Program dla 2017-04-02 od do
29.04 30.04
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:20
Nowa - odc. 3
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zostaje zamordowany Robert Sznajder, znany dziennikarz polityczny. Jego żoną jest popularna dziennikarka Kamila Sznajder, która prowadzi w telewizji własny show. W czasie zeznań świadków Wolskiemu wpada w oko Kamila Sznajder. (Polska 2010)

Reżyseria: Tomasz Szafrański
Obsada: Justyna Kulig-Schneider, Marcin Bosak, Małgorzata Koźuchowska, Szymon Bobrowski, Piotr Grabowski

Czas: 44min.
04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 6
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:05
Galeria - odc. 30
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po rezygnacji Kacpra, załamany Adam musi znaleźć innego prawnika. Pinokio pociesza go i oferuje pomoc. Przed laty pracował dla korporacji, był dobrym informatykiem. Wynajęci przez Jerzego mężczyźni próbują założyć podsłuch w domku Adama i Pinokia. (Polska 2011)

Reżyseria: Ryszard Zatorski, Jakub Miszczak
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 22min.
05:35
Klan - odc. 3101
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zdenerwowany Rafał przyznaje się Oli do nieprofesjonalnego zachowania podczas wizyty u podopiecznego. Sprowokowany przez chłopaka nie zdołał zapanować nad emocjami i uderzył go. Darek otrzymuje pierwszą wpłatę na konto z tytułu swojego projektu. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Małgorzata Ostrowska, Grzegorz Wons, Paulina Holtz, Amelia Malesa, Paweł Brandys, Teresa Stępień, Daniel Zawadzki, Anna Powierza, Marek Kossakowski, Jan Piechociński

Czas: 21min.
05:55
Klan - odc. 3102
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W gabinecie Oli zjawia się skruszony Mańkowski i przeprasza za wczorajsze zachowanie i sprowokowanie rękoczynu. Wyraża nadzieję, że pan kurator nie złoży na niego skargi. Uzdolniony asystent Pawła zamierza ograniczyć godziny pracy w Elmedzie. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Laura Łącz, Kaja Paschalska, Dariusz Lewandowski, Anna Powierza, Marcin Kwaśny, Ewa Ampulska, Ryszard Abraham, Tomasz Stockinger

Czas: 22min.
05:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:40
Jan Paweł II - Z Polski na plac św. Piotra - odc. 2
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi odcinek przedstawia zamach i późniejsze pojednanie z Alim Agcą, które stają się punktem zwrotnym pontyfikatu Jana Pawła II. Papież kieruje swoją aktywność ku młodym w walce o przyszłość i przetrwanie Kościoła. (Włochy 2014)

Reżyseria: Omar Pesenti

Czas: 54min.
05:00
Disco Gramy, odc.3650
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:25
Uwaga!, odc. 4905
program
Godziny emisji
05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.732
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 11
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:30
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (342)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego. (Polska 2017)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 25min.
06:40
Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 5min.
06:55
M jak miłość - odc. 1290
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ewa leży w szpitalu, a badania wykazują, że jej ciąża nie rozwija się prawidłowo. Asia i Tomek przyjeżdżają w końcu do siedliska, by wziąć ślub. Na uroczystości dochodzi do niemiłego incydentu: Maria zauważa wśród gości Jakuba Karskiego. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Olga Szomańska - Marzenka, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Mikołaj Roznerski - Marcin, Dominika Kluźniak - Ewa, Andrzej Młynarczyk - Tomek, Magdalena Walach - Agnieszka, Jan Wieczorkowski - Jacek, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa

Czas: 45min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Legendy Chima, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzięki wykradzionemu CHI wilki stają się potężniejsze i zaczynają kraść jeszcze więcej. Wkrótce pozostałym plemionom CHIMY kończą się zapasy energii. Laval i Eris muszą znaleźć nowy, sprytny i wilkoodporny sposób na dostarczenie CHI plemionom.   Dla małoletnich od lat 7 (Dania, 2013)

06:30
Legendy Chima, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wilki nadal kradną energię CHI, której brakuje wszystkim innym. Kiedy transport CHI wpada do Przepastnego Wąwozu, Laval, Eris i Gorzan postanawiają go odzyskać. Wilki są jednak potężniejsze niż kiedykolwiek i nawet Cragger musi stawić im czoła.   Dla małoletnich od lat 7 (Dania, 2013)

