Reklama
Program na dziś od do
27.04 28.04
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
23:35 Trwa... 
Body/Ciało
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cyniczny prokurator i jego cierpiąca na anoreksję córka próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna oznajmi, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma wiadomość. (Polska 2015)

Reżyseria: Małgorzata Szumowska
Obsada: Janusz Gajos, Maja Ostaszewska, Justyna Suwała, Ewa Dałkowska, Adam Woronowicz, Tomasz Ziętek, Władysław Kowalski

Czas: 88min.
23:25 Trwa... 
Amerykańskie ciacho
Godziny emisji
Rozwiń opis
Seksowna komedia z Ashtonem Kutcherem („Co się zdarzyło w Las Vegas”, „Efekt motyla”, „Zupełnie jak miłość”) w roli głównej. Przystojny Nikki (Ashton Kutcher) uwielbia dobrą zabawę, luksusowe życie i piękne kobiety. Zwłaszcza, jeśli są bajecznie bogate. Zdobywa je szybko i zmienia, gdy tylko znudzą mu się ich luksusowe apartamenty. To jego sposób na życie. A przy okazji - doskonały biznes. Nieodpartemu czarowi Nikkiego ulegają kolejne kobiety, a on bawi się nimi i korzysta z życia, które mu... (USA, 2009)

Reżyseria: David Mackenzie
Obsada: Kutcher Ashton, Anne Heche, Johnson Ashley, Levieva Margarita, Stan Sebastian
23:45 Trwa... 
Eden Lake
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jenny (Kelly Reilly), nauczycielka w szkole podstawowej i jej chłopak Steve (Michael Fassbender) wyjeżdżają z Londynu na weekend. Steve robi Jenny niespodziankę i zabiera ją w piękne ustronne miejsce. Teraz czeka tylko na odpowiedni moment, żeby wręczyć jej zaręczynowy pierścionek. Zakochani rozbijają namiot nad brzegiem jeziora i cieszą się spokojem, ale tylko do czasu, gdy w pobliżu pojawia się grupa hałaśliwych nastolatków z psem. Steve w końcu zwraca im uwagę, ale oni zaczynają zachowywać... (Wielka Brytania, 2008)

Reżyseria: Watkins James
Obsada: Fassbender Michael, Kelly Reilly
00:55 Trwa... 
wojsko - polskie.pl - odc. 7
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkolenie poligonowe 11 Mazurskiego Pułku Artylerii w Toruniu. Nowe samoloty ćwiczeniowe w 42 bazie lotnictwa szkolnego w Dęblinie, wizyta gubernatora stanu Illinois w MON. (Polska 2018)


Czas: 19min.
00:40 Trwa... 
Zawody w zawody odc. 4 - Zaklinacze zwierząt
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 23min.
00:45 Trwa... 
Safe House
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Groźny przestępca eskortowany jest do oddalonej kryjówki przez agenta CIA. W trakcie podróży czyha na nich wiele niebezpieczeństw. Jedynym sposobem na bezpieczne dotarcie do celu okazuje się połączenie sił i współpraca między więźniem, a stróżem prawa., napisy (USA, RPA, Japonia 2012)

Reżyseria: Daniel Espinosa
Obsada: Denzel Washington, Ryan Reynolds, Vera Farmiga, Brendan Gleeson, Sam Shepard, Ruben Blades, Robert Patrick
01:25
Zupełnie obcy człowiek
film fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Scenariusz powstał na kanwie romansowej powieści "A Perfect Stranger" Danielle Steel. Książka ukazała się w Polsce pod tytułem "Zupełnie obcy człowiek". Bohaterką jest piękna, młoda kobieta targana uczuciami do dwóch mężczyzn. (USA 1994)

Reżyseria: Michael Miller
Obsada: Robert Ulrich, Stacey Haiduk, Darren McGavin

Czas: 87min.
01:20
Ja cię kocham, a ty z nim
komedia romantyczna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Całe życie wdowca Dana Burnsa koncentruje się głównie na opiece nad trzema niesfornymi córkami oraz na pracy dla lokalnej gazety. Dan redaguje w piśmie rubrykę z poradami dla samotnych rodziców, głównie bazując na własnych doświadczeniach. (USA 2007)

Reżyseria: Peter Hedges
Obsada: Steve Carrell, Juliette Binoche, Dane Cook, Emily Blunt, Dianne Wiest

Czas: 93min.
01:20
Saga prastarej puszczy - Opowieść o żubrze: cywilizowanie dzikości
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl opowieści przyrodniczych autorstwa Bożeny i Jana Walencików. Dorosły żubr, dziki i niezależny mocarz uwięziony w rezerwacie, przez prawie rok nie zaznaje wolności. A kiedy nadarza się sposobność, okazuje się, że jest uzależniony od opieki człowieka. (Polska 2008)

Reżyseria: Jan Walencik, Bożena Walencik

Czas: 52min.
01:45
As w rękawie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komediodramat. Co wydarzyło się w Vegas, pozostaje w Vegas, pod warunkiem, że ma się dobrego prawnika. Za takich uchodzą Eliza Evans (Jennifer Finnigan) i Will Garratt (Ben Lawson), którzy zajmują się takimi sprawami, które mają miejsce po zachodzie słońca, a przed jego wschodem muszą być już załatwione...   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2013)

Reżyseria: Winant Scott(1)
Obsada: Finnigan Jennifer, Gathegi Edi, Jason Beghe, Julie White, Lawson Ben
01:45
Galileo: Tajemnicze historie, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skąd pochodził legendarny Król Artur i czy w opowieściach o Merlinie i Ekskaliburze kryje się ziarno prawdy? Czy mieszkańcy Europy żyją na tykającej bombie, jaką jest podziemny super-wulkan, który lada chwila może wybuchnąć? Kim naprawdę był niesławny zbrodniarz, znany jako Kuba Rozpruwacz, który brutalnie mordował londyńskie prostytutki? Czy istnieje życie po śmierci? Czy wampiry i wilkołaki to tylko fantastyczne, nieistniejące w rzeczywistości postaci? Ile prawdy a ile fikcji kryje się w... (Niemcy, 2015)

02:10
Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Skarbiec
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tajemnice Książnicy Pomorskiej (Polska 2015)


Czas: 4min.
02:15
E - wniosek
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aby cieszyć się zadbanym i dobrze prosperującym gospodarstwem, trzeba się sporo napracować. Życie polskich rolników wypełnione jest masą zajęć. To dobrze, że technologia ułatwia im życie... (Polska 2018)


Czas: 3min.
02:25
Jedź bezpiecznie - odc. 692
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2018)


Czas: 10min.
02:45
Ballada o szczęściu
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2017)


Czas: 23min.
02:45
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT „Interwencja” już od 15 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą Michał Bebło i Michał Stela. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:00 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są najciekawsze... (Polska 2018)

03:05
Magazyn śledczy Anity Gargas - /71/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn śledczy Anity Gargas. (Polska 2018)


Czas: 25min.
03:35
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2018)


Czas: 46min.
03:05
Art Noc: "Tak Jest" - piosenki Jacquesa Brela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Druga część koncertu galowego 33. Przeglądu Piosenki Aktorskiej. (Polska 2012)

Reżyseria: Wojciech Kościelniak

Czas: 43min.
03:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
03:05
Dla niesłyszących - Włączeni i Aktywni
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 12min.
03:25
Sto na 100 odc. 5
magazyn ekonomiczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wywiady z przedsiębiorcami. Stu przedsiębiorców na stulecie niepodległości państwa. (Polska 2018)


Czas: 12min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2018)


Czas: 15min.
03:30
Tajemnice losu, odc.2979
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

03:10
Uwaga!, odc. 5292
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

03:35
Moc Magii, odc. 110/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.763
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas... (Polska 2018)

04:30
Notacje - Wincenty Galica. Żołnierski szlak W. Galicy
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wincenty Galica - lekarz, kurier tatrzański, wieloletni prezes Związku Podhalan, jeden z najwybitniejszych działaczy ruchu regionalnego. Urodził się w roku 1916. (Polska 2008)


Czas: 9min.
04:40
Notacje - Adam Zaleski. Kłamstwo katyńskie
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adam Zaleski ur. 31 maja 1928 we Lwowie. Emerytowany profesor Politechniki Wrocławskiej. Jego ojciec, oficer Wojska Polskiego, w 1939 r. został wzięty do niewoli i uwięziony w obozie w Starobielsku. Wraz z innymiosobami został rozstrzelany w Charkowie. (Polska 2008)


Czas: 11min.
04:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2018)


Czas: 20min.
04:25
Pogoda - 26.04 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
04:30
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
04:55
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.994
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

05:50
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:25
Koło fortuny - odc. 157 ed. 4
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Tomasz Motyl

Czas: 29min.
05:00
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2018)


Czas: 21min.
05:35
Bałtycki poker. W co gra Putin?
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny pokazujący sytuację w krajach bałtyckich. Sandra Użule - Fons, pół Łotyszka pół Polka, wraca do kraju dzieciństwa jako dziennikarka, by zbadać, jak silne są tam wpływy Rosji. (Polska 2016)

Reżyseria: Iwona Poreda - Łakomska

Czas: 54min.
05:00
Disco Gramy, odc.4025
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

