Program dla 2017-03-18 od do
25.03 26.03
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
03:55
Moc Magii, odc. 75/355
program
Godziny emisji
04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 28
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:20
Galeria - odc. 26
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiktor wychodzi na wolność, co wiąże się z ogólną mobilizacją w rodzinie. Fryderyk chce poważnie porozmawiać na rodzinne tematy, ale ani Laura, ani Wiktor nie są na to gotowi. Pinokio upewnia Adama, że sprawcy napaści działali z czyjejś inspiracji. (Polska 2011)

Reżyseria: Ryszard Zatorski, Jakub Miszczak
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 21min.
05:40
Klan - odc. 3090
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agata cieszy się z odnalezienia rodziców Shilli, jednak bardzo przeżywa rozstanie z dziewczynką. Paweł proponuje Danielowi wsparcie całej rodziny w walce z sektą, w zamian za usunięcie kontrowersyjnych fragmentów swego dzieła. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Tomasz Bednarek, Maria Niklińska, Hannah Khadir, Ewa Drzymała, Kaja Paschalska, Tomasz Stockinger, Marek Kossakowski, Konrad Darocha, Bartosz Waga, Susane Nathusius

Czas: 21min.
05:25
Dzielny manat Hamilton
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dla manata nadanie mu imienia jest dowodem na wyjątkowego pecha. Tak jest w przypadku Hamiltona. 600 kg czystej serdeczności i przyjaźni. Morskie krowy, inaczej manaty, nie są wprawdzie wzorcem piękna, ale są za to najbardziej przyjaznymi olbrzymami. (Niemcy 2014)

Reżyseria: Ulf Marquardt

Czas: 51min.
05:00
Disco Gramy, odc.3635
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Nic straconego
Godziny emisji
05:25
Uwaga!, odc. 4890
program
Godziny emisji
05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.717
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 10
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

05:55
Niesamowite!, sez. 1, odc. 24: Bezdomny Zenek
reality TV
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ryszard Głębocki jest bezrobotnym, 51-letnim wdowcem, któremu niestety nie wiedzie się najlepiej. Od kilku lat nie może znaleźć pracy, przez co boryka się z problemami finansowymi, a w życiu osobistym podkochuje się w zajętej przez zarozumiałego księgowego Tadeusza – Eli. Na osiedlu Ryszarda pojawia się starszy, bezdomny mężczyzna Zenek, który szuka pomocy i drobnego wsparcia. Ryszard jako jedyny nie gardzi mężczyzną i stara się mu pomóc, jak tylko może, dając swoją nienoszoną odzież i... (Polska 2014)

06:05
Klan - odc. 3091
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Darek z Mikem składają propozycję swojego projektu w urzędzie miasta. Urzędniczka nie jest w stanie poświęcić im wiele czasu, ale obiecuje oddzwonić. Borys oddaje garnitur, który pożyczył na wczorajszy wieczór z Natalią. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Paulina Holtz, Kaja Paschalska, Maria Niklińska, Laura Łącz, Dariusz Lewandowski, Anna Powierza, Kazimiera Utrata, Wincenty Grabarczyk, Bartosz Waga, Tomasz Bednarek

Czas: 21min.
06:40
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 46min.
06:30
M jak miłość - odc. 1285
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marek wybiera się z Ewą na spacer do Gródka i poznaje w końcu Janka, nowego chłopaka Uli. Tymczasem matka Darka kontaktuje się z wróżbitą, który ma jej pomóc w odnalezieniu syna. Natalia od razu niepokoi się, że seniorka padnie ofiarą oszusta. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Olga Szomańska - Marzenka, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Rafał Mroczek - Paweł, Jowita Budnik - Mama Franka Zarzyckiego, Grażyna Strachota - Katarzyna Maj, Dominika Kluźniak - Ewa, Grzegorz Kucias - Gliński, Adam Tomaszewski - Kuba, Hanna Kochańska - Glińska, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa

Czas: 45min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Legendy Chima, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełen akcji, humoru, magii i fantastycznych przygód serial animowany rozgrywający się w olśniewającej baśniowej scenerii, na tle której śledzimy perypetie niezwykłych zwierzęcych bohaterów. W magicznej krainie Chima, świecie rajskiej natury i piękna, żyją plemiona zwierząt. Życiodajny wodospad CHI, spadający z okazałej góry, zapewnia krainie szczęście i harmonię. Moc CHI przechowywana jest w Światyni Lwów. Szlachetne lwy sprawiedliwie dzielą się nią z innymi plemionami. Jednak spokój okazuje... (Dania, 2013)

06:30
Legendy Chima, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Crooler, złośliwa siostra króla Craggera, knuje swoje plany i używa tajemniczej rośliny, by kontrolować Craggera. To sprawia, że Cragger wywołuje chaos na wyścigu speedorów podczas uroczystego dnia CHI i planuje napaść na Świątynię Lwów. Laval nadal wierzy w pokojowe rozwiązanie.   Dla małoletnich od lat 7 (Dania, 2013)

06:25
Niesamowite!, sez. 1, odc. 25: Syn marnotrawny
reality TV
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czterdziestoletni taksówkarz Paweł Surowiecki wraz z żoną Dianą i dziećmi – sześcioletnią Olą i dziewięcioletnim Patrykiem, tworzy szczęśliwą rodzinę. Podczas ostatnich zakupów karta płatnicza mężczyzny zostaje odrzucona. Okazuje się, że komornik zablokował konto na podstawie prawomocnego wyroku sądu, który orzekł alimenty na rzecz ojca Pawła, który znalazł się w trudnej sytuacji finansowej. Bohater nie przypuszczał, że absurdalne i zignorowane przez niego wezwanie do sądu sprzed kilku... (Polska 2014)

07:30
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 19min.
07:30 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2016)


Czas: 58min.
07:40
Jeźdźcy smoków, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków” to kontynuacja kinowego przeboju wytwórni DreamWorks pt. „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. „Jeźdźcy smoków” to wyjątkowa animacja, pełna akcji i epickiego rozmachu opowieść, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której przygoda przeplata się z humorem, skupia się na... (USA, 2013)

