Program dla 2017-03-05 od do
24.03 25.03
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
03:30
Trójkąt Bermudzki
film kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Henryk, bogaty krakowski lekarz, Ludwik, łódzki adwokat i Jarek, właściciel warsztatu samochodowego w Gdańsku pomagają sobie wzajemnie w dokonaniu zemsty. Mszczą się na Zbyszku, młodym narkomanie, dokonują też zemsty na Barbarze, żonie adwokata... (Polska 1987)

Reżyseria: Wojciech Wójcik
Obsada: Marian Kociniak, Jan Peszek, Grażyna Trela, Leonard Pietraszak, Barbara Sołtysik, Maria Probosz, Jan Jankowski

Czas: 90min.
04:35
Nic straconego
Godziny emisji
04:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 13
kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bądź świadkiem pościgu helikopterem od Warszawy do Gdańska za złodziejem samochodowym. Ponadto w tym odcinku zatrzymanie właściciela lodówki po brzegi wypchanej narkotykami oraz złodziei okradających... kościoły. Zobacz również zasadzkę na złodziei... hormonów wzrostu wartych miliony złotych. Czy udało się schwytać przestępców? (Polska 2010)

05:10
Galeria - odc. 24
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Laura ma sen, że historia z Wiktorem źle się skończy, jeżeli nie złapią Hanny. Dzieli się swoimi obawami z komendantem Zawadzkim. Ich rozmowę słyszy Fryderyk i dowiedziawszy się, że matka nie wierzy w sprawiedliwość, chce wziąć sprawy w swoje ręce. (Polska 2011)

Reżyseria: Ryszard Zatorski, Jakub Miszczak
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 21min.
05:35
Klan - odc. 3083
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Darek, Miłosz i Leopold finalizują nagrania w studiu. Koziełło w obliczu zbliżających się kłopotów postanawia, w tajemnicy przed Anną, udać się do Piotrkowa, aby wyjaśnić sprawę. Shilla w bardzo krótkim czasie mocno zaprzyjaźnia się z matką Jacka. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Przemysław Angerman, Janusz Petelski
Obsada: Dariusz Lewandowski, Maria Niklińska, Ewa Kania, Natalia Rewieńska, Anna Powierza, Anna Matysiak, Paulina Holtz, Tomasz Bednarek, Grzegorz Wons, Konrad Darocha

Czas: 21min.
05:55
Klan - odc. 3084
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koziełło udaje się do Piotrkowa swoim samochodem. Tam wyjaśnia wszystkie sprawy z kuzynem. Odwiedza jeszcze miejscowy antykwariat i wraca do Warszawy, ale już pociągiem. Ola, parkując przed domem, przejeżdża pozostawioną na parkingu paczkę. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, JAR Marszewski, Przemysław Angerman, Janusz Petelski
Obsada: Tomasz Bednarek, Maria Niklińska, Andrzej Strzelecki, Tomasz Stockinger, Joanna Żółkowska, Anna Matysiak, Kaja Paschalska, Marcin Kwaśny, Paweł Grządziel, Natalia Rewieńska

Czas: 21min.
05:05
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:40
Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 5min.
05:50
Podróże z historią - odc. 1 Latarnie polskiego wybrzeża
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Radosław Kotarski wyrusza w wyjątkową podróż. Czy starożytny zawód latarnika ma znaczenie w świecie pełnym nowoczesnej technologii ułatwiającej żeglugę? Wraz z widzami odkryje ciekawe rozwiązania, które dawniej poprawiały bezpieczeństwo na morzu. (Polska 2015)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 27min.
05:00
Disco Gramy, odc.3623
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:25
Uwaga!, odc. 4877
program
Godziny emisji
05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.705
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 15
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 5
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:30
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (338)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego. (Polska 2017)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 25min.
06:30
M jak miłość - odc. 1282
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek i Asia szykują się do ślubu, wybierają świadków: Marcina i Agnieszkę. Mały Wojtek ma problemy w szkole, przez agresywnego kolegę. Iza wraca do Warszawy, by pomóc Radkowi, który nadal nie umie porozumieć się z nowym kuratorem. (Polska 2017)

Reżyseria: Jarosław Banaszek
Obsada: Maciej Damięcki - Proboszcz, Katarzyna Cichopek - Kinga, Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Wojciech Majchrzak - Grzegorz, Ignacy Wudkiewicz - Mikołaj Zduński, Mikołaj Roznerski - Marcin, Andrzej Młynarczyk - Tomek, Małgorzata Pieczyńska - Matka Marcina

Czas: 45min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Ninjago - Mistrzowie Spinjitzu, odc.21
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ninja próbują uciec reszcie Kamiennej Armii, która została powołana do życia przez toksyczny jad Pożeracza. Sprawy przybierają jeszcze gorszy obrót, gdy przybywa Garmadon z hełmem cieni i przejmuje kontrolę nad armią.   Dla małoletnich od lat 7 (Dania, 2012)

06:30
Ninjago - Mistrzowie Spinjitzu, odc.22
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ninja, Lloyd, Sensei Wu i Misako udają się w podróż na Mroczną Wyspę, by odnaleźć Świątynię Światła. Tylko w niej wojownicy mogą odzyskać swoje moce. Jednak po drodze zostają zaatakowani przez Gryzgwiazdy (skorupiaki przypominające rozgwiazdy), które zaczynają pożerać ich statek.   Dla małoletnich od lat 7 (Dania, 2012)

06:00
Taki jest świat, sez. 2, odc. 38: 38
informacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2015)

06:50
Co ludzie powiedzą?, sez. 3, odc. 7: Żeglarski podwieczorek
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1992)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. (Polska 2017)


Czas: 55min.
07:25
Barwy szczęścia - odc. 1608
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł nie jest zadowolony, że mieszkając u Pyrków, korzystają z Agatą ze wszystkich zdobyczy cywilizacji. Chłopak chciałby wrócić do ascetycznego życia, o co kłóci się z ukochaną. Młodzi postanawiają sprawdzić, co dzieje się z domem Nicolasa. (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Katarzyna Sawczuk, Jakub Dmochowski, Andrzej Niemyt, Natalia Zambrzycka, Mateusz Rzeźniczak, Ewa Ziętek, Krzysztof Kiersznowski, Adrianna Biedrzyńska, Marek Siudym, Dobromir Dymecki

