Program dla 2017-02-27 od do
25.03 26.03
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
03:55
V. I. P
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
VIP oznacza bardzo ważną osobę. Osób takich jest w filmie sporo - wiceminister spraw zagranicznych, senator, posłowie, szef dużego gangu, wyższy oficer policji. Wiceminister szmugluje diamenty, szef gangu ma na usługach przewodniczącego Radiokomitetu. (POLSKA 1991)

Reżyseria: Juliusz Machulski
Obsada: Wojciech Malajkat, Liza Machulska, Beata Tyszkiewicz, Tomasz Mędrzak, Jan Peszek, Edward Lubaszenko, Cezary Pazura, Ryszard Rynkowski, Bogusław Sobczuk, Krzysztof Majchrzak

Czas: 110min.
04:00 Na żywo
Moc Magii, odc. 56/355
program
Godziny emisji
04:20
Twój Puls, sez. 1, odc. 9
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (POLSKA)


Czas: 15min.
05:25
Jaka to melodia? - odc. 3504
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (POLSKA 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 24min.
05:50
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3617
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Nic straconego
Godziny emisji
05:20
Uwaga!, odc. 4871
program
Godziny emisji
05:50
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.697
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2016)

05:05
Menu na miarę, odc. 8
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

05:55
Słodka miłość, odc. 64
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Elena mdleje po tym jak widzi pocałunek Victorii z Marcosem. Kobieta zostaje przewieziona do szpitala, a jej córki obwiniają się za cała sytuację. Emilio próbuje je uspokoić. Natacha i Julian decydują się być razem, jednak planują ukrywać swój związek. Flor podsłuchuje telefoniczną rozmowę Marcosa. To co usłyszy, może ją bardzo zranić. (Argentyna 2012)

Obsada: Carina Zampini, Juan Darthes, Laura Novoa, Sebastian Estevanez, Segundo Cernadas
06:00 Na żywo
Dzień dobry Polsko!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(POLSKA 2017)


Czas: 15min.
06:00
Rodzinka.pl - odc. 1 - Ferie w domu
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nadeszły ferie. Rodzice muszą zająć się dziećmi i zorganizować im wolny czas. Nie zawsze jednak udaje się podołać nowym wyzwaniom. Bo, jak np. urządzić skocznię narciarską w domu? W czasie ferii Kuba odkrywa swój nadprzyrodzony dar - jest telefonopatą... (POLSKA 2011)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Maciej Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 25min.
06:35
Coś dla Ciebie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bezrobocie? Brak mieszkania? Czy te problemy są bliskie także widzom? Pokazujemy, gdzie szukać pomocy, jak się o nią zwrócić i jak znaleźć miejsca w swojej okolicy, w których można ją uzyskać. (POLSKA 2016)


Czas: 19min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Frank i dżungla, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzeci sezon dokumentalnego serialu, którego głównym bohaterem jest hiszpański zawodowy tenisista, prezenter telewizyjny, podróżnik i miłośnik herpetologii (nauki o zwierzętach pełzających) - Frank Cuesta. Program stanowi filmowy, wierny zapis jego podróży po najbardziej egzotycznych zakątkach naszej planety. W czasie swych wojaży Frank i jego towarzysze – reporter Nacho Medina i operator Santiago Trancho – napotykają tysiące najdziwniejszych, nierzadko śmiertelnie groźnych, przedstawicieli... (Hiszpania, 2012)

06:55
Sila: odnaleźć przeznaczenie, sez. 1, odc. 123
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Berzan jest wściekły kiedy musi opuścić dom w asyście policji. Już planuje odpłacić się osobie, która sprowadziła na niego ten problem. Cała rodzina ma już dosyć występków mężczyzny. (Turcja 2006)

Obsada: Cansu Dere, Mehmet Alakurt, Menderes Samancılar, Zeynep Eronat
07:05
M jak miłość - odc. 1266
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Werner chce wyjechać na kilka miesięcy służbowo do Nicei razem z Anną. Gruszyńska postanawia zostawić siedlisko pod opieką Uli. Policjant Janek odkrywa, że tajemniczą dziewczyną, którą spotkał po przyjeździe do Grabiny, jest Mostowiakówna. (POLSKA 2016)

Reżyseria: Marcin Krzyształowicz
Obsada: Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa, Iga Krefft - Ula, Sławomir Holland - Staszek, Gabriela Raczyńska - Basia, Córka Ali, Olga Frycz - Ala, Franek Przanowski - Maciek, Teresa Lipowska - Barbara, Witold Pyrkosz - Lucjan, Anna Mucha - Madzia, Jacek Kopczyński - Werner

Czas: 45min.
07:00
Kuchenne rewolucje, sez. 10, odc. 6/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
07:05
Kacper: Szkoła postrachu, odc.24
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

07:35
Co nowego u Scooby'ego?, odc.22
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Nowe przygody piątki niezwykłych przyjaciół. Nastoletni detektywi: Kudłaty, Velma, Daphne, Fred i nieodłączny towarzysz ich wypraw do najdalszych miejsc na świecie, pies Scooby-Doo razem tropią kolejne tajemnice i znajdują poszlaki, rozwiązują zagadki z duchami w rolach głównych i demaskują najróżniejsze potwory. Czwórka nastolatków: pewny siebie przywódca grupy i fan sportów ekstremalnych - Fred, śliczna, ale łatwo wpadająca w tarapaty - Daphne, przesympatyczny mól książkowy –... (USA, 2003)

Reżyseria: Jeffrey Gatrall
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (POLSKA 2017)


Czas: 10min.
08:15 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (POLSKA 2017)


Czas: 2min.
08:19 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (POLSKA 2017)


Czas: 15min.
08:40
Grzech Fatmagül - odc. 157
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mukaddes jest coraz bardziej wściekła na właścicielkę mieszkania. Kadir i Meryem postanawiają starać się o adopcję osieroconego chłopca, ofiarę przemocy domowej. W dniu swoich urodzin Fatmagül jest przekonana, że wszyscy o niej zapomnieli. (Turcja 2011)

Reżyseria: Hilal Saral
Obsada: Beren Saat, Engin Akyurek, Forat Celik, Esra Dermancioglu, Bugra Gulsoy, Kaan Tasaner, Engin Ozturk

Czas: 45min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (POLSKA 2016)


Czas: 43min.
08:00
Trudne sprawy, odc.522
Godziny emisji
Rozwiń opis
26-letnia Maria Kaźmierczak (kasjerka w drogerii) z Katowic mieszka od niedawna ze swoją najlepszą przyjaciółką, Karoliną Walkowiak (24 l., manikiurzystka) i jej chłopakiem, Jarkiem Fereńskim (27 l., kierowca ciężarówek). Dla Marii stanowi to rozwiązanie przejściowe, dopóki nie znajdzie bogatego męża, który zapewni jej piękne życie, jak to sobie wyobraża od lat. Rzeczywiście wkrótce potem poznaje 35-letniego Marka Chojeckiego, który podaje się za odnoszącego sukcesy, maklera. Po kłótni z... (Polska 2015)

Reżyseria: Łukasz Łukasik, Okił Khamidov
08:00 Na żywo
Dzień Dobry TVN, odc. 1988
magazyn
Godziny emisji
08:05
Looney Tunes Show, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Królik Bugs, kaczor Daffy, kot Sylwester, kanarek Tweety, myśliwy Elmer, Diabeł Tasmański i struś Pędziwiatr oraz wiele innych legendarnych postaci zobaczymy w akcji w najnowszej serii krótkich, animowanych filmów, wyprodukowanych przez wytwórnię Warner Bros. Ich przygody bawią już kolejne pokolenie fanów. Poznajmy bliżej tych bohaterów, ich cechy charakterystyczne i ulubione... wady. Królik Bugs to szary spryciarz, raczej elegant, który uwielbia marchewski. Co jest doktorku? To... (USA, 2010)

