Reklama

Zawodowi handlarze godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Zawodowi handlarze będzie miała miejsce:

2018-07-01

21:00 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 5/12 Logo TVN Turbo
Handel samochodami ma różne oblicza - import luksusowych aut na zamówienie, komisowa sprzedaż popularnych modeli osobowych, walka na rynku pojazdów użytkowych. Nasze kamery będą towarzyszyć osobom parającym się tymi zajęciami - poznamy kulisy ich pracy oraz pokażemy całą drogę, jaką przebywa auto zanim trafi do klienta. W drugiej serii programu wraz z Robertem i "Wąskim" udamy się do Japonii - motoryzacyjny klimat tego kraju jest wart bliższego poznania. Sprawdzimy też, jak idzie interes jednemu z największych łódzkich komisów aut osobowych oraz poznamy Jacka z Garwolina, obracającego pojazdami o nieco większych gabarytach. Do Garwolina przyjedzie klient na busa ze Szwajcarii - Jacek wliczył już sobie w koszty wymianę skrzyni biegów, ale nie spodziewa się, że podczas oględzin silnik zacznie nierówno pracować. W Łodzi Wojtek spotka się z klientem szukającym samochodu, którym jego żona będzie wozić psy - budżet określony na 10-20 tysięcy złotych pozwala na stosunkowo duży wybór. Zaproponowany przez komisanta Volkswagen Golf wzbudzi wątpliwości kupującego - 11-letnie auto legitymuje się przebiegiem zaledwie około 50 tysięcy kilometrów. Robert i "Wąski" szykują się do targów motoryzacyjnych - jedną z perełek ich stoiska ma być Mercedes klasy G. Chłopaki szukają sposobu na przyciągnięcie uwagi klientów - dobrym pomysłem wydaje się przekopanie się "Gelendą" przez zabłocone wyrobisko.
/ Polska / program motoryzacyjny
21:45 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 6/12 Logo TVN Turbo
Handel samochodami ma różne oblicza - import luksusowych aut na zamówienie, komisowa sprzedaż popularnych modeli osobowych, walka na rynku pojazdów użytkowych. Nasze kamery będą towarzyszyć osobom parającym się tymi zajęciami - poznamy kulisy ich pracy oraz pokażemy całą drogę, jaką przebywa auto zanim trafi do klienta. W drugiej serii programu wraz z Robertem i "Wąskim" udamy się do Japonii - motoryzacyjny klimat tego kraju jest wart bliższego poznania. Sprawdzimy też, jak idzie interes jednemu z największych łódzkich komisów aut osobowych oraz poznamy Jacka z Garwolina, obracającego pojazdami o nieco większych gabarytach. W Łodzi młoda klientka będzie chciała pozostawić w rozliczeniu 2.5–litrowego Forda Cougara - w zamian wymaga samochodu ekonomicznego, który nie będzie generował wysokich kosztów ubezpieczenia. Jacek zaoferuje jej ciekawy egzemplarz Audi A2, jednak ze względu na stan blacharski niezbyt przychylnie oceni pomysł przyjęcia Forda w komis. Robert i "Wąski" na targach w Nadarzynie znajdą u konkurencji klasyczne BMW E30 w idealnym stanie mechanicznym, jednak zamiast robić zakupy szwagrowie będą musieli zająć się aukcjami swoich dwóch samochodów, w tym fabrycznie nowej Mazdy z 1986 roku. Jacek spod Garwolina ponownie pojedzie do Szwajcarii - planuje zakup trzech samochodów, zamówił już transport i płaci za każdą godzinę postoju ciężarówki. Niestety pierwszy oglądany wóz - Renault Trafic - okaże się mieć uszkodzoną skrzynię biegów, a negocjacje okażą się bardzo nerwowe.
/ Polska / program motoryzacyjny

