Program dla 2017-03-25 od do
31.03 01.04
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
03:55
Zabić na końcu
komedia sensacyjna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia dwóch młodych nieudaczników życiowych, którym marzy się odmiana ich szarej egzystencji. Marek pracuje jako ślusarz w jednej z łódzkich fabryk. Wraz ze swoim szwagrem, który jest tam strażnikiem, postanawiają obrabować zakładową kasę pancerną. (Polska 1990)

Reżyseria: Wojciech Wójcik
Obsada: Wojciech Malajkat, Piotr Siwkiewicz, Jolanta Nowak, Monika Bolibrzuch, Ewa Isajewicz-Telega, Marta Żak, Zbigniew Buczkowski, Zbigniew Lesień, Paweł Nowisz, Witold Pyrkosz

Czas: 90min.
04:00 Na żywo
Moc Magii, odc. 82/355
program
Godziny emisji
05:00
Galeria - odc. 28
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Miłość Adama i Karoliny kwitnie. Woydatt usiłuje zbliżyć się do dziewczyny, ale ona wybiera Adama. Rozwścieczony Woydatt postanawia zniszczyć chłopaka. Każe Jerzemu założyć podsłuch w domku na działkach i wyeliminować każdego, kto mu pomaga. (Polska 2011)

Reżyseria: Ryszard Zatorski, Jakub Miszczak
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 21min.
05:20
Klan - odc. 3093
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rafał umawia się na spotkanie z Natalią w sprawie swojej przyszłej działalności w fundacji. Jest tak pochłonięty omawianiem pomysłów, że zapomina o dzisiejszym wyjściu z Olą do kina. Jerzy przybywa do domu pułkownika, aby nadzorować prace remontowe. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Martyna Kowalik, Agnieszka Kaczorowska, Grzegorz Wons, Dariusz Lewandowski, Piotr Swend, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Kazimiera Utrata, Kaja Paschalska, Marcin Kwaśny

Czas: 21min.
05:45
Klan - odc. 3094
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ola skarży się Agnieszce na Rafała. Obawia się tej jego fascynacji nową praca i nie tylko. Tymczasem w sądzie wszyscy poszukują Rafała, ponieważ pojawiły się problemy z jego podopiecznym. Maciek ma nowy pomysł na życie. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Kaja Paschalska, Marcin Kwaśny, Anna Matysiak, Paweł Grządziel, Paulina Holtz, Barbara Bursztynowicz, Teresa Stępień, Martyna Kowalik, Piotr Swend, Adam Serowaniec

Czas: 22min.
05:25
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:40
Sekretne życie drzew
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film odkrywa przed widzem nieznany i tajemniczy świat starych drzew oraz zwierząt dzięki nim żyjących. Poznamy zależności łączące różne gatunki zwierząt, związane z alejami, zadrzewieniami śródpolnymi oraz z wiekowymi drzewami w lasach. (Polska 2015)

Reżyseria: Barbara Paciorkowska, Artur Homan

Czas: 35min.
05:00
Disco Gramy, odc.3642
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Nic straconego
Godziny emisji
05:25
Uwaga!, odc. 4897
program
Godziny emisji
05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.724
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 5: Biesiada myśliwska
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

05:30
Menu na miarę, odc. 3
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

05:55
Niesamowite!, sez. 1, odc. 25: Syn marnotrawny
reality TV
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czterdziestoletni taksówkarz Paweł Surowiecki wraz z żoną Dianą i dziećmi – sześcioletnią Olą i dziewięcioletnim Patrykiem, tworzy szczęśliwą rodzinę. Podczas ostatnich zakupów karta płatnicza mężczyzny zostaje odrzucona. Okazuje się, że komornik zablokował konto na podstawie prawomocnego wyroku sądu, który orzekł alimenty na rzecz ojca Pawła, który znalazł się w trudnej sytuacji finansowej. Bohater nie przypuszczał, że absurdalne i zignorowane przez niego wezwanie do sądu sprzed kilku... (Polska 2014)

06:05
Klan - odc. 3095
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rafał odwołuje umówione spotkanie z Natalią i w ramach przeprosin Oli przygotowuje dla niej uroczystą kolację. Leokadia wyznaje Grażynce w tajemnicy, że prawdopodobnie i ona zapadła na półpaśca. Zaraziła się od Bronka. Do biura Jacka wkracza policja. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Anna Matysiak, Tomasz Bednarek, Natalia Rewieńska, Martyna Kowalik, Barbara Bursztynowicz, Kaja Paschalska, Paulina Holtz, Grzegorz Wons, Katarzyna Skolimowska, Małgorzata Ostrowska

Czas: 22min.
06:40
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 45min.
06:30
M jak miłość - odc. 1287
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zbliża się termin ślubu Tomka i Asi. Pojawiają się jednak nowe problemy nie tylko w Warszawie, ale też w siedlisku i w końcu młoda para postanawia przesunąć uroczystość o tydzień. Poza tym Chodakowski pracuje z nowym kolegą, inspektorem Jakubem Karskim. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Robert Moskwa - Artur, Olga Szomańska - Marzenka, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Andrzej Młynarczyk - Tomek, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa, Kacper Kuszewski - Marek, Małgorzata Pieńkowska - Marysia, Iga Krefft - Ula, Zbigniew Stryj - Bilski

Czas: 45min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Legendy Chima, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Co miesiąc podczas wyścigów Speedorów odbywa się wielki targ. Wybierają się na niego Laval i Eris, ale Cragger zlecił Krukom kradzież cennego speedora Lavala. Na dodatek niespodziewanie znika też Złote Chi, nagroda dla zwycięzcy wyścigu.   Dla małoletnich od lat 7 (Dania, 2013)

06:30
Legendy Chima, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krokodyle wynajmują Kruki, by podstępem zmusić Wilki do ataku na Orle Gniazdo. Wszystko to jest zaledwie częścią ich misternego planu, który zakłada pokonanie Lwów, Orłów i Wilków. Laval i Eris muszą szybko działać, żeby uratować sytuację.   Dla małoletnich od lat 7 (Dania, 2013)

