Program dla 2017-03-19 od do
31.03 01.04
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:50
Nowa - odc. 2
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W centrum miasta w parku zostaje znalezione ciało mężczyzny. Zastrzelony człowiek był członkiem mafii z Białołęki, która kontroluje rynek narkotyków w Warszawie. Adę i Wolskiego ten trop naprowadza na Tytusa i Adasia. (Polska 2010)

Reżyseria: Tomasz Szafrański
Obsada: Justyna Kulig-Schneider, Marcin Bosak, Małgorzata Koźuchowska, Szymon Bobrowski, Piotr Grabowski

Czas: 43min.
04:20
Moc Magii, odc. 76/355
program
Godziny emisji
05:35
Galeria - odc. 27
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
1 - szy dzień Wiktora po wyjściu z aresztu. W domu panuje napięta atmosfera. Wiktor i Laura stwarzają pozory, że wszystko jest w porządku, choć jest inaczej. Laura idzie do pracy, a Wiktor nie może znaleźć sobie miejsca w domu. Postanawia wpaść do galerii. (Polska 2011)

Reżyseria: Ryszard Zatorski, Jakub Miszczak
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 21min.
05:40
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3636
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:25
Nic straconego
Godziny emisji
05:25
Uwaga!, odc. 4891
program
Godziny emisji
05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.718
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 1: Huang He - Żółta Rzeka
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 11
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:00
Klan - odc. 3092
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Darek dostaje bardzo pozytywną informację z Urzędu Miasta dotyczącą projektu. Agnieszka stara się rozwikłać problem nielegalnego wysypiska elektrośmieci. Bulwersuje ją jednak postawa mieszkańców, którzy zamiast pomagać, chronią przestępców. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Paulina Holtz, Michał Lesień, Anna Matysiak, Natalia Rewieńska, Dariusz Lewandowski, Anna Powierza, Jolanta Bank, Maria Niklińska, Kazimiera Utrata, Wincenty Grabarczyk

Czas: 21min.
06:30
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (340)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego. (Polska 2017)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 24min.
06:00
Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 5min.
06:10
Podróże z historią - odc. 3 Na straży Gdańska
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Posiadanie Gdańska jest ważniejsze od wszystkich pieniędzy - tak mawiał dawniej pruski książę Karl August von Hardenberg.. Jak wyglądało życie dawnego obrońcy Gdańska? Radosław Kotarski jedzie na miejsce, aby odpowiedzieć na te pytania. (Polska 2015)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 27min.
06:50
M jak miłość - odc. 1286
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ala próbuje pomóc Glińskiej. Chce załatwić jej pracę sprzątaczki w kancelarii. Gliński śledzi Zduńską. Gdy jest na ulicy sama z małym Kubą, brutalnie atakuje dziewczynę. Budzyński postanawia polecieć na kilka dni do Marty, by omówić szczegóły rozwodu. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Marcin Mroczek - Piotrek, Krystian Wieczorek - Andrzej, Dominika Ostałowska - Marta, Anna Wendzikowska - Monika, Rafał Mroczek - Paweł, Maurycy Popiel - Olek, Grzegorz Kucias - Gliński, Adam Tomaszewski - Kuba, Hanna Kochańska - Glińska, Małgorzata Pieńkowska - Marysia

Czas: 46min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Legendy Chima, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cragger podstępem skłania Lavala do ukrycia CHI przed plemieniem krokodyli. Powoduje to zaognienie konfliktu między lwami a krokodylami. Laval musi umykać przed rozwścieczonymi krokodylami i w jakiś sposób pozbyć się CHI, zanim jego ojciec pozna prawdę.   Dla małoletnich od lat 7 (Dania, 2013)

06:30
Legendy Chima, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Laval i Eris z plemienia orłów zabierają czołg lwów, żeby pojeździć wokół CHIMY. Czy to jednak dobry pomysł? Laval nie potrafi kierować, a Eris ma słabą orientację w terenie. Podczas przejażdżki odkrywają, że Cragger zwerbował plemię bobrów i zamierza wykraść całą energię CHI.   Dla małoletnich od lat 7 (Dania, 2013)

06:00
Taki jest świat, sez. 2, odc. 40: 40
informacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2015)

06:50
Co ludzie powiedzą?, sez. 1, odc. 2: Nowy proboszcz
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1990)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. (Polska 2017)


Czas: 55min.
07:45
Barwy szczęścia - odc. 1618
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Amelia szuka dla Bruna dziewczyny. W imieniu syna spotyka się z kandydatkami z portalu randkowego. Ze względu na rodzinę Łukasz odrzuca propozycję awansu. Szefową "Pytania na śniadanie" zostaje Alicja. Umińska zwierza się koledze, że czuje się samotna. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Katarzyna Glinka, Stanicława Celińska, Kazimierz Mazur, Monika Dryl, Michał Rolnicki, Wiktoria Gąsiewska, Jakub Dmochowski, Patryk Cebulski, Anna? Borowiec, Dobromir? Dymecki

Czas: 24min.
07:45
Jeźdźcy smoków, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków” to kontynuacja kinowego przeboju wytwórni DreamWorks pt. „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. „Jeźdźcy smoków” to wyjątkowa animacja, pełna akcji i epickiego rozmachu opowieść, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której przygoda przeplata się z humorem, skupia się na... (USA, 2013)

Reżyseria: John Eng, John Eng
07:55
Nowa Maja w ogrodzie, odc. 10/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
07:00
Looney Tunes Show, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Królik Bugs, kaczor Daffy, kot Sylwester, kanarek Tweety, myśliwy Elmer, Diabeł Tasmański i struś Pędziwiatr oraz wiele innych legendarnych postaci zobaczymy w akcji w najnowszej serii krótkich, animowanych filmów, wyprodukowanych przez wytwórnię Warner Bros. Ich przygody bawią już kolejne pokolenie fanów. Poznajmy bliżej tych bohaterów, ich cechy charakterystyczne i ulubione wady. Królik Bugs to szary spryciarz, raczej elegant, który uwielbia marchewski. Co jest doktorku? To jego... (USA, 2010)

