Program dla 2017-03-12 od do
25.03 26.03
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:00
Moc Magii, odc. 69/355
program
Godziny emisji
04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 22
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:15
Klan - odc. 3087
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Daniel w hospicjum wypytuje Magdę, czy zna redaktor, która przeprowadzała z nim wywiad. Ponieważ sam nie ogląda telewizji, nie wie, czy jest popularna i rzetelna. Michał podczas odwiedzin córki Marysi słyszy, jak jego dziecko zwraca się do Norberta: tato. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Przemysław Angerman, Janusz Petelski
Obsada: Tomasz Stockinger, Dorota Kamińska, Julian Peciak, Marek Kossakowski, Patrycja Potyralska, Magdalena Górska, Daniel Zawadzki, Kaja Paschalska, Paulina Holtz, Rafał Dajbor

Czas: 21min.
05:35
Klan - odc. 3088
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michał z przykrością zwierza się Mariuszowi, że jego własna córka zwraca się do męża Sandry tato. Rozmawia o tym z Sandrą, która obiecuje wyjaśnić dziecku sytuację rodzinną, kiedy dorośnie. Daniel idzie do Rosso. Zapewnia matkę, że dobrze mu się wiedzie. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Przemysław Angerman, Janusz Petelski
Obsada: Mariusz Krzemiński, Daniel Zawadzki, Jan Oskroba, Paulina Holtz, Michał Lesień, Izabela Trojanowska, Marek Kossakowski, Kaja Paschalska, Marcin Kwaśny, Laura Łącz

Czas: 21min.
05:55
Klan - odc. 3089
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika i Feliks oglądają w telewizji wywiad, którego udziela Daniel. Ogląda też Elżbieta. Po skończonym programie dzwoni do Pawła, aby ten jeszcze raz spróbował wpłynąć na Daniela. Jacek i Agata w kiepskich nastrojach wracają z ośrodka adopcyjnego. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Przemysław Angerman, Janusz Petelski
Obsada: Tomasz Bednarek, Maria Niklińska, Marcin Kołaczkowski, Monika Dryl, Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Marek Kossakowski, Tomasz Stockinger, Dorota Kamińska, Wincenty Grabarczyk

Czas: 21min.
05:55
Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 5min.
05:00
Disco Gramy, odc.3630
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:20
Nic straconego
Godziny emisji
05:25
Uwaga!, odc. 4884
program
Godziny emisji
05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.712
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 9
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:30
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (339)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego. (Polska 2017)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 25min.
06:05
Podróże z historią - odc. 2 Jak zostać husarzem?
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Radosław Kotarski podróżuje do Zamku Gniew, gdzie spotyka jeźdźców kultywujących pamięć o husarii, piekielnie skutecznej formacji zbrojnej. Po zaznajomieniu się z teorią i po treningu z kopią, koncerzem i szablą przystępuje do ostatecznego testu. (Polska 2015)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 27min.
06:40
M jak miłość - odc. 1284
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maria postanawia odciąć się w końcu od Artura i sprzedać przychodnię. Chce też zakończyć swój związek z Bilskim. Budzyński zgadza się na rozwód z Martą, bez orzekania o winie. Tymczasem Olek robi Magdzie niespodziankę i bez zapowiedzi przylatuje do kraju. (Polska 2017)

Reżyseria: Mariusz Gadomski, Jarosław Banaszek
Obsada: Maciej Damięcki - Proboszcz, Katarzyna Cichopek - Kinga, Marcin Mroczek - Piotrek, Robert Moskwa - Artur, Krystian Wieczorek - Andrzej, Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Rafał Mroczek - Paweł, Mikołaj Roznerski - Marcin, Maurycy Popiel - Olek, Magdalena Walach - Agnieszka

Czas: 45min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Ninjago - Mistrzowie Spinjitzu, odc.25
Godziny emisji
Rozwiń opis
Garmadon używa Broni Ostatecznej, aby zasiać zło w wiosce Jamakai. W ten sposób nieświadomie burzy równowagę, a duch Mrocznego Władcy przejmuje władzę nad jego ciałem.   Dla małoletnich od lat 7 (Dania, 2012)

06:30
Ninjago - Mistrzowie Spinjitzu, odc.26
Godziny emisji
Rozwiń opis
Broń Ostateczna Garmadona rozsiewa zło po świecie, a nad krainę Ninjago nadciąga wielki mrok. Jednak Lloyd i ninja odkrywają, że światło jest potężniejsze od ciemności – rozpoczyna się ostateczna bitwa.   Dla małoletnich od lat 7 (Dania, 2012)

06:00
Taki jest świat, sez. 2, odc. 39: 39
informacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2015)

06:55
Co ludzie powiedzą?, sez. 5, odc. 3: Rocznica ślubu
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1995)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. (Polska 2017)


Czas: 55min.
07:40
Barwy szczęścia - odc. 1613
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trwają poszukiwania Klary, nikt nie wie gdzie przebywa. Hubert zgłasza zaginięcie żony na policji. Wszyscy domownicy pomagają młodemu tacie w opiece nad Marysią. Natalia jest zrozpaczona tym, jak potraktował ją Oliwier. Magda stara się ją pocieszyć. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Pacek
Obsada: Marek Molak, Honorata Witańska, Natalia Zambrzycka, Helena Englert, Marcin Perchuć, Iza Zwierzyńska, Maria Dejmek, Adam Szczyszczaj, Jakub Dmochowski, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
07:40
Dawno, dawno temu w Idolu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Dołącz do Shreka, Fiony, Osła i Kota w butach w kolejnej zwariowanej przygodzie. W Zasiedmiogórogrodzie odbywa się kolejna edycja konkursu piosenki. Shrek z Fioną zasiadają w komisji. Kto zwycięży? Czyżby Osioł? Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2004)