05:15
Uwaga!, odc. 5292
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

05:40
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.998
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

06:25
Elif s.II - odc. 233
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Arzu zwraca się o pomoc do Necdeta, ten jednak odmawia. Zdesperowana Arzu postanawia popełnić samobójstwo, przedawkowując leki. Selim i Gonca zawożą nieprzytomną Arzu do szpitala. Aliye zabiera Elif do Melek. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
06:00
Za marzenia - odc. 8
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bartek znów ma problemy w klubie, gdy kelnerka Natalia niszczy przypadkiem drogi sprzęt. Chłopak staje w obronie koleżanki i bierze winę na siebie, a menedżer wybucha od razu wściekłością. Sokół próbuje też pomóc Ance tak, by pozostała w konkursie. (Polska 2018)

Reżyseria: Olga Chajdas, Olga Chajdas
Obsada: Maja Bohosiewicz, Piotr Nerlewski, Anna Kaczmarczyk, Marcin Perchuć, Mikołaj Cieślak, Iza Kuna, Robert Krzyżowski, Piotr Ligenza, Kamil Kula, Paulina Chruściel

Czas: 42min.
06:55
Włoska kuchnia jak u babci - odc. 7/13 Trevi
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program kulinarno - podróżniczy, w którym Donal Skehan, popularny irlandzki kucharz, autor książek i prezenter telewizyjnych programów kulinarnych podróżuje po Włoszech, aby poznać sekrety domowej kuchni włoskiej. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Tomas Abramzon

Czas: 22min.
06:30
Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Skarbiec
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tajemnice Książnicy Pomorskiej (Polska 2015)


Czas: 4min.
06:35
wojsko - polskie.pl - odc. 7
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkolenie poligonowe 11 Mazurskiego Pułku Artylerii w Toruniu. Nowe samoloty ćwiczeniowe w 42 bazie lotnictwa szkolnego w Dęblinie, wizyta gubernatora stanu Illinois w MON. (Polska 2018)


Czas: 19min.
06:55
E - wniosek
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aby cieszyć się zadbanym i dobrze prosperującym gospodarstwem, trzeba się sporo napracować. Życie polskich rolników wypełnione jest masą zajęć. To dobrze, że technologia ułatwia im życie... (Polska 2018)


Czas: 3min.
06:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 3, odc. 10/12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja Barcelona (Przemyśl). Przemyśl to miasto wielu kultur i wyznań. To również miasto dwóch Barcelonek. Jedna to popularna nazwa lokalnej drużyny piłkarskiej, druga to restauracja prowadzona przez byłego piłkarza, pana Rolanda. Niestety ta druga nie ma zbyt dobrej sławy. Klienci przychodzą tylko na promocyjne obiady za pół ceny. Pomysł właściciela, ale to bardziej bramka samobójcza niż świetne zagranie. Restauracja na nich nie zarabia, wręcz traci. A to nie jedyna wpadka... (Polska)

06:00
Detektywi w Akcji, odc.78
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się szef firmy spedycyjnej, w której ostatnio ciągle psują się samochody. W tirach i busach dostawczych pojawia się coraz więcej problemów z silnikami. Specjalne GPS-y, zamontowane w miejscach kierowcom nie znanych, wykazują, że wszyscy jeżdżą zgodnie z harmonogramem, nie zbaczają z kursów, przywożą też rachunki ze stacji benzynowych, pokrywające się ze średnim zużyciem paliwa. Detektywi mają sprawdzić czy rzeczywiście w firmie nie dzieje się coś niedobrego.... (Polska 2016)

Reżyseria: Dębowski Grzegorz, Korzeniewski Piotr, Lisiak Piotr
07:15
Komisariat - odc. 70 Major Chaos
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Major Chaos Krzysztof Maj ratuje życie młodemu sąsiadowi ze swojego bloku, który kompletnie załamany chce skoczyć z dachu. Jędrek Napisek trafia pod opiekę lekarzy, a kilka dni później oznajmia, że chce rozmawiać tylko z komisarzem. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn, Michał Węgrzyn
Obsada: Anna Dzierża, Aleksander Mackiewicz, Sebastian Wątroba, Konrad Marszałek, Kamila Boruta, Konrad Makowski, Marta Laskowik, Zbigniew Kozłowski, Magdalena Woźniak, Bartłomiej Pietraszewski

Czas: 22min.
07:45
ALARM!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 12min.
07:20
Na sygnale - odc. 44 "Sytuacja podbramkowa"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W jednym z pubów dochodzi do wypadku. Piotr niepokoi się, gdyż tego dnia w lokalu miał oglądać mecz jego brat Romek. Kolejne wezwanie napływa z pobliskiej willi. Tym razem chodzi o wypadek podczas seksu. Wiktor usiłuje pomóc parze kochanków. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 23min.
07:55 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 46min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 120min.
07:50
Doradca smaku, sez. 8, odc. 32/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:05
Looney Tunes Show, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Królik Bugs, kaczor Daffy, kot Sylwester, kanarek Tweety, myśliwy Elmer, Diabeł Tasmański i struś Pędziwiatr oraz wiele innych legendarnych postaci zobaczymy w akcji w najnowszej serii krótkich, animowanych filmów, wyprodukowanych przez wytwórnię Warner Bros. Ich przygody bawią już kolejne pokolenie fanów. Poznajmy bliżej tych bohaterów, ich cechy charakterystyczne i ulubione... wady. Królik Bugs to szary spryciarz, raczej elegant, który uwielbia marchewski. Co jest doktorku? To... (USA, 2010)

07:35
Looney Tunes Show, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja Królik Bugs, kaczor Daffy, kot Sylwester, kanarek Tweety, myśliwy Elmer, Diabeł Tasmański i struś Pędziwiatr oraz wiele innych legendarnych postaci zobaczymy w akcji - w najnowszej serii krótkich, animowanych filmów, wyprodukowanych przez wytwórnię Warner Bros. Ich przygody bawią już kolejne pokolenie fanów. Poznajmy bliżej tych bohaterów, ich cechy charakterystyczne i ulubione wady. Królik Bugs to szary spryciarz, raczej elegant, który uwielbia marchewski. Co jest doktorku? To jego... (USA, 2010)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2018)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Jaka to melodia? - odc. 3814
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska

Czas: 24min.
08:00
Trudne sprawy, odc.670
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kamila Majczuk (35 l.) pracuje jako sekretarka w wypożyczalni przyczep i samochodów ciężarowych i bardzo lubi swoją pracę. Jest zadowolona pod względem zawodowym, natomiast prywatnie już od dawna tej atrakcyjnej 35-latce brakuje mężczyzny u boku. Gdy jej oraz jej koleżance z pracy oraz przyjaciółce Hani Daleckiej (42 l.) zostaje przedstawiony nowy szef firmy - Jan Kostrzak (39 l.), Kamila od razu się w nim zakochuje. Ten przystojny i szarmancki mężczyzna jest dokładnie w jej typie i wydaje... (Polska 2016)

Reżyseria: Korzeniewski Piotr, Lesień Michał, Maciejowska Anna, Majewski Jacek, Maszczyńska-Bąk Anna, Mościcki Artur, Prager Eliza, Protokowicz Tomasz, Wąsiński Piotr, Żukowski Piotr
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2237
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najnowsze informacje z kraju i ze świata, ciekawe rozmowy, intrygujące historie, gorące tematy, a do tego dużo humoru od samego rana – tak zaczyna się poranek z „Dzień Dobry TVN”, który każdego postawi na nogi. Moc pozytywnej energii i jeszcze więcej dobrych wibracji to przepis na udany dzień. Wiosną na antenie „Dzień Dobry TVN” pojawią się wyjątkowi goście o wielkim sercu, którzy swoją energią, pasją, optymizmem i chęcią do działania wspierają innych oraz im pomagają. Dorota Wellman, Marcin... (Polska)

08:00
Drużyna A, odc.20 Mission Of Pace
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czwarty sezon kultowego serialu akcji, pełnego humoru, barwnych, nieco zwariowanych postaci oraz widowiskowych scen z mnóstwem kaskaderskich popisów i efektów pirotechnicznych. Serial opowiada o grupie najemników, byłych komandosów, którzy podejmują się najbardziej niebezpiecznych misji na całym świecie. Każdy z nich jest nietuzinkową osobowością, ale łączy ich zamiłowanie do przygód, ryzyka i wolności. Pułkownik John „Hannibal” Smith (John Peppard), sierżant Bosco Albert... (1986)

09:15
Ojciec Mateusz s.XIX - odc. 247 - Wyzwolenie Łazarza (Ojciec Mateusz XIX odc. 9)
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Domu Aktora Weterana jeden z pensjonariuszy dostaje zapaści i zapada w głęboką śpiączkę. Ratownicy ustalają, że Emil Łazarz zatruł się lekami. Sprawa jest o tyle dziwna, że emerytowany aktor był zdrowy jak ryba i nie potrzebował żadnych lekarstw. (Polska 2017)

Reżyseria: Filip Zylber
Obsada: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Aleksandra Gorska, Eryk Lubos, Piotr Polk, Bartłomiej Firlet, Rafał Cieszyński, Jędrzej Taranek, Marek Barbasiewicz, Henryk Talar