07:30
Co nowego u Scooby'ego?, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z okazji zbliżających się Walentynek nawet Scooby-Doo popada w romantyczny nastrój. Podobnie, jak on, jego przyjaciele: Kudłaty, Velma, Fred i Daphne otrzymują walentynkowe pozdrowienia od nieznanej osoby. Tymczasem kolejna para nastolatków znika w tajemniczych okolicznościach podczas randki i nawet media już zaczynają się interesować tą sprawą. A co najgorsze, jedyna ocalała z ofiar wskazuje na Scooby-Doo i jego drużynę jako sprawców tych porwań. Tylko Kudłaty wydaje się tym nie przejmować,... (USA, 2004)

Reżyseria: Chuck Sheetz
07:55
Looney Tunes Show, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Królik Bugs, kaczor Daffy, kot Sylwester, kanarek Tweety, myśliwy Elmer, Diabeł Tasmański i struś Pędziwiatr oraz wiele innych legendarnych postaci zobaczymy w akcji w najnowszej serii krótkich, animowanych filmów, wyprodukowanych przez wytwórnię Warner Bros. Ich przygody bawią już kolejne pokolenie fanów. Poznajmy bliżej tych bohaterów, ich cechy charakterystyczne i ulubione wady. Królik Bugs to szary spryciarz, raczej elegant, który uwielbia marchewski. Co jest doktorku? To jego... (USA, 2010)

07:30
Co ludzie powiedzą?, sez. 1, odc. 3: Wypad za miasto
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1990)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:00
Tydzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydarzenia i problemy o największym znaczeniu dla polskiej wsi i rolnictwa komentują zapraszani do studia politycy, związkowcy, rolnicy. Dyskusję uzupełniają felietony filmowe. (Polska 2017)


Czas: 35min.
08:45
Ziarno - Bł. Edmund Bojanowski
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katolicki program dla uczniów szkoły podstawowej i ich rodziców. (Polska 2017)

Reżyseria: Józef Mika

Czas: 23min.
08:20
Barwy szczęścia - odc. 1619
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tolek ma wyjść w końcu ze szpitala. Małgorzata i Grażyna z przyjaciółek zmieniają się w rywalki, bo każda z nich pragnie zabrać ukochanego do swojego domu. Marta robi wszystko, by uratować firmę Artura przed upadkiem. Praca z budowlańcami nie jest łatwa. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Olga Jankowka, Marek Molak, Ewa Bułhak, Adranna Biedrzyńska, Marek Siudym, Katarzyna Zielińska, Gabriela Ziembicka, Grzegorz Małecki, Anna? Borowiec, Dobromir? Dymecki

Czas: 24min.
08:50
Barwy szczęścia - odc. 1620
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klara jest u przyjaciółki z dawnych lat, Janki. Wciąż nie jest gotowa na powrót do domu, ale nie chce wyznać koleżance, jaki jest powód odwiedzin. Nicolas chce, by Paweł i Agata oddali mu skarb ze starego domu. Zapowiada, że zgłosi znalezisko na policji. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Natalia Zambrzycka, Mateusz Rzeźniczak, Marek Molak, Honorata Witańska, Maria Dejmek, Adam Szczyszczaj, Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Jan Pęczek, Stanisław Brudny

Czas: 24min.
08:15
Turbo, odc.25
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

08:45
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na swoich smokach... (USA, 2016)

08:25
Akademia ogrodnika, odc. 10/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
08:30
Dzień Dobry TVN, odc. 978
magazyn
Godziny emisji
08:25
Scooby Doo: Gdzie jesteś?, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Amerykański serial animowany, pierwszy z serii opowieści o przygodach psa, imieniem Scooby-Doo i czwórki jego nastoletnich przyjaciół, wyprodukowany w legendarnej wytwórni Hanna Barbera. Grupa nastolatków: pewny siebie przywódca, Fred, nieustannie wpadająca w tarapaty, Daphne, prymuska Velma i wiecznie głodny Kudłaty oraz dog niemiecki, wabiący się Scooby-Doo, który jest wyjątkowo tchórzliwy - ta piątka młodych detektywów uwielbia rozwiązywać tajemnicze zagadki. Razem odwiedzają nawiedzone... (USA, 1969)

Reżyseria: Joseph Barbera, William Hanna
08:55
Cloud 9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nastoletnia Kayla zostaje wyrzucona z drużyny snowboardowej, w której była dotąd gwiazdą. By odzyskać miejsce w zespole i udowodnić swoje umiejętności, trenuje z Willem Cloudem - jeszcze niedawno niepokonanym mistrzem, teraz rozpamiętującym fatalną porażkę, która gwałtownie przerwała jego spektakularnie rozwijającą się karierę. Żeby przygotować się do rywalizacji z najlepszymi, Kayla musi sprostać katorżniczemu treningowi zaplanowanemu przez Willa. Jednocześnie próbuje pomóc mu otrząsnąć się... (USA, 2014)

Reżyseria: Paul Hoen
Obsada: Dove Cameron, Kiersey Clemons, Luke Benward
08:05
Co ludzie powiedzą?, sez. 1, odc. 4: Narzeczona tatusia
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1990)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:50
Ale numer!, sez. 1, odc. 39: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

09:15
Zakochaj się w Polsce - odc. 27 Łańcut
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomasz Bednarek przybliża widzom historię miast, pokazuje zamki, pałace, katedry, klasztory, pozostałości fortów, twierdz obronnych i wiele innych obiektów architektonicznych. Jego rozmówcami są przewodnicy, kustosze, historycy, architekci, etnografowie. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Sołtysiak

Czas: 22min.
09:45
O! Polskie Przeboje
program muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
O!POLSKIE PRZEBOJE to program, który w swoich założeniach ma przywracać znaczenie i wyznaczać nową jakość w polskiej muzyce rozrywkowej. W ramach tego cyklu prezentowane będą najnowsze osiągnięcia rodzimej muzyki. (Polska 2017)