Reżyseria: J. Simon Smith(1)
07:55
Nowa Maja w ogrodzie, odc. 9/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
07:00
Looney Tunes Show, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja Królik Bugs, kaczor Daffy, kot Sylwester, kanarek Tweety, myśliwy Elmer, Diabeł Tasmański i struś Pędziwiatr oraz wiele innych legendarnych postaci zobaczymy w akcji - w najnowszej serii krótkich, animowanych filmów, wyprodukowanych przez wytwórnię Warner Bros. Ich przygody bawią już kolejne pokolenie fanów. Poznajmy bliżej tych bohaterów, ich cechy charakterystyczne i ulubione wady. Królik Bugs to szary spryciarz, raczej elegant, który uwielbia marchewski. Co jest doktorku? To jego... (USA, 2010)

07:30
Co nowego u Scooby'ego?, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem Scooby-Doo i jego przyjaciele odwiedzają lunapark, w którym doszło do dziwnego zdarzenia. Chłopiec, który zagrał w mini-golfa, zamiast nagrody za celne trafienie, został uprowadzony przez olbrzymiego klowna. Szczególnie Velma ma fatalne przeczucia, bo od dzieciństwa boi się tych osobników. Dopóki jednak ta zagadka nie zostanie rozwiązana, turniej golfowy nie może zostać wznowiony decyzją miejscowego burmistrza. Mali detektywi rozpoczynają śledztwo, które przynosi zaskakujące... (USA, 2004)

Reżyseria: Chuck Sheetz
07:55
Looney Tunes Show, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Królik Bugs, kaczor Daffy, kot Sylwester, kanarek Tweety, myśliwy Elmer, Diabeł Tasmański i struś Pędziwiatr oraz wiele innych legendarnych postaci zobaczymy w akcji w najnowszej serii krótkich, animowanych filmów, wyprodukowanych przez wytwórnię Warner Bros. Ich przygody bawią już kolejne pokolenie fanów. Poznajmy bliżej tych bohaterów, ich cechy charakterystyczne i ulubione wady. Królik Bugs to szary spryciarz, raczej elegant, który uwielbia marchewski. Co jest doktorku? To jego... (USA, 2010)

07:30
Co ludzie powiedzą?, sez. 5, odc. 5: Urodziny Ryszarda
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1995)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:00
Tydzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydarzenia i problemy o największym znaczeniu dla polskiej wsi i rolnictwa komentują zapraszani do studia politycy, związkowcy, rolnicy. Dyskusję uzupełniają felietony filmowe. (Polska 2017)


Czas: 30min.
08:40
Ziarno - Camino de Santiago
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katolicki program dla uczniów szkoły podstawowej i ich rodziców. (Polska 2017)

Reżyseria: Józef Mika

Czas: 24min.
08:10
Barwy szczęścia - odc. 1614
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
U Pyrków trwa pełna mobilizacja w poszukiwaniach Klary i w opiece nad Marysią. Załamany Hubert zamierza za pośrednictwem mediów zaapelować do żony o powrót do domu. Za namową Sebastiana, Magda walczy o etat w fundacji, gdzie dotąd była wolontariuszką. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Marek Molak, Honorata Witańska, Kacper Krupski, Iza Zwierzyńska, Marieta Żukowska, Natali Zambrzycka, Kacper Krupski, Sambor Czarnota, Stanisława Celińska, Kazimierz Mazur

Czas: 24min.
08:40
Barwy szczęścia - odc. 1615
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Radek odkupuje od Darka wycieczkę na Goa i proponuje wspólne wakacje byłej dziewczynie. Kiedy Julita odmawia, chłopak w złości zaprasza na wyjazd Lidkę. Amelia przegląda zgłoszenia, które napłynęły z portalu randkowego. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Przemysław Stippa, Andrzej Niemyt, Katarzyna Sawczuk, Sambor Czarnota, Marieta Żukowska, Lesław Żurek, Stanisława Celińska, Lesław Żurek, Ewa Ziętek, Adrianna Biedrzyńska

Czas: 25min.
08:00
Jeźdźcy smoków, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków” to kontynuacja kinowego przeboju wytwórni DreamWorks pt. „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. „Jeźdźcy smoków” to wyjątkowa animacja, pełna akcji i epickiego rozmachu opowieść, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której przygoda przeplata się z humorem, skupia się na... (USA, 2013)

Reżyseria: John Eng, Louie del Carmen
08:30
Turbo, odc.24
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

08:25
Akademia ogrodnika, odc. 9/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
08:30
Dzień Dobry TVN, odc. 976
magazyn
Godziny emisji
08:25
Garfield Show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon serialu animowanego, stworzonego na podstawie kultowego komiksu Jima Davisa, którego bohaterem jest leniwy, otyły i sypiący cynicznymi bon motami kot. Jego życiowe pasje to jedzenie, spanie i oglądanie telewizji. Garfield kocha lasagne, pizzę i – nade wszystko – samego siebie. Odrazą napełniają go diety, łazienkowa waga i wszelkiego rodzaju ćwiczenia fizyczne, chociaż w swoim mniemaniu zapewnia sobie codzienną dawkę gimnastyki… oddychając! Garfield nie cierpi poniedziałków oraz... (Francja, 2011)

08:50
High School Musical 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja wielkiego telewizyjnego hitu. Troy i Gabriela, by nie rozstawać się na wakacje, podejmują wakacyjną pracę w ekskluzywnym klubie Evansa. Zbliża się pokaz, podczas którego zarówno członkowie klubu jak i jego pracownicy mają zaprezentować swoje talenty. Tymczasem zazdrosna Sharpay knuje swoje intrygi…   Dla małoletnich od lat 7 Udogodnienia: audiodeskrypcja (USA, 2007)

Reżyseria: Kenny Ortega
Obsada: Ashley Tisdale, Vanessa Hudgens, Zac Efron
08:05
Co ludzie powiedzą?, sez. 5, odc. 7: Przedstawienie
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1995)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:50
Ale numer!, sez. 1, odc. 29: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