Reżyseria: John Eng, Louie del Carmen
07:00
Looney Tunes Show, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Królik Bugs, kaczor Daffy, kot Sylwester, kanarek Tweety, myśliwy Elmer, Diabeł Tasmański i struś Pędziwiatr oraz wiele innych legendarnych postaci zobaczymy w akcji w najnowszej serii krótkich, animowanych filmów, wyprodukowanych przez wytwórnię Warner Bros. Ich przygody bawią już kolejne pokolenie fanów. Poznajmy bliżej tych bohaterów, ich cechy charakterystyczne i ulubione wady. Królik Bugs to szary spryciarz, raczej elegant, który uwielbia marchewski. Co jest doktorku? To jego... (USA, 2010)

07:30
Co nowego u Scooby'ego?, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drużyna tym razem przybywa do Australii i przyjaciele cieszą się, że zobaczą Wielką Rafę Koralową. Scooby-Doo i Kudłaty startują w konkursie budowania zamków z piasku, który jednak może się nie odbyć, bo z oceanu wychodzi olbrzymie Koralowe Monstrum i atakuje ludzi, wypoczywających na plaży. Nawet Kudłatego i Scooby-Doo usiłuje wciągnąć pod wodę. Powstałe już, piaskowe rzeźby ulegają przy tym zniszczeniu. Dzielni detektywi nigdy dotąd nie spotkali podobnego potwora, ale nie pozwolą się... (USA, 2004)

Reżyseria: Chuck Sheetz
07:55
Looney Tunes Show, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Królik Bugs, kaczor Daffy, kot Sylwester, kanarek Tweety, myśliwy Elmer, Diabeł Tasmański i struś Pędziwiatr oraz wiele innych legendarnych postaci zobaczymy w akcji w najnowszej serii krótkich, animowanych filmów, wyprodukowanych przez wytwórnię Warner Bros. Ich przygody bawią już kolejne pokolenie fanów. Poznajmy bliżej tych bohaterów, ich cechy charakterystyczne i ulubione wady. Królik Bugs to szary spryciarz, raczej elegant, który uwielbia marchewski. Co jest doktorku? To jego... (USA, 2010)

07:00
Taki jest świat, sez. 2, odc. 40: 40
informacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2015)

07:55
Górka Dolna, sez. 1, odc. 3: Staw
obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wójt dowiaduje się, że ktoś kłusuje nad jego ukochanym stawem. Wściekły postanawia złapać przestępcę za wszelką cenę. Czy przy pomocy całej społeczności uda mu się wymierzyć sprawiedliwość? (Słowacja 2015)

Reżyseria: Tomáš Jančo
Obsada: Dano Heriban, Marek Majeský, Michal Kubovčík, Peter Brajerčík, Peter Sklár, Petra Polnišová, Zuzana Šebová
08:00
Naszaarmia.pl - odc. 256
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 19min.
08:25
Pełnosprawni - odc. 195
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2017)


Czas: 20min.
08:50
Po prostu zdrowie - Endometrioza
magazyn medyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn medyczny poradnikowy i edukacyjny dokumentujący w przystępny sposób całą drogę pacjenta od wywiadu lekarskiego po nowoczesną diagnostykę i leczenie. (Polska 2017)


Czas: 24min.
08:10
Turbo, odc.24
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

08:40
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na swoich smokach... (USA, 2016)

08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 977
magazyn
Godziny emisji
08:25
Scooby Doo: Gdzie jesteś?, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Amerykański serial animowany, pierwszy z serii opowieści o przygodach psa, imieniem Scooby-Doo i czwórki jego nastoletnich przyjaciół, wyprodukowany w legendarnej wytwórni Hanna Barbera. Grupa nastolatków: pewny siebie przywódca, Fred, nieustannie wpadająca w tarapaty, Daphne, prymuska Velma i wiecznie głodny Kudłaty oraz dog niemiecki, wabiący się Scooby-Doo, który jest wyjątkowo tchórzliwy - ta piątka młodych detektywów uwielbia rozwiązywać tajemnicze zagadki. Razem odwiedzają nawiedzone... (USA, 1969)

Reżyseria: Joseph Barbera, William Hanna
08:55
Mała Syrenka: Dzieciństwo Ariel
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na długo przed poznaniem Księcia Erica i wyjściem na ląd, w czasach gdy muzyka była zakazana w podwodnym królestwie, mała Ariel cierpi rozdarta między rodzinnymi powinnościami a miłością do muzyki. Nadchodzi czas, gdy musi podjąć najtrudniejszą deyzję w swoim życiu. Czy z pomocą przyjaciół i sióstr uda jej się przywrócić w królestwie muzykę, przyjaźń i miłość?   Bez ograniczeń wiekowych Udogodnienia: audiodeskrypcja (USA, 2008)

Reżyseria: Peggy Holmes
08:55
Górka Dolna, sez. 1, odc. 4: Dzik
obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mieszkańcy Górki Dolnej widzą chwiejnego policjanta Sojkę, który nagle mdleje. Wszyscy obawiają się, że został zaatakowany przez dzika. Wójt zaczyna szybko działać i organizuje wiesjki patrol. Mieszkańcy sa przerażeni, potrzebna jest pomoc lekarska. Czy uda im się wygrać z groźnym dzikiem? (Słowacja 2015)

Reżyseria: Tomáš Jančo
Obsada: Dano Heriban, Marek Majeský, Michal Kubovčík, Peter Brajerčík, Peter Sklár, Petra Polnišová, Zuzana Šebová
09:25
Firmowe ewolucje - /20/
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl poświęcony historii osób prowadzących własny biznes. Widzowie śledzą, jak potoczą się losy bohaterów i ich firm. (Polska 2016)

Reżyseria: Emilia Stankiewicz, Michał Węgrzyn

Czas: 33min.
09:10
Pan Peabody i Sherman Show, odc.26
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2016)

09:40
Przygody Kota w butach, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

09:50
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 22
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czarek, pod naciskami Kasi, zgadza się na kolację z jej rodzicami. Widząc zdenerwowanie posterunkowego, komendant radzi mu, aby dla dodania sobie otuchy wypił jeden kieliszek alkoholu, a kiedy dojdzie już do spotkania, nie mówił nic oprócz formuły zaręczyn. Niestety Czarek nie bierze sobie do serca rad i wypija kilka szklanek alkoholu, a kiedy zjawiają się przyszli teściowie, usta mu się nie zamykają. Potrawa przygotowana na kolację nie jest niestety specjalnym przebojem, gdyż jest to... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
10:05
Ślub szczęścia nie daje
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lisbeth śpieszy na ratunek córce, która przebywa na studiach we Włoszech i od tygodni nie daje znaku życia. Na miejscu matka dowiaduje się, że jej córka Fanny jest szczęśliwie zakochana i właśnie wybiera się do matki swojego chłopaka. (Niemcy 2011)