Reżyseria: Radek Kobiałko

Czas: 37min.
09:25
Barwy szczęścia - odc. 1621
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kajtek martwi się zachowaniem Oliwki. Podejrzewa, że bierze dopalacze. Prosi o pomoc swego ojca, ale Zbrowscy nie chcą słuchać sugestii Władka, że z ich córką dzieje się coś złego. Jan Szuman opowiada Agacie i Pawłowi historię swojego życia. (Polska 2015)

Reżyseria: Jose Iglesias Vigil
Obsada: Katarzyna Zielińska, Jakub Dmochowski, Wiktoria Gąsiewska, Helena Englert, Patryk Cebulski, Przemysław Stippa, Dorota Kolak, Natali Zambrzycka, Mateusz Rzeźniczak, Stanisław Brudny

Czas: 24min.
09:55
Barwy szczęścia - odc. 1622
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agata i Paweł towarzyszą Janowi w odwiedzinach w dawnym domu Szumanów, a także poznają historię młodzieńczej miłości mężczyzny do dziewczyny o imieniu Bella. Młodzi postanawiają pomóc Szumanowi w poszukiwaniach dawnej ukochanej. (Polska 2015)

Reżyseria: Jose Iglesias Vigil
Obsada: Natalia Zambrzycka, Mateusz Rzeźniczak, Stanisław Brudny, Bożena Stachura, Sambor Czarnota, Lesław Żurek, Stanisława Celińska, Lesław Żurek, Dorota Kolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
09:15
Przygody Kota w butach, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

09:55
Królowa Śniegu 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejne spotkanie z bohaterami najpiękniejszej baśni Hansa Christiana Andersena, która zdobyła serca widzów polskich kin. Kai, Gerda i gadatliwy troll powracają na ekrany w pełnej przygód i humoru animowanej komedii dla całej rodziny. Po pokonaniu złej Królowej Śniegu gadatliwy troll Orm powraca w rodzinne strony. Spodziewa się, że bez trudu zdobędzie rękę księżniczki trolli i zacznie wygodne życie bohatera. Jednak zamiast tego czekają go nowe wyzwania. W Krainie Lodu odradza się zło. To... (Rosja, 2014)

Reżyseria: Alexey Tsitsilin(1)
09:20
Ale numer!, sez. 1, odc. 41: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

09:55
Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby, sez. 1, odc. 3: Trzcina cukrowa
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2013)

Obsada: Wojciech Cejrowski
10:30
Biblia - Abraham cz. 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejna część z cyklu filmów ze znakomitą obsadą, opowiadających o głównych postaciach biblijnych. Opowieść ze Starego Testamentu o Abrahamie i jego wędrówce z Haranu do ziemi Kanaan, którą Bóg obiecał jemu i jego plemieniu. (Niemcy, Francja, Włochy 1994)

Reżyseria: Joseph Sargent
Obsada: Maximilian Schell, Barbara Hershey, Vittorio Gassman

Czas: 46min.
10:30
Ukryte skarby - Stanisław Stadnicki, Błękitna Dama i fawerole czyli tajemnice zamku w Łańcucie
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reportażowy pokazuje miejsca z cennymi zabytkami, pełne tajemnic i wyjątkowych historii. Tym razem odkryjemy tajemnice zamku w Łańcucie, poznamy historię Stanisława Stadnickiego i Błękitnej Damy i dowiemy się co to są fawerole. (Polska 2017)


Czas: 22min.
10:40
Galileo, odc.601
Godziny emisji
Rozwiń opis
JAK PRACOWAĆ MNIEJ I ZARABIAĆ WIĘCEJ Każdy z nas chciałby znaleźć równowagę między życiem prywatnym, a zawodowym. Tylko jak to zrobić? Niektórzy znaleźli sposób na to, jak pracować mniej, a zarabiać więcej. Stwierdzono bowiem, że jeśli zamiast 5ciu dni w tygodniu będziemy pracować tylko 4 jako pracownicy będziemy efektywniejsi, a w życiu prywatnym szczęśliwsi. Sprawdzimy to. PŁYWAJĄCY SZPITAL Historia lekarza z pływającego po Amazonce szpitala na statku. Wielu mieszkańców przybrzeżnych... (Polska 2017)

10:40
Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby, sez. 1, odc. 4: Baryłka
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2013)

Obsada: Wojciech Cejrowski
11:30
Magazyn Kolarski - odc. 3
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn dla miłośników dwóch kółek. (Polska 2017)


Czas: 15min.
11:50 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 10min.
11:05
Rodzinne oglądanie - Nieustraszony miodożer
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mała Badżi została osierocona dwa tygodnie po urodzeniu i jest edukowana, by wrócić do życia w środowisku naturalnym. Weterynarze treserzy specjalizujący się w zachowaniach rateli miodożernych przystosowują ją do samodzielnego życia. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Nie dotyczy

Czas: 49min.
11:40
Doktor Dolittle 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia familijna. Maya Dolittle chce być po prostu zwykła nastolatką. Jest tylko jeden mały problem: po swym ojcu, znanym weterynarzu, odziedziczyła niezwykłą zdolność rozmawiania się ze zwierzętami Podczas wakacji spędzanych na eleganckim ranczo, Maya stara się ukryć swój unikalny talent. Lecz gdy jej przyjaciele wpadają w tarapaty, natychmiast rusza na ratunek, tak jak tylko Dolittle potrafią - wzywając na pomoc mówiące zwierzęta…   Dla małoletnich od lat 7 (USA/Kanada, 2006)

Reżyseria: Rich Thorne
Obsada: Kyla Pratt, Chelan Simmons, John Amos, Luciana Carro, Walker Howard, Kristen Wilson
11:00
Efekt Domina, sez. 4, odc. 2/8
program
Godziny emisji
11:35
Co za tydzień, odc. 792
magazyn
Godziny emisji
11:40
Galileo, odc.602
Godziny emisji
Rozwiń opis
MARKOWE PRODUKTY KONTRA DYSKONTOWE Czy produkty z dyskontu są tak samo smaczne jak te markowe? Przetestujemy jogurt, keczup i paluszki rybne. ZJAZD NA DRZEWIE, CZYLI DZIWNA JAPOŃSKA TRADYCJA Onbashira Matsuri to odbywające się co 6 lat japońskie święto pnia. Sprawdzimy, na czym dokładnie polega. WIĘZIENNE TATUAŻE W pewnym meksykańskim więzieniu osadzeni, zamiast tatuować swoje ciała, tatuują skórzane wyroby. Dzięki temu mogą finansowo wspomagać swoje rodziny. TOSTER DO KIEŁBASEK Test... (Polska 2017)