09:15
Zakochaj się w Polsce - odc. 26 Pszczyna
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Celem kolejnej podróży Tomka Bednarak jest Pszczyna. Wśród industrialnego krajobrazu południowego Śląska ujmuje elegancją pejzażu i dworską architekturą. Niegdyś lato spędzał tu kompozytor Georg Phillipp Teleman, a później rezydował cesarz Wilhelm II. (Polska 2016)

Reżyseria: Natalia Kostenko

Czas: 22min.
09:45
Biblia - Genezis - Od Stworzenia do Potopu cz. 2
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl filmów ze znakomitą obsadą, opowiadający o głównych postaciach biblijnych, takich jak Abraham, Mojżesz, Salomon, Samson i Dalila, Józef, Jezus. W tej części opowieść o historii świata zawartej w Księdze Rodzaju. (Niemcy, Francja, Włochy 1994)

Reżyseria: Ermano Olmi
Obsada: Omero Antonutti, Paul Scofield

Czas: 48min.
09:15
Barwy szczęścia - odc. 1616
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Berg, sprowokowany doniesieniami mediów o sobie, za którymi, jak się później okazuje, stoi Alicja, nachodzi Kasię i Łukasza. Grozi Sadowskiemu i jego rodzinie. Bandyta zostaje w porę aresztowany Wskutek roszczeń klubu Darka czekają problemy finansowe. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Cezary Żak, Monika Dryl, Andrzej Niemyt, Przemysław Stippa, Jerzy Dudek, Olga Jankowska, Marek Molak, Natalia Zambrzycka

Czas: 24min.
09:45
Barwy szczęścia - odc. 1617
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zenek po raz kolejny podchodzi do egzaminu na prawo jazdy. Tym razem Grzelak bez trudu zalicza teorię. Pewien siebie udaje się na egzamin praktyczny. Wkrótce mina mu rzednie. Witek nie umie porozumieć się z Sylwią. W mieszkaniu Marka wybucha kłótnia. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Katarzyna Glinka, Sławomira Łozińska, Jan Pęczek, Zbigniew Buczkowski, Olga Bończyk, Hanna Bieluszko, Marcin Perchuć, Witold Sosulski, Katarzyna Glinka, Monika Dryl

Czas: 24min.
09:00
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na swoich smokach... (USA, 2016)

09:25
Przygody Kota w butach, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

09:20
Ale numer!, sez. 1, odc. 31: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

09:50
Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas, sez. 1, odc. 9: Safari na Rancho
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wojciech Cejrowski przeistacza się w kowboja, ikonę Dzikiego Zachodu: zakłada kowbojki i kowbojską koszulę. Udowadnia, że w Teksasie taki styl ubierania się to nie tylko tradycja, ale i obowiązek. W sklepach odzieżowych można kupić głównie dżinsy, koszule i kapelusze. Nawet dzieci są podawane do chrztu w kowbojskim stroju. A skoro będzie o kowbojach to nie może zabraknąć również broni. (Polska 2014)

Obsada: Wojciech Cejrowski
10:45
Serce w Naddniestrzu
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia Kościoła na terenie samozwańczej Republiki Naddniestrzańskiej jest wyjątkowo dramatyczna. Zniszczenie większości istniejących świątyń oraz brak kapłanów to konsekwencja wielu lat prześladowań religijnych. (Polska, Mołdawia 2016)

Reżyseria: Jarosław Giermaziak, Mateusz Mularski

Czas: 39min.
10:25
Bake off - Ale ciacho! - (1)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najpopularniejszy na świecie cukierniczy talent - show powraca! W programie nowe prowadzące, nowe wnętrze, nowi uczestnicy i zupełnie nowe konkurencje. Amatorzy rywalizują o tytuł Polskiego Mistrza Wypieków. Prowadzą: Marcelina Zawadzka i Dorota Czaja. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Lamprecht, Leszek Molski

Czas: 57min.
10:00
Rysiek Lwie Serce
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca – doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki,... (Hiszpania, 2013)

Reżyseria: Manuel Sicilia(1)
10:20
Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby, sez. 1, odc. 1: Tytoń
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2013)

Obsada: Wojciech Cejrowski
11:35
Magazyn Kolarski - odc. 2
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników dwóch kółek. Znajdą się w nim porady dla doświadczonych kolarzy, ale też dla amatorów. Ponadto newsy z polskich tras oraz najważniejszych kolarskich wyścigów świata. (Polska 2017)


Czas: 12min.
11:50 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 7min.
11:30
Bake off - Ale przepis - (1)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jurorzy programu Bake off - Ale ciacho zdradzą tajniki najlepszych tradycyjnych przepisów kuchni polskiej i wypieków autorskich. Wcześniej z podobnymi wypiekami zmagali się uczestnicy konkursu i nie wszyscy poradzili sobie z zadaniami. (Polska 2017)


Czas: 9min.
11:45 Na żywo
Biegi narciarskie - Puchar Świata: Oslo - 30 km techniką klasyczną ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 6min.
11:55 Na żywo
Biegi narciarskie - Puchar Świata: Oslo - 30 km techniką klasyczną
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 93min.
11:00
Efekt Domina, sez. 4, odc. 1/8
program
Godziny emisji
11:35
Co za tydzień, odc. 791
magazyn
Godziny emisji
11:10
Galileo, odc.599
Godziny emisji
Rozwiń opis
SKĄD POCHODZĄ LIMONKI Limonki, bogatsze w witaminę C, niż zwykła cytryna są u nas coraz popularniejsze. Większość z nich pochodzi z Meksyku. Wybierzemy się na jedną z tamtejszych plantacji. Sprawdzimy jak się uprawia limonki oraz czym dokładnie różnią się od cytryny WIĘZIENIE NA ŻYCZENIE W Korei Południowej ludzie są tak zapracowani i zabiegani, że powstały dla nich specjalne więzienia. Po uiszczeniu opłaty, pacjenci są w nich dobrowolnie zamykani, aby w ten sposób móc odpocząć od pędu... (Polska 2017)

