Program dla 2017-02-24 od do
24.03 25.03
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
03:55
Moc Magii
program
Godziny emisji
04:20
Czerwony guzik
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia rosyjskiego podpułkownika, który uchronił świat przed globalną wojną nuklearną. W 1983 roku nastąpiła eskalacja zimnej wojny. KGB podejrzewało, że Stany Zjednoczone mogą przeprowadzić atak nuklearny na Związek Radziecki. (POLSKA 2011)

Reżyseria: Ewa Pięta, Mirosław Grubek

Czas: 51min.
04:45
Pogoda na piątek - odc. 13
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bartek pomieszkiwał u kolegi. Do czasu schwytania dilerów przez policję musi ukrywać się w domu przyjaciela rodziny, prawnika Andrzeja. Grażyna jest załamana po rozstaniu z Jerzym. Kiedy wkrótce Jerzy próbuje się z nią skontaktować, nie otwiera mu drzwi. (POLSKA 2006)

Reżyseria: Ryszard Brylski
Obsada: Danuta Stenka, Katarzyna Figura, Katarzyna Ankudowicz, Agnieszka Warchulska, Rafał Królikowski, Michał Lesień

Czas: 43min.
04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 6
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:25
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (POLSKA)


Czas: 30min.
05:30
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:55
Rodzinka.pl - odc. 195 "Zakaz palenia" sezon 9
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (POLSKA 2016)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 25min.
05:00
Disco Gramy, odc.3614
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Nic straconego
Godziny emisji
05:15
Uwaga!, odc. 4868
program
Godziny emisji
05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.694
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2016)

05:35
Menu na miarę, odc. 1
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

05:55
Słodka miłość, odc. 63
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wszyscy są zszokowani obecnością Victorii w domu Marcosa. Isabel nie jest zadowolona z wizyty gościa. Jubilat otrzymuje mnóstwo telefonów z życzeniami od dziewczyn, przez co Victoria jest bardzo zazdrosna. Natacha proponuje Julianowi sekretne spotkanie. Brenda i Lucas mają wątpliwości co do swoich związków. (Argentyna 2012)

Obsada: Carina Zampini, Juan Darthes, Laura Novoa, Sebastian Estevanez, Segundo Cernadas
06:00
Klan - odc. 3079
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika z powodu książki Daniela jest na skraju załamania nerwowego I sięga po alkohol. Paweł oświadcza Elżbiecie, że przywoła do porządku Daniela, a jeśli i jego nie posłucha, załatwi sprawę z wydawnictwem. Małgosia dowiaduje się o ciąży Agaty. (POLSKA 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Justyna Sieńczyłło, Teresa Stępień, Kaja Paschalska, Marcin Kwaśny, Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Andrzej Grabarczyk, Mirosław Jękot, Renata Pękul, Marek Kossakowski

Czas: 21min.
06:25
Jaka to melodia? - odc. 3503
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (POLSKA 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 24min.
06:55
Natura w Jedynce - Wokół Morza Śródziemnego. Ocaleni z ostatniej epoki lodowcowej
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gran Sasso to masyw w sercu Apeninów - łańcucha górskiego o dł. 1500 km, który dzieli Morze Śródziemne na Basen Wschodni i Basen Zachodni. Jest tu nawet lodowiec Calderone. (Włochy 2014)

Reżyseria: Francesco Petretti

Czas: 47min.
06:30
Misja natura - Dolina Baryczy 3/12
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koordynator Misji wspomina trudny egzamin na swoje stanowisko. Okazuje się, że Romek i Małgosia nadal są zmęczeni poprzednim wyjazdem i nie chcą ruszyć w kolejną misję. Jednak Stawy Milickie w Dolinie Baryczy, budzą ciekawość Romka. (POLSKA 2014)

Reżyseria: Jacek Piotr Tarasiuk

Czas: 23min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 10, odc. 5/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
06:00
Frank i dżungla, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzeci sezon dokumentalnego serialu, którego głównym bohaterem jest hiszpański zawodowy tenisista, prezenter telewizyjny, podróżnik i miłośnik herpetologii (nauki o zwierzętach pełzających) - Frank Cuesta. Program stanowi filmowy, wierny zapis jego podróży po najbardziej egzotycznych zakątkach naszej planety. W czasie swych wojaży Frank i jego towarzysze – reporter Nacho Medina i operator Santiago Trancho – napotykają tysiące najdziwniejszych, nierzadko śmiertelnie groźnych, przedstawicieli... (Hiszpania, 2012)

06:55
Sila: odnaleźć przeznaczenie, sez. 1, odc. 122
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boran obawia się działania Berzana, gdyż zdaje sobie sprawę, jak bardzo szalone są jego pomysły. Obmyśla plan, dzięki któremu powstrzyma mężczyznę przed popełnieniem nieodwracalnego w skutkach czynu. (Turcja 2006)

Obsada: Cansu Dere, Mehmet Alakurt, Menderes Samancılar, Zeynep Eronat
07:00
M jak miłość - odc. 1265
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcin wykorzystuje chwilę nieuwagi Korczyńskiego i ucieka, ale Mariusz strzela. Agnieszka znajduje później rannego chłopaka w bloku i ryzykując więzienie próbuje Chodakowskiemu pomóc. Korczyńska zanosi na policję rzeczy Naomi, ukryte w garażu. (POLSKA 2016)

Reżyseria: Marcin Krzyształowicz
Obsada: Małgorzata Pieczyńska - Matka Marcina, Franek Przanowski - Maciek, Wojciech Wysocki - Górecki, Anna Mucha - Madzia, Katarzyna Cichopek - Kinga, Krystian Wieczorek - Andrzej, Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Tomasz Ciachorowski - Artur, Chłopak Izy, Mikołaj Roznerski - Marcin, Maurycy Popiel - Olek

Czas: 45min.
07:50
Doradca smaku - panna cotta z maslanki, odc. 36/40
program
Godziny emisji
07:05
Kacper: Szkoła postrachu, odc.21
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

07:35
Co nowego u Scooby'ego?, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Nowe przygody piątki niezwykłych przyjaciół. Nastoletni detektywi: Kudłaty, Velma, Daphne, Fred i nieodłączny towarzysz ich wypraw do najdalszych miejsc na świecie, pies Scooby-Doo razem tropią kolejne tajemnice i znajdują poszlaki, rozwiązują zagadki z duchami w rolach głównych i demaskują najróżniejsze potwory. Czwórka nastolatków: pewny siebie przywódca grupy i fan sportów ekstremalnych - Fred, śliczna, ale łatwo wpadająca w tarapaty - Daphne, przesympatyczny mól książkowy –... (USA, 2003)

Reżyseria: Tom Mazzocco
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (POLSKA 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (POLSKA 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (POLSKA 2017)


Czas: 15min.
08:40
Magazyn śledczy Anity Gargas - /21/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn śledczy Anity Gargas. (POLSKA 2017)


Czas: 25min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (POLSKA 2016)


Czas: 43min.
08:00
Trudne sprawy, odc.521
Godziny emisji
Rozwiń opis
22-letnia Lena Grabowska umiera z powodu błędu popełnionego podczas przeprowadzania jej drugiej operacji powiększania piersi. To był koniec jej dwuletniej drogi, która zaczęła się jako historia miłosna, a zakończyła uzależnieniem i pornografią. Gdy poznała fotografa Miłosza Matuszczaka (32 l.), był czarujący i uprzejmy. Nawet nie podejrzewała, że ten typ takim traktowaniem (i narkotykami) uzależnia od siebie młode kobiety, by potem zmuszać je do pornograficznych zdjęć i erotycznych nagrań... (Polska 2015)