06:55
Kaczor Donald przedstawia, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Składanka najlepszych, niezapomnianych fragmentów filmów rysunkowych o przygodach Kaczora Donalda i jego przyjaciół: przedsiębiorczej Myszki Miki, naiwnego i fajtłapowatego psa Goofy’ego oraz m.in. dwóch wszędobylskich wiewiórek - Chipa i Dale’a. Wraz z nimi odwiedzimy różne fantastyczne miejsca i przeniesiemy się w czasie. A ponadto, gospodarz tego show i zarazem najbardziej dynamiczna postać animowana - Kaczor Donald dowiedzie swoim małym i dużym wielbicielom, że potrafi nie... (USA, 1983)

06:00
Taki jest świat, sez. 2, odc. 42: 42
informacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2015)

06:50
Co ludzie powiedzą?, sez. 2, odc. 6: Urodziny Powolniaka
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1991)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. (Polska 2017)


Czas: 55min.
07:55
Felieton - Jan Paweł II o życiu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton Jan Paweł II o życiu (Polska 2016)

07:50
Barwy szczęścia - odc. 1628
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agata i Paweł towarzyszą Szumanowi w spotkaniu po latach z Bellą Gross. Okazuje się, że jego przyjaciółka z dzieciństwa jest siostrą zakonną. W domu Marka trwa cicha wojna między Sylwią i Witkiem. Po kolejnym starciu z Paszkowską chłopak nie wraca do domu. (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Natalia Zambrzycka, Mateusz Rzeźniczak, Stanisław Brudny, Marcin Perchuć, Olga Bończyk, Witold Sosulski, Kacper Krupski, Stanisława Celińska, Lesław Żurek, Anna Gornostaj

Czas: 25min.
07:45
Jeźdźcy smoków, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków” to kontynuacja kinowego przeboju wytwórni DreamWorks pt. „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. „Jeźdźcy smoków” to wyjątkowa animacja, pełna akcji i epickiego rozmachu opowieść, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której przygoda przeplata się z humorem, skupia się na... (USA, 2013)

Reżyseria: John Eng, John Eng
07:55
Nowa Maja w ogrodzie, odc. 12/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
07:35
Scooby Doo: Gdzie jesteś?, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Amerykański serial animowany, pierwszy z serii opowieści o przygodach psa, imieniem Scooby-Doo i czwórki jego nastoletnich przyjaciół, wyprodukowany w legendarnej wytwórni Hanna Barbera. Grupa nastolatków: pewny siebie przywódca, Fred, nieustannie wpadająca w tarapaty, Daphne, prymuska Velma i wiecznie głodny Kudłaty oraz dog niemiecki, wabiący się Scooby-Doo, który jest wyjątkowo tchórzliwy - ta piątka młodych detektywów uwielbia rozwiązywać tajemnicze zagadki. Razem odwiedzają nawiedzone... (USA, 1969)

Reżyseria: Joseph Barbera, William Hanna
07:55
Kaczor Donald przedstawia, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Składanka najlepszych, niezapomnianych fragmentów filmów rysunkowych o przygodach Kaczora Donalda i jego przyjaciół: przedsiębiorczej Myszki Miki, naiwnego i fajtłapowatego psa Goofy’ego oraz m.in. dwóch wszędobylskich wiewiórek - Chipa i Dale’a. Wraz z nimi odwiedzimy różne fantastyczne miejsca i przeniesiemy się w czasie. A ponadto, gospodarz tego show i zarazem najbardziej dynamiczna postać animowana - Kaczor Donald dowiedzie swoim małym i dużym wielbicielom, że potrafi nie... (USA, 1983)

07:25
Co ludzie powiedzą?, sez. 2, odc. 7: Koncert w kościele
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1991)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:00
Tydzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydarzenia i problemy o największym znaczeniu dla polskiej wsi i rolnictwa komentują zapraszani do studia politycy, związkowcy, rolnicy. Dyskusję uzupełniają felietony filmowe. (Polska 2017)


Czas: 30min.
08:40
Ziarno - Św. Jan Paweł II
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katolicki program dla uczniów szkoły podstawowej i ich rodziców. (Polska 2017)

Reżyseria: Józef Mika

Czas: 25min.
08:25
Barwy szczęścia - odc. 1629
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas kolejnego spotkania Jan i Bella rozmawiają o swoich losach po wojnie i życiu w cieniu holocaustu. Przed kamerą Szuman wyznaje, że nigdy nie założył rodziny, bo nie potrafił zrozumieć, dlaczego jego najbliższych spotkała taka tragedia. (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Natalia Zambrzycka, Mateusz Rzeźniczak, Stanisław Brudny, Stanisława Celińska, Ewa Ziętek, Krzysztof Kiersznowski, Zofia Zborowska, Marcin Perchuć, Witold Sosulski, Olaf Kaprzyk