11:25
Jankes i Dama, sez. 1, odc. 3
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W trakcie podróży do Egiptu Alex ponownie współpracuje z Hootenem. Tym razem wspólnie próbują znaleźć grobowiec Alexandra Wielkiego. Nie wiedzą jednak, że ktoś podąża ich tropem. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Justin Molotnikov
Obsada: Jane Seymour, Michael Landes, Ophelia Lovibond
12:00
Anioł Pański
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja modlitwy z wiernymi w Watykanie. (Watykan 2017)


Czas: 15min.
12:15 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 30min.
12:55
BBC w Jedynce - Życie w powietrzu. Wbrew grawitacji
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wszystkie informacje o lataniu i życiu zwierząt w przestworzach. Życie ponad ziemią nie jest łatwe. Tymczasem na całym świecie rozmaite zwierzęta robią to, o czym my możemy tylko marzyć. Wznoszą się w powietrze. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: James Brickell

Czas: 48min.
12:00
Makłowicz w podróży. Filipiny - "Wokół stolicy"
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pieczony prosiak o siódmej rano? W Manili jak najbardziej. Objazd atrakcyjnych dzielnic filipińskiej metropolii zaczynamy od spotkania z wieprzowiną z rożna, a dalej jest jeszcze ciekawiej. Gotowane kacze jajo z dwutygodniowym zarodkiem o nazwie balut. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Lesisz

Czas: 25min.
12:35
Bake off - Ale ciacho! - (2)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten odcinek serii będzie na wskroś polski, ponieważ uczestnicy zmierzą się z tradycyjnymi, regionalnymi wypiekami. W zadaniu popisowym przybliżą nam swoje małe ojczyzny poprzez specjały charakterystyczne dla miejsc, z których pochodzą. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Lamprecht, Leszek Molski

Czas: 55min.
12:15
Druga szansa, sez. 3, odc. 5/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

12:40
Jaś Fasola
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaś Fasola odwiedza fryzjera i w wyniku fatalnego zbiegu okoliczności sam zostaje fryzjerem. Strzeżcie się klienci: mały chłopiec, młody elegant i biznesmen w średnim wieku nawet nie podejrzewają, na co się odważyli. Tylko chłopiec jest zadowolony ze swojego ekscentrycznego wyglądu, ale jego mama znacznie mniej. Wszyscy wściekli atakują prawdziwego fryzjera, skarżąc się na jego …asystenta. Następnie Jaś Fasola odwiedza typowy wiejski festyn, ale wraz z jego pojawieniem na tej imprezie... (Wielka Brytania, 1995)

Reżyseria: John Birkin, John Birkin, John Howard-Davies, Paul Weiland
Obsada: Rowan Atkinson
12:25
Bibliotekarze, sez. 1, odc. 3: Rogaty dylemat
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem, śledztwo wiedzie Bibliotekarzy do nowoczesnego Bostonu. Pozornie prosta sprawa, dotycząca zaginionych osób, przeradza się w kolejną tajemnicę do wyjaśnienia… Bibliotekarze odkrywają, że bostońska mekka biznesu skrywa mroczne sekrety. Za wielkim sukcesem i pieniędzmi stoi poświęcenie – ofiara złożona z pracowników korporacji. (USA 2014)

Obsada: Christian Kane, John Kim, Lindy Booth, Rebecca Romijn
13:40
Bake off - Ale przepis - (2)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jurorzy programu zdradzą tajniki najlepszych tradycyjnych przepisów kuchni polskiej i wypieków autorskich. Wcześniej z podobnymi wypiekami zmagali się uczestnicy konkursu. Eksperci zdradzą tajemnice, które pozwolą uniknąć błędów i zapewnią słodki sukces. (Polska 2017)


Czas: 9min.
13:45
Krudowie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany przebój światowych kin, opowieść o rodzinie jaskiniowców sprzed milionów lat, którzy borykają się z problemami znanymi współczesnym rodzicom i dzieciom. Cztery miliony lat temu w przytulnej jaskini żyła sobie rodzina Krudów, której głową był zachowawczy i nadgorliwy Grug. Świat zewnętrzny stanowił dla niego przede wszystkim zagrożenie, wolał więc siedzieć w ciemnej jaskini i zakładać, że wszystko, co nowe jest złe i niebezpieczne. Przekonywał o tym trójkę swoich dzieci, żonę Uggę i... (USA, 2013)

Reżyseria: Chris Sanders(2), De Kirk(1)
13:15
Rogate ranczo
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
13:30
Omega Doom
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji/sci-fi z Rutgerem Hauerem w roli głównej. W przyszłości, ziemią wyniszczoną przez wojnę nuklearną, rządzą cyborgi, które wygrały w walce z człowiekiem. Jeden z nich przeznaczony do eksterminacji pozostałych przy życiu ludzi, zwany Omega Doom (Hauer) zostaje uszkodzony i przyłącza się do partyzantów, którzy walczą o przywrócenie dawnego porządku…   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 1996)

Reżyseria: Albert Pyun
Obsada: Hauer Rutger, Whirry Shannon, Weisser Norbert, Cole Tina, Katarina Anna
13:25
Obcy na poddaszu
familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film z morałem o grupce nastolatków, która odkrywa, że strych ich letniskowego domku jest oblegany przez istoty z kosmosu. Chcąc ukryć ten fakt przed rodzicami, młodzi jednoczą siły, żeby pokonać obcych. (Kanada, USA 2009)