Czas: 24min.
07:55
Barwy szczęścia - odc. 1609
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tolek znowu trafia do szpitala, a Małgorzata i Grażyna odkrywają, że mają wspólnego narzeczonego... Agata i Paweł ze wzruszeniem czytają znaleziony wraz z monetami dziennik, będący zapisem wspomnień z czasów okupacji hitlerowskiej. (Polska 2016)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Katarzyna Glinka, Krzysztof Kiersznowski, Marek Siudym, Adrianna Biedrzyńska, Ewa Konstancja Bułhak, Natalia Zambrzycka, Mateusz Rzeźniczak, Ylan Anoufa, Katarzyna Zielińska, Dobromir Dymecki

Czas: 24min.
07:45
Jeźdźcy smoków, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków” to kontynuacja kinowego przeboju wytwórni DreamWorks pt. „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. „Jeźdźcy smoków” to wyjątkowa animacja, pełna akcji i epickiego rozmachu opowieść, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której przygoda przeplata się z humorem, skupia się na... (USA, 2013)

Reżyseria: John Eng, Louie del Carmen
07:55
Nowa Maja w ogrodzie, odc. 8/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
07:00
Looney Tunes Show, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja Królik Bugs, kaczor Daffy, kot Sylwester, kanarek Tweety, myśliwy Elmer, Diabeł Tasmański i struś Pędziwiatr oraz wiele innych legendarnych postaci zobaczymy w akcji - w najnowszej serii krótkich, animowanych filmów, wyprodukowanych przez wytwórnię Warner Bros. Ich przygody bawią już kolejne pokolenie fanów. Poznajmy bliżej tych bohaterów, ich cechy charakterystyczne i ulubione wady. Królik Bugs to szary spryciarz, raczej elegant, który uwielbia marchewski. Co jest doktorku? To jego... (USA, 2010)

07:30
Co nowego u Scooby'ego?, odc.28
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Nowe przygody piątki niezwykłych przyjaciół. Nastoletni detektywi: Kudłaty, Velma, Daphne, Fred i nieodłączny towarzysz ich wypraw do najdalszych miejsc na świecie, pies Scooby-Doo razem tropią kolejne tajemnice i znajdują poszlaki, rozwiązują zagadki z duchami w rolach głównych i demaskują najróżniejsze potwory. Czwórka nastolatków: pewny siebie przywódca grupy i fan sportów ekstremalnych - Fred, śliczna, ale łatwo wpadająca w tarapaty - Daphne, przesympatyczny mól książkowy –... (USA, 2003)

Reżyseria: Swinton O. Scott III, Tae Ho Han
07:25
Co ludzie powiedzą?, sez. 4, odc. 2: Wiejska posiadłość
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1993)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:00
Tydzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydarzenia i problemy o największym znaczeniu dla polskiej wsi i rolnictwa komentują zapraszani do studia politycy, związkowcy, rolnicy. Dyskusję uzupełniają felietony filmowe. (Polska 2017)


Czas: 30min.
08:40
Ziarno - I Niedziela Wielkiego Postu
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katolicki program dla uczniów szkoły podstawowej i ich rodziców. (Polska 2017)

Reżyseria: Józef Mika

Czas: 25min.
08:25
Barwy szczęścia - odc. 1610
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grażyna i Małgorzata zgodnie otaczają troską przebywającego w szpitalu ukochanego, czym wprawiają Tolka w osłupienie Na prośbę Koszyka Stefan robi prywatne śledztwo. Bożena źle się czuje, a lekarz stwierdza zbyt wolne tętno u jej nienarodzonego dziecka. (Polska 2016)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Adrianna Biedrzyńska, Ewa Konstancja Bułhak, Marek Siudym, Helena Englert, Marieta Żukowska, Sambor Czarnota, Stanisława Celińska, Barbara Kurzaj, Jakub Dmochowski, Honorata Witańska

Czas: 24min.
08:55
Barwy szczęścia - odc. 1611
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda mówi Sebastianowi, że Angela chce zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą. Kowalski przerażony wizją, że jego córka będzie z mężczyzną, przeprowadza z Kajtkiem poważną rozmowę. Sabinę nachodzi Sandra. Tomalowa ulega żądaniom narkomanki. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Barbara Kurzaj, Honorata Witańska, Kacper Krupski, Helena Englert, Marieta Żukowska, Lesław Żurek, Bartłomiej Nowosielski, Stanisława Celińska, Kazimierz Mazur, Sambor Czarnota

Czas: 24min.
08:15
Turbo, odc.23
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

08:45
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks Animation, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na... (USA, 2016)

08:25
Akademia ogrodnika, odc. 8/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
08:30
Dzień Dobry TVN, odc. 974
magazyn
Godziny emisji
08:00
Looney Tunes Show, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja Królik Bugs, kaczor Daffy, kot Sylwester, kanarek Tweety, myśliwy Elmer, Diabeł Tasmański i struś Pędziwiatr oraz wiele innych legendarnych postaci zobaczymy w akcji - w najnowszej serii krótkich, animowanych filmów, wyprodukowanych przez wytwórnię Warner Bros. Ich przygody bawią już kolejne pokolenie fanów. Poznajmy bliżej tych bohaterów, ich cechy charakterystyczne i ulubione wady. Królik Bugs to szary spryciarz, raczej elegant, który uwielbia marchewski. Co jest doktorku? To jego... (USA, 2010)