06:25
Niesamowite!, sez. 1, odc. 1: Przeszczep
reality TV
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anna i Adam Kownaccy są małżeństwem od ponad 20 lat. Mają syna Janka. Anna jest lekarzem – hematologiem na oddziale dziecięcym. Pewnego dnia do kliniki przywieziony zostaje pięcioletni pacjent w ciężkim stanie. Jest uderzająco podobny do Janka, gdy był w tym wieku. Anna odkrywa kolejne powiązania jakie mogą wskazywać na to, że mały pacjent to syn jej męża. Matka chłopca nie żyje, on sam od roku przebywa w Domu Dziecka. Z jednej strony boi się odkrycia prawdy, bo bardzo kocha męża, z drugiej... (Polska 2014)

07:30
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 20min.
07:30 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2016)


Czas: 58min.
07:40
Jeźdźcy smoków, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków” to kontynuacja kinowego przeboju wytwórni DreamWorks pt. „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. „Jeźdźcy smoków” to wyjątkowa animacja, pełna akcji i epickiego rozmachu opowieść, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której przygoda przeplata się z humorem, skupia się na... (USA, 2013)

Reżyseria: John Eng, John Eng
07:00
Looney Tunes Show, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Królik Bugs, kaczor Daffy, kot Sylwester, kanarek Tweety, myśliwy Elmer, Diabeł Tasmański i struś Pędziwiatr oraz wiele innych legendarnych postaci zobaczymy w akcji w najnowszej serii krótkich, animowanych filmów, wyprodukowanych przez wytwórnię Warner Bros. Ich przygody bawią już kolejne pokolenie fanów. Poznajmy bliżej tych bohaterów, ich cechy charakterystyczne i ulubione wady. Królik Bugs to szary spryciarz, raczej elegant, który uwielbia marchewski. Co jest doktorku? To jego... (USA, 2010)

07:30
Scooby Doo: Gdzie jesteś?, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Amerykański serial animowany, pierwszy z serii opowieści o przygodach psa, imieniem Scooby-Doo i czwórki jego nastoletnich przyjaciół, wyprodukowany w legendarnej wytwórni Hanna Barbera. Grupa nastolatków: pewny siebie przywódca, Fred, nieustannie wpadająca w tarapaty, Daphne, prymuska Velma i wiecznie głodny Kudłaty oraz dog niemiecki, wabiący się Scooby-Doo, który jest wyjątkowo tchórzliwy - ta piątka młodych detektywów uwielbia rozwiązywać tajemnicze zagadki. Razem odwiedzają nawiedzone... (USA, 1969)

Reżyseria: Joseph Barbera, William Hanna
07:55
Looney Tunes Show, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejny sezon przebojowej animacji cieszącej się niesłabnącą popularnością na całym świecie, a w nim dalsze zabawne przygody kultowych bohaterów z Królikiem Bugsem i Kaczorem Duffym na czele. Niepowtarzalne duo – bezczelny, cięty i kuty na cztery nogi Królik oraz narcystyczny Kaczor o socjopatycznych i paranoidalnych skłonnościach – niepodzielnie rządzi w okolicy i wraz z resztą barwnych postaci, jak Lola, Speedy, Leghorn, Porky, zapewnia nam sporą dawkę zwariowanego humoru.   Dla... (USA, 2012)

07:00
Taki jest świat, sez. 2, odc. 41: 41
informacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2015)

07:50
Co ludzie powiedzą?, sez. 1, odc. 5: Jak wzbudzić zazdrość?
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1990)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:00
Naszaarmia.pl - odc. 257
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 20min.
08:25
Pełnosprawni - odc. 196
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2017)


Czas: 20min.
08:55
O! Polskie Przeboje
program muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
O!POLSKIE PRZEBOJE to program, który w swoich założeniach ma przywracać znaczenie i wyznaczać nową jakość w polskiej muzyce rozrywkowej. W ramach tego cyklu prezentowane będą najnowsze osiągnięcia rodzimej muzyki. (Polska 2017)

Reżyseria: Radek Kobiałko

Czas: 36min.
08:10
Turbo, odc.25
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

08:40
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na swoich smokach... (USA, 2016)

08:00 Na żywo
Dzień Dobry TVN, odc. 979
magazyn
Godziny emisji
08:25
Scooby Doo: Gdzie jesteś?, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Amerykański serial animowany, pierwszy z serii opowieści o przygodach psa, imieniem Scooby-Doo i czwórki jego nastoletnich przyjaciół, wyprodukowany w legendarnej wytwórni Hanna Barbera. Grupa nastolatków: pewny siebie przywódca, Fred, nieustannie wpadająca w tarapaty, Daphne, prymuska Velma i wiecznie głodny Kudłaty oraz dog niemiecki, wabiący się Scooby-Doo, który jest wyjątkowo tchórzliwy - ta piątka młodych detektywów uwielbia rozwiązywać tajemnicze zagadki. Razem odwiedzają nawiedzone... (USA, 1969)

Reżyseria: Joseph Barbera, William Hanna
08:55
Mickey, Donald i Goofy: Trzej muszkieterowie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsi kumple: Miki, Donald i Goofy nade wszystko pragną zostać Muszkieterami. Jednak gdy kapitan, Czarny Piotruś, próbuje podstępem wykorzystać ich zapał w intrydze skierowanej przeciwko księżniczce Minnie, spotyka go przykra niespodzianka. Mali przyjaciele nie wyglądają na herosów, ale razem potrafią naprawdę dużo!   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2004)

Reżyseria: Donovan Cook
08:25
Co ludzie powiedzą?, sez. 1, odc. 6: Chrzciny
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1990)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
09:40 Na żywo
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Planica - konkurs drużynowy: Loty ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 13min.
09:10
Mr Peabody and Sherman Show, The
Godziny emisji
09:40
Przygody Kota w butach, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

09:00
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 27
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po tym jak Arnie i Rysio zostają wysłani w ramach wymiany międzynarodowej za granicę, na 13 Posterunek przybywają dwaj obcokrajowcy: Pierre Dzący z Francji oraz Yasuhiro Tak z Japonii. Z Francuzem Czarek nie ma problemu się dogadać, za to z Japończykiem ma same kłopoty. Japończyk jest już gotowy pisać negatywny raport na temat pobytu w Polsce. Na szczęście wspólna uczta, której główną potrawą są owoce morza, a napojem polska wódka łagodzi konflikt. (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
09:40
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 28
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czarek aresztuje wysokiego mężczyznę (Michała Jordana) za kradzież karmnika dla ptaków. Mężczyzna wyjaśnia, że jest koszykarzem i z powodu aresztowania nie mógł wystąpić w ważnym meczu. Wszystko okazuje się być prawdą, a Jordan żąda od komendanta ukarania Czarka za bezpodstawne aresztowanie. Udaje się jednak wynegocjować inne rozwiązanie. Rozegrany zostanie mecz koszykówki trzech koszykarzy na trzech policjantów, który zadecyduje, czy Jordan zostanie publicznie przeproszony, czy wszyscy... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
10:00 Na żywo
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Planica - konkurs drużynowy: Loty
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 60min.
10:45
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący nowości programowe Dwójki, zawierający również cotygodniowy przegląd wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych, imprez objętych patronatem TVP2. (Polska 2017)