2018-07-03

08:55 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 5/12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny
Reklama
09:40 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 6/12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny
22:15 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 7/12 Logo TVN Turbo
Handel samochodami ma różne oblicza - import luksusowych aut na zamówienie, komisowa sprzedaż popularnych modeli osobowych, walka na rynku pojazdów użytkowych. Nasze kamery będą towarzyszyć osobom parającym się tymi zajęciami - poznamy kulisy ich pracy oraz pokażemy całą drogę, jaką przebywa auto zanim trafi do klienta. W drugiej serii programu wraz z Robertem i "Wąskim" udamy się do Japonii - motoryzacyjny klimat tego kraju jest wart bliższego poznania. Sprawdzimy też, jak idzie interes jednemu z największych łódzkich komisów aut osobowych oraz poznamy Jacka z Garwolina, obracającego pojazdami o nieco większych gabarytach. Przyjrzymy się nerwowym negocjacjom Jacka w Szwajcarii w sprawie dwóch z trzech zamówionych aut - Mercedes klasy G i Renault Master mają uszkodzone skrzynie biegów, o czym sprzedawca nie raczył poinformować. W komisie w Łodzi Jacek będzie miał z pozoru łatwe zadanie: po konkretny, upatrzony w internecie samochód przyjadą konkretni klienci, jednak żaden z mankamentów używanego Opla Zafiry nie ujdzie ich uwadze. Do Roberta i "Wąskiego" zadzwoni klient, który na dwudziestą rocznicę ślubu chce przyprowadzić do swojego garażu 20-letniego Mercedesa E55 AMG.
/ Polska / program motoryzacyjny
23:00 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 8/12 Logo TVN Turbo
Handel samochodami ma różne oblicza - import luksusowych aut na zamówienie, komisowa sprzedaż popularnych modeli osobowych, walka na rynku pojazdów użytkowych. Nasze kamery będą towarzyszyć osobom parającym się tymi zajęciami - poznamy kulisy ich pracy oraz pokażemy całą drogę, jaką przebywa auto zanim trafi do klienta. W drugiej serii programu wraz z Robertem i "Wąskim" udamy się do Japonii - motoryzacyjny klimat tego kraju jest wart bliższego poznania. Sprawdzimy też, jak idzie interes jednemu z największych łódzkich komisów aut osobowych oraz poznamy Jacka z Garwolina, obracającego pojazdami o nieco większych gabarytach. U Jacka Szczęcha pod Garwolinem pojawi się klient, który chce obejrzeć BMW X5. Używane auto pochodzi ze Szwajcarii, a były właściciel pokrył go wyjątkowym, mieniącym się lakierem. W Łodzi Jacek spróbuje sprzedać wygodną limuzynę - klienci zwrócą uwagę na Volvo S80, jednak jazda próbna nie pójdzie tak, jak życzyłby sobie tego handlarz. Robert i "Wąski" zabiorą na wyścigi długodystansowe kilka klasyków, które mogą przypaść do gustu bogatym klientom z całej Europy. Sportowym BMW 1M coupe zainteresuje się kierowca z konkurencyjnego teamu.
/ Polska / program motoryzacyjny

2018-07-06

19:45 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 7/12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny
20:30 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 8/12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny

2018-07-07

16:45 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 7/12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny
17:30 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 8/12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny

2018-07-08

21:00 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 7/12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny
21:45 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 8/12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny

2018-07-10

08:50 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 7/12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny
09:35 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 8/12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny
22:15 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 9/12 Logo TVN Turbo
Handel samochodami ma różne oblicza - import luksusowych aut na zamówienie, komisowa sprzedaż popularnych modeli osobowych, walka na rynku pojazdów użytkowych. Nasze kamery będą towarzyszyć osobom parającym się tymi zajęciami - poznamy kulisy ich pracy oraz pokażemy całą drogę, jaką przebywa auto zanim trafi do klienta. W drugiej serii programu wraz z Robertem i "Wąskim" udamy się do Japonii - motoryzacyjny klimat tego kraju jest wart bliższego poznania. Sprawdzimy też, jak idzie interes jednemu z największych łódzkich komisów aut osobowych oraz poznamy Jacka z Garwolina, obracającego pojazdami o nieco większych gabarytach. W Łodzi Wojtek będzie się starał sprzedać Toyotę Corollę - samochód jest już wiekowy i ma kilka elementów blacharskich do poprawki. Handlarz trafi na klienta, który zawodowo zajmuje się lakiernictwem i nie przeoczy żadnego z defektów. Jacek pojedzie w kolejną podróż do Szwajcarii po zakontraktowane samochody - na miejscu dowie się, że jeden z nich został sprzedany. Robert i "Wąski" w czeskim Moście spróbują sprzedać BMW 1M coupe i jednocześnie wezmą udział w sześciogodzinnym wyścigu - sukces w sprzedaży i dojechanie do mety to dwa wyzwania, z którymi muszą poradzić sobie dwaj szwagrowie.
/ Polska / program motoryzacyjny
Reklama
23:00 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 10/12 Logo TVN Turbo
Handel samochodami ma różne oblicza - import luksusowych aut na zamówienie, komisowa sprzedaż popularnych modeli osobowych, walka na rynku pojazdów użytkowych. Nasze kamery będą towarzyszyć osobom parającym się tymi zajęciami - poznamy kulisy ich pracy oraz pokażemy całą drogę, jaką przebywa auto zanim trafi do klienta. W drugiej serii programu wraz z Robertem i "Wąskim" udamy się do Japonii - motoryzacyjny klimat tego kraju jest wart bliższego poznania. Sprawdzimy też, jak idzie interes jednemu z największych łódzkich komisów aut osobowych oraz poznamy Jacka z Garwolina, obracającego pojazdami o nieco większych gabarytach. Robert i "Wąski" pojadą sprzedać wyjątkowy pojazd - wojskowego Mercedesa Unimoga przygotowanego specjalnie dla klienta na co dzień budującego kampery. Podczas dojazdu na miejsce transakcji zmierzą się z awarią paska osprzętu silnika. W Łodzi Jacek zaprezentuje potencjalnemu kupcowi dwa sportowe Audi A5. Pod Garwolinem Jacek postara się sprzedać sprowadzone ze Szwajcarii BMW - po auto zgłosi się kolejny pośrednik, który będzie twardo negocjował swoją marżę.
/ Polska / program motoryzacyjny

