Program dla 2017-03-04 od do
25.03 26.03
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:45
Galeria - odc. 23
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adam i Karolina są na 1 - szej prawdziwej randce. Ona jest zaskoczona, że on prowadzi ją do kręgielni. Adam opowiada jej o sobie, ale nie porusza tematu pobytu w więzieniu. Gdy wychodzą z kręgielni, napada ich banda opryszków. Adam dzielnie broni Karoliny. (Polska 2011)

Reżyseria: Ryszard Zatorski, Jakub Miszczak
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 22min.
04:00
Moc Magii, odc. 61/355
program
Godziny emisji
04:45
Twój Puls, sez. 1, odc. 14
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:15
Klan - odc. 3081
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł grozi wydawnictwu, które ma wydać książkę Daniela. Jeśli nie znikną fragmenty szkalujące rodzinę, wytoczy im proces o zniesławienie. Daniel nie zamierza ulegać żadnym prośbom i groźbom, wyprowadza się z domu. Agnieszka szuka właściciela wysypiska. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Przemysław Angerman, Janusz Petelski
Obsada: Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Tomasz Bednarek, Maria Niklińska, Hannah Khadir, Marek Kossakowski, Paulina Holtz, Michał Lesień, Anna Matysiak, Natalia Rewieńska

Czas: 21min.
05:35
Klan - odc. 3082
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika przeżywa wyprowadzkę syna. Obwinia się, że Daniel w ten sposób bierze odwet za te wszystkie lata, kiedy nie miał przy sobie matki. Pociesza ją Gabriela, która jest w świetnym nastroju z powodu ciąży Agaty. Tadeusz ma niepomyślne wieści o kuzynie. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Przemysław Angerman, Janusz Petelski
Obsada: Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Tomasz Bednarek, Hannah Khadir, Jacek Borkowski, Paweł Grządziel, Magdalena Wójcik, Laura Łącz, Tomasz Stockinger, Andrzej Strzelecki

Czas: 21min.
05:35
Lwy na krawędzi
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odległym zakątku Serengeti jedna z rodzin lwów walczy z przejmującym upałem, niedostatkiem pożywienia i wody oraz groźną koalicją młodych lwów, która pojawiła się na ich terytorium. W tych bezwzględnych warunkach, lwy pokonują wiele trudności. (Wielka Brytania 2014)

Reżyseria: Johnita "Jaye" Moran

Czas: 43min.
05:00
Disco Gramy, odc.3622
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Nic straconego
Godziny emisji
05:25
Uwaga!, odc. 4876
program
Godziny emisji
05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.704
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 4
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

05:55
Niesamowite!, sez. 1, odc. 22: Szczęśliwa wdowa
reality TV
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katarzyna Kowalska 10 lat po śmierci męża, Jerzego, dowiaduje się od komornika, że jej mąż prócz ich wspólnej córki Zosi miał jeszcze na boku trójkę dzieci i żądają one udziału w spadku, którym jest skromne mieszkanie bohaterki. Przez 10 lat narosły odsetki, dlatego Katarzyna i Zosia mogą stracić również swoją część spadku. Kobiety próbują walczyć o ocalenie swojego dobytku, jednak pomoc adwokata okazuje się mało skuteczna… (Polska 2014)

06:05
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 45min.
06:55
Zatrzymaj Chwile - /9/
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program daje szansę wiekowym już ludziom powrócić do chwil z ich młodości, które były kluczowe dla ich późniejszego życia. Odtworzone będą wybrane momenty i historie z młodości starszych ludzi uwiecznione na zdjęciach w ich albumach. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Janowski, Tymoteusz Dróżdż, Sambor Wilk

Czas: 29min.
06:30
M jak miłość - odc. 1281
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mateusz i Antek wspominają Justynie, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Górska dochodzi do wniosku, że w ciążę zaszła Natalia. Tymczasem Katarzyna Maj coraz bardziej boi się o Darka i w końcu wyznaje, że jej zaginiony syn cierpi na depresję. (Polska 2017)

Reżyseria: Roland Rowiński
Obsada: Olga Szomańska - Marzenka, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Rafał Mroczek - Paweł, Jowita Budnik - Mama Franka Zarzyckiego, Grażyna Strachota - Katarzyna Maj, Dominika Kluźniak - Ewa, Olga Kalicka - Justyna, Artur Barciś - Kolęda, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa, Kacper Kuszewski - Marek

Czas: 44min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Ninjago - Mistrzowie Spinjitzu, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy Garmadon podróżuje w czasie, by zniszczyć ninja z przyszłości, ci udają się w ślad za nim. Chcą go powstrzymać przy użyciu złotej broni i stanąć do walki z jego mega-bronią.   Dla małoletnich od lat 7 (Dania, 2012)

06:30
Ninjago - Mistrzowie Spinjitzu, odc.20
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ninja stają twarzą w twarz z Kamiennym Samurajem, który został przywrócony do życia przez toksyczny jad Pożeracza Świata. Garmadon stara się odnaleźć Mroczną Wyspę, w której drzemią ciemne moce.   Dla małoletnich od lat 7 (Dania, 2012)

06:25
Niesamowite!, sez. 1, odc. 23: Czy ja to wszystko zrobiłem?
reality TV
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andrzej Pietkiewicz (22) mieszka z narzeczoną Adelą (21) w Katowicach. Pewnego dnia, Adela znajduje zdjęcie ukochanego z inną dziewczyną i zaczyna podejrzewać go o zdradę. Chłopak wszystkiemu zaprzecza. Tymczasem koleżanka Adeli znajduje na portalu randkowym profil ze zdjęciami Andrzeja. Dziewczyna czuje się oszukana i wyprowadza się do matki. Mężczyzna jest zdezorientowany, bo nie pamięta, by robił takie zdjęcia. By wszystko wyjaśnić prosi o pomoc kolegę informatyka. Gdy mężczyzna uznaję,... (Polska 2014)

07:30
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 19min.
07:30 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2016)