Czas: 15min.
10:10
Ewa gotuje, odc.297
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nadeszła wiosna – pora zmienić garderobę i zadbać o sylwetkę. Z tego powodu w kolejnym odcinku „Ewa gotuje” autorka programu zaproponuje potrawy, które pomogą zadbać o linię. Zacznie od przystawki z buraczków, którą z powodzeniem można podać jako pierwsze lub drugie śniadanie. Na danie główne będzie pierś indycza w sosie miętowo-pietruszkowym, która trafi na stół z dużą porcją zieleniny. A po obiedzie lekki, dietetyczny deser.   Dla małoletnich od lat 7 (Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Wojtala
10:45
Idol, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Idol” powraca! Kultowy program już wiosną w Polsacie! Tysiące uzdolnionych muzycznie ludzi, z których każdy marzył o tym, by zostać polskim idolem, charyzmatyczni jurorzy i kilka milionów widzów śledzących co tydzień zmagania młodych artystów w ich drodze do sławy. Pierwszy, prawdziwy talent show w polskiej telewizji, kultowy program „Idol” powraca, a wraz z nim szansa na odkrycie osobowości na miarę Moniki Brodki, Anny Dąbrowskiej, Tomka Makowieckiego czy Krzysztofa Zalewskiego. Trudna,... (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga
10:20
Policjantki i Policjanci, odc.250
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy W domu komendantki syn przeprasza ją za swoje zachowanie. Popełnił kilka błędów ale zmieni się, poszuka pracy i zacznie normalnie żyć. W pracy Zapała pyta Morawską, jak jej się udała randka z Arkiem. Alicja się obrusza, upiera się, że to nie była randka tylko zwykły wyjście na koncert. W ciągu dnia do pokoju policjantów wpada Arek, ma dla Ali płytę i zaproszenie na kolejny koncert…   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

10:15
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 29
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rysio tworzy właśnie kolejną bombę, tym razem ogłuszająco-oślepiającą, kiedy dwóch mężczyzn przybywa zgłosić kradzież samochodu. Jeden z nich, z wyglądu biznesmen, proponuje Kasi stanowisko asystentki i sowite wynagrodzenie. Czarek nie zgadza się, aby Kasia przyjęła ofertę, chociaż sam chętnie by się na nią zgodził. Kasia jednak nie chce go słuchać. Dochodzi do małego zamieszania i przypadkiem bomba wybucha. Wskutek tego wszyscy przestają widzieć kolory i słyszeć się nawzajem. (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
11:10
Na sygnale - odc. 134 "Dobre chęci"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lidka Chowaniec zaczyna pracę w Leśnej Górze. Jedzie z nowymi kolegami na wezwanie do chorej na cukrzycę staruszki, która nie przestrzegała diety i ma bóle brzucha. Na miejscu ratownicy odkrywają, że córka pacjentki trzyma ją w zamknięciu w piwnicy. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Haba - Lidka, Iga Górecka - Ruda, Ewa Decówna - Babcia

Czas: 22min.
11:35
Podróże z historią - odc. 18 Radek wstępuje do zakonu
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Radosław Kotarski potrafi zrobić wiele, aby poznać prawdę o dawnych czasach. Tym razem niemal dosłownie wstępuje do zakonu. Dzięki temu jest w stanie z perspektywy mnisiego habitu opowiedzieć o codziennym życiu średniowiecznych zakonów. (Polska 2016)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 27min.
11:00
Na Wspólnej Omnibus, sez. 15, odc. 622
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

11:20
Policjantki i Policjanci, odc.251
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Rano na komendzie Karolina pokazuje Białachowi plakat kursu samoobrony dla kobiet. Okazuje się, że jest jego inicjatorką i prowadzącą. Mikołaj, pełen uznania, oferuje swoją pomoc w razie potrzeby. Po pracy Białach śpieszy się na ranczo, gdzie Dominika ma zająć się koniem. Karolina ma ochotę na jakiś wypad wieczorem ale zostaje sama. Dzwoni do koleżanki.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

11:00
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 30
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten dzień zostanie zdominowany przez koty. Najpierw posterunek odwiedza mężczyzna, który żąda odzyskania jego żony-wężycy, gdyż została umieszczona w ZOO po tym, jak zjadła kota sąsiadki. Ponieważ grozi Kasi śmiercią, wzywa ona na pomoc Czarka i razem pozbywają się petenta. Później wszyscy policjanci zabierają się za sprzątanie komisariatu, bowiem wszędzie czuć mocz kota. W międzyczasie zjawia się ojciec z synem poszukujący zaginionego kotka, ale Kasia i jego grzecznie odprawia. Ponieważ nowy... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
11:35
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 31
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do komisariatu przybywa trzech pracowników agencji reklamowej, którym wnętrza 13 Posterunku przypadają do gustu i zamierzają w nich nakręcić film reklamowy. Dodatkowo oferują wysokie wynagrodzenie dla policjanta, który wystąpi w epizodycznej roli, a także za wymyślenie hasła reklamującego banany Prutas. Czarek oferuje swoją osobę do epizodu. Zostaje mu przedstawiony scenariusz i dialogi spotu reklamowego, po czym rozpoczynają się zdjęcia. Ponieważ jednak posterunkowy myli tekst i zmienia... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
12:50
Fascynujący świat - Apokalipsa człowieka pierwotnego 2
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przez tysiące lat neandertalczycy przemierzali ziemię i zniknęli. To jedna z największych tajemnic w historii. Ale nowe informacje mogą rozwiązać tę zagadkę. Naukowcy sądzą, że neandertalczyk uległ zagładzie, gdy 39 tys. lat temu wybuchł wulkan. (Niemcy 2015)