Czas: 24min.
08:55
Barwy szczęścia - odc. 1630
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agata znajduje w sypialni brata kolekcję butelek po piwie. Siostry próbują zwrócić uwagę Hubertowi, żeby nie przesadzał z piciem alkoholu, bo to nie jest lekarstwo na jego problemy z Klarą. Stefan ochoczo biegnie na kolejną wizytę do młodej dentystki. (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Izabela Zwierzyńska, Natalia Zambrzycka, Mateusz Rzeźniczak, Marek Molak, Krzysztof Kiersznowski, Ewa Ziętek, Zofia Zborowska, Stanisława Celińska, Lesław Żurek, Kazimierz Mazur

Czas: 24min.
08:15
Mr Peabody and Sherman Show
Godziny emisji
08:45
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na swoich smokach... (USA, 2016)

08:25
Akademia ogrodnika, odc. 12/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
08:30
Dzień Dobry TVN, odc. 982
magazyn
Godziny emisji
08:25
Prawie jak gladiator
Godziny emisji
Rozwiń opis
Scenarzysta „Epoki lodowcowej” i „Rybek z ferajny”, Michael J. Wilson zabiera widzów w podróż do starożytnego Rzymu, gdzie, delikatnie mówiąc, nie wszyscy byli urodzonymi wojownikami. Po wybuchu wulkanu w Pompejach, mały Tymon zostaje uratowany przez generała Katona, założyciela najbardziej znanej szkoły dla gladiatorów. Chłopak dorasta wśród walecznych młodzieńców, którzy marzą o wielkiej karierze. Tymon nie ma podobnych ambicji, co denerwuje jego przybranego ojca. Na dodatek, w ogóle nie... (Włochy, 2012)

Reżyseria: Iginio Straffi
08:00
Co ludzie powiedzą?, sez. 2, odc. 8: Zabawki tatusia
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1991)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:45
Ale numer!, sez. 1, odc. 18: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

09:10
Felieton - Jan Paweł II o młodzieży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton Jan Paweł II o młodzieży (Polska 2016)

09:15
Zakochaj się w Polsce - odc. 31 Filtry warszawskie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W samym środku Warszawy jest przedziwna łąka z pagórkami. To właśnie tutaj w 1886 roku narodziło się nowoczesne miasto za sprawą Stacji Filtrów, która jest szczytowym osiągnięciem XIX - wiecznej myśli inżynierskiej. Tomasz Bednarek odkrywa ich tajemnice. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Sołtysiak

Czas: 22min.
09:45
O! Polskie Przeboje
program muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
O!POLSKIE PRZEBOJE to program, który w swoich założeniach ma przywracać znaczenie i wyznaczać nową jakość w polskiej muzyce rozrywkowej. W ramach tego cyklu prezentowane będą najnowsze osiągnięcia rodzimej muzyki. (Polska 2017)

Reżyseria: Radek Kobiałko

Czas: 43min.
09:30
Barwy szczęścia - odc. 1631
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Łukasza, pochłoniętego przedświątecznymi obowiązkami, dzwoni Alicja pod pretekstem omówienia noworocznego programu. W rzeczywistości kobieta nie ma z kim spędzić Wigilii. Kasia sugeruje partnerowi, by zaprosił Umińską do nich. (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Katarzyna Glinka, Honorata Witańska, Maria Dejmek, Adam Szczyszczaj, Marek Molak, Natalia Zambrzycka, Mateusz Rzeźniczak, Stanisława Celińska, Marieta Żukowska, Sambora Czarnota

Czas: 24min.
09:15
Przygody Kota w butach, odc.17
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

09:45
Spongebob: Na suchym lądzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przebojowa animacja ze znanym wszystkim Spongebobem w roli głównej. Życie w Bikini Dolnym nie mogłoby być lepsze dla wiecznego optymisty SpongeBoba (Tom Kenny) i jego przyjaciół: lojalnej rozgwiazdy Patryka (Bill Fagerbakke), sardonicznej ośmiornicy Skalmara (Rodger Bumpass), wiewiórki naukowca Sandy (Carolyn Lawrence) i skorupiaka kapitalisty pana Krabsa (Clancy Brown). Kiedy zostaje wykradziony sekretny przepis na kraboburgery, odwieczni rywale SpongeBob i Plankton (Mr. Lawrence) muszą... (USA, 2015)

Reżyseria: Mike Mitchell(2), Tibbitt Paul(1)
09:15
Ale numer!, sez. 1, odc. 20: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

09:50
Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby, sez. 1, odc. 7: Odcinek specjalny: Od bramy do bramy
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2013)