08:35
Co nowego u Scooby'ego?, odc.25
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Nowe przygody piątki niezwykłych przyjaciół. Nastoletni detektywi: Kudłaty, Velma, Daphne, Fred i nieodłączny towarzysz ich wypraw do najdalszych miejsc na świecie, pies Scooby-Doo razem tropią kolejne tajemnice i znajdują poszlaki, rozwiązują zagadki z duchami w rolach głównych i demaskują najróżniejsze potwory. Czwórka nastolatków: pewny siebie przywódca grupy i fan sportów ekstremalnych - Fred, śliczna, ale łatwo wpadająca w tarapaty - Daphne, przesympatyczny mól książkowy –... (USA, 2003)

Reżyseria: Swinton O. Scott III
08:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 9, odc. 6: Nieczysta gra
kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2004)

Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer, René Steinke
09:35
Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murat IV, odc. 93
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sułtan zezwala na przyjazd do pałacu matki księcia Bajazyda, sułtanki Gülbahar. Paika, handlarka, która odwiedza seraj, oddaje księżniczce broszę jej matki i zleca jej wykonanie niebezpiecznego zadania. Jeśli odmówi, jej matka ma zginąć. (Turcja 2016)

Reżyseria: Cagatay Tosun
Obsada: Nurgul Yesilcay, Farah Zeynep Abdullah, Caner Cindoruk, Asli Tandogan, Metin Akdulger

Czas: 41min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.304
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do biura Malanowskiego zgłasza się zrozpaczona klientka, Dorota Warecka. Kobieta obawia się, że jej córka, Sabina ma poważne problemy. Od dwóch miesięcy dzieje się z nią coś dziwnego. Spóźnia się do pracy, którą matka z trudem jej załatwiła u swojej przyjaciółki. Wraca do domu nad ranem w poszarpanych ubraniach. Dorota boi się o los swojej córki tym bardziej, że dziewczyna jest samotną matką. Jej synek, Kubuś ma zaledwie cztery miesiące i potrzebuje opieki odpowiedzialnej mamy. Niestety,... (Polska 2011)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.305
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do agencji Malanowskiego przychodzi Hanna Minkiewicz. Okazuje się, że kobieta została zgwałcona. Hanna podejrzewa o gwałt najlepszego przyjaciela swojego męża, Marcina Gulę. Mąż Hanny, Szczepan nic nie wie o tym, że jego żona została zgwałcona. Hanna boi się mu o tym powiedzieć, ponieważ Szczepan ostatnio zmienił się: nie pracuje, cały czas siedzi przed telewizorem i pije piwo ze swoim najlepszym przyjacielem, Marcinem. Hanna chce, żeby Malanowski zdobył dowody na to, że gwałcicielem jest... (Polska 2011)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:00
Strażnik Teksasu, odc.78
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kultowy serial z żywą legendą kina akcji – Chuckiem Norrisem – w roli głównej. Jest to serial sensacyjny, który łączy w sobie cechy westernu i współczesnego kina akcji. Główny bohater, Cordell Walker, należy do elitarnej formacji stróżów prawa, zwanej Strażnikami Teksasu (Texas Rangers). Każdy jej członek to jednoosobowa armia, a Walker – mistrz sztuk walki, wyborny strzelec i niezłomny pogromca przestępców – jest najsłynniejszym spośród Strażników. Odważny i nieprzejednany w zwalczaniu... (USA)

Obsada: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., James Wlcek, Judson Mills, Nia Peeples, Noble Willingham, Sheree J. Wilson
09:00
Nash Bridges, sez. 2, odc. 18: Wyrok
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 1997)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
10:30
Ranczo - odc. 46 (seria IV, odc. 7) - Dzieci śmieci
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Proboszcz i wikary mają już dość zmiennych nastrojów gospodyni. Proponują Japyczowi, żeby zabrał Michałową na wczasy. Stach chce jechać do Grecji, Michałowa jest temu przeciwna. Dochodzi do konfliktu. Atmosfera staje się coraz cięższa. (POLSKA 2009)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Arkadiusz Nader, Artur Barciś, Cezary Żak, Grzegorz Wons, Ilona Ostrowska, Jacek Kawalec, Paweł Królikowski

Czas: 48min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.31
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Oleśnicy, niedaleko Wrocławia mieszka 18-letnia Bianka. Dziewczyna przygotowuje się do matury. Kiedy miała niespełna 3 lata, jej rodzice, Beata i Roman, rozwiedli się, a jej matka niebawem potem poznała Jacka i wyszła za niego za mąż. Bianka miała szczęśliwe dzieciństwo, pomimo że Roman, z zawodu reporter, poświęcał się głównie pracy zawodowej i nie miał zbyt wiele czasu dla córki. Kilka razy w roku spędzał z nią weekendy. To Jacek był dla Bianki jak prawdziwy ojciec – opiekował się nią i... (Polska 2014)

Reżyseria: Okił Khamidov
10:55
Ukryta prawda, odc. 724
program obyczajowy
Godziny emisji
10:00
Dom nie do poznania, odc.80
Godziny emisji
Rozwiń opis
Druga część opowieści o budowie nowego domu dla rodziny Craft z Teksasu. Najmłodsza córka Elizabeth i Todda, Isabella, urodziła się z tak poważną wadą mózgu, że nie dawano jej szans na przeżycie. Wydarzył się jednak cud i dziewczynka rozwija się, ale pozostanie niepełnosprawna. Projekt nowego domu dla Craftów uwzględnia przede wszystkim jej obecne i przyszłe potrzeby. Dzięki wytrwałej pracy ekipy budowlanej tego programu oraz licznej rzeszy ochotników powstaje wspaniały budynek. Ich... (USA, 2005)

Reżyseria: David Dryden, Patrick Higgins
Obsada: Ty Pennington, Paul DiMeo, Tracy Hutson, Michael Moloney, Constance Ramos, Preston Sharp, Eric Ancker, John A. Carr, Eduardo Xol
10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 2, odc. 5: Pieść o morderstwie
kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1985)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Tom Bosley, William Windom
11:30
Po prostu zdrowie - Nietrzymanie moczu
magazyn medyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn medyczny poradnikowy i edukacyjny dokumentujący w przystępny sposób całą drogę pacjenta od wywiadu lekarskiego po nowoczesną diagnostykę i leczenie. (POLSKA 2017)


Czas: 24min.
11:05
Barwy szczęścia - odc. 1607
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta prosi terapeutę o pomoc, jednak Artur nie wpuszcza go do domu. Walawska odkrywa, że firma męża, przez zaniedbania Ernesta, jest u progu bankructwa. Chce wziąć sprawy w swoje ręce. Zenek jest pewny, że bez trudu zaliczy test i odzyska prawo jazdy. (POLSKA 2016)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Katarzyna Zielińska, Jacek Rozenek, Krystian Kukułka, Sławomira Łozińska, Jan Pęczek, Jakub Wieczorek, Honorata Witańska, Ewa Konstancja Bułhak, Marek Siudym, Maria Dejmek

Czas: 24min.
11:40
Na dobre i na złe - odc. 333 Chaos w Leśnej Górze
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drzewiecki wyznaje Patrycji, że ją kocha. W szpitalu w Leśnej Górze panuje chaos. Policja rekwiruje akta pacjentów. Z powodu nieobecności Sambora i Zyberta brakuje też chirurgów. Mimo problemów profesor Edwards przeprowadza operację pokazową. (POLSKA 2008)

Reżyseria: Kordian Piwowarski
Obsada: Artur Żmijewski, Ilia Zmiejew, Barbara Majewska, Piotr Garlicki, Anita Sokołowska, Bartosz Opania, Urszula Grabowska, Paweł Deląg, Joanna Liszowska, Robert Koszucki