11:00
Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby, sez. 1, odc. 2: Na langusty
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2013)

Obsada: Wojciech Cejrowski
11:45
Jankes i Dama, sez. 1, odc. 2
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W upadającym włoskim klasztorze Hooten spotyka się z tajemniczą siostrą Marią. Kobieta prosi go o pomoc w zlokalizowaniu i sprzedaży jednego z reliktów. Alex natomiast spędza czas w Rzymie wraz z rodziną. Hooten niespodziewanie składa jej wizytę i prosi o pomoc w rozwiązaniu starożytnych zagadek. Czy wspólnymi siłami uda im się spełnić prośbę siostry Marii? (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Colin Teague
Obsada: Jane Seymour, Michael Landes, Ophelia Lovibond
12:00
Anioł Pański
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja modlitwy z wiernymi w Watykanie. (Watykan 2017)


Czas: 15min.
12:15 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 33min.
12:10
Doktor Dolittle 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia familijna. Kontynuacja jednego z najbardziej kasowych filmów rodzinnych ostatnich lat z Eddiem Murphym w roli doktora Dolittle, który odkrywa, że potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Tym razem sympatyczny lekarz próbuje pomóc niedźwiedzicy Avie, która poszukuje partnera. Niestety na świecie jest coraz mniej niedźwiedzi. Doktor postanawia więc znaleźć wymarzonego kawalera w cyrku. Niestety zwierzęta wychowane w zupełnie odmiennych warunkach nie przypadają sobie do gustu…   Dla... (USA, 2001)

Reżyseria: Steve Carr
Obsada: Eddie Murphy, Kristen Wilson, Raven, Kyla Pratt, Zane Lil'
12:15
House Hunters - Poszukiwacze domów, odc. 1/8
program
Godziny emisji
12:50
Żony Hollywood, sez. 3, odc. 4/12
program
Godziny emisji
12:10
Galileo, odc.600
Godziny emisji
Rozwiń opis
CO DZIEJE SIĘ WEWNĄTRZ NASZEGO CIAŁA PO WYPICIU NAPOJU GAZOWANEGO Łyk napoju gazowanego i… co dalej? Sprawdzimy, jakie procesy zachodzą wewnątrz naszego ciała, gdy napijemy się napoju gazowanego. SŁONA PUSTYNIA W ETIOPII Dallol jest jedynym w swoim rodzaju arcydziełem natury – mieni się feerią fluorescencyjnych barw. Ta leżąca na etiopskiej Pustyni Dalakilskiej rozległa formacja solna to także jedno z najniebezpieczniejszych miejsc na świecie. Powiemy, dlaczego. JAK POCZĄTEK WIOSNY ŚWIĘTUJĄ... (Polska 2017)

12:40
Bibliotekarze, sez. 1, odc. 2: Miecz w kamieniu
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bibliotekarzom udaje się zdobyć Koronę Króla Artura. Chwilę później zdają sobie sprawę, że to śmiertelna pułapka, którą zastawił na nich wróg. Teraz są zagubieni w czasie i przestrzeni, a Flynn jest poważnie ranny… Co więcej, Dulaque odzyskał to, czego naprawdę potrzebuje, by zrealizować swój cel: Excalibur - magiczny miecz Króla Artura. Bibliotekarzom udaje się wydostać z pułapki i znajdują schronienie w bibliotece, prowadzonej przez genialnego ale i zepsutego Jenkinsa. Przed nimi kolejny... (USA 2014)

Obsada: Christian Kane, John Kim, Lindy Booth, Rebecca Romijn
13:00
BBC w Jedynce - Dzika Alaska cz. 3
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na pół roku Alaska zmienia się w cudowną krainę śniegu i lodu. Ale zima to również czas przejmujących mrozów i głodu. Tutejsi mieszkańcy nazywają tę porę wielką białą ciszą. By przetrwać, każde zwierzę musi wcześniej przytyć i zgromadzić zapasy tłuszczu. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Marry Summerill

Czas: 50min.
13:30 Na żywo
Biegi narciarskie - Puchar Świata: Oslo - 30 km techniką klasyczną ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 15min.
13:55
Epoka lodowcowa 2: Odwilż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film animowany dla całej rodziny. Kontynuacja wielkiego hitu kinowego. Epoka lodowcowa ma się ku końcowi. Lody pękają, śniegi topnieją, a zwierzęta cieszą się nowo zdobytą wolnością. Maniek chce założyć rodzinę, dawno jednak nie spotkał na swej drodze żadnego innego mamuta i boi się, że może być ostatnim przedstawicielem swojego gatunku... a wtedy poznaje Elę, ostatnią panią mamutową na Ziemi. Problem w tym, że Maniek i Ela serdecznie się nie znoszą, a jakby tego było mało, Ela uważa, że... (USA, 2006)

Reżyseria: Carlos Saldanha
13:50
Druga szansa, sez. 3, odc. 4/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

13:20
CJ7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Premiera. Komedia familijna. Ti (Stephen Chow) jest ubogim robotnikiem, który pracuje ponad siły, aby jego syn Dicky (Xu Jiao) mógł się uczyć w elitarnej prywatnej szkole. Ti robi wszystko, aby zapewnić chłopcu to, czego sam nie miał w dzieciństwie. Dicky nie czuje się jednak w szkole dobrze. Jego rodziny nie stać na modne ubrania i wymyślne gadżety. Pewnego dnia ojciec znajduje tajemniczą zabawkę, psa-robota o imieniu CJ7, i zanosi ją synowi. Okazuje się, że zabawka posiada niezwykłe... (Hongkong, 2008)