Obsada: Wojciech Cejrowski
10:40
Biblia - Abraham cz. 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl filmów ze znakomitą obsadą, opowiadający o głównych postaciach biblijnych. Druga część opowieści ze Starego Testamentu o Abrahamie i jego wędrówce z Haranu do ziemi Kanaan, którą Bóg obiecał jemu i jego plemieniu. (Niemcy, Francja, Włochy 1994)

Reżyseria: Joseph Sargent
Obsada: Maximilian Schell, Barbara Hershey, Vittorio Gassman

Czas: 48min.
10:00
Barwy szczęścia - odc. 1632
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dniu ślubu Magdy i Sebastiana Kajtek z powodu problemów Oliwki zrywa z Angelą. Małgorzata jest załamana, bo Tolek nie może z nią iść na wesele córki. Artur wrócił do domu, ale Marta jest szczęśliwa, bo mąż nie mówi, co się wydarzyło w Himalajach. (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Katarzyna Glinka, Honorata Witańska, Kacper Krupski, Helena Englert, Jakub Dmochowski, Wiktoria Gąsiewska, Adrianna Biedrzyńska, Katarzyna Zielińska, Jacek Rozenek, Radosław Krzyżowski

Czas: 24min.
10:35
Ukryte skarby - Tajemnice austriackiej twierdzy i cudowny pierścień
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reportażowy o tematyce historyczno - społecznej z elementami geografii, przyrody i ekologii, pokazuje miejsca z cennymi zabytkami, pełne tajemnic i wyjątkowych historii. (Polska 2017)


Czas: 22min.
10:30
Galileo, odc.605
Godziny emisji
Rozwiń opis
CZEKOLADA NA SUROWO Raw food to coraz popularniejszy trend żywieniowy. Zgodnie z jego założeniami jedzenie nie może być poddawane nadmiernej obróbce termicznej. Sprawdzimy zatem jak powstaje rawfoodowa czekolada. DOM Z BUTELEK PET Na panamskiej wyspie Colon nadmiar plastikowych butelek to prawdziwy problem. Dlatego pewien Kanadyjczyk postanowił budować z nich domy. WŚRÓD AMISZÓW Wszystko, jak przed dwustu laty. Noszą staromodne ubrania, czepki, kapelusze, długie brody. Są bardzo religijni,... (Polska 2017)

10:15
Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby, sez. 1, odc. 8: Odcinek specjalny: Woda
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2013)

Obsada: Wojciech Cejrowski
10:50
Wojciech Cejrowski. Boso - Tajlandia, sez. 1, odc. 1: Buddyzm
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2009)

Obsada: Wojciech Cejrowski
11:30
Felieton - Jan Paweł II o Miłosierdziu Bożym
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton Jan Paweł II o Miłosierdziu Bożym (Polska 2016)

11:35
Magazyn Kolarski - odc. 5
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cotygodniowy program dla miłośników dwóch kółek. Znajdą się w nim porady dla doświadczonych kolarzy, ale też dla amatorów. Ponadto newsy z polskich tras oraz najważniejszych kolarskich wyścigów świata. (Polska 2017)


Czas: 12min.
11:55 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 3min.
11:10
Rodzinne oglądanie - Dziki Bałtyk - Życie na bursztynowym wybrzeżu - odc. 1/2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ruchome piaski Mierzei Kurońskiej, romantyczne plaże wybrzeża litewskiego, wyspy Estonii wzbudzają zachwyt i zdziwienie nieskalanym, pierwotnym urokiem. W zimie mewy rodzą swoje małe na kawałkach lodu, na wiosnę dzikie konie walczą między sobą. (Niemcy 2014)

Reżyseria: Christoph Hauschild

Czas: 47min.
11:45
Doktor Dolittle i pies prezydenta
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dolittle (Kyla Pratt) jest córką słynnego weterynarza i podobnie jak ojciec, ma niezwykły dar: potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Aby zrealizować ambicje i pójść w ślady ojca, musi dostać się do szkoły weterynarii. Pewnego dnia odbiera telefon od samego prezydenta Stanów Zjednoczonych (Peter Coyote). Okazuje się, że fama o znakomitym kontakcie Mayi z czworonogami dotarła nawet do głowy państwa. Prezydent ma dla dziewczyny arcyważne zadanie okiełznania jego nieposłusznego psa, zanim wywoła on... (USA/Kanada, 2008)