Reżyseria: Zbigniew Trzciński, Okił Khamidov
08:00 Na żywo
Dzień Dobry TVN, odc. 1987
magazyn
Godziny emisji
08:05
Kacper: Szkoła postrachu, odc.24
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

08:35
Co nowego u Scooby'ego?, odc.22
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Nowe przygody piątki niezwykłych przyjaciół. Nastoletni detektywi: Kudłaty, Velma, Daphne, Fred i nieodłączny towarzysz ich wypraw do najdalszych miejsc na świecie, pies Scooby-Doo razem tropią kolejne tajemnice i znajdują poszlaki, rozwiązują zagadki z duchami w rolach głównych i demaskują najróżniejsze potwory. Czwórka nastolatków: pewny siebie przywódca grupy i fan sportów ekstremalnych - Fred, śliczna, ale łatwo wpadająca w tarapaty - Daphne, przesympatyczny mól książkowy –... (USA, 2003)

Reżyseria: Jeffrey Gatrall
08:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 9, odc. 5: Polowanie
kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2004)

Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer, René Steinke
09:15
Grzech Fatmagül - odc. 157
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mukaddes jest coraz bardziej wściekła na właścicielkę mieszkania. Kadir i Meryem postanawiają starać się o adopcję osieroconego chłopca, ofiarę przemocy domowej. W dniu swoich urodzin Fatmagül jest przekonana, że wszyscy o niej zapomnieli. (Turcja 2011)

Reżyseria: Hilal Saral
Obsada: Beren Saat, Engin Akyurek, Forat Celik, Esra Dermancioglu, Bugra Gulsoy, Kaan Tasaner, Engin Ozturk

Czas: 45min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.302
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do biura Malanowskiego zgłasza się młody student, Patryk Wilimowicz. Patryk od pół roku jest związany z dużo starszą od siebie nauczycielką, Ewą, którą poznał, gdy chodził do niej na prywatne korepetycje przed maturą. Mimo różnicy wieku wszystko między nimi układa się super, jest tylko jeden problem. Od jakiegoś czasu ktoś wysyła Ewie anonimowe pogróżki. Oprócz tego zdarzyło się kilka razy, że ktoś namalował sprejem obraźliwe napisy pod jej adresem na jej płocie, podobne wulgaryzmy... (Polska 2011)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.303
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do biura Malanowskiego przychodzi zrozpaczona Marianna Słupik. Jej syn, Kamil został porwany. Porywacze żądają sporego okupu. Marianna boi się jednak, że nawet jeżeli bandyci dostaną te pieniądze, syn nie zostanie uwolniony. Prosi więc Malanowskiego, żeby nadzorował wraz ze swoimi detektywami przekazanie okupu i żeby sprawdził, kto stoi za tym uprowadzeniem. Mąż Marianny, Antoni jest temu przeciwny. Obawia się, że jeśli przestępcy dowiedzą się, że oni zatrudnili detektywów, mogą nie oddać im... (Polska 2011)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:00
Strażnik Teksasu, odc.77
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kultowy serial z żywą legendą kina akcji – Chuckiem Norrisem – w roli głównej. Jest to serial sensacyjny, który łączy w sobie cechy westernu i współczesnego kina akcji. Główny bohater, Cordell Walker, należy do elitarnej formacji stróżów prawa, zwanej Strażnikami Teksasu (Texas Rangers). Każdy jej członek to jednoosobowa armia, a Walker – mistrz sztuk walki, wyborny strzelec i niezłomny pogromca przestępców – jest najsłynniejszym spośród Strażników. Odważny i nieprzejednany w zwalczaniu... (USA)

Obsada: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., James Wlcek, Judson Mills, Nia Peeples, Noble Willingham, Sheree J. Wilson
09:00
Nash Bridges, sez. 2, odc. 17: Ziemia obiecana
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 1997)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
10:15
Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murat IV, odc. 92
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sułtan przypadkiem dowiaduje się, że to jego faworyta Ajsze była zamieszana w próbę porwania Farii. Sułtan każe wygnać Ajsze z pałacu. Sułtanka Kosem sprzeciwia się temu. Faria zdradza sułtanowi, gdzie ukryła swoją matkę przed wujem Istvanem. (Turcja 2016)

Reżyseria: Cagatay Tosun
Obsada: Nurgul Yesilcay, Farah Zeynep Abdullah, Caner Cindoruk, Asli Tandogan, Metin Akdulger

Czas: 41min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.30
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwia jest piosenkarką. Janusz, mąż Sylwii, jest jej producentem. Na potrzeby nowego albumu zatrudniają chórzystkę, Laurę. Nie podejrzewają, że ta sprawiająca wrażenie profesjonalistki, młoda kobieta ukrywa swoje prawdziwe oblicze. Laura pragnie osiągnąć sukces za wszelką cenę. Pierwszym etapem jej intrygi będzie… przespanie się z Januszem. Laura nagrywa ich miłosne igraszki i uprzedza producenta, że wykorzysta te kompromitujące go materiały, jeśli on kiedykolwiek nie zechce z nią... (Polska 2014)

Reżyseria: Okił Khamidov
10:55
Ukryta prawda, odc. 723
program obyczajowy
Godziny emisji
10:00
Dom nie do poznania, odc.78
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ty Pennington i jego przyjaciele oraz wielu ochotników kontynuują pracę na budowie nowego, wspaniałego domu dla Sadie Holmes – matki samotnie wychowującej piątkę dzieci, która jeszcze wspiera innych. Dotąd to ona pomagała najbiedniejszym, teraz sama potrzebuje pomocy, bo huragan zniszczył jej dach nad głową. Nowy dom Sadie Holmes nie będzie wyłącznie budynkiem mieszkalnym, ale ma się w nim mieścić również centrum jej fundacji, dystrybuującej żywność dla ubogich mieszkańców okolicy. Gdy... (USA, 2005)

Reżyseria: David Dryden, Patrick Higgins
Obsada: Ty Pennington, Paul DiMeo, Tracy Hutson, Michael Moloney, Constance Ramos, Preston Sharp, Eric Ancker, John A. Carr, Eduardo Xol
10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 2, odc. 4: Szkoła skandalu
kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1985)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Tom Bosley, William Windom
11:10
Złote serce - odc. 44
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Miguel kolejny raz poniża Franciskę. Wmawia jej, że synowie się jej wstydzą, dlatego nie zapraszają swoich dziewczyn do domu. Kobieta zwierza się Joao, że czasem chciałaby umrzeć, a on namawia ją do rozwodu. W końcu Francisca podejmuje decyzję. (Portugalia 2015)

Reżyseria: Francisco Antunez
Obsada: Rita Blanco, Mariana Pacheco, Joao Reis, Maria Joao Bastos

Czas: 39min.
11:05
Barwy szczęścia - odc. 1606
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stan psychiczny Artura nie poprawia się. Nadal nie chce widzieć nikogo z rodziny poza synem. Marta nie poddaje się, szuka sposobu na wyciągnięcie męża z depresji. Wkrótce Walawską odwiedza Hanna, narzeczona Filipa. (POLSKA 2016)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Katarzyna Glinka, Jacek Rozenek, Katarzyna Zielińska, Krystian Kukułka, Izabela Zwierzyńska, Krzysztof Wach, Sławomira Łozińska, Katarzyna Sawczuk, Andrzej Niemyt, Dobromir Dymecki

Czas: 24min.
11:40
Na dobre i na złe - odc. 332 Niewybuch
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Patrycja mówi Samborowi o swoim związku z Drzewieckim. Kilka godzin później Sambor zostaje aresztowany. Lekarz jest podejrzewany o fałszowanie dokumentacji medycznej w sprawie Sroki. Kasia odnajduje syna, który uciekł z domu. (POLSKA 2008)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Radosław Krzyżowski, Andrzej Róg, Anita Sokołowska, Igor Rudnicki, Urszula Grabowska, Piotr Garlicki, Paweł Garlicki, Edyta Jungowska