Czas: 43min.
09:05
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2018)


Czas: 46min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.435
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karolina Rój wciąż nie może uwierzyć w szczęście, jakie ją spotkało. Anonimowy darczyńca wpłacił właśnie pięćdziesiąt tysięcy złotych na leczenie jej ciężko chorej córki. Czteroletnia Lenka będzie mogła być leczona w mniej uciążliwy sposób, a rodzina odetchnie finansowo, bo dotychczas wydatki na leczenie były tak duże, że Rojowie popadli w poważne długi. Ale wkrótce dowiadują się, że jednocześnie ktoś spłacił w banku gotówką część ich kredytu hipotecznego – w kasie podał imię i nazwisko... (Polska 2012)

Reżyseria: Wojaczek Mariusz
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:30
SuperPies, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku programu „SuperPies” poznamy Martę i kundelka Alistaira z Olsztyna. Problemem Alistaira jest uzależnienie od właścicielki. Gdy tylko zostaje sam w domu, popada w rozpacz i niszczy mieszkanie. Aneta Awtoniuk pomoże Alistaraowi zwalczyć złe nawyki, a tym samym ocalimy mieszkanie Marty. Drugim gościem odcinka będzie Margaret i jej suczka Tosia. Tosia przejdzie pierwsze szkolenie w swoim życiu, podczas którego nauczy się podstawowych komend jak: noga, równaj oraz leżeć. Tym samym... (Polska 2018)

Reżyseria: Siedlecki Grzegorz
09:00
Detektyw Monk, odc.6 MR. MONK FALLS IN LOVE
Godziny emisji
Rozwiń opis
Siódmy sezon jednego z największych telewizyjnych hitów, będącego znakomitym połączeniem serialu komediowego i kryminalnego, obsypanego prestiżowymi nagrodami – m.in. aż trzy Emmy dla Tony’ego Shalhouba za rolę Monka – i cieszącego się ogromną sympatią widzów na całym świecie. Tytułowy bohater, niegdyś wschodząca gwiazda policji San Francisco, słynąca z niekonwencjonalnych metod i śledczego geniuszu, po tajemniczej śmierci żony zmaga się z traumą i silną nerwicą natręctw. Wydawałoby się, że... (2009)

10:10
Klan - odc. 3302
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bolek żali się Grażynie, że będzie musiał zwolnić Darka. Grażynka radzi najpierw z nim porozmawiać, ale on za nic nie chce zdradzić przyczyn sporu z Brajanem. Darek oznajmia Czesi, że zabiera Anulkę i wyprowadzają się, jednak córka ma inne zdanie. (Polska 2018)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Adam Molak
Obsada: Anna Matysiak, Tomasz Bednarek, Paulina Holtz, Michał Lesień, Marcin Kwaśny, Kaja Paschalska, Krzysztof Janczar, Małgorzata Ostrowska, Natalia Rewieńska, Ewa Kania

Czas: 22min.
10:30
Jeden z dziesięciu - 20/105
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2018)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
10:00
Tysiące twarzy
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pracując w barze stał się postacią kultową, przynajmniej dla warszawiaków. Roman Modzelewski sam stanowi kartę tego miasta. Kiedyś grał w piłkę, boksował, pracował z trudną młodzieżą. Kończył hotelarstwo, studiował na AWF. Od ponad 40 lat stoi za barem. (Polska 2015)


Czas: 12min.
10:15
Mój pies i inne zwierzaki
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn dla posiadaczy i miłośników zwierząt. W programie przedstawiane będą m.in.: rasy psów i kotów, gatunki papug, gadów. (Polska 2018)


Czas: 10min.
10:25
Pogoda - 27.04 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 1min.
10:30 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2018)


Czas: 12min.
10:45
Antenowe remanenty
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 23min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.25
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwia jest agentem nieruchomości. Od 5 lat jest w związku z Antonim. Pewnego popołudnia wraca do domu i zaskakuje swojego męża w niedwuznacznej sytuacji z nieznajomą kobietą. Sylwia jest zrozpaczona. Jej najlepsza przyjaciółka, Natalia wspiera ją na duchu i radzi, by z powodu silnej depresji umówiła się na konsultację z trenerem osobistym, który stosuje nowatorskie metody psychoterapii. Ale Sylwia pozostaje obojętna na te rady. Również jej brat, Gustaw jest zaniepokojony jej zachowaniem.... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił
10:55
Ukryta prawda, odc. 903
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Julia (27), skromna nauczycielka, jest żoną Mariusza (31), który prowadził z matką Aliną (55) i siostrą Iwoną (28) świetnie prosperującą agencję marketingową . Małżeństwo ma czteroletnią córeczkę Ninkę. Mariusz od kilku miesięcy leży w śpiączce w prywatnej klinice, gdzie trafił po wypadku samochodowym. Julia każdą wolną chwilę spędza przy mężu – mówi do niego, czyta mu, przejmuje od pielęgniarek czynności pielęgnacyjne. W międzyczasie musi znosić złośliwości teściowej, która nigdy jej nie... (Polska)

10:00
Sekrety Sąsiadów, odc.56 Perfumy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Antoni jest tzw. „nosem” pracującym dla dużych firm produkujących perfumy. Obecnie stara się o prestiżowy kontrakt, który sprawi, że nareszcie stanie się naprawdę cenionym profesjonalistą. Niestety traci inspirację. Na szczęście okazuje się, że jego sąsiadka, Nikola, ma doskonały węch i pomaga mu w konkursie. Sąsiedzi zakochują się w sobie. Jednak Nikola ma dość skomplikowaną sytuację osobistą. Spodziewa się dziecka, którego ojciec, Szymon, nie chce się pogodzić z jej... (Polska 2015)

Reżyseria: Khamidov Okił, Korzeniewski Piotr
10:30
Sekrety Sąsiadów, odc.57 Zastraszanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Marta jest dobrze prosperującym adwokatem, specjalizuje się w sprawach rodzinnych. Julia, jedna z jej klientek, której pomogła szybko i skutecznie zakończyć sprawę rozwodową, niedawno została jej sąsiadką - wprowadziła się do domu na tej samej ulicy. Wkrótce w życiu Marty zaczynają się dziać dziwne rzeczy – milczące telefony, listy z pogróżkami, znikające dokumenty. Ta sprawa mocno Martę niepokoi, kobieta nie czuje się bezpiecznie i prosi pomoc Marcina, swojego przyjaciela z... (Polska 2015)

Reżyseria: Khamidov Okił, Sarzyński Piotr
11:05
Dr Quinn - seria IV, odc. 25/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Colorado Springs przyjeżdża piękna Izabelle Maynard. Szybko zdobywa przyjaźń mieszkańców, a szczególnie Prestona. Ale kiedy okazuje się, że jest ona poważnie chora na zakaźną chorobę, dotychczasowa przyjaźń zamienia się w strach. (USA 1995)

Reżyseria: Chuck Bowman
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
11:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 7min.
11:05 Na żywo
Pogoda Flesz
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 2min.
11:15
Pytanie na śniadanie Extra - (39)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 7min.
11:25
Rodzinka.pl s.III - odc. 71 "24 godziny"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bolo wpada na pomysł, jak zmusić Natalię do prasowania Tomkowi koszul. Kuba ma problemy w szkole. Natalia martwi się o późne powroty Tomka. Pod jej wpływem Ludwik ulega paranoi. Bolo uczy Tomka, jak sprawnie rozpiąć biustonosz. (Polska 2012)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
11:55
Barwy szczęścia - odc. 1853
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przyjaźń Aleksa i Witka zostaje wystawiona na próbę, bo obu podoba się Zuzia. Między chłopcami rodzi się niezdrowa rywalizacja o dziewczynę, która doprowadza do bójki. Z kosza z produktami sprzed sklepu Aldony w szybkim tempie znikają produkty. (Polska 2018)

Reżyseria: Natalia Koryncka - Gruz
Obsada: Elżbieta Romanowska, Hubert Wiatrowski, Anna Adamus, Witold Sosulski, Ewa Ziętek, Jacek Kałucki, Sebastian Stankiewicz, Hanna Klepacka, Krzysztof Kiersznowski, Divine Kitenge

Czas: 24min.
11:15
Antenowe remanenty
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 12min.
11:25
Ostatnie tajemnice nazistów
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film rozpoczyna się od jednego z najważniejszych procesów w historii. 20 XI 1945 r. w Norymberdze na ławie oskarżonych zasiadło blisko dwustu wysokich urzędników nazistowskich, a wśród nich uśmiechnięty Hermann Göring. (Francja 2014)

Reżyseria: Noemie Mayaudon, Marine Suzzoni, Juliette Desbois

Czas: 52min.
11:00
Drużyna A, odc.21 The Trouble With Harry
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czwarty sezon kultowego serialu akcji, pełnego humoru, barwnych, nieco zwariowanych postaci oraz widowiskowych scen z mnóstwem kaskaderskich popisów i efektów pirotechnicznych. Serial opowiada o grupie najemników, byłych komandosów, którzy podejmują się najbardziej niebezpiecznych misji na całym świecie. Każdy z nich jest nietuzinkową osobowością, ale łączy ich zamiłowanie do przygód, ryzyka i wolności. Pułkownik John „Hannibal” Smith (John Peppard), sierżant Bosco Albert... (1986)