Reżyseria: Stephen Chow(1)
Obsada: Stephen Chow, Jiao Xu, Lei Huang, Kitty Zhang
13:35
Śpiąca królewna
baśń
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na chrzest księżniczki Rosy przybywa trzynaście wróżek. Każda z nich podarowuje dziewczynce specjalny dar. Jedna z wróżek przybywa zbyt późno i król odmawia jej wstępu na uroczystość. Rozczarowana, postanawia się zemścić. Rzuca klątwę na małą Rosę. W dniu 15 urodzin dziewczynka ma umrzeć od ukłucia wrzecionem. Na szczęście, dwunastej wróżce udaje się złagodzić klątwę - po ukłuciu Rosa zaśnie na 100 lat. Obudzić będzie mógł ją tylko pocałunek księcia... (Niemcy 2008)

Reżyseria: Arend Agthe
Obsada: Moritz Schulze, Anna Hausburg, Dirk Bach
14:00 Na żywo
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Oslo - konkurs indywidualny ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 5min.
14:15 Na żywo
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Oslo - konkurs indywidualny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 60min.
14:00
Familiada - odc. 2355
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 24min.
14:35
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku porozmawiamy o pamięci. Dlaczego czasami pamiętamy wydarzenia sprzed wielu lat, a mamy kłopot z przypomnieniem sobie tych z wczoraj? Dlaczego nie pamiętamy porodu i życia przed porodem? Gość odcinka: Tomasz Witkowski. (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 25min.
14:50
Podróż do wnętrza Ziemi
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
( USA  2008)

Reżyseria: Eric Brevig
Obsada: Brendan Fraser, Josh Hutcherson, Anita Briem, Seth Meyers
15:15
Na dobre i na złe - odc. 665
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stanisławski nadal współpracuje z Lipskim i robi wszystko, by szpital w Leśnej Górze zlikwidowano przez długi. Nowy dyrektor spotyka się nawet w tej sprawie z rektorem Akademii Medycznej i przy okazji oskarża Trettera, że doprowadził placówkę do upadku. (Polska 2017)

Reżyseria: Kordian Piwowarski
Obsada: Grzegorz Daukszewicz - Adam, Marcin Zacharzewski - Borys, Kamil Kula - Szczepan, Redbad Klijnstra - Van Graaf, Marcin Rogacewicz - Przemek, Emilia Komarnicka - Agata, Aleksandra Hamkało - Julka Burska, Marek Ślosarski - Stanisławski, Piotr Garlicki - Tretter, Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria

Czas: 48min.
15:45
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc.59
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – ikony polskiej i światowej muzyki po raz siódmy na antenie Polsatu! Zaskakujące wcielenia polskich artystów do złudzenia przypominające prawdziwe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej już od marca w siódmej edycji najchętniej oglądanego w sobotnie wieczory show - „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. O Złotą Twarz i sto tysięcy na dowolny cel charytatywny powalczy ośmiu nowych uczestników: Joanna Jabłczyńska – aktorka telewizyjna i filmowa, prawniczka z... (Polska 2017)

Reżyseria: Bolesław Pawica
15:00
Odyseusz i Wyspa Mgieł
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po dziesięciu latach wojny trojańskiej król Itaki, Odyseusz, wyrusza w drogę powrotną do domu. Niestety, bogowie, którym się naraził, zamieniają tę podróż w długą i najeżoną niebezpieczeństwami tułaczkę.   Dla małoletnich od lat 12 (Kanada, Rumunia, Wielka Brytania, 2008)

Reżyseria: Terry Ingram
Obsada: Arnold Vosloo, JR Bourne, Stefanie von Pfetten, Steve Bacic
15:10
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Księżniczka Maleen
baśń
Godziny emisji
Rozwiń opis
Księżniczka Maleen zakochuje się w hrabim Konradzie. Jej ojciec stwierdza jednak, że nie jest to godny kandydat serca Księżniczki. Poza tym ma już inne plany względem jej wybranka na męża. Król zamyka więc córkę w wieży, licząć na to że zapomni o swojej miłości do Konrada. Czy ich miłość przetrzyma tę próbę? (Niemcy 2015)

Reżyseria: Matthias Steurer
Obsada: Adelsheim von, Götz Otto, Günther Halmer, Mariella Ahrens, Paula Paul, Peter Foyse, Tobias Krell
16:20
Kocham Cię, Polsko! - odc. (2)
zabawa quizowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku występują aktorzy "Czasu honoru". Drużyna Tomasza Kammela to: Karolina Gorczyca, Agnieszka Więdłocha, Marta Juras. Drużyna Antka Królikowskiego: Antoni Pawlicki, Jakub Wesołowki, Jan Wieczorkowski. Gwiazda odcinka: Kasia Kowalska. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooijens

Czas: 84min.
16:50
Belle Epoque, odc. 4/10
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
16:55
Nie można pocałować panny młodej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skromy fotograf zwierząt Bryan Lighthouse, przeżyje przygodę swojego życia, gdy zostanie zmuszony do poślubienia chorwackiej dziewczyny. Swój miesiąc miodowy spędzają w tropikalnym kurorcie, w którym jego nowa małżonka, Masha Nikitin, zostaje porwana.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2011)

Reżyseria: Rob Hedden
Obsada: Dave Annable, Katharine McPhee, Mena Suvari, Rob Schneider, Vinnie Jones
16:35
Bibliotekarz II: Tajemnice kopalni króla Salomona
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Flynn Carsen pracuje w Bibliotece Publicznej, w której zgromadzone są najcenniejsze skarby cywilizacji: puszka Pandory, Arka Przymierza czy Excalibur. Pewnego dnia Flynn otrzymuje starożytny egipski zwój i odkrywa, że należał on do Króla Salomona. Zwój okazuje się mapą do legendarnej kopalni króla – miejsca, w którym Salomon trzymał swoje najcenniejsze skarby. Niestety cenna rzecz zostaje skradziona i zachodzi obawa, że jeśli dostanie się w niepowołane ręce, świat może być w wielkim... (USA 2006)