08:25
Co nowego u Scooby'ego?, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Scooby-Doo i jego przyjaciele tym razem przybyli do Paryża. Velma chciała spotkać się ze swoją kuzynką, która w tym sławnym mieście robi karierę jako modelka, ale ona zniknęła w dniu ważnego pokazu mody. Wydaje się to bardzo nieprawdopodobne, ale wszystko wskazuje na to, że została uprowadzona przez ogromnego ptaka - kamiennego krogulca, który sfrunął z Dzwonnicy Notre Dame. Nastoletni detektywi rozpoczynają poszukiwania zaginionej dziewczyny i podążając wapiennym tropem, schodzą do... (USA, 2004)

Reżyseria: Chuck Sheetz
08:55
Camp Rock
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mitchie, utalentowana lecz nieśmiała nastolatka z niezamożnej rodziny, marzy by występować na scenie z piosenkami swojego autorstwa. Szansa na pierwszy krok w tym kierunku pojawia się, kiedy jej matka dostaje pracę kucharki w Camp Rock, gdzie odbywają się słynne letnie warsztaty, od których zaczęła się kariera muzyczna wielu popularnych gwiazd. Mitchie może wziąć udział w warsztatach dzięki zniżce na czesne i zatrudnieniu się do pomocy w kuchni. Jednak wśród bogatych dzieciaków czuje się... (USA, 2008)

Reżyseria: Matthew Diamond
Obsada: Demi Lovato, Joe Jonas, Meaghan Martin
08:00
Co ludzie powiedzą?, sez. 4, odc. 4: Komandor
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1993)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:35
Ale numer!, sez. 1, odc. 19: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

09:10
Zakochaj się w Polsce - odc. 25 Szydłowiec
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek Bednarek odwiedza Szydłowiec, miasto, w którym znajdują się zasoby bardzo cennego surowca - piaskowca. To jeden z polskich materiałów naturalnych, który wybitni architekci wykorzystywali od stuleci, nie tylko w naszym kraju. (Polska 2016)

Reżyseria: Jacek Sołtysiak

Czas: 22min.
09:40
Biblia - Genezis - Od Stworzenia do Potopu cz. 1
film fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Niemcy, Włochy, Francja, USA 1994)

Reżyseria: Ermano Olmi
Obsada: Omero Antonutti, Paul Scofield

Czas: 48min.
09:25
Barwy szczęścia - odc. 1612
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzina Pyrków świętuje chrzest Marysi, a depresja Klary ma wpływ na całą uroczystość. Kajtek zaprasza Angelę na romantyczny obiad, licząc na to, że tym razem dojdzie między nimi do zbliżenia. Natalia spotyka się w końcu z Oliwierem. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Olga Jankowska, Marek Molak, Marcin Perchuć, Helena Englert, Iza Zwierzyńska, Natalia Zambrzycka, Jakub Dmochowski, Maria Dejmek, Sebastian Perdek, Mikołaj Krawczyk

Czas: 24min.
09:15
Przygody Kota w butach, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

09:50
Tarzan król dżungli
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowana ekranizacja "Tarzana wśród małp" Edgara Rice'a Burroughsa w setną rocznicę wydania pierwszej książki o przygodach chłopca wychowanego przez goryle. W trakcie ekspedycji do afrykańskiej dżungli John Greystoke i jego żona giną w wypadku helikoptera. Przeżywa jedynie ich mały synek. Przerażone dziecko bierze pod opiekę sympatyczna gorylica Kala. Chłopiec dorasta w stadzie, ucząc się praw dżungli i wyrasta na silnego mężczyznę. W wieku 14 lat po raz pierwszy spotyka... (Niemcy, 2013)

Reżyseria: Klooss Reinhard(1)
09:05
Ale numer!, sez. 1, odc. 21: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

09:35
Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas, sez. 1, odc. 5: Miasteczko w Teksasie
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał... (Polska 2014)

Obsada: Wojciech Cejrowski
10:40
Moją Ojczyzną jest Polska Podziemna
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 2011 roku ustanowiono w Polsce Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. To święto państwowe jest obchodzone corocznie 1 marca. Tego dnia w 1951 r. w więzieniu mokotowskim wykonano wyrok śmierci m.in. na Łukaszu Cieplińskim. (Polska 2017)

Reżyseria: Bolesław Pawica

Czas: 50min.
10:00
Ukryte skarby - Orle gniazdo i kielich świętego Wojciecha
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reportażowy o tematyce historyczno - społecznej z elementami geografii, przyrody i ekologii, pokazuje miejsca z cennymi zabytkami, pełne tajemnic i wyjątkowych historii. Tym razem wizyta w Gnieźnie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
10:35
Rodzinne oglądanie - Rajskie ptaki Davida Attenborough
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ludzka fascynacja rajskimi ptakami trwa od 500 lat. David Attenborough przedstawia własne spojrzenie na naukowe odkrycia, fakty i mity dotyczące tych niezwykłych, tajemniczych stworzeń. Odkrywa sekrety otaczające rajskie ptaki. (Wielka Brytania 2014)

Reżyseria: Milles Barton

Czas: 51min.
10:05
Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas, sez. 1, odc. 6: Koniec świata
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał... (Polska 2014)

Obsada: Wojciech Cejrowski
10:35
Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas, sez. 1, odc. 7: Coś z niczego
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał... (Polska 2014)

Obsada: Wojciech Cejrowski
11:35
Magazyn Kolarski - odc. 1
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
11:50 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 6min.
11:35
Makłowicz w podróży. Filipiny - "Manila pełna historii"
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historycznym tropem Makłowicz prowadzi nas do pierwszej budowli, jaką wznieśli w Manili Hiszpanie, którzy założyli miasto w XVI w. , do Fortu Santiago w obecnej dzielnicy Intramuros. Oprócz fortyfikacji katoliccy kolonizatorzy budowali piękne kościoły. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Lesisz

Czas: 25min.
11:55
Doktor Dolittle
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia familijna. Pewnego dnia, doktor John Dolittle (Eddie Murphy) odkrywa, że rozumie mowę zwierząt. Kiedy postanawia wykorzystać swój niezwykły dar i leczyć wszystkie zwierzęta potrzebujące pomocy, zostaje uznany przez otoczenie za szaleńca. Do czasu, gdy zostanie bohaterem całego miasta, ratując jego mieszkańców przed atakiem rozwścieczonego tygrysa...   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 1998)