Czas: 58min.
07:40
Jeźdźcy smoków, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków” to kontynuacja kinowego przeboju wytwórni DreamWorks pt. „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. „Jeźdźcy smoków” to wyjątkowa animacja, pełna akcji i epickiego rozmachu opowieść, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której przygoda przeplata się z humorem, skupia się na... (USA, 2013)

Reżyseria: John Eng, John Sanford
07:00
Looney Tunes Show, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja Królik Bugs, kaczor Daffy, kot Sylwester, kanarek Tweety, myśliwy Elmer, Diabeł Tasmański i struś Pędziwiatr oraz wiele innych legendarnych postaci zobaczymy w akcji - w najnowszej serii krótkich, animowanych filmów, wyprodukowanych przez wytwórnię Warner Bros. Ich przygody bawią już kolejne pokolenie fanów. Poznajmy bliżej tych bohaterów, ich cechy charakterystyczne i ulubione wady. Królik Bugs to szary spryciarz, raczej elegant, który uwielbia marchewski. Co jest doktorku? To jego... (USA, 2010)

07:30
Co nowego u Scooby'ego?, odc.27
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Nowe przygody piątki niezwykłych przyjaciół. Nastoletni detektywi: Kudłaty, Velma, Daphne, Fred i nieodłączny towarzysz ich wypraw do najdalszych miejsc na świecie, pies Scooby-Doo razem tropią kolejne tajemnice i znajdują poszlaki, rozwiązują zagadki z duchami w rolach głównych i demaskują najróżniejsze potwory. Czwórka nastolatków: pewny siebie przywódca grupy i fan sportów ekstremalnych - Fred, śliczna, ale łatwo wpadająca w tarapaty - Daphne, przesympatyczny mól książkowy –... (USA, 2003)

Reżyseria: Tae Ho Han, Tim Maltby
07:55
Looney Tunes Show, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja Królik Bugs, kaczor Daffy, kot Sylwester, kanarek Tweety, myśliwy Elmer, Diabeł Tasmański i struś Pędziwiatr oraz wiele innych legendarnych postaci zobaczymy w akcji - w najnowszej serii krótkich, animowanych filmów, wyprodukowanych przez wytwórnię Warner Bros. Ich przygody bawią już kolejne pokolenie fanów. Poznajmy bliżej tych bohaterów, ich cechy charakterystyczne i ulubione wady. Królik Bugs to szary spryciarz, raczej elegant, który uwielbia marchewski. Co jest doktorku? To jego... (USA, 2010)

07:00
Taki jest świat, sez. 2, odc. 38: 38
informacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2015)

07:50
Co ludzie powiedzą?, sez. 3, odc. 3: Grill
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1992)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:00
Naszaarmia.pl - odc. 254
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 19min.
08:25
Pełnosprawni - odc. 193
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2017)


Czas: 19min.
08:50
Po prostu zdrowie - Choroby układu moczowego
magazyn medyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn medyczny poradnikowy i edukacyjny dokumentujący w przystępny sposób całą drogę pacjenta od wywiadu lekarskiego po nowoczesną diagnostykę i leczenie. (Polska 2017)


Czas: 23min.
08:10
Turbo, odc.22
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

08:45
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na swoich smokach... (USA, 2016)

08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 973
magazyn
Godziny emisji
08:25
Co nowego u Scooby'ego?, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wujek Freda tym razem zafundował drużynie wycieczkę do Cyber-jaru, gdzie spędzą niezapomniany weekend i spełnią się ich najdziksze sny o Dzikim Zachodzie. Dzięki współczesnej technologii i nowoczesnym robotom twórcy tego skansenu odtworzyli świat jak z westernu. Na początek Kudłaty, Velma, Daphne, Fred i pies Scooby-Doo przeżyją zainscenizowany napad na pociąg. Potem czekają ich inne, jeszcze bardziej szalone westernowe zabawy - tylko wynalazca tego lunaparku zabrania im zbliżania się do... (USA, 2004)

Reżyseria: Chuck Sheetz
08:55
Co nowego u Scooby'ego?, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pan Bucefał prezentuje swój najnowszy stadion i zarazem największą arenę do uprawiania zapasów. Na otwarcie zapowiada pokaz mrożący krew w żyłach, ale może być jeszcze straszniej, bo pod kopułą pojawia się potwór. Tytaniczny Wstrząs powrócił po latach na ring, by zemścić się na całym zapaśniczym światku za to, co przydarzyło mu się przed laty. Współcześni zawodnicy obawiają się najgorszego i protestują, ale ich szef nie przejmuje się tymi groźbami, a nawet cieszy się, że monstrum zza światów... (USA, 2004)

Reżyseria: Chuck Sheetz
08:25
Co ludzie powiedzą?, sez. 3, odc. 5: Hobby Ryszarda
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1992)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
09:20
Firmowe ewolucje - /18/
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przedszkole niepubliczne "Magia" w Warszawie. Właściciele przedszkola są jednocześnie jego pracownikami. Firma jest ich pasją, kochają dzieci i przedszkole. Ich największym problemem jest nierentowność związana ze zbyt małą liczbą dzieci w placówce. (Polska 2016)

Reżyseria: Emilia Stankiewicz, Michał Węgrzyn

Czas: 24min.
09:50
Surferka z charakterem
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adaptacja autobiograficznej książki wydanej w 2004 r. "Soul Surfer: A True story of Faith, Family, and Frighting to Get Back on the Board", napisanej przez Bethany Hamilton. Jednoręka amerykańska surferka opisała swoją tragedię oraz życie na desce. (USA 2011)

Reżyseria: Sean McNamara
Obsada: AnnaSophia Robb, Helen Hunt, Dennis Quaid, Carrie Underwood, Chris Brochu, Jeremy Sumpter, Craig T. Nelson, Lorraine Nicholson

Czas: 101min.
09:10
Pan Peabody i Sherman Show, odc.24
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2016)

09:15
Przygody Kota w butach, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