2018-07-13

19:45 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 9/12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny
20:30 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 10/12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny

2018-07-14

16:45 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 9/12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny
17:30 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 10/12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny

2018-07-15

21:00 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 9/12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny
21:45 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 10/12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny

2018-07-17

08:55 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 9/12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny
09:40 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 10/12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny
22:15 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 11/12 Logo TVN Turbo
Handel samochodami ma różne oblicza - import luksusowych aut na zamówienie, komisowa sprzedaż popularnych modeli osobowych, walka na rynku pojazdów użytkowych. Nasze kamery będą towarzyszyć osobom parającym się tymi zajęciami - poznamy kulisy ich pracy oraz pokażemy całą drogę, jaką przebywa auto zanim trafi do klienta. W drugiej serii programu wraz z Robertem i "Wąskim" udamy się do Japonii - motoryzacyjny klimat tego kraju jest wart bliższego poznania. Sprawdzimy też, jak idzie interes jednemu z największych łódzkich komisów aut osobowych oraz poznamy Jacka z Garwolina, obracającego pojazdami o nieco większych gabarytach. W Łodzi Wojtek będzie próbował sprzedać Mercedesa klasy A. Błękitne, kilkuletnie auto przekonuje do siebie klientkę linią i wnętrzem, ale równie ważne okaże się spalanie. Jacek, handlarz spod Garwolina, uda się do Szwajcarii - zarezerwował już Fiata Fiorino, a drugi samochód chce dobrać dopiero na placu. Wybór padnie na osobowego Mercedesa klasy V z zaskakująco bogatym wyposażeniem. Robert i "Wąski" polecą do Japonii po kolejne perełki dla klientów. Szukają luksusowego roadstera, dlatego drogą licytacji powalczą o Mercedesy SLK 55 AMG i SL 500. Jedno z aut przypadnie Robertowi do gustu tak bardzo, że nawet podczas trwania aukcji... podniesie swoją maksymalną cenę za samochód!
/ Polska / program motoryzacyjny
23:00 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 12 Logo TVN Turbo
Handel samochodami ma różne oblicza - import luksusowych aut na zamówienie, komisowa sprzedaż popularnych modeli osobowych, walka na rynku pojazdów użytkowych. Nasze kamery będą towarzyszyć osobom parającym się tymi zajęciami - poznamy kulisy ich pracy oraz pokażemy całą drogę, jaką przebywa auto zanim trafi do klienta. W drugiej serii programu wraz z Robertem i "Wąskim" udamy się do Japonii - motoryzacyjny klimat tego kraju jest wart bliższego poznania. Sprawdzimy też, jak idzie interes jednemu z największych łódzkich komisów aut osobowych oraz poznamy Jacka z Garwolina, obracającego pojazdami o nieco większych gabarytach. Robert i "Wąski" w Japonii powalczą o interes życia - jedna z tamtejszych firm chciałaby sprowadzać z Europy nawet kilkanaście samochodów miesięcznie. Szwagrowie chcą też obejrzeć Porsche 911, po które trzeba udać się na japońską wieś. W Łodzi Wojtek zaprezentuje klientowi Lancię Musę - ekonomiczny silnik i bogate wyposażenie nie przesłonią kupującemu lakierniczych mankamentów, będących podstawą do negocjacji ceny. W Szwajcarii oglądany Mercedes klasy V okaże się wręcz luksusowy w tym przedziale cenowym - obszyte skórą siedzenia i indywidualne stoliki dla pasażerów sprawią, że Jacek będzie skłonny przymknąć oko na wady mechaniczne auta.
/ Polska / program motoryzacyjny