Reżyseria: Sibylle Tafel
Obsada: Saskia Vester, Katja Flint, Kostia Ullman

Czas: 87min.
10:45
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cotygodniowy program promujący nowości programowe TVP2, zawierający również przegląd wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych oraz imprez objętych patronatem TVP2. (Polska 2017)


Czas: 15min.
10:10
Ewa gotuje, odc.296
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym programie Ewa Wachowicz postanowiła zabrać widzów na kulinarne pogranicze Teksasu i Meksyku, serwując potrawy kuchni tex-mex. Jako pierwsza trafi na stół pikantna zupa meksykańska na mielonej wołowinie, z dużą ilością czerwonej fasoli. Na drugie danie Ewa Wachowicz upiecze żeberka w stylu tex-mex. Deser będzie zaskakujący – czekoladowe ciasto bez grama mąki, za to na czerwonej fasoli.   Dla małoletnich od lat 7 (Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Wojtala
10:45
Idol, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Idol” powraca! Kultowy program już wiosną w Polsacie! Tysiące uzdolnionych muzycznie ludzi, z których każdy marzył o tym, by zostać polskim idolem, charyzmatyczni jurorzy i kilka milionów widzów śledzących co tydzień zmagania młodych artystów w ich drodze do sławy. Pierwszy, prawdziwy talent show w polskiej telewizji, kultowy program „Idol” powraca, a wraz z nim szansa na odkrycie osobowości na miarę Moniki Brodki, Anny Dąbrowskiej, Tomka Makowieckiego czy Krzysztofa Zalewskiego. Trudna,... (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga
10:30
Policjantki i Policjanci, odc.245
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Ola zwierza się nowemu koledze z patrolu ze swoich kłopotów osobistych. Znajduje u Szymona pełne zrozumienie. Rozmowę zakłóca wezwanie do sklepu, którego klient zatruł się sokiem. Wszystko wskazuje na to, że to właściciel placówki jest na celowniku prześladowcy. Trop prowadzi do młodej kobiety, a jej zeznania zaskakują policjantów. Wysocka i Zieliński zajmują się też sprawą kradzieży zbioru numizmatycznego. Poszkodowany kolekcjoner twierdzi, że sprawcą jest bezdomny... (Polska 2017)

10:25
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 23
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komenda Główna postanawia przysłać instruktorkę na przeszkolenie, gdyż 13 Posterunek ma opinię najgorszego w mieście. Instruktorka rozpoczyna pierwsze zajęcia od testu, który nie wypada najlepiej. Komendant jest wściekły z powodu spodziewanych ocen i postanawia się czegoś dowiedzieć o kobiecie. Zostaje poinformowany, że to "sfiksowana nimfomanka", na którą jedyny sposób to podrzucenie kogoś na pożarcie. Z tym nie ma wielkiego problemu, gdyż od początku podoba się Arniemu, Czarkowi,... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
11:40
Wielkie Nieba - Wielkie nieba
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy raper - w tym ktoś z przeszłością ocierającą się o kryminał i narkotyki - może ewangelizować? Pokażemy raperów i hip - hopowców, którzy się nawrócili. Śpiewają i rapują o Jezusie. O inicjatywach facebookowo - internetowych, jak Czercz Czanel. (Polska 2017)


Czas: 12min.
11:55
Jak to działa - odc. 132 Instrumenty
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy wiecie, że muzyka ma niezwykle wiele wspólnego z matematyką? W dźwiękach kryje się piękno i matematyka, ale jego wydobycie zależy od umiejętności muzyka i jakości instrumentu. Robimy instrumenty z niczego i sprawdzamy, jak to działa! (Polska 2016)


Czas: 24min.
11:10
Na sygnale - odc. 133 "Proszę pani, był wypadek..."
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doktor Góra próbuje pomóc młodemu motocykliście, który miał wypadek, w czasie jazdy bez kasku. Mimo reanimacji, pacjent umiera. Policja ustala, że chodzi o Kamila Nawrockiego. Matka chłopaka, gdy słyszy tragiczną wiadomość, ma atak duszności. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Anna Haba - Lidka, Tomasz Piątkowski - Góra, Maria Kowalik - Stefa, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Aurelia Sobczak - Halina

Czas: 23min.
11:40
Podróże z historią - odc. 33 Jak smakują Kresy?
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skoro pierogi ruskie nie pochodzą z Rosji, to skąd wzięła się ich nazwa? Czym różni się barszcz ukraiński od swojej polskiej wersji? Radek Kotarski przemierza pola, restauracje i targi Ukrainy. Dlaczego o tym rejonie mówiono spichlerz Europy? (Polska 2016)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 27min.
11:00
Na Wspólnej Omnibus, sez. 15, odc. 621
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

11:30
Policjantki i Policjanci, odc.246
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Emilka od rana wychwala Alicję i przyznaje, że na począku była nieufna i trochę zazdrosna. . Krzysiek cieszy się, że żona tak polubiła jego partnerkę z patrolu. Na odprawie Jaskowska informuje wszystkich, że na szczęście u profosa skończyło się na stanie przedzawałowym i niedługo wróci do pracy. Do pokoju policjantów przychodzi nowy specjalista z Sekcji Technik Audiowizualnych, Arkadiusz Gajda. Typ artysty. Wyluzowany, pewny siebie, przystojny. Sporządził portret jakiegoś... (Polska 2017)