Reżyseria: John Schultz
Obsada: Ashley Boettcher, Ashley Tisdale, Austin Butler, Carter Jenkins
14:00 Na żywo
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Vikersund - Loty - konkurs indywidualny ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po mistrzostwach świata w Lahti czas na ostatnie zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Najpierw konkursy w Norwegii, a finał odbędzie się tradycyjnie w Planicy, gdzie najlepsi będą rywalizować na skoczni mamuciej. (Szwajcaria 2017)


Czas: 8min.
14:15 Na żywo
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Vikersund - Loty - konkurs indywidualny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po mistrzostwach świata w Lahti czas na ostatnie zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Najpierw konkursy w Norwegii, a finał odbędzie się tradycyjnie w Planicy, gdzie najlepsi będą rywalizować na skoczni mamuciej. (Szwajcaria 2017)


Czas: 60min.
14:00
Familiada - odc. 2357
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 25min.
14:35
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Genetyka a właściwie modyfikacje genetyczne wciąż budzą ogromne emocje. Czy słusznie? Jak się okazuje geny modyfikujemy od zawsze. Co tak naprawdę oznacza hasło GMO? Dlaczego się go boimy, skoro może uratować ludzkość przed głodem? (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 24min.
14:55
Podróż na tajemniczą wyspę
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
14:55
Najpiękniejsze baśnie: Piękna i Książę
baśń
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Piękna i książę” to historia ukazująca siłę romantycznej miłości i prawdziwego piękna. Główna bohaterka to młoda, piękna kobieta, która mimo swojej zniewalającej urody, najbardziej wierzy w siłę swojego charakteru. Jest biedną córką farmera, która zakrywa swoją twarz. Nie uchroni to jednak księcia Artura przed dostrzeżeniem jej prawdziwego piękna i obdarzeniem jej uczuciem. Jego zazdrosny ojciec – Król Richard nie jest z tego powodu szczęśliwy. Chce by syn poślubił zarozumiałą księżniczkę... (Niemcy 2014)

Reżyseria: Carsten Fiebeler
Obsada: Esther Schweins, Franz Dinda, Xenia Assenza
15:15
Na dobre i na złe - odc. 666 - Kiepska prognoza
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wanda proponuje Falkowiczowi, by pojechał na trzy miesiące na staż do USA. Profesor nie myśli jednak o karierze, tylko o córce. Odkrywa w końcu, że Matylda od kilku tygodni go okłamuje. Po zawale Tretter wraca na rekonwalescencję do Leśnej Góry. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Grzegorz Daukszewicz - Adam, Redbad Klijnstra - Van Graaf, Emilia Komarnicka - Agata, Michał Żebrowski - Falkowicz, Amelia Czaja - Matylda, Marcin Sianko, Aleksandra Hamkało - Julka Burska, Marek Ślosarski - Stanisławski, Piotr Garlicki - Tretter, Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria

Czas: 47min.
15:50
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc.60
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – ikony polskiej i światowej muzyki po raz siódmy na antenie Polsatu! Zaskakujące wcielenia polskich artystów do złudzenia przypominające prawdziwe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej już od marca w siódmej edycji najchętniej oglądanego w sobotnie wieczory show - „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. O Złotą Twarz i sto tysięcy na dowolny cel charytatywny powalczy ośmiu nowych uczestników: Joanna Jabłczyńska – aktorka telewizyjna i filmowa, prawniczka z... (Polska 2017)

Reżyseria: Bolesław Pawica
15:05
Mythica: Czarownica
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy Peregus Malister porywa Thane, Marek wraz ze swoją drużyną musi podjąć trudną i śmiertelnie niebezpieczną misję, która prowadzi ją w szpony Shorloka.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2015)

Reżyseria: Todd Smith
Obsada: Adam Johnson, Jake Stormoen, Melanie Stone
16:55
Igrzyska Olimpiad Specjalnych - Austria 2017 1
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Największa na świecie impreza sportowców niepełnosprawnych intelektualnie. W gronie 4100 uczestników będzie 62 - osobowa reprezentacja Polski. Biało - czerwoni wystartują w pięciu konkurencjach. (Polska 2017)


Czas: 1min.
16:20
Kocham Cię, Polsko! - odc. (3)
zabawa quizowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym wydaniu programu aktorki kontra sportowcy. W drużynie Tomasza Kammela występują: Anna Karczmarczyk, Iza Kuna, Katarzyna Andukowicz. W skład drużyny Antka Królikowskiego wchodzą: Mariusz Pudzianowski, Otylia Jędrzejczak, Andrzej Supron. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooijens

Czas: 84min.
16:55
Belle Epoque, odc. 5/10
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
16:10
Sezon na misia 3
animacja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterowie filmu „Sezon na misia 3” - Boguś, Elliot oraz ich leśni przyjaciele przeżyją nową przygodę która tym razem rozegra się w wielkim cyrku. Gdy kumple Bogusia nie mogą wziąć udziału w męskiej wyprawie, miś decyduje się wyruszyć na wycieczkę sam. Napotykając na swojej drodze cyrk, Boguś zamienia się miejscami z występującym tam, podobnym do niego niedźwiedziem grizzly i przejmuje jego rolę w przedstawieniu. Jednak gdy cyrkowcy decydują się na powrót do Rosji, zaczyna się wyścig z... (USA 2011)

Reżyseria: Cody Cameron
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Komisarz Alex - odc. 107 (seria IX odc. 3) - Wiadomość od morderczyni
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Późnym wieczorem starszy mężczyzna jest świadkiem zabójstwa kobiety. Morderczyni dusi ofiarę na jego oczach. Pakuje ją do samochodu i ucieka. Okazuje się, że auto było kradzione, a Alex znajduje ciało ofiary w lesie. Zamordowana to modelka u progu kariery. (Polska 2016)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Ireneusz Czop, Janusz Chabior, Beata Fido, Krystian Wieczorek, Sebastian Jasnoch, Daniel Guzdek, Beata Deskur, Jerzy Pożarowski, Dariusz Siastacz, Sławomir Milczarek