Czas: 48min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.437
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Bełchatowie mieszka 30-letnia fryzjerka Anita Nowak wraz z 32-letnim mężem Mariuszem. Para wiedzie pozornie szczęśliwe życie. Pewnej nocy kobieta budzi się i z przerażeniem zauważa, że w łóżku, obok niej, nie ma męża. Wczesnym rankiem Mariusz wraca cały ubrudzony do domu, ale nie chce powiedzieć, gdzie był. Anita jest wściekła i żąda od męża wyjaśnień. Mariusz twierdzi, że wyszedł pobiegać. Niedługo potem 32-latek jedzie do pracy. Natomiast Anita opowiada o dziwnym zdarzeniu swojej... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
11:00
Detektywi w Akcji, odc.125
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu przychodzi Jacek, współwłaściciel fabryki ogrodowych krasnali, z której bankowego konta od jakiegoś czasu giną pieniądze. Zleceniodawca podejrzewa swojego wspólnika i rzeczywiście początkowo śledztwo potwierdza jego obawy, bo jak się okazuje mężczyzna autoryzuje tajemnicze przelewy internetowe. Wkrótce jednak podejrzenie pada na informatyczkę, z którą Jacek miał niegdyś romans. Ona z kolei wskazuje na jednego z jej byłych studentów, którym jest Jacka... Kto tak... (Polska 2016)

11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 9, odc. 6: Nieczysta gra
kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2004)

Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer, René Steinke
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (POLSKA 2017)


Czas: 8min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (POLSKA 2017)


Czas: 9min.
12:20
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (POLSKA 2017)


Czas: 2min.
12:30
Młodzi lekarze - odc. 10 sezon 1
telenowela dokumentalna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejny ciężki dzień przeżywa SOR w szpitalu MSW. Dr Maciek będzie pomagał w nastawianiu złamanej ręki i podejmie próbę porozumienia się z przedszkolanką, która w wyniku upadku straciła mowę. W CZD dr Jadźka oprowadza międzynarodową grupę uczniów. (POLSKA 2015)

Reżyseria: Alina Mrowińska, Joanna Frydrych

Czas: 43min.
12:40
Tylko z Tobą - odc 153
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Yigit przyjmuje Fikret do pracy. Nur dzwoni do Yigita, telefon odbiera Fikret. Nie mówi mu o zaproszeniu od Nur. Zabiera Yigita na kolację. Nur zostaje sama. Czuje żal do Yigita. Aytul ma pretensje do Iclal o kontakty z Firatem. Elmas rozmawia z Eminem. (Turcja 2015)

Reżyseria: Aysun Akyüz
Obsada: Tolgahan Sayman, Amine Güle, Şafak Pekdemir, Ümit Yesin

Czas: 45min.
12:00
Poznaj swoje prawa, odc.58
Godziny emisji
Rozwiń opis
Joanna Stanowska i jej syn, Michał jechali swoim małym samochodem, gdy zostali zahaczeni podczas wyprzedzania przez inne auto, jadące z nadmierną prędkością. Joanna zjeżdża z drogi i uderza w drzewo. Sprawca wypadku ucieka. Michał doznał niewielkich obrażeń, natomiast jego matka ledwo uszła z życiem. W skutek wypadku Joanna cierpi nie tylko fizycznie, ale również psychicznie. Jest niezdolna do wykonywania swojej pracy zawodowej, jej małżeństwo z Piotrem też cierpi z powodu zaistniałej... (Polska 2015)

Reżyseria: Aneta Janusiak-Wróblewska, Anna Maszczyńska-Bąk, Izabela Sikorska-Garbień, Łukasz Łukasik, Piotr Lisiak
12:00
Szkoła, odc. 375
program
Godziny emisji
12:00
Galileo, odc.582
Godziny emisji
Rozwiń opis
ZAMEK NA KÓŁKACH Pewna para z Nowej Zelandii zamieszkała w ciężarówce, którą przerobiła na zamek. Jak mieszka się w mobilnym królestwie? DZIWACTWA JAPOŃCZYKÓW Biżuteria z jedzenia, taksówka poruszająca się w żółwim tempie, czy psi cyrk. W Japonii nic już nikogo nie dziwi. KRASNOROSTY W USA trwają już prace badawcze, mające na celu znalezienie do 2050 roku innych źródeł pożywienia, niż te tradycyjne. Ich uwagę przyciągnęły, znane nam z akwariów krasnorosty. Czy w przyszłości zastąpią nam... (Polska 2016)

12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 4, odc. 10: Darmowa przejażdżka
kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nadchodzą wakacje i drużyna NCIS ma czas na odpoczynek. Okazuje się, że Callen, Sam, Kensi i Deeks muszą pojechać nad morze, by zbadać sprawę śmierci agenta NCIS. Hetty postanawia wybrać się na wycieczkę. Eric i Nel pracują nad tym, by przywrócić stary porządek w siedzibie głównej NCIS. (USA 2012)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
12:55
Co ludzie powiedzą?, sez. 2, odc. 9: Komplet wypoczynkowy
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1991)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
13:30 Na żywo
Skoki Narciarskie - Mistrzostwa Świata - Lahti - kwalifikacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 73min.
13:40
Rodzinka.pl - odc. 112 "Gips"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kuba zostaje przewodniczącym samorządu szkolnego, ale jednocześnie ma kilka zagrożeń. Tomek z kolei likwiduje zagrożenie przeprowadzki Magdy do jego studenckiego mieszkania. Ludwik wraca do domu z gipsem na nodze. (POLSKA 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 25min.
13:00
Trudne sprawy, odc.477
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzina Barsznica-Lis mieszka w Poznaniu. Ojciec Michał Barsznica (38 l.) pracuje jako śmieciarz. Córka Bianka Barsznica (15 l.) uczy się. Partnerka życiowa Michała - Ilona Lis (36 l.) jest z zawodu fryzjerką. Michał i Ilona poznali się 3 miesiące temu w Internecie. Po miesiącu związku na odległość (w sieci) Ilona wprowadziła się do Michała. Biance nie podoba się, że Ilona mieszka z jej ojcem, i chce się jej pozbyć. Matka 15-latki wyprowadziła się 4 lata temu ze swoim nowym partnerem do... (Polska 2014)

Reżyseria: Okił Khamidov
13:00
19 +, odc. 76/111
program
Godziny emisji
13:30
Szpital, odc. 612
program obyczajowy
Godziny emisji
13:00
Policjantki i Policjanci, odc.233
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Psycholog nie pojawia się w pracy. Białach i Rachwał rozmawiają z Jaskowską, do której zaczyna docierać, że psycholog manipulował wszystkimi na komendzie. Karolina i Mikołaj jadą do niego do domu. Psycholog ma swój plan awaryjny. Na patrolu Białach i Rachwał pomagają kobiecie, którą razem z dzieckiem chce wyrzucić na bruk nowy właściciel mieszkania. Podejrzewają, że mężczyzna kupił je w nieuczciwy sposób. Nabywca ma jednak ma wszystkie dokumenty potwierdzające legalność... (Polska 2016)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski, piotr kolski, Sławomir Smoczyński
13:30
Co ludzie powiedzą?, sez. 2, odc. 10: Piknik
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1991)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
14:10
Ekspres Miłosierdzia - BEZDOMNOŚĆ W METROPOLII
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nasze ekipy reporterskie przemierzą Polskę od Bałtyku do Tatr, szukając iskry Bożego Miłosierdzia, mającej swe źródło w Łagiewnikach, a zalewającej blaskiem cały kraj. (POLSKA 2015)