Czas: 46min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.438
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterką pierwszej opowieści z tej serii „Dlaczego ja?” jest 45-letnia Monika Frankowiak. Tej kobiecie wydawało się, że nic jej już w życiu nie zaskoczy. Ta sprzedawczyni twardo stąpa po ziemi. Doświadczyła wielu wzlotów i upadków. Kiedy więc zaczyna podejrzewać, że jej mąż, Michał (47 l.) ma romans, nie zwleka długo i wzywa go na dywanik. Jednak wyznanie małżonka zaskakuje ją, dosłownie zwala z nóg. Ten flegmatyczny elektryk wyznaje wprost, że zakochał się w klientce! Już od kilku tygodni... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
11:00
Detektywi w Akcji, odc.126
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Ruda, Bury i Szef spotykają się z klientem, który jest zaniepokojony tajemniczymi wydatkami swojej żony. Mężczyzna pracuje za granicą, żeby utrzymać rodzinę. Zauważył, że z ich wspólnego konta znikają pokaźne kwoty. Żona nie chce powiedzieć na co przeznacza środki, a on obawia się najgorszego… Czuje, że ich problemy odbijają się na synu, który staje się coraz bardziej apatyczny… Detektywi odkrywają, że żona klienta faktycznie popadła w niebezpieczny nałóg, który zagraża zdrowiu... (Polska 2016)

11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 9, odc. 7: Explosive
kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2004)

Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer, René Steinke
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (POLSKA 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (POLSKA 2017)


Czas: 14min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (POLSKA 2017)


Czas: 2min.
12:30
Smaki polskie - na zielono, Uroda, ochłoda, wygoda - mięta i melisa
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (POLSKA 2015)


Czas: 12min.
12:50
Natura w Jedynce - Dzikie wyspy. Japonia - kraina kontrastów
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Egzotyczne wyspy to siedliska niezwykłych okazów fauny i flory. Endemiczne gatunki, rzadkie gatunki, cudowne krajobrazy zachowane przez setki lat, nietknięte przez ludzi i rozwój cywilizacji. Wyspy: Japonii, Kanady, dorzecza Amazonki, Falklandy i Filipiny. (Holandia 2013)


Czas: 51min.
12:40
Tylko z Tobą - odc 154
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fikret mąci w głowie Yigitowi co do SMS - a. Sugeruje, że go nie było, a sprawę wymyśliła Nur. Elmas znowu przestrzega Nur przed Fikret. Yigit spotyka się z Nur i próbuje załagodzić ostatnie nieporozumienie. Fatih dowiaduje się, że Fikret u nich pracuje. (Turcja 2015)

Reżyseria: Aysun Akyüz
Obsada: Tolgahan Sayman, Amine Güle, Şafak Pekdemir, Ümit Yesin

Czas: 45min.
12:00
Poznaj swoje prawa, odc.59
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krawcowa Paulina Kalata i student AWF-u Jakub Korczak od 5 lat tworzą szczęśliwą parę. Razem wynajmują mieszkanie i myślą o wspólnej przyszłości. W poniedziałek rano Paulina musi wziąć auto Jakuba, by dotrzeć na czas do swojego atelier na umówione spotkanie z klientem. Wyjeżdża w pośpiechu. Nagle wyprzedzający ją samochód zjeżdża na jej pas i wbija się tuż obok. Paulina nie ma możliwości wyhamować. Uderza w sportowe auto, którym kieruje Filip Dmowski, bankier. Na samochodzie Dmowskiego widać... (Polska 2015)

Reżyseria: Aneta Janusiak-Wróblewska, Izabela Sikorska-Garbień, Piotr Korzeniewski, Piotr Lisiak, Piotr Wąsiński
12:00
Szkoła, odc. 376
program
Godziny emisji
12:00
Detektywi w Akcji, odc.33 Fałszywe podejrzenia. Czarny fantom.
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Ruda i Dexter zajmują sie zleceniem rodziców dwudziestoparoletniej dzieczyny, którzy marzą tylko o jednym: żeby ich rozpieszczona córka rozstała się ze swoim narzeczonym. Rodzice uważają, że chłopak wykorzystuje ją ze względu na ich pieniądze. Ojciec dziewczyny wierzy, że zebrane przez detektywów dowody pozwolą im odzyskać córkę. Tymczasem Diablo i Serb pomagają młodej kobiecie, która tydzień temu padła ofiarą znanego już prasie Czarnego Fantoma. Mężczyzna ubrany na czarno i... (Polska 2015)

Reżyseria: Gala Kowal, Krzysztof Kubik, Marcin Bortkiewicz, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek
12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 4, odc. 11: Ostra jazda
kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół NCIS bada sprawę nielegalnego handlu samochodami. Okazuje się, że w przestępstwo zamieszana jest dawna znajoma Deeka. W ramach dochodzenia Kensi udaje zainteresowanie jednym z aut. (USA 2012)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
12:55
Co ludzie powiedzą?, sez. 3, odc. 1: Już zawsze razem
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1992)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
13:55
Grzech Fatmagül - odc. 158
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kerim jest zaniepokojony zdrowiem Fatmagül. Dzwoni do Merjem, aby się poradzić. Kadir sugeruje, że Fatmagül jest w ciąży. Fatmagül i Kerim bedą mieli córeczkę Enise. Emre i Esma postanawiają się pobrać. Mukaddes i Rahmi postanawiają wrócić do Ildir. (Turcja 2011)

Reżyseria: Hilal Saral
Obsada: Beren Saat, Engin Akyurek, Forat Celik, Esra Dermancioglu, Bugra Gulsoy, Kaan Tasaner, Engin Ozturk

Czas: 47min.
13:40
Rodzinka.pl - odc. 113 "Nowe gniazdo"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzice i Marek pomagają Tomkowi w malowaniu mieszkania. Chłopak zaprasza rodzinę na ohydny obiad i kłóci się ze współlokatorami o zasady w mieszkaniu. Tymczasem po scysjach w domu Kuba przenosi się do pokoju Tomka, a Kacper do piwnicy. (POLSKA 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
13:00
Trudne sprawy, odc.672
Godziny emisji
Rozwiń opis
NOWE ODCINKI. Ludzkie dramaty, głęboko skrywane tajemnice, zdrady, kłamstwa, niecodzienne kłopoty zwykłych ludzi. Drobne, przyziemne problemy, a także poruszające, wstrząsające i niejednokrotnie zaskakujące historie inspirowane prawdziwym życiem. To wszystko w nowym sezonie serialu paradokumentalnego „Trudne sprawy”. „Trudne sprawy” to fabularyzowane opowieści o trudnych życiowych sytuacjach. Każdy z odcinków to oddzielna historia i nowi bohaterowie. W pierwszym odcinku z najnowszej serii... (Polska 2017)

Reżyseria: Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Dominik Matwiejczyk, Eliza Prager, Marek Żmuda, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Patryk Jurek, Robert Wrzosek, Tomasz Protokowicz
13:00
19 +, odc. 77/111
program
Godziny emisji
13:30
Szpital, odc. 613
program obyczajowy
Godziny emisji
13:00
Policjantki i Policjanci, odc.234
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Ola idzie rano do Michała. Zastaje tam przestraszonego Marka, lekarzy i ogólne zamieszanie. Michał stracił przytomność. W stanie krytycznym zostaje zawieziony do szpitala. Kiedy Ola czuwa przy jego łóżku, na patrolu z Zapałą zastępuje ją Białach. Policjanci dostają wezwanie od lekarza z oddziału SOR-u, gdzie trafiła ranna kobieta. Jej wyjaśnienia, że rany są skutkiem wypadku samochodowego, nie przekonały go. Wkrótce okazuje się, że kobieta zniknęła ze szpitala, a w... (Polska 2016)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
13:30
Co ludzie powiedzą?, sez. 3, odc. 3: Grill
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1992)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
14:15
Makłowicz w podróży. Ukraina - Kolebka Rusi.
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wizytę w Kijowie zaczynamy od wędrówki szlakiem chrześcijańskiej średniowiecznej historii. Stojąc przed cerkwią św. Michała ze złotymi kopułami, Kijowską Sofią, okazałą Ławrą Pieczerską - łatwo zrozumieć, dlaczego to miasto uważa się za kolebkę całej Rusi. (POLSKA 2016)