Reżyseria: Betty Thomas
Obsada: Eddie Murphy, Peter Boyle, Richard Schiff, Ossie Davis, Oliver Platt, Kristen Wilson
11:00
Domowe rewolucje, odc. 8
program
Godziny emisji
11:00
Galileo, odc.585
Godziny emisji
Rozwiń opis
KIM JEST…? Oto kolejna okazja do sprawdzenia swojej wiedzy na temat znanych ludzi – czy na podstawie podanych faktów widzowie zgadną kim jest wybitna postać będąca bohaterem zagadki w tym odcinku „Galileo”? JAK SIĘ ŁOWI MAŁŻE ŚWIĘTEGO JAKUBA Małże świętego Jakuba, zwane także przegrzebkami. Jak się je poławia i gdzie? MAŁA MISS, CZYLI KONKURSY PIEKNOŚCI „Galileo” za kulisami, budzących w Europie ogromne kontrowersje, amerykańskich konkursów piękności dla małych dziewczynek   Dla małoletnich... (Polska 2016)

11:10
Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas, sez. 1, odc. 8: Wioska na prerii
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał... (Polska 2014)

Obsada: Wojciech Cejrowski
11:30
Jankes i Dama, sez. 1, odc. 1
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Amerykański poszukiwacz przygód, Hooten, podczas podróży po dzikiej Amazonii spotyka Alex – kuratorkę sztuki Brytyjskiego Muzeum. Para znajduje się w wielkim niebezpieczeństwie. Po tym jak trafili w ręce tubylców, muszą zjednoczyć siły, by przechytrzyć plemię i uciec przed zagrożeniem. (Wielka Brytania 2016)

Obsada: Jane Seymour, Michael Landes, Ophelia Lovibond
12:00
Anioł Pański
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja modlitwy z wiernymi w Watykanie. (Watykan 2017)


Czas: 15min.
12:15 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 34min.
12:10
Gwiazdy w południe - Fantomas wraca
komedia sensacyjna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fantomas, bohater pisanej w latach 1911 - 14 powieści w odcinkach Allaina i Souvestre'a, pojawił się na ekranach kin niemal jednocześnie ze swoimi narodzinami na kartach powieści. To geniusz zbrodni, który do perfekcji opanował sztukę charakteryzacji. (Francja 1965)

Reżyseria: Andre Hunebelle
Obsada: Helene Arnaud, Jean Marais, Louis de Funes, Mylene Demongeot, Jacques Dynam

Czas: 94min.
12:00
Co za tydzień, odc. 790
magazyn
Godziny emisji
12:40
Żony Hollywood, sez. 3, odc. 3/12
program
Godziny emisji
12:00
Galileo, odc.598
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najnowszy sezon najpopularniejszego i najstarszego spośród obecnie nadawanych w Polsce programów popularno-naukowych „Galileo”, który na antenie Czwórki obecny jest już od 10 lat! W tym czasie zmieniła się rzeczywistość, zmieniały się technologie, zmienia się wiedza na temat człowieka i jego możliwości. Niezmienny pozostał jednak sposób – ciekawy, barwny i niepozbawiony humoru – w jaki „Galileo” i jego gospodarz, Paweł Orleański starają się objaśniać ten pędzący świat. Tej wiosny odwiedzimy... (Polska 2017)

12:30
Bibliotekarze, sez. 1, odc. 1: Korona Króla Artura
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas wykonywania jednej z misji, pułkownik jednostki antyterrorystycznej NATO - piękna Eve – niespodziewanie spotyka na swojej drodze eksperta okultyzmu Flynna Carsena, który właśnie próbuje zdobyć zaginiony artefakt. Tajemniczy mężczyzna przedstawia się jako „Bibliotekarz”. Wkrótce, Baird zostaje zaproszona do antycznej organizacji, ukrytej pod ulicami Nowego Jorku, znanej jako „Biblioteka”. Zostaje jej powierzona nowa misja: połączyć siły z Flynnem i stawić czoła kierowanej przez... (USA 2014)

Obsada: Christian Kane, John Kim, Lindy Booth, Rebecca Romijn
13:00 Na żywo
Gala wręczenia nagród im. Jana Rodowicza "Anody" - transmisja z Muzeum Powstania Warszawskiego
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja gali z wręczenia nagród im. Jana Rodowicza Anody organizowanej przez Muzeum Powstania Warszawskiego. Wystąpi Monika Borzym. Nagroda im. Jana Rodowicza Anody została ustanowiona w 2011r. Prowadzenie Paulina Chylewska. (Polska 2017)


Czas: 45min.
13:55
O! Polskie Przeboje
program muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W założeniu program ma wyznaczać nową jakość w polskiej muzyce rozrywkowej. W każdym odc. występy zaproszonych gwiazd wraz z debiutantami, których pojedynki zostaną ocenione przez jurorów. Prowadzą: Anna Maciejewska i Anna Butrym. (Polska 2017)

Reżyseria: Radek Kobiałko

Czas: 44min.
13:35
Paddington
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia familijna, fantasy. Młody peruwiański niedźwiadek przybywa do Londynu w poszukiwaniu nowego domu. Niestety, okazuje się, że ogromny dworzec kolejowy to nie jest miejsce przyjazne dla bezdomnych, pluszowych misiów. Jest samotny, wyczerpany i zagubiony, gdy na stacji Paddington znajdują go państwo Brown (Hugh Bonneville i Sally Hawkins) i oferują mu pomoc. Tymczasem o jego przybyciu do Anglii dowiaduje się bezwzględna dyrektorka Muzeum Historii Naturalnej, Millicent (Nicole Kidman),... (Francja, Wielka Brytania, 2014)

13:40
Druga szansa, sez. 3, odc. 3/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

