Program na dziś od do
24.03 25.03
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
10:30 Trwa... 
Ranczo - odc. 65 (seria V, odc. 13) - Pakt z czartem
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lucy jest bliska załamania. Poparcie spada, nieznani sprawcy demonstrują nocami pod jej oknem. Michałowa naciska na księdza, żeby się wypowiedział po stronie Amerykanki, ale kapłan postanawia zachować apolityczność. (Polska 2011)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Arkadiusz Nader, Artur Barciś, Cezary Żak, Grzegorz Wons, Ilona Ostrowska, Jacek Kawalec, Paweł Królikowski

Czas: 45min.
10:55 Trwa... 
Ukryta prawda, odc. 743
program obyczajowy
Godziny emisji
11:25
Magazyn śledczy Anity Gargas - /24/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn śledczy Anity Gargas. (Polska 2017)


Czas: 26min.
11:00 Trwa... 
Barwy szczęścia - odc. 1626
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aldona i Borys otwierają w końcu swój własny sklep z ekologiczną żywnością. Jednym z pierwszych klientów jest ksiądz Tadeusz. W rzeczywistości duchowny przychodzi do Aldony, by rozmawiać z nią o wydarzeniach z przeszłości. (Polska 2015)

Reżyseria: Jose Iglesias Vigil
Obsada: Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Jacek Kałucki, Krystian Kukułka, Marek Molak, Olga Jankowska, Natalia Zambrzycka, Krzysztof Kiersznowski, Michał Rolnicki, Monika Dryl

Czas: 24min.
11:35
Postaw na milion - odc. 148
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 46min.
11:00 Trwa... 
Dlaczego ja?, odc.457
Godziny emisji
Rozwiń opis
Iwona Krawczyk (29 l.) przeżywa kryzys. Odkąd jej mąż, Andrzej (30 l.) wziął urlop tacierzyński i jest w domu z ich 3-miesięczną córeczką Asią, staje się z dnia na dzień przykładną „matką Polką”. Iwona odnosi sukcesy zawodowe jako organizatorka imprez, przykłada dużą wagę do wyglądu i pomimo macierzyństwa pozostała sobą, podczas gdy jej mąż coraz bardziej zaniedbuje się, chodzi fatalnie ubrany i potrafi dyskutować wyłącznie o dzieciach z matkami innych niemowląt. Andrzej zajmuje się z... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
11:00 Trwa... 
Detektywi w Akcji, odc.142
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Detektywom trafia się klientka z wyjątkowo paskudnym charakterem. Szybko traci panowanie nad sobą, lubi od czasu do czasu rzucić jakimś przedmiotem, łatwo ją wyprowadzić z równowagi. Swojego męża – listonosza z zawodu, małomównego, nieśmiałego człowieka, którego jedyną pasją jest numizmatyka – ma za życiowego nieudacznika i beznadziejnego safandułę. Od pewnego czasu jednak mężczyzna bardzo się zmienił i żona postanowiła sprawdzić, co się za tym kryje. W tym odcinku do Septagonu... (Polska 2016)

11:00 Trwa... 
Kobra - oddział specjalny, sez. 15, odc. 12: Turbo i Tacho
kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy młody policjant zostaje zastrzelony, jego przyjaciele i koledzy z uczelni są zdeterminowani, by znaleźć sprawcę. Turbo i Tacho są zmobilizowani na tyle, że przyłączają się do poszukiwań dwóch detektywów. Dochodzą do zaskakujących poszlak… czy nauczyciel naprawdę zamordował swojego studenta? (Niemcy 2010)

Obsada: Charlotte Schwab, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer, Katja Woywood, Tom Beck
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 8min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:20
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 2min.
12:25
Wójt roku - 2016 - sylwetki
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Organizowany po raz szesnasty przez Program 1 Telewizji Polskiej S. A. konkurs na najlepszego polskiego wójta. Celem konkursu jest wyłonienie wójta, który w 2016 r. wykazał się największymi osiągnięciami w pracy na rzecz swojej gminy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
12:30
Magazyn Rolniczy - Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej - AGROTECH 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH to obecnie największa w Polsce impreza rolnicza organizowana w halach... (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:45
Przepis dnia - /462/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 4min.
12:55
Natura w Jedynce - Najwspanialsi w królestwie zwierząt. Te najmniejsze
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pięcioczęściowy dokument o najwspanialszych zwierzętach afrykańskiego buszu, Oko kamery podpatruje gigantyczne słonie, które są wegetarianami, a także antylopy, ptaki, drapieżniki oraz najmniejszych przedstawicieli fauny. (Francja 2015)

Reżyseria: Jean-Marc Dauphin

Czas: 50min.
12:35
Cena miłości - odc. 7
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bora wciąż adoruje Jasemin. Rodzina Cziczek zabrania jej udziału w zajęciach na uczelni. Młodszy brat Sawasza, Mustafa, terroryzuje kolegę ze szkoły, wymuszając od niego pieniądze. Sawasz usiłuje poprawić jakość wyrobów rodzinnej przetwórni mięsa. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
12:00
Oszukane, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stalker, którego kochałam Weronika (37), menadżerka średniego szczebla w korporacji otrzymuje maile i sms-y od tajemniczego wielbiciela. Początkowo jest to miłe, ale adorator staje się namolny i Weronika szybko zdaje sobie sprawę, że padła ofiarą stalkera. Wtedy swoją pomoc proponuje Robert (33), znajomy z działu IT. Weronika zapewnia, że nie potrzebuje pomocy, a jednak pojawienie się Roberta zmienia wszystko. Tymczasem Weronikę zaczepia młodszy pracownik, Maciek i ostrzega ją przed... (Polska 2015)