Reżyseria: Jason Levangie

Czas: 51min.
12:15 Na żywo
Południk Wildsteina
program publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 30min.
12:50
Hity kabaretu -Pan Józek i inne hity Grzegorza Halamy
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program prezentujący w pigułce najciekawsze i najzabawniejsze skecze popularnych polskich kabaretów. W tym odcinku najlepsze skecze Grzegorza Halamy. (Polska 2015)


Czas: 24min.
12:45
The Brain. Genialny Umysł., odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwsza polska edycji programu „The Brain” - produkcji, która podbiła serca widzów na całym świecie! Wielomilionowa publiczność, spektakularne konkurencje, ale przede wszystkim niezwykli uczestnicy: ich zdolności umysłowe wykraczają daleko poza to, co znane w telewizji! Najbardziej oczekiwana premiera tego sezonu już od marca w Telewizji Polsat. Biorących udział w programie, geniuszy ocenią charyzmatyczni jurorzy: wybitny aktor teatralny, telewizyjny i filmowy - Cezary Żak, pięciokrotny... (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Brożonowicz
12:50
Ugotowani, sez. 12, odc. 5/12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
12:20
Policjantki i Policjanci, odc.252
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Rano Ola z Markiem robi kanapki. Chłopiec jest smutny ale bardzo dzielny. Ola pełna troski mówi, że widziała jak w nocy płakał. Odpowiedź Marka jest wzruszająca. Na patrolu Wysocka opowiada Zielińskiemu jak ważny dla niej jest Marek i jego szczęście. Tymczasem na komendzie profos doprowadza wszystkich do szału. Dyżurny Jacek próbuje zmusić go, by usunął z pokoju indiańskie „odpromienniki”… Po powrocie z pracy Olę czeka przykra niespodzianka   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

12:10
Ale numer!, sez. 1, odc. 2: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

12:40
Ale numer!, sez. 1, odc. 4: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

13:55
Okrasa łamie przepisy - Wielkopolskie potrawy jednogarnkowe
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdy odcinek cyklu jest poświęcony ściśle określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ekipa z kamerą rusza na wyprawy kulinarne do różnych zakątków Polski. Karol Okrasa przygotowuje wybrane dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne. (Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Rostworowski

Czas: 24min.
13:50
Agent - Gwiazdy, odc. 6/13
program
Godziny emisji
13:20
STOP Drogówka, odc.145
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

13:15
Ale numer!, sez. 1, odc. 6: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

13:55
Jankes i Dama, sez. 1, odc. 3
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W trakcie podróży do Egiptu Alex ponownie współpracuje z Hootenem. Tym razem wspólnie próbują znaleźć grobowiec Alexandra Wielkiego. Nie wiedzą jednak, że ktoś podąża ich tropem. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Justin Molotnikov
Obsada: Jane Seymour, Michael Landes, Ophelia Lovibond
14:35
Historia Chopina. Opowiada Ian Gillan - wokalista Deep Purple
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o życiu Fryderyka Chopina, jego geniuszu, młodości i latach spędzonych w Polsce. Narratorem w filmie jest wokalista zespołu Deep Purple Ian Gillan, który podąża śladami mistrza. Spektakularne zdjęcia polskich miast, w których przebywał Chopin. (Polska 2010)

Reżyseria: Jerzy Szkamruk

Czas: 23min.
14:00
Familiada - odc. 2358
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 24min.
14:40
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Genetyka a właściwie modyfikacje genetyczne wciąż budzą ogromne emocje. Czy słusznie? Jak się okazuje geny modyfikujemy od zawsze. Co tak naprawdę oznacza hasło GMO? Dlaczego się go boimy, skoro może uratować ludzkość przed głodem? (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 24min.
14:15
Kabaret na żywo, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Kabaret na Żywo” – wiosenna edycja tylko w Telewizji Polsat! Gejzery humoru i fajerwerki dowcipu czekają widzów w wiosennej edycji „Kabaretu na Żywo”. Rzeczywistość nie znosi pustki, tematów do skeczów i zabawnych dowcipów nie brakuje. Artyści kabaretowi nie będą więc mieli zbyt dużych problemów, by udowodnić nam, że gimbaza się nie poddaje, warto być fit, eko i bio, powrócić do słodkich lat 90-tych i nieśmiertelnych dowcipów o Jasiu, a także zadumać się nad losem prawdziwych mężczyzn i... (Polska 2017)

Reżyseria: Beata Harasimowicz
14:50
MasterChef Junior, odc. 5/10
program
Godziny emisji
14:30
Czarodzieje z Waverly Place. Film
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film oparty na przebojowym disnejowskim serialu opowiadającym o sympatycznej rodzince z Manhattanu, której członkowie obdarzeni są czarodziejskimi mocami. Jerry i Theresa zabierają dzieci na wakacje na Karaiby, gdzie poznali się i zakochali w sobie. Alex, która nie miała ochoty na rodzinny wyjazd, ciągle chodzi zła. Pewnego dnia podczas kolejnej sprzeczki nieopatrznie wypowiedziane życzenie Alex, by jej rodzice przed laty się nie spotkali, okazuje się działać jak zaklęcie. Nim nastąpią... (USA, 2009)

Reżyseria: Lev L. Spiro
Obsada: David Henrie, Jake T. Austin, Selena Gomez
14:50
Bibliotekarze, sez. 1, odc. 3: Rogaty dylemat
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem, śledztwo wiedzie Bibliotekarzy do nowoczesnego Bostonu. Pozornie prosta sprawa, dotycząca zaginionych osób, przeradza się w kolejną tajemnicę do wyjaśnienia… Bibliotekarze odkrywają, że bostońska mekka biznesu skrywa mroczne sekrety. Za wielkim sukcesem i pieniędzmi stoi poświęcenie – ofiara złożona z pracowników korporacji. (USA 2014)

Obsada: Christian Kane, John Kim, Lindy Booth, Rebecca Romijn
15:05
Zagadka Hotelu Grand - odc. 36 (seria II, odc. 22)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ayala chce dowieść, że Sofia nie jest "zabójcą ze złotym nożem", ale sędzia odsuwa go od sprawy. Były inspektor zwraca się o pomoc do Julia i Alicii. W hotelu zjawia się Belen w towarzystwie Gonzala i don Luisa Quirogi, ministra przemysłu. (Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 45min.
15:10
Rodzinka.pl - odc. 199 "Albo ona, albo ja" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
15:45
Kabaretowe Przeboje Lata 2015 (2)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze skecze i piosenki z letnich kabaretonów 2015. Wystapią m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Smile, Kabaret Młodych Panów, Artur Andrus, Grupa MoCarta, Formacja Chatelet, Ewa Błachnio, Jurki, Łowcy. B, Fair Play Cru, Neo - Nówka i inni. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz, Beata Harasimowicz