11:00
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 24
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komendant poleca Czarkowi zająć się instruktorką i grozi mu, że jeśli jej raport będzie negatywny, posterunkowy wyląduje na Słowacji. Czarek ma ją zabrać na kolację i chociaż obawia się reakcji Kasi, zastraszany przez komendanta już na kolejnych zajęciach zaprasza kobietę. W tym celu musi odwołać zaplanowaną kolację z Kasią, która zaczyna podejrzewać, że jej ukochany jest jej niewierny. W międzyczasie pojawia się matka Arniego, która chce zobaczyć przyszłą żonę syna, ale okazuje się to... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
11:35
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 25
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czarek zaprasza Kasię na kolację. Przy stole zaczyna marzyć o bogactwie, na które wkrótce pojawia się realna szansa. Andżela przyprowadza bowiem troje pijanych mężczyzn z teczką pełną pieniędzy. Czarkowi udaje się zabrać pieniądze, za które niebawem kupuje Kasi futro. Niestety posterunkowy nie może długo cieszyć się gotówką, gdyż po jej odbiór przybywa dwoje innych policjantów. Twierdzą oni, że były to znaczone pieniądze dla mafii. Czarek z Kasią uparcie przekonują przybyłych, że nie wiedzą o... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
12:30
Fascynujący świat - Apokalipsa człowieka pierwotnego 1
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przez tysiące lat neandertalczycy przemierzali ziemię, ale w mgnieniu oka zniknęli z historii. Neandertalczyk jest jedną z najbardziej zaskakujących tajemnic w historii ludzkości. Ale nowe informacje mogą rozwiązać tę zagadkę. (Niemcy 2015)

Reżyseria: Jason Levangie

Czas: 50min.
12:15 Na żywo
Południk Wildsteina
program publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 30min.
12:50
Hity kabaretu - (16) Kresowiacy i inne hity Kabaretu pod Wyrwigroszem
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program prezentujący w pigułce najciekawsze i najzabawniejsze skecze popularnych polskich kabaretów. W tym odcinku najlepsze skecze Kabaretu pod Wyrwigroszem. (Polska 2015)


Czas: 21min.
12:45
The Brain. Genialny Umysł., odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwsza polska edycji programu „The Brain” - produkcji, która podbiła serca widzów na całym świecie! Wielomilionowa publiczność, spektakularne konkurencje, ale przede wszystkim niezwykli uczestnicy: ich zdolności umysłowe wykraczają daleko poza to, co znane w telewizji! Najbardziej oczekiwana premiera tego sezonu już od marca w Telewizji Polsat. Biorących udział w programie, geniuszy ocenią charyzmatyczni jurorzy: wybitny aktor teatralny, telewizyjny i filmowy - Cezary Żak, pięciokrotny... (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Brożonowicz
12:50
Ugotowani, sez. 12, odc. 4/12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
12:30
Policjantki i Policjanci, odc.247
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Białach przyjechał na ranczo. Sąsiad, który chce je kupić proponuje mu okrągłą sumkę, ale Mikołaj ciągle się waha. W końcu z pozoru błahe zdarzenie przesądza sprawę - stwierdza, że tu nie pasuje i sprzeda ranczo. Na patrolu Karolina dopytuje się, czy ani trochę mu nie żal. Białach unika odpowiedzi na pytanie, ale zgadza się ją tam zabrać po pracy. Tymczasem na komendę przychodzi wytatuowany młody mężczyzna i chce się widzieć z Jaskowską. Zachowuje się niezbyt grzecznie i... (Polska 2017)

12:15
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 26
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odcinek składa się z nieudanych ujęć powstałych podczas kręcenia scen wyemitowanych następnie w różnych odcinkach. Przedstawia również ekipę filmową przy pracy nad zwykłymi scenami oraz tymi nieco bardziej skomplikowanymi. (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
12:55
Ale numer!, sez. 1, odc. 33: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

13:35
Okrasa łamie przepisy - Pochodzenie ma znaczenie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdy odcinek cyklu jest poświęcony ściśle określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ekipa z kamerą rusza na wyprawy kulinarne do różnych zakątków Polski. Karol Okrasa przygotowuje wybrane dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne. (Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Rostworowski

Czas: 24min.
13:20
Młodzi Wielcy
talk-show
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Sadurski

Czas: 25min.
13:50
Agent - Gwiazdy, odc. 5/13
program
Godziny emisji
13:30
STOP Drogówka, odc.144
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

13:30
Ale numer!, sez. 1, odc. 35: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

14:15
Wojenne dziewczyny - odc. 2
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść o trudnych latach okupacji hitlerowskiej, widzianych z perspektywy trzech młodych kobiet. Nie są jeszcze matkami, nie są też jeszcze żonami. To bardzo młode dziewczyny, którym na progu dorosłego życia los zesłał wojnę. (Polska 2016)

Reżyseria: Michał Rogalski
Obsada: Vanessa Aleksander, Marta Mazurek, Aleksandra Pisula, Michał Czernecki, Danuta Stenka

Czas: 45min.
14:00
Familiada - odc. 2356
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 24min.
14:40
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku porozmawiamy o pamięci. Dlaczego czasami pamiętamy wydarzenia sprzed wielu lat, a mamy kłopot z przypomnieniem sobie tych z wczoraj? Dlaczego nie pamiętamy porodu i życia przed porodem? Gość odcinka: Tomasz Witkowski. (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 25min.
14:15
Kabaret na żywo, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Kabaret na Żywo” – wiosenna edycja tylko w Telewizji Polsat! Gejzery humoru i fajerwerki dowcipu czekają widzów w wiosennej edycji „Kabaretu na Żywo”. Rzeczywistość nie znosi pustki, tematów do skeczów i zabawnych dowcipów nie brakuje. Artyści kabaretowi nie będą więc mieli zbyt dużych problemów, by udowodnić nam, że gimbaza się nie poddaje, warto być fit, eko i bio, powrócić do słodkich lat 90-tych i nieśmiertelnych dowcipów o Jasiu, a także zadumać się nad losem prawdziwych mężczyzn i... (Polska 2017)

14:50
MasterChef Junior, odc. 4/10
program
Godziny emisji
14:30
Jaś Fasola
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaś Fasola z wielkim worem brudnych rzeczy przychodzi do pralni, ale nawet tutaj czeka go kilka przykrych niespodzianek. Na początek fatalna nowina. Zwiększyła się opłata i w poszukiwaniu dodatkowego funta nasz dzielny bohater będzie musiał sięgnąć do najgłębszych rezerw. Prawdziwą chwilę relaksu zapewni mu dopiero partyjka minigolfa na świeżym powietrzu. Problemy zaczynają się, gdy piłeczka niespodziewanie ucieka za ogrodzenie placu zabaw i wpada do odjeżdżającego miejskiego autobusu. Potem... (Wielka Brytania, 1995)