Reżyseria: Aneta Janusiak-Wróblewska, Galina Kowal, Lisiak Piotr, Piotr Sarzyński
12:00
Szkoła, odc. 395
program
Godziny emisji
12:00
Galileo, odc.602
Godziny emisji
Rozwiń opis
MARKOWE PRODUKTY KONTRA DYSKONTOWE Czy produkty z dyskontu są tak samo smaczne jak te markowe? Przetestujemy jogurt, keczup i paluszki rybne. ZJAZD NA DRZEWIE, CZYLI DZIWNA JAPOŃSKA TRADYCJA Onbashira Matsuri to odbywające się co 6 lat japońskie święto pnia. Sprawdzimy, na czym dokładnie polega. WIĘZIENNE TATUAŻE W pewnym meksykańskim więzieniu osadzeni, zamiast tatuować swoje ciała, tatuują skórzane wyroby. Dzięki temu mogą finansowo wspomagać swoje rodziny. TOSTER DO KIEŁBASEK Test... (Polska 2017)

12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 5, odc. 6: Big Brother
kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Callen prowadzi tajne śledztwo w sprawie 15-letniego hakera z prestiżowego liceum, który steruje akcjami terrorystycznymi. (USA 2013)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
12:55
Co ludzie powiedzą?, sez. 2, odc. 3: Kolacja przy świecach
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1991)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
13:55
Sekrety ojca - odc. 17
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mężczyzna, który porwał Hasret na zlecenie Fadila stawia mu ultimatum. Albo Fadil da mu milion, albo ten wyzna prawdę na procesie. Ahmet spotyka się z Nilgün i przekonuje ją do małżeństwa z Kemalem. Kobieta zamierza udać się do Suzan i porozmawiać z nią. (Turcja 2016)

Reżyseria: Nihat Durak
Obsada: Bulent Inal, Ayca Bingol, Ceyda Duvenci, Sercan Badur, Caner Sahin, Erdem Akakce

Czas: 45min.
13:35
Rodzinka.pl - odc. 130 "Czyżby koniec?"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia i Ludwik chcą sprzedać dom i przenieść się do mieszkania. Janina pomaga sprzątać, by zachęcić potencjalnych kupców. Jedyny problem stanowią akcje sabotażowe Kacpra. Okazuje się, że w jego pokoju jest grzyb i straszy dziewczynka z połową twarzy. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
13:00
Trudne sprawy, odc.691
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maja Skowrońska (18 l.) mieszka ze swoją matką Aleksandrą (38 l.) w Krakowie. Obie walczą z otyłością, która była powodem zmiany szkoły Mai – dziewczyna była gnębiona przez innych uczniów. Po tym zdarzeniu Maja chce schudnąć za wszelką cenę i zapisuje się na zajęcia fitness. Tam poznaje trenera, Marcina (24 l.), w którym szaleńczo się zakochuje. Chłopak zaczyna się z nią spotykać, ale tylko po to, żeby wmanewrować ją w zawieranie licznych umów z operatorami komórkowymi. Przyjaciółka... (Polska 2017)

Reżyseria: Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Dominik Matwiejczyk, Eliza Prager, Marek Żmuda, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Patryk Jurek, Robert Wrzosek, Tomasz Protokowicz
13:00
19 +, odc. 96/111
program
Godziny emisji
13:30
Szpital, odc. 632
program obyczajowy
Godziny emisji
13:00
Policjantki i Policjanci, odc.253
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Rano Arek próbuje podpytać Zapałę o Morawską. Żali się, że dziewczyna trzyma go na dystans i zastanawia się, czy kogoś ma. Miał nadzieję, ze Krzysiek mógłby wybadać Alę, co o nim sądzi. Zapale nie podoba się ten pomysł i wymawia się, wskazując żartem na Zosię jako specjalistkę od spraw damsko-męskich. Na patrolu i tak tematu Arka nie da się uniknąć. Alicja przypomina Krzyśkowi powody swojej ostrożności w stosunku do mężczyzn. Tymczasem Arek uderza po radę do Zosi. Okazuje... (Polska 2017)

13:40
Górka Dolna, sez. 2, odc. 1: Urodziny
obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełen humoru serial, który przedstawia zabawne perypetie codziennego życia mieszkańców Górki Dolnej - tradycyjnej słowackiej wsi. Głównymi bohaterami są: inteligentny wójt i jego szalona asystentka, ksiądz, który mężnie walczy ze wszystkimi pokusami, jakie podsuwa mu życie, nieustraszony policjant a także właścicielka lokalnego baru. W każdym odcinku nowe, zaskakujące przygody wesołych mieszkańców Górki Dolnej! (Słowacja 2015)

Reżyseria: Tomáš Jančo
Obsada: Dano Heriban, Marek Majeský, Michal Kubovčík, Peter Brajerčík, Peter Sklár, Petra Polnišová, Zuzana Šebová
14:50 Na żywo
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Planica - Loty - konkurs indywidualny ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 3min.
14:10
Ekspres Miłosierdzia - Starość i choroba
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nasze ekipy reporterskie przemierzą Polskę od Bałtyku do Tatr, szukając iskry Bożego Miłosierdzia, mającej swe źródło w Łagiewnikach, a zalewającej blaskiem cały kraj. (Polska 2015)