Reżyseria: Paweł Lesisz

Czas: 25min.
14:45
Tysiąc i jedna noc - odc. 9
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Feride i Szeherezada poznają się na spotkaniu Fundacji Nadzieja. Wychodzi na jaw, iż Szeherezada zataiła prawdę o swoim synu, starając się o pracę w firmie. Jej dalsza kariera staje pod znakiem zapytania. Nadide przyznaje się mężowi, że odwiedza wnuka. (Turcja 2009)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 43min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2447
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki dzień w życiu Marysi i Michała, walka o życie Melki i niespodziewany powrót Oli – to wszystko już jesienią w serialu „Pierwsza miłość”! Niebezpieczny pościg i walka o życie Melki (Ewa Jakubowicz), awantura między Michałem (Wojciech Błach) i Marysią (Aneta Zając) oraz jej coraz większa zażyłość z Hubertem (Michał Czernecki). Tak w skrócie zapowiada się wyjątkowo mocny początek nowego sezonu „Pierwszej miłości”. To jednak nie koniec zawirowań w życiu bohaterów. Czy ślub Marysi z... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Krzysztof Łebski, Wojciech Beszłej
Obsada: Agnieszka Suchora, Agnieszka Wielgosz, Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Anna Gzyra, Anna Ilczuk, Bronisław Wrocławski, Błażej Michalski, Dominika Kojro, Elżbieta Romanowska, Ewa Gawryluk, Ewa Jakubowicz, Grażyna Wolszczak, Halszka Lehman, Jan Jankowski, Joanna Jarmołowicz, Joanna Opozda, Julia Pogrebińska, Karol Strasburger, Katarzyna Ankudowicz, Katarzyna Sawczuk, Klaudia Halejcio, Krzysztof Wieszczek, Maciej Tomaszewski, Maria Pakulnis, Mateusz Banasiuk, Michał Koterski, Michał Malinowski, Monika Krzywkowska, Patryk Pniewski, Paulina Gałązka, Paweł Krucz, Paweł Okoński, Piotr Gawron Jedlikowski, Rafał Kwietniewski, Urszula Dębska, Wojciech Błach, Włodzimierz Matuszczak, Łukasz Konopka, Łukasz Płoszajski
14:45
Dlaczego ja?, odc.718
Godziny emisji
Rozwiń opis
NOWE ODCINKI. Każdego dnia miliony Polaków zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na pytanie, dlaczego mnie to spotkało. Takimi właśnie prawdziwymi życiowymi rozterkami zwykłych ludzi inspirowany jest ten popularny serial paradokumentalny. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach żyjących tuż obok nas, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Śledzimy ich zmagania z niecodziennymi kłopotami i wraz z nimi szukamy odpowiedzi na to jedno, z pozoru proste pytanie - „Dlaczego... (Polska 2017)

Reżyseria: Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska, Barbara Brzeska, Jacek Majewski, Leszek Korusiewicz, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
14:30
Kuchenne rewolucje, sez. 3, odc. 12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
14:00
STOP Drogówka, odc.121
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najpopularniejszy polskie program o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji – zabawnych i smutnych,... (Polska 2016)

14:05
Co ludzie powiedzą?, sez. 3, odc. 4: Kto jest snobem?
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1992)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
14:45
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 11
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ciągły widok Kasi spotykającej się z Bączkiem bardzo źle wpływa na Czarka, któremu coraz bardziej zaczyna dokuczać samotność. Dlatego zachęcony przez Jolę i Agnieszkę, próbuje odnowić dawne znajomości, ale jedyna dziewczyna, z którą udaje mu się umówić to wątpliwe dzieło chirurgii plastycznej. Wieczór nie należy więc do udanych. Widząc bezradność byłego chłopaka, Jola proponuje mu randkę ze swą znajomą, wykładowczynią historii sztuki. Czarek próbując zaimponować dziewczynie cytuje jej szkolny... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (POLSKA 2017)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (POLSKA 2017)


Czas: 2min.
15:20
Okrasa łamie przepisy - W krzyżackiej kuchni
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdy odcinek cyklu jest poświęcony ściśle określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ekipa z kamerą rusza na wyprawy kulinarne do różnych zakątków Polski. Karol Okrasa przygotowuje wybrane dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne. (POLSKA 2016)

Reżyseria: Tomasz Rostworowski

Czas: 24min.
15:50
Okrasa łamie przepisy - Pełna misa w pełnej chacie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdy odcinek cyklu jest poświęcony ściśle określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ekipa z kamerą rusza na wyprawy kulinarne do różnych zakątków Polski. Karol Okrasa przygotowuje wybrane dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne. (POLSKA 2016)

Reżyseria: Tomasz Rostworowski

Czas: 25min.
15:40 Na żywo
Panorama Kraj
Godziny emisji
Rozwiń opis
(POLSKA 2017)


Czas: 12min.
15:55
Pogoda Kraj
Godziny emisji
Rozwiń opis
(POLSKA 2017)


Czas: 1min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:30
Szkoła, odc. 377
program
Godziny emisji
15:00
Dom nie do poznania, odc.81
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 1996 roku policjant Brian Hassall został postrzelony na służbie. Jego żona, Michelle od dwudziestu lat cierpi na poważną chorobę krwi. Oboje przenieśli się do rolniczego miasteczka Harrison w Kentucky, gdzie on kontynuuje pracę w policji, a ona uczy muzyki w miejscowej szkole średniej. Są biali, ale bez żadnych rasowych uprzedzeń adoptowali dwoje dzieci, Afro-Amerykanów oraz chłopca z Chin, który wymaga specjalnej troski. By sprostać dodatkowym wydatkom, Brian pracuje również w nocy, mimo... (USA, 2005)

Reżyseria: David Dryden, Patrick Higgins
Obsada: Ty Pennington, Paul DiMeo, Tracy Hutson, Michael Moloney, Constance Ramos, Preston Sharp, Eric Ancker, John A. Carr, Eduardo Xol
15:25
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 12
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czarek daje wszystkim do zrozumienia jak spędził noc z kobietą szukającą schronienia przed mężem (Ewą). Mężem Ewy okazuje się być niejaki "Salceson" - owiany złą sławą złodziej samochodów. Czarek jest przerażony i próbuje pozbyć się Ewy, jednak potem postanawia jej bronić. Ewa decyduje się wrócić do męża. Czarek postanawia oświadczyć się Kasi. (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
16:20
Złote serce - odc. 46
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Duarte dowiaduje się, że mąż zmarłej kobiety przetrzymuje w klinice Joanę i rusza na pomoc. Sam staje się zakładnikiem. Policja aresztuje desperata, wszyscy gratulują Duarte. Henrique budzi się po operacji przerażony, że mąż zmarłej wyjawił światu prawdę. (Portugalia 2015)

Reżyseria: Francisco Antunez
Obsada: Rita Blanco, Mariana Pacheco, Joao Reis, Maria Joao Bastos

Czas: 27min.
16:00
Rodzinka.pl - odc. 151 "Zima, zima...ach to TY!" sezon 6
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ludwik udaje przed Natalią, że cały dzień ciężko pracował. Natalia z sentymentem wspomina wspólne chwile, gdy synowie byli mali. Chłopcy dokuczają matce, naigrywając się z jej słabej pamięci. Rodzinka planuje wyjazd na ferie. (POLSKA 2015)

Reżyseria: Karol Klementewicz
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
16:30
Rodzinka.pl - odc. 152 "O miłości i zimniej wodzie" sezon 6
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marek przekonuje Ludwika, że tablety to zło i twierdzi, że dzieci się od nich uzależniają. Wizyta nowej koleżanki Tomka wywołuje ekologiczne pogotowie w domu. Natalia z Ludwikiem nie mogą doczekać się, kiedy ich synowie staną się dorośli. (POLSKA 2015)