Reżyseria: Grzegorz Sadurski

Czas: 23min.
14:45
Tysiąc i jedna noc - odc. 8
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szeherezada postanawia rzucić pracę. Bennu usiłuje odwieść ją od tej decyzji. Stosunki między Onurem a Keremem stają się coraz bardziej napięte. Burhan zgadza się opłacić kurs Ganiego. Onura dręczą wyrzuty sumienia. Ma nadzieję, że Szeherezada mu wybaczy. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 44min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2446
Godziny emisji
Rozwiń opis
Emilka martwi się o syna i ostrzega go przed Malwiną. Bartek uspokaja żonę. Sam jednak zaczyna podzielać jej obawy, gdy widzi Mirka całującego się z Malwiną. Grażyna prosi zapracowaną Sabinę, aby zwolniła tempo. Tymczasem Artur z Sabiną szukają do pomocy nowego pracownika. Kaśka organizuje u siebie imprezę. Luiza zaprasza na nią nowo poznanego trenera fitnessu.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Krzysztof Łebski, Wojciech Beszłej
Obsada: Agnieszka Suchora, Agnieszka Wielgosz, Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Anna Gzyra, Anna Ilczuk, Bronisław Wrocławski, Błażej Michalski, Dominika Kojro, Elżbieta Romanowska, Ewa Gawryluk, Ewa Jakubowicz, Grażyna Wolszczak, Halszka Lehman, Jan Jankowski, Joanna Jarmołowicz, Joanna Opozda, Julia Pogrebińska, Karol Strasburger, Katarzyna Ankudowicz, Katarzyna Sawczuk, Klaudia Halejcio, Krzysztof Wieszczek, Maciej Tomaszewski, Maria Pakulnis, Mateusz Banasiuk, Michał Koterski, Michał Malinowski, Monika Krzywkowska, Patryk Pniewski, Paulina Gałązka, Paweł Krucz, Paweł Okoński, Piotr Gawron Jedlikowski, Rafał Kwietniewski, Urszula Dębska, Wojciech Błach, Włodzimierz Matuszczak, Łukasz Konopka, Łukasz Płoszajski
14:45
Dlaczego ja?, odc.350
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dorota Pawlaczyk wprowadziła się ze swoim synem, Patrykiem i mężem Oskarem do nowego, małego domku i od razu czuje się tam bardzo komfortowo, bo jej 12-letni syn szybko znajduje nowych kolegów. Jednak gdy Patryk wkrótce staje się uparty, dziwnie zachowuje się i buntuje na każdym kroku, Dorota staje się nieufna i chce poznać jego nowe towarzystwo. Jej przeczucia potwierdzają się. Filip i Mateusz okazują się prawdziwymi chuliganami, którzy przy odwiedzinach nie tylko demolują jej cały dom. Ale... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
14:30
Kuchenne rewolucje, sez. 3, odc. 11/12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
14:00
STOP Drogówka, odc.138
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najpopularniejszy polski program o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji – zabawnych i smutnych,... (Polska 2016)

14:05
Ale numer!, sez. 1, odc. 6: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

14:40
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 10
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po kontroli porządku na posterunku i odkryciu mnóstwa rupieci w piwnicy Czarek jest zobowiązany do posprzątania. Pilnuje go Rysio, któremu wymyka się, że wszystko to po to, by posterunek dobrze wypadł, kiedy przyjedzie ojciec stażysty Marka - Minister Bączek. Czarek podstępem wmawia Rysiowi, że jest niemową, po czym wprowadza w życie szatański plan pozbycia się Bączka, na który wpadł. Sądzi bowiem, że kiedy minister zobaczy, że jego syn przebywa wśród "zwierząt", zabierze go z... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (POLSKA 2017)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (POLSKA 2017)


Czas: 2min.
15:20
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ub.roku w Polsce zgłoszono zaginięcie blisko 21 tys. osób. Liczba ta stale rośnie. Odpowiedzią na te niepokojące zjawisko jest program reporterski Telewizji Polskiej pt. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Został stworzony w 1996 r. przez Andrzeja Minko. (POLSKA 2017)


Czas: 25min.
15:40 Na żywo
Panorama Kraj
Godziny emisji
Rozwiń opis
(POLSKA 2017)


Czas: 14min.
15:55
Pogoda Kraj
Godziny emisji
Rozwiń opis
(POLSKA 2017)


Czas: 1min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:30
Szkoła, odc. 376
program
Godziny emisji
15:00
Dom nie do poznania, odc.79
Godziny emisji
Rozwiń opis
Todd Craft jest trenerem w szkole średniej w miasteczku Hondo w Teksasie i podchodzi do pracy z młodzieżą z wielką pasją i zaangażowaniem. Z żoną Elizabeth mają czworo własnych dzieci i bardzo jej kochają. Szczególnie jedno z nich - ich córeczka, Isabella wymaga stałej troski. Dziewczynka urodziła się z tak poważną wadą mózgu, że lekarze nie dawali rodzicom nadziei. Ale wydarzył się cud i ona nadal żyje, ale rozwija się słabiej od swojego rodzeństwa. Planując nowy dom dla tej rodziny... (USA, 2005)

Reżyseria: David Dryden, Patrick Higgins
Obsada: Ty Pennington, Paul DiMeo, Tracy Hutson, Michael Moloney, Constance Ramos, Preston Sharp, Eric Ancker, John A. Carr, Eduardo Xol
15:15
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 11
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ciągły widok Kasi spotykającej się z Bączkiem bardzo źle wpływa na Czarka, któremu coraz bardziej zaczyna dokuczać samotność. Dlatego zachęcony przez Jolę i Agnieszkę, próbuje odnowić dawne znajomości, ale jedyna dziewczyna, z którą udaje mu się umówić to wątpliwe dzieło chirurgii plastycznej. Wieczór nie należy więc do udanych. Widząc bezradność byłego chłopaka, Jola proponuje mu randkę ze swą znajomą, wykładowczynią historii sztuki. Czarek próbując zaimponować dziewczynie cytuje jej szkolny... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
16:05
Złote serce - odc. 45
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Miguel nie traktuje poważnie rozmowy o rozwodzie. Kiedy jednak Francisca potwierdza, że nie zmieni zdania, grozi jej, że zostanie z niczym i sama się nie utrzyma. Joao obiecuje matce pomoc. Do Henrique przychodzi Cesar, mąż zmarłej pacjentki. (Portugalia 2015)

Reżyseria: Francisco Antunez
Obsada: Rita Blanco, Mariana Pacheco, Joao Reis, Maria Joao Bastos

Czas: 42min.
16:05
Hity kabaretu - Suszymy i inne hity Kabaretu Młodych Panów (2)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program montażowy, prezentujący w pigułce najciekawsze i najzabawniejsze skecze popularnych polskich kabaretów. (POLSKA 2015)


