy swoich firm i szukają dla nich ratunku.
Reklama
2018-03-10, 01:15 Zasadzka na restaurację, odc. 5/6 Logo Food Network
2018-03-08, 21:15 Zasadzka na restaurację, odc. 5/6 Logo Food Network
2018-03-04, 16:15 Zasadzka na restaurację, odc. 4/6 Logo Food Network
Willie Degel jedzie do pizzerii Agnello’s w Nowym Jorku. Musi pomóc królom pizzy pogodzić się z ich parterami biznesowymi. Doświadczona wieloma poważnymi chorobami właścicielka zwraca się do Williego, żeby pomógł jej rodzinie razem pracować i dalej budować rodzinny interes. Willie musi skorzystać z pomocy swojej ekipy, żeby dowiedzieć się, gdzie tkwi problem restauracji i pozbyć się wichrzycieli, którzy mącą w rodzinnych relacjach. Willie Degel znany jest z tego, że swoje restauracje trzyma silną ręką. Jego metoda to kamery, które pokazują każdy centymetr restauracji. Dzięki temu Willie ma na oku lokal, obsługę oraz klientów. W „Zasadzce na restaurację” Willie prezentuje swoje sposoby właścicielom podupadających restauracji, którzy próbują odkryć problemy swoich firm i szukają dla nich ratunku.
2018-03-03, 01:15 Zasadzka na restaurację, odc. 4/6 Logo Food Network
2018-03-01, 21:15 Zasadzka na restaurację, odc. 4/6 Logo Food Network
2018-02-25, 16:15 Zasadzka na restaurację, odc. 3/6 Logo Food Network
Jedną z pierwszych rzeczy, jakie odkrywa Willie Degel po przyjedzie do restauracji Mt. Ivy Cafe w miejscowości Pomona w stanie Nowy Jork, jest to, że problemem nie jest personel, ale właścicielka. Próbuje zedrzeć z klientów pieniądze, a to może oznaczać upadek firmy. Chyba że Willie’emu uda się znaleźć nowego menadżera i przyciągnąć młodszą klientelę. Czy prowokacja Willie’ego pokaże, z czego wynika upadek restauracji, czy może nie ma już nadziei dla Mt. Ivy Cafe? Willie Degel znany jest z tego, że swoje restauracje trzyma silną ręką. Jego metoda to kamery, które pokazują każdy centymetr restauracji. Dzięki temu Willie ma na oku lokal, obsługę oraz klientów. W „Zasadzce na restaurację” Willie prezentuje swoje sposoby właścicielom podupadających restauracji, którzy próbują odkryć problemy swoich firm i szukają dla nich ratunku.
2018-02-24, 01:15 Zasadzka na restaurację, odc. 3/6 Logo Food Network
2018-02-22, 21:15 Zasadzka na restaurację, odc. 3/6 Logo Food Network
2018-02-18, 16:15 Zasadzka na restaurację, odc. 2/6 Logo Food Network
W Baronii w stanie Nowy Jork, Willie Degel wystawi swoje umiejętności i wiedzę na prawdziwą próbę. Willie będzie próbował ocalić od upadku restaurację Lexington Grille and Pub, w której panoszy się rozbrykany personel, nad którym nikt nie ma kontroli. Po wielu latach urodzaju restauracja zaczyna tracić pieniądze i Willie chce się dowiedzieć dlaczego. On i jego ekipa przygotowują tajną zasadzkę, żeby odkryć, gdzie wyciekają pieniądze. Czy uda mu się zatrzymać to szaleństwo, zanim interes upadnie? Willie Degel znany jest z tego, że swoje restauracje trzyma silną ręką. Jego metoda to kamery, które pokazują każdy centymetr restauracji. Dzięki temu Willie ma na oku lokal, obsługę oraz klientów. W „Zasadzce na restaurację” Willie prezentuje swoje sposoby właścicielom podupadających restauracji, którzy próbują odkryć problemy swoich firm i szukają dla nich ratunku.
2018-02-17, 01:15 Zasadzka na restaurację, odc. 2/6 Logo Food Network

Emisje archiwalne Zasadzka na restaurację

Emisja Zasadzka na restaurację miała miejsce:

2018-02-15, 21:15 Zasadzka na restaurację, odc. 2/6 Logo Food Network
2018-02-11, 16:15 Zasadzka na restaurację, odc. 1/6 Logo Food Network
2018-02-10, 01:15 Zasadzka na restaurację, odc. 1/6 Logo Food Network
2018-02-08, 21:15 Zasadzka na restaurację, odc. 1/6 Logo Food Network
2017-09-30, 18:00 Zasadzka na restaurację, odc. 13 Logo Food Network
Reklama
2017-09-27, 21:00 Zasadzka na restaurację, odc. 13 Logo Food Network
2017-09-23, 18:00 Zasadzka na restaurację, odc. 12/13 Logo Food Network
2017-09-20, 21:00 Zasadzka na restaurację, odc. 12/13 Logo Food Network
2017-09-16, 18:00 Zasadzka na restaurację, odc. 11/13 Logo Food Network
2017-09-13, 21:00 Zasadzka na restaurację, odc. 11/13 Logo Food Network
2017-09-09, 18:00 Zasadzka na restaurację, odc. 10/13 Logo Food Network
2017-09-06, 21:00 Zasadzka na restaurację, odc. 10/13 Logo Food Network
2017-09-02, 18:00 Zasadzka na restaurację, odc. 9/13 Logo Food Network
2017-09-02, 01:01 Zasadzka na restaurację, odc. 5/6 Logo Food Network
2017-09-02, 00:00 Zasadzka na restaurację, odc. 10/13 Logo Food Network
2017-09-01, 12:00 Zasadzka na restaurację, odc. 9/13 Logo Food Network
2017-09-01, 00:00 Zasadzka na restaurację, odc. 9/13 Logo Food Network
2017-08-31, 12:00 Zasadzka na restaurację, odc. 8/13 Logo Food Network
2017-08-31, 00:00 Zasadzka na restaurację, odc. 8/13 Logo Food Network
2017-08-30, 21:00 Zasadzka na restaurację, odc. 9/13 Logo Food Network
2017-08-30, 12:00 Zasadzka na restaurację, odc. 7/13 Logo Food Network
2017-08-30, 00:00 Zasadzka na restaurację, odc. 7/13 Logo Food Network
2017-08-29, 12:00 Zasadzka na restaurację, odc. 6/13 Logo Food Network
2017-08-29, 00:00 Zasadzka na restaurację, odc. 6/13 Logo Food Network
2017-08-28, 12:00 Zasadzka na restaurację, odc. 5/13 Logo Food Network

Emisja w stacjach

Zasadzka na restaurację można obejrzeć w:

Emisje w: Food Network

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info