Reżyseria: Karol Klementewicz
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa-Narkiewicz, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3330
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:30
Na ratunek 112, odc.61
Godziny emisji
Rozwiń opis
NOWE ODCINKI. Każdego dnia w całej Polsce pod numer 112 dzwonią tysiące osób. Wypadki, zasłabnięcia czy włamania to tylko ułamek codzienności dyżurujących przy telefonach dyspozytorów Centrum Pomocy Ratunkowej. Rzeczywistość wokół nich zmienia się niczym w kalejdoskopie, a na ich barkach spoczywa ogromna odpowiedzialność. Pracownicy Centrum muszą bez zbędnej zwłoki wezwać na miejsce zdarzenia odpowiednie służby, a przed ich przyjazdem zdalnie pomóc wszystkim potrzebującym i poszkodowanym.... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
16:30
19 +, odc. 78/111
program
Godziny emisji
16:00
Po prostu Maria, odc.121
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia Marii, dumnej i dzielnej dziewczyny, która z górskiej wioski przenosi się do wielkiego miasta, gdzie przeżywa wielką miłość , choć cena jaką będzie musiała zapłacić za swoje szczęście niejednokrotnie okaże się wysoka. Maria Flores Rios (Claudia Álvarez) jest śliczną i niewinną dziewczyną, która całe swe młode życie spędziła na ubogiej farmie w małej wiosce. Chociaż jest bystra i pracowita, zrezygnowała ze szkoły, całkowicie poświęcając się gospodarstwu i opiece nad młodszym... (Meksyk, 2015)

16:00
Ale numer!, sez. 1, odc. 12: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

16:25
Ale numer!, sez. 1, odc. 13: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (POLSKA 2017)


Czas: 15min.
17:20 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (POLSKA 2017)


Czas: 2min.
17:30
Jaka to melodia? - odc. 3506
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (POLSKA 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 25min.
17:05
Tylko z Tobą - odc 155
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Za Ygitem jadącym do Firata jedzie Nur. Nie zastają go w biurze. Nur chce przekonać Yigita, by zrezygnował. Yigit jedzie do Iclal, a ta mówi, że coraz bardziej podoba się jej miłość Firata. Aytul postanawia przespać najgorsze i bierze środki nasenne. (Turcja 2015)

Reżyseria: Aysun Akyüz
Obsada: Şafak Pekdemir, Ümit Yesin, Tolgahan Sayman, Amine Güle

Czas: 45min.
17:00
Gliniarze, odc.51
Godziny emisji
Rozwiń opis
NOWE ODCINKI. Wiosną czeka nas kolejna dawka intrygujących i trzymających w napięciu spraw kryminalnych, dynamiczne akcje policyjne, najnowsze rozwiązania w walce z przestępczością, fascynujący bohaterowie, zagrożenie życia i silne emocje. To wszystko w drugim sezonie, codziennego serialu z gatunku docu-crime pt. „Gliniarze". Jak detektywi poradzą sobie z nowymi, skomplikowanymi śledztwami? Wielbiciele zagadek kryminalnych będą mogli ponownie śledzić codzienną pracę i losy dwóch... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
17:00
Ukryta prawda, odc. 725
program obyczajowy
Godziny emisji
17:00
Trzy razy Ana, odc.40
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polska premiera jednego z najnowszych seriali Televisy, który po udanym debiucie w 2016 roku Stanach Zjednoczonych został zakupiony do emisji w ponad 50 krajach w Europie i na całym świecie. W tytułowej roli występuje piękna Angelique Boyer, a towarzyszą jej m.in. dobrze znany widzom Czwórki David Zepeda oraz Sebastián Rulli – aktor i model uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, który w plebiscycie magazynu „Glamour” dwa lata z rzędu – zarówno w mijającym, jak i w... (2016)

17:00
Wojna o kontener, sez. 1, odc. 1: Boom or Bust
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Amerykańskie show, którego akcja toczy się w portach handlowych. Serial przybliża bezwzględny świat aukcji i licytacji. Ludzie o stalowych nerwach gotowi są podjąć ogromne ryzyko, by zdobyć towar, który w ich wyobrażeniu może przynieść ogromny zysk. Nigdy jednak nie wiadomo, co znajduje się w morskich kontenerach. Czy handlowcy wrócą do domu z wielką wygraną, czy z pustymi rękami? (USA 2013)

17:30
Wojna o kontener, sez. 1, odc. 2: Matt Attack
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Amerykańskie show, którego akcja toczy się w portach handlowych. Serial przybliża bezwzględny świat aukcji i licytacji. Ludzie o stalowych nerwach gotowi są podjąć ogromne ryzyko, by zdobyć towar, który w ich wyobrażeniu może przynieść ogromny zysk. Nigdy jednak nie wiadomo, co znajduje się w morskich kontenerach. Czy handlowcy wrócą do domu z wielką wygraną, czy z pustymi rękami? (USA 2013)

17:55
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 294: Chum's Revenge
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rick grzeje silniki, oglądając rodzinnego buicka z 1956 roku. Czy odjedzie nim do domu, czy raczej wrzuci na luz? Później Rick uczy Coreya, jak rozpoznać marynarkę Neila Diamonda. Harrisonowie robią sobie rodzinny portret do powieszenia w sklepie. Czy Chumlee, choć go pominięto, znajdzie sposób, by również się upamiętnić? (USA 2014)

18:05
Klan - odc. 3081
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł grozi wydawnictwu, które ma wydać książkę Daniela. Jeśli nie znikną fragmenty szkalujące rodzinę, wytoczy im proces o zniesławienie. Daniel nie zamierza ulegać żadnym prośbom i groźbom, wyprowadza się z domu. Agnieszka szuka właściciela wysypiska. (POLSKA 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Przemysław Angerman, Janusz Petelski
Obsada: Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Tomasz Bednarek, Maria Niklińska, Hannah Khadir, Marek Kossakowski, Paulina Holtz, Michał Lesień, Anna Matysiak, Natalia Rewieńska

Czas: 21min.
18:40
Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murat IV, odc. 94
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Księżniczka Faria wypełnia polecenie szantażującej ją handlarki i podrzuca do komnaty sułtana obcięty świński łeb. Kiedy sułtan dowiaduje się, że to sprawka księżniczki, każe ją wtrącić do lochu. Szambelan ma udać się do prawej ręki sułtanki Kosem, Ester. (Turcja 2016)

Reżyseria: Cagatay Tosun
Obsada: Nurgul Yesilcay, Farah Zeynep Abdullah, Caner Cindoruk, Asli Tandogan, Metin Akdulger

Czas: 41min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (POLSKA 2017)


Czas: 25min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (POLSKA 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (POLSKA 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 1/97
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (POLSKA 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2448
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bartek przekonany, że Malwina uwiodła Mirka, próbuje poważnie z nim porozmawiać. Ku radości Artura i Sabiny, w firmie zjawia się odpowiedni kandydat na stanowisko dyrektora do spraw rozwoju. U Melka trwa impreza. Dominika nie kryje niechęci do swojej rywalki. Gdy przypadkiem słyszy miłosne wyznania Pawła, robi Melce awanturę i wybiega z domu. Paweł rusza za nią.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Krzysztof Łebski, Wojciech Beszłej
Obsada: Agnieszka Suchora, Agnieszka Wielgosz, Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Anna Gzyra, Anna Ilczuk, Bronisław Wrocławski, Błażej Michalski, Dominika Kojro, Elżbieta Romanowska, Ewa Gawryluk, Ewa Jakubowicz, Grażyna Wolszczak, Halszka Lehman, Jan Jankowski, Joanna Jarmołowicz, Joanna Opozda, Julia Pogrebińska, Karol Strasburger, Katarzyna Ankudowicz, Katarzyna Sawczuk, Klaudia Halejcio, Krzysztof Wieszczek, Maciej Tomaszewski, Maria Pakulnis, Mateusz Banasiuk, Michał Koterski, Michał Malinowski, Monika Krzywkowska, Patryk Pniewski, Paulina Gałązka, Paweł Krucz, Paweł Okoński, Piotr Gawron Jedlikowski, Rafał Kwietniewski, Urszula Dębska, Wojciech Błach, Włodzimierz Matuszczak, Łukasz Konopka, Łukasz Płoszajski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 614
program obyczajowy
Godziny emisji
18:00
Detektywi w Akcji, odc.127
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Najnowsze odcinki serialu akcji opowiadającego o pracownikach agencji detektywistycznej Septagon i rozwiązywanych przez nich zagadkach. W nowym sezonie kolejne zawikłane sprawy, dramatyczne sytuacje, pasjonujące śledztwa, niebanalne metody i pomysły detektywów oraz dynamiczne pościgi i zaskakujące rozwiązania. W tym odcinku do detektywów Septagonu zwraca się o pomoc 33-letnia Jagoda, która w telefonie syna przypadkiem zobaczyła zdjęcia… damskiego biustu! Co prawda biust był w... (Polska 2016)