09:25
Dzwoneczek i uczynne wróżki
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas letniego pobytu na stałym lądzie Dzwoneczek zostaje przypadkiem zauważona przez małą dziewczynkę. Wspólną akcję ratunkową wszystkich wróżek, które nie mogą dopuścić, by ludzie dowiedzieli się o ich istnieniu, utrudnia gwałtowna burza. Tymczasem Dzwoneczek zaprzyjaźnia się z samotną dziewczynką i pomaga jej w rodzinnych kłopotach.   Bez ograniczeń wiekowych (USA, 2010)

Reżyseria: Raymond Bradley
09:05
Co ludzie powiedzą?, sez. 3, odc. 6: Wernisaż
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1992)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
09:50
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 13
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komendant ostrzega Czarka, że inspektor Pierzchała i Kot uznali go za niebezpiecznego maniaka seksualnego. Kasia grozi Czarkowi, że odejdzie jeśli zobaczy u jego boku jakąś dziewczynę. Na nieszczęście dziewczyna wkrótce się zjawia. Jest nią Basia - koleżanka Czarka z technikum, która twierdzi, że ma z nim dziecko. Posterunkowy obiecuje Basi alimenty, prosi jednak, żeby nie mówiła nikomu o dziecku, a zwłaszcza Kasi, chociaż ta z fragmentów rozmów zaczyna się wszystkiego domyślać. Basia chce,... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
10:10
Ewa gotuje, odc.294
Godziny emisji
Rozwiń opis
W pierwszym odcinku z najnowszej serii tego magazynu kulinarnego Ewa Wachowicz postanowiła zabrać widzów w kulinarną podróż, której kolejne przystanki wyznaczą potrawy kuchni austro-węgierskiej. Zacznie od tradycyjnej, madziarskiej, bardzo pożywnej zupy gulaszowej. Na danie główne zrobi przysmak kuchni austriackiej – knedle z kiszoną kapustą, suszonymi grzybami i morelami. Będzie też konfitura z czerwonej cebuli. Natomiast na deser upiecze Apfelstrudel – czyli bardzo cienkie ciasto z... (Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Wojtala
10:45
Idol, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Idol” powraca! Kultowy program już wiosną w Polsacie! Tysiące uzdolnionych muzycznie ludzi, z których każdy marzył o tym, by zostać polskim idolem, charyzmatyczni jurorzy i kilka milionów widzów śledzących co tydzień zmagania młodych artystów w ich drodze do sławy. Pierwszy, prawdziwy talent show w polskiej telewizji, kultowy program „Idol” powraca, a wraz z nim szansa na odkrycie osobowości na miarę Moniki Brodki, Anny Dąbrowskiej, Tomka Makowieckiego czy Krzysztofa Zalewskiego. Trudna,... (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga
10:25
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 14
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy komendant i Andżela z powodu grypy udają się do domu, na posterunku pozostają tylko Czarek i Kasia. Arnie aresztuje Rosolaka, który ukradł szczepionki przeciw grypie. Policjanci postanawiają się zaszczepić. Następnie zaczynają mieć halucynacje: Kasia zamiast Czarka widzi skąpo odzianych, dobrze zbudowanych młodzieńców, Czarkowi zamiast Kasi ukazuje się duchowny, a zamiast Arniego - osioł, z kolei Arnie patrząc na przybyłą niedawno Agnieszkę widzi ubraną w skórę kobietę gotową na... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
11:45
Sekrety mnichów - Nuda
rozmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
W kolejnym odcinku Judyta Syrek rozmawia z o. Leonem Knabitem na temat nudy. Czym jest nuda? Czy mnich może się nudzić? Czy można znudzić się drugim człowiekiem? Poszukiwanie odpowiedzi na te pytania dopełnia przepis, jak w życiu się nie nudzić. (Polska 2016)


Czas: 12min.
11:10
Na sygnale - odc. 131 "Stanisław czy Wiktor"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr może być dawcą nerki dla ojca. Załoga Wiktora odpowiada na wezwanie do mężczyzny, który miał wypadek - w przydomowym garażu przewrócił się na niego regał z narzędziami. Kilka narzędzi tkwi w jego brzuchu, mężczyzna zaczyna tracić przytomność. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Wysocka - Jaworska - Basia, Andrzej Chudy - Paweł, Paweł Rutkowski - Grzesiek

Czas: 23min.
11:40
Podróże z historią - odc. 31 Wśród Hucułów
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak radzą sobie ludzie w wysokich pasmach gór? Żyjący tam Huculi zafascynowali naszych dziadków swoją naturalnością i wytrwałym opieraniu się nowoczesności. Radek Kotarski rusza na połoniny, aby na własne oczy zobaczyć kulturę Hucułów. (Polska 2016)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 28min.
11:00
Na Wspólnej Omnibus, sez. 15, odc. 619
serial obyczajowy
Godziny emisji
11:00
Policjantki i Policjanci, odc.235
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najnowszy, szósty już, sezon serialu obyczajowego, który stał się niekwestionowanym hitem Czwórki z widownią przekraczającą nawet dwa miliony osób, zwiększa liczbę premier do pięciu tygodniowo. W nowej serii odcinków pojawią się nowe postaci, a w życiu ulubionych bohaterów fanów serialu nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia – to tylko niektóre zmiany, jakie... (Polska 2017)

11:05
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 15
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy w pobliskim szpitalu zostaje ogłoszony alarm bombowy i ewakuacja pacjentów, na 13 Posterunku zjawia się karetka z dwoma pacjentami. Na nieszczęście pojawia się także trzeci pacjent otruty muchomorami przez teściową. Czarek nie jest zadowolony z takiego obrotu sprawy. Wkrótce przybywa również Mirella Ciapara, która zaczyna transmitować na żywo poczynania policjantów i obiecuje dla nich nagrodę. Czarek obiecuje zająć się pacjentami. (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
11:50
Ale numer!, sez. 1, odc. 15: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

12:05
Jak to działa - odc. 130 Matematyka cz. 2
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Matematyka jest królową nauk - to wie każdy. Co powiecie na porównanie matematyki do ćwiczeń na siłowni? Każde ćwiczenie sprawia fizyczny ból, ale z czasem sylwetka poprawia się. Tak jest z matematyką. W tym odcinku łamigłówki logiczne. (Polska 2016)