Reżyseria: Grzegorz Sadurski

Czas: 22min.
14:35
Hity kabaretu - Kabaret LIMO to, co najlepsze
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku najlepsze skecze kabaretu LIMO! (Polska 2015)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 24min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2466
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aleksander zapewnia Sabinę, że nie chce rezygnować z ich związku. Razem podpisują oświadczenie, które przedstawiają Arturowi. Pracownicy Barbariana unikają męczących spotkań z Cezarym. Gdy idą do jego domu, przypadkowo odkrywają skrywaną przez niego tajemnicę. Przed Olkiem piętrzą się kolejne wyzwania, związane z organizacją zajęć w klubokawiarni i zdobyciem koncesji na alkohol.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Krzysztof Łebski, Wojciech Beszłej
Obsada: Agnieszka Suchora, Agnieszka Wielgosz, Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Anna Gzyra, Anna Ilczuk, Bronisław Wrocławski, Błażej Michalski, Dominika Kojro, Elżbieta Romanowska, Ewa Gawryluk, Ewa Jakubowicz, Grażyna Wolszczak, Halszka Lehman, Jan Jankowski, Joanna Jarmołowicz, Joanna Opozda, Julia Pogrebińska, Karol Strasburger, Katarzyna Ankudowicz, Katarzyna Sawczuk, Klaudia Halejcio, Krzysztof Wieszczek, Maciej Tomaszewski, Maria Pakulnis, Mateusz Banasiuk, Michał Koterski, Michał Malinowski, Monika Krzywkowska, Patryk Pniewski, Paulina Gałązka, Paweł Krucz, Paweł Okoński, Piotr Gawron Jedlikowski, Rafał Kwietniewski, Urszula Dębska, Wojciech Błach, Włodzimierz Matuszczak, Łukasz Konopka, Łukasz Płoszajski
14:45
Dlaczego ja?, odc.737
Godziny emisji
Rozwiń opis
Atrakcyjna 30-latka, ale trochę prostolinijna pracownica urzędu stanu cywilnego, Ina cierpi z powodu zawodu swojego chłopaka. Od pół roku tworzy udany związek z Dawidem (34 l.). Jest bardzo szczęśliwa, ale jest jedno ale…, gdyż on pracuje w agencji detektywistycznej i jest testerem wierności. Cały czas jest widziany przez znajomych i przyjaciół z innymi kobietami i Inka ma coraz więcej powodów, by uważać, że jej partner ją zdradza. Dawid, mimo tych poważnych zgrzytów w ich związku, nie ma... (Polska 2017)

Reżyseria: Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska, Barbara Brzeska, Jacek Majewski, Leszek Korusiewicz, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
14:30
Kuchenne rewolucje, sez. 5, odc. 5/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
14:00
Galileo, odc.603
Godziny emisji
Rozwiń opis
CZY AUTA NA PILOTY SĄ BEZPIECZNE Ta wiadomość zelektryzowała kierowców: za pomocą jednego programu komputerowego można ponoć otworzyć 100 milionów pojazdów 15-tu producentów. Sprawdzamy, czy rzeczywiście tak jest. CIEKAWOSTKI NA TEMAT GUMY DO ŻUCIA Czy gumą do żucia można naprawić uszkodzony samolot? Gdzie obowiązują najbardziej restrykcyjne przepisy dotyczące wypluwania gumy na ulicę oraz z czego tak naprawdę jest wykonana guma? CZEGO POTRZEBUJE WSPÓŁCZESNA GEJSZA. Japońska gejsza zdradza... (Polska 2017)

14:40
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 30
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten dzień zostanie zdominowany przez koty. Najpierw posterunek odwiedza mężczyzna, który żąda odzyskania jego żony-wężycy, gdyż została umieszczona w ZOO po tym, jak zjadła kota sąsiadki. Ponieważ grozi Kasi śmiercią, wzywa ona na pomoc Czarka i razem pozbywają się petenta. Później wszyscy policjanci zabierają się za sprzątanie komisariatu, bowiem wszędzie czuć mocz kota. W międzyczasie zjawia się ojciec z synem poszukujący zaginionego kotka, ale Kasia i jego grzecznie odprawia. Ponieważ nowy... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
15:00 Na żywo
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Planica - Loty - konkurs indywidualny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 50min.
15:10
Tysiąc i jedna noc - odc. 27
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na wieść o złym stanie zdrowia swojej ciotki, Szeherezada leci do Ankary. Mihriban dostaje wiadomość o wypadku w kopalni, gdzie pracuje jej brat. Musi nagle wyjechać. Podczas ich nieobecności Kaanem zajmuje się Onur. Ali Kemal spotyka się z córkami. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 43min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:30
Szkoła, odc. 396
program
Godziny emisji
15:00
Dom nie do poznania, odc.119
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym wydaniu tego programu drużyna projektantów pod wodzą Ty'a Penningtona przybywa do jednego z 50 stanów Ameryki, by pomóc najbardziej potrzebującej rodzinie. Tym razem odwiedzają Missouri, by w Kansas City wybudować nowy dom dla rodziny Jacobo. Jeszcze kilka lat temu wiedli spokojne życie - ojciec pracował jako spawacz, matka opiekowała się czwórką ich dzieci. Ich kuzynka urodziła piątkę, ale absolutnie nie radziła sobie z ich wychowaniem i coraz bardziej je zaniedbywała.... (USA, 2006)