Reżyseria: John Birkin
Obsada: Rowan Atkinson
14:00
Ale numer!, sez. 1, odc. 37: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

14:35
Jankes i Dama, sez. 1, odc. 2
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W upadającym włoskim klasztorze Hooten spotyka się z tajemniczą siostrą Marią. Kobieta prosi go o pomoc w zlokalizowaniu i sprzedaży jednego z reliktów. Alex natomiast spędza czas w Rzymie wraz z rodziną. Hooten niespodziewanie składa jej wizytę i prosi o pomoc w rozwiązaniu starożytnych zagadek. Czy wspólnymi siłami uda im się spełnić prośbę siostry Marii? (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Colin Teague
Obsada: Jane Seymour, Michael Landes, Ophelia Lovibond
15:05
Zagadka Hotelu Grand - odc. 35 (seria II, odc. 21)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Javier, podsłuchując jednego z gości, znajduje sposób, by wymigać się od kary. Postanawia zaciągnąć się do wojska. Alicia znajduje zdjęcia, z których wynika, że jej ojciec miał jeszcze nieślubne dziecko. Dzięki sprytowi Ayali, Houdini przegrywa zakład. (Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 44min.
15:55
Igrzyska Olimpiad Specjalnych - Austria 2017
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Największa na świecie impreza sportowców niepełnosprawnych intelektualnie. W gronie 4100 uczestników będzie 62 - osobowa reprezentacja Polski. Biało - czerwoni wystartują w pięciu konkurencjach. (Polska 2017)


Czas: 1min.
15:10
Rodzinka.pl - odc. 198 "Śpiwór dla czworga" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
15:50
Kabaretowe Przeboje Lata 2015 (1)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program przypominający najzabawniejsze skecze i piosenki z letnich kabaretonów 2015. Wystapią m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Smile, Kabaret Młodych Panów, Artur Andrus, Grupa MoCarta, Formacja Chatelet, Ewa Błachnio, Jurki. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 50min.
15:20
Cloud 9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nastoletnia Kayla zostaje wyrzucona z drużyny snowboardowej, w której była dotąd gwiazdą. By odzyskać miejsce w zespole i udowodnić swoje umiejętności, trenuje z Willem Cloudem - jeszcze niedawno niepokonanym mistrzem, teraz rozpamiętującym fatalną porażkę, która gwałtownie przerwała jego spektakularnie rozwijającą się karierę. Żeby przygotować się do rywalizacji z najlepszymi, Kayla musi sprostać katorżniczemu treningowi zaplanowanemu przez Willa. Jednocześnie próbuje pomóc mu otrząsnąć się... (USA, 2014)

Reżyseria: Paul Hoen
Obsada: Dove Cameron, Kiersey Clemons, Luke Benward
15:35
Bibliotekarze, sez. 1, odc. 2: Miecz w kamieniu
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bibliotekarzom udaje się zdobyć Koronę Króla Artura. Chwilę później zdają sobie sprawę, że to śmiertelna pułapka, którą zastawił na nich wróg. Teraz są zagubieni w czasie i przestrzeni, a Flynn jest poważnie ranny… Co więcej, Dulaque odzyskał to, czego naprawdę potrzebuje, by zrealizować swój cel: Excalibur - magiczny miecz Króla Artura. Bibliotekarzom udaje się wydostać z pułapki i znajdują schronienie w bibliotece, prowadzonej przez genialnego ale i zepsutego Jenkinsa. Przed nimi kolejny... (USA 2014)

Obsada: Christian Kane, John Kim, Lindy Booth, Rebecca Romijn
16:05 Na żywo
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Vikersund - konkurs drużynowy - Loty ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po mistrzostwach świata w Lahti czas na ostatnie zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Najpierw konkursy w Norwegii, a finał odbędzie się tradycyjnie w Planicy, gdzie najlepsi będą rywalizować na skoczni mamuciej. (Szwajcaria 2017)


Czas: 3min.
16:15 Na żywo
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Vikersund - konkurs drużynowy - Loty ( 1 seria )
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po mistrzostwach świata w Lahti czas na ostatnie zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Najpierw konkursy w Norwegii, a finał odbędzie się tradycyjnie w Planicy, gdzie najlepsi będą rywalizować na skoczni mamuciej. (Szwajcaria 2017)


Czas: 60min.
16:45
KCP - kulisy
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 4min.
16:55
Czterdziecha - recital jubileuszowy Wojciecha Młynarskiego. Cz. 1 - fragmenty koncertu
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2003)


Czas: 39min.
16:15
Daleko od noszy - Reanimacja, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szybko wychodzi na jaw, że siostra Rita (Katarzyna Glinka) nigdy nie była pielęgniarką, tylko stewardessą. Wpada z wizytą doktor Kraśnik (Rafał Rutkowski), obecnie właściciel świetnie prosperującej klinki weterynaryjnej i przy okazji wykrywa, że wieczny pacjent Nowak (Bogusław Kaczmarczyk) choruje na… nosówkę. A doktor Kidler udaje, że walczy z Panią Ordynator…   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński
Obsada: Paweł Wawrzecki, Andrzej Nejman, Magdalena Mazur, Krzysztof Kowalewski, Katarzyna Glinka, Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Krzysztof Tyniec, Agnieszka Suchora, Bogusław Kaczmarczyk, Rafał Rutkowski, Michał Lewandowski
16:50
Ameryka marzeń, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Henry Kossoń od 32 lat. Wraz ze swoją matką, Liz mieszka w Chicago. Mężczyzna jest pasjonatem lotnictwa i zajmuje się rekonstrukcją pochodzącego z II Wojny Światowej bombowca. Ku rozpaczy matki, Henry pochłonięty swoim hobby, do tej pory się nie ustatkował. Gdy podczas z jednej z polonijnych imprez mężczyzna poznaje Królową Polskiej Parady, Liz nie posiada się z radości. Niestety, szybko okazuje się, że urocza Sandra ma wiele do ukrycia.   Dla małoletnich od lat 12... (Polska 2015)

Reżyseria: Sławomir Smoczyński
16:25
Misja Pies, odc. 3/12
program
Godziny emisji
16:30
Obcy na poddaszu
familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film z morałem o grupce nastolatków, która odkrywa, że strych ich letniskowego domku jest oblegany przez istoty z kosmosu. Chcąc ukryć ten fakt przed rodzicami, młodzi jednoczą siły, żeby pokonać obcych. (Kanada, USA 2009)