Reżyseria: Jonathan Frakes
Obsada: Noah Wyle, Gabrielle Anwar, Bob Newhart, Olympia Dukakis
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Komisarz Alex - odc. 106 (seria IX odc. 2) - W pogoni za wiecznym życiem
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W katedrze Świętego Mateusza w Łodzi trwa niezwykła wystawa. Dla szerokiej publiczności udostępnione są stare rękopisy, wielki księgi napisane przez barona Hohenfelsa. Badacz tajemnic: jedną z nich jest receptura specyfiku zapewniającego wieczną młodość. (Polska 2016)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Ireneusz Czop, Janusz Chabior, Beata Fido, Krystian Wieczorek, Marcel Sabat, Kamil Mróz, Marta Dobecka, Fabian Kocięcki, Stefan Knothe, Marta Dobecka

Czas: 43min.
17:45
Nasz Nowy Dom, odc.84
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trutnowy to niewielka wieś na Pomorzu. Stoi tu kilka bloków mieszkalnych z czasów dawnego PGR. W jednym z nich mieszka pani Renata z dziećmi – Agnieszką i Tomkiem. Mąż dawno opuścił rodzinę a kobieta samotnie radziła sobie z wychowaniem dzieci chorych na zespół zahamowania wzrostu, wymagających drogiej kuracji hormonalnej. Walczyła o dzieci i odniosła sukces – oboje urośli, chodzą do szkoły i dobrze się uczą. Rodzina mieszka w jednym, niewielkim pokoju w mieszkaniu rodziców pani Renaty.... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Olejnik, Jolanta Gwardys, Karolina Zaleszczuk, Olga Toporowska, Rafał Samborski
Obsada: Katarzyna Dowbor
17:50
Spotkanie ze smakiem, odc. 2/13
program
Godziny emisji
18:35
Jaka to melodia? - odc. 3516
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 43min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 26min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:55
Rodzinka.pl - odc. 196 "Przypadkowe pary" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Adam Sikora, Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Ugotowani, sez. 12, odc. 4/12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
18:30
Sezon na misia 3
animacja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterowie filmu „Sezon na misia 3” - Boguś, Elliot oraz ich leśni przyjaciele przeżyją nową przygodę która tym razem rozegra się w wielkim cyrku. Gdy kumple Bogusia nie mogą wziąć udziału w męskiej wyprawie, miś decyduje się wyruszyć na wycieczkę sam. Napotykając na swojej drodze cyrk, Boguś zamienia się miejscami z występującym tam, podobnym do niego niedźwiedziem grizzly i przejmuje jego rolę w przedstawieniu. Jednak gdy cyrkowcy decydują się na powrót do Rosji, zaczyna się wyścig z... (USA 2011)

Reżyseria: Cody Cameron
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30
Rodzinka.pl - odc. 197 "Biorą z naszej półki" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia jest zaniepokojona niezdrowym odżywaniem się Ludwika i martwi się o jego stan w przyszłości. Kacper czuje się niekochany i chce wyprowadzić się z domu. Marek nieustannie przechwala się swoją udaną relacją z Ludwiką. (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Ania Wolanin, Emilia Dankwa, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
PAństwo w Państwie
Godziny emisji
19:00
Fakty, odc. 7011
informacje
Godziny emisji
19:25
Sport, odc. 6994
informacje
Godziny emisji
19:35
Pogoda, odc. 6991
informacje
Godziny emisji
19:45
Uwaga!, odc. 4885
program
Godziny emisji
19:00
Galileo, odc.601
Godziny emisji
Rozwiń opis
JAK PRACOWAĆ MNIEJ I ZARABIAĆ WIĘCEJ Każdy z nas chciałby znaleźć równowagę między życiem prywatnym, a zawodowym. Tylko jak to zrobić? Niektórzy znaleźli sposób na to, jak pracować mniej, a zarabiać więcej. Stwierdzono bowiem, że jeśli zamiast 5ciu dni w tygodniu będziemy pracować tylko 4 jako pracownicy będziemy efektywniejsi, a w życiu prywatnym szczęśliwsi. Sprawdzimy to. PŁYWAJĄCY SZPITAL Historia lekarza z pływającego po Amazonce szpitala na statku. Wielu mieszkańców przybrzeżnych... (Polska 2017)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 8min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:25
Wojenne dziewczyny - odc. 2
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść o trudnych latach okupacji hitlerowskiej, widzianych z perspektywy trzech młodych kobiet. Nie są jeszcze matkami, nie są też jeszcze żonami. To bardzo młode dziewczyny, którym na progu dorosłego życia los zesłał wojnę. (Polska 2016)

Reżyseria: Michał Rogalski
Obsada: Vanessa Aleksander, Marta Mazurek, Aleksandra Pisula, Michał Czernecki, Danuta Stenka

Czas: 45min.
20:00
Bake off - Ale ciacho! - kulisy - (4)
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

20:10
XVII Mazurska Noc Kabaretowa. Mrągowo 2015 - (1)
widowisko rozrywkowe
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem w Mrągowie tematem przewodnim będą wszelkiego rodzaju stosunki damsko - męskie, jako potencjalny materiał dla kabareciarzy. Autorzy przeanalizują, jak te relacje zmieniły się w ostatnich latach, pokażą nowe pola damsko - męskich układów. (Polska 2015)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 49min.
20:05
Kabaret na żywo, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Kabaret na Żywo” – wiosenna edycja tylko w Telewizji Polsat! Gejzery humoru i fajerwerki dowcipu czekają widzów w wiosennej edycji „Kabaretu na Żywo”. Rzeczywistość nie znosi pustki, tematów do skeczów i zabawnych dowcipów nie brakuje. Artyści kabaretowi nie będą więc mieli zbyt dużych problemów, by udowodnić nam, że gimbaza się nie poddaje, warto być fit, eko i bio, powrócić do słodkich lat 90-tych i nieśmiertelnych dowcipów o Jasiu, a także zadumać się nad losem prawdziwych mężczyzn i... (Polska 2017)

