Zbuntowany anioł godziny emisji w telewizji, obsada, gdzie i kiedy obejrzeć

Najbliższe emisje

Emisja Zbuntowany anioł będzie miała miejsce:

2017-08-21

13:50 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 145 Logo TV Puls
Milagros pozbywa się Florencji, Pablo i Mariny. Florencja jest zmartwiona sprawą z Ivo. Federico wybaczy Rockyemu, ale musi przestać spotykać się z Vicky. Ivo i Mili wracają do domu. Ivo mówi Florencji, że nie jest dla nie wystarczająco dobry. Luisa słyszy, że Ivo chce poślubić Mili, mówi o tym Nestorowi. Ivo odchodzi z firmy. Damian zostaje wysłany do więzienia. Ivo prosi Mili, by z nim uciekła.
/ Argentyna / 1998 / telenowela
14:50 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 146 Logo TV Puls
Luisa próbuje przekonać Ivo do zmiany zdania. Ivo uspokaja Milagros, która jest przerażona. Luisa decyduje się poprosić Domenico o pomoc w rozdzieleniu Mili i Ivo. Nestor decyduje się wyjawić Ivo, że kochał jego matkę i wyjawić mu sekret.
/ Argentyna / 1998 / telenowela

2017-08-22

13:50 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 147 Logo TV Puls
Ivo jest zaskoczony tym, co słyszy od Nestora. Luisa ponownie źle traktuje Milagros. Florencja rozmawia z Milagros, ale nie słyszy tego, co by chciała. Sergio próbuje przekonać Florencję do walki o Ivo. Domenico straszy Milagros.
/ Argentyna / 1998 / telenowela
14:50 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 148 Logo TV Puls
Domenico Rizzo straszy Milagros. Mili obmyśla plan, jak zebrać fundusze dla ojca Manuela. Sergio pomaga Florencji odzyskać Ivo. Ojciec Manuel chce by Federico powiedział Mili prawdę. Milagros jest zszokowana, gdy dowiaduje się, że jest córką Federico Di Carlo.
/ Argentyna / 1998 / telenowela

2017-08-23

13:50 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 149 Logo TV Puls
Milagros dowiaduje się, że Federico jest jej ojcem. Prosi ojca Manuela, by dochował sekretu. Ivo jest zaskoczony postawą Mili wobec niego. Milagros ucieka do klasztoru. Pomaga jej ojciec Manuel. Angelica słyszy, że Mili i Ivo mają zamiar się pobrać. Milagros prosi, by Sergio wyświadczył jej dziwną przysługę. Ivo widzi, jaki Mili całuje się z Sergio.
/ Argentyna / 1998 / telenowela
14:50 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 150 Logo TV Puls
Ivo odchodzi myśląc, że Mili go zdradza. Milagros prosi Sergio żeby zabrał ją do Florencji. Florencja jest zaskoczona słysząc to, co mówi Mili. Luisa jest szczęśliwa, że jej syn jest wreszcie wolny. Wszystko jest już gotowe na wesele Marty i Damiana. Ivo spotyka Mili i uświadamia sobie, że ona już nigdy nie będzie taka sama.
/ Argentyna / 1998 / telenowela

2017-08-24

13:50 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 151 Logo TV Puls
Milagros jest rozczarowana zachowaniem Ivo. Ivo i Sergio spotykają się. Decyzja Damiana, o tym by zostać księdzem, zaskakuje wszystkich. Martha jest zrozpaczona. Florencja chce odzyskać Ivo. Luisa snuje plan, by zmusić Milagros do opuszczenia willi. Ivo mówi Milagros, że poślubi Florencję.
/ Argentyna / 1998 / telenowela
14:50 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 152 Logo TV Puls
Milagros szczerze rozmawia z Ivo. Sergio pyta Mili o to, co wydarzyło się w opuszczonym domu. Federico decyduje się wyznać Mili, że to on jest jej ojcem. Ivo i Florencja wyznaczają datę ślubu w urzędzie stanu cywilnego. Sergio martwi się o Milagros.
/ Argentyna / 1998 / telenowela

2017-08-25

13:50 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 153 Logo TV Puls
Milagros spotyka się z Federico. Vicky i Rocky wybierają się na wycieczkę. W końcu, kochają się. Luisa mówi Florencji, że jest zdecydowana żeby opuścić Federico Ivo mówi Bobbyemu, że chce mieć dziecko z Florencją. Sergio i Milagros sprzedają pieczony przez siebie chleb, żeby zebrać pieniądze dla biednych dzieci. Federico odkrywa, że Victoria wcale nie była w domku letniskowym Danieli. Ivo prosi Sergio, żeby odszedł z firmy. Mili mówi Sergio, że Ivo jest jej bratem.
/ Argentyna / 1998 / telenowela
14:50 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 154 Logo TV Puls
Sergio pomaga Mili. Milagros zmusza się do zostania w willi. Sergio mówi Florencji, że nie musi się ona martwić o Mili. Ivo spotyka Sergio w mieszkaniu Florencji. Federico nakrywa Victorię z Rockym. Ivo składa Milagros zaskakującą propozycję na oczach Sergio.
/ Argentyna / 1998 / telenowela