Czas: 44min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3329
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:30
Na ratunek 112, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Joanna Modra ma trójkę dzieci: 17-letniego Tomka, 5-letniego Marcela i Krzysztofa, który skończył niedawno roczek. Kobieta zajmowała się najmłodszym dzieckiem, kiedy to Marcel zaczął bawić się nożyczkami, które znalazł w łazience. Chłopiec przychodzi do matki z… dziurą w klatce piersiowej. Okazało się, że upadł i wbił sobie nożyczki, po czym je wyjął. Matka dzwoni na 112. Operatorka instruuje ją, jak tamować krwotok. Po przyjeździe karetki 5-latek zostaje przewieziony do szpitala. Chłopiec... (Polska 2016)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Eliza Prager, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Robert Wrzosek
16:30
19 +, odc. 77/111
program
Godziny emisji
16:00
Po prostu Maria, odc.120
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia Marii, dumnej i dzielnej dziewczyny, która z górskiej wioski przenosi się do wielkiego miasta, gdzie przeżywa wielką miłość , choć cena jaką będzie musiała zapłacić za swoje szczęście niejednokrotnie okaże się wysoka. Maria Flores Rios (Claudia Álvarez) jest śliczną i niewinną dziewczyną, która całe swe młode życie spędziła na ubogiej farmie w małej wiosce. Chociaż jest bystra i pracowita, zrezygnowała ze szkoły, całkowicie poświęcając się gospodarstwu i opiece nad młodszym... (Meksyk, 2015)

16:00
Ale numer!, sez. 1, odc. 9: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

16:30
Ale numer!, sez. 1, odc. 11: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (POLSKA 2017)


Czas: 15min.
17:20 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (POLSKA 2017)


Czas: 2min.
17:30
Jaka to melodia? - odc. 3504
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (POLSKA 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 24min.
17:05
Tylko z Tobą - odc 154
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fikret mąci w głowie Yigitowi co do SMS - a. Sugeruje, że go nie było, a sprawę wymyśliła Nur. Elmas znowu przestrzega Nur przed Fikret. Yigit spotyka się z Nur i próbuje załagodzić ostatnie nieporozumienie. Fatih dowiaduje się, że Fikret u nich pracuje. (Turcja 2015)

Reżyseria: Aysun Akyüz
Obsada: Tolgahan Sayman, Amine Güle, Şafak Pekdemir, Ümit Yesin

Czas: 45min.
17:00
Gliniarze, odc.50
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rosyjska mafia narkotykowa walczy o wpływy z handlu narkotykami i eliminuje szefa polskiej grupy przestępczej. Podczas prowokacji policyjnej detektywi konfiskują duży transport narkotyków. Rosyjski mafioso nie cofnie się przed niczym, żeby odzyskać swój towar, o czym przekonają się detektywi z wydziału kryminalnego. W trakcie tego dyżuru Olgierd dostaje telefon od byłej żony. Ich córka, przebywająca w Warszawie na wakacjach u dziadków, zaginęła. Olgierd podejrzewa, że dziewczyna mogła zostać... (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
17:00
Ukryta prawda, odc. 724
program obyczajowy
Godziny emisji
17:00
Trzy razy Ana, odc.39
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polska premiera jednego z najnowszych seriali Televisy, który po udanym debiucie w 2016 roku Stanach Zjednoczonych został zakupiony do emisji w ponad 50 krajach w Europie i na całym świecie. W tytułowej roli występuje piękna Angelique Boyer, a towarzyszą jej m.in. dobrze znany widzom Czwórki David Zepeda oraz Sebastián Rulli – aktor i model uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, który w plebiscycie magazynu „Glamour” dwa lata z rzędu – zarówno w mijającym, jak i w... (2016)

17:00
Wojna o kontener, sez. 1, odc. 2: Matt Attack
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Amerykańskie show, którego akcja toczy się w portach handlowych. Serial przybliża bezwzględny świat aukcji i licytacji. Ludzie o stalowych nerwach gotowi są podjąć ogromne ryzyko, by zdobyć towar, który w ich wyobrażeniu może przynieść ogromny zysk. Nigdy jednak nie wiadomo, co znajduje się w morskich kontenerach. Czy handlowcy wrócą do domu z wielką wygraną, czy z pustymi rękami? (USA 2013)

17:30
Wojna o kontener, sez. 1, odc. 3: Israeli Angst
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Amerykańskie show, którego akcja toczy się w portach handlowych. Serial przybliża bezwzględny świat aukcji i licytacji. Ludzie o stalowych nerwach gotowi są podjąć ogromne ryzyko, by zdobyć towar, który w ich wyobrażeniu może przynieść ogromny zysk. Nigdy jednak nie wiadomo, co znajduje się w morskich kontenerach. Czy handlowcy wrócą do domu z wielką wygraną, czy z pustymi rękami? (USA 2013)

18:05
Klan - odc. 3080
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł wzywa Daniela na rozmowę. Zarzuca mu, że postępuje tak samo jak krytykowany przez niego dziadek. Dla prawdy chce poświęcić innych. Oświadcza, że jeśli Daniel nie usunie fragmentów o rodzinie, to Paweł pozwie wydawnictwo o zniesławienie. (POLSKA 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Kaja Paschalska, Paulina Holtz, Amelia Mlesa, Susane Nathusius, Magdalena Wójcik, Tomasz Stockinger, Izabela Trojanowska, Dorota Kamińska, Barbara Bursztynowicz, Bartosz Waga

Czas: 21min.
18:40
Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murat IV, odc. 93
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sułtan zezwala na przyjazd do pałacu matki księcia Bajazyda, sułtanki Gülbahar. Paika, handlarka, która odwiedza seraj, oddaje księżniczce broszę jej matki i zleca jej wykonanie niebezpiecznego zadania. Jeśli odmówi, jej matka ma zginąć. (Turcja 2016)

Reżyseria: Cagatay Tosun
Obsada: Nurgul Yesilcay, Farah Zeynep Abdullah, Caner Cindoruk, Asli Tandogan, Metin Akdulger

Czas: 41min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (POLSKA 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (POLSKA 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (POLSKA 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - odc. 15/96
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (POLSKA 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2447
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki dzień w życiu Marysi i Michała, walka o życie Melki i niespodziewany powrót Oli – to wszystko już jesienią w serialu „Pierwsza miłość”! Niebezpieczny pościg i walka o życie Melki (Ewa Jakubowicz), awantura między Michałem (Wojciech Błach) i Marysią (Aneta Zając) oraz jej coraz większa zażyłość z Hubertem (Michał Czernecki). Tak w skrócie zapowiada się wyjątkowo mocny początek nowego sezonu „Pierwszej miłości”. To jednak nie koniec zawirowań w życiu bohaterów. Czy ślub Marysi z... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Krzysztof Łebski, Wojciech Beszłej
Obsada: Agnieszka Suchora, Agnieszka Wielgosz, Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Anna Gzyra, Anna Ilczuk, Bronisław Wrocławski, Błażej Michalski, Dominika Kojro, Elżbieta Romanowska, Ewa Gawryluk, Ewa Jakubowicz, Grażyna Wolszczak, Halszka Lehman, Jan Jankowski, Joanna Jarmołowicz, Joanna Opozda, Julia Pogrebińska, Karol Strasburger, Katarzyna Ankudowicz, Katarzyna Sawczuk, Klaudia Halejcio, Krzysztof Wieszczek, Maciej Tomaszewski, Maria Pakulnis, Mateusz Banasiuk, Michał Koterski, Michał Malinowski, Monika Krzywkowska, Patryk Pniewski, Paulina Gałązka, Paweł Krucz, Paweł Okoński, Piotr Gawron Jedlikowski, Rafał Kwietniewski, Urszula Dębska, Wojciech Błach, Włodzimierz Matuszczak, Łukasz Konopka, Łukasz Płoszajski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 613
program obyczajowy
Godziny emisji
18:00
Detektywi w Akcji, odc.126
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Ruda, Bury i Szef spotykają się z klientem, który jest zaniepokojony tajemniczymi wydatkami swojej żony. Mężczyzna pracuje za granicą, żeby utrzymać rodzinę. Zauważył, że z ich wspólnego konta znikają pokaźne kwoty. Żona nie chce powiedzieć na co przeznacza środki, a on obawia się najgorszego… Czuje, że ich problemy odbijają się na synu, który staje się coraz bardziej apatyczny… Detektywi odkrywają, że żona klienta faktycznie popadła w niebezpieczny nałóg, który zagraża zdrowiu... (Polska 2016)