13:00
Australijska przygoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przygodowy. Jake Hunter (Matthew Lawrence) i jego młodszy kolega Tommy Biggs (Andrew Lawrence) zostają zaproszeni na wakacje do luksusowego ośrodka wczasowego. Jake wpada na pomysł, żeby wynająć łódkę i wyruszyć na wędkowanie. Jednostka, której właścicielem jest Michael Woods (Joey Lawrence), dobrego kolegę Tommy'ego okazuję się wrakiem. Jednak nie jest to ich największe zmartwienie. Wkrótce bowiem ich łódka, zostaje zaatakowana przez piratów. Trzej koledzy zostają zmuszeni do... (USA, 2001)

Reżyseria: Michael Lange
Obsada: Joseph Lawrence, Anthony Wong, Jaime Passier-Armstrong, Martin Dingle-Wall, Stephen Burleigh, Susan Walters, Matthew Lawrence, Andrew Lawrence
13:40
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Błękitny ognik
baśń
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzielny Jakub postanawia opuścić wojsko i nie dostaje zapłaty od króla. Chłopak poznaje wiedźmę, która chce, aby pomógł jej w schwytaniu Błękitnego ognika, dżina mieszkającego w suchej studni. Gdy Jakub nie chce spełnić jej prośby zła wiedźma wtrąca go do studni, w której mieszka dżin. Nieświadomy żołnierz zapala fajkę za pomocą błękitnego płomienia. W ten sposób staje się właścicielem dżina, który spełni jego każde życzenie. Jakub prosi dżina, aby oddał mu to co jest dla króla najcenniejsze... (Niemcy 2010)

Reżyseria: Carsten Fiebeler
Obsada: Veronica Ferres, Christian Tramitz, Christoph Letkowski, Marleen Lohse, Reiner Schöne
14:55
Rozdarte serca - odc. 44
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dżansu żąda, by Hazal zwolniła jej pokój. Dilara przekonuje Ozana, że jego ojciec stał się zabawką w rękach Gülseren. Keriman trafia za kratki, gdzie nie jest mile przyjęta przez współwięźniarki. Kiedy Gülseren zostaje sama w piekarni, odwiedza ją Özan. (Turcja 2014)

Reżyseria: Cevdet Mercan
Obsada: Alina Boz, Nurgul Yesilcay, Erkan Petekkaya, Ebru Ozkan, Leyla Tanlar

Czas: 44min.
14:00
Familiada - odc. 2353
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 25min.
14:35
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W trzecim sezonie znowu pojawi się gość główny odcinka, który wspólnie z doktorem Rożkiem w zrozumiałej i lekkiej formie przedstawi nawet najbardziej zawiłe naukowe teorie. (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 24min.
14:45
Opowieści na dobranoc
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
14:55
Aladyn i Lampa Śmierci
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aladyn (Darren Shahlavi) i jego przyjaciel znajdują czarodziejską lampę, w której mieszka dżin. Przez przypadek uwalniają ducha, ale wkrótce okazuje się, że nie zamierza on spełniać ludzkich życzeń, może natomiast uczynić ich życie koszmarem.   Dla małoletnich od lat 12 (Kanada, USA, 2012)

Reżyseria: Mario Azzopardi
Obsada: Darren Shahlavi, Kandyse McClure, Noam Jenkins
14:55
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Bajka o dzielnym krawczyku
baśń
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pewnego dnia, dzielny krawczyk zabija siedem much za jednym zamachem.. Zapragnąwszy, by cały świat dowiedział się o jego bohaterskim czynie, wyrusza w długą podróż. Po drodze będzie musiał zmierzyć się ze znacznie groźniejszymi przeciwnikami: olbrzymami, jednorożcem i dziką świnią. (Niemcy 2008)

Reżyseria: Christian Theede
Obsada: Kostja Ullmann, Axel Milberg, Karoline Schuch, Hannelore Hoger
15:55
Jaka to melodia? - odc. 3510
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 43min.
15:10
Na dobre i na złe - odc. 664 - Idol
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komornik wyrzuca rezydentów z hotelu i zajmuje cały budynek. Stanisławski próbuje wykorzystać sytuację i zmusić Olę, by przeniosła się do należącego do niego apartamentu. Blanka, wspierana przez Wiktorię, przechodzi badanie kontrolne PET. (Polska 2017)

Reżyseria: Kordian Piwowarski
Obsada: Grzegorz Daukszewicz - Adam, Marcin Zacharzewski - Borys, Anna Karczmarczyk - Ola, Pola Gonciarz - Blanka, Redbad Klijnstra - Van Graaf, Marcin Rogacewicz - Przemek, Emilia Komarnicka - Agata, Marcin Sianko, Marek Ślosarski - Stanisławski, Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria

Czas: 48min.
15:50
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc.58
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – ikony polskiej i światowej muzyki po raz siódmy na antenie Polsatu! Zaskakujące wcielenia polskich artystów do złudzenia przypominające prawdziwe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej już od marca w siódmej edycji najchętniej oglądanego w sobotnie wieczory show - „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. O Złotą Twarz i sto tysięcy na dowolny cel charytatywny powalczy ośmiu nowych uczestników: Joanna Jabłczyńska – aktorka telewizyjna i filmowa, prawniczka z... (Polska 2017)

Reżyseria: Bolesław Pawica
16:55 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
16:15
Kocham Cię, Polsko! - odc. (1)
zabawa quizowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooijens

Czas: 90min.
16:50
Belle Epoque, odc. 3/10
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
16:45
Ona to on
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia romantyczna, której bohaterka, nastoletnia Viola (Amanda Bynes), by zrealizować swoje marzenie, decyduje się udawać własnego brata-bliźniaka, Sebastiana. Kiedy chłopak w tajemnicy przed wszystkimi wyjeżdża na parę tygodni do Londynu, przebrana za niego siostra zjawia się w jego campusie, gdzie jej celem jest dostanie się do szkolnej drużyny futbolowej. Jej życie komplikuje się jeszcze bardziej, gdy zakochuje się w Duke’u (Channing Tatum), przystojnym współlokatorze z internatu.... (Kanada, USA, 2006)