Czas: 24min.
12:40
Fascynujący świat - Tajemnice bliźniąt
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o bliźniętach - kalkach matki natury. Identyczne, a zarazem całkowicie odmienne. Przez 9 miesięcy żyją razem w łonie matki. Potem często przez wiele lat są nierozłączne. Nic dziwnego, że bliźnięta łączy szczególna więź. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Luke Wiles

Czas: 46min.
12:15 Na żywo
Południk Wildsteina
program publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 30min.
12:50
Młodzi Wielcy
talk-show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o niezwykłych pasjach dzieci i młodziezy. To inspiracja dla młodych widzow, gdzie szukać pomysłów na siebie i jak spełniać się w pasji oraz dla rodziców, by wspierali swoje dzieci w realizacji zainteresowań. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Sadurski

Czas: 25min.
12:45
Kupiliśmy zoo
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film familijny w gwiazdorskiej obsadzie. Benjamin Mee (Matt Damon) jest dziennikarzem, którego żywiołem jest przygoda i ryzyko. Na potrzeby reportażu potrafi wejść w oko cyklonu. Po przedwczesnej śmierci żony praca przestaje go cieszyć. Dochodzi do wniosku, że zarówno jemu, jak i dwójce jego dzieci potrzebna jest radykalna zmiana i nowy początek. W jednej chwili rzuca posadę w redakcji i kupuje wiejski dom położony na terenie popadającego w ruinę zoo. Przeprowadzką zachwycona jest jego... (USA, 2011)

Reżyseria: Cameron Crowe(1)
Obsada: Elle Fanning, Matt Damon, Scarlett Johansson, Thomas Haden Church
12:50
Ugotowani, sez. 12, odc. 2/12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
12:00
Policjantki i Policjanci, odc.236
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Dla Krzyśka i Emilki nadchodzi wyjątkowy dzień – niegdyś partnerzy na służbie, dziś biorą ślub. Ceremonia odbywa się z wielka pompą. Młoda para jest bardzo szczęśliwa. Cieszą się także ich przyjaciele i koledzy z komendy. Brak tylko Oli, która pogrążona jest w smutku. Krzysiek wraca do pracy po paru dniach. Na patrolu próbuje z nią porozmawiać i dodać jej otuchy. Jednak kiedy dzwoni Marek, Ola kompletnie się rozkleja. Tymczasem w mieście dochodzi do napadów na listonoszy.... (Polska 2017)

12:20
Ale numer!, sez. 1, odc. 17: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

12:50
Ja, ty i on
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Molly i Carl zakochują się w sobie i biorą ślub. Wszystko układa się po ich myśli, do czasu gdy najlepszy przyjaciel Carla – Dupree traci pracę i mieszkanie. Dobroduszny Carl proponuje mu, że może się zatrzymać u niego i Molly. To wszystko sprawie, że uczucie nowożeńców zostanie wystawione na wielką próbę… (USA 2006)

Reżyseria: Anthony Russo, Joe Russo
Obsada: Amanda Detmer, Kate Hudson, Matt Dillon, Michael Douglas, Owen Wilson, Seth Rogen
13:35
Okrasa łamie przepisy - Zimą nad morzem
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdy odcinek cyklu jest poświęcony ściśle określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ekipa z kamerą rusza na wyprawy kulinarne do różnych zakątków Polski. Karol Okrasa przygotowuje wybrane dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne. (Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Rostworowski

Czas: 24min.
13:20
Neo - Nówka przedstawia The Sejm
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W cyklicznym programie prezentacja najciekawszych skeczy popularnych polskich kabaretów. W tym odcinku najlepsze skecze kabaretu Neo - Nówka. (Polska 2015)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 24min.
13:50
Agent - Gwiazdy, odc. 3/13
program
Godziny emisji
13:00
Policjantki i Policjanci, odc.237
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Wychodząc rano do pracy Karolina zostaje zagadnięta przez jakiegoś mężczyznę, który pyta, czy może sobie z nią zrobić zdjęcie. Widząc jej reakcję, nieznajomy tłumaczy, że mieszka tuż obok, a ona bardzo mu się podoba. W końcu przeprasza i odchodzi. Karolina bagatelizuje zajście. Na patrolu przyjmują z Mikołajem zgłoszenie dotyczące rodzinnej awantury. Policjanci próbują być mediatorami dwóch skłóconych braci. Kilkukrotne interwencje nie przynoszą efektu. Kiedy sytuacja... (Polska 2017)

14:15
Ojciec Mateusz - odc. 213 - Odkupienie (Ojciec Mateusz XVII odc. 1)
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trwa uroczyste otwarcie przytułku dla bezdomnych. Nad wszystkim czuwa ks. Jacek. Do przytułku przychodzi pijaczek Marian. Janusz Nowakowski, główny inwestor, odprawia go z kwitkiem. Możejko dostaje wezwanie. Znaleziono ciało Janusza. (Polska 2016)

Reżyseria: Filip Zylber
Obsada: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Eryk Lubos, Piotr Kozłowski, Stanisław Orzechowski, Piotr Polk, Michał Piela, Rafał Cieszyński

Czas: 45min.
14:00
Familiada - odc. 2352
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 25min.
14:35
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Społeczeństwo owadów. Mówimy owady, a myślimy brzęcząca mucha, kłujący komar albo gryząca mrówka. Owady stworzyły najstarsze społeczności na tej planecie. Dowiemy się, jak one funkcjonują, poznamy najbardziej zaskakujące zachowania owadów. (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 25min.
14:50
MasterChef Junior, odc. 2/10
program
Godziny emisji
14:00
STOP Drogówka, odc.142
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

