Program dla 2017-04-01 od do
28.04 29.04
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:50
Galeria - odc. 29
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kacper podejmuje trudną decyzję. Rezygnuje z prowadzenia sprawy Adama. Tymczasem Jerzy dowiaduje się, kto pracuje dla Adama. Karwowski stawia Kacprowi ultimatum. Woydatt dyskretnie uwodzi Karolinę, jednak wciąż nie rezygnuje z Laury. (Polska 2011)

Reżyseria: Ryszard Zatorski, Jakub Miszczak
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 22min.
04:00
Moc Magii, odc. 89/355
program
Godziny emisji
04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 5
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:20
Klan - odc. 3098
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Antek i Renata załatwiają duże zlecenie na prace wykończeniowe biurowca. Ponieważ są ograniczeni terminami, Jerzy musi wycofać pracowników z remontu domu Zyty i Michała. Ola stara się zająć Rafała, aby nie miał zbyt wiele czasu na fundację Natalii. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Maria Niklińska, Tomasz Bednarek, Tomasz Stockinger, Andrzej Strzelecki, Andrzej Grabarczyk, Mirosław Jękot, Renata Pękul, Izabela Trojanowska, Marek Kossakowski, Kaja Paschalska

Czas: 21min.
05:40
Klan - odc. 3099
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agata dostaje propozycję wyjazdu do Brukseli na kongres architektów. Planuje wykorzystać okazję, by odwiedzić Shillę w obozie dla uchodźców. Maciek otrzymuje od szefa cenne wskazówki, jak otworzyć własną preclownię i wręcza mu wstępny biznes plan. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Agnieszka Kaczorowska, Martyna Kowalik, Marek Lewandowski, Maria Niklińska, Barbara Bursztynowicz, Teresa Stępień, Grzegorz Wons, Piotr Swend, Paweł Brandys, Jacek Pulanecki

Czas: 21min.
05:25
Jan Paweł II - Z Polski na plac św. Piotra - odc. 1
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Biografia Jana Pawła II, ze specjalnym wstępem papieża Franciszka. Część pierwsza przedstawia życie młodego Karola Wojtyły podczas II wojny światowej, ukazuje jego powojenne zaangażowanie w działalność antykomunistyczną, liczne podróże po całym świecie. (Włochy 2014)

Reżyseria: Omar Pesenti

Czas: 49min.
05:00
Disco Gramy, odc.3649
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:20
Nic straconego
Godziny emisji
05:25
Uwaga!, odc. 4904
program
Godziny emisji
05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.731
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 9
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

05:55
Niesamowite!, sez. 1, odc. 1: Przeszczep
reality TV
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anna i Adam Kownaccy są małżeństwem od ponad 20 lat. Mają syna Janka. Anna jest lekarzem – hematologiem na oddziale dziecięcym. Pewnego dnia do kliniki przywieziony zostaje pięcioletni pacjent w ciężkim stanie. Jest uderzająco podobny do Janka, gdy był w tym wieku. Anna odkrywa kolejne powiązania jakie mogą wskazywać na to, że mały pacjent to syn jej męża. Matka chłopca nie żyje, on sam od roku przebywa w Domu Dziecka. Z jednej strony boi się odkrycia prawdy, bo bardzo kocha męża, z drugiej... (Polska 2014)

06:05
Klan - odc. 3100
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rafał po wczorajszej wizycie środowiskowej u Pauliny wnioskuje, że siostra będzie usiłowała odebrać jej dziecko przy pomocy sądu i policji. Henia i Bolek zamierzają udać się w podróż do Afryki, a Leopold i Grażynka na weekend majowy, do Grecji. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Martyna Kowalik, Barbara Bursztynowicz, Marcin Kwaśny, Kaja Paschalska, Konrad Darocha, Piotr Swend, Krzysztof Janczar, Małgorzata Sadowska, Andrzej Grabarczyk, Mirosław Jękot

Czas: 21min.
06:40
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 46min.
06:30
M jak miłość - odc. 1289
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ewa nagle czuje ból brzucha i trafia do szpitala. Tymczasem Magda wciąż sprzecza się z Olkiem rozczarowana faktem, że mąż nie planuje na razie powrotu do Polski. Do kancelarii zagląda Aneta, kochanka Chodakowskiego, chce opowiedzieć rywalce o ich romansie. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Krystian Wieczorek - Andrzej, Grażyna Strachota - Katarzyna Maj, Maurycy Popiel - Olek, Dominika Kluźniak - Ewa, Grzegorz Kucias - Gliński, Adam Tomaszewski - Kuba, Hanna Kochańska - Glińska, Kacper Kuszewski - Marek, Marcjanna Lelek - Natalia, Franek Przanowski - Maciek

Czas: 45min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Legendy Chima, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rozgniewane przez Craggera goryle maszerują na bagna, by dać krokodylom nauczkę. Jednak ich mechy bojowe nie radzą sobie na grząskim terenie, więc lwy i orły muszą ruszyć im na ratunek. Jedyny problem w tym, że lwy naprawdę nie znoszą wody!   Dla małoletnich od lat 7 (Dania, 2013)

06:30
Legendy Chima, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Crooler traci wiarę w Craggera. Z pomocą wilków sieje zamęt na wyścigu speedorów i próbuje wykraść całe CHI ze Świątyni Lwów. ShadowWind, tajemniczy jeździec speedorów, pojawia się ponownie — ale po czyjej tak naprawdę jest stronie?   Dla małoletnich od lat 7 (Dania, 2013)

06:55
Kaczor Donald przedstawia, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Składanka najlepszych, niezapomnianych fragmentów filmów rysunkowych o przygodach Kaczora Donalda i jego przyjaciół: przedsiębiorczej Myszki Miki, naiwnego i fajtłapowatego psa Goofy’ego oraz m.in. dwóch wszędobylskich wiewiórek - Chipa i Dale’a. Wraz z nimi odwiedzimy różne fantastyczne miejsca i przeniesiemy się w czasie. A ponadto, gospodarz tego show i zarazem najbardziej dynamiczna postać animowana - Kaczor Donald dowiedzie swoim małym i dużym wielbicielom, że potrafi nie... (USA, 1983)

06:25
Niesamowite!, sez. 1, odc. 2: Dobry uczynek
reality TV
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzydziestoletni Mariusz Graczyk z żoną Sylwią i dwuletnią córeczką Weroniką mieszkają w Głogowie. Pewnego dnia Mariusz pomaga obcej staruszce zanieść do mieszkania ciężkie zakupy. Zastaje tam wnuka kobiety, który napada na Mariusza, zabiera mu dokumenty i spisuje dane. Wychodząc z mieszkania staruszki, Mariusz nie spodziewa się tego, że kilka dni później wnuk staruszki odwiedzi go w domu. Mężczyzna oskarża Mariusza o kradzież dwunastu tysięcy złotych i daje termin na oddanie pieniędzy.... (Polska 2014)