Reżyseria: David Dryden, Patrick Higgins
Obsada: Ty Pennington, Michael Maloney, Eduardo Xol, Paul DiMeo, Ed Sanders, Paige Hemmis, Preston Sharp, Tracy Hutson, Tanya McQueen
15:20
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 31
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do komisariatu przybywa trzech pracowników agencji reklamowej, którym wnętrza 13 Posterunku przypadają do gustu i zamierzają w nich nakręcić film reklamowy. Dodatkowo oferują wysokie wynagrodzenie dla policjanta, który wystąpi w epizodycznej roli, a także za wymyślenie hasła reklamującego banany Prutas. Czarek oferuje swoją osobę do epizodu. Zostaje mu przedstawiony scenariusz i dialogi spotu reklamowego, po czym rozpoczynają się zdjęcia. Ponieważ jednak posterunkowy myli tekst i zmienia... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
16:05
Kabaretowa Scena Dwójki przedstawia - Kabaret K 2 i goście
program kabaretowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie "Męski wieczór", na który złożą się skecze, scenki łączniki, piosenki oraz zapowiedzi. Wszystkie bezpośrednio lub pośrednio dotyczą tematyki "okołomęskiej", z uwzględnieniem męskiej niedojrzałości. Większość skeczy pochodzi z repertuaru K2. (Polska 2014)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 45min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3349
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:30
Na ratunek 112, odc.80
Godziny emisji
Rozwiń opis
Małgorzata (21 l.) ma lekką nadwagę i usilnie trenuje na siłowni, żeby mieć piękną sylwetkę z zarysowanymi mięśniami. Przyjmuje suplementy, które kupiła w Internecie. Są one nielegalne w Polsce, ale zachwalane na forach dla trenujących. Dziewczyna na skutek przedawkowania suplementów zaczyna się źle czuć na siłowni - ma bardzo wysokie tętno, halucynacje. Jej koleżanka, Elwira (22 l.) wzywa pomoc i zgodnie z zaleceniami Operatorki z Centrum Powiadamiania Ratunkowego pomaga Małgosi. Małgosia... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
16:30
19 +, odc. 97/111
program
Godziny emisji
16:00
Twoja na zawsze, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:00
Ale numer!, sez. 1, odc. 9: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

16:30
Ale numer!, sez. 1, odc. 10: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:05 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
17:30
Jaka to melodia? - odc. 3525
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 24min.
17:55
Przepis dnia - /463/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 4min.
17:05
Cena miłości - odc. 8
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sawasz jedzie do Wanu nakłonić wieśniaków do uczciwej pracy. Nie podoba się to żadnemu z klanów. Szahnur znajduje list, w którym Cziczek żali się Sawaszowi, że rodzina zabrania jej studiować. Atmosfera w domu jest nieznośna. Jasemin zastaje u Bory modelkę. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:00
Gliniarze, odc.70
Godziny emisji
Rozwiń opis
Robert Barcz i Natalia Nowak prowadzą śledztwo dotyczące kobiety, która przeżyła koszmar – torturowana o mały włos nie zginęła z rąk seryjnego mordercy. Porozumienie się z ofiarą jest niezwykle trudne. Detektywi podejmuje ryzyko i wprowadzają w życie misterny plan, żeby dorwać oprawcę tej kobiety. Druga sprawa. Podczas losowania padła rekordowa nagroda, 30 milionów złotych. Zwycięzca zgłasza kradzież kuponu. Detektywi pracują nad tą tajemniczą sprawą, typują podejrzanych. Finał sprawy... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
17:00
Ukryta prawda, odc. 744
program obyczajowy
Godziny emisji
17:00
Trzy razy Ana, odc.59
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polska premiera jednego z najnowszych seriali Televisy, który po udanym debiucie w 2016 roku Stanach Zjednoczonych został zakupiony do emisji w ponad 50 krajach w Europie i na całym świecie. W tytułowej roli występuje piękna Angelique Boyer, a towarzyszą jej m.in. dobrze znany widzom Czwórki David Zepeda oraz Sebastián Rulli – aktor i model uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, który w plebiscycie magazynu „Glamour” dwa lata z rzędu – zarówno w mijającym, jak i w... (2016)

17:00
Aukcja w ciemno, sez. 3, odc. 6
reality TV
Godziny emisji
Rozwiń opis
W najstarszej dzielnicy magazynowej w Południowej Kalifornii, Chaunte i Christian poszukują sposobu, aby wygrać tego dnia. T Money zaskakuje Seana swoją wiedzą kolekcjonerską. Tymczasem Brandon i Lori nie mogą w ogóle dojść do porozumienia. Czy Lori posłucha partnera, czy też przemyci swoje trzy grosze? (USA 2013)

17:25
Aukcja w ciemno, sez. 3, odc. 7
reality TV
Godziny emisji
Rozwiń opis
Papa Bear wrócił i jeden z pojemników sprawia, że serce zaczyna mu szybciej bić i czuje się jak tancerz samby. Jesse odkrywa cenne zabytki z lat 70-tych. Los zespołu Brandona i Lori jest związany z elektronicznymi gadżetami wysokiej klasy, których nigdy wcześniej nie widzieli. (USA 2013)

17:50
Aukcja w ciemno, sez. 3, odc. 8
reality TV
Godziny emisji
Rozwiń opis
Papa Bear i Jesse grają w jednym zespole i chcą zabrać do domu mocno ufortyfikowany kontener. T Money zdobywa upragnioną zastawę do herbaty. Brandon i Lori bardzo chcą zdobyć tajemniczy kontener, ale napotykają silną konkurencję w osobie Rodneya. Tymczasem zestaw desek do surfingu kusi licytujących wizją dużego zwrotu z inwestycji, ale czy na pewno się na niej nie przejadą? (USA 2013)

18:05
Klan - odc. 3097
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jacek, Agata i cała rodzina przygotowują wyprawkę dla Shilli, która wieczornym samolotem ma odlecieć do Belgii, aby tam spotkać się z rodzicami. Przed odlotem Małgosia zbiera wszystkich do rodzinnego zdjęcia. Monika bardzo przeżywa postawę syna. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Jan Piechociński, Izabela Trojanowska, Andrzej Grabarczyk, Martyna Kowalik, Jacek Borkowski, Magdalena Wójcik, Susane Nathusius, Anna Matysiak, Natalia Rewieńska, Paweł Grządziel

Czas: 21min.
18:40
Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murat IV, odc. 110
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Faria rozpacza po stracie dziecka. Sułtanka Gulbahar oferuje pomoc Ajsze, która jest pierwszą podejrzaną o zorganizowanie ataku na księżniczkę. Sułtan każe odkopać stare kanały i potajemnie dostaje się do twierdzy, w której ukrywa się Ilyas pasza. (Turcja 2016)

