Program dla 2017-03-11 od do
25.03 26.03
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:50
Galeria - odc. 25
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hanna Jankowska na przesłuchaniu zaprzecza, że ma coś wspólnego z narkotykami znalezionymi przy Wiktorze. Komendant Zawadzki blefuje, że były tam odciski jej palców. Hanna decyduje się zeznawać przeciwko mafii. Wiktor zostaje oczyszczony z zarzutów. (Polska 2011)

Reżyseria: Ryszard Zatorski, Jakub Miszczak
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 22min.
04:30
Zabójcze umysły - odc. 90
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na przejściu granicznym między Stanami i Kanadą, weteran wojny w Iraku wjeżdża autem w budkę strażników. Aresztowany przyznaje się do zamordowania dziesięciu osób i żąda sprowadzenia FBI. Agent Hotchner ustala, że podejrzany nie jest mordercą. (USA 2007)

Reżyseria: Charles Haid
Obsada: Shemar Moore, Thomas Gibson, Matthew Gray Gubler, Kirsten Vangsness, A.J. Cook

Czas: 41min.
04:00
Moc Magii, odc. 68/355
program
Godziny emisji
04:45
Twój Puls, sez. 1, odc. 21
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:10
Klan - odc. 3085
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koziełło w tajemnicy przed Anną próbuje pojechać do Piotrkowa po auto. Brnie w kłamstwa, ale prawda i tak wychodzi na jaw. Rodzice Zyty dziś przeprowadzają się do nowo zakupionego domu obok Chojnickich. Elżbieta przygotowuje uroczystą kolację. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Przemysław Angerman, Janusz Petelski
Obsada: Paulina Holtz, Michał Lesień, Andrzej Strzelecki, Joanna Żółkowska, Kaja Paschalska, Marcin Kwaśny, Andrzej Grabarczyk, Mirosław Jękot, Renata Pękul, Daniel Zawadzki

Czas: 21min.
05:35
Klan - odc. 3086
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Daniel spotyka się z wydawcą swojej książki. Bierze również udział w telewizyjnym wywiadzie, w którym dziennikarka Marta skłania go do wynurzeń na temat rodziny Lubiczów. Z powodu awarii Wanda i Edward znowu sprowadzają się na kilka dni do Chojnickich. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Przemysław Angerman, Janusz Petelski
Obsada: Andrzej Grabarczyk, Daniel Zawadzki, Teresa Stępień, Tomasz Stockinger, Andrzej Strzelecki, Monika Chrzanowska, Paulina Holtz, Kaja Paschalska, Marek Kossakowski, Paweł Lipnicki

Czas: 21min.
05:15
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:45
Stawy Milickie. Kraina niezwykłości.
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film zrealizowany przez przyrodników - Artura i Saturninę Homan. Pięknymi obrazami opowiadają o historii, tradycji i współczesnej hodowli karpia w Stawach Milickich na Dolnym Śląsku. Obszar ten składa się z 300 zbiorników wodnych o pow. 7000 ha. (Polska 2015)

Reżyseria: Saturnina Homan, Artur Homan

Czas: 33min.
05:00
Disco Gramy, odc.3629
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:20
Nic straconego
Godziny emisji
05:25
Uwaga!, odc. 4883
program
Godziny emisji
05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.711
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:30
Menu na miarę, odc. 8
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

05:55
Niesamowite!, sez. 1, odc. 23: Czy ja to wszystko zrobiłem?
reality TV
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andrzej Pietkiewicz (22) mieszka z narzeczoną Adelą (21) w Katowicach. Pewnego dnia, Adela znajduje zdjęcie ukochanego z inną dziewczyną i zaczyna podejrzewać go o zdradę. Chłopak wszystkiemu zaprzecza. Tymczasem koleżanka Adeli znajduje na portalu randkowym profil ze zdjęciami Andrzeja. Dziewczyna czuje się oszukana i wyprowadza się do matki. Mężczyzna jest zdezorientowany, bo nie pamięta, by robił takie zdjęcia. By wszystko wyjaśnić prosi o pomoc kolegę informatyka. Gdy mężczyzna uznaję,... (Polska 2014)

06:00
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 46min.
06:55
Zatrzymaj Chwile - /10/
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie odtworzone będą wybrane momenty i historie z młodości starszych ludzi uwiecznione na zdjęciach w ich albumach. Te zdjęcia prezentują sytuacje jakie miały miejsce w czasach ich młodości, w ważnych momentach ich życia. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Janowski, Tymoteusz Dróżdż, Sambor Wilk

Czas: 31min.
06:30
M jak miłość - odc. 1283
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcin ma wyrzuty sumienia i w końcu wyznaje Kindze, że zachował się jak drań. Spędził z Lewińską noc, a potem znów ją porzucił. Tymczasem Iza, załamana po kolejnym rozstaniu z ukochanym, po zażyciu leków traci przytomność i trafia do szpitala. (Polska 2017)

Reżyseria: Mariusz Gadomski, Jarosław Banaszek
Obsada: Katarzyna Cichopek - Kinga, Marcin Mroczek - Piotrek, Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Mikołaj Roznerski - Marcin, Katarzyna Grabowska - Olga, Wojciech Wysocki - Górecki, Tomasz Włosok - Radek, Anna Wendzikowska - Monika, Iga Górecka - Karolina, Piotr Furman

Czas: 44min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Ninjago - Mistrzowie Spinjitzu, odc.23
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po walce z Kamienną Armią Garmadona, ninja przybywają do Świątyni Światła. Tam koncentrują swoją moc w Lloydzie, który staje się potężniejszy niż kiedykolwiek.   Dla małoletnich od lat 7 (Dania, 2012)

06:30
Ninjago - Mistrzowie Spinjitzu, odc.24
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ninja próbują zdobyć hełm Garmadona, aby zatrzymać zegar odliczający czas do ostatecznej bitwy pomiędzy Lloydem i jego ojcem. Powstaje też Broń Ostateczna, która może zniszczyć Ninjago.   Dla małoletnich od lat 7 (Dania, 2012)

06:25
Niesamowite!, sez. 1, odc. 24: Bezdomny Zenek
reality TV
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ryszard Głębocki jest bezrobotnym, 51-letnim wdowcem, któremu niestety nie wiedzie się najlepiej. Od kilku lat nie może znaleźć pracy, przez co boryka się z problemami finansowymi, a w życiu osobistym podkochuje się w zajętej przez zarozumiałego księgowego Tadeusza – Eli. Na osiedlu Ryszarda pojawia się starszy, bezdomny mężczyzna Zenek, który szuka pomocy i drobnego wsparcia. Ryszard jako jedyny nie gardzi mężczyzną i stara się mu pomóc, jak tylko może, dając swoją nienoszoną odzież i... (Polska 2014)