Czas: 50min.
15:50
Dziewczyny z St Trinian
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
St Trinian to legendarna szkoła dla młodych dziewcząt. W rzeczywistości, dobre wychowanie i wysoki poziom nauki, które mają otrzymać dziewczęta, to tylko krążący o szkole mit. Dyrektorka szkoły, zwolenniczka liberalnego wychowania, nie boi się niczego, a jej uczennice do woli palą papierosy i uprawiają hazard. Anarchię w szkole skrócić mają rządy dopiero co mianowanego ministra edukacji. Wkrótce szkole zaczyna grozić zamknięcie. Nie będzie to proste, bo uczennice St Trinian są gotowe na... (Wielka Brytania 2007)

Reżyseria: Oliver Parker, Barnaby Thompson
Obsada: Rupert Everett, Talulah Riley, Colin Firth, Gemma Arterton, Lily Cole
16:00
Ojciec Mateusz - odc. 216 - Sarkofag (Ojciec Mateusz XVII odc. 4)
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia i Mateusz zwiedzają muzeum, a w nim bezcenną kolekcję: pierścienie króla Jana Sobieskiego oraz diadem z epoki wiktoriańskiej. Pod muzeum podjeżdża ciężarówka z dostawą. To XVIII w. sarkofag. Kustosz jest zdziwiony przesyłką z Krakowa. (Polska 2016)

Reżyseria: Filip Zylber
Obsada: Edyta Olszówka, Aleksandra Górska, Piotr Polk, Artur Żmijewski, Kinga Preis, Bartłomiej Firlet, Michał Piela, Jędrzej Taranek, Piotr Miazga, Artur Pontek

Czas: 44min.
16:50
Igrzyska Olimpiad Specjalnych - Austria 2017
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Największa na świecie impreza sportowców niepełnosprawnych intelektualnie. W gronie 4100 uczestników będzie 62 - osobowa reprezentacja Polski. Biało - czerwoni wystartują w pięciu konkurencjach. (Polska 2017)


Czas: 1min.
16:50
Herbatka z kabaretem - (18)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 45min.
16:15
Daleko od noszy - Reanimacja, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szaleje potworna burza. W szpitalu pada elektryczność. Kidler prowadzi operację przy świecach. Tymczasem zamiast salowego Basena (Piotr Gąsowski), który ma cichy romans na mieście, zjawia się jego brat Oskar (Andrzej Nejman). Wszechstronnie uzdolniony szybko przywraca dostawę energii do szpitala. Dostaje za to nieoczekiwaną, choć zasłużoną nagrodę…   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński
Obsada: Paweł Wawrzecki, Andrzej Nejman, Magdalena Mazur, Krzysztof Kowalewski, Katarzyna Glinka, Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Krzysztof Tyniec, Agnieszka Suchora, Bogusław Kaczmarczyk, Rafał Rutkowski, Michał Lewandowski
16:50
Ameryka marzeń, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jola i Mike Błońscy od dwudziestu lat mieszkają w Ameryce. To bezdzietne małżeństwo wiedzie dostatnie życie na przedmieściach Chicago. Kobieta prowadzi dobrze prosperującą kawiarnię w centrum miasta a jej mąż jest muzykiem, który od kilkunastu lat bez powodzenia próbuje swoich sił w showbiznesie. Gdy pewnego dnia do domu Błońskich przyjeżdża para studentów z Polski, spokojne dotychczas życie rodziny staje na głowie.   Dla małoletnich od lat 12             Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2015)

Reżyseria: Sławomir Smoczyński
16:25
Misja Pies, odc. 4/12
program
Godziny emisji
16:35
Apartament
Godziny emisji
Rozwiń opis
Matthew (Josh Hartnett) ma piękną narzeczoną, pierwsze sukcesy w branży reklamowej na koncie a przed sobą ważną dla jego kariery podróż biznesową do Chin. Tuż przed wylotem w jednej chwili zmienia plany, gdy w barze słyszy znajomy głos, do złudzenia przypominający głos Lisy (Diane Kruger), jego wielkiej miłości, która dwa lata temu nagle zniknęła z jego życia bez słowa. Kobieta wychodzi właśnie z budynku i Matthew nie może jej dogonić, ale znajduje ślad, który prowadzi go do pewnego... (USA, 2004)

Reżyseria: Paul McGuigan
Obsada: Diane Kruger, Josh Hartnett, Matthew Lillard
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:35 Na żywo
O! Polskie Przeboje
program muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie m.in. perełki związane z polską piosenką, nagrania archiwalne Telewizji Polskiej, jak również zostaną przedstawione historie oraz anegdoty związane z powstawaniem znanych przebojów. Program prowadzą Anna Maciejewska i Anna Butrym. (Polska 2017)

Reżyseria: Radek Kobiałko

Czas: 48min.
17:45
Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 4min.
17:50
Chłopaki do wzięcia, odc.41
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kawalerowie do wzięcia zaczęli budzić zainteresowanie wielu samotnych, kobiecych serc. Kobiety dzwonią, piszą, zostawiają numery telefonów, czasem odwiedzają. Ryszard dostał sygnał, że i nim nareszcie zainteresowała się kobieta... nie wirtualna. Pani Aniela z synem podąża tropem kandydatki na synową. Jak wygląda dziewczyna, która przy małpkach wyznaczyła Jarusiowi schadzkę? Michał, kucharz z wykształcenia, w "zielonych" sklepikach czuje się jak ryba w wodzie. Bandziorek postanowił... (Polska 2014)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
17:00
Pyszne Peru
dokument
Godziny emisji
17:50
Jak ugryźć 10 milionów
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zabawna komedia w gwiazdorskiej obsadzie! Płatny zabójca Jimmy Tulip Tudeski (Bruce Willis) zdradził swoich przełożonych, wydając ich policji. Poszukiwany przez chicagowską mafię, postanawia ukryć się na spokojnym osiedlu pod miastem. Pewnego dnia zostaje rozpoznany przez jednego z sąsiadów-niezdarnego dentystę (Matthew Perry). Za sprawą nowego lokatora, znudzony dotychczasowym życiem mężczyzna zostaje wciągnięty w pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji, skomplikowaną grę, w której główną... (USA 2000)