07:30
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 20min.
07:30 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2016)


Czas: 58min.
07:45
Jeźdźcy smoków, odc.17
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków” to kontynuacja kinowego przeboju wytwórni DreamWorks pt. „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. „Jeźdźcy smoków” to wyjątkowa animacja, pełna akcji i epickiego rozmachu opowieść, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której przygoda przeplata się z humorem, skupia się na... (USA, 2013)

Reżyseria: John Eng, John Sanford
07:35
Scooby Doo: Gdzie jesteś?, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Amerykański serial animowany, pierwszy z serii opowieści o przygodach psa, imieniem Scooby-Doo i czwórki jego nastoletnich przyjaciół, wyprodukowany w legendarnej wytwórni Hanna Barbera. Grupa nastolatków: pewny siebie przywódca, Fred, nieustannie wpadająca w tarapaty, Daphne, prymuska Velma i wiecznie głodny Kudłaty oraz dog niemiecki, wabiący się Scooby-Doo, który jest wyjątkowo tchórzliwy - ta piątka młodych detektywów uwielbia rozwiązywać tajemnicze zagadki. Razem odwiedzają nawiedzone... (USA, 1969)

Reżyseria: Joseph Barbera, William Hanna
07:55
Kaczor Donald przedstawia, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Składanka najlepszych, niezapomnianych fragmentów filmów rysunkowych o przygodach Kaczora Donalda i jego przyjaciół: przedsiębiorczej Myszki Miki, naiwnego i fajtłapowatego psa Goofy’ego oraz m.in. dwóch wszędobylskich wiewiórek - Chipa i Dale’a. Wraz z nimi odwiedzimy różne fantastyczne miejsca i przeniesiemy się w czasie. A ponadto, gospodarz tego show i zarazem najbardziej dynamiczna postać animowana - Kaczor Donald dowiedzie swoim małym i dużym wielbicielom, że potrafi nie... (USA, 1983)

07:00
Taki jest świat, sez. 2, odc. 42: 42
informacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2015)

07:50
Co ludzie powiedzą?, sez. 2, odc. 4: Zakochany major
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1991)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:00
Naszaarmia.pl - odc. 258
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 20min.
08:25
Pełnosprawni - odc. 197
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2017)


Czas: 19min.
08:55
Po prostu zdrowie - Kompresjoterapia
magazyn medyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Obrzęki limfatyczne - mało znana choroba, na którą cierpi coraz więcej ludzi. Jednym ze sposobów zapobiegania przewlekłej niewydolności żylnej jest terapia uciskowa. Skuteczna, nieinwazyjna forma leczenia schorzeń układu żylnego i limfatycznego kończyn. (Polska 2017)


Czas: 24min.
08:15
Turbo, odc.26
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

08:45
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.17
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na swoich smokach... (USA, 2016)

08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 981
magazyn
Godziny emisji
08:35
Scooby Doo: Gdzie jesteś?, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Amerykański serial animowany, pierwszy z serii opowieści o przygodach psa, imieniem Scooby-Doo i czwórki jego nastoletnich przyjaciół, wyprodukowany w legendarnej wytwórni Hanna Barbera. Grupa nastolatków: pewny siebie przywódca, Fred, nieustannie wpadająca w tarapaty, Daphne, prymuska Velma i wiecznie głodny Kudłaty oraz dog niemiecki, wabiący się Scooby-Doo, który jest wyjątkowo tchórzliwy - ta piątka młodych detektywów uwielbia rozwiązywać tajemnicze zagadki. Razem odwiedzają nawiedzone... (USA, 1970)

Reżyseria: Joseph Barbera, William Hanna
08:30
Co ludzie powiedzą?, sez. 2, odc. 5: Kłopoty z rodzinką
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1991)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
09:25
Chodzi o pieniądze - /29/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odc.: ewentualna odpowiedzialność za błędy przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości spada na wszystkich płacących podatki. To bowiem skarb państwa wypłaca odszkodowania ludziom zrujnowanym przez prokuraturę i sądy. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Łęski

Czas: 25min.
09:55
Smak miłości
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zoe Walker zostaje wysłana przez swoją firmę do Kolumbii, gdzie ma pracować nad nowym smakiem kawy. Tam poznaje niezwykle przystojnego Diego Valdeza, właściciela plantacji kawy, który prosi ją, żeby pomogła mu w zbiorach. Rodzi się między nimi uczucie. (USA 2016)

Reżyseria: David Jackson
Obsada: Anna Hutchinson, Nikolas Rincon, David Ojalvo, Tatiana Vargas

Czas: 87min.
09:15
Przygody Kota w butach, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

09:45
Przygody Kota w butach, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

09:00
Scooby Doo: Gdzie jesteś?, odc.17
Godziny emisji
Rozwiń opis
Amerykański serial animowany, pierwszy z serii opowieści o przygodach psa, imieniem Scooby-Doo i czwórki jego nastoletnich przyjaciół, wyprodukowany w legendarnej wytwórni Hanna Barbera. Grupa nastolatków: pewny siebie przywódca, Fred, nieustannie wpadająca w tarapaty, Daphne, prymuska Velma i wiecznie głodny Kudłaty oraz dog niemiecki, wabiący się Scooby-Doo, który jest wyjątkowo tchórzliwy - ta piątka młodych detektywów uwielbia rozwiązywać tajemnicze zagadki. Razem odwiedzają nawiedzone... (USA, 1970)

Reżyseria: Joseph Barbera, William Hanna
09:20
Maleństwo i przyjaciele
Godziny emisji
Rozwiń opis
W najpiękniejszy wiosenny dzień świąt Maleństwo, Kubuś i Tygrys odwiedzają Królika, by wspólnie celebrować radosną okazję. Tymczasem on nie zamierza świętować – jest tak pochłonięty wiosennymi porządkami, że nie zważa ani na wyjątkowy dzień, ani na nastroje przyjaciół. Oczekuje też, że wszyscy zajmą się sprzątaniem, jak on. Czy Maleństwu uda się uświadomić Królikowi, że szczególne dni powinno się spędzać w szczególny sposób i że nigdy nie należy tracić z oczu tego, co najważniejsze:... (USA, 2004)