Czas: 43min.
17:50
Nasz Nowy Dom, odc.85
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pani Agnieszka od urodzenia cierpi na dziecięce porażenie mózgowe, ma kłopoty z poruszaniem się. Wyszła za mąż za pana Wojtka, któremu jej choroba nie przeszkadza. Na świat przyszedł ich syn Szymon i wydawało się, że ich życie potoczy się niemal bajkowo. Niestety, dziewięcioletni dziś Szymon zachorował. Ma tylko jedną zdrową nerkę - druga jest uszkodzona w znacznym stopniu. Rodzina wszystko podporządkowała chorobie – codziennym badaniom, kontrolom lekarskim, wielotygodniowym pobytom w... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Olejnik, Jolanta Gwardys, Karolina Zaleszczuk, Olga Toporowska, Rafał Samborski
Obsada: Katarzyna Dowbor
17:50
Spotkanie ze smakiem, odc. 3/13
program
Godziny emisji
17:05
Przyjaciel gangstera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ruby (Jean Reno) to prawdziwy wyga przestępczego fachu i twardziel, który nie tylko naraził się policji, ale zadarł też z niebezpiecznym gangsterem, okradając go i uwodząc mu żonę. Kiedy trafia do więzienia, nie zamierza tam długo zostać i opracowuje niezawodny plan ucieczki. Tym bardziej upragnionej, że do szału doprowadza go współwięzień z celi - poczciwy i naiwny jak dziecko złodziejaszek Quentin (Gerard Depardieu), który zamęcza go ciągłym gadaniem i którego nic nie jest w stanie... (Francja, Włochy, 2003)

Reżyseria: Francis Veber
Obsada: Gérard Depardieu, Jean Reno, Richard Berry
17:45
Piękna i bestia
familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po katastrofie statku i bankructwie sklepu Ojciec jest zmuszony wyprowadzić się na wieś wraz ze swoim sześciorgiem dzieci. W trakcie podróży kradnie z ogrodu piękną różę dla najmłodszej Belli. Kiedy Bestia odkrywa zniknięcie kwiatu, chce zabić mężczyzna, ale córka staje w jego obronie i oddaje swoją wolność w zamian za życie Ojca. Wkrótce dziewczyna odkrywa, że Bestia nie ma zamiaru jej zabić. Zaciekawiona tym na pozór bezdusznym stworem, Bella postanawia odkryć jego tajemniczą duszę. (Francja, Niemcy 2014)

Reżyseria: Christophe Gans
Obsada: André Dussollier, Léa Seydoux, Vincent Cassel
18:25
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Vikersund - Loty - podsumowanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po mistrzostwach świata w Lahti czas na ostatnie zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Najpierw konkursy w Norwegii, a finał odbędzie się tradycyjnie w Planicy, gdzie najlepsi będą rywalizować na skoczni mamuciej. (Szwajcaria 2017)


Czas: 8min.
18:35
Jaka to melodia? - odc. 3520
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 42min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 25min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:35
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:55
Czterdziecha - recital jubileuszowy Wojciecha Młynarskiego. Cz. 2 - fragmenty koncertu
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2003)


Czas: 25min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Ugotowani, sez. 12, odc. 5/12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Rodzinka.pl - odc. 198 "Śpiwór dla czworga" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Państwo w Państwie
Godziny emisji
19:00
Fakty, odc. 7018
informacje
Godziny emisji
19:25
Sport, odc. 7001
informacje
Godziny emisji
19:35
Pogoda, odc. 6998
informacje
Godziny emisji
19:45
Uwaga!, odc. 4892
program
Godziny emisji
19:00
Galileo, odc.603
Godziny emisji
Rozwiń opis
CZY AUTA NA PILOTY SĄ BEZPIECZNE Ta wiadomość zelektryzowała kierowców: za pomocą jednego programu komputerowego można ponoć otworzyć 100 milionów pojazdów 15-tu producentów. Sprawdzamy, czy rzeczywiście tak jest. CIEKAWOSTKI NA TEMAT GUMY DO ŻUCIA Czy gumą do żucia można naprawić uszkodzony samolot? Gdzie obowiązują najbardziej restrykcyjne przepisy dotyczące wypluwania gumy na ulicę oraz z czego tak naprawdę jest wykonana guma? CZEGO POTRZEBUJE WSPÓŁCZESNA GEJSZA. Japońska gejsza zdradza... (Polska 2017)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 6min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:25
Wojenne dziewczyny - odc. 3
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ewka i Marysia mieszkają w dworku Szczęsnych rodziny Irki. Pomagają jej matce prowadzić pralnię i nie rezygnują z zemsty na mordercach matki Ewki. Ewka spotyka Ażura, dawnego kochanka. Zaprzyjaźniony z hiszpańskimi dyplomatami planuje wyjazd. (Polska 2016)

Reżyseria: Michał Rogalski
Obsada: Vanessa Aleksander, Marta Mazurek, Aleksandra Pisula, Michał Czernecki, Danuta Stenka

Czas: 45min.
20:05
XVII Mazurska Noc Kabaretowa. Mrągowo 2015 - (2)
widowisko rozrywkowe
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze skecze XVII Mazurskiej Nocy Kabaretowej. Temat: stosunki damsko - męskie. Prowadzenie: Kabaret Smile Goście: Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Jurki, Kabaret Zachodni, Ireneusz Krosny, Fair Play Crew, Ewa Błachnio. (Polska 2015)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 50min.
20:05
Kabaret na żywo, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Kabaret na Żywo” – wiosenna edycja tylko w Telewizji Polsat! Gejzery humoru i fajerwerki dowcipu czekają widzów w wiosennej edycji „Kabaretu na Żywo”. Rzeczywistość nie znosi pustki, tematów do skeczów i zabawnych dowcipów nie brakuje. Artyści kabaretowi nie będą więc mieli zbyt dużych problemów, by udowodnić nam, że gimbaza się nie poddaje, warto być fit, eko i bio, powrócić do słodkich lat 90-tych i nieśmiertelnych dowcipów o Jasiu, a także zadumać się nad losem prawdziwych mężczyzn i... (Polska 2017)