12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 9min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2018)


Czas: 7min.
12:20
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2018)


Czas: 2min.
12:25
Wójt roku 2017 - finał
relacja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacja z uroczystego ogłoszenia wyników konkursu oraz wręczenia nagród z 27 kwietnia 2018. Konkurs na najlepszego polskiego wójta organizowany jest już po raz siedemnasty przez Program 1 Telewizji Polskiej S. A. (Polska 2018)


Czas: 20min.
12:50
Natura w Jedynce - 24 godziny we Wschodnich Indiach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem podróż do Indii. Legendarne Indie Wschodnie to tysiące wysp, porozrzucanych na oceanie. Każda wyspa to cudowna kraina pełna dziwadeł i zdumiewających stworzeń. Przez miliony lat izolacji rozwinęły się tu najrzadsze okazy. (Nowa Zelandia 2015)


Czas: 44min.
12:30
Koło fortuny - odc. 158 ed. 4
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Tomasz Motyl

Czas: 29min.
12:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 30min.
12:00
Gliniarze, odc.149
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znany warszawski biznesmen zostaje brutalnie zamordowany. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że mężczyzna miał wielu wrogów. Zemsta dawnych wspólników? Bezwzględna walka o spadek? Dlaczego przedsiębiorca musiał zginąć? Krąg podejrzanych jest szeroki. W tym samym czasie podczas spaceru w lesie porwany zostaje synek Jana Wójcika. Detektywi robią wszystko, aby odzyskać dziecko przyjaciela.   Dla małoletnich od lat 12                 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Mazanek Agnieszka
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Mróz Piotr, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
12:00
Szkoła, odc. 555
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotrek Ciechański z gimnazjalnej 2c jest przekonany, że jego brat posiada preparat energetyczny dla sportowców. W celu uzyskania lepszych ocen z WF-u wykrada Olafowi tabletki. Jeden z kolegów Piotrka zażywa substancję i w ciężkim stanie trafia do szpitala. Nastolatkowie nie wiedzą, że w rzeczywistości były to dopalacze. Luiza Ciechowicz z 3a nie radzi sobie z nowo narodzonym dzieckiem. Jej chłopak nie rozumie, dlaczego dziewczyna nie chce opiekować się córeczką. Licealistka nie chce... (Polska)

12:00
Detektyw Monk, odc.7 MR.MONK'S 100TH CASE
Godziny emisji
Rozwiń opis
Siódmy sezon jednego z największych telewizyjnych hitów, będącego znakomitym połączeniem serialu komediowego i kryminalnego, obsypanego prestiżowymi nagrodami – m.in. aż trzy Emmy dla Tony’ego Shalhouba za rolę Monka – i cieszącego się ogromną sympatią widzów na całym świecie. Tytułowy bohater, niegdyś wschodząca gwiazda policji San Francisco, słynąca z niekonwencjonalnych metod i śledczego geniuszu, po tajemniczej śmierci żony zmaga się z traumą i silną nerwicą natręctw. Wydawałoby się, że... (2009)

13:45
Elif s.II - odc. 234
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Arzu dochodzi do siebie po płukaniu żołądka. Melek jest zaskoczona zachowaniem Aliye, która bardzo ciepło przyjęła informację o tym, że Elif jest jej wnuczką. Aliye i Kenan w końcu wyjawiają Selimowi prawdę o Necdecie. Necdet odwiedza Arzu w szpitalu. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 42min.
13:05
Tylko z Tobą - odc 124
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Iclal z Nur siedzą w jednej celi, kłócąc się nieustannie. Fatih wyjaśnia Yigitowi motywy postępowania porywacza. Yigit musi całe zajście utrzymać w tajemnicy przed obiema rodzinami. Przekazuje, że Nur pojechała w delegację, a on i Iclal wyjechali odpocząć. (Turcja 2015)

Reżyseria: Aysun Akyüz
Obsada: Tolgahan Sayman, Amine Güle, Şafak Pekdemir, Ümit Yesin

Czas: 45min.
13:55
Coś dla Ciebie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bezrobocie? Brak mieszkania? Czy te problemy są bliskie także widzom? Pokazujemy, gdzie szukać pomocy, jak się o nią zwrócić i jak znaleźć miejsca w swojej okolicy, w których można ją uzyskać. (Polska 2018)


Czas: 23min.
13:00
Drewnianym szlakiem
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kościoły drewniane w województwie lubuskim wyróżniają się swoją historią oraz architekturą. (Polska 2017)


Czas: 13min.
13:15 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2016)


Czas: 12min.
13:35
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2018)


Czas: 7min.
13:40
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2018)


Czas: 2min.
13:45
Legendy regionalne - Utopce w Krainie św. Anny
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program przybliżający legendy Opolszczyzny. (Polska 2015)


Czas: 10min.
13:00
Trudne sprawy, odc.715
Godziny emisji
Rozwiń opis
Martyna Maćkowiak właśnie wróciła z wakacji. Pracująca jako kierowca taksówki, 34-latka zauważa, że jej córka, Oliwia (18 l.) dziwnie się zachowuje. Bardzo wychudła, potajemnie spotyka się z Danielem (32 l.), żonatym mężczyzną, i nie poinformowała matki o wizycie w domu policji, która szukała rzekomo jakiejś zaginionej osoby. Dopiero gdy Martyna jest świadkiem spotkania Daniela z pielęgniarką Alicją (38 l.), wszystko zaczyna nabierać sensu. Okazuje sie, że pod nieobecność Martyny Oliwia... (Polska 2017)

Reżyseria: Protokowicz Tomasz
13:00
19 +, odc. 256
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po podstępie Krzyśka, rodzice uwierzyli, że ich syn rozstał się z Sarą. Oddają mu karty kredytowe i samochód oraz chcą, by znów mieszkał z nimi w domu. Sytuacja komplikuje się, kiedy chłopak musi przedstawić matce swoją nową dziewczynę. Wmawia jej, że jest z Moniką. Kasia umawia się w pubie ze swoimi rodzicami. Na spotkaniu pojawia się także Aleks ze swoim chłopakiem Leonem oraz Mela. Dziewczyny podejrzewają, że mężczyzna nie jest tym, za kogo się podaje. Kasia chce znaleźć dowody i przekonać... (Polska)

13:30
Szpital, odc. 792
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pacjentem doktora Michała Morawskiego jest sześćdziesięciolatek. O pomoc w odzyskaniu dzieci prosi go zięć, który po śmierci żony popadł w alkoholizm. Starsza córka ma do mężczyzny ogromny żal, a młodszy syn chce lepiej poznać swojego tatę. Pacjent bardzo się denerwuje, przez co jego stan dramatycznie się pogarsza. Trener piłki nożnej przyprowadza do szpitala zawodnika, którego na oddział przyjmuje dr Robert Szewczyk. Piłkarz nadużywa alkoholu i napojów energetycznych. Namawia go do tego... (Polska)

13:00
Galileo, odc.678
Godziny emisji
Rozwiń opis
TAJEMNICZE KRYSZTAŁY Ogromny ametyst. Pokażemy, jak samodzielnie zrobić go w domu. DOM DUCHÓW Dom, w którym straszy. Ma 160 pomieszczeń, mnóstwo schodów i drzwi donikąd. A wszystko po to, aby duchom zmylić trop. KTO TO POSPRZĄTA? Sprawdzimy, w jaki sposób usuwane są karteczki ze ściany płaczu w Jerozolimie i dlaczego pewien Chińczyk do sprzątania zakłada strój Spidermana? DOM OGRZEWANY ALGAMI Zielona energia, całkowicie za darmo, czyli jak mieszka się w domu, ogrzewanym algami.   Dla... (Polska 2018)

14:45
Korona królów - odc 70
telenowela historyczna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Egle martwi się o córkę. W Wyszehradzie dalsze obrady są pod znakiem zapytania, bo król czeski przysłał na spotkanie syna. Może szuka pretekstu do zerwania rozmów? Podczas nieobecności Kazimierza, jeden z urzędników dworskich interesuje się królową Anną. (Polska 2017)

Reżyseria: Wojciech Pacyna, Jacek Sołtysiak
Obsada: Mateusz Król, Marta Bryła, Gabriela Chojecka, Karina Seweryn, Maciej Mikołajczyk, Piotr Ligienza, Agnieszka Mandat, Agata Bykowska, Sławomir Orzechowski, Krzysztof Wrona

Czas: 24min.
14:25
Zakupy pod kontrolą - (5)
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Marcin Kolczyński, Sambor Wilk

Czas: 23min.
14:55
Za marzenia - odc. 8
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bartek znów ma problemy w klubie, gdy kelnerka Natalia niszczy przypadkiem drogi sprzęt. Chłopak staje w obronie koleżanki i bierze winę na siebie, a menedżer wybucha od razu wściekłością. Sokół próbuje też pomóc Ance tak, by pozostała w konkursie. (Polska 2018)