2017-08-28

13:50 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 155 Logo TV Puls
Milagros przystaje na propozycję przyjaźni złożoną przez Ivo. Luisa ogłasza, że rozwodzi się z Federico. Florencja prosi Milagros, żeby opuściła willę. Nestor doradza Ivo, żeby walczył o swoją miłość. Milagros wścieka się na Sergio, gdy ten proponuje jej by z nim zamieszkała. Federico straszy Rockyego. Nestor mówi Ivo i Milagros prawdę o ich uczuciach.
/ Argentyna / 1998 / telenowela
14:50 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 156 Logo TV Puls
Odpowiedź Milagros rozczarowuje Ivo, który chciałby wyjaśnić sprawy między nimi. Damian znika z klasztoru, jednak Federico i Ojciec Manuel znajdują go. Florencja zadaje Ivo zawstydzające pytanie. Sergio zaskakuje wszystkich, gdy prosi o rękę Milagros.
/ Argentyna / 1998 / telenowela

2017-08-29

13:50 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 157 Logo TV Puls
Milagros złości się na Sergio, który prosi Angelicę o jej rękę. W końcu, Milagros sądzi, że był to żart. Luisa nakrywa Federico i Andreę w łóżku. Sergio, Milagros, Ivo i Florencja wpadają na siebie w sklepie. Ivo prosi Milagros, by ta nie pozwoliła mu się ożenić z Florencją. Milagros przyjmuje oświadczyny Sergio.
/ Argentyna / 1998 / telenowela
14:50 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 158 Logo TV Puls
Milagros zaczyna się spotykać z Sergio. Luisa szykuje zemstę. Sergio dowiaduje się, że jego dziadek jest poważnie chory. Angelica nie chce uczestniczyć w ślubie Florencji i Ivo. Podczas imprezy, Lusia oświadcza, że się rozwodzi. Ivo i Milagros są zszokowani wiadomością o tym, że to Nestor jest prawdziwym ojcem Ivo.
/ Argentyna / 1998 / telenowela

2017-08-30

13:50 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 159 Logo TV Puls
Milagros jest zszokowana, tym, że Ivo nie jest jej bratem. Ivo jest w rozsypce. Czuje się jeszcze gorzej, gdy dowiaduje się, że Florencja o wszystkim wiedziała. Milagros przeprasza Sergio. Federico straszy Domenico Rizzo. Damian widzi Federico w trakcie dziwnej sytuacji. Florencja atakuje Milagros, która zaciekle się broni. Andrea sprzecza się z Luisą.
/ Argentyna / 1998 / telenowela
14:50 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 160 Logo TV Puls
Ivo jest rozczarowany zachowaniem Milagros. Angelica i Luisa kłócą się. Ramon zaskakuje Socorro. Domenico Rizzo umiera. Gloria wybiera się na wesele Lidii i Franscisco. Ivo i Damian podejrzewają Federico.
/ Argentyna / 1998 / telenowela

2017-08-31

13:50 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 161 Logo TV Puls
Ivo żąda od Milagros, by zdradziła mu, czemu go pocałowała. Po śmierci ojca, Florencja zaczyna atakować Milagros. Gloria nalega, by Milagros opuściła willę. Sergio i Milagros postanawiają wybrać się na weekend do Bariloche. Damian straszy Federico. Ivo jest zaskoczony tym, że Sergio i Milagros wybrali się na romantyczną kolację. Ivo przyznaje się Milagros do błędu.
/ Argentyna / 1998 / telenowela
14:50 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 162 Logo TV Puls
Ojciec Manuel i Towel przygotowują niespodziankę dla Milagros – boisko piłkarskie zostanie nazwane „Cholito”. Rocky próbuje rodzielić Bobbyego i Victorię. Federico mówi Ivo, że nie ma dla niego miejsca w firmie. Sergio i Milagros jadą do Bariloche.
/ Argentyna / 1998 / telenowela

2017-09-01

13:50 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 163 Logo TV Puls
Florencja odkrywa, że Ivo ma zamiar wybrać się do Bariloche żeby zobaczy się z Ivo. Angelica odkrywa medalion, który zostawiła Milagros i uświadamia sobie, że jest ona jej wnuczką. Bernardo jest zszokowany odkryciem Angelici. Błaga ją by nie mówiła Mili prawdy. Damian obmyśla plan, żeby pozbyć się Marthy. Sergio i Mili spędzają wspaniały czas w Bariloche.
/ Argentyna / 1998 / telenowela
14:50 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 164 Logo TV Puls
Socorro mówi Chamuco, że martwi się o Glorię. Milagros i Sergio wracają z Bariloche. Berdardo mówi Federico, że Angelica odkryła prawdę. Federico straszy Angelicę, że popełni samobójstwo, jeśli powie prawdę Milagros. Angelica zbiera całą rodzinę, by ujawnić prawdę, ale w ostatniej chwili zmienia zdanie. Mili, Rocky i Damian organizują wieczór mambo w dyskotece.
/ Argentyna / 1998 / telenowela