20:00
MasterChef Junior, odc. 5/10
program
Godziny emisji
20:00
Kronika opętania
Godziny emisji
Rozwiń opis
Horror oparty na prawdziwej historii. Clyde i Stephanie Brenek właśnie niedawno się rozstali. Podczas weekendowej wyprzedaży garażowej, ich najmłodsza córka Em zdobywa tajemniczą, zabytkową skrzynkę z drewna, z zagadkowymi inskrypcjami. Z czasem zachowanie dziewczynki staje się coraz bardziej niepokojące. Mężczyzna początkowo lekceważy te oznaki, lecz gdy zauważa, że Em nie rozstaje się z pudełkiem, rośnie jego obawa o stan córki. Em nie sposób oderwać od skrzynki, która zmienia się w jej... (Kanada, USA, 2012)

Reżyseria: Ole Bornedal
Obsada: Jeffrey Dean Morgan, Kyra Sedgwick, Natasha Calis
20:00
Tożsamość Bourne'a
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
U wybrzeży Marsylii załoga włoskiej łodzi rybackiej wyławia z morza mężczyznę, który jest umierający. Nie mogą zidentyfikować, kim jest ten człowiek, ponieważ nie ma przy sobie żadnych dokumentów. Szybki transport do lekarza ratuje mu życie, gdzie doktor usuwa kilka kul z jego ciała i opatruje mu rany postrzałowe. Mężczyzna szybko odzyskuje przytomność, ale nie odzyskuje pamięci. Podążając za informacjami znajdującymi się na chipie, który miał umieszczony pod skórą, uratowany trafia do banku... (USA 2002)

Reżyseria: Doug Liman
Obsada: Brian Cox, Chris Cooper, Clive Owen, Franka Potente, Julia Stiles, Matt Damon
21:25
Młodzi lekarze - odc. 3 sezon 2
telenowela dokumentalna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agnieszka jest jedną z organizatorek medycznej konferencji na temat leczenia otyłości u młodych pacjentów. Pretekstem do tego wydarzenia jest przyjazd światowej sławy amerykańskiego chirurga, który przeprowadzi operację zmniejszenia żołądka u nastolatki. (Polska 2017)

Reżyseria: Alina Mrowińska, Joanna Frydrych

Czas: 44min.
21:10
Sherlock - Ostatnie wyzwanie
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Benjamin Caron
Obsada: Benedict Cumberbath, Martin Freeman, Mark Gatiss, Rupert Graves

Czas: 89min.
21:35
Poznaj naszą rodzinkę
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
21:55
Seksualni, niebezpieczni
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po egzaminach kończących naukę w liceum, czterech angielskich nastolatków udaje się na Kretę, by oddać się rytualnemu piciu, flirtowaniu i podrywaniu przy dźwiękach największych wakacyjnych hitów ostatnich lat. Towarzyszy im niezłomne przekonanie, że wreszcie zaliczą... najfajniejsze wakacje w życiu. Czy seks to dla nich misja niemożliwa…?   Dla małoletnich od lat 16 (Wielka Brytania, 2011)

Reżyseria: Ben Palmer
Obsada: Blake Harrison, James Buckley, Joe Thomas, Simon Bird
22:20
Zakochana Jedynka - Piękna i szalona
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Współczesne Los Angeles. Nicole Oakley ma 17 lat, zapracowanego ojca kongresmena, macochę, której nie lubi z wzajemnością, i wspomnienia po matce, która popełniła samobójstwo, gdy Nicole miała 12 lat. Dziewczyna nie uznaje żadnych autorytetów. (USA 2001)

Reżyseria: John Stockwell
Obsada: Kirsten Dunst, Jay Hernandez, Bruce Davison

Czas: 94min.
22:55
Mandarynki
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 1992 roku w Abchazji wybucha wojna. Mała republika walczy o oderwanie się od Gruzji. Po stronie separatystów stają Rosjanie, a także najemnicy z Czeczenii. Tu, w niewielkiej dolinie, leży wioska zamieszkiwana do niedawna przez imigrantów z Estonii. (Gruzja, Estonia 2015)

Reżyseria: Zaza Urushadze
Obsada: Lembit Ulfsak, Elmo Nueganene, Giorgi Nakashidze, Mikheil Meskhi

Czas: 82min.
22:05
Baby są jakieś inne
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najnowszy film mistrza polskiej komedi: Marka Koterskiego ("Dzień Świra", Nic śmiesznego", "Porno"). Adaś Miauczyński (Adam Woronowicz) i Pucio (Robert Więckiewicz) to dwóch niespełnionych inteligentów, przewrażliwionych, wiecznie sfrustrowanych i skupionych jedynie na sobie. Mężczyzn gnębi kryzys wieku średniego. Na liście źródeł ich irytacji pierwsze miejsce zajmują bezapelacyjnie kobiety. Podczas długiej nocnej podroży samochodem mają doskonałe warunki, żeby... (Polska, 2011)

Reżyseria: Marek Koterski(1)
Obsada: Adam Woronowicz, Małgorzata Bogdańska, Michał Koterski, Patrycja Marciniak, Robert Więckiewicz
22:20
Ghost Rider
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dawno temu gwiazdor motocyklowy, Johnny Blaze, zawiera pakt z diabłem, aby chronić swoją najbliższą rodzinę. Diabeł szybko jednak wraca po zapłatę. Johnny za dnia jest twardzielem głodnym rywalizacji, w nocy natomiast w obecności zła zamienia się w Ghost Ridera, ścigającego zbuntowane demony. Zmuszony do takiego przymierza, kaskader postanawia stawić czoła swojemu przeznaczeniu. (Australia, USA 2007)

Reżyseria: Mark Steven Johnson
Obsada: Eva Mendes, Matt Long, Nicolas Cage, Sam Elliott
23:40
Ring
film horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
00:05
Sportowa niedziela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najciekawsze wydarzenia sportowe mijającego tygodnia. (Polska 2017)