07:30
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 20min.
07:30 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2016)


Czas: 58min.
07:40
Jeźdźcy smoków, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków” to kontynuacja kinowego przeboju wytwórni DreamWorks pt. „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. „Jeźdźcy smoków” to wyjątkowa animacja, pełna akcji i epickiego rozmachu opowieść, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której przygoda przeplata się z humorem, skupia się na... (USA, 2013)

Reżyseria: John Eng, Louie del Carmen
07:00
Looney Tunes Show, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja Królik Bugs, kaczor Daffy, kot Sylwester, kanarek Tweety, myśliwy Elmer, Diabeł Tasmański i struś Pędziwiatr oraz wiele innych legendarnych postaci zobaczymy w akcji - w najnowszej serii krótkich, animowanych filmów, wyprodukowanych przez wytwórnię Warner Bros. Ich przygody bawią już kolejne pokolenie fanów. Poznajmy bliżej tych bohaterów, ich cechy charakterystyczne i ulubione wady. Królik Bugs to szary spryciarz, raczej elegant, który uwielbia marchewski. Co jest doktorku? To jego... (USA, 2010)

07:30
Co nowego u Scooby'ego?, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Scooby-Doo i jego przyjaciele: Kudłaty, Velma, Fred i Daphne przybywają do Moskwy, by kibicować amerykańskiej drużynie podczas turnieju hokejowego o Puchar Imperatora. Nagroda jest bezcenna, bo wysadzana prawdziwymi brylantami i stąd też niezwykłe środki ostrożności. Na niewiele się jednak zdały, bo na taflę wdziera się Lodowy Demon - duch rosyjskiego zawodnika, który w poprzedniej dekadzie za przegrany mecz został zesłany na Syberię, gdzie zmarł. Teraz powrócił, by się zemścić. Ale czemu... (USA, 2004)

Reżyseria: Chuck Sheetz
07:55
Looney Tunes Show, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja Królik Bugs, kaczor Daffy, kot Sylwester, kanarek Tweety, myśliwy Elmer, Diabeł Tasmański i struś Pędziwiatr oraz wiele innych legendarnych postaci zobaczymy w akcji - w najnowszej serii krótkich, animowanych filmów, wyprodukowanych przez wytwórnię Warner Bros. Ich przygody bawią już kolejne pokolenie fanów. Poznajmy bliżej tych bohaterów, ich cechy charakterystyczne i ulubione wady. Królik Bugs to szary spryciarz, raczej elegant, który uwielbia marchewski. Co jest doktorku? To jego... (USA, 2010)

07:00
Taki jest świat, sez. 2, odc. 39: 39
informacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2015)

07:50
Co ludzie powiedzą?, sez. 4, odc. 6: Uwaga na głowę
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1993)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:00
Naszaarmia.pl - odc. 255
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 20min.
08:25
Pełnosprawni - odc. 194
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2017)


Czas: 20min.
08:50
Po prostu zdrowie - Chirurgiczny zabieg bariatryczny
magazyn medyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn medyczny poradnikowy i edukacyjny. (Polska 2017)


Czas: 24min.
08:10
Turbo, odc.23
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

08:40
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks Animation, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na... (USA, 2016)

08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 975
magazyn
Godziny emisji
08:25
Co nowego u Scooby'ego?, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na torze wyścigowym mistrz ćwiczy przed decydującym wyścigiem, gdy niespodziewanie pojawia się ogromnych rozmiarów ciężarówka - Wóz Truposza. Ten potwór już od dawna straszy na tym torze. Miażdży inne pojazdy, które tylko ośmielą się mu zajechać mu drogę, a ich kierowców zmusza do ucieczki. Ale Fred, który uważa się za prawdziwego mistrza kierownicy, nie zamierza ustępować upiornemu szkieletorowi i zapowiada, że pomimo wszystko będzie się ścigać się o Puchar. Scooby-Doo i jego przyjaciele:... (USA, 2004)

Reżyseria: Chuck Sheetz
08:55
Garfield Show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon serialu animowanego, stworzonego na podstawie kultowego komiksu Jima Davisa, którego bohaterem jest leniwy, otyły i sypiący cynicznymi bon motami kot. Jego życiowe pasje to jedzenie, spanie i oglądanie telewizji. Garfield kocha lasagne, pizzę i – nade wszystko – samego siebie. Odrazą napełniają go diety, łazienkowa waga i wszelkiego rodzaju ćwiczenia fizyczne, chociaż w swoim mniemaniu zapewnia sobie codzienną dawkę gimnastyki… oddychając! Garfield nie cierpi poniedziałków oraz... (Francja, 2011)

08:25
Co ludzie powiedzą?, sez. 5, odc. 1: Nad morzem
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1995)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
09:25
Firmowe ewolucje - /19/
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Firma OPTA zajmuje się szkoleniami tzw. miękkimi od 5 lat. Specjalizuje się w szkoleniach menedżerskich, sprzedażowych, negocjacyjnych oraz z zakresu umiejętności osobistych (wystąpienia, prezentacje, zarządzanie czasem, kreatywność) oraz doradztwem. (Polska 2016)

Reżyseria: Emilia Stankiewicz, Michał Węgrzyn

Czas: 23min.
09:55
Iskry miłości
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hank i Amy tworzą całkiem udaną parę. Chłopak myśli o wspólnej przyszłości. Kiedy zamierza podarować ukochanej pierścionek zaręczynowy, dziewczyna oświadcza mu, że właśnie dostała ciekawą pracę w chicagowskiej gazecie i opuszcza rodzinne miasteczko. (USA 2014)

Reżyseria: Gary Yates
Obsada: Meghan Markle, Christopher Jacot, Kristina Pesic, Lochlyn Munro

Czas: 84min.
09:10
Pan Peabody i Sherman Show, odc.25
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2016)

09:40
Przygody Kota w butach, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

09:10
Leroy i Stitch
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lilo z ciężkim sercem żegna się z kosmicznymi przyjaciółmi, którzy po wypełnieniu wspólnej misji muszą wracać tam skąd pochodzą. Tymczasem przychodzi wiadomość, że Profesor Hamsterevil wydostał się z więzienia i planuje nowy eksperyment ‘Leroy’, który pozwoli mu przejąć kontrolę nad galaktyką.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2006)