Reżyseria: Olga Chajdas, Olga Chajdas
Obsada: Maja Bohosiewicz, Piotr Nerlewski, Anna Kaczmarczyk, Marcin Perchuć, Mikołaj Cieślak, Iza Kuna, Robert Krzyżowski, Piotr Ligenza, Kamil Kula, Paulina Chruściel

Czas: 42min.
14:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2682
Godziny emisji
Rozwiń opis
Emilka ma dość szkolenia, postanawia wracać do Wadlewa. Jest zszokowana tym, jak pod jej nieobecność zmienił się dom. Zaczyna wierzyć, że feministki mają rację, co do mężczyzn. Artur z Kingą szykują „zasadzkę” na dziewczynę Rudego. Piłkarz chce mieć na wszystko oko i przynosi ze sobą szpiegowską kamerę. Gdy zjawia się Natalia, Artur wchodzi w rolę podrywacza. Paweł nie wierzy, że kiedykolwiek odzyska sprawność. Potajemnie spotyka się z Krystianem. Ma dla niego propozycję nie do odrzucenia.... (Polska 2018)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gawryluk Ewa, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Herbuś Edyta, Ilczuk Anna, Jakubowicz Ewa, Jedlikowski Piotr Gawron, Kojro Dominika, Konopka Łukasz, Koterski Michał, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Malinowski Michał, Matuszczak Włodzimierz, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Opozda Joanna, Pakulnis Maria, Pniewski Patryk, Pogrebińska Julia, Porczyk Bartosz, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Romanowska Elżbieta, Sawczuk Katarzyna, Strasburger Karol, Suchora Agnieszka, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
14:45
Dlaczego ja?, odc.761
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika Kowal (35 l.) ma nowych sąsiadów. Ciągle z ich mieszkania słychać głośne kłótnie. Monika obawia się, że Anna Jaworska (37 l.) jest ofiarą domowej przemocy, i wzywa policję. Jednak w mieszkaniu nie ma żadnego mężczyzny, są tylko Anna ze swoimi córkami - Kingą (14 l.) i Kamilą (15 l.). Monika odkrywa, że to córki Anny są agresywne. Chce pomóc swojej sąsiadce, ponieważ Anna nie potrafi stawiać granic, nawet gdy córki ją atakują. Wprawdzie sąsiadki zaprzyjaźniają się, ale gdy Kamila i... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Korzeniewski Piotr, Lesień Michał, Maszczyńska Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Artur, Sarzyński Piotr, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
14:30
Kuchenne rewolucje, sez. 13, odc. 1/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler - niekwestionowana Królowa smaku i rewolucji. Jej doświadczenie i temperament zmieniły oblicze kilkudziesięciu restauracji w całym kraju. „Kuchenne Rewolucje” to hit od wielu sezonów. Tym razem wkracza w trzynasty i bynajmniej nie będzie on pechowy. Knyszyn „Bar u Marka” Marek i Agnieszka mieszkali wiele lat w Niemczech, gdzie oboje ciężko pracowali, oszczędzając każdy grosz. Jak każde małżeństwo marzyli o dziecku, kiedy jednak okazało się, że ich synek urodził się chory,... (Polska)

14:00
Galileo, odc.679
Godziny emisji
Rozwiń opis
PIOTRUŚ PAN Chorwat Tomislav ma 23 lata i wygląd 13-latka. Cierpi na schorzenie zwane syndromem Piotrusia Pana. Sprawdzimy, jak wpływa to na jego życie codzienne. SKUTER DO NURKOWANIA Podziwianie rafy koralowej bez maski i butli jest już możliwe. Przetestujemy pierwszy na świecie podwodny skuter ! NOWINKI GRILLOWE Wady i zalety grillów gazowych. Sprawdzimy, czy najtańsze modele też są czegoś warte. DLACZEGO SER HALLOUMI SIĘ NIE TOPI Każdy ser, położony na grillu, stopi się. Ale nie halloumi.... (Polska 2018)

15:15
ALARM!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 12min.
15:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 10min.
15:45 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
15:50
Wszystko dla pań s.II - odc. 35
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Policja prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa Rose. Głównym podejrzanym jest Pietro Mori, który widział ją ostatni. Teresa odchodzi z pracy, opuszcza też sklepik, ale nie chce rezygnować z marzeń o własnej pracowni krawieckiej. (Włochy 2015)

Reżyseria: Monica Vullo
Obsada: Guiseppe Zeno, Giusy Buscemi, Alessandro Tersigni, Christiane Filangieri, Lorena Cacciatore

Czas: 54min.
15:05
Pierwsza Dama oceanów
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 24min.
15:35
Moja Praca
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 23min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:30
Szkoła, odc. 556
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gimnazjalista Janek Lis, po rozstaniu z dziewczyną, założył z kolegą agencję detektywistyczną. Basia nie mogąc pogodzić się ze stratą chłopaka, próbuje wzbudzić w nim zazdrość. Wymyśla tajemniczego wielbiciela i zleca agencji odnalezienie go. Kiedy sytuacja nie wzbudza u Janka żadnej zazdrości, dziewczyna postanawia upozorować swoje porwanie. Łukasz Olszański z gimnazjalnej 3b z powodu alkoholizmu swojej matki ucieka z domu. Chłopak z pomocą przyjaciela stara się zebrać pieniądze na... (Polska)

15:00
Detektywi w Akcji, odc.143
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się młoda kobieta, która prosi detektywów o odnalezienie jej przybranego wujka, z którym przed laty straciła kontakt. Mimo, że zachowanie klientki wzbudza podejrzenia, detektywi przyjmują zlecenie. Wkrótce udaje im się namierzyć poszukiwanego. Okazuje się, że mężczyzna ma poważne problemy i próbuje się przed kimś ukryć. Niedługo później zostaje porwany. Podejrzanym staje się kurier, który był widziany pod jego domem. Ruda i Bury przypominają sobie, że takiego... (Polska 2016)

Reżyseria: Jurek Patryk
16:00
Familiada - odc. 2352
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 24min.
16:30
Koło fortuny - odc. 213 ed. 4
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Tomasz Motyl

Czas: 29min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2018)


Czas: 21min.
16:25
Pogoda - 27.04 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 1min.
16:30
Kryminalna Siódemka
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Stefaniak

Czas: 12min.
16:45
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 12min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3623
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT „Interwencja” już od 15 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą Michał Bebło i Michał Stela. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:00 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są najciekawsze... (Polska 2018)

16:30
Na ratunek 112, odc.224
Godziny emisji
Rozwiń opis
15–letnia Martyna przeżywa okres buntu. Kilka lat temu zmarła jej matka. Ojciec Martyny, Jakub, nie potrafi sobie poradzić z wychowaniem nastolatki. Stosując mało skuteczne metody, polegające głównie na zakazach, pogłębia jeszcze bardziej konflikt z córką. Sprawy nie ułatwia fakt, że Jakub planuje wspólną przyszłość z Beatą. Kiedy Martyna dowiaduje się o ich ślubie, czuje się odrzucona przez ojca. Dziewczyna postanawia wystawić na próbę jego ojcowskie uczucia. Wraz ze swoim kolegą Kajtkiem... (Polska 2018)

Reżyseria: Matwiejczyk Dominik
16:30
19 +, odc. 257
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziewczyny prowadzą własne śledztwo w sprawie partnera ojca Kasi. Błażej Szymczak, z nieznanego powodu ukrywa swoją tożsamość, przedstawiając się jako 27-letni Leon. Chłopak grozi też Lucy. Dziewczyna boi się, że straci pracę u Aleksa. Mela ma nadzieję, że Kaja Jarosik wyjawi tajemnicę Błażeja. Odkąd Krzysiek i Irek obudzili się razem w łóżku, nie rozmawiają ze sobą. Nie wiedzą, że całą sytuację zaaranżowały ich partnerki. Chłopcy spotykają się, kiedy Irek orientuje się, że zostawił klucze do... (Polska)

16:00
Nie igraj z aniołem, odc.110
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterką serialu jest Marichuy, piękna, odważna i żywiołowa dziewczyna, o złotym sercu i wesołym usposobieniu. W jej młodym życiu nie brak problemów i rozczarowań, ale ona nigdy się nie poddaje i nie traci pogody ducha. Kiedy Marichuy przyszła na świat, jej matka, przekonana, że jest umierająca, oddała dziecko pod opiekę księdzu, który zabrał je do sierocińca. Od chwili, gdy wróciła do zdrowia, matka Marichuy robi wszystko, by odnaleźć córkę, ale jej wysiłki przez lata spełzają na niczym. W... (Meksyk, 2008)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
17:25
Jaka to melodia? - odc. 3815
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska

Czas: 24min.
17:55
Leśniczówka - odc. 17
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po odnalezieniu Zuzi, Paweł i Katarzyna szczerze rozmawiają o uczuciach. Wicedyrektorka szkoły, Karpowicz, piętrzy problemy związane z zatrudnieniem Katarzyny w szkole. W śledztwie pojawia się nowy trop, który naprowadza Nowackiego na Daniela Karcza. (Polska 2018)

Reżyseria: Maciej Żak
Obsada: Marek Bukowski, Agata Turkot, Jalanta Fraszyńska, Julia Kostow, Paweł Gryc, Dobromir Dymecki, Beata Chyczewska, Weronika Książkiewicz, Michał Czernecki, Mateusz Korsak