Reżyseria: John Schultz
Obsada: Ashley Boettcher, Ashley Tisdale, Austin Butler, Carter Jenkins
17:20 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 4min.
17:25 Na żywo
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Vikersund - konkurs drużynowy - Loty ( 2 seria )
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po mistrzostwach świata w Lahti czas na ostatnie zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Najpierw konkursy w Norwegii, a finał odbędzie się tradycyjnie w Planicy, gdzie najlepsi będą rywalizować na skoczni mamuciej. (Szwajcaria 2017)


Czas: 51min.
17:45
Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 5min.
17:50
Chłopaki do wzięcia, odc.39
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaruś wyrusza z mamą do ZOO na spotkanie z nieznajomą. Ryszard „Szczena” szuka swego szczęścia tym razem w ogłoszeniach. Już prawie je znalazł. Nowy bohater Michał, zawodowy kucharz, przestał wierzyć w to, że w kuchni spotka miłość. Od kiedy Basia porzuciła Andrzeja, jego życie straciło blask. Pan Stasio nie szczędzi cierpkich słów synowi. Wojtkowi coś się w życiu odmieniło i musi o tym opowiedzieć mamie. Ale jak?   Dla małoletnich od lat 12                    Udogodnienia: napisy dla... (Polska 2014)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
17:00
Żony Hollywood, sez. 3, odc. 5/12
program
Godziny emisji
17:00
Bez odwrotu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jocelyn (Alexandra Breckenridge) rozwodzi się z mężem, ale okazuje się, że to nie wystarczy, żeby uwolnić się od brutalnego i zaborczego mężczyzny. By chronić przed nim dzieci ratuje się ucieczką. Z pomocą przychodzi jej Jim (Ray Liotta)   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2012)

Reżyseria: Doug Lodato
Obsada: Alexandra Breckenridge, Colin Ford, Ray Liotta
18:45
O! Polskie Przeboje
program muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
O!POLSKIE PRZEBOJE to program, który w swoich założeniach ma przywracać znaczenie i wyznaczać nową jakość w polskiej muzyce rozrywkowej. W ramach tego cyklu prezentowane będą najnowsze osiągnięcia rodzimej muzyki. (Polska 2017)

Reżyseria: Radek Kobiałko

Czas: 37min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 26min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:50
Kulisy - Postaw na milion - odc. 148
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krótkie wprowadzenie do programu "Postaw na milion" promujące każdy odcinek cyklu. (Polska 2016)


Czas: 5min.
18:20
Chłopaki do wzięcia, odc.40
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z ogromną nadzieją wdarł się Jaruś do warszawskiego zoo. Na randkę przy małpkach zabrał mamę. Ryszard oddaje się refleksji na temat picia i w ogóle… swojego życia, w trzeźwości. Michał przywiązuje się do miejsca, w którym akurat pracuje, co potęguje w nim, wieczne poczucie osamotnienia. Andrzej gotowy jest na nową miłość, pan Stasio zaś - jak zwykle - nie szczędzi cennych rad. Tomek, dyplomowany rolnik, jest wzorem w swojej wiosce. Zanim pojawi się dziewczyna - kolejny już rok - oddaje się... (Polska 2014)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Kuchenne rewolucje, sez. 15, odc. 5/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
18:00
After Earth: 1000 lat po Ziemi
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film rozpoczyna się w momencie, gdy mija 1000 lat od katastrofalnych wydarzeń, które zmusiły ludzi do ucieczki z naszej planety. Pojazd kosmiczny, w którym znajdują się nastoletni Kitai Raige (Jaden Smith) i jego ojciec, legendarny Cypher (Will Smith), rozbija się na Ziemi. Rozbitkowie, ranny Cypher wraz z synem, szukając pomocy, muszą podjąć niebezpieczna wyprawę i przede wszystkim nauczyć się wspólnego działania i wzajemnego zaufania, jeśli chcą mieć jakąś szansę powrotu do domu. (USA 2013)

Reżyseria: M. Night Shyamalan
Obsada: David Denman, Jaden Smith, Sophie Okonedo, Will Smith
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:05
Postaw na milion - odc. 148
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 46min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.507
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jolasia żąda od Waldka, żeby kupił jej nowe buty. Waldemar oświadcza żonie, że w tym momencie nie stać go na taki wydatek. Jolasia wpada w szał. Zrozpaczony Waldek ucieka z domu i błąka się po parku. Niespodziewanie z pomocą przychodzi mu napotkany tam Kazimierz Badura. W odcinku gościnnie wystąpi Sylwia Gliwa w roli… Kim Karabashian.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Zofia Czerwińska, Henryk Gołębiewski, Marek Pyś, Sylwia Gliwa, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Renata Pałys, Dariusz Gnatowski, Andrzej Gałła, Joanna Kurowska, Lech Dyblik
19:00
Fakty, odc. 7017
informacje
Godziny emisji
19:25
Sport, odc. 7000
informacje
Godziny emisji
19:35
Pogoda, odc. 6997
informacje
Godziny emisji
19:45
Uwaga!, odc. 4891
program
Godziny emisji
19:00
Galileo, odc.602
Godziny emisji
Rozwiń opis
MARKOWE PRODUKTY KONTRA DYSKONTOWE Czy produkty z dyskontu są tak samo smaczne jak te markowe? Przetestujemy jogurt, keczup i paluszki rybne. ZJAZD NA DRZEWIE, CZYLI DZIWNA JAPOŃSKA TRADYCJA Onbashira Matsuri to odbywające się co 6 lat japońskie święto pnia. Sprawdzimy, na czym dokładnie polega. WIĘZIENNE TATUAŻE W pewnym meksykańskim więzieniu osadzeni, zamiast tatuować swoje ciała, tatuują skórzane wyroby. Dzięki temu mogą finansowo wspomagać swoje rodziny. TOSTER DO KIEŁBASEK Test... (Polska 2017)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10 Na żywo
GOL
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacje z rozgrywek meczów piłki nożnej. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:25
Komisarz Alex - odc. 107 (seria IX odc. 3) - Wiadomość od morderczyni
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Późnym wieczorem starszy mężczyzna jest świadkiem zabójstwa kobiety. Morderczyni dusi ofiarę na jego oczach. Pakuje ją do samochodu i ucieka. Okazuje się, że auto było kradzione, a Alex znajduje ciało ofiary w lesie. Zamordowana to modelka u progu kariery. (Polska 2016)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Ireneusz Czop, Janusz Chabior, Beata Fido, Krystian Wieczorek, Sebastian Jasnoch, Daniel Guzdek, Beata Deskur, Jerzy Pożarowski, Dariusz Siastacz, Sławomir Milczarek