Reżyseria: Robert Gannaway, Tony Craig
09:00
Co ludzie powiedzą?, sez. 5, odc. 2: Bal kostiumowy
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1995)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
09:35
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 17
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czarek tłumaczy Arniemu o co chodziło w filmie "Olbrzym", dlatego na moment wciela się w rolę geja. Wszyscy zaczynają sądzić, iż rzeczywiście jest homoseksualistą. Wydaje się to również potwierdzać wizyta przyjaciela Czarka z dawnych lat - Juliusza oraz zachowanie Czarka, który kupuje sobie apaszkę i jedwabną koszulę. Mimo, że posterunkowy zaprzecza jakoby był gejem, żaden z policjantów mu nie wierzy, a Kasia jest wściekła, że ją okłamywał. (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
10:10
Ewa gotuje, odc.295
Godziny emisji
Rozwiń opis
W kolejnym odcinku zobaczymy potrawy kuchni studenckiej. Pracę w kuchni Ewa zacznie od przygotowania zapiekanki z jajem, czyli pożywnego śniadania, złożonego z bagietki i jajecznicy na szynce. Na danie główne będą jednogarnkowe skrzydełka z kurczaka na ryżu, podane z surówką z białej rzodkwi. Z kolei na deser przebój akademików, czyli naleśniki na słodko. Tym razem jednak ciasto naleśnikowe powstanie na mące gryczanej.   Dla małoletnich od lat 7 (Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Wojtala
10:45
Idol, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Idol” powraca! Kultowy program już wiosną w Polsacie! Tysiące uzdolnionych muzycznie ludzi, z których każdy marzył o tym, by zostać polskim idolem, charyzmatyczni jurorzy i kilka milionów widzów śledzących co tydzień zmagania młodych artystów w ich drodze do sławy. Pierwszy, prawdziwy talent show w polskiej telewizji, kultowy program „Idol” powraca, a wraz z nim szansa na odkrycie osobowości na miarę Moniki Brodki, Anny Dąbrowskiej, Tomka Makowieckiego czy Krzysztofa Zalewskiego. Trudna,... (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga
10:40
Policjantki i Policjanci, odc.240
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Na porannej odprawie Zapałę czeka niespodzianka. Na służbie towarzyszyć mu będzie Morawska, która wróciła właśnie do Polski ze stażu w Niemczech. Tymczasem Ola Wysocka jest na urlopie i czeka na wizytę kuratora sądowego, który ma zdecydować, czy zostanie rodziną zastępczą dla Marka. Na patrolu Krzysiek i Alicja dostają zgłoszenie o włamaniu do warzywniaka. Znajdują trop, który prowadzi ich do znanego policji włamywacza. W trakcie dochodzenia okazuje się, że mężczyzna padł... (Polska 2017)

10:10
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 18
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czarek aresztuje studenta, który dłubał w nosie nie swoim palcem, ale...jego. Później zjawia się zmartwiona Agnieszka, bowiem nauczycielka historii chce ją usunąć ze szkoły jeszcze przed maturą. Czarek wpada na pomysł obrazowego przedstawienia Agnieszce historii świata tak, by szybko opanowała całą wiedzę przed egzaminem. Swą pomoc oferują także Kasia, Andżela, Arnie i Rysio. Policjanci rozpoczynają od greckich filozofów i mędrców, następnie przedstawiają ważne sceny z historii Cesarstwa... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
10:50
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 19
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Druga część przedstawiania historii świata Agnieszce rozpoczyna się od Czarka w roli Mikołaja Kopernika. Kolejnym istotnym okresem jest wiek XVIII, czyli czasy Stanisława Augusta i wolnej elekcji. Ponieważ ważną ich postacią była caryca Katarzyna, w jej rolę wciela się Kasia, chociaż wszyscy zgodnie stwierdzają, że lepiej pasowałaby do niej Andżela. Tymczasem Czarek, Arnie i Rysio tak bardzo wczuwają się w odgrywanie ról szlachty pijącej wino, że wkrótce są kompletnie pijani. (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
11:25
Sekrety mnichów - Dobry związek zamiast wojny płci
rozmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dlaczego mężczyźni nie potrafią zrozumieć kobiet? Kiedy mężczyzna ma kłopoty, a nie chce się do nich przyznać, co żona ma zrobić? Pozostawić go, aż sam powie prawdę? O wojnie płci i zależnościach damsko - męskich z o. Leonem Knabitem rozmawia Judyta Syrek. (Polska 2016)


Czas: 12min.
11:45
Jak to działa - odc. 131 Polacy w kosmosie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten odcinek poświęcono polskim satelitom patrzącym w kosmos oraz z kosmosu na ziemię. Przy okazji zdradzimy kilka prostych sposobów na zrobienie pięknych zdjęć nocnego nieba. (Polska 2016)


Czas: 25min.
11:05
Na sygnale - odc. 132 "Cała prawda"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratownicy jadą na wezwanie do młodego mężczyzny, który ma objawy neurologiczne i prawdopodobnie krwawi do mózgu. Dr Góra odkrywa, że partnerka chorego podała mu skopolaminę. Gdy ten wpada we wstrząs anafilaktyczny, ona próbuje popełnić samobójstwo. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Wysocka - Jaworska - Basia, Iga Górecka - Ruda, Andrzej Chudy - Paweł

Czas: 22min.
11:35
Podróże z historią - odc. 32 Dwie twarze Galicji
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dlaczego ludzie w Małopolsce wciąż odczuwają sentyment do czasów zaboru austriackiego? Skąd w ich domach pojawiały się portrety cesarza Franciszka Józefa? Galicja to sztucznie wymyślona kraina, w której odnajdziemy mnóstwo sprzeczności. (Polska 2016)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 27min.
11:00
Na Wspólnej Omnibus, sez. 15, odc. 620
serial obyczajowy
Godziny emisji
11:40
Policjantki i Policjanci, odc.241
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Karolina Rachwał prosi Dyżurnego , by umożliwił jej kontakt z mężczyzną, który po napadzie na nią trafił do aresztu. Policjant kategorycznie odmawia. Mikołaj martwi się, czy Karolina poradziła sobie psychicznie z tym zdarzeniem. Tymczasem w pobliżu jednej z renomowanych prywatnych szkół dochodzi do napadów i kradzieży, których ofiarą padają uczniowie z dobrze sytuowanych rodzin. Dyrektorka nie chce współpracować, bo boi się o reputację placówki. Okazuje się, że sprawa ma... (Polska 2017)