Czas: 21min.
17:15
Meandry uczuć - odc 99
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tahsin znajduje ukojenie przy Mihriban. Dżesur wyznacza wysoką nagrodę za pomoc w ujęciu Ryzy i odnalezieniu Suhan. Szirin informuje Dżahide o śmierci Korhana. Dżesur wpada na trop taksówkarza pomagającego Ryzie. Przygodny przechodzień pomaga Suhan. (Turcja 2016)

Reżyseria: Ali Bilgin
Obsada: Tamer Levent, Devrim Yakut, Erkan Avc, Serkan Altunorak, Sezin Akbaoullar, Kivanc Tatilung, Tuba Büyüküstün

Czas: 43min.
17:00
Wiatr od morza - odc. 111
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn morski (Polska 2018)


Czas: 23min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 150min.
17:00
Gliniarze, odc.214
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młoda studentka zostaje potrącona przez pijanego kierowcę, który ucieka z miejsca wypadku. Okazuje się, że dziewczyna została także brutalnie zgwałcona. Podczas poszukiwania sprawcy Natalia i Kuba natrafiają na nowe dowody, które doprowadzają ich do wykładowcy dziewczyny. Czy szanowany profesor molestował swoje studentki? Tymczasem Natalia umawia się na randkę ze swoją dawną miłością – Wojtkiem Żarskim. Kuba podejrzewa mężczyznę o nieczyste intencje, co powoduje napięcie między parą... (Polska 2018)

Reżyseria: Kalisiak Krzysztof, Mazanek Agnieszka, Olejarczyk Tomasz, Średniawa Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Mróz Piotr, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
17:00
Ukryta prawda, odc. 904
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ada (17) jest zawiedziona dziecinnym zachowaniem swojego chłopaka Kacpra (17) i zrywa z nim, kiedy ten woli grać w gry komputerowe zamiast poświęcać czas jej. Jedyne, co poprawia Adzie humor to korepetycje z przystojnym Michałem (32), do którego mieszkania chodzi od niedawna. Michał jest dla Ady bardzo miły i ewidentnie ją podrywa. W tym czasie Ada nawiązuje dobry kontakt z Luizą (31), partnerką swojego ojca Grzegorza (41), który jest wdowcem. Dziewczyna cieszy się, że mężczyzna układa sobie... (Polska)

17:00
Nie igraj z aniołem, odc.111
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterką serialu jest Marichuy, piękna, odważna i żywiołowa dziewczyna, o złotym sercu i wesołym usposobieniu. W jej młodym życiu nie brak problemów i rozczarowań, ale ona nigdy się nie poddaje i nie traci pogody ducha. Kiedy Marichuy przyszła na świat, jej matka, przekonana, że jest umierająca, oddała dziecko pod opiekę księdzu, który zabrał je do sierocińca. Od chwili, gdy wróciła do zdrowia, matka Marichuy robi wszystko, by odnaleźć córkę, ale jej wysiłki przez lata spełzają na niczym. W... (Meksyk, 2008)

18:25
Leśniczówka - odc. 18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pola i Ben zaczynają własne śledztwo. Szpiegują Krzysztofa, który krąży po mieście. Karcz zaczyna tracić cierpliwość do Jarosika, bo nie zdobył pamiętników Antoniego. Nie wie, że Nowacki jest blisko odkrycia tajemnicy jego syna, Daniela. (Polska 2018)

Reżyseria: Maciej Żak
Obsada: Natasza Leśniak, Beata Schimscheiner, Agata Turkot, Dawid Ściupidro, Przemysław Bluszcz, Tomasz Kozłowicz, Grzegorz Pawlak, Mateusz Korsak, Michał Czernecki, Sebastian Jasnoch

Czas: 21min.
18:55
Jeden z dziesięciu - 21/105 - Wielki finał
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2018)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 30min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 24min.
18:25
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
18:30
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2018)


Czas: 2min.
18:35
Rodzinka.pl s.III - odc. 72 "Wszystko i każdy ma swoją cenę"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia i Maria wybrały się na zakupy, okazuje się, że Tomek i Magda również. Ku rozpaczy Marii Magda trafiła na większe soldy niż ona. Kuba i Kacper uczą Natalię znaczenia słowa altruizm. Tomek, Kuba i Kacper rozpoczynają strajk. (Polska 2012)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 25min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2683
Godziny emisji
Rozwiń opis
Emilka wprowadza w domu nowe porządki, co bardzo nie podoba się mężczyznom. Norbert, próbując odzyskać Paulinę, całkowicie się kompromituje. Paulina ogłasza się na portalu randkowym. Kacperczyk organizuje konkurs na najlepszy artykuł sportowy. Zaczyna się ostra rywalizacji między Radkiem a Jowitą. Kulczyccy dostają telefon ze szkoły w sprawie skandalicznego zachowania Tomka. Sytuacja między Pawłem i Melką jest nie do zniesienia. Krystian mówi Melce prawdę o propozycji Pawła. Melka tym razem... (Polska 2018)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gawryluk Ewa, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Herbuś Edyta, Ilczuk Anna, Jakubowicz Ewa, Jedlikowski Piotr Gawron, Kojro Dominika, Konopka Łukasz, Koterski Michał, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Malinowski Michał, Matuszczak Włodzimierz, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Opozda Joanna, Pakulnis Maria, Pniewski Patryk, Pogrebińska Julia, Porczyk Bartosz, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Romanowska Elżbieta, Sawczuk Katarzyna, Strasburger Karol, Suchora Agnieszka, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 793
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pacjentem dr Anny Nowickiej jest mężczyzna, który poddał się wazektomii. Ma on już trójkę potomstwa - każde z inną kobietą. Obecna partnerka czterdziestolatka o niczym nie wie i jest w szoku, kiedy poznaje jego byłe dziewczyny. Wszystkie martwią się, że ojciec ich dzieci jest śmiertelnie chory. Dr Robert Szewczyk przyjmuje na SOR chłopaka, który odkrył, że ojciec jego dziewczyny jest przestępcą. Kiedy pacjent wyjawia prawdę ukochanej, dociera do niej, że jej matka wiedziała o bandyckim... (Polska)

18:00
Policjantki i Policjanci, odc.403
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Komendant Jaskowska nie pojawia się na porannej odprawie. Obowiązek rozplanowania patroli na nadchodzący tydzień spada na dyżurnego Jacka. W tym zamieszaniu pojawia się pierwsze wezwanie – dzwoni recepcjonistka ze szkoły jogi, gdzie jakiś mężczyzna niszczy wnętrze szkoły i wyzywa właścicielkę. Na miejscu okazuje się, że sprawcą całego zamieszania jest mąż jednej z klientek. Oskarża on instruktorkę o to, że manipuluje jego żoną. Emilka i Krzysiek nie mają z kim zostawić... (Polska 2018)

Reżyseria: kolski piotr, Miszczak Jakub, Zańczak Jakub
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2018)


Czas: 30min.
19:05
Na sygnale - odc. 45 "Leśny zabójca"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratownicy odpowiadają na wezwanie do mężczyzny, który zasłabł w domku letniskowym. Wiktor podejrzewa, że pacjent zatruł się zebranymi w lesie grzybami. Tymczasem okazuje się, że niebezpieczną potrawę mogła zjeść także córka chorego oraz jej dzieci. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 22min.
19:35
Barwy szczęścia - odc. 1853
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przyjaźń Aleksa i Witka zostaje wystawiona na próbę, bo obu podoba się Zuzia. Między chłopcami rodzi się niezdrowa rywalizacja o dziewczynę, która doprowadza do bójki. Z kosza z produktami sprzed sklepu Aldony w szybkim tempie znikają produkty. (Polska 2018)

Reżyseria: Natalia Koryncka - Gruz
Obsada: Elżbieta Romanowska, Hubert Wiatrowski, Anna Adamus, Witold Sosulski, Ewa Ziętek, Jacek Kałucki, Sebastian Stankiewicz, Hanna Klepacka, Krzysztof Kiersznowski, Divine Kitenge

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:00
Fakty, odc. 7422
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” to w 2017 roku najchętniej wybierany przez Polaków program informacyjny. Codziennie punktualnie o godzinie 19:00 Anita Werner, Justyna Pochanke, Grzegorz Kajdanowicz oraz Piotr Marciniak przedstawiają rzetelne i najważniejsze informacje z kraju oraz ze świata. Relacje z sejmu, istotne reformy, sprawy zdrowotne, wydarzenia międzynarodowe oraz wszystko to, co warte jest uwagi i wpływa na życie każdego z nas – tak w skrócie można podsumować tematy, którymi na co dzień zajmują się... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7405
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7402
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5293
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.404
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Ginie cenny koń wyścigowy. Właściciel ogiera oskarża stajennego, który w ciągu dnia sprawuje opiekę na zwierzętami. Rozpoczyna się śledztwo, w którego toku policjanci staną przed moralnym dylematem, zaś sam poszkodowany straci wiarygodność w oczach funkcjonariuszy. Na komendzie dyżurny Jacek Nowak nadal zajmuje się odprawami pod nieobecność Jaskowskiej. Nowak prosi Zielińskiego, by podczas patrolu pojechał do pani komendant sprawdzić w jakim jest stanie. Ta wizyta nie będzie... (Polska 2018)