2018-07-20

19:45 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 11/12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny
20:30 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny

2018-07-21

16:45 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 11/12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny
17:30 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny
Reklama

2018-07-22

21:00 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 11/12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny
21:45 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny

2018-07-24

08:55 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 11/12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny
09:40 Zawodowi handlarze, sez. 2, odc. 12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny
22:15 Zawodowi handlarze, sez. 3, odc. 1/12 Logo TVN Turbo
Przy dobrej transakcji uśmiech nie schodzi im z twarzy, jednak aby osiągnąć taki efekt muszą się nierzadko bardzo mocno napracować - zawodowi handlarze aut to pasjonaci, którzy w pocie czoła pracują na swoją renomę i zysk. W programie towarzyszymy im w codziennych obowiązkach - wynajdywaniu rynkowych perełek, przygotowywaniu samochodów do sprzedaży oraz zdobywaniu klientów. W trzeciej serii spotkamy się ponownie z Robertem i "Wąskim" - specjalistami od polowania na nietypowe samochody na zagranicznych aukcjach, ekipą jednego z największych łódzkich komisów aut osobowych oraz Jackiem z Garwolina, regularnie wyjeżdżającym po auta użytkowe do Szwajcarii. Jacek z łódzkiego komisu podejmie próbę sprzedaży Mercedesa W204 C200 pewnemu twardo negocjującemu rodzeństwu. Robert i "Wąski" udadzą się na japońskie przedmieścia - lokalny handlarz oprócz rodzimych klasyków ma w ofercie kilka importowanych modeli Porsche, których stan zainteresuje łowców okazji. Jacek spod Garwolina odwiedzi polskiego partnera biznesowego w Szwajcarii - ma on dla niego Volvo XC90.
/ Polska / program motoryzacyjny
23:00 Zawodowi handlarze, sez. 3, odc. 2/12 Logo TVN Turbo
Przy dobrej transakcji uśmiech nie schodzi im z twarzy, jednak aby osiągnąć taki efekt muszą się nierzadko bardzo mocno napracować - zawodowi handlarze aut to pasjonaci, którzy w pocie czoła pracują na swoją renomę i zysk. W programie towarzyszymy im w codziennych obowiązkach - wynajdywaniu rynkowych perełek, przygotowywaniu samochodów do sprzedaży oraz zdobywaniu klientów. W trzeciej serii spotkamy się ponownie z Robertem i "Wąskim" - specjalistami od polowania na nietypowe samochody na zagranicznych aukcjach, ekipą jednego z największych łódzkich komisów aut osobowych oraz Jackiem z Garwolina, regularnie wyjeżdżającym po auta użytkowe do Szwajcarii. W Garwolinie Jacek spróbuje sprzedać Mercedesa ML - jego klienci dobrze znają się na motoryzacji i dokładnie wiedzą, gdzie szukać usterek w takim aucie, tym bardziej, że ten egzemplarz jest importowany i ma już swoje lata. Najwięcej argumentów do negocjacji ceny znajdą... pod podłogą samochodu. Robert i "Wąski" wybiorą się po lawetę zrobioną dla nich na specjalne zamówienie - wyróżnia ją wyjątkowe wyposażenie oraz przystosowanie do transportu sportowych samochodów i motocykli. Pierwszym autem, które może na nią trafić, będzie używane Porsche 911 Carrera S. W Łodzi Wojtek zajmie się sprzedażą BMW serii 7 - zainteresowany miał już kiedyś podobny samochód, więc doskonale zna jego mocne i słabsze strony. Sprzedaż auta ze zużytym akumulatorem nie przejdzie, a jeszcze przed jazdą próbną Wojtek będzie musiał zaproponować mu dodatkowe wyposażenie.
/ Polska / program motoryzacyjny

2018-07-27

19:45 Zawodowi handlarze, sez. 3, odc. 1/12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny
20:30 Zawodowi handlarze, sez. 3, odc. 2/12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny

2018-07-28

16:45 Zawodowi handlarze, sez. 3, odc. 1/12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny
17:30 Zawodowi handlarze, sez. 3, odc. 2/12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny

2018-07-29

21:00 Zawodowi handlarze, sez. 3, odc. 1/12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny
21:45 Zawodowi handlarze, sez. 3, odc. 2/12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny

2018-07-31

08:55 Zawodowi handlarze, sez. 3, odc. 1/12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny
09:40 Zawodowi handlarze, sez. 3, odc. 2/12 Logo TVN Turbo
Polska program motoryzacyjny
22:15 Zawodowi handlarze, sez. 3, odc. 3/12 Logo TVN Turbo
Przy dobrej transakcji uśmiech nie schodzi im z twarzy, jednak aby osiągnąć taki efekt muszą się nierzadko bardzo mocno napracować - zawodowi handlarze aut to pasjonaci, którzy w pocie czoła pracują na swoją renomę i zysk. W programie towarzyszymy im w codziennych obowiązkach - wynajdywaniu rynkowych perełek, przygotowywaniu samochodów do sprzedaży oraz zdobywaniu klientów. W trzeciej serii spotkamy się ponownie z Robertem i "Wąskim" - specjalistami od polowania na nietypowe samochody na zagranicznych aukcjach, ekipą jednego z największych łódzkich komisów aut osobowych oraz Jackiem z Garwolina, regularnie wyjeżdżającym po auta użytkowe do Szwajcarii. Jacek spod Garwolina spróbuje sprzedać Fiata Fiorino, który w środku wygląda jakby wyjechał prosto z placu budowy - stan wnętrza wpłynie na negocjacje cenowe. Robert i "Wąski" podstawią potencjalnemu klientowi w Krakowie Mercedesa E320 z Japonii - umowa ma zostać zawarta dopiero po jeździe próbnej i dokładnych oględzinach. Jacek z Łodzi przeanalizuje propozycję zamiany Mercedesa klasy B klienta na identyczne auto z oferty komisu, ale z mniejszym przebiegiem.
/ Polska / program motoryzacyjny
23:00 Zawodowi handlarze, sez. 3, odc. 4/12 Logo TVN Turbo
Przy dobrej transakcji uśmiech nie schodzi im z twarzy, jednak aby osiągnąć taki efekt muszą się nierzadko bardzo mocno napracować - zawodowi handlarze aut to pasjonaci, którzy w pocie czoła pracują na swoją renomę i zysk. W programie towarzyszymy im w codziennych obowiązkach - wynajdywaniu rynkowych perełek, przygotowywaniu samochodów do sprzedaży oraz zdobywaniu klientów. W trzeciej serii spotkamy się ponownie z Robertem i "Wąskim" - specjalistami od polowania na nietypowe samochody na zagranicznych aukcjach, ekipą jednego z największych łódzkich komisów aut osobowych oraz Jackiem z Garwolina, regularnie wyjeżdżającym po auta użytkowe do Szwajcarii. Jacek ponownie wybierze się do Szwajcarii - znajdzie prywatną ofertę od Polaka, który ma na sprzedaż pięknego Mercedesa CLK W209, ale już po krótkiej jeździe próbnej zauważy awarię automatycznej skrzyni biegów. Robert pojedzie do Gdańska, gdzie czeka klient na Mercedesa W124 - zniszczony lakier jest dla niego ważny mniej niż stan mechaniczny. W komisie w Łodzi pojawi się bratanek Wojtka poszukujący pierwszego samochodu - budżet w wysokości 2 tysięcy złotych okaże się sporym wyzwaniem.
/ Polska / program motoryzacyjny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Zawodowi handlarze. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Zawodowi handlarze w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisje archiwalne Zawodowi handlarze

Emisja Zawodowi handlarze miała miejsce:

2018-05-21, 19:00 Zawodowi handlarze, sez. 3, odc. 12 Logo TVN Turbo
2018-05-21, 14:00 Zawodowi handlarze, sez. 3, odc. 12 Logo TVN Turbo
2018-05-19, 16:30 Zawodowi handlarze, sez. 3, odc. 12 Logo TVN Turbo
2018-05-18, 20:30 Zawodowi handlarze, sez. 3, odc. 12 Logo TVN Turbo
2018-05-15, 22:15 Zawodowi handlarze, sez. 3, odc. 12 Logo TVN Turbo
2018-05-14, 19:00 Zawodowi handlarze, sez. 3, odc. 11/12 Logo TVN Turbo
2018-05-14, 14:00 Zawodowi handlarze, sez. 3, odc. 11/12 Logo TVN Turbo
2018-05-12, 16:30 Zawodowi handlarze, sez. 3, odc. 11/12 Logo TVN Turbo
2018-05-11, 20:30 Zawodowi handlarze, sez. 3, odc. 11/12 Logo TVN Turbo
2018-05-08, 22:15 Zawodowi handlarze, sez. 3, odc. 11/12 Logo TVN Turbo

Emisja w stacjach

Zawodowi handlarze można obejrzeć w:

Emisje w: TVN Turbo

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info