11:25
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 20
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na nieszczęście Agnieszki matura na posterunku zostaje nagłośniona i odbędzie się w obecności wielu obserwatorów. Do matury przystępuje Agnieszka, Rysio i Czarek. Pierwsza przeszkoda, czyli Inspektor Zofia zostaje ogłuszona i wyniesiona owinięta w dywan. Następny problem pojawia się, kiedy nadajnik ukryty w misiu Agnieszki, przez który Arnie jej podpowiada najpierw jest głuchy, a potem słychać go na całym posterunku, więc Czarek musi go zniszczyć razem z misiem. Agnieszka odpowiada na kolejne... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
12:25
Fascynujący świat - Granice pod specjalnym nadzorem
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ciągu dekady z powodu uchodźców napływających do Europy zdecydowano o militaryzacji 9.000 km granic lądowych, w celu ochrony Unii przed nielegalnymi emigrantami. Korzysta na tym przemysł zbrojeniowy. Powstają nowe strefy zmilitaryzowane. (Francja 2016)

Reżyseria: Guillaume Pitron

Czas: 53min.
12:15 Na żywo
Południk Wildsteina
program publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 30min.
12:50
Hity kabaretu - Mały kac i inne hity Kabaretu K2
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program prezentujący w pigułce najciekawsze i najzabawniejsze skecze popularnych polskich kabaretów. W tym odcinku najlepsze skecze kabaretu K2 (Polska 2015)


Czas: 24min.
12:45
The Brain. Genialny Umysł., odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwsza polska edycji programu „The Brain” - produkcji, która podbiła serca widzów na całym świecie! Wielomilionowa publiczność, spektakularne konkurencje, ale przede wszystkim niezwykli uczestnicy: ich zdolności umysłowe wykraczają daleko poza to, co znane w telewizji! Najbardziej oczekiwana premiera tego sezonu już od marca w Telewizji Polsat. Biorących udział w programie, geniuszy ocenią charyzmatyczni jurorzy: wybitny aktor teatralny, telewizyjny i filmowy - Cezary Żak, pięciokrotny... (Polska, 2017)

Reżyseria: Michał Brożonowicz
12:50
Ugotowani, sez. 12, odc. 3/12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
12:40
Policjantki i Policjanci, odc.242
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Ola dostaje nowego partnera. Jest nim ostatni nabytek komendy – Szymon Zieliński. Wysocka ma go wdrożyć i być jego dowódcą, choć jest niższa stopniem. Szymon nie zdaje sobie sprawy z problemów osobistych Oli i obawia się, że jest do niego uprzedzona albo czymś ją uraził. Tymczasem przychodzi pierwsze zgłoszenie. Wysocka i Zieliński jadą do hotelu, w którym znaleziono zwłoki. Na miejscu okazuje się, że ciało zniknęło. Policjanci docierają do kobiety, która może mieć związek... (Polska 2017)

12:00
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 21
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czarek po obejrzeniu pewnego filmu jest opętany obsesją wykąpania się z Kasią pod prysznicem. Kasia zgadza się na pomysł ukochanego. Ale jest problem, bo…nigdzie nie ma prysznica. Nie ma go ani w domu, ani na posterunku, więc Czarek postanawia wybudować go na komisariacie. Niestety po dwóch tygodniach pracy nadal nie widać zadowalających efektów. Na szczęście udaje się dokończyć budowę, ale efekt załamuje Czarka, bowiem pod prysznic może wejść tylko jedna osoba, na dodatek niska i szczupła. (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
12:35
Ale numer!, sez. 1, odc. 23: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

13:30
Okrasa łamie przepisy - W kaszubskim garnku
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdy odcinek cyklu jest poświęcony ściśle określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ekipa z kamerą rusza na wyprawy kulinarne do różnych zakątków Polski. Karol Okrasa przygotowuje wybrane dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne. (Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Rostworowski

Czas: 24min.
13:20
Młodzi Wielcy
talk-show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Inspiracja dla młodych widzów, gdzie szukać pomysłów na siebie. Bohaterem kolejnego odcinka jest młody zielarz, który każdą wolną chwilę spędza w swoim domowym laboratorium, gdzie przygotowuje naturalne kosmetyki według własnych receptur. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Sadurski

Czas: 25min.
13:50
Agent - Gwiazdy, odc. 4/13
program
Godziny emisji
13:40
STOP Drogówka, odc.143
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

13:05
Ale numer!, sez. 1, odc. 25: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

13:35
Ale numer!, sez. 1, odc. 27: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

14:05
Wojenne dziewczyny - odc. 1
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść o trudnych latach okupacji hitlerowskiej, widzianych z perspektywy trzech młodych kobiet. Nie są jeszcze matkami, nie są też jeszcze żonami. To bardzo młode dziewczyny, którym u progu dorosłego życia los zesłał wojnę. (Polska 2016)

Reżyseria: Michał Rogalski
Obsada: Vanessa Aleksander, Marta Mazurek, Aleksandra Pisula, Michał Czernecki, Danuta Stenka

Czas: 43min.
14:00
Familiada - odc. 2354
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 25min.
14:35
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W trzecim sezonie znowu pojawi się gość główny odcinka, który wspólnie z doktorem Rożkiem w zrozumiałej i lekkiej formie przedstawi nawet najbardziej zawiłe naukowe teorie. (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 24min.
14:15
Kabaret na żywo, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Kabaret na Żywo” – wiosenna edycja tylko w Telewizji Polsat! Gejzery humoru i fajerwerki dowcipu czekają widzów w wiosennej edycji „Kabaretu na Żywo”. Rzeczywistość nie znosi pustki, tematów do skeczów i zabawnych dowcipów nie brakuje. Artyści kabaretowi nie będą więc mieli zbyt dużych problemów, by udowodnić nam, że gimbaza się nie poddaje, warto być fit, eko i bio, powrócić do słodkich lat 90-tych i nieśmiertelnych dowcipów o Jasiu, a także zadumać się nad losem prawdziwych mężczyzn i... (Polska 2017)

14:50
MasterChef Junior, odc. 3/10
program
Godziny emisji
14:45
High School Musical 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja wielkiego telewizyjnego hitu. Troy i Gabriela, by nie rozstawać się na wakacje, podejmują wakacyjną pracę w ekskluzywnym klubie Evansa. Zbliża się pokaz, podczas którego zarówno członkowie klubu jak i jego pracownicy mają zaprezentować swoje talenty. Tymczasem zazdrosna Sharpay knuje swoje intrygi…   Dla małoletnich od lat 7 Udogodnienia: audiodeskrypcja (USA, 2007)