18:00
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 292: Tee'd Off
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu trafia podręcznik do gry w golfa z 1934 roku. Czy Chumlee zawalczy o ten kawałek sportowej historii? Rick ogląda organy Stevena Tylera. Czy ta muzyka wpadnie mu w ucho? Chłopaki robią wielkie zakłady. Który z nich wygra? (USA 2014)

18:30
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 293: Traffic Jammed
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gwiazdy lombardu sprawdzają list wydobyty z wraku rozbitego samolotu United Flight 736. Czy Corey odczyta wiadomość, czy raczej zwróci ją do nadawcy? Rick zastanawia się nad dyszami z liniowca „Queen Mary”. Czy nie popłynie na tej transakcji? Jeszcze później duży ruch na drodze sprawia, że Rick pozwala Chumowi przejąć stery w roli szefa... parkingu. Czy Chum rozładuje zator, czy raczej doprowadzi do katastrofy? (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (POLSKA 2017)


Czas: 32min.
19:25
Barwy szczęścia - odc. 1606
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stan psychiczny Artura nie poprawia się. Nadal nie chce widzieć nikogo z rodziny poza synem. Marta nie poddaje się, szuka sposobu na wyciągnięcie męża z depresji. Wkrótce Walawską odwiedza Hanna, narzeczona Filipa. (POLSKA 2016)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Katarzyna Glinka, Jacek Rozenek, Katarzyna Zielińska, Krystian Kukułka, Izabela Zwierzyńska, Krzysztof Wach, Sławomira Łozińska, Katarzyna Sawczuk, Andrzej Niemyt, Dobromir Dymecki

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.401
Godziny emisji
Rozwiń opis
Arnoldowi Boczkowi ukazuje się Anioł, który inspiruje go do porzucenia pracy w rzeźni na rzecz pomocy cierpiącym. Boczek zostaje znachorem, świadczącym nieodpłatne usługi w zakresie medycyny ludowej. Sąsiedzi chętnie korzystają z jego usług - zwłaszcza, że sytuacja w NFZ pozostawia wiele do życzenia.   Dla małoletnich od lat 12                 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2012)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Renata Pałys, Anna Ilczuk
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 6995
informacje
Godziny emisji
19:35 Na żywo
Sport, odc. 6978
informacje
Godziny emisji
19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 6975
informacje
Godziny emisji
19:50 Na żywo
Uwaga!, odc. 4869
program
Godziny emisji
19:00
Policjantki i Policjanci, odc.234
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Ola idzie rano do Michała. Zastaje tam przestraszonego Marka, lekarzy i ogólne zamieszanie. Michał stracił przytomność. W stanie krytycznym zostaje zawieziony do szpitala. Kiedy Ola czuwa przy jego łóżku, na patrolu z Zapałą zastępuje ją Białach. Policjanci dostają wezwanie od lekarza z oddziału SOR-u, gdzie trafiła ranna kobieta. Jej wyjaśnienia, że rany są skutkiem wypadku samochodowego, nie przekonały go. Wkrótce okazuje się, że kobieta zniknęła ze szpitala, a w... (Polska 2016)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
19:00
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 294: Chum's Revenge
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rick grzeje silniki, oglądając rodzinnego buicka z 1956 roku. Czy odjedzie nim do domu, czy raczej wrzuci na luz? Później Rick uczy Coreya, jak rozpoznać marynarkę Neila Diamonda. Harrisonowie robią sobie rodzinny portret do powieszenia w sklepie. Czy Chumlee, choć go pominięto, znajdzie sposób, by również się upamiętnić? (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 295: Sleeping Giant
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu trafia gitara Les Paul Professional z 1969 roku. Czy melodia trafi w ucho Ricka? Corey i Chumlee z uwagą przyglądają się figurce rolls-royce’a z lat 30.Chłpaki zauważają, że Stary Człowiek drzemie więcej niż zwykle, starają się wziąć sprawy w swoje ręce. Czy nie zbudzą śpiącego olbrzyma, który ich życie zamieni w koszmar? (USA 2014)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (POLSKA 2017)


Czas: 7min.
20:10
Kroniki Ligi Europejskiej - Droga do Sztokholmu
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(POLSKA 2017)


Czas: 1min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (POLSKA 2017)


Czas: 3min.
20:30
Wiktoria - odc 6 - Mąż Królowej
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiktoria i Albert są po ślubie. Kochają się i wspierają. Albertowi nie odpowiada jednak rola męża królowej. Pragnie zdobyć własną pozycję i zaskarbić szacunek niechętnych mu Anglików. Angażuje się w działalność ruchu zwalczającego niewolnictwo w Ameryce. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Tom Vaughn
Obsada: Jenna Coleman, Tom Hughes, Catherine H. Flemming, Rufus Sewell, Daniela Holtz

Czas: 46min.
20:05
Barwy szczęścia - odc. 1607
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta prosi terapeutę o pomoc, jednak Artur nie wpuszcza go do domu. Walawska odkrywa, że firma męża, przez zaniedbania Ernesta, jest u progu bankructwa. Chce wziąć sprawy w swoje ręce. Zenek jest pewny, że bez trudu zaliczy test i odzyska prawo jazdy. (POLSKA 2016)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Katarzyna Zielińska, Jacek Rozenek, Krystian Kukułka, Sławomira Łozińska, Jan Pęczek, Jakub Wieczorek, Honorata Witańska, Ewa Konstancja Bułhak, Marek Siudym, Maria Dejmek

Czas: 24min.
20:40
Wyjazd integracyjny
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterowie tej komedii to wybrani klienci korporacji Polish Lody, a także zaprzyjaźnieni dziennikarze. Wszyscy uczestniczą w tytułowym wyjeździe integracyjnym, zorganizowanym przez szefostwo firmy. Nad gośćmi mają czuwać pracownicy korporacji. (POLSKA 2011)

Reżyseria: Przemysław Angerman
Obsada: Tomasz Kot, Jan Frycz, Katarzyna Glinka, Katarzyna Figura, Tomasz Karolak

Czas: 85min.
20:10
Giganci ze stali
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sci-fi/akcja. Niedaleka przyszłość. Charlie Kenton (Hugh Jackman) był niegdyś odnoszącym sukcesy bokserem. Jego kariera legła jednak w gruzach, kiedy na ringu zaczęły dominować roboty. Teraz mężczyzna zajmuje się organizacją nielegalnych walk i naprawą maszyn. Nie wiedzie mu się jednak najlepiej. Pewnego dnia w życiu Kentona pojawia się 11-letni Max (Dakota Goyo). Chłopiec oświadcza, że jest synem Charliego i zachęca go, by zajął się trenowaniem robota, który mógłby zdobyć mistrzowski pas.... (USA, 2011)

Reżyseria: Shawn Levy(1)
Obsada: Anthony Mackie, Dakota Goyo, Evangeline Lilly, Hugh Jackman, Kevin Durand
20:00
Minionki rozrabiają
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
20:00
Niezniszczalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znakomity thriller w reżyserii M. Night Shyamalana ("Osada", "Szósty zmysł", "Znaki") z Brucem Willisem i Samuelem L. Jacksonem w rolach głównych. Czarnoskóry Elijah Price (Jackson) przychodzi na świat w 1961 r. w Filadelfii z kończynami połamanymi w trakcie porodu. Okazuje się, że ma wyjątkowo kruche kości, które skazują go na ciągłe urazy, pobyty w szpitalu, docinki kolegów i życie w izolacji. Udręczonego własną delikatnością chłopaka fascynują silne,... (USA, 2000)