Reżyseria: Blinkoff Saul, Elliot Bour
09:05
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 32
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z powodu niepłacenia alimentów za 64 dzieci Arnie aresztuje Dziecioroba, który szczyci się tym, że przespał się z 2104 kobietami. Tuż po zamknięciu aresztowanego w celi, komendant przyprowadza kobietę, która ma być świadkiem incognito w procesie przeciwko mafii. Czarek, Arnie i Kasia do wieczora mają zaopiekować się gościem. Niestety jedyne, co udaje im się zrobić, to najpierw oblać ją kawą, później uderzyć szczotką do podłogi i pozbawić przytomności, a wreszcie zedrzeć z niej nawet halkę.... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
09:50
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 33
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy w trakcie używania przez wszystkich policjantów urządzeń elektrycznych gaśnie nagle światło, wszyscy sądzą, że wyleciały korki. Okazuje się, że to elektrownia wyłączyła prąd za niepłacenie rachunków, a w ślad za nią idą wodociągi, gazownia i elektrociepłownia. Ponieważ policyjny budżet został zmarnotrawiony m.in. na drogie zakupy dla Pershinga oraz sex-telefony, komendant widzi rozwiązanie problemu w odciąganiu swym podwładnym odpowiednich sum od wynagrodzeń. Pod jego nieobecność... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
10:40
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
10:15
Ewa gotuje, odc.298
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem potrawy inspirowane kuchnią szwedzką. Jako przystawkę Ewa przyrządzi znakomite śledzie. Później poda kolejny skandynawski specjał, czyli legendarne klopsiki z mięsa mielonego. Do tego upiecze odpowiednio nacięte ziemniaki, znane na północy jako Hasselback. Natomiast na deser będą bułeczki drożdżowe z cynamonem.   Dla małoletnich od lat 7 (Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Wojtala
10:50
Idol, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Idol” powraca! Kultowy program już wiosną w Polsacie! Tysiące uzdolnionych muzycznie ludzi, z których każdy marzył o tym, by zostać polskim idolem, charyzmatyczni jurorzy i kilka milionów widzów śledzących co tydzień zmagania młodych artystów w ich drodze do sławy. Pierwszy, prawdziwy talent show w polskiej telewizji, kultowy program „Idol” powraca, a wraz z nim szansa na odkrycie osobowości na miarę Moniki Brodki, Anny Dąbrowskiej, Tomka Makowieckiego czy Krzysztofa Zalewskiego. Trudna,... (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga
10:45
Policjantki i Policjanci, odc.255
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Pani komendant po odprawie prosi dyżurnego o rozmowę. Jacek i jej syn to dawni koledzy z podwórka, Jaskowska miała nadzieję, że mógłby być wsparciem dla Mariusza, któremu niełatwo jest zacząć wszystko od nowa. Jacek zgadza się pomóc i obiecuje że wpadnie dziś do Mariusza, żeby nie był sam, gdy Jaskowska będzie do późna poza domem. Na patrolu Białach jest pełen uznania dla Rachwał i jej zaangażowania w pomoc kobietom, które uczy samoobrony. Karolinę bardzo cieszy to co robi,... (Polska 2017)

10:30
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 34
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzień rozpoczyna się od aresztowania przez Czarka reżysera filmowego. Jakkolwiek zarzuty wobec niego są zasadne, zostaje on zwolniony, gdyż jako osoba publiczna ma znajomości w policji. W drodze z posterunku reżysera spotyka Agnieszka, która wkrótce oświadcza, iż zamierza studiować reżyserię w łódzkiej szkole filmowej. Ponieważ jednak by zostać przyjęta, musi zdać egzamin z historii filmu, prosi brata o pomoc w nauce. Początkowo niechętnie, w końcu jednak z pomocą Arniego, Rysia, Andżeli i... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
11:30
Wielkie Nieba
Godziny emisji
Rozwiń opis
W drugim odcinku porozmawiamy o imprezach oraz o tym dlaczego powinniśmy pościć w piątek. Na nasze pytania odpowie jeden z Ojców Franciszkanów oraz Michał - młody, wierzący kucharz, który był uczestnikiem telewizyjnych kucharskich talent show. (Polska 2017)


Czas: 12min.
11:50
Jak to działa - odc. 133 Leki przyszłości
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Medycyna to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin nauki. Skuteczność terapii zależy od dostępności nowoczesnych leków. Jednym z najgorętszych trendów są dziś leki biotechnologiczne. Jak projektuje się i produkuje te leki? (Polska 2017)


Czas: 25min.
11:10
Na sygnale - odc. 135 "Koniec zabawy"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Okazuje się, że klaser ze znaczkami, który Piotrek dostał od ojca, jest kradziony. Ratownik trafia do aresztu. Zespół Góry jedzie do akademika, w którym podobno zasłabł mężczyzna, ale na miejscu ratownicy nie znajdują żadnego chorego. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Haba - Lidka, Iga Górecka - Ruda, Andrzej Chudy - Paweł

Czas: 23min.
11:40
Podróże z historią - odc. 19 Na torach historii
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Radosław Kotarski tym razem dosłownie i w przenośni podąża torami historii. Sprawdza jak dawniej podróżowano koleją i dowiaduje się czym było 5 koło u wozu. Poznaje także sekrety, które skrywa zabytkowa parowozownia w Wolsztynie. (Polska 2016)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 27min.
11:00
Na Wspólnej Omnibus, sez. 15, odc. 623
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

11:45
Policjantki i Policjanci, odc.256
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Ciepło i serdeczność jakie panują w domu Oli od kiedy zamieszkał w nim Marek, sprawiają, że policjantka nabiera pogody ducha. Wyrusza na patrol w o wiele lepszym humorze i zaczyna wierzyć, że do niej też się szczęście wreszcie uśmiechnie. Tymczasem na komendzie profos, który kupił właśnie ciśnieniomierz, sprawdza wszystkim ciśnienie. Niestety nowa zabawka szybko okaże się powodem do kolejnego wybuchu irytacji profosa. Do Zielińskiego dzwoni ojciec – będzie dziś u niego... (Polska 2017)