15:15
Zagadka Hotelu Grand - odc. 33 (seria II, odc. 19)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Alicia próbuje odtworzyć ostatnie godziny życia swojego ojca. Jest pewna, że ktoś go otruł arszenikiem. Jak się okazuje, feralnego ranka kawę zaniósł mu do pokoju Andres. Chłopak relacjonuje Alicii przebieg wydarzeń, w których brał udział jej mąż, Diego. (Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 44min.
15:10
Rodzinka.pl - odc. 196 "Przypadkowe pary" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Adam Sikora, Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
15:45
Mariolka prawdę ci powie
widowisko rozrywkowe
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kabaret Paranienormalni "rozlicza się" się ze słynną Mariolką - krejzolką. Postać tę stworzył Igor Kwiatkowski, a widzowie pokochali "głupiutką blondynkę" całym sercem. W programie powtórka wszystkich kolejnych monologów Mariolki. (Polska 2009)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 56min.
15:20
Świat według Kiepskich, odc.207
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas oglądania koszykówki w telewizji, Waldek z Ferdkiem trenują rzuty puszką piwa do kosza. Jedna z puszek trafia wchodzącą do pokoju Halinkę. Rozłoszczona odgraża się, że znajdzie sposób, aby ukrócić pijaństwo Ferdka...   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2001)

Reżyseria: Okił Khamidov
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Barbara Mularczyk, Krystyna Feldman, Ryszard Kotys, Bohdan Smoleń, Dariusz Gnatowski, Bronisław Cieślak, Mariusz Czajka
15:00
Camp Rock
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mitchie, utalentowana lecz nieśmiała nastolatka z niezamożnej rodziny, marzy by występować na scenie z piosenkami swojego autorstwa. Szansa na pierwszy krok w tym kierunku pojawia się, kiedy jej matka dostaje pracę kucharki w Camp Rock, gdzie odbywają się słynne letnie warsztaty, od których zaczęła się kariera muzyczna wielu popularnych gwiazd. Mitchie może wziąć udział w warsztatach dzięki zniżce na czesne i zatrudnieniu się do pomocy w kuchni. Jednak wśród bogatych dzieciaków czuje się... (USA, 2008)

Reżyseria: Matthew Diamond
Obsada: Demi Lovato, Joe Jonas, Meaghan Martin
15:10
System
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Angela Bennett (Sandra Bullock) jest wolnym strzelcem w branży komputerowej i cały swój czas spędza przed ekranem monitora. Za dnia poluje na wirusy komputerowe, nocą koresponduje z innymi użytkownikami internetu. Jest zadowolona z życia, które prowadzi. Niestety wszystko się zmienia, gdy Angela wchodzi w posiadanie dyskietki zawierającej ściśle tajne informacje... (USA 1995)

Obsada: Dennis Miller, Diane Baker, Jeremy Northam, Sandra Bullock
16:05 Na żywo
Skoki Narciarskie - Mistrzostwa Świata - Lahti - konkurs drużynowy ( studio)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 4min.
16:15 Na żywo
Skoki Narciarskie - Mistrzostwa Świata - Lahti - konkurs drużynowy ( 1 seria )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 60min.
16:55
Herbatka z kabaretem - (14)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skecze i piosenki o pogodzie, o dzieciach, o medycynie, czyli na wszystkie tematy, które lubimy poruszać przy rodzinnej herbatce. Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Jurki, Kabaret Neo - Nówka i inni. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 40min.
16:15
Daleko od noszy - Reanimacja, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Daleko od noszy – Reanimacja”, czyli najzabawniejsza szpitalna ekipa ponownie na antenie Telewizji Polsat! Po kilku latach przerwy na antenę Telewizji Polsat powraca najbardziej zwariowany personel medyczny w Polsce. Dobrze znany i lubiany przez widzów zespół małego, miejskiego szpitala będzie musiał zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, zaskakującymi wydarzeniami i tajemniczymi chorobami. Nie lada sprawdzianem okaże się dla nich także Dzień Prawdy i ogólnopolski konkurs na Pacjenta Roku.... (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński
Obsada: Paweł Wawrzecki, Andrzej Nejman, Magdalena Mazur, Krzysztof Kowalewski, Katarzyna Glinka, Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Krzysztof Tyniec, Agnieszka Suchora, Bogusław Kaczmarczyk, Rafał Rutkowski, Michał Lewandowski
16:50
Ameryka marzeń, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Ameryka marzeń” – nowy serial paradokumentalny w wiosennej ramówce Polsatu! To jedyny w historii polskiej telewizji paradokument, który powstał w USA. Akcja serialu toczy się w najbardziej polskim mieście w Stanach, czyli w Chicago. Dzięki „Ameryce marzeń” dowiemy się, jak żyje amerykańska Polonia – poznamy jej radości, smutki i problemy, z którymi musi się zmierzyć. To serial o ludziach, którzy próbują spełnić swój american dream. „Ameryka Marzeń” to prawdziwy polsko-amerykański kulturowy... (Polska 2014)

Reżyseria: Sławomir Smoczyński
16:25
Misja Pies, odc. 1/12
program
Godziny emisji
17:15 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 5min.
17:25 Na żywo
Skoki Narciarskie - Mistrzostwa Świata - Lahti - konkurs drużynowy ( 2 seria )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 46min.
17:45
Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 5min.
17:50
Chłopaki do wzięcia, odc.35
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bracia Łukasz i Sławek budują domy w okolicy. Na poszukiwanie partnerek na życie nie mają wiele czasu, ale swej szansy nie zaprzepaszczają. Do bezdomnego Jacka odezwała się tajemnicza kobieta z zagranicy. Musi z nią nawiązać kontakt, może to ta… Andrzej ma Basię i coraz więcej planów na przyszłość. Pan Jacek mimo zniechęcenia zarzuca sieć za pomocą ogłoszeń matrymonialnych. Alex wyjawi w końcu prawdę o sobie.   Dla małoletnich od lat 12             Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2013)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Morawski
17:00
Domowe rewolucje, odc. 7/8
program
Godziny emisji
17:00
10 tysięcy dni
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja filmu dzieje się 10 tysięcy dni po tym, jak kometa uderzyła w Ziemię z siłą całej broni nuklearnej świata. Teraz, po 27 latach, ci którzy przetrwali walczą o życie.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2014)