Reżyseria: M. Night Shyamalan
Obsada: Bruce Willis, Charlayne Woodard, Eamonn Walker, Samuel L. Jackson, Robin Wright Penn, Spencer Treat Clark
20:00
7 sekund
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kapitan Jack Tolliver jako były komandos oddziału Delta Force, przeprowadza napad na auto przewożące warty fortunę obraz Van Gogha. Niestety, w trakcie akcji jeden z członków zespołu Tolliviera wpada w sidła gangsterów z Rosji. Kapitan wie, że teraz jedynym rozwiązaniem jest podjęcie się misji niemożliwej, w której niczego nie można być pewnym. (Rumunia, Szwajcaria, Wielka Brytania, USA 2005)

Reżyseria: Simon Fellows
Obsada: Deobia Oparei, Pete Lee-Wilson, Tamzin Outhwaite, Wesley Snipes
21:30
Weekendowy Hit Jedynki - Asterix na olimpiadzie
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jest rok 50 p. n. e. Cała Galia została podbita przez Rzymian. Ale jest takie jedno miejsce zamieszkane przez dzielnych Galów, gdzie mieszkańcy pędzą beztroski żywot i stawiają opór najeźdźcom. W tej jedynej galijskiej wiosce żyje sobie Romantix. (Belgia, Francja, Hiszpania, Niemcy 2008)

Reżyseria: Thomas Langmann
Obsada: Clovis Cornillac, Gerard Depardieu, Alain Delon, Benoît Poelvoorde, Stéphane Rousseau, Vanessa Hessler, Bouli Lanners, Jose Garcia, Alexandre Astier, Franck Dubosc

Czas: 112min.
21:55
W obronie własnej
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odesłany na emeryturę były agent antynarkotykowy Phil Broker (Jason Statham) przeprowadza się wraz z dorastającą córką do niewielkiego miasteczka w Luizjanie. Szybko okazuje się, że na pozór sielankowa miejscowość ma również swoją mroczną stronę. Miasteczkiem rządzi Gator Bodine (James Franco) – narkotykowy baron, któremu Broker nieopatrznie wchodzi w drogę. (USA 2013)

Reżyseria: Gary Fleder
Obsada: Jason Statham, James Franco, Izabela Vidovic, Kate Bosworth
22:20
Wesele w Kurnej Chacie
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filmowa tragikomedia zrealizowana w konwencji musicalu. Całość oparta na nowych wykonaniach piosenek Jana Kaczmarka, które układają się w uniwersalną opowieść o Polsce i Polakach, o naszej historii, naszych mitach, fantazji, marzeniach i przywarach. (POLSKA 2016)

Reżyseria: ZBIGNIEW LESIEŃ, Zbigniew Lesień
Obsada: PIOTR FRONCZEWSKI, MICHAŁ LESIEŃ-GŁOWACKI, KATARZYNA KOŁECZEK, GRAŻYNA BARSZCZEWSKA, JACEK BORKOWSKI, IZABELA SKRYBANT-DZIEWIĄTKOWSKA, MAREK SIUDYM, ANDRZEJ GRABOWSKI, BEATA FIDO, WITOLD PASZT

Czas: 61min.
22:50
Czas zbrodni
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller. Cuba Gooding Jr. wciela się w rolę Lewisa Hicksa - dziennikarza kryminalnego, specjalizującego się w brutalnych morderstwach. Gdy odkrywa on okaleczone ciało swojej nowej dziewczyny i wchodzi w posiadanie przerażającego dziennika, w którym zapisane są przyszłe ofiary seryjnego zabójcy, musi znaleźć sposób, by zapobiec okrutnym zbrodniom zanim będzie za późno...   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 2011)

Reżyseria: Barbarash Ernie(1)
Obsada: Arias Yancey, Austin Abrams, Aycox Nicki, Cuba Gooding Jr., Danielle Nicolet
22:05
Robin Hood
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
22:15
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.43
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny W domu zamożnego przedsiębiorcy dochodzi do włamania. Ze względu na nietypową metodę policjanci szybko wpadają na trop podejrzanego, który ląduje w areszcie. Wkrótce jednak następuje konsternacja, bo dochodzi do drugiego, prawie identycznego włamania. Czy pierwszy podejrzany słusznie trafił za kraty? Stasiakowi i Przybylskiej asystuje w śledztwie nietypowy towarzysz, co niezmiernie irytuje Adama, za to bardzo bawi Marię i generuje sporo komicznych sytuacji. Tymczasem życiu... (Polska 2016)

Reżyseria: Bartłomiej Bujko, Jakub Miszczak, Paweł Pietraszewski, piotr kolski, Wojciech Todorow
23:35
Wygnani do raju - odc. 7
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kitty zgadza się zamieszkać z majorem Rossem, ku rozpaczy MacDonalda. Wielebny Johnson i kapitan Collins odkrywają, że Anne Meredith wykorzystuje żonę pastora. Skazańcy postanawiają nie przyjść na egzekucję... (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Jimmy McGovern
Obsada: Russel Tovey, Julian Rhind-Tutt, MyAnna Burung, David Wenham

Czas: 52min.
23:35
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIV, odc. 21/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cyberprzestępca kradnie w sieci wizerunek kobiety. Z tego, jak wygląda, jak się porusza i zachowuje, tworzy awatara. Postać obdarzona sztuczną wyuczoną inteligencją leksykalną uwodzi w sieci bogatych mężczyzn, których można szantażować. (Kanada, USA 2013)

Reżyseria: Eagle Egilsson
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
23:15
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.44
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Na szkolnym boisku zostaje znalezione ciało nauczyciela wychowania fizycznego. Pierwszymi podejrzanymi są handlujący dopalaczami. Jednak podczas śledztwa, prowadzonego przez komisarza Stasiaka i aspiranta Walczaka, na jaw wychodzą nieznane fakty z prywatnego życia nauczyciela, które rzucają całkiem nowe światło na sprawę zabójstwa. Postrzelona na służbie Wach ciągle przebywa w szpitalu. W tym czasie jej córką Agatą, opiekuje się policyjny partner Pauliny Jakub Walczak.... (Polska 2016)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, piotr kolski, Wojciech Todorow
23:55
40-letni prawiczek
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andy Stizer (Steve Carell) ma już 40 lat, spokojną pracę w sklepie z elektroniką, przytulne mieszkanko i kolekcję figurek. Do pełni szczęścia brakuje mu tylko... kobiety. Jak się okazuje, mężczyzna jest prawiczkiem. Czy to coś strasznego? Dla Andy'ego nie bardzo, ale dla jego kolegów z pracy jest to nie do zaakceptowania. A ponieważ uważają go za fajtłapę, postanawiają pomóc mu za wszelka cenę. Gdy Andy spotka Trish (Catherine Keener), czterdziestoletnią matkę trójki dzieci, kumple mają... (USA 2005)

Reżyseria: Judd Apatow
00:40
Glina - odc. 22/25
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gajewski kontynuuje śledztwo w sprawie śmierci aktorki Joanny Sobczyńskiej. Rozmawia z jej byłymi kolegami z podziemnej Solidarności i dawnymi ubekami, ktorzy ją prześladowali. Odkrywa, że powodem jej samobójstwa były przeżycia sprzed ćwiećwiecza. (POLSKA 2008)

Reżyseria: Władysław Pasikowski
Obsada: Jerzy Radziwiłowicz, Maciej Stuhr, Jacek Braciak, Anna Cieślak, Agnieszka Pilaszewska, Grzegorz Artman, Tadeusz Bradecki, Jerzy Szejbal, Wojciech Słupiński, Elżbieta Komorowska