2017-09-04

13:50 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 165 Logo TV Puls
Milagros wystawia się na aukcję podczas zbiórki dobroczynnej w dyskotece. Zwycięzca wygra z nią taniec. Ivo i Sergio biją się o taniec z Milagros. Milagros postanawia zatańczyć i z jednym i z drugim. Następnego ranka, Ivo i Sergio znajdują się w niekomfortowej sytuacji. Gloria potwierdza, że jest w ciąży. Florencja, nie przestaje atakować Milagros.
/ Argentyna / 1998 / telenowela
14:45 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 166 Logo TV Puls
Florencja odrzuca propozycję Milagros, żeby Ivo poddać testowi. Lina i Milagros kłócą się o to, która zostanie matką chrzestną dziecka Glorii. Florencja otrzymuje szokującą niespodziankę. Milagros mówi ojcowi Manuelowi, że Gloria spodziewa się dziecka. Sergio ma niespodziewaną prośbę do Angelici. Ivo zastawia pułapkę na Milagros, po to by spędzić z nią kilka chwil sam na sam.
/ Argentyna / 1998 / telenowela

2017-09-05

13:50 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 167 Logo TV Puls
Sergio denerwuje się widząc jak Ivo całuje Milagros. Angelica sprawia Sergio niespodziankę. Andrea przygotowuje pułapkę na Federico, chce sprawić, by ten rzucił Luisę. Nestor potwierdza plotki o Federico.
/ Argentyna / 1998 / telenowela
14:45 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 168 Logo TV Puls
Matka przełożona umiera, a Rosi dowiaduje się, że jej córka żyje. Florencja słyszy jak Ivo mówi Mili, że ją kocha mimo tego, że jest żonaty. Pablo otrzymuje dziwny prezent ślubny. Rosi udaje się do willi. Berdnardo jest zszokowany, widząc swoją siostrę. Ivo wścieka się, kiedy dowiaduje się, że Sergio zaprosił Milagros na kolację.
/ Argentyna / 1998 / telenowela

2017-09-06

13:50 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 169 Logo TV Puls
Rosi jest przekonana, że Gloria jest jej córką, jednak Bernardo mówi jej, że jest nią Milagros. Ramon i Pepe wracają do willi. Florencja słyszy, jak Damian obarcza Federico winą za śmierć Rizzo. Rosi składa Milagros propozycję. Milagros wyznaje prawdę Bernardo.
/ Argentyna / 1998 / telenowela
14:45 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 170 Logo TV Puls
Rosi składa Sergio propozycję. Gloria mówi Lidii, że będzie miała dziecko. Sergio daje Ivo prezent. Costa martwi się o nową pracę Sergio. Pablo mówi Ivo, że Florencja spotkała się z Marcelo w apartamencie. Angelica przechodzi załamanie. Florencja chce, by Ivo opuścił apartament. Angelica wspomina o kobiecie ze snów.
/ Argentyna / 1998 / telenowela

2017-09-07

13:50 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 171 Logo TV Puls
Milagros zajmuje się Angelicą. Ivo prosi ojca Manuela, by pomógł mu odzyskać Milagros. Rosi przyznaje się przed ojcem Manuelem, że jest matką Milagros. Bernardo mówi Angelice, że widział Rosario. Florencja oskarża Pablo, jednak broni go Marina. Ivo odrzuca rezygnację Sergio. Angelica i Rosario znowu się spotykają. Florencja prosi Milagros o pomoc.
/ Argentyna / 1998 / telenowela
14:45 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 172 Logo TV Puls
Ivo nazywa Federico “Panem Di Carlo”, a nie ojcem. Rocky ma plan jak przyciągnąć więcej osób na dyskotekę. Gloria martwi się, że jej szefowie odkryją jej stan. Ivo obwinia Mili o swój rozwód.
/ Argentyna / 1998 / telenowela

2017-09-08

13:50 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 173 Logo TV Puls
Florencja znika z życia Ivo. Gustavo ma nową niespodziankę dla Pablo. Federico i Ivo odrzucają propozycję Pablo. Florencja wysyła Milagros list. Ivo przyłapuje Mili na czytaniu tego listu.
/ Argentyna / 1998 / telenowela
14:45 Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 174 Logo TV Puls
Milagros złości się na Ivo, gdy ten czyta list. Ivo przekazuje Marinie wiadomość dla Florencji. Ivo wysyła Milagros bukiet kwiatów, jednak ona myśli że to od Sergio. Pan Pepe jest zazdrosny kiedy Angelica otrzymuje bukiet kwiatów od Costy. Lina, Gloria i Socorro pomagają Milagros spełnić obietnicę daną Ramonowi i Damianowi. Damian cieszy się z otwarcia restauracji. Ivo i Sergio wybierają się do restauracji, stawiając Milagros w niezręcznej sytuacji.
/ Argentyna / 1998 / telenowela
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji oraz obsady pozycji Zbuntowany anioł. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Zbuntowany anioł w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 160 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie.

Emisja w stacjach

Pozycję można obejrzeć w:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info