Reżyseria: Cagatay Tosun
Obsada: Metin Akdulger, Nurgul Yesilcay, Farah Zeynep Abdullah, Caner Cindoruk, Asli Tandogan

Czas: 40min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 26min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 20/97
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2467
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta idzie do kliniki odebrać wyniki swoich badań. Gdy okazuje się, że są dobre, dziewczyna przygotowuje kolejne oszustwo. Marysia postanawia w końcu spełnić swoje marzenie i podjąć studia. Kierunek, który wybrała, niestety nie cieszy się poparciem wśród jej najbliższych. Marianna przyjeżdża do Wrocławia i wprowadza się do Kaśki. Wielkie wrażenie robi na niej Mikser, którego poznaje w Barbarianie.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Krzysztof Łebski, Wojciech Beszłej
Obsada: Agnieszka Suchora, Agnieszka Wielgosz, Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Anna Gzyra, Anna Ilczuk, Bronisław Wrocławski, Błażej Michalski, Dominika Kojro, Elżbieta Romanowska, Ewa Gawryluk, Ewa Jakubowicz, Grażyna Wolszczak, Halszka Lehman, Jan Jankowski, Joanna Jarmołowicz, Joanna Opozda, Julia Pogrebińska, Karol Strasburger, Katarzyna Ankudowicz, Katarzyna Sawczuk, Klaudia Halejcio, Krzysztof Wieszczek, Maciej Tomaszewski, Maria Pakulnis, Mateusz Banasiuk, Michał Koterski, Michał Malinowski, Monika Krzywkowska, Patryk Pniewski, Paulina Gałązka, Paweł Krucz, Paweł Okoński, Piotr Gawron Jedlikowski, Rafał Kwietniewski, Urszula Dębska, Wojciech Błach, Włodzimierz Matuszczak, Łukasz Konopka, Łukasz Płoszajski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 633
program obyczajowy
Godziny emisji
18:00
Detektywi w Akcji, odc.65
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłaszają się brat i siostra zaniepokojeni o swoją matkę. Niedawno w życiu starszej kobiety pojawił się nieznajomy i dużo młodszy mężczyzna, który najprawdopodobniej uwodzi zamożną emerytkę dla pieniędzy. Wygląda na to, że starsza pani całkowicie straciła głowę dla nowej znajomości: zupełnie zaniedbała dotychczasowe życie rodzinne, nie kontaktuje się z dziećmi, nie ma nawet czasu zająć się wnukami. Rodzeństwo liczy, że detektywi znajdą dowody, które pozwolą otworzyć... (Polska 2016)

Reżyseria: Aleksandra Panisko, Barbara Brzeska, Piotr Lisiak
18:15
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 403: Best Of - Greatest Gambles
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

18:40
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 404: Best Of - Wheelin' and Dealin'
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 32min.
19:25
Barwy szczęścia - odc. 1626
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aldona i Borys otwierają w końcu swój własny sklep z ekologiczną żywnością. Jednym z pierwszych klientów jest ksiądz Tadeusz. W rzeczywistości duchowny przychodzi do Aldony, by rozmawiać z nią o wydarzeniach z przeszłości. (Polska 2015)

Reżyseria: Jose Iglesias Vigil
Obsada: Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Jacek Kałucki, Krystian Kukułka, Marek Molak, Olga Jankowska, Natalia Zambrzycka, Krzysztof Kiersznowski, Michał Rolnicki, Monika Dryl

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.44
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pewnego dnia Marian Paździoch oznajmia Ferdynandowi Kiepskiemu, że jest śmiertelnie zakochany, a jedyną przeszkodą na drodze do jego szczęścia jest jego żona, Helena. Paździoch szuka sposobu pozbycia się jej ze swojego życia. Sytuacja komplikuje się, kiedy Paździochowa dowiaduje się romansie męża...   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2004)

Reżyseria: Okił Khamidov
Obsada: Andrzej Grabowski, Jakub Grzela, Mariusz Czajka, Przemysław Chłoń, Renata Pałys, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Barbara Mularczyk, Bartosz Żukowski, Dariusz Gnatowski, Krystyna Feldman, Bohdan Smoleń, Bronisław Cieslak
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7023
informacje
Godziny emisji
19:35 Na żywo
Sport, odc. 7006
informacje
Godziny emisji
19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7003
informacje
Godziny emisji
19:50 Na żywo
Uwaga!, odc. 4897
program
Godziny emisji
19:00
Policjantki i Policjanci, odc.254
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Pani komendant po odprawie prosi dyżurnego o rozmowę. Jacek i jej syn to dawni koledzy z podwórka, Jaskowska miała nadzieję, że mógłby być wsparciem dla Mariusza, któremu niełatwo jest zacząć wszystko od nowa. Jacek zgadza się pomóc i obiecuje że wpadnie dziś do Mariusza, żeby nie był sam, gdy Jaskowska będzie do późna poza domem. Na patrolu Białach jest pełen uznania dla Rachwał i jej zaangażowania w pomoc kobietom, które uczy samoobrony. Karolinę bardzo cieszy to co robi,... (Polska 2017)

19:05
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 405: Best Of - Personal Collection
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 16, odc. 406: Best Of - On The Road
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 7min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:30
Barabasz - odc. 2
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Barabasz zdobywa miłość Estery. Zelotom udaje się zrabować złoto, ale ranny Kedar zostaje schwytany przez Rzymian. Barabasz uwalnia go, jednak Kedar umiera. Barabasz ma nadzieję, że Jezus wznieci antyrzymskie powstanie i przyniesie Żydom wolność. (Włochy, USA 2012)

Reżyseria: Roger Young
Obsada: Billy Zane, Cristiana Capotondi, Filippo Nigro, Anna Valle