Reżyseria: Kenny Ortega
Obsada: Ashley Tisdale, Vanessa Hudgens, Zac Efron
14:10
Jankes i Dama, sez. 1, odc. 1
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Amerykański poszukiwacz przygód, Hooten, podczas podróży po dzikiej Amazonii spotyka Alex – kuratorkę sztuki Brytyjskiego Muzeum. Para znajduje się w wielkim niebezpieczeństwie. Po tym jak trafili w ręce tubylców, muszą zjednoczyć siły, by przechytrzyć plemię i uciec przed zagrożeniem. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Colin Teague
Obsada: Jane Seymour, Michael Landes, Ophelia Lovibond
15:00
Zagadka Hotelu Grand - odc. 34 (seria II, odc. 20)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Matka wyznacza Javierowi surową karę za to, że upozorował własne porwanie: panicz ma pracować jako podkuchenny i wykonywać polecenia personelu. Po pokazie magii mistrza Houdiniego, Julio odnajduje nowy trop w sprawie śmierci Don Carlosa. (Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 44min.
15:55 Na żywo
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Oslo - konkurs drużynowy ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 12min.
15:05
Rodzinka.pl - odc. 197 "Biorą z naszej półki" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia jest zaniepokojona niezdrowym odżywaniem się Ludwika i martwi się o jego stan w przyszłości. Kacper czuje się niekochany i chce wyprowadzić się z domu. Marek nieustannie przechwala się swoją udaną relacją z Ludwiką. (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Ania Wolanin, Emilia Dankwa, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
15:50
Pielgrzymka do miejsc śmiesznych - Kabaret Neo - Nówka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program Kabaretu Neo - Nówka. Tym razem wrocławianie zabierają widzów we wspólną podróż do miejsc, w których nic nie jest takie, jakie powinno być. W spektaklu pojawią się przedstawiciele różnych grup społecznych, którzy poszukują swojej podróży. (Polska 2015)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 55min.
15:25
Bibliotekarze, sez. 1, odc. 1: Korona Króla Artura
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas wykonywania jednej z misji, pułkownik jednostki antyterrorystycznej NATO - piękna Eve – niespodziewanie spotyka na swojej drodze eksperta okultyzmu Flynna Carsena, który właśnie próbuje zdobyć zaginiony artefakt. Tajemniczy mężczyzna przedstawia się jako „Bibliotekarz”. Wkrótce, Baird zostaje zaproszona do antycznej organizacji, ukrytej pod ulicami Nowego Jorku, znanej jako „Biblioteka”. Zostaje jej powierzona nowa misja: połączyć siły z Flynnem i stawić czoła kierowanej przez... (USA 2014)

Obsada: Christian Kane, John Kim, Lindy Booth, Rebecca Romijn
16:15 Na żywo
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Oslo - konkurs drużynowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 60min.
16:55
Kobieta niejedno ma imię (2)
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Głównymi bohaterkami będą kobiety, wokalistki różnych pokoleń. Swoje hity i covery o miłości zaśpiewają: Halina Frąckowiak, Grażyna Szapołowska, Kasia Stankiewicz, Ewelina Lisowska, Kasia Cerekwicka, Małgorzata Szarek i Margo. (Polska 2017)


Czas: 41min.
16:15
Daleko od noszy - Reanimacja, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do szpitala ma trafić tajemnicza pacjentka, chorująca na rzadką, ale makabryczną chorobę, zwaną „parszywość lica”. Tymczasem zgłasza się Rita (Katarzyna Glinka), skierowana do szpitala na etat pielęgniarki. Personel omyłkowo bierze ją za tajemniczą chorą. Zaś Kidler przebrany za Panią Ordynator rozpoczyna swoje surowe rządy.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński
Obsada: Paweł Wawrzecki, Andrzej Nejman, Magdalena Mazur, Krzysztof Kowalewski, Katarzyna Glinka, Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Krzysztof Tyniec, Agnieszka Suchora, Bogusław Kaczmarczyk, Rafał Rutkowski, Michał Lewandowski
16:50
Ameryka marzeń, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jędrek Mąka, pochodzący z Podhala student medycyny, przyjechał do Chicago na staż do jednej z tamtejszych klinik. Chłopak zatrzymał się w domu, mieszkającego od ponad dwudziestu lat w Ameryce, swojego stryja Józefa. Podczas imprezy w polonijnym Domu Podhalan, młody lekarz poznaje piękną Marynę, córkę górali pochodzących z rodzinnych stron Jędrka. Młodzi zakochują się w sobie, ale na drodze do ich szczęścia staje tajemnica z przeszłości ich dziadków.   Dla małoletnich od lat 12... (Polska 2015)

Reżyseria: Łukasz Bajbak
16:25
Misja Pies, odc. 2/12
program
Godziny emisji
16:25
Małolaty u taty
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy dwóch bogatych ojców traci swoje prestiżowe posady, zmuszeni są zmienić nie tylko swój styl życia, ale także swoich pociech. Rezygnują z kosztownego przedszkola i postanawiają otworzyć własne, w którym nie zabraknie atrakcji. Rewelacyjna komedia, w której niekonwencjonalne metody wychowania dzieci, przybliżają ojców do gromadki rozbrykanych maluchów. Dobra lekcja nie tylko dla dzieci, ale także dla rodziców! (USA 2003)

Reżyseria: Steve Carr
Obsada: Eddie Murphy, Jeff Garlin, Kevin Nealon, Regina King, Steve Zahn
17:20 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 5min.
17:45
Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 5min.
17:50
Chłopaki do wzięcia, odc.37
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pięć lat temu Jerry powrócił w rodzinne strony zza wielkiego Oceanu. Wrócił do pustego domu i samotności, której nie ma zamiaru dłużej znosić. Ryszard również wrócił w rodzinne pielesze tylko…. zza grubego muru. Dzięki Basi, która z tłumu samotnych serc wyciągnęła Andrzeja - by wieść wspólne z nim życie - Andrzej pożegnał smutek i rozgoryczenie. Czy na długo? Nowy kawaler do wzięcia - Kapsel rozpościera swe życie między wspomnieniami z dzieciństwa, pasją futbolową a szukaniem życiowej... (Polska 2014)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
17:00
Domowe rewolucje, odc. 8
program
Godziny emisji
17:20
Plaga podziemnych pająków
Godziny emisji
Rozwiń opis
Uwolnione, w wyniku trzęsienia ziemi, olbrzymie pająki atakują Nowy Orlean i jego mieszkańców.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2012)