Reżyseria: kolski piotr, Miszczak Jakub, Zańczak Jakub
20:05
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 3min.
20:10 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2018)


Czas: 3min.
20:15
ALARM!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 12min.
20:35
The Wall. Wygraj marzenia - /30/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz

Czas: 44min.
20:10
Barwy szczęścia - odc. 1854
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr robi plan zmian w mieszkaniu przed wprowadzeniem się dzieci. Pomaga mu w tym Zosia, która najwyraźniej wpadła Walawskiemu w oko. W dniu ślubu Bożena od rana wisi na telefonie, a nieobecny Bruno zajęty jest sprawami swojej firmy. (Polska 2018)

Reżyseria: Natalia Koryncka - Gruz
Obsada: Katarzyna Sawczuk, Patryk Pniewski, Piotr Jankowski, Joanna Moro, Marieta Żukowska, Stanisława Ceińska, Kazimierz Mazur, Wiktoria Gąsiewska, Jakub Dmochowski, Barbara Kurzaj

Czas: 24min.
20:45
O mnie się nie martw s.VIII odc. 8/13
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwia przeżywa ostateczne rozstanie z Mariuszem. Mariusz nie przyjmuje do wiadomości jej decyzji. Grażyna nie daje rady przegonić natręta z życia córki i postanawia pomóc szczęściu i doprowadzić Sylwię pod właściwy adres, czyli do Kuby Jurkowskiego. (Polska 2018)

Reżyseria: Filip Zylbert, Łukasz Ostalski
Obsada: Joanna Kurowska, Katarzyna Ankudowicz, Kamil Kula, Wojciech Solarz, Marcin Korcz, Hanna Śleszyńska, Maja Kwaśny, Aleksandra Domańska, Krzysztof Stelmaszyk, Joanna Kulig

Czas: 44min.
20:00
Moja Praca
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 23min.
20:30
Wiatr od morza - odc. 111
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn morski (Polska 2018)


Czas: 23min.
20:05
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami., odc.81
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - światowy hit, z powodzeniem realizowany przez największych nadawców w 50 krajach, w tym w: USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Australii czy Brazylii, w ósmej odsłonie pojawi się w Polsacie. Wiosną na naszej antenie wystąpi jedenaście gwiazd: Renata Kaczoruk, Angelika Mucha, Kasia Dziurska, Wiktoria Gąsiewska, Martyna Kupczyk, Beata Tadla, Jarosław Kret, Popek, Krzysztof Gojdź, Antek Smykiewicz i Dariusz Wieteska. Wśród partnerujących im... (Polska 2018)

Reżyseria: Rooyens Rinke
20:00
Shrek Trzeci
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bycie królem to zdecydowanie nie jest zajęcie dla każdego - zwłaszcza dla ogra, którego zapach przypomina smród oparów unoszących się nad najdalszymi ostępami bagniska. Ostatnią rzeczą, jakiej pragnął Shrek poślubiając Fionę, było panowanie nad królestwem Zasiedmiogórogrodu. Kiedy jednak jego teść, król Harold zaczął chorować, to właśnie Shrek został kandydatem do korony. Teraz, jeśli niechętny nowym obowiązkom kandydat na króla nie znajdzie godnego zastępcy, do końca życia będzie wkręcony w... (USA 2007)

Reżyseria: Chris Miller
Obsada: Mike Myers, Eddie Murphy, Cameron Diaz, Antonio Banderas, Julie Andrews, John Cleese, Rupert Everett, Eric Idle, Justin Timberlake
20:05
Pokój 112 - Policjantki i Policjanci
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film telewizyjny, który powstał po spektakularnym sukcesie pierwszego sezonu serialu "Policjantki i Policjanci". Ukazuje dramatyczne wydarzenia, które rozegrały się po tym, jak główni bohaterowie, funkcjonariusze dwóch załóg Komendy Miejskiej, wyruszyli na patrol w nietypowych składach. Gdy sierżant sztabowa Monika Kownacka została zawieszona, a postrzelony przez nią mężczyzna walczył o życie, dwójka żółtodziobów: posterunkowa Aleksandra Wysocka i starszy posterunkowy Krzysztof... (Polska 2015)

Reżyseria: kolski piotr, Miszczak Jakub, Todorow Wojciech
21:30
Big Music Quiz - (8)
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 56min.
21:45
Rodzinka.pl s.XII - odc. 233 "Przeszłości nie zmienisz" sezon 12
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2018)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
21:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 30min.
21:35
Pierwsza Dama oceanów
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 24min.
21:55
Zbuntowana
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Beatrice Prior kontynuuje swoją walkę z wewnętrznymi demonami i batalię przeciwko potężnemu sojuszowi, którego celem jest ostateczny podział społeczeństwa. Po swojej stronie ma wiernych przyjaciół., napisy (USA 2015)

Reżyseria: Robert Schwentke
Obsada: Shailene Woodley, Theo James, Kate Winslet, Naomi Watts, Octavia Spencer, Jai Courtney, Miles Teller, Ashley Judd
21:40
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.185
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Bruno Sawicki i Ola Latoszek dostają sprawę morderstwa drobnego dilera narkotykowego, który został uduszony w trakcie seksu. Policjanci sprawdzają sieć powiązań ofiary. Diler prowadził rozległe interesy – kryminalni podejrzewają początkowo, że ktoś zabił go, by uniknąć spłaty długu. Później pojawia się jednak kolejna hipoteza: ten sam handlarz nadzorował tzw. „mułów” – zwykłych ludzi zmuszonych do przemycania narkotyków z krajów Ameryki Południowej. Bruno ciągle niepokoi o... (Polska 2018)

Reżyseria: Filipowicz Monika, Łukasik Łukasz, Miszczak Jakub, Todorow Wojciech
Obsada: Dariusz Karpiński, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
22:45
Korzenie - ep. 5/8
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tom Lea zabiera młodego George`a na specjalne szkolenie dla hodowców kogutów, które później wystawiane są do walki. George`a zaczyna to bardzo interesować i ma nadzieję, że na walkach kogutów dorobi się majątku. (USA 2016)

Reżyseria: Philip Noyce, Mario Van Peebles, Emmy Award, Bruce Berensford
Obsada: Emayatzy Corinealdi, Laurence Fishburne, Matthew Goode, Carlacia Grant, James Purefoy, Forest Whitaker, Anna Paquin

Czas: 43min.
22:25
La La Poland - odc (1)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
La La Poland to światowe mocarstwo, a jego obywatele to naród predestynowany do szczególnych zadań, choć targany spiskami i wichrami historii. Warto przyjrzeć się bliżej obywatelom jedynego kraju na ziemi, gdzie dwie identyczne nuty mogą brzmieć inaczej. (Polska 2018)

Reżyseria: WAWRZYNIEC KOSTRZEWSKI

Czas: 39min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2018)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 27.04 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 1min.
22:45
Kryminalna Siódemka
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Stefaniak

Czas: 12min.
22:10
Ja, robot
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znakomity thriller sci-fi z Willem Smithem w roli głównej. Rok 2035. Naukowcy dokonali szeregu genialnych wynalazków, które pozwoliły na pełną automatyzację życia. Najlepszymi przyjaciółmi człowieka stały się supernowoczesne roboty, które towarzyszą mu na każdym kroku. Roboty gotują obiady, pilotują samoloty, dyrygują orkiestrą symfoniczną, dostarczają przesyłki, opiekują się dziećmi i wyręczają ludzi w codziennych obowiązkach. Zaprogramowano je tak, by przestrzegały praw, które mają uchronić... (USA, Niemcy, 2004)

Reżyseria: Proyas Alex
Obsada: Smith Will, Bruce Greenwood, James Cromwell, LaBeouf Shia, Moynahan Bridget, Tudyk Alan
22:40
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.186
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Paulina ma kolejne kłopoty z córką. Dziewczyna wchodzi w wiek dojrzewania i coraz słabiej dogaduje się z matką. Kiedy Paulina nie chce kupić jej nowych dżinsów, Agata po prostu kradnie je ze sklepu. Wach nie wie, jak poradzić sobie w nowej sytuacji. Tymczasem wraz z Walczakiem musi rozwiązać sprawę tajemniczego zaginięcia młodej kobiety. Ada zniknęła z własnego mieszkania w ciągu kilku minut, w czasie gdy przygotowywała kąpiel dla małego synka. Kryminalni odkrywają, że mają... (Polska 2018)

Reżyseria: Filipowicz Monika, Łukasik Łukasz, Miszczak Jakub, Todorow Wojciech
Obsada: Dariusz Karpiński, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
23:40
Zupełnie obcy człowiek
film fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Scenariusz powstał na kanwie romansowej powieści "A Perfect Stranger" Danielle Steel. Książka ukazała się w Polsce pod tytułem "Zupełnie obcy człowiek". Bohaterką jest piękna, młoda kobieta targana uczuciami do dwóch mężczyzn. (USA 1994)