Czas: 50min.
20:05
Barwy szczęścia - odc. 1627
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta od tygodni poświęca się, by wyciągnąć firmę Artura z problemów finansowych, a jej mąż nagle postanawia wypłacić z konta aż sto tys. złotych dla rodzin Iwo i Filipa, którzy zginęli w Himalajach... Poszukiwania Belli nie przynoszą żadnych rezultatów. (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Katarzyna Zielińska, Jacek Rozenek, Radosław Krzyżowski, Natalia Zambrzycka, Mateusz Rzeźniczak, Stanisław Brudny, Wiktoria Gąsiewska, Helena Englert, Dorota Kolak, Bronisław Wrocławski

Czas: 24min.
20:40
O mnie się nie martw - s. VI odc. 4/13
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwia podejmuje pracę w kancelarii. Marcin przedstawia ojcu nową atrakcyjną stażystkę. Zaskoczony Marek postanawia wybadać sprawę tego zatrudnienia. Podpytuje Martę o Sylwię, ale kobieta zajęta jest tymczasem sprawami spadku Krzyśka. (Polska 2017)

Reżyseria: Filip Zylber
Obsada: Katarzyna Ankudowicz, Aleksandra Domańska, Krzysztof Stelmaszyk, Hanna Śleszyńska, Maja Kwaśny, Oliwia Dąbrowska, Lesław Żurek, Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Marcin Korcz

Czas: 46min.
20:05
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami., odc.67
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po raz 20. w Polsce „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” wiosną w Telewizji Polsat! Wiosenna edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” będzie 20. z kolei zrealizowaną w Polsce. Dla Telewizji Polsat i twórców to ogromne wyróżnienie, bo światowe show wciąż cieszy się ogromną popularnością. Jesienną edycję programu oglądało średnio trzy miliony widzów. W marcu w piątkowe wieczory na naszym parkiecie pojawi się 11 nowych gwiazd. Nie zabraknie zaskakujących powrotów wśród... (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens
20:00
Kariera frajera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia. Bobby Boucher (Adam Sandler), trzydziestolatek całkowicie zdominowany przez despotyczną matkę (Kathy Bates) z którą nadal mieszka i od której nie potrafi się uniezależnić, zarabia grosze roznosząc wodę zawodnikom drużyny futbolowej. Chociaż wkłada w to nieszanowane przez nikogo zajęcie całe serce i bardzo się stara, nie jest najlepiej traktowany i spotykają go głównie kpiny i niewybredne żarty. Pewnego razu trener innej drużyny, Klein (Henry Winkler) dostrzega w nim wyjątkowy... (USA, 1998)

Reżyseria: Frank Coraci
Obsada: Adam Sandler, Henry Winkler, Kathy Bates
20:00
Niepokonany 3: Odkupienie
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Były mistrz sztuk walki - Uri Boyka - po przegranym starciu z amerykańskim bokserem stracił wolę do walki. Co więcej, kontuzja kolana pogłębiła uraz do ringu. Gdy jednak szefowie mafii organizują międzynarodowy turniej walk skazańców, Uri decyduje się wziąć w nim udział. Stawka jest nie byle jaka! Ten kto wygra otrzyma… wolność. (USA 2010)

Reżyseria: Isaac Florentine
Obsada: Scott Adkins, Mykel Jenkins, Marko Zaror, Mark Ivanir, Hristo Shopov, Michael Baral
21:30
Weekendowy Hit Jedynki - Bitwa o Anzio
film fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Twórcy filmu powracają do wydarzeń z II w. św. , odtwarzając jedną z najbardziej krwawych bitew tamtych czasów. W 1944 r. w rejonie malowniczego miasteczka Anzio, miał miejsce desant morski aliantów na tyłach wojsk niemieckich, broniących linii Gustawa. (USA, Włochy 1968)

Reżyseria: Edward Dmytryk
Obsada: Robert Mitchum, Peter Falk, Robert Ryan

Czas: 112min.
21:45
Rodzinka.pl - odc. 199 "Albo ona, albo ja" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
21:55
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.59
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Ktoś morduje samotną staruszkę. Z mieszkania ofiary giną nie tylko pieniądze. Nie ma natomiast śladów włamania. Podejrzenie pada na wnuka, który był jedyną rodziną zamordowanej kobiety. Chłopak od pewnego czasu obraca się w nieodpowiednim towarzystwie. Jest jeszcze Bożena, opiekunka z Mopsu, była alkoholiczka, która odwiedzała denatkę. Czy ta wymieniona dwójka podejrzanych posiada odpowiednie alibi? Tropem w tej sprawie okaże się być pewien przedmiot o niemałej wartości. To... (Polska 2017)

21:55
Purpurowe rzeki II: Aniołowie Apokalipsy
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
To kontynuacja filmu „Purpurowe rzeki”, w którym akcja nabiera szaleńczego tempa, gdy komisarz Niemans (Jean Reno) odnajduje człowieka żywcem ukamienowanego w murach klasztornych. Równolegle młody policjant Reda próbuje rozwikłać przerażający wypadek, w trakcie którego potrącono człowieka łudząco podobnego do Jezusa… Wkrótce śledztwa te łączą się, a rytualne morderstwa i tajemnicze księgi stają się coraz bardziej niebezpieczne. Czy rozwiązanie śledztwa przyniesie komisarzom spokój duszy? (Francja, Wielka Brytania, Włochy 2004)

Reżyseria: Olivier Dahan
Obsada: Benoît Magimel, Camille Natta, Christopher Lee, Jean Reno
22:20
Jest okazja - (2)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gospodarze drugiego odcinka to rodzina Cugowskich: Krzysztof Cugowski i zespół Bracia. Wśród gości wystąpią: Janusz Radek, Ania Rusowicz, Jan Borysewicz, Małgorzata Ostrowska, Michał Urbaniak, Irena Santor. (Polska 2017)