Reżyseria: Griff Furst
Obsada: Edward Furlong, Megan Adelle, Tracey Gold
18:35
O! Polskie Przeboje
program muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku występy zaproszonych gwiazd wraz z debiutantami, których pojedynki zostaną ocenione przez jurorów. Gościem tego odcinka jest zespół Feel. Program poprowadzą Anna Maciejewska i Anna Butrym. (Polska 2017)

Reżyseria: Radek Kobiałko

Czas: 45min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:50
Kulisy - Postaw na milion - odc. 147
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krótkie wprowadzenie do programu "Postaw na milion" promujące każdy odcinek cyklu. (Polska 2016)


Czas: 4min.
18:20
Chłopaki do wzięcia, odc.38
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ryszard „Szczena” rozgląda się po wolności i coś go trapi. Jaruś wybrał się do stolicy. Tu umówił się z Anią. Pani Aniela mu towarzyszy. Bandziorek ogarnia swoją rzeczywistość i wierzy, że pewnego dnia przyjdzie miłość. Sporo dałby Kapsel, żeby urodzić się w mieście, zamiast tego codziennie snuje się w poszukiwaniu lepszego życia. Jerrego ogarnia samotność. Wojtek wreszcie doczekał się szansy na miłość. Kobieta zapragnęła go bliżej poznać.   Dla małoletnich od lat 12... (Polska 2014)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Kuchenne rewolucje, sez. 15, odc. 4/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
18:20
Jumper
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fantastyczny film przygodowy w reżyserii Douga Limana. Młody chłopak odkrywa swoje zdolności teleportacyjne, dzięki którym w szybkim czasie jest w stanie przenosić się w różne miejsca i podróżować po całym świecie. Postanawia to wykorzystać i odnaleźć człowieka odpowiedzialnego za śmierć ojca. W rolach głównych: Hayden Christensen i niezastąpiony Samuel L. Jackson. (USA, Kanada 2008)

Reżyseria: Doug Liman
Obsada: Diane Lane, Hayden Christensen, Jamie Bell, Kristen Stewart, Rachel Bilson, Samuel L. Jackson
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:05
Postaw na milion - odc. 147
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 46min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.506
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kazimierz Badura w odruchu sąsiedzkiej sympatii obdarowuje Ferdynanda Kiepskiego znalezioną na śmietniku perkusją. Nieoczekiwanie instrument budzi ogromne zainteresowanie wśród członków rodziny Kiepskich i sąsiadów, ponieważ posłuży do rozładowania społecznych napięć i frustracji. W odcinku gościnnie zagra zespół Big Cyc, który po osiemnastu latach wrócił na plan serialu. Pierwszy raz Big Cyc spotkał się z bohaterami serialu w styczniu 1999 roku, kiedy były nagrywane zdjęcia do pierwszych... (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Zofia Czerwińska, Henryk Gołębiewski, Marek Pyś, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Renata Pałys, Dariusz Gnatowski, Andrzej Gałła, Joanna Kurowska, Lech Dyblik
19:00
Fakty, odc. 7010
informacje
Godziny emisji
19:25
Sport, odc. 6993
informacje
Godziny emisji
19:35
Pogoda, odc. 6990
informacje
Godziny emisji
19:45
Uwaga!, odc. 4884
program
Godziny emisji
19:00
Galileo, odc.600
Godziny emisji
Rozwiń opis
CO DZIEJE SIĘ WEWNĄTRZ NASZEGO CIAŁA PO WYPICIU NAPOJU GAZOWANEGO Łyk napoju gazowanego i… co dalej? Sprawdzimy, jakie procesy zachodzą wewnątrz naszego ciała, gdy napijemy się napoju gazowanego. SŁONA PUSTYNIA W ETIOPII Dallol jest jedynym w swoim rodzaju arcydziełem natury – mieni się feerią fluorescencyjnych barw. Ta leżąca na etiopskiej Pustyni Dalakilskiej rozległa formacja solna to także jedno z najniebezpieczniejszych miejsc na świecie. Powiemy, dlaczego. JAK POCZĄTEK WIOSNY ŚWIĘTUJĄ... (Polska 2017)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 6min.
20:10 Na żywo
GOL
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacje z rozgrywek meczów piłki nożnej. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:25
Komisarz Alex - odc. 106 (seria IX odc. 2) - W pogoni za wiecznym życiem
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W katedrze Świętego Mateusza w Łodzi trwa niezwykła wystawa. Dla szerokiej publiczności udostępnione są stare rękopisy, wielki księgi napisane przez barona Hohenfelsa. Badacz tajemnic: jedną z nich jest receptura specyfiku zapewniającego wieczną młodość. (Polska 2016)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Ireneusz Czop, Janusz Chabior, Beata Fido, Krystian Wieczorek, Marcel Sabat, Kamil Mróz, Marta Dobecka, Fabian Kocięcki, Stefan Knothe, Marta Dobecka

Czas: 43min.
20:05
Kocham Cię, Polsko! - odc. (2)
zabawa quizowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku występują aktorzy "Czasu honoru". Drużyna Tomasza Kammela to: Karolina Gorczyca, Agnieszka Więdłocha, Marta Juras. Drużyna Antka Królikowskiego: Antoni Pawlicki, Jakub Wesołowki, Jan Wieczorkowski. Gwiazda odcinka: Kasia Kowalska. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooijens

Czas: 84min.
20:10
Epoka lodowcowa 2: Odwilż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film animowany dla całej rodziny. Kontynuacja wielkiego hitu kinowego. Epoka lodowcowa ma się ku końcowi. Lody pękają, śniegi topnieją, a zwierzęta cieszą się nowo zdobytą wolnością. Maniek chce założyć rodzinę, dawno jednak nie spotkał na swej drodze żadnego innego mamuta i boi się, że może być ostatnim przedstawicielem swojego gatunku... a wtedy poznaje Elę, ostatnią panią mamutową na Ziemi. Problem w tym, że Maniek i Ela serdecznie się nie znoszą, a jakby tego było mało, Ela uważa, że... (USA, 2006)

Reżyseria: Carlos Saldanha
20:00
Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje
film S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
20:00
Policjantki i Policjanci, odc.243
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Sierżant Złapała jako świeżo upieczony ojciec próbuje odnaleźć się w nowej sytuacji. Małe dziecko i zazdrosny o uwagę rodziców Tosiek potęguje marzenie nowożeńców o chwili dla siebie i wyrwaniu się czasem z domu. Alicja Morawska spieszy im z pomocą. Czy sprawdzi się w roli niani? Tymczasem przychodzi zgłoszenie od zrozpaczonej ofiary oszusta matrymonialnego, który okradł ją i porzucił. Poszkodowana daje policjantom zdjęcia niewiernego kochanka. W trakcie prowadzonych... (Polska 2017)