Reżyseria: Eric Small
Obsada: Kasey Campbell, Kenneth Maseroll, Lydia Look
17:25
Godzilla
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
W czasie prób atomowych w latach 50. XX wieku na jednej z wysp Pacyfiku dochodzi do eksplozji, która powoduje zmiany u występujących w tamtym regionie gadów. Czterdzieści lat później monstrualna istota atakuje japońskie statki. Zaniepokojony negatywnymi skutkami energii atomowej naukowiec Niko, postanawia zbadać te katastrofy. Doktor nie ma jednak zbyt dużo czasu, ponieważ gad przybywa, by zgładzić cały Nowy Jork. (Japonia, USA 1998)

Reżyseria: Roland Emmerich
Obsada: Hank Azaria, Jean Reno, Kevin Dunn, Maria Pitillo, Matthew Broderick, Michael Lerner
18:35
O! Polskie Przeboje
program muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W założeniu program ma wyznaczać nową jakość w polskiej muzyce rozrywkowej. W każdym odc. występy zaproszonych gwiazd wraz z debiutantami, których pojedynki zostaną ocenione przez jurorów. Prowadzą: Anna Maciejewska i Anna Butrym. (Polska 2017)

Reżyseria: Radek Kobiałko

Czas: 44min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:50
Kulisy - Postaw na milion - odc. 146
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krótkie wprowadzenie do programu "Postaw na milion" promujące każdy odcinek cyklu. (Polska 2016)


Czas: 4min.
18:20
Chłopaki do wzięcia, odc.36
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krzysztof „Bandziorek” ocenia swoje szanse na znalezienie bliskiej osoby. Bracia Łukasz i Sławek nie tylko budują domy w okolicy, ale też je chronią jako strażacy. Bezdomny Jacek nim się spotka z tajemniczą kobietą z zagranicy odwiedzi ją w wirtualnym świecie. Łukasz zaprezentuje się jako świetny kucharz. Liczy, że ta umiejętność zbliży go do wybranki.   Dla małoletnich od lat 12                 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2013)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Morawski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Kuchenne rewolucje, sez. 15, odc. 3/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:05
Postaw na milion - odc. 146
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 46min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.505
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poszukiwania wałbrzyskiego złotego pociągu oraz terapia leczenia napięć społecznych za pomocą perkusji, czyli nowy sezon „Świata według Kiepskich”! Od 18 lat, przez ponad 500 odcinków, z pomocą plejady ponad 130 aktorów, nieprzeciętni mieszkańcy wrocławskiej kamienicy bawią miliony widzów pokazując polską rzeczywistość w krzywym zwierciadle. Nowe odcinki „Świata według Kiepskich” to kolejna porcja zabawnych i abstrakcyjnych sytuacji, o których „nie śniło się nawet fizjologom”. Wiosną wraz z... (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Zofia Czerwińska, Henryk Gołębiewski, Marek Pyś, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Renata Pałys, Dariusz Gnatowski, Andrzej Gałła, Joanna Kurowska, Lech Dyblik
19:00
Fakty, odc. 7003
informacje
Godziny emisji
19:25
Sport, odc. 6986
informacje
Godziny emisji
19:35
Pogoda, odc. 6983
informacje
Godziny emisji
19:45
Uwaga!, odc. 4877
program
Godziny emisji
19:00
Galileo, odc.598
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najnowszy sezon najpopularniejszego i najstarszego spośród obecnie nadawanych w Polsce programów popularno-naukowych „Galileo”, który na antenie Czwórki obecny jest już od 10 lat! W tym czasie zmieniła się rzeczywistość, zmieniały się technologie, zmienia się wiedza na temat człowieka i jego możliwości. Niezmienny pozostał jednak sposób – ciekawy, barwny i niepozbawiony humoru – w jaki „Galileo” i jego gospodarz, Paweł Orleański starają się objaśniać ten pędzący świat. Tej wiosny odwiedzimy... (Polska 2017)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 6min.
20:10 Na żywo
GOL
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacje z rozgrywek meczów piłki nożnej. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:25
Komisarz Alex - odc. 105 (seria IX odc. 1) - Gołąb Jakuba
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W wyniku tajemniczego wybuchu ginie we własnym domu hodowca gołębi, Jakub Karczyński. Śledztwo prowadzą Puchała, Marta i Alex. Orlicz i Ewa wyjechali do Brazylii, by deportować do kraju groźnego gangstera. Alex zwraca uwagę policjantów na jedną z gołębic. (Polska 2016)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Ireneusz Czop, Beata Fido, Janusz Chabior, Krystian Wieczorek, Wojciech Urbański, Paulina Gałązka, Tomasz Oświęcimski, Karol Stępkowski, Tomasz Borkowski, Zbigniew Lesień

Czas: 43min.
20:05
Kocham Cię, Polsko! - odc. (1)
zabawa quizowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drużyna Tomasza Kammela: Staszek Karpiel Bułecka, Adam Asanov (Piersi), Piotr Kupicha. Drużyna Antka Królikowskiego: Natalia Szroeder, Kasia Kowalska, Ania Wyszkoni. Gwiazda: Izabela Trojanowska "Wszystko czego dziś chcę". (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooijens

Czas: 90min.
20:05
Paddington
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia familijna, fantasy. Młody peruwiański niedźwiadek przybywa do Londynu w poszukiwaniu nowego domu. Niestety, okazuje się, że ogromny dworzec kolejowy to nie jest miejsce przyjazne dla bezdomnych, pluszowych misiów. Jest samotny, wyczerpany i zagubiony, gdy na stacji Paddington znajdują go państwo Brown (Hugh Bonneville i Sally Hawkins) i oferują mu pomoc. Tymczasem o jego przybyciu do Anglii dowiaduje się bezwzględna dyrektorka Muzeum Historii Naturalnej, Millicent (Nicole Kidman),... (Francja, Wielka Brytania, 2014)