Czas: 25min.
00:35
Igrzyska śmierci
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
16 - letnia Katniss Everdeen postanawia zastąpić swoją młodszą siostrę wylosowaną do "igrzysk śmierci" organizowanych przez dyktatora Snowa. Zasady zawodów są proste: zwycięzca jest tylko jeden, pozostali uczestnicy muszą umrzeć. (USA 2012)

Reżyseria: Gary Ross
Obsada: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson

Czas: 136min.
00:30
Nim diabeł dowie się, że nie żyjesz
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ostatni film ameryk.reżysera Sidneya Lumeta, twórcy "12 gniewnych ludzi", "Pieskiego popołudnia", "Werdyktu". Bohaterowie: bracia Andy i Hank. Andy, dyrektor finansowy, narkoman traci pracę. Chce uciec do Brazylii. Rozwiedziony Hank też ma kłopoty. (Wielka Brytania, USA 2007)

Reżyseria: Sidney Lumet
Obsada: Philip Seymour Hoffman, Ethan Hawke, Albert Finney, Marisa Tomei

Czas: 111min.
00:05
Ocalony
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat wojenny. Afganistan czerwiec 2005. Trwa polowanie na jednego z najgroźniejszych przywódców talibów, odpowiedzialnego za śmierć kilkunastu żołnierzy amerykańskiej piechoty morskiej. Zrzuceni na afgańsko-pakistańskim pograniczu w ramach operacji „Red Wings” czterej amerykańscy komandosi z elitarnej jednostki Navy SEALs: Mike Murphy (Taylor Kitsch), Marcus Luttrell (Mark Wahlberg), Matt Axelson (Ben Foster) i Danny Dietz (Emile Hirsch) lądują na terytorium wroga i rozpoczynają misję... (USA, 2013)

Reżyseria: Peter Berg
Obsada: Mark Wahlberg, Taylor Kitsch, Emile Hirsch, Eric Bana
00:00
Anioł Śmierci aka Tajemniczy Anioł
Godziny emisji
Rozwiń opis
Policjant z Houston, Jack Craig tropi olbrzymiego przybysza z Kosmosu, który dostarcza na Ziemię narkotyk zdolny wyniszczyć całą ludzkość.   Dla małoletnich od lat 16 (USA, Wielka Brytania, 1989)

Reżyseria: Craig R. Baxley
Obsada: Betsy Branley, Brian Benben, Dolph Lundgren
00:25
Uwikłana, sez. 1, odc. 12: For I have sinned
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Harlee i Wozniak muszą zmierzyć się z konsekwencjami nagłego zniknięcia pieniędzy. Santos znajduje sposób dojścia do FBI. Obiecuje znaleźć pieniądze i dostarczyć je Mattowi, ale pod pewnymi warunkami. (USA 2016)

Obsada: Dayo Okeniyi, Hampton Fluker, Jennifer Lopez, Matteo de, Ray Liotta, Sarah Jeffery, Vincent Laresca, Warren Kole
01:20
Ale numer!, sez. 1, odc. 39: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

01:55
Taki jest świat, sez. 2, odc. 40: 40
informacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2015)

02:30
Biegi narciarskie - Puchar Świata - Quebec - 10 km dow. K (na dochodzenie)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 35min.
02:40 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2628
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

02:00
Kuba Wojewódzki, sez. 11, odc. 5/13
talk show
Godziny emisji
02:00
STOP Drogówka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najpopularniejszy polski program o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji – zabawnych i smutnych,... (Polska 2016)

02:45
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 2: Punkt zero
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

03:05
Jaka to melodia? - odc. 3520
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 42min.
03:50
Biblia - Abraham cz. 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejna część z cyklu filmów ze znakomitą obsadą, opowiadających o głównych postaciach biblijnych. Opowieść ze Starego Testamentu o Abrahamie i jego wędrówce z Haranu do ziemi Kanaan, którą Bóg obiecał jemu i jego plemieniu. (Niemcy, Francja, Włochy 1994)

Reżyseria: Joseph Sargent
Obsada: Maximilian Schell, Barbara Hershey, Vittorio Gassman

Czas: 46min.
03:10
Performer
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść o Oskarze Dawickim (grającym samego siebie), jednym z najbardziej oryginalnych i najbardziej interesujących współczesnych artystów. Tematem przewodnim jego sztuki jest poszukiwanie odpowiedzi na pytanie czy Oskar Dawicki w ogóle istnieje. (Polska 2015)

Reżyseria: Maciej Sobieszczański, Łukasz Ronduda
Obsada: Oskar Dawicki, Agata Buzek, Andrzej Chyra, Zbigniew Warpechowski, Jakub Gierszał, Anda Rottenberg, Katarzyna Zawadzka, Arkadiusz Jakubik, Anna Maria Buczek, Jacek Beler

Czas: 62min.
03:00
Uwaga!, odc. 4892
program
Godziny emisji
03:20
Moc Magii, odc. 77/355
program
Godziny emisji
03:00
Disco Polo Life, odc.509
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:10
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 3: Moja chińska muzyka
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:35
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 5: Chiński smok
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:45
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:25
Kolejność uczuć
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do prowincjonalnego miasteczka na gościnne występy przyjeżdża sławny aktor Rafał Nawrot. Ma zagrać szekspirowskiego Romea. Początkowo chce zrezygnować z roli i wyjechać. Jednak kiedy poznaje Julię, uczennicę szkoły muzycznej, decyduje się zostać. (Polska 1993)

Reżyseria: Radosław Piwowarski
Obsada: Daniel Olbrychski, Maria Seweryn, Eugeniusz Priwiezencew, Wojciech Siemion, Konrad Kujawski, Krystyna Tkacz, Ewa Kasprzyk, Barbara Dziekan

Czas: 82min.
04:40
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.716
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:00
Menu na miarę, odc. 1
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

04:25
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 6
kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku kulisy likwidacji największego magazynu amfetaminy, rozbicie praskiej grupy złodziei samochodów oraz pościg za pijanym piratem drogowym. (Polska 2010)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 29
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:45
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3637
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.719
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 2
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info