18:20
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 295: Sleeping Giant
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu trafia gitara Les Paul Professional z 1969 roku. Czy melodia trafi w ucho Ricka? Corey i Chumlee z uwagą przyglądają się figurce rolls-royce’a z lat 30.Chłpaki zauważają, że Stary Człowiek drzemie więcej niż zwykle, starają się wziąć sprawy w swoje ręce. Czy nie zbudzą śpiącego olbrzyma, który ich życie zamieni w koszmar? (USA 2014)

18:45
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 296: Saddle Up
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ręce Gwiazd Lombardu trafia plakat z kampanii Abrahama Lincolna i figurki Turbo Mana. Czy chłopakom uda się wynegocjować dobre ceny? (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (POLSKA 2017)


Czas: 30min.
19:25
Barwy szczęścia - odc. 1607
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta prosi terapeutę o pomoc, jednak Artur nie wpuszcza go do domu. Walawska odkrywa, że firma męża, przez zaniedbania Ernesta, jest u progu bankructwa. Chce wziąć sprawy w swoje ręce. Zenek jest pewny, że bez trudu zaliczy test i odzyska prawo jazdy. (POLSKA 2016)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Katarzyna Zielińska, Jacek Rozenek, Krystian Kukułka, Sławomira Łozińska, Jan Pęczek, Jakub Wieczorek, Honorata Witańska, Ewa Konstancja Bułhak, Marek Siudym, Maria Dejmek

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.403
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ferdek i Halinka są zaniepokojeni relacją małżeńską Waldka i Jolasi. Halinka obawia się, że Jolasia jest oziębła i nie interesuje jej macierzyństwo. Ferdek natomiast martwi się, że brak potomstwa przyczyni się do pogłębienia kryzysu gospodarczo–ekonomicznego w Polsce. Oboje starają się więc zachęcić młodych do czynu.   Dla małoletnich od lat 12          Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2012)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Renata Pałys, Anna Ilczuk
19:00
Fakty, odc. 6998
informacje
Godziny emisji
19:35
Sport, odc. 6981
informacje
Godziny emisji
19:45
Pogoda, odc. 6978
informacje
Godziny emisji
19:50
Uwaga!, odc. 4872
program
Godziny emisji
19:00
Policjantki i Policjanci, odc.235
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najnowszy, szósty już, sezon serialu obyczajowego, który stał się niekwestionowanym hitem Czwórki z widownią przekraczającą nawet dwa miliony osób, zwiększa liczbę premier do pięciu tygodniowo. W nowej serii odcinków pojawią się nowe postaci, a w życiu ulubionych bohaterów fanów serialu nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia – to tylko niektóre zmiany, jakie... (Polska 2017)

19:05
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 297: Road Test
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku do lombardu trafia gitara należąca do basisty zespołu Who. Czy wybrzmiewająca z niej muzyka zaczaruje Ricka? Stary Człowiek spróbuje udowodnić swoje umiejętności za kółkiem. Czy uda mu się zachować prawo jazdy? (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 298: Ponies and Phonies
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ręce Gwiazd Lombardu wpada biblia, którą wozili ze sobą kurierzy Pony Express. Czy chłopaki odjadą z nowym nabytkiem w siną dal? Corey zapuszcza się w odległą galaktykę, gdy do lombardu wtacza się dystrybutor Pepsi w kształcie robota R2D2. Z kim tym razem będzie moc, a kto przejdzie na ciemną stronę? (USA 2014)

19:55
Gwiazdy lombardu, sez. 14, odc. 299: Tag Team
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ręce Gwiazd Lombardu trafi Biblia należąca do Mickey’a Mantle. Czy stanie się ona niebiańskim wybawieniem i ześle cudowne pieniążki? Kolejny cenny przedmiot, który przyfrunie do sklepu, to pióro należące do samego prezydenta Lyndona B. Johnsona. Chłopaki urządzą małe zawody, w których udowadniać będą swoje umiejętności kupieckie. Kto okaże się zwycięzcą? (USA 2014)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (POLSKA 2017)


Czas: 5min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (POLSKA 2017)


Czas: 3min.
20:25
Teatr Telewizji - Kontrym
spektakl teatralny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzieje życia Bolesława Kontryma były niezwykłe. Dużo w nich paradoksów, zaskakujących zwrotów akcji, brawurowych przedsięwzięć. Urodzony w końcu XIX w. w rodzinie pułkownika armii carskiej był wychowywany w kulcie polskiej tradycji niepodległościowej. (POLSKA 2010)

Reżyseria: Marcin Fischer
Obsada: Redbad Kliynstra, Wojciech Zieliński, Jan Frycz, Andrzej Grabowski, Magdalena Czerwińska, Sława Kwaśniewska, Bartłomiej Topa, Sławomir Orzechowski, Robert Gonera, Leon Charewicz

Czas: 68min.
20:05
Barwy szczęścia - odc. 1608
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł nie jest zadowolony, że mieszkając u Pyrków, korzystają z Agatą ze wszystkich zdobyczy cywilizacji. Chłopak chciałby wrócić do ascetycznego życia, o co kłóci się z ukochaną. Młodzi postanawiają sprawdzić, co dzieje się z domem Nicolasa. (POLSKA 2016)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Katarzyna Sawczuk, Jakub Dmochowski, Andrzej Niemyt, Natalia Zambrzycka, Mateusz Rzeźniczak, Ewa Ziętek, Krzysztof Kiersznowski, Adrianna Biedrzyńska, Marek Siudym, Dobromir Dymecki

Czas: 24min.
20:40
M jak miłość - odc. 1281
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mateusz i Antek wspominają Justynie, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Górska dochodzi do wniosku, że w ciążę zaszła Natalia. Tymczasem Katarzyna Maj coraz bardziej boi się o Darka i w końcu wyznaje, że jej zaginiony syn cierpi na depresję. (POLSKA 2017)

Reżyseria: Roland Rowiński
Obsada: Olga Szomańska - Marzenka, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Rafał Mroczek - Paweł, Jowita Budnik - Mama Franka Zarzyckiego, Grażyna Strachota - Katarzyna Maj, Dominika Kluźniak - Ewa, Olga Kalicka - Justyna, Artur Barciś - Kolęda, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa, Kacper Kuszewski - Marek

Czas: 44min.
20:10
MEGA HIT - Need for Speed
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekranizacja przebojowej gry wideo. Tobey Marshall (Aaron Paul) to mechanik samochodowy, którego prawdziwą pasją są wyścigi uliczne. Próbując uratować rodzinny biznes od bankructwa, Tobey przystaje na propozycję biznesową bogatego i aroganckiego Dino Brewstera (Dominic Cooper). Kończy się to dla niego dwuletnim pobytem w więzieniu. Kiedy odzyskuje wolność, ma tylko jeden cel – zemścić się na byłym wspólniku. Okazją będzie pokonanie Dino w legendarnym i niezwykle ryzykownym wyścigu... (USA/Wielka Brytania/Irlandia/Filipiny, 2014)