Czas: 43min.
00:30
Uśpieni
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Epicka opowieść o wielkiej przyjaźni, zbrodni i karze. Bohaterami są bardzo młodzi ludzie, którzy wchodzą w kolizję z prawem. Pobyt w poprawczaku miał służyć ich resocjalizacji, tymczasem jeszcze bardziej skrzywił charaktery młodocianych przestępców. (USA 1996)

Reżyseria: Barry Levinson
Obsada: Kevin Bacon, Robert De Niro, Dustin Hoffman, Brad Pitt

Czas: 141min.
00:15
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.45
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Adam i Maria spędzili razem noc. Maria nie jest pewna, czy dla niego znaczyło to tyle samo co dla niej. Tymczasem muszą się zająć sprawą zabójstwa kobiety, której zwłoki znalazła przypadkiem sąsiadka. Zatrzymują męża zamordowanej, który niewiele pamięta z feralnej nocy, poza tym że był pijany. Na jego niekorzyść świadczy ubrudzone krwią ubranie oraz inne ślady znalezione na miejscu zbrodni. W trakcie śledztwa wychodzą na jaw zaskakujące fakty… Choć zarówno Stasiak, jak i... (Polska 2016)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Jakub Miszczak, Wojciech Todorow
01:35
Columbus Circle
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
Spadkobierczyni fortuny - Abigail Clayton - niemal od dwóch dekad nie opuszcza swego luksusowego apartamentu przy Columbus Circle na Manhattanie. Jeszcze dość młoda kobieta, po silnych przeżyciach nie utrzymuje z nikim kontaktów. (USA 2011)

Reżyseria: George Gallo
Obsada: Salma Blair, Amy Smart, Jason Lee, Giovanni Ribisi

Czas: 82min.
01:00
Skok na kasę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia kryminalna. Bridget Cardigan (Diane Keaton) zawsze zajmowała się jedynie domem i dziećmi, a swój wysoki status społeczny zawdzięcza świetnie zarabiającemu mężowi, Donowi (Ted Danson). Życie w luksusie kończy się jednak wraz z utratą przez małżonka posady. Zmuszona do podjęcia pracy, lecz pozbawiona zawodowego doświadczenia, zatrudnia się jako sprzątaczka w Banku Rezerw Federalnych. Każdego dnia z bólem obserwuje utylizację starych, tak pożądanych przez nią banknotów. Wkrótce w głowie... (USA, 2008)

Reżyseria: Khouri Callie(1)
Obsada: Adam Rothenberg, Diane Keaton, Katie Holmes, Queen Latifah, Ted Danson
01:00
Miss agent II: Uzbrojona i urocza
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
01:15
Bestie z morza: Megalodon
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwoje badaczy odkrywa, że znaleziony w uszkodzonym światłowodzie ząb należy do megalodona – prehistorycznego rekina olbrzymich rozmiarów, wyjątkowo krwiożerczego i uważanego za gatunek wymarły od milionów lat. Tymczasem wywabiony z głębin drapieżnik atakuje na coraz większą skalę. Rozpoczyna się polowanie na nieuchwytną i szalenie niebezpieczną bestię…   Dla małoletnich od lat 16 (Izrael, RPA, USA, 2002)

Reżyseria: David Worth
Obsada: Jenny McShane, John Barrowman, Ryan Cutrona
02:10
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 6
kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku kulisy likwidacji największego magazynu amfetaminy, rozbicie praskiej grupy złodziei samochodów oraz pościg za pijanym piratem drogowym. (Polska 2010)

02:50
Dyżur, sez. 3, odc. 35
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program ukazuje kulisy pracy oddziałów ratunkowych Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz Szpitala Powiatowego w Wyszkowie. Pogotowie przywozi ciężko rannego rowerzystę z wypadku komunikacyjnego. Wstępne badanie tomograficzne głowy i kręgosłupa wskazuje pewne nieprawidłowości... Jak poważne się one okażą? Tymczasem do szpitala Dzieciątka Jezus trafia ranny motocyklista. (Polska 2010)

03:05
Epitafia katyńskie - Leonard Niemirowicz
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kpt. Leonard Niemirowicz - Szczyt, ur. w 1900 r. Uczestnik wojny polsko - bolszewickiej. Ofiara mordu katyńskiego w 1940 roku. (POLSKA 2010)


Czas: 3min.
03:10
Epitafia katyńskie - Włodzimierz Godłowski
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Włodzimierz Godłowski, ur. w 1900 r. , lekarz neurolog i psychiatra, docent, profesor nadzwyczajny. Porucznik służby zdrowia rezerwy Wojska Polskiego. Ofiara zbrodni katyńskiej. Zamordowany wiosną 1940 r. (POLSKA 2010)


Czas: 3min.
03:10
Epitafia katyńskie - Józef Kominek
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Por. Józef Kominek, ur. w 1908 roku, absolwent seminarium nauczycielskiego. Pracował jako nauczyciel w Jeżowie koło Brzezin. W kwietniu 1940 r. został rozstrzelany w Charkowie. W 2007 r. pośmiertnie awansowany do stopnia kapitana Wojska Polskiego.. (POLSKA 2010)


Czas: 3min.
03:20
Dylematu 5 - odc. 3/3 - Biznes
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Początkowo mieszkańcy odrzucają porozumienie z Megahitem. Ale nadal nie wiedzą, jak rozwiązać problem długu wobec banku. Jan Pokorny nie ustaje w wysiłkach i w porozumieniu z burmistrzem i jednym z senatorów próbuje pozyskać zwolenników tego rozwiązania. (POLSKA 2006)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł
Obsada: Stanisława Celińska, Zofia Czerwińska, Jerzy Bończak, Kazimierz Kaczor, Jerzy Kryszak, Wojciech Pokora, Witold Pyrkosz, Krzysztof Tyniec, Tomasz Sapryk

Czas: 43min.
03:05
Z podniesionym czołem 2: Odwet
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główny wątek filmu skupia się na perypetiach lokalnego bohatera, który zamierza na własną rękę zaprowadzić w okolicy porządek. Były żołnierz specjalnego oddziału wojskowego, Nick Prescott, wraca do rodzinnego miasta, gdzie nadal mieszkają jego rodzice. (USA 2007)

Reżyseria: Tripp Reed
Obsada: Kevin Sorbo, Haley Ramm, Yvette Nipar

Czas: 89min.
03:25 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2606
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

03:25
Uwaga!, odc. 4869
program
Godziny emisji
03:45 Na żywo
Moc Magii, odc. 54/355
program
Godziny emisji
03:15
Niesamowite rekordy, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon programu rozrywkowego, w którym oglądamy najzabawniejsze, najdziwniejsze i najbardziej zwariowane rekordy świata. W każdym odcinku troje prowadzących na trzech kontynentach – brytyjski komik Ben Shires, amerykański prezenter i komik Al Jackson oraz japońska aktorka Haruka Kuroda – relacjonuje próby bicia najbardziej niesamowitych rekordów. W poszukiwaniu najoryginalniejszych wyzwań i najciekawszych bohaterów prezenterzy stają się uczestnikami niecodziennych sytuacji i wydarzeń –... (Wielka Brytania, 2014)

03:15
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 5: Chiński smok
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:40
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 6: Lekcja religii
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:10 Na żywo
Zagadkowa Jedynka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej interaktywny z nagrodami dla uczestników. (POLSKA 2017)


Czas: 40min.
04:50
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:45
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.692
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2016)

04:00
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 7: Chiński sport to zdrowie
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:25
Menu na miarę, odc. 2
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 7
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:00
Disco Gramy, odc.3615
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:01
Nic straconego
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.695
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2016)

05:35
Menu na miarę, odc. 3
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info