Czas: 43min.
20:05
Kocham Cię, Polsko! - odc. (3)
zabawa quizowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym wydaniu programu aktorki kontra sportowcy. W drużynie Tomasza Kammela występują: Anna Karczmarczyk, Iza Kuna, Katarzyna Andukowicz. W skład drużyny Antka Królikowskiego wchodzą: Mariusz Pudzianowski, Otylia Jędrzejczak, Andrzej Supron. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooijens

Czas: 90min.
20:05
Krudowie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany przebój światowych kin, opowieść o rodzinie jaskiniowców sprzed milionów lat, którzy borykają się z problemami znanymi współczesnym rodzicom i dzieciom. Cztery miliony lat temu w przytulnej jaskini żyła sobie rodzina Krudów, której głową był zachowawczy i nadgorliwy Grug. Świat zewnętrzny stanowił dla niego przede wszystkim zagrożenie, wolał więc siedzieć w ciemnej jaskini i zakładać, że wszystko, co nowe jest złe i niebezpieczne. Przekonywał o tym trójkę swoich dzieci, żonę Uggę i... (USA, 2013)

Reżyseria: Chris Sanders(2), De Kirk(1)
20:00
Policjantki i Policjanci, odc.248
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Po odprawie Morawska i Zapała idą do pokoju policjantów. Na biurku Morawskiej leży list gończy z jej twarzą. Cechy szczególne: wyjątkowa uroda, charyzma. Morawska rozbawiona. Na patrolu dzwoni do niej Emilka. Zaskoczony Krzysiek słucha jak plotkują niczym najlepsze przyjacióki. Podczas przerwy do pokoju policjantów zagląda Arek Gajda. Pyta jak się podobał Alicji jego list gończy, ale nie tylko po to przyszedł... Krzysiek komentuje tempo mężczyzny, Alicja jednak upiera się,... (Polska 2017)

20:00
Terminator 2: Dzień sądu
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
W przyszłości trwa wojna ludzi z maszynami, które przejęły władzę nad światem. Jedyną nadzieją ludzkości jest charyzmatyczny przywódca Ruchu Oporu, John Connor. Obawiając się go, maszyny wysyłają w przeszłość nowy prototyp cyborga T-1000, który ma zgładzić młodego Johna Connora. W ślad za nim Ruch Oporu wysyła stary model Terminatora (Arnold Schwarzenegger), przeprogramowany tak, aby ocalił życie młodego Johna. (USA 1991)

Reżyseria: James Cameron
Obsada: Arnold Schwarzenegger, Edward Furlong, Linda Hamilton, Robert Patrick
21:25
Hit na sobotę - Igrzyska śmierci
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
16 - letnia Katniss Everdeen postanawia zastąpić swoją młodszą siostrę wylosowaną do "igrzysk śmierci" organizowanych przez dyktatora Snowa. Zasady zawodów są proste: zwycięzca jest tylko jeden, pozostali uczestnicy muszą umrzeć. (USA 2012)

Reżyseria: Gary Ross
Obsada: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson

Czas: 136min.
21:50
Pierwsza randka - (1)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Formuła programu: do restauracji są zapraszane na randkę osoby, które wcześniej się nie spotkały. Kelnerzy serwują danie, a uczestnicy muszą dowiedzieć się na swój temat jak najwięcej, by na końcu zdecydować, czy chcą się spotkać ponownie. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 54min.
21:00
Policjantki i Policjanci, odc.249
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szósty sezon serialu obyczajowego, który stał się niekwestionowanym hitem Czwórki. W tej serii odcinków pojawią się nowe postaci, a w życiu ulubionych bohaterów fanów serialu nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia – to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy. Na ślubnym kobiercu staną Krzysiek Zapała (Wojciech Sukiennik) i Emilka... (Polska 2017)

22:05
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc.60
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – ikony polskiej i światowej muzyki po raz siódmy na antenie Polsatu! Zaskakujące wcielenia polskich artystów do złudzenia przypominające prawdziwe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej już od marca w siódmej edycji najchętniej oglądanego w sobotnie wieczory show - „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. O Złotą Twarz i sto tysięcy na dowolny cel charytatywny powalczy ośmiu nowych uczestników: Joanna Jabłczyńska – aktorka telewizyjna i filmowa, prawniczka z... (Polska 2017)

Reżyseria: Bolesław Pawica
22:40
Bez smyczy
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
22:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.58
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Na komendę przychodzi koperta, w której znajduje się portfel i odznaka Walczaka. Wach, która odbiera pocztę, dowiaduje się, że Kuba nie tylko stracił wszystkie dokumenty, ale ma również inne tajemnice. Czy Kuba zdecyduje się powiedzieć Paulinie prawdę? Tymczasem oboje muszą rozwiązać zagadkę śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono w szybie windy nowopowstałego bloku mieszkalnego. Okazuje się, że był to jeden z dwóch inwestorów budowy. Z początku wszystko wskazuje na... (Polska 2017)

22:50
Furia
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kwiecień 1945 roku. Alianckie wojska rozgromiły niemiecką armię w Ardenach i maszerują wprost na Berlin. Znany z odwagi, zahartowany w boju dowódca czołgu pieszczotliwie nazywanego Furia, sierżant Wardaddy (Brad Pitt) otrzymuje zadanie specjalne. Wraz ze swoją załogą będzie musiał wykonać tajną misję za linią frontu i stawić czoła znacznie potężniejszym silom wroga. (USA, Chiny, Wielka Brytania 2014)

Reżyseria: David Ayer
Obsada: Brad Pitt, Jon Bernthal, Logan Lerman, Michael Peña, Scott Eastwood, Shia LaBeouf
23:55
Charlie Bartlett
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pochodzący z bogatej rodziny nastolatek Charlie Bartlett, relegowany kilkakrotnie z najlepszych prywatnych szkół, w końcu trafia do zwykłej publicznej placówki, w której dyrektoruje zgorzkniały, sterany życiem Nathan Gardner, były nauczyciel historii. (USA 2007)