Reżyseria: Mike McCoy Scott Waugh(1)
Obsada: Aaron Paul, Cooper Dominic, Dakota Johnson, Michael Keaton, Poots Imogen, Rami Malek, Scott Mescudi
20:10
Doradca smaku - kaczka ze smazonymi sliwkami i kaszakaczka ze smazonymi sliwkami i kasza, odc. 38/40
program
Godziny emisji
20:55
Milionerzy, odc. 10/59
program
Godziny emisji
20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.47
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Brutalni bandyci wpadają do mieszkania starszych państwa i dokonują rabunku. Dziwne jest jednak to, że zrabowany zostaje tylko klaser ze znaczkami zbieranymi przez wnuczka starszych państwa. Mimo że wszystko wygląda na gangsterską pomyłkę, policjanci drążą sprawę. Akcja nabiera też tempa, gdy jeden z bandytów ginie w zagadkowych okolicznościach, a starsi państwo nie są tymi, za których chcieliby uchodzić. Wszystkie ślady prowadzą do pewnego rosyjskiego biznesmena, a... (Polska 2016)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, piotr kolski, Wojciech Todorow
20:20
Gwiazdy lombardu, sez. 14, odc. 300: Fiesta Loco
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku Rick będzie miał okazję przyjrzeć się obrazowi Moneta. Czy malowniczy krajobraz zahipnotyzuje chłopaków i zbiją na nim fortunę? Corey poczucie ogień, kiedy do sklepu trafi stara remiza strażacka. Uda mu się ugasić pragnienia klienta, czy może spali się podczas tych negocjacji? (USA 2014)

20:45
Gwiazdy lombardu, sez. 14, odc. 301: Spruce Goose
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oczy Ricka porządnie się zaświecą, kiedy do sklepu trafią obrazy gwiazd, namalowane przez Stephena Fishwicka . Czy mężczyzna dostrzeże artyzm tych prac, czy może sam zapragnie znaleźć się na płótnie? Chłopaki zaczną obstawiać pączkowe zakłady. Czy to ich własna wersja LOTTO? (USA 2014)

21:40
Łowca smoków. - /6/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
(POLSKA 2016)


Czas: 39min.
21:35
Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1014
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacja z planu serialu, ciekawostki o postaciach i aktorach. Zapowiedź następnego odcinka serialu. (POLSKA 2017)

Obsada: Izabela Kapiasova, Krystian Wieczorek, Maurycy Popiel, Dominika Ostałowska

Czas: 4min.
21:45
Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2015
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki Finał kabaretowego lata w Dwójce. Galę prowadzi Kabaret Skeczów Męczących z udziałem Basi Kurdej - Szatan. Wyk.: Kabaret Moralnego Niepokoju, Młodych Panów, Nowaki, Artur Andrus, Formacja Chatelet, Marcin Daniec, Kabaret pod Wyrwigroszem. (POLSKA 2015)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 50min.
21:30
Druga szansa, sez. 3, odc. 3/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

21:00
Śmierć na 1000 sposobów, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2008)

21:30
Śmierć na 1000 sposobów, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2008)

21:05
Gwiazdy lombardu, sez. 14, odc. 302: All In
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem w sklepie pojawi się mistrz pokera. Czy uda mu się ograć chłopaków? A może to Gwiazdy Lombardu zgarną wszystkie żetony w tej grze? Zainspirowany wydarzeniami z pracy Chum, postanowi zorganizować pokerowy wieczór. Czy jakieś damy i królowie zaszczycą go swoją obecnością? (USA 2014)

21:35
Gwiazdy lombardu, sez. 14, odc. 303: New Old Man
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bardzo cenna szkolna książka trafi do sklepu. Czy chłopakom wpadnie do dzienniczka szóstka za negocjacje? Corey i Chumlee przyjrzą się zestawowi oryginalnych lalek. Jak spieniężyć takie zabawki? Wielkim zaskoczeniem dla wszystkich okaże się nowe auto Ricka. Czy to już kryzys wieku średniego? (USA 2014)

22:25
Gol Ekstra
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacje z rozgrywek meczów piłki nożnej. (POLSKA 2017)


Czas: 25min.
22:50
O mnie się nie martw - s. V odc. 13/13
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nadszedł wielki dzień Igi i Marcina. Trwają przygotowania do ślub. Matka Igi od rana rządzi w mieszkaniu, ojciec chowa się u Krzyśka, a pani Irenka ujawnia swoją tajemnicę z przeszłości. W kancelarii zjawia się klientka, która oznajmia, że porwała dziecko. (POLSKA 2016)

Reżyseria: Maciej Bochniak
Obsada: Katarzyna Ankudowicz, Katarzyna Maciąg, Krzysztof Stelmaszyk, Wojciech Solarz, Hanna Śleszyńska, Maja Kwaśny, Oliwia Dąbrowska, Jan Wieczorkowski, Dagmara Bąk, Marek Bukowski

Czas: 44min.
22:55
Pociąg z forsą
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji w gwiazdorskiej obsadzie. John (Wesley Snipes) i Charlie (Woody Harrelson) są partnerami, najlepszymi przyjaciółmi i przyrodnimi braćmi. Obaj są gliniarzami i pracują jako tajniacy w tunelach nowojorskiego metra. Obaj nie przebierają w słowach i gotowi są stawić czoła każdemu. A na dodatek obaj zakochani są w tej samej kobiecie. Ich rywalizacja nabiera rozmachu, gdy Charlie postanawia obrabować pilnie strzeżony "pociąg z forsą", który przewozi miliony dolarów. John musi... (USA, 1995)

Reżyseria: Joseph Ruben
Obsada: Wesley Snipes, Chris Cooper, Woody Harrelson, Jennifer Lopez, Robert Blake
22:30
Żony Hollywood, sez. 3, odc. 3/12
program
Godziny emisji
22:00
Galileo, odc.584
Godziny emisji
Rozwiń opis
KIM JEST … W cyklu zagadek filmowych kolejna sławna postać ukazana przez mniej i bardziej znane fakty na jej temat MIESZKALNE LOTNISKO W Los Angeles, tuż przy płycie lotniska, na osiedlu przyczep kempingowych mieszkają między innymi stewardessy ze swoimi rodzinami. Sylwetki współczesnych nomadów. HOVERBOARD Pewien Kanadyjczyk przy użyciu kilku dronów skonstruował hoverboard, czyli latającą deskę. Przetestujemy ją. ILE KREWETEK JEST W CHIPSACH KREWETKOWYCH Krupuk to znane nam z barów, czy... (Polska 2016)

22:00
Żelazny rycerz
historyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jest rok 1215, a angielska szlachta niezadowolona z bezwzględnych rządów króla Jana bez Ziemi, zmusza go do podpisania Wielkiej Karty Swobód. Ma ona zagwarantować poddanym wolności obywatelskie. Jednak władca nie zamierza przestrzegać jej postanowień i wkrótce dochodzi do krwawej masakry. Świadkiem tych zdarzeń jest templariusz Marshall, który wraz z innymi przeciwnikami postępowania króla Jana, rusza w odwecie na pałac. Kto wygra ten brutalny pojedynek? Zwycięzca może być bowiem tylko jeden. (USA, Wielka Brytania 2011)

Reżyseria: Jonathan English
Obsada: Brian Cox, Derek Jacobi, James Purefoy, Kate Mara, Paul Giamatti
23:00
Historia w Jedynce - Borys Niemcow. Śmierć w cieniu Kremla
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przywódca rosyjskiej opozycji i obrońca praw człowieka Borys Niemcow został zabity 27 lutego 2015 roku przez nieznanych sprawców. Wydarzyło się to w Moskwie niedaleko Kremla. Wcześniej wyrażał obawy, iż jego życie jest zagrożone. (Niemcy 2015)