Reżyseria: Radek Kobiałko

Czas: 60min.
22:05
Step Up: All In
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterowie poprzednich części "Step Up" spotykają się na jednym planie. Stają do rywalizacji w największym konkursie tanecznym, którego stawką jest trzyletni, lukratywny kontrakt w najlepszym klubie Las Vegas. Związek Seana (Ryan Guzman) i Emily ze "Step Up 4 Revolution" nie przetrwał próby czasu. Życie nie szczędzi Seanowi również innych rozczarowań. Razem z ekipą The Mob przekonał się, że taniec zawodowy to poważny i niełatwy biznes. Kiedy przychodzą niepowodzenia na... (USA, 2014)

Obsada: Evigan Briana, G. Adam, Gabriel Misha, Guzman Ryan, Stephen Boss
22:55
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.60
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Walczak ma problemy z wydziałem wewnętrznym. Jest podejrzany o to, że ukradł kokainę młodemu dilerowi. W każdym razie zrobił to ktoś legitymujący się jego dokumentami. Kuba jest przekonany, że cała sprawa ma początek w klubie go-go, w którym spędził noc ze Stasiakiem. Domyśla się, w jaki sposób działa ktoś kto za tym stoi, ale czy uda mu się wytropić sprawcę i oczyścić się z zarzutów? Jaką rolę w tej sprawie odegra dziewczyna, którą Walczak rozpoznaje podczas rewizji klubu?... (Polska 2017)

23:35
Krąg podejrzanych - Odc. 1, Klucz
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
W podmadryckim szpitalu Montalbn nastęuje seria tragicznych zdarzeń. Najpierw znika młoda francuska lekarka, potem zostaje zamordowana przełożona pielęgniarek. Policja dysponuje tylko nagraną przez kamerę bezpieczeństwa sceną porwania kobiety. (Hiszpania 2016)

Reżyseria: Jorge Torregrossa, Miguel Conde
Obsada: Yon Gonzalez, Vincente Romero, Luisa Martin, Gonzalo de Castro

Czas: 77min.
23:35
Ja cię kocham, a ty z nim
komedia romantyczna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Całe życie wdowca Dana Burnsa koncentruje się głównie na opiece nad trzema niesfornymi córkami oraz na pracy dla lokalnej gazety. Dan redaguje w piśmie rubrykę z poradami dla samotnych rodziców, głównie bazując na własnych doświadczeniach. (USA 2007)

Reżyseria: Peter Hedges
Obsada: Steve Carrell, Juliette Binoche, Dane Cook, Emily Blunt, Dianne Wiest

Czas: 93min.
23:00
I stanie się koniec
film horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
23:55
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.61
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Stosunki Stasiaka z synem komplikują się. Chłopak chce wracać do Londynu. Chociaż spóźnia się na samolot, postanawia lecieć następnym. W międzyczasie opuszcza mieszkanie ojca i przenosi się do ciotki. Stasiak wydaje się rozdrażniony. Nie wie, jak poradzić sobie z całą sytuacją. Tymczasem odbiera telefon od Kubisa. Doniesienie o pożarze i dwóch zwęglonych ciałach w szopie za miastem. Policjanci przybywają na miejsce. Zamiast szopy zastają zgliszcza. W popiele znajdują... (Polska 2017)

00:30
Bez litości: Zabójcza sprawiedliwość
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jadąc przez miasto, Elijah Kane – szef tajnej jednostki policji w Seattle – słyszy wołanie o pomoc. Okazuje się, że to dwóch młodych białych mężczyzn chce zgwałcić nastoletnią Afroamerykankę. Obaj mają nazistowskie tatuaże. To niestety nie pierwszy taki atak na tle rasowym. Napastnicy zostają szybko zatrzymani przez policję, ale wkrótce wychodzą na wolność. Prokurator Lisa Clayton (gościnnie: Tia Carrere) zrobiła przed sądem wszystko, co w jej mocy, by dowieść ich winy i doprowadzić do ich... (USA, 2011)

Reżyseria: Wayne Rose
Obsada: Steven Seagal, Meghan Ory, Warren Christie, William 'Big Sleeps' Stewart, Sarah Lind, Adrian Hough, Jared Keeso, Tia Carrere
00:55
Wioska przeklętych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Horror reżyserowany przez mistrza gatunku. Małe miasteczko amerykańskie staje się celem wizyty niezidentyfikowanych gości z Kosmosu. Po ich odejściu większość kobiet rodzi dziwne dzieci, stanowiące pierwszą placówkę kosmitów zamierzajacych skolonizowac Ziemię.   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 1995)

Reżyseria: John Carpenter
Obsada: Christopher Reeve, Kirstie Alley, Linda Kozlowski, Mark Hamill, Meredith Salenger, Michael Pare
00:00
Fujary na tropie
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przezabawna komedia kryminalna w gwiazdorskiej obsadzie. Jimmy Monroe (Bruce Willis) i Paul Hodges (Tracy Morgan) - amerykańscy gliniarze, zostali zawieszeni przez przełożonych za nieudaną akcję. Jimmy, którego córka ma wyjść za mąż, ukrywa tę informację przed rodziną. Postanawia sprzedać kartę baseballową o znacznej wartości, by opłacić ślub. Niestety drogocenny przedmiot zostaje skradziony. Policyjni partnerzy postanawiają odzyskać własność, którą jak się okazuje, posiada boss handlarzy... (USA 2010)

Reżyseria: Kevin Smith
Obsada: Adam Brody, Bruce Willis, Cory Fernandez, Juan Hernández, Tracy Morgan
01:05
Barabasz - odc. 2
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Barabasz zdobywa miłość Estery. Zelotom udaje się zrabować złoto, ale ranny Kedar zostaje schwytany przez Rzymian. Barabasz uwalnia go, jednak Kedar umiera. Barabasz ma nadzieję, że Jezus wznieci antyrzymskie powstanie i przyniesie Żydom wolność. (Włochy, USA 2012)