20:00
Gwiezdne wojny: Część IV - Nowa nadzieja
film S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
20:00
Policjantki i Policjanci, odc.238
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Ola Wysocka ciągle nie może się pozbierać. Codziennie spędza czas w pogotowiu opiekuńczym, gdzie umieszczono Marka. Chłopiec coraz gorzej znosi sytuację. Zapała, widząc jak Ola cierpi, bardzo martwi się o koleżankę z patrolu. Na komendzie podczas porannej odprawy Jaskowska przedstawia podwładnym nowego pracownika - Szymona Zelińskiego. Jak zostanie przyjęty przez na komisariacie? Tymczasem w jednym ze szpitali dochodzi do awantury, podczas której zniszczony zostaje sprzęt... (Polska 2017)

20:00
Gala PL MMA
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielkie emocje, sportowe widowisko na żywo i gwiazdy polskiego ringu! Kto wygra starcia na gali Profesjonalnej Ligi MMA? Na ringu zmierzą się m.in. złoty i srebrny medalista igrzysk olimpijskich w podnoszeniu ciężarów, Szymon Kołecki, dla którego będzie to debiut w MMA, oraz znany z reality show „Warsaw Shore” Paweł „Trybson” Trybała, członek „Nastula & Okniński Team”, obecnie jedna z gwiazd Profesjonalnej Ligi MMA. W walce skonfrontują się również m.in.: Marcin Naruszczka, Marian „Golden...

21:25
Hit na sobotę - Krucjata Bourne'a
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film utrzymany w duchu klasycznego kina akcji, z dużym tempem, widowiskowymi pościgami, zaskakującymi zwrotami sytuacji. Wciągająca opowieść trzyma widza w napięciu, nie pozwalając odgadnąć do ostatniej sceny jej zakończenia. (USA, Niemcy 2004)

Reżyseria: Paul Greengrass
Obsada: Matt Damon, Franka Potente, Julia Stiles

Czas: 103min.
21:50
XXII Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2016 - Park Rozrywki - (1)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
XXII Festiwal Kabaretu Koszalin zamienia się w Park Rozrywki. Kabarety zapraszają widzów m.in. do Zagrody Kucyków, Strzelnicy i Parku Historycznego. Taka lokalizacja to znakomity pretekst do satyrycznego skomentowania aktualnych przemian w kraju. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 49min.
21:00
Policjantki i Policjanci, odc.239
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Karolina wychodzi do pracy. Młody mężczyzna z sąsiedztwa nadal ją obserwuje. Podczas porannego patrolu Mikołaj i Karolina wpadają na kobietę, której porwano małe dziecko. Zrozpaczona matka o mało nie ginie pod kołami radiowozu. Policjanci sprawdzają różne tropy. Dziecko może być w niebezpieczeństwie. Czy zdążą na czas? Tego samego dnia Rachwał i Białach zajmują się zgłoszeniem w sprawie kradzieży w jednej z wrocławskich perfumerii. Z nagrań monitoringu wynika, że złodziej... (Polska 2017)

22:55
Zabójcze umysły - odc. 89
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Annapolis w stanie Maryland dwadzieścia kilka osób zostaje zarażonych wąglikiem podczas pobytu w miejskim parku. Jest to wyjątkowo groźny szczep wąglika, powodujący śmierć w ciągu kilku godzin. Lekarze walczą o życie pacjentów, a agenci szukają sprawcy. (USA 2007)

Reżyseria: John Gallagher
Obsada: Shemar Moore, Thomas Gibson, Matthew Gray Gubler, Kirsten Vangsness, A.J. Cook

Czas: 40min.
22:10
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc.58
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – ikony polskiej i światowej muzyki po raz siódmy na antenie Polsatu! Zaskakujące wcielenia polskich artystów do złudzenia przypominające prawdziwe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej już od marca w siódmej edycji najchętniej oglądanego w sobotnie wieczory show - „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. O Złotą Twarz i sto tysięcy na dowolny cel charytatywny powalczy ośmiu nowych uczestników: Joanna Jabłczyńska – aktorka telewizyjna i filmowa, prawniczka z... (Polska 2017)

Reżyseria: Bolesław Pawica
22:45
American Pie: Zjazd absolwentów
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
22:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.50
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Karolina zwierza się Paulinie z przebiegu swojej ostatniej randki. Kuba sprawił, że podczas wizyty na strzelnicy, świetnie się bawiła i liczy na kolejne spotkanie. Paulina postanawia dopilnować, żeby nie zepsuł dobrego wrażenia i daje mu subtelne uwagi odnośnie oczekiwań swojej koleżanki. Nawet nie przypuszcza jak bardzo na serio zostaną potraktowane… Tymczasem muszą rozwiązać sprawę morderstwa, do którego doszło na stacji benzynowej. Pierwsze podejrzenia padają na... (Polska 2016)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, Wojciech Todorow
23:25
American Pie
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwszy film z kasowego cyklu "American Pie" o szalonych przygodach miłosnych czterech przyjaciół z liceum: Jima, Chrisa, Kevina i Paula, którzy zawierają pakt, że jeszcze przed maturą muszą stać się mężczyznami. (USA 1999)

Reżyseria: Chris Weitz, Paul Weitz
Obsada: Jason Biggs, Chris Klein, Thomas Ian Nicholas, Shannon Elizabeth

Czas: 95min.
23:45
Kabaret Ani Mru Mru - (1)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kabaret Ani Mru Mru jest to niewątpliwie jedna z najlepszych w Polsce formacji kabaretowych. Zdobyli wiele nagród na festiwalach i przeglądach. Ich rodzaj humoru nawiązuje do najlepszych klasycznych wzorców kabaretu TEY, Dudka, Egidy. (Polska 2004)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 44min.
23:00
Wyrok śmierci
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nick (Kevin Bacon) jest szczęśliwym ojcem rodziny i szanowanym wiceprezesem firmy ubezpieczeniowej. Pewnego dnia jadąc z synem do domu zatrzymuje się na stacji benzynowej, gdzie dochodzi do ataku gangu, podczas którego zabity zostaje syn Nicka. Zabójca zostaje schwytany, ale podczas procesu sądowego staje się jasne, że uzyska on śmiesznie niski wyrok. Nick postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość jemu i pozostałym członkom gangu…   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 2007)