11:10
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 35
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czarek z kolegami prezentują skróconą wersję "Ogniem i mieczem". Cezary gra Skrzetuskiego, komendant - Zagłobę, Arnie - Podbipiętę, Rysio - Bohuna, Kasia - Helenę, Anżela - jej ciotkę, sprowadzony na tę okazję Stępień - księcia Wiśniowieckiego. Agnieszka, która niezbyt wiele zrozumiała z przedstawienia, dochodzi do wniosku, że lepiej zostać aktorką niż reżyserem. (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
11:55
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 36
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rysio każe policjantom poćwiczyć walkę z tłumem i w tym celu przynosi na posterunek... jednego żeńskiego nagiego manekina. Jednak wydarzeniem dnia jest otrzymanie przez Czarka listu, z którego wynika, iż odwiedzi go szkolny kolega - obecnie ambasador. Posterunkowy, jakkolwiek nieco zazdrosny, jest podniecony wizytą, podobnie Kasia i komendant, który licząc na protekcję, każe przygotować ucztę dla gościa. Plany policjantom nieco krzyżuje wyłączenie prądu na komisariacie. (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
12:30
Fascynujący świat - Kiedy zastąpią nas maszyny
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o tym jak digitalizacja, automatyzacja i rozwijający się świat robotów zaczynają dominować w naszym codziennym życiu. Czy jest to zagrożenie dla niektórych zawodów, miejsc pracy? Wypowiedzą się naukowcy, ekonomiści i futuryści. (Szwecja 2016)

Reżyseria: Magnus Sjostrom

Czas: 58min.
12:15 Na żywo
Południk Wildsteina
program publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 30min.
12:50
Hity kabaretu - Mirek i Lucyna i inne hity Kabaretu Jurki
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program prezentujący w pigułce najciekawsze i najzabawniejsze skecze popularnych polskich kabaretów. W tym odcinku najlepsze skecze kabaretu Jurki. (Polska 2015)


Czas: 23min.
12:50
The Brain. Genialny Umysł., odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwsza polska edycji programu „The Brain” - produkcji, która podbiła serca widzów na całym świecie! Wielomilionowa publiczność, spektakularne konkurencje, ale przede wszystkim niezwykli uczestnicy: ich zdolności umysłowe wykraczają daleko poza to, co znane w telewizji! Najbardziej oczekiwana premiera tego sezonu już od marca w Telewizji Polsat. Biorących udział w programie, geniuszy ocenią charyzmatyczni jurorzy: wybitny aktor teatralny, telewizyjny i filmowy - Cezary Żak, pięciokrotny... (Polska, 2017)

Reżyseria: Michał Brożonowicz
12:50
Ugotowani, sez. 12, odc. 6/12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
12:45
Policjantki i Policjanci, odc.257
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Emilka w domu z ołówkiem w ręku liczy wydatki – psuje się samochód, pralka, a im brakuje pieniędzy… Krzysiek obiecuje, że weźmie dodatkowe patrole. Emilka martwi się, że i tak haruje jak wół. Na komendzie daje się zauważyć, że Gajda coraz lepiej dogaduje się z Morawską. Sprzątanie piwnicy wyszło super, babcia jest pod wrażeniem, że Arek naprawił nawet skrzypiące zawiasy. Alicja zaprasza go na kolację. Wieczorem do Zapałów przychodzi ojciec Emilki. Słyszał, że popsuło się im... (Polska 2017)

12:35
Ale numer!, sez. 1, odc. 12: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

13:45
Okrasa łamie przepisy - Mazurskie pasztety
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdy odcinek cyklu jest poświęcony ściśle określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ekipa z kamerą rusza na wyprawy kulinarne do różnych zakątków Polski. Karol Okrasa przygotowuje wybrane dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne. (Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Rostworowski

Czas: 25min.
13:20
Herbatka z kabaretem - (7)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze polskie kabarety. Skecze i piosenki o pogodzie, o dzieciach, o medycynie, czyli o tym, o czym lubimy romawiać przy rodzinnej herbatce. Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Jurki, Kabaret Neo - Nówka i inni. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 27min.
13:50
Agent - Gwiazdy, odc. 7/13
program
Godziny emisji
13:50
STOP Drogówka, odc.146
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

13:05
Ale numer!, sez. 1, odc. 14: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

13:35
Ale numer!, sez. 1, odc. 16: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

14:15
Przyjaciel do zadań specjalnych - /1/
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program, który pokazuje ludzi starszych i niepełnosprawnych z zupełnie nowej perspektywy: nie tylko jako tych, którzy są ofiarami pokrzywdzonymi przez los, ale również jako tych, którzy mimo swojego kalectwa mają coś do zaoferowania. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Cichowski

Czas: 35min.
14:00
Familiada - odc. 2360
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 25min.
14:40
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odcinku przenosimy się do drugiej połowy XIX w. Nauka zna jedynie 63 pierwiastki, choć tajemnicą jest wciąż proces ich powstawania. W carskiej Rosji Dmitrij Iwanowicz Mendelejew układa pasjansa. Na kartach nie ma jednak symboli trefla czy karo. (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 24min.
14:30
Spongebob: Na suchym lądzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przebojowa animacja ze znanym wszystkim Spongebobem w roli głównej. Życie w Bikini Dolnym nie mogłoby być lepsze dla wiecznego optymisty SpongeBoba (Tom Kenny) i jego przyjaciół: lojalnej rozgwiazdy Patryka (Bill Fagerbakke), sardonicznej ośmiornicy Skalmara (Rodger Bumpass), wiewiórki naukowca Sandy (Carolyn Lawrence) i skorupiaka kapitalisty pana Krabsa (Clancy Brown). Kiedy zostaje wykradziony sekretny przepis na kraboburgery, odwieczni rywale SpongeBob i Plankton (Mr. Lawrence) muszą... (USA, 2015)

Reżyseria: Mike Mitchell(2), Tibbitt Paul(1)
14:50
House Hunters - Poszukiwacze domów, odc. 3/8
program
Godziny emisji
14:50
Ostatnia zima wojny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat wojenny. To poruszająca i trzymająca w napięciu opowieść o końcu dziecięcych złudzeń i bolesnym wkroczeniu w dorosłość w czasie dramatycznych przełomów, kiedy każda ludzka decyzja może mieć wielkie znaczenie. Akcja filmu Ostatnia zima wojny rozgrywa się w styczniu 1945 roku, w Holandii. Wciąż trwa wojna i okupacja, naziści są także w małej holenderskiej wsi, w której mieszka wraz z rodziną 13-letni Michiel (jego rolę gra Martjin Lakemeier). Nastoletni Michiel jest świadkiem upadku... (Holandia, 2008)