Reżyseria: Jonathan Lynn
Obsada: Amanda Peet, Bruce Willis, Kevin Pollak, Matthew Perry, Michael Clarke Duncan, Natasha Henstridge, Rosanna Arquette
18:35
Wojenne dziewczyny - odc. 3
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ewka i Marysia mieszkają w dworku Szczęsnych rodziny Irki. Pomagają jej matce prowadzić pralnię i nie rezygnują z zemsty na mordercach matki Ewki. Ewka spotyka Ażura, dawnego kochanka. Zaprzyjaźniony z hiszpańskimi dyplomatami planuje wyjazd. (Polska 2016)

Reżyseria: Michał Rogalski
Obsada: Vanessa Aleksander, Marta Mazurek, Aleksandra Pisula, Michał Czernecki, Danuta Stenka

Czas: 45min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 26min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:50
Kulisy - Postaw na milion - odc. 149
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krótkie wprowadzenie do programu "Postaw na milion" promujące każdy odcinek cyklu. (Polska 2016)


Czas: 4min.
18:20
Chłopaki do wzięcia, odc.42
Godziny emisji
Rozwiń opis
Panu Stasiowi marzy się aby w nowy sezon jego syn - Andrzej wkroczył nie tylko z nową kobietą, ale i z nowymi umiejętnościami. Pan Zenek, nowy bohater, nosi w sobie smutek i jakąś tajemnicę. Mieszka na odludziu. Chciałby jeszcze zmienić coś w swoim życiu. Wojtek nie chce zapeszać, ale jest przekonany, że - jeśli nie w plony - to w uczucia ten rok pięknie obrodzi. Jerrego również znudziło życie singla. Wciąż jakoś nie może znaleźć partnerki do tańca.   Dla małoletnich od lat 12... (Polska 2014)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Kuchenne rewolucje, sez. 15, odc. 6/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:05
Postaw na milion - odc. 149
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 46min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.508
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boczek ostrzega mieszkańców osiedla, że w niedługim czasie zostanie wyłączony dopływ wody i prądu. Mieszkańcy ignorują jego ostrzeżenia. Niebawem zostaje wyłączone również ogrzewanie. Tym samem przepowiednie Boczka sprawdzają się. Mieszkańcy osiedla zostają bez wody, w chłodzie i w ciemnościach. Halina i Ferdek szukają sposobu na przetrwanie kryzysu.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Zofia Czerwińska, Henryk Gołębiewski, Marek Pyś, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Renata Pałys, Dariusz Gnatowski, Andrzej Gałła, Joanna Kurowska, Lech Dyblik
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7024
informacje
Godziny emisji
19:25 Na żywo
Sport, odc. 7007
informacje
Godziny emisji
19:35 Na żywo
Pogoda, odc. 7004
informacje
Godziny emisji
19:45
Uwaga!, odc. 4898
program
Godziny emisji
19:00
Galileo, odc.604
Godziny emisji
Rozwiń opis
LODY Z ROSOŁU W Nowym Jorku popularność zdobywają lody wykonane na bazie rosołu wołowego. Sprawdzimy, czy są smaczne. PERMANENTNY MARKER Nie ma chyba powierzchni, po której nie może pisać. Czy to gorąca, tłusta, czy śliska. Jego tusz niełatwo schodzi. Pisak kosztuje od dwóch do trzech euro. Można go kupić w dwudziestu kolorach, od pięćdziesięciu lat. Wyjaśnimy, dlaczego jego tusz jest tak trwały. ZA MURAMI GUANTANAMO Co naprawdę dzieje się za murami więzienia Guantanamo – opowiedzą m.in.... (Polska 2017)

20:00
Gość Wiadomości - wywiad z Prezydentem Andrzejem Dudą
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rozmowa o najważniejszych wydarzeniach dnia z ich uczestnikami - politycy, sportowcy, naukowcy. Komentarz do materiałów przedstawionych tego dnia w Wiadomościach. (Polska 2017)


Czas: 15min.
20:20 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:25
12 PZU Półmaraton Warszawski - odc. 1
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Start i meta przy Placu Teatralnym. Trakt Królewski, zbieg ulicą Belwederską, Łazienki Królewskie - tak w skrócie przedstawia się trasa PZU Półmaratonu Warszawskiego. Biegowa wiosna w Warszawie rozpocznie się 26 marca. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:30
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:40
Komisarz Alex - odc. 108 (seria IX odc. 4) - Mężczyzna bez pamięci
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mężczyzna w średnim wieku o imieniu Jurek, spotyka się w knajpie ze znajomym dziennikarzem. Przekazuje mu dokumenty o szajce handlującej kobietami z Ukrainy. Prosi o nagłośnienie sprawy w mediach. Przy wyjściu z knajpy zostaje postrzelony. (Polska 2016)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Ireneusz Czop, Janusz Chabior, Beata Fido, Krystian Wieczorek, Sebastian Cybulski, Michał Sitarski, Konrad Marszałek, Zachariusz Muszyński

Czas: 42min.
20:05
Kocham Cię, Polsko! - odc. (4)
zabawa quizowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooijens

Czas: 85min.
20:05
Merida Waleczna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Od zarania dziejów w dzikich i górzystych regionach Szkocji historie epickich bitew oraz mistyczne legendy przekazywane są z pokolenia na pokolenie. W nowym filmie studia Disney/Pixar odważna Merida stawia czoło tradycji, przeznaczeniu i okrutnym bestiom, a nowa opowieść dołącza do ludowych przekazów. Merida jest doskonałą łuczniczką a zarazem porywczą córką króla Fergusa i królowej Elinor. Niezależna i zdecydowana iść własną drogą, Merida postępuje wbrew prastarym zwyczajom,... (USA, 2012)