Reżyseria: James Wan
Obsada: Garrett Hedlund, John Goodman, Kelly Preston, Kevin Bacon
23:00
Człowiek o żelaznych pięściach
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
W jednej z chińskich wiosek działa kilka wrogich sobie grup. Pośrodku nich jest Kowal, który zaopatruje wszystkie klany w broń. Jego celem jest zarobienie odpowiedniej ilości pieniędzy i ucieczka z ukochaną. Sytuacja diametralnie się zmienia, kiedy wartościowy ładunek złota zostaje przechwycony przez nieznanych sprawców. Wtedy rozpoczyna się wojna… (Hongkong, USA 2012)

Reżyseria: RZA
Obsada: Byron Mann, Cung Le, Dave Bautista, Jamie Chung, Lucy Liu, Rick Yune, Russell Crowe, RZA
00:40
Sherlock - Sześć razy Thatcher
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tajemnicza sprawa wprowadza poruszenie w szeregach Scotland Yardu, ale Sherlocka intryguje coś innego. Tym razem chodzi o popiersia nieżyjącej już, byłej premier Margaret Thatcher. Holmes zastanawia się, kto je niszczy? Czy to zwykły szaleniec? (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Rachel Talalay
Obsada: Benedict Cumberbath, Martin Freeman, Mark Gatiss, Rupert Graves

Czas: 88min.
00:10
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami., odc.64
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po raz 20. w Polsce „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” wiosną w Telewizji Polsat! Wiosenna edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” będzie 20. z kolei zrealizowaną w Polsce. Dla Telewizji Polsat i twórców to ogromne wyróżnienie, bo światowe show wciąż cieszy się ogromną popularnością. Jesienną edycję programu oglądało średnio trzy miliony widzów. W marcu w piątkowe wieczory na naszym parkiecie pojawi się 11 nowych gwiazd. Nie zabraknie zaskakujących powrotów wśród... (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens
01:05
Zagadka Hotelu Grand - odc. 33 (seria II, odc. 19)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Alicia próbuje odtworzyć ostatnie godziny życia swojego ojca. Jest pewna, że ktoś go otruł arszenikiem. Jak się okazuje, feralnego ranka kawę zaniósł mu do pokoju Andres. Chłopak relacjonuje Alicii przebieg wydarzeń, w których brał udział jej mąż, Diego. (Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 44min.
01:55
Komandosi - cz. 1/3
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mali. Salaficcy fanatycy porywają 2 dzieci hiszpańskiego inżyniera pracującego w tym kraju na rządowym kontrakcie. Gdy terroryści szykują się do przerzucenia dzieci na granicę, hiszpański rząd organizuje akcję ratunkową. Wkracza oddział Zielonych Beretów. (Hiszpania 2015)

Reżyseria: Salvador Calvo
Obsada: Hugo Silva, Blanca Suarez, Antonio Velasquez, Alvaro Cervantes, Luis Fernandez

Czas: 78min.
01:05
Surogaci
film S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
01:15
STOP Drogówka, odc.142
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

01:00
Ale numer!, sez. 1, odc. 17: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

01:35
Moc Przebojów TV Puls
Godziny emisji
Rozwiń opis
Największe polskie hity i niezapomniane emocje. W specjalnym, sylwestrowym programie pojawią się największe gwiazdy muzyki tanecznej m.in.: Łobuzy, Piękni i młodzi, MiG, Akcent, Andre, Bayerfull i wiele, wiele innych. Spędź niezapomnianego Sylwestra i wejdź w Nowy Rok tanecznym krokiem. Szampańska zabawa przy szalonych rytmach tylko w TV Puls!

02:15
Biegi narciarskie - Mistrzostwa świata: Lahti - 30 km dow. K
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 70min.
02:45 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2614
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

02:55
Uwaga!, odc. 4877
program
Godziny emisji
02:15
Niesamowite rekordy, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzeci sezon programu rozrywkowego, w którym oglądamy najzabawniejsze, najdziwniejsze i najbardziej zwariowane rekordy świata. W każdym odcinku troje prowadzących na trzech kontynentach – brytyjski komik Ben Shires, amerykański prezenter i komik Al Jackson oraz japońska aktorka Haruka Kuroda – relacjonuje próby bicia najbardziej niesamowitych rekordów. W poszukiwaniu najoryginalniejszych wyzwań i najciekawszych bohaterów prezenterzy stają się uczestnikami niecodziennych sytuacji i wydarzeń –... (Wielka Brytania, 2015)

03:20
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
03:30
Trójkąt Bermudzki
film kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Henryk, bogaty krakowski lekarz, Ludwik, łódzki adwokat i Jarek, właściciel warsztatu samochodowego w Gdańsku pomagają sobie wzajemnie w dokonaniu zemsty. Mszczą się na Zbyszku, młodym narkomanie, dokonują też zemsty na Barbarze, żonie adwokata... (Polska 1987)

Reżyseria: Wojciech Wójcik
Obsada: Marian Kociniak, Jan Peszek, Grażyna Trela, Leonard Pietraszak, Barbara Sołtysik, Maria Probosz, Jan Jankowski

Czas: 90min.
03:15
Moc Magii, odc. 62/355
program
Godziny emisji
03:00
Disco Polo Life, odc.499
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2016)

03:30
Taki jest świat, sez. 2, odc. 38: 38
informacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2015)

04:35
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.702
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:10
Kręcimy z gwiazdami, sez. 2, odc. 11: Paulla
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku Ewelina Kopic spotyka się z Paullą podczas jej koncertu w Kleszczowie. (Polska 2012)

04:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 13
kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bądź świadkiem pościgu helikopterem od Warszawy do Gdańska za złodziejem samochodowym. Ponadto w tym odcinku zatrzymanie właściciela lodówki po brzegi wypchanej narkotykami oraz złodziei okradających... kościoły. Zobacz również zasadzkę na złodziei... hormonów wzrostu wartych miliony złotych. Czy udało się schwytać przestępców? (Polska 2010)

05:05
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3623
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.705
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 15
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 5
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info