Reżyseria: Michael Miller
Obsada: Robert Ulrich, Stacey Haiduk, Darren McGavin

Czas: 87min.
23:20
Krąg podejrzanych - odc. 8, Catherine
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wypadek komisarza Casasa utrudnia pracę, ale Victor, Alain i Vidal nie mają czasu do stracenia. Catherine Le Monnier żyje i trzeba ją jak najszybciej odnaleźć. Napięcie w klinice ciągle rośnie. Lidia jest gotowa na wszystko, by bronić swojego syna. (Hiszpania 2016)

Reżyseria: Jorge Torregrossa, Miguel Conde
Obsada: Yon Gonzalez, Vincente Romero, Luisa Martin, Gonzalo de Castro

Czas: 69min.
23:05
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2018)


Czas: 21min.
23:35
Ostatnie tajemnice nazistów
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film rozpoczyna się od jednego z najważniejszych procesów w historii. 20 XI 1945 r. w Norymberdze na ławie oskarżonych zasiadło blisko dwustu wysokich urzędników nazistowskich, a wśród nich uśmiechnięty Hermann Göring. (Francja 2014)

Reżyseria: Noemie Mayaudon, Marine Suzzoni, Juliette Desbois

Czas: 52min.
23:50
Punisher
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filmowa adaptacja „Punishera”, kultowego komiksu amerykańskiego. Rodzina policjanta Franka Castela (Dolph Lundgren) zostaje brutalnie zamordowana przez mafię. Castel, któremu udało się przeżyć zamach, poprzysięga gangsterom zemstę i sam postanawia wymierzyć im sprawiedliwość. Jego nielegalne akcje, powodują, że staje się celem polowania prowadzonego zarówno przez policję, jak i bezwzględnego szefa mafii...   Dla małoletnich od lat 16 (Australia, USA, 1989)

Reżyseria: Goldblatt Mark
Obsada: Lundgren Dolph, Gossett Jr. Louis, Jeroen Krabbe, Kim Miyori, Marshall Bryan, Nancy Everhard
00:40
Zawód: Amerykanin s.I - odc. 8
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Centrala KGB w Moskwie wynajmuje zabójcę, któremu zleca zamordowanie amerykańskich naukowców, pracujących nad systemem obrony antyrakietowej. Decydenci dochodzą do wniosku, że była to pochopna decyzja i wydają rozkaz wstrzymania akcji. (USA 2013)

Reżyseria: Bill Johnson
Obsada: Matthew Rhys, Keri Russell, Noah Emmerich, Holly Taylor

Czas: 45min.
00:40
Pierwsza Dama oceanów
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 24min.
00:45
Prześladowca 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Horror. Trzecia pogoń psychopaty w ciężarówce za nierozważnymi turystami. Rusty Nail (Ken Kirzinger) wciąż grasuje po odludnych szosach w swojej ciężarówce, zabijając i budząc postrach wśród tubylców. Nie wie o tym grupa przyjaciół, która wybiera się na wyścig rajdowy. Podczas podróży młodzi zajeżdżają drogę kierowcy-psychopacie, omal nie powodując wypadku. Odjeżdżają stamtąd nieświadomi, że Rusty szybko nie wybacza i zamierza dokonać zemsty...   Dozwolone od lat 18 (USA, 2014)

Reżyseria: O'Brien Declan(1)
Obsada: Gianpaolo Venuta, Hollingsworth Benjamin, Hutch Jesse, Kirzinger Ken, Manley Jake
00:25
Kuba Wojewódzki, sez. 12, odc. 10/13
talk show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktorzy, sportowcy, politycy, muzycy, ludzie z pierwszych stron gazet – Królowi TVN mało kto odmawia, bo ten człowiek to legenda. Doskonale przygotowany, inteligentny, nieprzeciętny i ciekawy tego, co do powiedzenia mają jego goście. Taki właśnie jest Kuba Wojewódzki. Każda wizyta na jego słynnej, skórzanej kanapie odbija się szerokim echem, przechodząc do historii show-biznesu. Tej wiosny u Kuby Wojewódzkiego kolejne głośne nazwiska, które dadzą się poznać z zupełnie innej strony. Zero... (Polska)

01:15
Tanie Dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat - Gombrowicz a sprawa polska
talk-show
Godziny emisji
Rozwiń opis
A płyńcież wy, płyńcież Rodacy do Narodu swego! Płyńcież do Narodu waszego świętego chyba Przeklętego! - pisał Witold Gombrowicz w "Transatlantyku". Co miał na myśli? Jaki był jego stosunek do polskości? Czego dzisiaj możemy się od niego nauczyć? (Polska 2018)


Czas: 30min.
01:50
Wolny strzelec
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Los Angeles. Poszukujący pracy Louis Bloom żyje z drobnych kradzieży. Pewnej nocy przypadkowo zauważa, jak amatorska ekipa filmuje akcję ratunkową przy płonącym samochodzie. Postanawia spróbować swoich sił w roli wolnego strzelca i kupuje kamerę. (USA 2014)

Reżyseria: Dan Gilroy
Obsada: Jake Gyllenhaal, Rene Russo, Bill Paxton, Kevin Rahm, Riz Ahmed

Czas: 112min.
01:40
Zakręcony
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Remake filmu z 1967 r. pod tym samym tytułem. Ofermowaty i naprzykrzający się wszystkim kolegom pracownik firmy komputerowej, idzie na układ z szatanem. Sprzedaje swoją duszę. Elliot Richards z San Francisco zostaje wybrany przez szatana. (USA, Niemcy 2000)

Reżyseria: Harold Ramis
Obsada: Brendan Fraser, Elizabeth Hurley, Miriam Shor

Czas: 89min.
01:20
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2018)


Czas: 46min.
01:25
Iron Majdan, odc. 7/10
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Są miejsca, których nie znajdziesz w przewodnikach. Są ludzie, o których nie przeczytasz w książkach, i wyzwania, których nikt wcześniej nie podjął. Na mapie podróżniczej Małgosi i Radka Majdanów znalazło się dziesięć najlepszych i najciekawszych destynacji. Przez ostatnie miesiące budzący wiele emocji „secret project” stał się ich codziennym życiem. Jego reguły są bardzo proste – cel podróży poznają w ostatniej chwili, a zadania do wykonania dopiero po przybyciu na miejsce. Od tego momentu... (Polska)

01:45
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT „Interwencja” już od 15 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą Michał Bebło i Michał Stela. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:00 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są najciekawsze... (Polska 2018)

02:10
Tysiące twarzy
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pracując w barze stał się postacią kultową, przynajmniej dla warszawiaków. Roman Modzelewski sam stanowi kartę tego miasta. Kiedyś grał w piłkę, boksował, pracował z trudną młodzieżą. Kończył hotelarstwo, studiował na AWF. Od ponad 40 lat stoi za barem. (Polska 2015)


Czas: 12min.
02:30
Mój pies i inne zwierzaki
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn dla posiadaczy i miłośników zwierząt. W programie przedstawiane będą m.in.: rasy psów i kotów, gatunki papug, gadów. (Polska 2018)


Czas: 10min.
02:45
Antenowe remanenty
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 23min.
02:50
Tajemnice losu, odc.2980
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

02:25
Uwaga!, odc. 5293
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

02:40
Moc Magii, odc. 111/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:00
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2018)

03:55
Magazyn kryminalny 997
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 38min.
03:20
Body/Ciało
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cyniczny prokurator i jego cierpiąca na anoreksję córka próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna oznajmi, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma wiadomość. (Polska 2015)

Reżyseria: Małgorzata Szumowska
Obsada: Janusz Gajos, Maja Ostaszewska, Justyna Suwała, Ewa Dałkowska, Adam Woronowicz, Tomasz Ziętek, Władysław Kowalski

Czas: 88min.
03:10
Antenowe remanenty
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 12min.
03:25
Drewnianym szlakiem
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kościoły drewniane w województwie lubuskim wyróżniają się swoją historią oraz architekturą. (Polska 2017)


Czas: 13min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2018)


Czas: 15min.
03:00
Disco Polo Life, odc.764
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas... (Polska 2018)

04:40
Notacje - Andrzej Dąbrowski. Do zakochania jeden krok
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andrzej Dąbrowski (ur. 1938 r. w Wilnie). Odcinek o najsłynniejszym przeboju wykonywanym przez piosenkarza "Do zakochania jeden krok". Piosenkarz opowiada o kulisach związanych z tym przebojem ogromnej popularności, cenie sławy, anegdotycznych sytuacjach. (Polska 2017)


Czas: 10min.
04:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2018)


Czas: 7min.
04:10
Legendy regionalne - Utopce w Krainie św. Anny
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program przybliżający legendy Opolszczyzny. (Polska 2015)


Czas: 10min.
04:25
Pogoda - 27.04 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 1min.
04:30
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
04:00
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.995
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

05:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2018)


Czas: 21min.
05:35
Ostatnie tajemnice nazistów
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film rozpoczyna się od jednego z najważniejszych procesów w historii. 20 XI 1945 r. w Norymberdze na ławie oskarżonych zasiadło blisko dwustu wysokich urzędników nazistowskich, a wśród nich uśmiechnięty Hermann Göring. (Francja 2014)

Reżyseria: Noemie Mayaudon, Marine Suzzoni, Juliette Desbois

Czas: 52min.
05:00
Disco Gramy, odc.4026
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.999
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info