20:00
xXx
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gwiazdor sportów ekstremalnych, igrający z życiem w czasie każdego występu kaskaderskiego, zostaje zwerbowany przez rząd amerykański. Xanderowi zostaje powierzona tajna misja w Pradze. Mężczyzna ma za zadanie rozbić niebezpieczny gang o nazwie Anarchy 99, na czele którego stoją były żołnierz służb rosyjskich, Yorgi oraz jego piękna i przebiegła kobieta, Yelena. (USA 2002)

Reżyseria: Rob Cohen
Obsada: Asia Argento, Danny Trejo, Marton Csokas, Samuel L. Jackson, Vin Diesel
21:25
Hit na sobotę - Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia część popularnego cyklu hitów kinowych o losach kapitana Jacka Sparrowa. Will Turner i Elizabeth Swann łączą siły ze swym dotychczasowym wrogiem Barbossą, aby uratować kapitana Jacka Sparrow'a oraz Billy'ego Turner'a z rąk okrutnego Davy Jones'a. (USA 2007)

Reżyseria: Gore Verbinsky
Obsada: Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Geoffrey Rush, Jonathan Pryce

Czas: 161min.
21:45
XXII Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2016 - Park Rozrywki - (2)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
XXII Festiwal Kabaretu Koszalin zamienia się w Park Rozrywki. Kabarety zapraszają widzów m.in. do Zagrody Kucyków, Strzelnicy i Parku Historycznego. Ta lokalizacja to znakomity pretekst do satyrycznego skomentowania aktualnych przemian w kraju. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 49min.
21:55
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc.59
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – ikony polskiej i światowej muzyki po raz siódmy na antenie Polsatu! Zaskakujące wcielenia polskich artystów do złudzenia przypominające prawdziwe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej już od marca w siódmej edycji najchętniej oglądanego w sobotnie wieczory show - „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. O Złotą Twarz i sto tysięcy na dowolny cel charytatywny powalczy ośmiu nowych uczestników: Joanna Jabłczyńska – aktorka telewizyjna i filmowa, prawniczka z... (Polska 2017)

Reżyseria: Bolesław Pawica
21:00
Policjantki i Policjanci, odc.244
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Białach przychodzi na komendę podekscytowany po porannej wizycie u notariusza. Okazuje się, że jest jedynym spadkobiercą wuja skłóconego z całą resztą rodziny. Zmarły tylko Mikołaja uważał za porządnego faceta. Karolina obiecuje, że po patrolu pojedzie razem z nim zobaczyć, co zapisał mu krewny. Tymczasem muszą się zmierzyć z nietypową sprawą okradania schowków sklepowych. Złodziej jest bardzo sprytny i doskonale ukrywa twarz przed kamerami monitoringu. Policjanci walczą z... (Polska 2017)

22:50
Zabójcze umysły - odc. 90
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na przejściu granicznym między Stanami i Kanadą, weteran wojny w Iraku wjeżdża autem w budkę strażników. Aresztowany przyznaje się do zamordowania dziesięciu osób i żąda sprowadzenia FBI. Agent Hotchner ustala, że podejrzany nie jest mordercą. (USA 2007)

Reżyseria: Charles Haid
Obsada: Shemar Moore, Thomas Gibson, Matthew Gray Gubler, Kirsten Vangsness, A.J. Cook

Czas: 41min.
22:35
Czego pragną kobiety
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
22:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.54
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Przypadkowy spacerowicz odkrywa zwłoki dziewczyny w rzecznych zaroślach. Policjanci dowiadują się, że to spokojna studentka z ubogiej rodziny, której zaginięcie zgłosiła koleżanka ze studiów. Podczas śledztwa wychodzi na jaw, iż obie dziewczyny nie są takie, jakie mogły się z pozoru wydawać. Czy w śmierć dziewczyny zamieszany jest jeden z jej klientów? Sprawa od początku nie jest oczywista. Tymczasem w życiu Walczaka następują pewne komplikacje. Relacje z Karoliną nie idą... (Polska 2017)

22:25
Doom
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Legenda, która powstała w oparciu o grę, przysparza równie wiele emocji. Na Ziemię dociera informacja o katastrofie, która wydarzyła się na Marsie. Nikt nie przeżył. Połączenie z ośrodkiem stracono. Na ratunek rusza zespół świetnie wyszkolonych komandosów, którzy stawią czoła śmiertelnym niebezpieczeństwom. Jednak to, co spotkają w czasie misji, będzie najgorszym doświadczeniem w ich życiu… (USA 2005)

Reżyseria: Andrzej Bartkowiak
Obsada: Deobia Oparei, Dwayne Johnson, Karl Urban, Razaaq Adoti, Rosamund Pike
23:45
Kabaret Ani Mru Mru - (2)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najciekawsze i najpopularniejsze formacje kabaretowe w Polsce. W tym odcinku wystąpią członkowie kabaretu Ani Mru Mru. Ich humor opiera się na wnikliwej obserwacji otaczającej nas rzeczywistości i wychwytywaniu jej absurdalnych stron. (Polska 2004)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 47min.
23:55
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami., odc.65
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po raz 20. w Polsce „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” wiosną w Telewizji Polsat! Wiosenna edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” będzie 20. z kolei zrealizowaną w Polsce. Dla Telewizji Polsat i twórców to ogromne wyróżnienie, bo światowe show wciąż cieszy się ogromną popularnością. Jesienną edycję programu oglądało średnio trzy miliony widzów. W marcu w piątkowe wieczory na naszym parkiecie pojawi się 11 nowych gwiazd. Nie zabraknie zaskakujących powrotów wśród... (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens
23:00
Pirania 3DD
Godziny emisji
Rozwiń opis
W nowym parku wodnym zażywają relaksu tłumy ludzi. Nikt nie spodziewa się, że czyhać tam może jakiekolwiek niebezpieczeństwo. Tymczasem na teren aquaparku dostają się piranie. Krwiożercze ryby atakują kompletnie zaskoczonych gości.   Dozwolone od lat 18 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (USA, 2012)

Reżyseria: John Gulager
Obsada: Danielle Panabaker, David Hasselhoff, Ving Rhames
00:20
Pierwszy raz
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nieśmiały Victor zakochuje się w uczennicy starszej klasy. Niestety, Anya gra w zupełnie innej lidze. Jest piękna, popularna i ma bogatego chłopaka. Szczęśliwy zbieg okoliczności sprawia, że Victor dostanie szansę zainteresowania Anyi swoją osobą. (USA 2009)