20:00
MasterChef Junior, odc. 4/10
program
Godziny emisji
20:00
Milczenie owiec
Godziny emisji
Rozwiń opis
FBI bezskutecznie tropi sprawcę serii morderstw popełnianych ze szczególnym okrucieństwem. Agenci zdają sobie sprawę, że aby powstrzymać nieuchwytnego szaleńca muszą lepiej zrozumieć jego psychikę i zachowania. Światło na nie może rzucić genialny psychiatra i okrutny morderca-kanibal w jednej osobie – Hannibal Lecter (Anthony Hopkins), w którego zbrodniach widać istotne podobieństwa do obecnej serii. Szanse na skłonienie do współpracy odsiadującego wyrok Lectera wydają się nikłe, ale udaje... (USA, 1991)

Reżyseria: Jonathan Demme
Obsada: Anthony Hopkins, Jodie Foster, Lawrence Bonney
20:00
Furia
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kwiecień 1945 roku. Alianckie wojska rozgromiły niemiecką armię w Ardenach i maszerują wprost na Berlin. Znany z odwagi, zahartowany w boju dowódca czołgu pieszczotliwie nazywanego Furia, sierżant Wardaddy (Brad Pitt) otrzymuje zadanie specjalne. Wraz ze swoją załogą będzie musiał wykonać tajną misję za linią frontu i stawić czoła znacznie potężniejszym silom wroga. (USA, Chiny, Wielka Brytania 2014)

Reżyseria: David Ayer
Obsada: Brad Pitt, Jon Bernthal, Logan Lerman, Michael Peña, Scott Eastwood, Shia LaBeouf
21:25
Młodzi lekarze - odc. 2 sezon 2
telenowela dokumentalna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka Agnieszka po raz pierwszy, jako główny operator, przeprowadza operację wady wrodzonej klatki piersiowej u 14 - letniego Patryka. Tomek kończy swój staż w Szpitalu Powiatowym w Zawierciu. (Polska 2015)

Reżyseria: Alina Mrowińska, Joanna Frydrych

Czas: 45min.
21:10
Sherlock - Zakłamany detektyw
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sherlock musi zmierzyć się ze swoim prawdopodobnie największym wrogiem: potężnym i, wydawałoby się, niepokonanym Culvertonem Smithem, który skrywa mroczny sekret. Osamotnionemu przez przyjaciela Holmesowi wydawało się, że zstąpił do piekieł. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Nick Hurran
Obsada: Benedict Cumberbath, Martin Freeman, Mark Gatiss, Rupert Graves

Czas: 89min.
21:35
Poznaj moich rodziców
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
22:20
Zakochana Jedynka - Kraina Jane Austen
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Uwielbienie Jane Hayes dla wszystkiego, co jest związane z Jane Austen bardzo utrudnia jej miłosne życie. Chcąc zostać bohaterką własnej historii, Jane wydaje oszczędności życia na podróż do Austenland, kurortu, gdzie wiecznie trwa czas Regencji. (Wielka Brytania, USA 2013)

Reżyseria: Jerusha Hess
Obsada: Keri Russell, Jj Feild, Bret McKenzie, Jennifer Coolidge, James Callis

Czas: 92min.
22:05
Weekend
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia. Świat dużych pieniędzy, przebiegłych mafiosów, cwanych policjantów i zabójczo przystojnych gangsterów. Błyskotliwy Max (Paweł Małaszyński), jego nieco narwany brat Gula (Michał Lewandowski), zabójcza Majka (Małgorzata Socha) i do tego dwie tajemnicze walizki i hektolitry sztucznej krwi. Małaszyński i Socha jak w "Matrixie", sceny akcji jak w "Kill Bill" i humor rodem z "Pulp Fiction"...   Dla małoletnich od lat 16 (Polska 2011)

Reżyseria: Cezary Pazura
Obsada: Jan Frycz, Małgorzata Socha, Michał Lewandowski, Paweł Małaszyński, Paweł Wilczak
22:25
Śmiertelna odwilż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doktor David Kruipen wraz z grupą studentów prowadzi badania w arktycznej części Kanady. Wkrótce po tym, jak odkrywają szczątki mamuta, wśród członków ekspedycji pojawiają się objawy tajemniczej choroby…   Dla małoletnich od lat 16 (Kanada, USA, 2008)

Reżyseria: Mark A. Lewis
Obsada: Alexandra Staseson, Brad Dryborough, Val Kilmer
22:30
Company of heroes: Oddział bohaterów
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja filmu „Company of heroes: Oddział bohaterów” rozgrywa się podczas drugiej wojny światowej. Oddział amerykańskich żołnierzy odkrywa zaawansowaną technologicznie bombę. Opracowują plan odnalezienia naukowca zajmującego się jej stworzeniem i wywiezienia go z kraju w zamian za przekazanie planów broni. (USA 2013)

Reżyseria: Don Michael Paul
Obsada: Tom Sizemore, Vinnie Jones, Neal McDonough, Jürgen Prochnow, Dimitri Diatchenko
23:00
Przeszłość
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Irańczyk Ahmad i jego francuska żona Marie nieformalnie zakończyli swój związek cztery lata temu. Po długiej rozłące mężczyzna przylatuje do Paryża, aby ostatecznie podpisać dokumenty i tym samym doprowadzić sprawę rozwodową do końca. (Francja, Włochy 2013)

Reżyseria: Asghar Farhadi
Obsada: Berenice Bejo, Tahar Rahim, Ali Mosaffa, Pauline Burlet, Sabrina Ouazani