Reżyseria: Brenda Chapman(2), Mark Andrews(1)
20:00
Millerowie
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
20:00
Policjantki i Policjanci, odc.253
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Rano Arek próbuje podpytać Zapałę o Morawską. Żali się, że dziewczyna trzyma go na dystans i zastanawia się, czy kogoś ma. Miał nadzieję, ze Krzysiek mógłby wybadać Alę, co o nim sądzi. Zapale nie podoba się ten pomysł i wymawia się, wskazując żartem na Zosię jako specjalistkę od spraw damsko-męskich. Na patrolu i tak tematu Arka nie da się uniknąć. Alicja przypomina Krzyśkowi powody swojej ostrożności w stosunku do mężczyzn. Tymczasem Arek uderza po radę do Zosi. Okazuje... (Polska 2017)

20:00
Plan ucieczki
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ray Breslin (Sylvester Stallone) jest wybitnym specjalistą w dziedzinie zabezpieczeń. Poświęcił życie projektowaniu zakładów karnych, by stworzyć taki, z którego nie da się zbiec. Nie spodziewał się, że pewnego dnia los wystawi go na niezwykłą próbę. Ray zostaje niesprawiedliwie oskarżony i osadzony w więzieniu, które sam zaprojektował. Zrobi wszystko, by uciec i znaleźć tego, który wpakował go za kratki. By zrealizować swój plan, będzie jednak potrzebował wspólnika. Wybór pada na... (USA 2013)

Reżyseria: Mikael Håfström
Obsada: Arnold Schwarzenegger, Cent 50, Faran Tahir, Jim Caviezel, Sam Neill, Sylvester Stallone, Vinnie Jones
21:35
Hit na sobotę - Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katniss i Peeta po wygraniu Głodowych Igrzysk stają się dla udręczonej ludności Panem symbolem walki o wolność. Wściekły dyktator Snow postanawia pozbyć się dwójki młodych bohaterów, organizując specjalne, jubileuszowe igrzyska, w których mają zginąć. (USA 2013)

Reżyseria: Neil Blomkamp
Obsada: Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson, Elizabeth Banks

Czas: 140min.
21:50
Pierwsza randka - (2)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o ludziach poszukujących drugiej połówki. Pierwszej randce towarzyszą stres i niepewność, nadzieje i ciekawość, zalotne uśmiechy, a także sporo zabawnych niezręczności. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 53min.
21:00
Policjantki i Policjanci, odc.254
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Pani komendant po odprawie prosi dyżurnego o rozmowę. Jacek i jej syn to dawni koledzy z podwórka, Jaskowska miała nadzieję, że mógłby być wsparciem dla Mariusza, któremu niełatwo jest zacząć wszystko od nowa. Jacek zgadza się pomóc i obiecuje że wpadnie dziś do Mariusza, żeby nie był sam, gdy Jaskowska będzie do późna poza domem. Na patrolu Białach jest pełen uznania dla Rachwał i jej zaangażowania w pomoc kobietom, które uczy samoobrony. Karolinę bardzo cieszy to co robi,... (Polska 2017)

22:55
Kontakt - odc. 1/8
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thomas Adam popełnił 15 lat temu zbrodnię w USA. Skazano go na dożywotnie więzienie. Po kilku latach pobytu za kratami został wypuszczony na wolność i rozpoczął pracę dla FBI, stając się cennym pomocnikiem w ściganiu najgroźniejszych przestępców. (Francja 2016)

Reżyseria: Frederic Berthe
Obsada: Thomas Jouannet, Alexis Loret, Helene Seuzaret, Ingrid Donnadieu, Amelie Remacle

Czas: 48min.
22:05
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc.61
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – ikony polskiej i światowej muzyki po raz siódmy na antenie Polsatu! Zaskakujące wcielenia polskich artystów do złudzenia przypominające prawdziwe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej już od marca w siódmej edycji najchętniej oglądanego w sobotnie wieczory show - „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. O Złotą Twarz i sto tysięcy na dowolny cel charytatywny powalczy ośmiu nowych uczestników: Joanna Jabłczyńska – aktorka telewizyjna i filmowa, prawniczka z... (Polska 2017)

Reżyseria: Bolesław Pawica
22:15
Był sobie chłopiec
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
( Wielka Brytania/USA/Francja/Niemcy 2001)

Reżyseria: Chris Weitz, Paul Weitz
Obsada: Hugh Grant, Nicholas Hoult, Toni Colette, Rachel Weisz, Isabel Brook
22:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.62
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Na komendzie wybucha kłótnia pomiędzy Kowalskim a Kubisem. Kowalski grozi odejściem z pracy. Czuje się przytłoczony obowiązkami. Kubis rozważa zatrudnienie nowej osoby. Tymczasem policjanci otrzymują zgłoszenie o ucieczce z więzienia. Uciekinierem jest groźny przestępca, szef gangu. Na miejscu przesłuchiwani są pracownicy zakładu. Jeden ze strażników wydaje się zamieszany w sprawę. Okazuje się być szantażowany. Pomógł więźniowi w ucieczce, bo grożono jego ciężarnej żonie. W... (Polska 2017)

22:10
Sin City 2: Damulka warta grzechu
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwight znany jest ze swojej działalności, która zaszkodziła już niejednemu bogaczowi i gwieździe. Fotograf-detektyw traci jednak głowę, kiedy do jego życia powraca ukochana przez niego w młodości, Ava. Mężczyzna rusza jej na pomoc i szybko orientuje się, że został uwikłany w intrygę, która może pogrzebać nawet takiego specjalistę jak on. (USA 2014)

Reżyseria: Frank Miller, Robert Rodriguez
Obsada: Bruce Willis, Christopher Lloyd, Eva Green, Jessica Alba, Joseph Gordon-Levitt, Josh Brolin, Lady Gaga, Mickey Rourke, Powers Boothe, Ray Liotta, Rosario Dawson
23:55
Kabaret 2000+ /cz. 2/
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nadszedł czas na młodość na scenie kabaretowej! Mamy rok 2250, do muzeum XXI wieku zawitała właśnie wycieczka klasowa pod opieką przebojowej nauczycielki (w tej roli Karolina Pańczyk). Wycieczkę oprowadzają przewodnicy: Grzegorz Dolniak i Piotr Gumulec. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz, Grzegorz Dolniak

Czas: 49min.
23:00
Hostel, cz. 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Horror. Trzy amerykańskie studentki, studiujące we Włoszech - bogata dziewczyna (Lauren German) oraz jej najbliższa przyjaciółka (Bijou Phillips) i poznana w drodze koleżanka (Heather Matarazzo) postanawiają wspólnie kontynuuować podróż po Europie. Razem poznają różne atrakcje turystyczne i odwiedzają znane miejsca, aż trafiają do Hostelu w Czechach, gdzie zaczyna się ich prawdziwa przygoda. Walka o przeżycie…   Dozwolone od lat 18 (USA, 2007)