Reżyseria: Barbara Topsoe-Rothenborg
Obsada: Scout Taylor-Compton, Devon Werkheiser, Tania Verafield

Czas: 85min.
00:45
Sherlock - Zakłamany detektyw
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sherlock musi zmierzyć się ze swoim prawdopodobnie największym wrogiem: potężnym i, wydawałoby się, niepokonanym Culvertonem Smithem, który skrywa mroczny sekret. Osamotnionemu przez przyjaciela Holmesowi wydawało się, że zstąpił do piekieł. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Nick Hurran
Obsada: Benedict Cumberbath, Martin Freeman, Mark Gatiss, Rupert Graves

Czas: 89min.
00:40
STOP Drogówka, odc.143
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

00:45
Zlecenie na śmierć
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zawodowy morderca KGB - Edward Genn (kryptonim „Icarus”) – w chwili upadku Związku Radzieckiego znajduje się w obcym kraju, w którym nikomu nie może ufać. Postanawia zacząć wszystko od początku. Przyjmuje nową tożsamość, zakłada rodzinę i próbuje prowadzić własny biznes. Wkrótce jednak Edward przekonuje się, że człowiek taki jak on nie zdoła uciec przed swoją kryminalną przeszłością. Teraz on sam staje się celem, a zabójca, który go ściga, nie cofnie się przed niczym, by wykonać zadanie. (Kanada 2008)

Reżyseria: Dolph Lundgren
Obsada: Dolph Lundgren, Stefanie von Pfetten, Samantha Mathis
01:55
Zagadka Hotelu Grand - odc. 34 (seria II, odc. 20)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Matka wyznacza Javierowi surową karę za to, że upozorował własne porwanie: panicz ma pracować jako podkuchenny i wykonywać polecenia personelu. Po pokazie magii mistrza Houdiniego, Julio odnajduje nowy trop w sprawie śmierci Don Carlosa. (Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 44min.
01:15
Grawitacja
film S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
( USA/Wielka Brytania  2013)

Reżyseria: Alfonso Cuarón
Obsada: Sandra Bullock, George Clooney, Ed Harris
01:40
Niesamowite rekordy, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzeci sezon programu rozrywkowego, w którym oglądamy najzabawniejsze, najdziwniejsze i najbardziej zwariowane rekordy świata. W każdym odcinku troje prowadzących na trzech kontynentach – brytyjski komik Ben Shires, amerykański prezenter i komik Al Jackson oraz japońska aktorka Haruka Kuroda – relacjonuje próby bicia najbardziej niesamowitych rekordów. W poszukiwaniu najoryginalniejszych wyzwań i najciekawszych bohaterów prezenterzy stają się uczestnikami niecodziennych sytuacji i wydarzeń –... (Wielka Brytania, 2015)

02:50
Komandosi - cz. 2/3
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mali. Salaficcy fanatycy porywają 2 dzieci hiszpańskiego inżyniera pracującego w tym kraju na rządowym kontrakcie. Gdy terroryści przygotowują się do przerzucenia dzieci na granicę, hiszpański rząd organizuje akcję ratunkową. (Hiszpania 2015)

Reżyseria: Salvador Calvo
Obsada: Hugo Silva, Blanca Suarez, Antonio Velasquez, Alvaro Cervantes, Luis Fernandez

Czas: 70min.
02:20
Karate po polsku
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sennego mazurskiego miasteczka przyjeżdżają dwaj przyjaciele plastycy - Piotr i Michał. Mają namalować fresk w miejscowym kościele. Wkrótce pojawia się tam też piękna dziewczyna Piotra, Dorota. (Polska 1983)

Reżyseria: Wojciech Wójcik
Obsada: Edward Żentara, Dorota Kamińska, Zbigniew Buczkowski, Jerzy Trela, Halina Buyno-Łoza, Bernard Ładysz, Piotr Grabowski, Stanisław Pąk, Franciszek Trzeciak, Michał Anioł

Czas: 88min.
02:15 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2621
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

02:15
Niesamowite rekordy, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzeci sezon programu rozrywkowego, w którym oglądamy najzabawniejsze, najdziwniejsze i najbardziej zwariowane rekordy świata. W każdym odcinku troje prowadzących na trzech kontynentach – brytyjski komik Ben Shires, amerykański prezenter i komik Al Jackson oraz japońska aktorka Haruka Kuroda – relacjonuje próby bicia najbardziej niesamowitych rekordów. W poszukiwaniu najoryginalniejszych wyzwań i najciekawszych bohaterów prezenterzy stają się uczestnikami niecodziennych sytuacji i wydarzeń –... (Wielka Brytania, 2015)

02:20
Ale numer!, sez. 1, odc. 27: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

03:00
Kuba Wojewódzki, sez. 11, odc. 4/13
talk show
Godziny emisji
03:00
Disco Polo Life, odc.504
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:00
Moc Przebojów TV Puls
Godziny emisji
Rozwiń opis
Największe polskie hity i niezapomniane emocje. W specjalnym, sylwestrowym programie pojawią się największe gwiazdy muzyki tanecznej m.in.: Łobuzy, Piękni i młodzi, MiG, Akcent, Andre, Bayerfull i wiele, wiele innych. Spędź niezapomnianego Sylwestra i wejdź w Nowy Rok tanecznym krokiem. Szampańska zabawa przy szalonych rytmach tylko w TV Puls!

04:05
Radioaktywne miasto
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny będący zapisem dziennikarskiego śledztwa. Film został nakręcony na Ukrainie, w Czarnobylu. 26 kwietnia 1986 roku doszło tu do wybuchu w miejscowej elektrowni atomowej. W wyniku awarii skażeniu uległ obszar ponad 130 000 km kw. (Niemcy 2015)

Reżyseria: Tatyana Detig

Czas: 52min.
04:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:00
Nowa - odc. 1
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główny wątek koncentruje się wokół zmagań młodej absolwentki szkoły policyjnej w Szczytnie, Ady Mielcarz, z trudną rzeczywistością pracy w komendzie stołecznej policji. Ada trafia na staż do jednego z najlepszych zespołów wydziału kryminalnego. (Polska 2010)

Reżyseria: Tomasz Szafrański
Obsada: Justyna Kulig-Schneider, Marcin Bosak, Małgorzata Koźuchowska, Szymon Bobrowski, Piotr Grabowski

Czas: 43min.
04:45
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:00
Moc Magii, odc. 69/355
program
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.709
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 22
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:00
Disco Gramy, odc.3630
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:20
Nic straconego
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.712
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 9
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info