Czas: 124min.
23:55
Nowe życie
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
00:05
Sportowa niedziela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najciekawsze wydarzenia sportowe mijającego tygodnia. (Polska 2017)


Czas: 25min.
00:35
Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia część popularnego cyklu hitów kinowych o losach kapitana Jacka Sparrowa. Will Turner i Elizabeth Swann łączą siły ze swym dotychczasowym wrogiem Barbossą, aby uratować kapitana Jacka Sparrow'a oraz Billy'ego Turner'a z rąk okrutnego Davy Jones'a. (USA 2007)

Reżyseria: Gore Verbinsky
Obsada: Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Geoffrey Rush, Jonathan Pryce

Czas: 161min.
00:45
Iluzja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller kryminalny w gwiazdorskiej obsadzie. Czwórka utalentowanych, obdarzonych wyjątkowymi umiejętnościami iluzjonistów zadziwia międzynarodową publiczność serią odważnych i oryginalnych napadów rabunkowych, które odbywają się… w trakcie ich przedstawień. Bohaterowie ściągają tym samym na siebie uwagę agentów FBI oraz Interpolu, a także zainteresowanie słynnego demaskatora wszelakich sztuczek magicznych. Nikt jednak nie zdaje sobie sprawy, że Czterej Jeźdźcy, bowiem tak zwie się grupa,... (Francja, USA, 2013)

Reżyseria: Louis Leterrier(1)
Obsada: Dave Franco, Eisenberg Jesse, Fisher Isla, Mark Ruffalo, Michael Caine, Morgan Freeman, Woody Harrelson
00:25
Saper
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji. Christian Ericson (Lundgren) jest specjalistą od min przeciwpiechotnych. Podczas oczyszczania pola bitwy w Angoli ponosi śmierć jego synek. Z rozpaczy wyrywa Christiana nowe zadanie: terroryści skradli prototyp śmiertelnie niebezpiecznej skaczącej miny.   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 1998)

Reżyseria: Keoni Waxman
Obsada: Bruce Payne, Claire Stansfield, Dolph Lundgren
00:30
Uwikłana, sez. 1, odc. 11: Breach, The
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dniu napadu, Harlee dochodzi do wniosku, że nie powinna była ufać Stahlowi. Teraz jednak jest za późno na jakiekolwiek zmiany. Kobieta próbuje uzyskać aprobatę współpracowników. Wie, że niedługo Wozniak może zostać aresztowany. Miguel poznaje sekret Harlee. (USA 2016)

Obsada: Dayo Okeniyi, Hampton Fluker, Jennifer Lopez, Matteo de, Ray Liotta, Sarah Jeffery, Vincent Laresca, Warren Kole
01:20
Imagine
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ian, ociemniały instruktor orientacji przestrzennej, przybywa do lizbońskiej kliniki dla niewidomych dzieci, by nauczyć je poruszania się bez białej laski. Szybko zjednuje sobie sympatię podopiecznych, ale kierownictwo coraz mocniej wątpi w jego metody. (Polska, Francja, Portugalia 2012)

Reżyseria: Andrzej Jakimowski
Obsada: Edward Hogg (Ian), Alexandra Maria Lara (Eva), Melchior Derouet (Serrano), Francis Frappat (doktor), Joao Lagarto (brat Humberto), Alix Plancq (uczeń Iana), Antonio Rolo (uczeń Iana), Claudia Soares (uczennica Iana), Denilson Gomes (uczeń Iana), Ellie Wallwork (uczeń Iana)

Czas: 100min.
01:30
Ale numer!, sez. 1, odc. 29: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:05
Graceland, odc. 8/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(USA)

02:30
STOP Drogówka
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Stąd zapewne popularność programu "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli, a także przedsięwzięciom specjalnym, takim jak bezpieczne wakacje czy bezpieczny... (Polska 2010)

Reżyseria: Piotr Ogorzałek
02:05
Taki jest świat, sez. 2, odc. 39: 39
informacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2015)

03:25
Jaka to melodia? - odc. 3516
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 43min.
03:10
Ostatnie piętro
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller z przebijającymi się w tle elementami satyry i komedii obyczajowej. Bohater, kapitan WP, natrafia na trop afery, która zmieni całe jego życie. Akcja rozgrywa się w małym miasteczku, gdzie mieszka i służy w miejscowej jednostce kapitan Derczyński. (Polska 2012)

Reżyseria: Tadeusz Król
Obsada: Janusz Chabior, Joanna Orleańska, Barbara Garstka, Wojciech Zieliński, Przemysław Bluszcz, Ewa Bakalarska, Bartłomiej Firlet, Aleksandra Popławska, Marek Kalita

Czas: 79min.
03:20 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2622
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

03:05
Uwaga!, odc. 4885
program
Godziny emisji
03:25
Moc Magii, odc. 70/355
program
Godziny emisji
03:00
Disco Polo Life, odc.505
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:00
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 2: Punkt zero
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

03:25
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 3: Moja chińska muzyka
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:50
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 4: Kulinarny zachwyt
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:15
Notacje - Włodzimierz Nahorny. Jego portret
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Włodzimierz Andrzej Nahorny (ur. 5 listopada 1941 w Radzyniu Podlaskim), polski muzyk jazzowy, pianista, saksofonista, flecista, kompozytor i aranżer. (Polska 2012)


Czas: 12min.
04:35
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:35
XXI Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2015 - (1)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polacy jadą do Hollywood robić polską komediową superprodukcję. Prowadzenie autorskie: Koń Polski i Robert Korólczyk i Mariusz Kałamaga. Goście: Neo - Nówka, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret pod Wyrwigroszem, Rak, Czesuaf, Łowcy. B. (Polska 2015)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 46min.
04:35
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.710
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:20
Menu na miarę, odc. 10
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 23
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:25
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3631
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.713
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 11
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info