Reżyseria: Andy Fickman
Obsada: Amanda Bynes, Channing Tatum, Laura Ramsey
16:20
Małolaty u taty
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy dwóch bogatych ojców traci swoje prestiżowe posady, zmuszeni są zmienić nie tylko swój styl życia, ale także swoich pociech. Rezygnują z kosztownego przedszkola i postanawiają otworzyć własne, w którym nie zabraknie atrakcji. Rewelacyjna komedia, w której niekonwencjonalne metody wychowania dzieci, przybliżają ojców do gromadki rozbrykanych maluchów. Dobra lekcja nie tylko dla dzieci, ale także dla rodziców! (USA 2003)

Reżyseria: Steve Carr
Obsada: Eddie Murphy, Jeff Garlin, Kevin Nealon, Regina King, Steve Zahn
17:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:25 Na żywo
Lekkoatletyka - Halowe Mistrzostwa Europy - Belgrad: dz. 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Niemcy 2017)


Czas: 117min.
17:50
Nasz Nowy Dom, odc.83
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Nasz Nowy Dom” – nowy, 8. sezon! Tysiące przejechanych kilometrów i ponad 80 rodzin, którym Telewizja Polsat już pomogła. Misja dotarcia do osób, które autentycznie jej potrzebują, musi trwać, bo na nowe domy i mieszkania czekają kolejni ludzie dobrego serca w ciężkiej życiowej sytuacji. Wiosenna edycja programu „Nasz Nowy Dom” będzie pełna dalekich podróży. Katarzyna Dowbor i jej ekipa dotrą m.in. na Kaszuby, Żuławy i Dolny Śląsk. W sezonie wiosennym wyremontujemy trzy mieszkania i... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Olejnik, Jolanta Gwardys, Karolina Zaleszczuk, Olga Toporowska, Rafał Samborski
Obsada: Katarzyna Dowbor
17:50
Spotkanie ze smakiem, odc. 1/13
program
Godziny emisji
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:55
Rodzinka.pl - odc. 195 "Zakaz palenia" sezon 9
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2016)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 25min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Ugotowani, sez. 12, odc. 3/12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
18:15
Bibliotekarz II: Tajemnice kopalni króla Salomona
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Flynn Carsen pracuje w Bibliotece Publicznej, w której zgromadzone są najcenniejsze skarby cywilizacji: puszka Pandory, Arka Przymierza czy Excalibur. Pewnego dnia Flynn otrzymuje starożytny egipski zwój i odkrywa, że należał on do Króla Salomona. Zwój okazuje się mapą do legendarnej kopalni króla – miejsca, w którym Salomon trzymał swoje najcenniejsze skarby. Niestety cenna rzecz zostaje skradziona i zachodzi obawa, że jeśli dostanie się w niepowołane ręce, świat może być w wielkim... (USA 2006)

Reżyseria: Jonathan Frakes
Obsada: Noah Wyle, Gabrielle Anwar, Bob Newhart, Olympia Dukakis
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Rodzinka.pl - odc. 196 "Przypadkowe pary" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Adam Sikora, Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Państwo w Państwie
Godziny emisji
19:00
Fakty, odc. 7004
informacje
Godziny emisji
19:25
Sport, odc. 6987
informacje
Godziny emisji
19:35
Pogoda, odc. 6984
informacje
Godziny emisji
19:45
Uwaga!, odc. 4878
program
Godziny emisji
19:00
Galileo, odc.599
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najnowszy sezon najpopularniejszego i najstarszego spośród obecnie nadawanych w Polsce programów popularno-naukowych „Galileo”, który na antenie Czwórki obecny jest już od 10 lat! W tym czasie zmieniła się rzeczywistość, zmieniały się technologie, zmienia się wiedza na temat człowieka i jego możliwości. Niezmienny pozostał jednak sposób – ciekawy, barwny i niepozbawiony humoru – w jaki „Galileo” i jego gospodarz, Paweł Orleański starają się objaśniać ten pędzący świat. Tej wiosny odwiedzimy... (Polska 2017)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 8min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:25
Wojenne dziewczyny - odc. 1
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść o trudnych latach okupacji hitlerowskiej, widzianych z perspektywy trzech młodych kobiet. Nie są jeszcze matkami, nie są też jeszcze żonami. To bardzo młode dziewczyny, którym u progu dorosłego życia los zesłał wojnę. (Polska 2016)

Reżyseria: Michał Rogalski
Obsada: Vanessa Aleksander, Marta Mazurek, Aleksandra Pisula, Michał Czernecki, Danuta Stenka

Czas: 43min.
20:05
Kobieta niejedno ma imię
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rejestrowany koncert z udziałem publiczności. Głównymi bohaterkami wydarzenia będą wspaniałe wokalistki różnych pokoleń. O miłości zaśpiewają: Halina Frąckowiak, Grażyna Szapołowska, Kasia Stankiewicz, Ewelina Lisowska, Kasia Cerekwicka, Margo. (Polska 2017)


Czas: 48min.
20:05
Kabaret na żywo, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Kabaret na Żywo” – wiosenna edycja tylko w Telewizji Polsat! Gejzery humoru i fajerwerki dowcipu czekają widzów w wiosennej edycji „Kabaretu na Żywo”. Rzeczywistość nie znosi pustki, tematów do skeczów i zabawnych dowcipów nie brakuje. Artyści kabaretowi nie będą więc mieli zbyt dużych problemów, by udowodnić nam, że gimbaza się nie poddaje, warto być fit, eko i bio, powrócić do słodkich lat 90-tych i nieśmiertelnych dowcipów o Jasiu, a także zadumać się nad losem prawdziwych mężczyzn i... (Polska 2017)

20:00
MasterChef Junior, odc. 3/10
program
Godziny emisji
20:00
Terminator
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z ostatnich wielkich thrillerów sprzed epoki komputerowych symulacji, jeden z najlepszych w dorobku mistrza Jamesa Camerona. Fantastyczna wizja przyszłości, w której zbuntowane maszyny eksterminują ludzi. Wykorzystując wynalazek podróży w czasie, maszyny wysyłają w przeszłość straszliwego androida zwanego Terminator (Schwarzenegger) z zadaniem zabicia przyszłej matki tego, który wynalazł broń skutecznie zwalczajacą androidy. W przeszłość wyrusza także ten (Biehn), który będzie ojcem... (USA, 1984)