Reżyseria: Martin Koolhoven(1)
Obsada: Campbell Jamie Bower, Martijn Lakemeier, van Wageningen Yorick
14:10
Jankes i Dama, sez. 1, odc. 4
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Alex natrafia na trop starożytnego zwoju, który podobno napisany został przez samego Buddę. Hooten daje nakłonić się namowom Alex i razem wyruszają do himalajskiego królestwa Buthanu aby go odnaleźć. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Justin Molotnikov
Obsada: Jane Seymour, Michael Landes, Ophelia Lovibond
15:00
Zagadka Hotelu Grand - odc. 37 (seria II, odc. 23)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dońa Sofa jest w areszcie podejrzana o zabójstwo. Matka i mąż próbują jej pomóc; teściowa chce zaszkodzić. Posterunkowy Ayala przesyła Alicii ostrzeżenie przed zabójcą ze złotym nożem. Ten przechwytuje wiadomość i zwabia dziewczynę do hotelowej kuchni. (Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 45min.
15:10
Rodzinka.pl - odc. 200 "Zapisałaś w chmurze?" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kacper upomina Kubę, co do jego zachowań w stosunku do kobiet. Ludwik chce wymknąć się wieczorem na piwo z kolegami, co niezbyt cieszy jego małżonkę. Natalia dostaje szału, gdy traci dane z komputera. "Wsparcie" całej rodziny tylko pogarsza sytuację. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
15:45
Pierwsza randka - (3)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy można się zakochać od pierwszego wejrzenia, podczas romantycznej kolacji we dwoje? Formuła programu jest bardzo prosta - do restauracji zapraszane są na randkę osoby, które się nigdy wcześniej nie spotkały. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 52min.
15:25
Domowe rewolucje, odc. 1/8
program
Godziny emisji
15:05
Bibliotekarze, sez. 1, odc. 4: Nocny lot mikołaja
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bractwo zamierza zabić jedną z najbardziej potężnych postaci świata magii – Świętego Mikołaja - i zawłaszczyć jego moc dla własnych celów. Stary przyjaciel Św. Mikołaja – Jenkins – wysyła Bibliotekarzy na misję ratunkową. Św. Mikołaj nie tylko dostarcza prezenty. Zbiera dobre myśli od ludzi z całego świata i zwraca je w Wigilię Bożego Narodzenia. Bez niego, światu grozi depresja. Bibliotekarze ścigają się z czasem, by ocalić Święta. (USA 2014)

Obsada: Christian Kane, John Kim, Lindy Booth, Rebecca Romijn
16:00
Ojciec Mateusz - odc. 217 - Wybór (Ojciec Mateusz XVII odc. 5)
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia szykuje się na przyjazd telewizji internetowej, która przeprowadza wywiady z gospodyniami o kulinariach. Prosi Mateusza, by z tej okazji pomógł jej wybrać pierścionek u jubilera. W pubie trwa impreza firmowa. Jan Kreczkowski dziękuje pracownikom. (Polska 2016)

Reżyseria: Filip Zylber
Obsada: Eryk Lubos, Aleksandra Górska, Sławomir Orzechowski, Piotr Kozłowski, Artur Żmijewski, Kinga Preis, Michał Piela, Piotr Polk, Artur Pontek, Rafał Cieszyński

Czas: 43min.
16:50
Rodzina sama w domu - (1)
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Show familijny. Rodzina, zwłaszcza duża, jest fajna. Składa się na nią cały wachlarz emocji i relacji międzyludzkich. W tym odc. mieszczuchy znajdą się w wiejskiej chacie. Będą musieli poradzić sobie z paleniem w piecu, noszeniem wody ze studni. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Tarasiuk

Czas: 39min.
16:15
Daleko od noszy - Reanimacja, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Personel dowiaduje się z kalendarza, że jest akurat Dzień Prawdy. Tego dnia nikt nie może kłamać. Nikomu nie wychodzi to na dobre. Wstrząs (Krzysztof Tyniec) wyjawia Magdzie (Magdalena Mazur), że kocha się w Ricie. Ta jednak odczytuje tę deklarację zupełnie inaczej. A Pani Ordynator pastwi się nad Ritą…   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński
Obsada: Paweł Wawrzecki, Andrzej Nejman, Magdalena Mazur, Krzysztof Kowalewski, Katarzyna Glinka, Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Krzysztof Tyniec, Agnieszka Suchora, Bogusław Kaczmarczyk, Rafał Rutkowski, Michał Lewandowski
16:50
Ameryka marzeń, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Will Nowak jest synem polskich emigrantów i po rozwodzie rodziców zamieszkał z matką w jednej z najbiedniejszych dzielnic Chicago. Chłopak nie skończył szkoły i nie ma stałej pracy a za namową Pawła, kolegi z sąsiedztwa, bierze udział w drobnych kradzieżach. Gdy pewnego dnia chłopcy zostają przyłapani na próbie kradzieży samochodu, okazuje się, że chcieli obrabować znanego, polskiego boksera…   Dla małoletnich od lat 12             Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2015)

Reżyseria: Łukasz Bajbak
16:25
Misja Pies, odc. 5/12
program
Godziny emisji
16:55
Współczesna historia Kopciuszka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młodziutka Elle (Ashlee Hewitt) śpiewa i tworzy własne piosenki, marząc o karierze muzycznej z prawdziwego zdarzenia. Wszystko zmienia się, gdy w wypadku giną jej rodzice. Dziewczyna przeprowadza się do wujka, który prowadzi małą wytwórnię płytową. Tu jednak wszystko dalece odbiega od jej wyobrażeń, budząc jej zniechęcenie i frustrację. Pewnego dnia Elle poznaje Ty'a Parkera, pełnego muzycznej pasji sławnego piosenkarza i odzyskuje wiarę w porzucone marzenia.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2010)

Reżyseria: John Dunson, Sean Dunson
Obsada: Ashlee Hewitt, Kiely Williams, Sterling Knight
16:10
Ace Ventura: Psi detektyw
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Psi detektyw – Ave Ventura – jest wielkim miłośnikiem zwierząt, w pełni oddanym swojej pracy. Pewnego dnia, przebrany za dostawcę, porywa psa właścicielowi, który jego zdaniem źle traktuje swojego pupila. Następnie przywozi szczeniaka do swojego domu, w którym... ma prawdziwe zoo! Niebawem Ventura, jako najlepszy detektyw, zostaje zatrudniony do poszukiwań delfina, który znika z delfinarium w Miami. Ma niewiele czasu na znalezienie delfina, który jest maskotką miejscowej drużyny futbolowej,... (USA 1994)

Reżyseria: Tom Shadyac
Obsada: Jim Carrey, Courteney Cox
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
O! Polskie Przeboje
program muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
O!POLSKIE PRZEBOJE to program, który w swoich założeniach ma przywracać znaczenie i wyznaczać nową jakość w polskiej muzyce rozrywkowej. W ramach tego cyklu prezentowane będą najnowsze osiągnięcia rodzimej muzyki. (Polska 2017)