Reżyseria: Eli Roth
Obsada: Lauren German, Heather Matarazzo, Bijou Phillips
00:05
Ja cię kocham, a ty śpisz
komedia romantyczna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kochamy bajkę o Kopciuszku, marząc skrycie, by przeżyć coś równie wielkiego, co na zawsze odmieni nasze szare życie. "Ja cię kocham, a ty śpisz" to klasyczna filmowa bajka o miłości, spełnionych nadziejach i marzeniach, wywołująca łzy wzruszenia i zachwyt. (USA 1995)

Reżyseria: John Turteltaub
Obsada: Sandra Bullock, Bill Pullman, Peter Gallagher, Jack Warden

Czas: 98min.
00:55
Szybcy i wściekli
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja filmu rozgrywa się w środowisku uczestników nielegalnych, nocnych wyścigów samochodowych organizowanych na ulicach Los Angeles. Przestały one być rozrywką grupki zapaleńców, przyciągają coraz więcej ryzykantów i coraz szerszą publiczność. (USA, Niemcy 2001)

Reżyseria: Rob Cohen
Obsada: Vin Diesel, Beau Holden, Paul Walker, David Douglas

Czas: 162min.
00:05
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami., odc.67
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po raz 20. w Polsce „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” wiosną w Telewizji Polsat! Wiosenna edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” będzie 20. z kolei zrealizowaną w Polsce. Dla Telewizji Polsat i twórców to ogromne wyróżnienie, bo światowe show wciąż cieszy się ogromną popularnością. Jesienną edycję programu oglądało średnio trzy miliony widzów. W marcu w piątkowe wieczory na naszym parkiecie pojawi się 11 nowych gwiazd. Nie zabraknie zaskakujących powrotów wśród... (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens
00:30
Przypadek 39
film horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
00:10
Piła 6
horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw Hoffman stał się spadkobiercą przekonań ogarniętego obsesją zabijania Jigsawa. Stosuje także jego metody. Agenci FBI próbują, zachowując środki ostrożności, zbliżyć się do Hoffmana. Ten podejmuje z nimi śmiercionośną grę, wierząc, że jej finał pozwoli zrozumieć światu plan Jigsawa. Ile ofiar przyniesie to działanie? (Kanada, USA 2009)

Reżyseria: Kevin Greutert
Obsada: Betsy Russell, Costas Mandylor, Mark Rolston, Tobin Bell
01:55
Zagadka Hotelu Grand - odc. 36 (seria II, odc. 22)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ayala chce dowieść, że Sofia nie jest "zabójcą ze złotym nożem", ale sędzia odsuwa go od sprawy. Były inspektor zwraca się o pomoc do Julia i Alicii. W hotelu zjawia się Belen w towarzystwie Gonzala i don Luisa Quirogi, ministra przemysłu. (Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 105min.
01:00
STOP Drogówka, odc.145
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

02:05 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2634
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

02:45
Uwaga!, odc. 4898
program
Godziny emisji
02:00
Ale numer!, sez. 1, odc. 6: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:30
Moc Przebojów TV Puls
Godziny emisji
Rozwiń opis
Największe polskie hity i niezapomniane emocje. W specjalnym, sylwestrowym programie pojawią się największe gwiazdy muzyki tanecznej m.in.: Łobuzy, Piękni i młodzi, MiG, Akcent, Andre, Bayerfull i wiele, wiele innych. Spędź niezapomnianego Sylwestra i wejdź w Nowy Rok tanecznym krokiem. Szampańska zabawa przy szalonych rytmach tylko w TV Puls!

03:50
Krąg podejrzanych - Odc. 1, Klucz
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
W podmadryckim szpitalu Montalbn nastęuje seria tragicznych zdarzeń. Najpierw znika młoda francuska lekarka, potem zostaje zamordowana przełożona pielęgniarek. Policja dysponuje tylko nagraną przez kamerę bezpieczeństwa sceną porwania kobiety. (Hiszpania 2016)

Reżyseria: Jorge Torregrossa, Miguel Conde
Obsada: Yon Gonzalez, Vincente Romero, Luisa Martin, Gonzalo de Castro

Czas: 77min.
03:50
Balanga
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Balanga" to zdaniem krytyki "Miasteczko Twin Peaks" po polsku. Świat zdegradowany i przerażający, w którym królują strach, agresja. Rzecz dzieje się na przełomie dwu epok historycznych i porządków społecznych. Akcja filmu zaczyna się od sceny morderstwa. (Polska 1993)

Reżyseria: Łukasz Wylężałek
Obsada: Jacek Pałucha, Paweł Fesołowicz, Jan Tesarz, Marcin Troński, Maciej Kozłowski, Zofia Merle, Sława Kwaśniewska, Stanisława Celińska, Cezary Pazura, Piotr Gąsowski

Czas: 76min.
03:05 Na żywo
Moc Magii, odc. 83/355
program
Godziny emisji
03:00
Disco Polo Life, odc.513
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:30
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.722
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:00
Trzej muszkieterowie, sez. 1, odc. 10
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Atos i Milady jedzą razem ostatnią kolację. Egzekucja Milady zbliża się nieuchronnie. Kardynał proponuje D’Artagnanowi pewien układ. Athos, Portos i Aramis rezygnują. Mimo wszystko są gotowi przybyć na ratunek. Jeden za wszystkich i wszyscy za jednego! (Rosja 2013)

Obsada: Yuri Chursin, Alexei Makarov, Pavel Barshak, Rinal Mukhametov, Anna Starshenbaum
04:45
Menu na miarę, odc. 4
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

05:15
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:15
Rodzinka.pl - odc. 15 "Hazard"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nikt nie chce być biedny, ale nie jest łatwo zostać bogatym. Na jakie pomysły tym razem wpadną chłopaki? Tomek zacznie się opiekować dziećmi. Kuba, chociaż sporo młodszy, chce iść w ślady brata. Co może się wydarzyć? (Polska 2011)

Reżyseria: Patryk Joka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 23min.
05:40
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3643
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.725
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 35
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 5
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info