Reżyseria: John Cameron
Obsada: Arnold Schwarzenegger, Lance Henriksen, Linda Hamilton, Michael Biehn
20:00
Apocalypto
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielokrotnie nagradzany przygodowy film akcji w reżyserii Mela Gibsona. Opowiada losy zagadkowej cywilizacji Majów. Łapa Jaguara – młody wojownik ze spokojnego, żyjącego w harmonii plemienia zostaje pojmany przez okrutnych przybyszów i zmuszony do odbycia niebezpiecznej wyprawy w głąb nieznanego świata cywilizacji opartej na strachu i ucisku. Mężczyzna ma zostać poświęcony w ofierze bogom. Podejmuje jednak desperacką próbę ucieczki i ratowania życia. Czy uda mu się samotnie przemierzyć... (USA 2006)

Reżyseria: Mel Gibson
Obsada: Dalia Hernandez, Gerardo Taracena, Jonathan Brewer, Morris Birdyellowhead, Raoul Trujillo, Rudy Youngblood
21:25
Młodzi lekarze - odc. 1 sezon 2
telenowela dokumentalna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka Agnieszka walczy o życie kilkumiesięcznej Hani, u której wykryto ogromnego guza. Kamery towarzyszą Agnieszce na sali operacyjnej. Poznamy także pacjentów Bartka z Centrum Onkologii. (Polska 2015)

Reżyseria: Alina Mrowińska, Joanna Frydrych

Czas: 44min.
21:10
Sherlock - Sześć razy Thatcher
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tajemnicza sprawa wprowadza poruszenie w szeregach Scotland Yardu, ale Sherlocka intryguje coś innego. Tym razem chodzi o popiersia nieżyjącej już, byłej premier Margaret Thatcher. Holmes zastanawia się, kto je niszczy? Czy to zwykły szaleniec? (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Rachel Talalay
Obsada: Benedict Cumberbath, Martin Freeman, Mark Gatiss, Rupert Graves

Czas: 88min.
21:35
Poznaj mojego tatę
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
22:20
Zakochana Jedynka - Zacznijmy od nowa
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ona Grett, początkująca piosenkarka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi. On, od lat żyjący na Manhattanie producent muzyczny, traci pracę, rozstał się z żoną. Wizyta w knajpie, gdzie występuje Gretta, odmieni życie tych dwojga. (USA 2013)

Reżyseria: John Carney
Obsada: Keira Knightley, Mark Ruffalo, Adam Levine

Czas: 99min.
22:05
Sztos 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja komedii sensacyjnej "Sztos", która była jedną z najbardziej popularnych polskich produkcji lat 90-tych. Rok 1981, początek stanu wojennego. Doświadczony cinkciarz, hazardzista i oszust Synek (Cezary Pazura) i jego młody podopieczny Janek (Borys Szyc) potrafią odnaleźć się w najbardziej ponurej rzeczywistości. Po pobycie w Zakopanem, gdzie kantują naiwniaków na walucie i wygrywają nie do końca uczciwą partyjkę pokera, wybierają się na drugi koniec Polski do rodzinnego... (Polska 2012)

Reżyseria: Olaf Lubaszenko
Obsada: Bartłomiej Topa, Bogusław Linda, Borys Szyc, Cezary Pazura, Edward Linde, Edward Linde-Lubaszenko, Jan Nowicki
22:15
Dystrykt 9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przebojowy thriller sci-fi. Przedstawiciele pozaziemskiej cywilizacji przybyli 28 lat temu na Ziemię. Bez precyzyjnego planu jak zorganizować życie uchodźców, ludzie odizolowali ich w dystrykcie 9. – zamkniętej dzielnicy Johannesburga. Powołana do jej nadzoru specjalna firma Multi-National United nie dba jednak o godziwe warunki dla przybyszy. Prawdziwym celem korporacji są badania nad odebraną im niezwykłą bronią. Do jej obsługi potrzebne jest jednak DNA obcych. Konflikt między gospodarzami... (Kanada, Nowa Zelandia, RPA, USA, 2009)

Reżyseria: Neill Blomkamp(1)
Obsada: Copley Sharlto, Elizabeth Mkandawie, Jason Cope, Nathalie Boltt, Sylvaine Strike
22:50
Żelazny rycerz
historyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jest rok 1215, a angielska szlachta niezadowolona z bezwzględnych rządów króla Jana bez Ziemi, zmusza go do podpisania Wielkiej Karty Swobód. Ma ona zagwarantować poddanym wolności obywatelskie. Jednak władca nie zamierza przestrzegać jej postanowień i wkrótce dochodzi do krwawej masakry. Świadkiem tych zdarzeń jest templariusz Marshall, który wraz z innymi przeciwnikami postępowania króla Jana, rusza w odwecie na pałac. Kto wygra ten brutalny pojedynek? Zwycięzca może być bowiem tylko jeden. (USA, Wielka Brytania 2011)

Reżyseria: Jonathan English
Obsada: Brian Cox, Derek Jacobi, James Purefoy, Kate Mara, Paul Giamatti
23:00
Warsaw By Night
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Obyczajowa opowieść z komediową nutą o samotności w wielkim mieście. To film o kobietach wyreżyserowany przez kobietę. Bohaterki są w różnym wieku, każda z nich ma inny bagaż życiowych doświadczeń, inne wyobrażenie o miłości, inne spojrzenie na świat. (Polska 2014)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz
Obsada: Stanisława Celińska - Helena, Izabela Kuna - Iga, Roma Gąsiorowska-Żurawska - Maja, Marta Mazurek - Renata, Leszek Lichota - Rafał, Maja Malcher - Karolina, Julia Zielińska - Paulina, Jan Wieczorkowski - Paweł, Piotr Nowak - taksówkarz, Agata Kulesza - Ola