Reżyseria: Radek Kobiałko

Czas: 43min.
17:40
Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 5min.
17:50
Chłopaki do wzięcia, odc.43
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reakcja pana Stasia na najświeższy związek syna całkowicie zdołowała Andrzeja. Kim jest tajemniczy samotnik, pan Zenek? Mieszka na odludziu, z nikim się nie kontaktuje. Po porażce w zoologicznym ogrodzie, Jaruś ponownie zderzył się z dotychczasowym - pozbawionym barwy - życiem. Pani Aniela uparcie nie może się pogodzić, jak tajemnicza nieznajoma potraktowała jej jedynego syna. Bandziorek robi remanent w swoim życiu. Łukasz, budowlaniec z zawodu, kucharz z wykształcenia, wolałby wprawdzie... (Polska 2014)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
17:00
Kuchenne rewolucje, sez. 15, odc. 7/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
17:45
Szeregowiec Benjamin
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zrozpaczona po śmierci męża Judy Benjamin (Goldie Hawn), decyduje się na wielką zmianę w swoim życiu. Kobieta postanawia wstąpić do wojska, gdzie jej naiwne wyobrażenie o armii zostaje jednak szybko skorygowane. Przełożeni Judy, Kapitan Doreen Lewis i sierżant L.C. Ross, poddają nowicjuszkę, tak samo wymagającemu szkoleniu, jakie przechodzą mężczyźni. Benjamin jest załamana, jednak zbyt dumna, by zrezygnować. (USA 1980)

Reżyseria: Howard Zieff
Obsada: Albert Brooks, Armand Assante, Eileen Brennan, Goldie Hawn, Robert Webber
18:35
Wojenne dziewczyny - odc. 4
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marysia znów odwiedza Franza. Młody Niemiec budzi jej współczucie i pewną ciekawość. Podczas wizyty dowiaduje się, że jego ludzie przez najbliższe dni pilnują ciężarówek z bronią. Wspólny koncert przerywa wizyta esesmana Kirscha przyjaciela rodziny Franza. (Polska 2016)

Reżyseria: Michał Rogalski
Obsada: Vanessa Aleksander, Marta Mazurek, Aleksandra Pisula, Michał Czernecki, Danuta Stenka

Czas: 43min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 26min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:50
Kulisy - Postaw na milion - odc. 150
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krótkie wprowadzenie do programu "Postaw na milion" promujące każdy odcinek cyklu. (Polska 2016)


Czas: 4min.
18:20
Chłopaki do wzięcia, odc.44
Godziny emisji
Rozwiń opis
Łukasz „Misiek” nie unika randek, nawet gotów jest złamać swoją zasadę, że seks dopiero po ślubie. Nowy bohater, Dominik ma 28 lat oraz nadzieję na spotkanie dziewczyny, która najpierw go zrozumie, a potem - jeśli los pozwoli - pokocha. Nieustający w poszukiwaniach kobiety na życie pan Stasio tym razem… chyba postanowił się ustatkować. Wieczory pana Zenka są tak samo samotne, jak jego dni. Gazeta z ogłoszeniami matrymonialnymi jest ostatnią nadzieją na odmianę życia. Okazuje się, że Tomek i... (Polska 2014)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
36.6 C, odc. 1/10
program
Godziny emisji
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:05
Postaw na milion - odc. 150
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 45min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.509
Godziny emisji
Rozwiń opis
Halina przypadkowo znajduje w piwnicy starą lalkę. Twierdzi, że jest to lalka, która ozdabiała maskę samochodu w czasie, gdy wraz z Ferdkiem jechali do ślubu. Lalka w tajemniczy sposób zaczyna niekorzystnie wpływać na psychikę Haliny. Ferdek usiłuje pozbyć się lalki, ale okazuje się, że nie jest to proste. Gościnnie w tym odcinku zagrają: Jan Jankowski w roli Młodego Ferdka i Urszula Dębska w roli Młodej Haliny.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Zofia Czerwińska, Henryk Gołębiewski, Marek Pyś, Jan Jankowski, Urszula Dębska, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Renata Pałys, Dariusz Gnatowski, Andrzej Gałła, Joanna Kurowska, Lech Dyblik
19:00
Fakty, odc. 7031
informacje
Godziny emisji
19:25
Sport, odc. 7014
informacje
Godziny emisji
19:35
Pogoda, odc. 7011
informacje
Godziny emisji
19:45
Uwaga!, odc. 4905
program
Godziny emisji
19:00
Galileo, odc.606
Godziny emisji
Rozwiń opis
KŁÓDKA NA BLUETOOTH Jeśli zdarzyło się Wam zgubić kluczyk na przykład od kłódki, którą przypinacie rower – ta propozycja jest dla was! Kłódka zamykana poprzez specjalną aplikację na smartfon. Wygodnie i szybko, ale czy bezpiecznie? Sprawdzimy to! GARDEN PARTY: CHORWACJA VS NOWY JORK W Chorwacji przed ważną kulinarną imprezą wyrusza się z psami na spacer po lesie, a w Nowym Jorku na … jeden z dachów. Pokażemy - dlaczego. NAJWIĘKSZY KOMPLEKS HOTELOWY ŚWIATA W Malezji w samym środku... (Polska 2017)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10 Na żywo
GOL
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacje z rozgrywek meczów piłki nożnej. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
20:25
Komisarz Alex - odc. 109 (seria IX odc. 5) - Maja przed północą
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po zaginięciu Orlicza i Ewy do wydziału trafia Nina Kruk, która zastępowała Puchałę wysłanego na szkolenie do USA. Górski zastanawia się, czy ma zastąpić Orlicza. Policja dostaje zgłoszenie, że znana dziennikarka radiowa potrąciła śmiertelnie kobietę. (Polska 2016)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Ireneusz Czop, Janusz Chabior, Beata Fido, Krystian Wieczorek, Karolina Nolbrzak, Zbigniew Lesień, Katarzyna Cynke, Marta Malikowska, Laura Breszka, Filip Krupa

Czas: 45min.
20:05
Kocham Cię, Polsko! - odc. (5)
zabawa quizowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktorki kontra aktorzy. Drużyna Tomasza Kammela: Maja Bohosiewicz, Ewa Kasprzyk, Klaudia Halejcio. Drużyna Antka Królikowskiego: Mikołaj Roznerski, Robert Koszucki, Tomasz Ciachorowski. Gość muzyczny: Natalia Szroeder "Lustra". (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooijens

Czas: 87min.
20:05
Królewna Śnieżka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adaptacja jednej z najsłynniejszej baśni na świecie. Królewna Śnieżka (Lily Collins) wiedzie szczęśliwe życie dopóki nie zjawia się Zła Królowa (Julia Roberts) i podstępem przejmuje władzę nad krainą. Królowa większość energii wkłada w walkę z pierwszymi oznakami starzenia się, toteż nic nie kłuje jej w oczy tak bardzo, jak uroda Śnieżki. Dziewczyna musi zniknąć. Z pomocą sługi ucieka do lasu, gdzie zaprzyjaźnia się z siedmioma krasnalami-rabusiami. Zła Królowa odkrywa tymczasem, że... (USA/Kanada, 2012)