Reżyseria: Roger Young
Obsada: Billy Zane, Cristiana Capotondi, Filippo Nigro, Anna Valle

Czas: 50min.
01:20
Czerwony świt
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
Spokane w stanie Waszyngton przeżywa inwazję spadochroniarzy z Korei Płn. W mieście panuje chaos. Znaczna część USA znalazła się pod kontrolą obcych wojsk. W okupowanych miastach internowano mieszkańców odmawiających współpracy. (USA 2012)

Reżyseria: Dan Bradley
Obsada: Chris Hemsworth, Josh Peck, Josh Hutcherson, Adrianne Palicki, Isabel Lucas

Czas: 89min.
01:35
Parker
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
02:10
Ja cię kocham, a ty śpisz
komedia romantyczna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kochamy bajkę o Kopciuszku, marząc skrycie, by przeżyć coś równie wielkiego, co na zawsze odmieni nasze szare życie. "Ja cię kocham, a ty śpisz" to klasyczna filmowa bajka o miłości, spełnionych nadziejach i marzeniach, wywołująca łzy wzruszenia i zachwyt. (USA 1995)

Reżyseria: John Turteltaub
Obsada: Sandra Bullock, Bill Pullman, Peter Gallagher, Jack Warden

Czas: 98min.
02:35 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2633
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

02:05
Ale numer!, sez. 1, odc. 3: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:40
Moc Przebojów TV Puls
Godziny emisji
Rozwiń opis
Największe polskie hity i niezapomniane emocje. W specjalnym, sylwestrowym programie pojawią się największe gwiazdy muzyki tanecznej m.in.: Łobuzy, Piękni i młodzi, MiG, Akcent, Andre, Bayerfull i wiele, wiele innych. Spędź niezapomnianego Sylwestra i wejdź w Nowy Rok tanecznym krokiem. Szampańska zabawa przy szalonych rytmach tylko w TV Puls!

03:00
Kontakt - odc. 1/8
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thomas Adam popełnił 15 lat temu zbrodnię w USA. Skazano go na dożywotnie więzienie. Po kilku latach pobytu za kratami został wypuszczony na wolność i rozpoczął pracę dla FBI, stając się cennym pomocnikiem w ściganiu najgroźniejszych przestępców. (Francja 2016)

Reżyseria: Frederic Berthe
Obsada: Thomas Jouannet, Alexis Loret, Helene Seuzaret, Ingrid Donnadieu, Amelie Remacle

Czas: 48min.
03:55
Zabić na końcu
komedia sensacyjna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia dwóch młodych nieudaczników życiowych, którym marzy się odmiana ich szarej egzystencji. Marek pracuje jako ślusarz w jednej z łódzkich fabryk. Wraz ze swoim szwagrem, który jest tam strażnikiem, postanawiają obrabować zakładową kasę pancerną. (Polska 1990)

Reżyseria: Wojciech Wójcik
Obsada: Wojciech Malajkat, Piotr Siwkiewicz, Jolanta Nowak, Monika Bolibrzuch, Ewa Isajewicz-Telega, Marta Żak, Zbigniew Buczkowski, Zbigniew Lesień, Paweł Nowisz, Witold Pyrkosz

Czas: 90min.
03:00
Disco Polo Life, odc.512
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:00
Notacje - Tadeusz Woźniak Ten Zegarmistrz
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tadeusz Woźniak (1947), muzyk, kompozytor, wokalista. Zadebiutował w 1966 r. pod ps. Daniel Dan w zespole Dzikusy podczas I Radiowej Giełdy Piosenki. Był w Niebiesko - Czarnych, Czterech. Jako wykonawca największe sukcesy odnosił w latach 60. i 70. (Polska 2014)


Czas: 10min.
04:10 Na żywo
Zagadkowa Jedynka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej interaktywny z nagrodami dla uczestników. (Polska 2017)


Czas: 30min.
04:40
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:00 Na żywo
Moc Magii, odc. 82/355
program
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.721
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:15
Trzej muszkieterowie, sez. 1, odc. 9
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milady dostaje się do klasztoru i zabija Konstancję. Muszkieterowie ruszają w pościg za nią, jednak udaje jej się uciec. (Rosja 2013)

Obsada: Yuri Chursin, Alexei Makarov, Pavel Barshak, Rinal Mukhametov, Anna Starshenbaum
05:25
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3642
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Nic straconego
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.724
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 5: Biesiada myśliwska
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

05:30
Menu na miarę, odc. 3
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

Program TV grupy naziemna.info zawiera ramówki ponad 160 stacji telewizyjnych, które można obejrzeć zarówno za pośrednictwem telewizji naziemnej, ale też wiodących platform cyfrowych i telewizji kablowych. Poza programem telewizyjnym dla najważniejszych polskojęzycznych kanałów odwiedzający mogą sprawdzić, kiedy emitowane są ich ulubione programy, filmy, seriale oraz wydarzenia sportowe. Program TV naziemna.info umożliwia również sprawdzenie, kiedy i w jakich programach, filmach i serialach można obejrzeć ich ulubionych aktorów.

Na każdej stronie znajduje się wyszukiwarka za pomocą, której można odnaleźć stacje telewizyjne, programy, filmy, seriale oraz osoby (aktorów i reżyserów). Na stronie Sport na żywo można znaleźć plan transmisji sportowych na żywo dla najbliższych dni. Strona na żywo prezentuje programy nadawane na żywo, a premiery nowości w ramówkach stacji znajdujących się w programie TV. Strona stacje zawiera listę wszystkich programów, które można znaleźć w serwisie. Dodatkowo w menu Grupy kanałów można znaleźć linki do grup stacji telewizyjnych takich jak kanały DVB-T, filmowe, sportowe itp.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info