Reżyseria: Jon Polll
Obsada: Anton Yelchin, Robert DowneyJr, Hope Davis, Kat Dennings

Czas: 92min.
23:00
Zabójcze umysły - odc. 91
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ciąg dalszy wątków poprzedniego odcinka. Ślady doprowadzają agentów na farmę w prowincji Ontario, gdzie mieszka Mason Turner. Okazuje się, że Mason jest sparaliżowany od szyi w dół i nie może być sprawcą, choć pod innymi względami pasuje do profilu. (USA 2007)

Reżyseria: Eward Allen Bernero
Obsada: Shemar Moore, Thomas Gibson, Matthew Gray Gubler, Kirsten Vangsness, A.J. Cook

Czas: 42min.
23:55
Kabaret 2000+ /cz. 1/
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nadszedł czas na młodość na scenie kabaretowej! Mamy rok 2250, do muzeum XXI wieku zawitała właśnie wycieczka klasowa pod opieką przebojowej nauczycielki (Karolina Pańczyk). Grupę oprowadza 2 przewodników: Grzegorz Dolniak i Piotr Gumulec. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz, Grzegorz Dolniak

Czas: 49min.
23:00
Hostel
Godziny emisji
Rozwiń opis
Horror wyprodukowany przez Quentina Tarantino HOSTEL, który wyreżyserował Eli Roth to szokujący i makabryczny film o dwóch Amerykanach (Jay Hernandez i Derek Richardson), którzy z plecakami przemierzają Europę. Szukając wrażeń, wpadają w pułapkę, która jest tak ciemna i głęboka, jak tylko ciemne i głębokie mogą być najbardziej wynaturzone zakamarki ludzkiej natury…   Dozwolone od lat 18 (USA, 2006)

Reżyseria: Eli Roth
Obsada: Jay Hernandez, Barbara Nedeljakova, Eythor Gudjonsson, Jennifer Lim, Derek Richardson
00:55
Sherlock - Ostatnie wyzwanie
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Benjamin Caron
Obsada: Benedict Cumberbath, Martin Freeman, Mark Gatiss, Rupert Graves

Czas: 89min.
00:05
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami., odc.66
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po raz 20. w Polsce „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” wiosną w Telewizji Polsat! Wiosenna edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” będzie 20. z kolei zrealizowaną w Polsce. Dla Telewizji Polsat i twórców to ogromne wyróżnienie, bo światowe show wciąż cieszy się ogromną popularnością. Jesienną edycję programu oglądało średnio trzy miliony widzów. W marcu w piątkowe wieczory na naszym parkiecie pojawi się 11 nowych gwiazd. Nie zabraknie zaskakujących powrotów wśród... (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens
01:40
Zagadka Hotelu Grand - odc. 35 (seria II, odc. 21)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Javier, podsłuchując jednego z gości, znajduje sposób, by wymigać się od kary. Postanawia zaciągnąć się do wojska. Alicia znajduje zdjęcia, z których wynika, że jej ojciec miał jeszcze nieślubne dziecko. Dzięki sprytowi Ayali, Houdini przegrywa zakład. (Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 44min.
01:00
Troja
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
01:00
STOP Drogówka, odc.144
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

01:25
Ale numer!, sez. 1, odc. 37: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:30
Komandosi - cz. 3/3
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Salaficcy fanatycy porwali dwoje dzieci hiszpańskiego inżyniera pracującego w tym kraju na rządowym kontrakcie. W akcji ratowniczej bierze udział oddział Zielonych Beretów, elitarna jednostka antyterrorystyczna wykorzystywana do misji poza granicami kraju. (Hiszpania 2015)

Reżyseria: Salvador Calvo
Obsada: Hugo Silva, Blanca Suarez, Antonio Velasquez, Alvaro Cervantes, Luis Fernandez

Czas: 77min.
02:30
Biegi narciarskie - Puchar Świata - Quebec - 10 km klas. K (start wspólny)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 35min.
02:25 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2627
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

02:00
STOP Drogówka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najpopularniejszy polski program o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji – zabawnych i smutnych,... (Polska 2016)

02:00
Moc Przebojów TV Puls
Godziny emisji
Rozwiń opis
Największe polskie hity i niezapomniane emocje. W specjalnym, sylwestrowym programie pojawią się największe gwiazdy muzyki tanecznej m.in.: Łobuzy, Piękni i młodzi, MiG, Akcent, Andre, Bayerfull i wiele, wiele innych. Spędź niezapomnianego Sylwestra i wejdź w Nowy Rok tanecznym krokiem. Szampańska zabawa przy szalonych rytmach tylko w TV Puls!

03:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
03:10
Dzień świra
komediodramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Obsypany nagrodami film miał bardzo dobrą prasę, był etnuzjastycznie przyjęty przez krytykę i widzów. Miauczyński nie jest już kochliwym facetem, przeżywającym głównie dylematy natury damsko - męskiej, lecz statecznym mężczyzną dobiegającym pięćdziesiątki. (Polska 2002)

Reżyseria: Marek Koterski
Obsada: Marek Kondrat, Janina Traczykówna, Andrzej Grabowski, Michał Koterski, Joanna Sienkiewicz

Czas: 89min.
03:00
Disco Polo Life, odc.508
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:50
Taki jest świat, sez. 2, odc. 40: 40
informacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2015)

04:50
Nowa - odc. 2
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W centrum miasta w parku zostaje znalezione ciało mężczyzny. Zastrzelony człowiek był członkiem mafii z Białołęki, która kontroluje rynek narkotyków w Warszawie. Adę i Wolskiego ten trop naprowadza na Tytusa i Adasia. (Polska 2010)

Reżyseria: Tomasz Szafrański
Obsada: Justyna Kulig-Schneider, Marcin Bosak, Małgorzata Koźuchowska, Szymon Bobrowski, Piotr Grabowski

Czas: 43min.
04:20
Moc Magii, odc. 76/355
program
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.715
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:30
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 10: Biesiada noce i dnie: Andruty kaliskie
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

05:40
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3636
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:25
Nic straconego
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.718
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 1: Huang He - Żółta Rzeka
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 11
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info