Reżyseria: Tarsem Singh(1)
Obsada: Hammer Armie, Jordan Prentice, Julia Roberts, Lily Collins, Nathan Lane, Sean Bean
20:00
Zróbmy sobie wnuka
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
20:00
Policjantki i Policjanci, odc.258
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Karolina Rachwał rano znów prowadzi kurs samoobrony. Jest na nich nowa kobieta. Mizerna, biednie ubrana i przestraszona, ale wyjątkowo zawzięcie ćwiczy. Karolina zagaduje ją po zajęciach. Kobieta odpowiada zdawkowo i widać, że czegoś się boi. Na patrolu Rachwał opowiada o tym Białachowi. Ma nadzieje, że kobieta jeszcze przyjdzie, bo czuje, że musi z nią porozmawiać. Pani komendant pyta dyżurnego jak poszły odwiedziny u jej syna. Jacek wyjaśnia zaskoczonej Jaskowskiej, że... (Polska 2017)

20:00
Liberator 2
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pędzący przez Góry Skaliste pociąg pasażerski Grand Continental zostaje opanowany przez grupę terrorystów. Dowodzący nimi szalony naukowiec, Travis Dane, przemienia go w ruchome centrum dowodzenia za sprawą którego przejmuje kontrolę nad nowoczesną satelitą, bronią nowej generacji mogącą wywoływać trzęsienia ziemi. Jedynym pasażerem, który uniknął pojmania jest Casey Ryback, tajny agent rządowy. Pociąg zamienia się w pole bitwy a czasu jest coraz mniej. Czy uda mu się samotnie powstrzymać... (USA 1995)

Reżyseria: Geoff Murphy
Obsada: Eric Bogosian, Katherine Heigl, Morris Chestnut, Steven Seagal
21:25
Hit na sobotę - Igrzyska śmierci: Kosogłos. Cz. I
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia część "Igrzysk śmierci", jednego z największych kinowych hitów ostatnich lat i nowej, wielkiej popkulturowej sagi. W imponującej obsadzie znaleźli się nagrodzeni Oscarami Jennifer Lawrence i Phillip Seymour, a także Donald Sutherland. (USA 2014)

Reżyseria: Francis Lawrence
Obsada: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Philip Seymour Hoffman, Donald Sutherland

Czas: 117min.
21:50
Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2014 - Poszukiwacze zaginionego humoru (1)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gospodarzami programu będą Basia Tomkowiak i Adam Małczyk. Wystąpią: Paranienormalni, Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Koń Polski, Kabaret pod Wyrwigroszem, K2, Formacja Chatelet, Andrzej Poniedzielski, Kasia Pakosińska Łowcy. B. (Polska 2014)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 49min.
21:55
Och, życie!
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
21:00
Policjantki i Policjanci, odc.259
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Po odprawie Jaskowska zaprasza do siebie Wysocką i Zielińskiego. Pyta, jak im się razem pracuje i czy Zieliński już się wdrożył? Skoro tak, i ponieważ jest wyższy rangą, teraz on już będzie dowódcą patrolu. Pani komendant byłaby pewnie zdziwiona, gdyby zobaczyła, jak niedługo później, podczas interwencji, z Szymona wychodzi mały chłopiec. Próbując zdobyć informacje od jakichś siedzących na ławce „karków” daje im się sprowokować do rywalizacji, chociaż Ola oponuje. Po... (Polska 2017)

22:55
Kontakt - odc. 2/8
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mimo wysiłków Thomasa, próbującego chronić brata, ktoś strzela do Erica i ciężko go rani. Porucznik trafia do szpitala. Thomas pomaga przełożonej brata, major Lenie Ortiz, w wytropieniu zabójcy mężczyzny, który zginął na pustkowiu od ciosów nożem. (Francja 2016)

Reżyseria: Frederic Berthe
Obsada: Thomas Jouannet, Alexis Loret, Helene Seuzaret, Ingrid Donnadieu, Amelie Remacle

Czas: 49min.
22:15
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc.62
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – ikony polskiej i światowej muzyki po raz siódmy na antenie Polsatu! Zaskakujące wcielenia polskich artystów do złudzenia przypominające prawdziwe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej już od marca w siódmej edycji najchętniej oglądanego w sobotnie wieczory show - „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. O Złotą Twarz i sto tysięcy na dowolny cel charytatywny powalczy ośmiu nowych uczestników: Joanna Jabłczyńska – aktorka telewizyjna i filmowa, prawniczka z... (Polska 2017)

Reżyseria: Bolesław Pawica
22:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.66
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny W swoim domu umiera starszy człowiek. Wszystko wygląda na śmierć z przyczyn naturalnych, ale na komendę wpływa zgłoszenie od byłej opiekunki mężczyzny, która twierdzi, że prawdopodobnie został on zamordowany. Dzień przed śmiercią starszy pan wysłał smsa z prośbą o pomoc. Czekając na wyniki sekcji zwłok, policjanci rozpoczynają śledztwo. Sprawa przybiera nagle nowy obrót, gdy Wach i Walczak odkrywają, że główny świadek, czyli opiekunka, została właśnie zamordowana w swoim... (Polska 2017)

22:00
Żądza śmierci
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Były członek rosyjskiej mafii - Rusłan, zamierza napisać książkę o świecie przestępczym. Po wielu latach postanawia także odnowić kontakt ze swoją córką, która niedługo wychodzi za mąż. Okazuje się, że wybrankiem jest Stephen, syn gangstera, największego wroga Rusłana. Wkrótce dochodzi do tragedii, nieznani sprawcy włamują się do domu panny młodej, mordują jej matkę, a ją ciężko ranią. Rusłan postanawia zemścić się na sprawcach. (Kanada, Rosja, USA 2009)

Reżyseria: Jeff King
Obsada: Steven Seagal, Mike Dopud, Igor Jijikine, Robert Wisden
23:35
A jednak warto
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Conrad ogranicza wizyty u rodziców, ze względu na ojca, którego waża za irytującego zrzędę. Kiedy wybiera się z żoną i synkiem na wakacje, jego urlopowe plany burzy matka, która informuje go, że odeszła od męża. Prosi syna, by ten odwiedził ojca. (Niemcy 2013)