Czas: 97min.
23:50
Jack, pogromca olbrzymów
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
00:15
Krucjata Bourne'a
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film utrzymany w duchu klasycznego kina akcji, z dużym tempem, widowiskowymi pościgami, zaskakującymi zwrotami sytuacji. Wciągająca opowieść trzyma widza w napięciu, nie pozwalając odgadnąć do ostatniej sceny jej zakończenia. (USA, Niemcy 2004)

Reżyseria: Paul Greengrass
Obsada: Matt Damon, Franka Potente, Julia Stiles

Czas: 103min.
00:50
Fantomas wraca
komedia sensacyjna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fantomas, bohater pisanej w latach 1911 - 14 powieści w odcinkach Allaina i Souvestre'a, pojawił się na ekranach kin niemal jednocześnie ze swoimi narodzinami na kartach powieści. To geniusz zbrodni, który do perfekcji opanował sztukę charakteryzacji. (Francja 1965)

Reżyseria: Andre Hunebelle
Obsada: Helene Arnaud, Jean Marais, Louis de Funes, Mylene Demongeot, Jacques Dynam

Czas: 94min.
00:20
Uprowadzona 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia i najbardziej dynamiczna odsłona przeboju kina akcji, według scenariusza Luca Bessona i niezmiennie z Liamem Neesonem w roli Bryana Millsa. Tego bohatera nikomu przedstawiać nie trzeba. Ten były agent służb specjalnych od lat oczyszcza świat z najbardziej zwyrodniałych szumowin. Przestępcy już kilka razy próbowali go za to ukarać i za każdym razem przypłacali to życiem. Tym razem zaatakują wyjątkowo boleśnie. Gdy jego ukochana żona zostanie zamordowana, a podejrzenie padnie na niego,... (Francja, 2014)

00:40
22 minuty
Godziny emisji
Rozwiń opis
Somalijscy piraci porywają rosyjski tankowiec na Morzu Arabskim. Młody Sanya próbuje wyrwać statek z rąk niebezpiecznych napastników.   Dla małoletnich od lat 16 (Rosja, 2014)

Reżyseria: Vasily Serikov
Obsada: Sergey Aprelskiy, Vladimir Blagoy, Vladislav Demin
01:05
Uwikłana, sez. 1, odc. 10: What devil do
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Harlee i Wozniak ustalają szczegóły dotyczące pewnej dużej sprawy. W międzyczasie spotykają wspólnika Donniego, który okazuje się agentem DEA. Woźniak angażuje się w sprawę morskiego weterana podejrzewanego o morderstwo. (USA 2016)

Obsada: Dayo Okeniyi, Hampton Fluker, Jennifer Lopez, Matteo de, Ray Liotta, Sarah Jeffery, Vincent Laresca, Warren Kole
02:05
Jaka to melodia? - odc. 3510
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 42min.
02:50
Biblia - Genezis - Od Stworzenia do Potopu cz. 1
film fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Niemcy, Włochy, Francja, USA 1994)

Reżyseria: Ermano Olmi
Obsada: Omero Antonutti, Paul Scofield

Czas: 48min.
02:35
Chce się żyć
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poruszający film dedykowany pamięci Ewy Pięty, reżyserki dokumentu Jak motyl, który stał się inspiracją do powstania Chce się żyć. Historia Mateusza, cierpiącego na porażenie mózgowe. Chłopak podejmuje walkę o godność i prawo do normalnego życia. (Polska 2013)

Reżyseria: Maciej Pieprzyca
Obsada: Dawid Ogrodnik, Kamil Tkacz, Dorota Kolak, Arkadiusz Jakubik, Anna Nehrebecka, Katarzyna Zawadzka, Mikołaj Roznerski, Anna Karczmarczyk, Janusz Chabior

Czas: 106min.
02:50 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2615
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

02:10
Graceland, odc. 7/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(USA)

02:15
Niesamowite rekordy, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzeci sezon programu rozrywkowego, w którym oglądamy najzabawniejsze, najdziwniejsze i najbardziej zwariowane rekordy świata. W każdym odcinku troje prowadzących na trzech kontynentach – brytyjski komik Ben Shires, amerykański prezenter i komik Al Jackson oraz japońska aktorka Haruka Kuroda – relacjonuje próby bicia najbardziej niesamowitych rekordów. W poszukiwaniu najoryginalniejszych wyzwań i najciekawszych bohaterów prezenterzy stają się uczestnikami niecodziennych sytuacji i wydarzeń –... (Wielka Brytania, 2015)

02:00
Ale numer!, sez. 1, odc. 19: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:30
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 7
kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku zatrzymanie handlarza narkotyków na oczach tłumu w jednej z galerii handlowych w ramach akcji "Sidła". Zobaczysz także nagrania z napadu z bronią w ręku na bank oraz akcję rozbicia grupy bułgarskich 'skimmerów'. (Polska 2010)

03:50
Notacje - Grażyna Jonkajtys. Kresowa droga Polaków
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grażyna Jonkajtys (siostra Mariana Jonkajtysa), znana i ceniona architekt, zrobiła wielką karierę w USA. Dzieciństwo spędziła na zesłaniu na Syberii. Ciężkie przeżycia i doświadczenia nauczyły ją pokonywania wszelkich trudności z ogromną siłą. (Polska 2009)


Czas: 10min.
03:10
Uwaga!, odc. 4878
program
Godziny emisji
03:30
Moc Magii, odc. 63/355
program
Godziny emisji
03:00
Disco Polo Life, odc.500
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2016)

03:00
Taki jest świat, sez. 2, odc. 38: 38
informacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2015)

03:35
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 5: Chiński smok
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:25
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:40
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.703
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:00
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 6: Lekcja religii
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:25
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 1
kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku programu kulisy likwidacji polskiego i wietnamskiego gangu, pojmania złodzieja z Sękocina oraz handlarza narkotyków. (Polska 2010)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 16
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:00
Disco Gramy, odc.3624
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.706
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 7
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info