Reżyseria: Maria Vizitey

Czas: 51min.
23:50
Czy świat oszalał? - Wyroki losu
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia żydowsko - arabskiej rodziny, której członkowie, rozdarci przez konflikt i sprzeczne wartości kulturowe, usiłują znaleźć się w politycznej rzeczywistości. Zawarte u schyłku lat 60. małżeństwo Żydówki i Araba zostaje przerwane przez karę więzienia. (Francja 2013)

Reżyseria: Nurt Kedar, Yaron Shani

Czas: 96min.
23:35
Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów
film S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
23:00
Galileo, odc.585
Godziny emisji
Rozwiń opis
KIM JEST…? Oto kolejna okazja do sprawdzenia swojej wiedzy na temat znanych ludzi – czy na podstawie podanych faktów widzowie zgadną kim jest wybitna postać będąca bohaterem zagadki w tym odcinku „Galileo”? JAK SIĘ ŁOWI MAŁŻE ŚWIĘTEGO JAKUBA Małże świętego Jakuba, zwane także przegrzebkami. Jak się je poławia i gdzie? MAŁA MISS, CZYLI KONKURSY PIEKNOŚCI „Galileo” za kulisami, budzących w Europie ogromne kontrowersje, amerykańskich konkursów piękności dla małych dziewczynek   Dla małoletnich... (Polska 2016)

00:05
Pogoda na miłość
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młoda meteorolożka, Deb, otrzymuje intratną propozycję pracy w charakterze pogodynki w lokalnej telewizji. Musi się jednak zdecydować czy kontynuować tę pracę, czy wybrać prestiżowe stypendium, które umożliwi jej napisanie doktoratu i karierę naukową. (USA 2015)

Reżyseria: Bradford May
Obsada: Ben Begley, Stacey Dash, Gregory Harrison, Katie Leclerc

Czas: 83min.
00:00
7 psychopatów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy spoglądając na ludzi, których mijasz codziennie na ulicy, zastanawiałeś się kiedykolwiek, że otacza cię zgraja psychopatów? No cóż, scenarzysta Marty Faranan (COLIN FARRELL) uzmysłowił sobie właśnie, że w jego przypadku to nie jest metafora. Nasz bohater dawno już przekroczył ostateczny termin oddania najnowszego scenariusza filmowego, nie wspominając o przekraczaniu granic cierpliwości jego dziewczyny Kayi (ABBIE CORNISH). Na dodatek w życie Marty’ego, zarówno osobiste, jak i zawodowe,... (Wielka Brytania, 2012)

Reżyseria: Martin McDonagh
Obsada: Colin Farrell, Sam Rockwell, Woody Harrelson
00:30
Taki jest świat, sez. 2, odc. 37: 37
informacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2015)

01:40
Dekalog - Dziewięć
film TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Roman, z zawodu kardiochirurg, choć nie ma czterdziestki, staje się impotentem bez nadziei wyleczenia. Wyniki badań i analiz są okrutnie jednoznaczne. Zdruzgotany mężczyzna dochodzi do wniosku, że jego udane, partnerskie małżeństwo musi się rozpaść. (POLSKA 1988)

Reżyseria: Krzysztof Kieślowski
Obsada: Ewa Błaszczyk, Piotr Machalica, Jan Jankowski, Jolanta Piętek-Górecka, Artur Barciś, Katarzyna Piwowarczyk, Jerzy Trela

Czas: 58min.
01:40
Lęk wysokości
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główny bohater filmu to młody reporter telewizyjny. Pewnego dnia dowiaduje się, że jego ojciec trafił na oddział psychiatryczny, a on jest jedyną osobą, która może mu pomóc. Wraz z kolejnymi wizytami u ojca stopniowo zanurza się w świat jego przeżyć. (POLSKA 2011)

Reżyseria: Bartosz Konopka
Obsada: Krzysztof Stroiński, Marcin Dorociński, Dorota Kolak, Magdalena Popławska, Anna Dymna

Czas: 86min.
01:15
Anioły i demony
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekranizacja bestsellerowej kontynuacji „Kodu Da Vinci” w reżyserii Rona Howarda z gwiazdorską obsadą (Tom Hanks, Ewan McGregor). Robert Langdon, wykładowca na Harvardzie, znawca symboli, zostaje pilnie wezwany do położonego koło Genewy centrum badań jądrowych. Jego zadaniem jest zidentyfikowanie zagadkowego wzoru wypalonego na ciele zamordowanego fizyka. Langdon ze zdumieniem stwierdza, że jest to symbol tajemnego bractwa iluminatów - potężnej, aczkolwiek nieistniejącej od 400 lat... (USA, 2009)

Reżyseria: Ron Howard
Obsada: Tom Hanks, Armin Mueller-Stahl, Ayalet Zurer, Nikolaj Lie Kaas, Pierfrancesco Favino, Stellan Skarsgard, Ewan McGregor
01:05
Ale numer!, sez. 1, odc. 7: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

01:30
Kręcimy z gwiazdami, sez. 2, odc. 10: Feel
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem Ewelina Kopic towarzyszy zespołowi Feel na koncercie w Połańcu. (Polska 2012)

02:45
Notacje - Henryk Leopold Kalinowski Z Wołynia do Berlina
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komandor Kalinowski był jednym z czterech żołnierzy 6. Samodzielnego Zmotoryzowanego Batalionu Pontonowo Mostowego, którzy w 1945 r. wbili nad Odrą pierwszy biało - czerwony słup graniczny z wizerunkiem Orła Białego z napisem Polska. (POLSKA 2014)


Czas: 10min.
02:20
Co za tydzień, odc. 789
magazyn
Godziny emisji
02:15
Cafe Futbol 16/17
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:40
Menu na miarę, odc. 7
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

03:00
Wiedźmy - odc. 8/13 - Włoski łącznik
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nagła kontrola w firmie Agaty zaskakuje wszystkich. Z Włoch przyjeżdża nowy szef. Na szczęście Fabrizio okazuje się niezwykle sympatycznym człowiekiem. Przyjaciółki korzystają nawet z jego pomocy w sprawie pewnej kobiety dręczonej przez męża. (POLSKA 2005)

Reżyseria: Jan Kidawa - Błoński
Obsada: Katarzyna Figura, Maria Seweryn, Magdalena Różczka, Piotr Siwkiewicz, Sebastian Kutz, Małgorzata Lewińska, Tomasz Kot, Agnieszka Roszkowska, Tomasz Sapryk

Czas: 41min.
03:45 Na żywo
Zagadkowa Jedynka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej interaktywny z nagrodami dla uczestników. (POLSKA 2017)


Czas: 50min.
03:20
Wyroki losu
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia żydowsko - arabskiej rodziny, której członkowie, rozdarci przez konflikt i sprzeczne wartości kulturowe, usiłują znaleźć się w politycznej rzeczywistości. Zawarte u schyłku lat 60. małżeństwo Żydówki i Araba zostaje przerwane przez karę więzienia. (Francja 2013)

Reżyseria: Nurt Kedar, Yaron Shani

Czas: 96min.
03:30 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2609
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

03:05
Czarna lista, odc. 7/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(USA)

03:10
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 9: Smacznego...
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:35
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 10: Park z niespodziankami
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:40
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:00
Moc Magii, odc. 57/355
program
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.695
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2016)

04:00
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 1: Biesiada Kurpiowska: Miód kurpiowski
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

04:30
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 8
kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziś zobaczymy akcję zatrzymania mongolskiego mordercy, który przestępstwa dokonał w Holandii, a ukrywał się w Polsce. Będziemy też świadkami odbicia porwanej kobiety oraz poznamy historię brutalnie zgwałconej i zrzuconej z mostu do rzeki dziewczyny. Zobacz pościg za gwałcicielem, któremu teraz grozić może nawet dożywocie. (Polska 2010)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 7
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:05
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:15
Disco Gramy, odc.3618
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Nic straconego
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.698
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2016)

05:35
Menu na miarę, odc. 8
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info