Reżyseria: Holger Haase
Obsada: Florian David Fitz, Henry Hübchen, Marius V. Haas, Thekla Reuten

Czas: 96min.
23:00
Drive
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat kruminalny w gwiazdorskiej obsadzie. Bezimienny Driver (Ryan Gosling) mieszka w wynajętym mieszkaniu i pracuje w dziupli, która jest własnością Shannona (Bryan Cranston). Dorabia sobie jako kaskader w filmach. Nocami pomaga przestępcom uciec z miejsca zbrodni. Nigdy nie pracuje dla tej samej osoby dwa razy i daje im tylko pięć minut na rabunek - po upływie tego czasu mogą liczyć już tylko na siebie. Pewnego dnia poznaje Irene (Carey Mulligan) i jej syna Benicio (Kaden Leos), którzy są... (USA, 2011)

Reżyseria: Nicolas Winding(1)
Obsada: Albert Brooks, Bryan Cranston, Christina Hendricks, Mulligan Carey, Oscar Isaac, Ron Perlman, Ryan Gosling
23:55
Conan Niszczyciel
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekranizacja słynnych opowiadań Roberta Ervina Howarda. Potężna królowa Taramis (Sarah Douglas) obiecuje Conanowi (Arnold Schwarzenegger) zwrócić jego utraconą miłość. Stawia jednak jeden warunek. Mężczyzna musi odnaleźć porwaną księżniczkę i legendarny róg. Conan nie wie, że przebiegła królowa chce wykorzystać czarodziejski róg, by przebudzić uśpionego do tej pory złego boga Dagotha, a z księżniczki uczynić dla niego ofiarę. Mężczyzna rozpoczyna walkę z nadprzyrodzonymi istotami. Czy uda mu... (USA 1984)

Reżyseria: Richard Fleischer
Obsada: Arnold Schwarzenegger, Bruce Fleisher, Grace Jones, Tracey Walter
00:00
Kabaret Nowaki - MODA NA NOWAKI
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
O czym marzy artysta kabaretowy? A o czym marzy każdy widz? Kabaretowa Scena Dwójki pokaże autorskie programy najlepszych kabaretów. To spełnienie marzeń i realizacja tęsknot obu stron kabaretów i widzów. Moda na Nowaki panuje od 2007 roku. (Polska 2014)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 49min.
00:15
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami., odc.68
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po raz 20. w Polsce „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” wiosną w Telewizji Polsat! Wiosenna edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” będzie 20. z kolei zrealizowaną w Polsce. Dla Telewizji Polsat i twórców to ogromne wyróżnienie, bo światowe show wciąż cieszy się ogromną popularnością. Jesienną edycję programu oglądało średnio trzy miliony widzów. W marcu w piątkowe wieczory na naszym parkiecie pojawi się 11 nowych gwiazd. Nie zabraknie zaskakujących powrotów wśród... (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens
00:15
Kilerów 2-óch
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
01:25
Zagadka Hotelu Grand - odc. 37 (seria II, odc. 23)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dońa Sofa jest w areszcie podejrzana o zabójstwo. Matka i mąż próbują jej pomóc; teściowa chce zaszkodzić. Posterunkowy Ayala przesyła Alicii ostrzeżenie przed zabójcą ze złotym nożem. Ten przechwytuje wiadomość i zwabia dziewczynę do hotelowej kuchni. (Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 45min.
01:00
Ślepy traf
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Część wątków przedstawionych w filmie zaczerpnięto z biografii Nata Arem, zawodowego pokerzysty i księgowego dużej firmy, który pomógł w zdemaskowaniu nieuczciwych internetowych graczy pokerowych. Bohater "Ślepego trafu", Richie Furst, to geniusz ekonomii. (USA 2013)

Reżyseria: Brad Furman
Obsada: Justin Timberlake, Ben Affleck, Gemma Arterton

Czas: 87min.
01:00
STOP Drogówka, odc.146
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

02:20
Krąg podejrzanych - odc. 2, Miś
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po tragicznej śmierci Isabel Freire, przełożonej pielęgniarek, powoli wychodzą na jaw tajemnice szpitalnego personelu: nielegalne związki, konflikty zawodowe, a także zdrada, o której mąż ofiary rzekomo nic nie wiedział. Dochodzi do kolejnego porwania. (Hiszpania 2016)

Reżyseria: Jorge Torregrossa, Miguel Conde
Obsada: Yon Gonzalez, Vincente Romero, Luisa Martin, Gonzalo de Castro

Czas: 73min.
02:40
Jak by to sprzedać?
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ben Selleck prowadzi rodzinny biznes w niewielkim Temecula w Kalifornii. Od 30 lat sprzedaje samochody, ale ostatnio interes idzie kiepsko. Kiedy kolejna transakcja kończy się fiaskiem, postanawia wynająć najemnika, który wykona każde zadanie. (USA 2008)

Reżyseria: Neal Brennan
Obsada: Jeremy Piven, Ving Rhames, David Koechner

Czas: 85min.
02:15 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2641
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

02:50
Uwaga!, odc. 4905
program
Godziny emisji
02:00
STOP Drogówka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najpopularniejszy polski program o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji – zabawnych i smutnych,... (Polska 2016)

02:00
Ale numer!, sez. 1, odc. 16: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:35
Moc Przebojów TV Puls
Godziny emisji
Rozwiń opis
Największe polskie hity i niezapomniane emocje. W specjalnym, sylwestrowym programie pojawią się największe gwiazdy muzyki tanecznej m.in.: Łobuzy, Piękni i młodzi, MiG, Akcent, Andre, Bayerfull i wiele, wiele innych. Spędź niezapomnianego Sylwestra i wejdź w Nowy Rok tanecznym krokiem. Szampańska zabawa przy szalonych rytmach tylko w TV Puls!

03:45
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
03:10
Moc Magii, odc. 90/355
program
Godziny emisji
03:00
Disco Polo Life, odc.517
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:20
Nowa - odc. 3
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zostaje zamordowany Robert Sznajder, znany dziennikarz polityczny. Jego żoną jest popularna dziennikarka Kamila Sznajder, która prowadzi w telewizji własny show. W czasie zeznań świadków Wolskiemu wpada w oko Kamila Sznajder. (Polska 2010)

Reżyseria: Tomasz Szafrański
Obsada: Justyna Kulig-Schneider, Marcin Bosak, Małgorzata Koźuchowska, Szymon Bobrowski, Piotr Grabowski

Czas: 44min.
04:30
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.729
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:05
Kręcimy z gwiazdami, sez. 3, odc. 3: Elektryczne Gitary
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Elektryczne Gitary (Polska 2013)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 6
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3650
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.732
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 11
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info