Obsada: Kyla Pratt, Elise Gatien, Karen Holness, Malcolm Stewart, Niall Matter, Peter Coyote Maya
11:00
Efekt Domina, sez. 4, odc. 4/8
program
Godziny emisji
11:30
Co za tydzień, odc. 794
magazyn
Godziny emisji
11:30
Galileo, odc.606
Godziny emisji
Rozwiń opis
KŁÓDKA NA BLUETOOTH Jeśli zdarzyło się Wam zgubić kluczyk na przykład od kłódki, którą przypinacie rower – ta propozycja jest dla was! Kłódka zamykana poprzez specjalną aplikację na smartfon. Wygodnie i szybko, ale czy bezpiecznie? Sprawdzimy to! GARDEN PARTY: CHORWACJA VS NOWY JORK W Chorwacji przed ważną kulinarną imprezą wyrusza się z psami na spacer po lesie, a w Nowym Jorku na … jeden z dachów. Pokażemy - dlaczego. NAJWIĘKSZY KOMPLEKS HOTELOWY ŚWIATA W Malezji w samym środku... (Polska 2017)

11:40
Jankes i Dama, sez. 1, odc. 5
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy Ella zostaje porwana, Alex nie ma innego wyjścia i musi błagać Hootena o pomoc. W ramach okupu Alex przynosi artefakt z Muzeum Brytyjskiego. Wspólnie muszą pokonać pustynię i rozwiązać biblijne tajemnice. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Andy Hay
Obsada: Jane Seymour, Michael Landes, Ophelia Lovibond
12:00
Anioł Pański
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja modlitwy z wiernymi w Watykanie. (Watykan 2017)


Czas: 15min.
12:15 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 39min.
12:55
Felieton - Jan Paweł II o Ojczyźnie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton Jan Paweł II o Ojczyźnie (Polska 2016)

12:05
Makłowicz w podróży. Sycylia - Od antyku do baroku
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sycylia to perła starożytności. Greckich śladów zostało na wyspie najwięcej. Ta podróż zaczyna się w Selinunte w płd. - zach. części Sycylii. Na tarasie hotelu z widokiem na ruiny dawnej świątyni Hery Robert zaprasza na miejscowe specjały. (Polska 2016)

Reżyseria: Paweł Lesisz

Czas: 25min.
12:40
Bake off - Ale ciacho! - (4)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program prowadzą: Marcelina Zawadzka i Dorota Czaja. Wypieki ocenia jury w składzie: Krzysztof Ilnicki, uznany przez Europejską Akademię Gastronomiczną za najlepszego cukiernika w Polsce oraz dziennikarka kulinarna i podróżniczka, Gosia Molska. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Lamprecht, Leszek Molski

Czas: 52min.
12:00
Żony Hollywood, sez. 3, odc. 7/12
program
Godziny emisji
12:35
Tajemnicza wyspa Juliusza Verne'a
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tytułowa wyspa staje się domem dla grupy ludzi uwięzionych w pułapce czasu. Jest tam m. in. pięciu żołnierzy wojny secesyjnej i dwie młode kobiety, które w XXI wieku próbowały przelecieć nad Trójkątem Bermudzkim. Atakowani przez okrutnych piratów i tajemnicze stwory, zagrożeni wybuchem wulkanu, muszą znaleźć sposób na przetrwanie i ucieczkę z wyspy. Nadzieja pojawia się, kiedy spotykają najstarszego mieszkańca wyspy, kapitana Nemo.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2010)

Reżyseria: Mark Sheppard
Obsada: Gina Holden, Lochlyn Munro, Susie Abromeit
12:35
Bibliotekarze, sez. 1, odc. 5: Jabłko niezgody
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Planetę nawiedza seria trzęsień ziemi. Flynn Carsen odkrywa sekret, kryjący się za kataklizmem: budzą się smoki… Wschodnie i Zachodnie Smoki przygotowują się do wojny. Jedynym neutralnym miejscem w świecie magii, w którym mogą negocjować rozejm jest… Biblioteka. W dodatku, oprócz smoków budzą się również inne magiczne siły, a pozycja Flynna niespodziewanie staje się zagrożona. W samym sercu zamieszania i konfliktu, drużyna musi zebrać się razem, by odszukać ukradziony obiekt. Sytuacja... (USA 2014)

Obsada: Christian Kane, John Kim, Lindy Booth, Rebecca Romijn
13:05
Wyzwolenie kontynentu: Jan Paweł II i upadek komunizmu
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film opisuje jeden z najważniejszych wzorów triumfu mocy ducha nad przemocą i uciskiem. Dokument w przejmujący sposób oddaje złożoną rolę Jana Pawła II w upadku komunizmu i wyzwoleniu Europy Środkowej i Wschodniej. (USA 2016)

Reżyseria: David Naglieri

Czas: 89min.
13:35
Bake off - Ale przepis - (4)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jurorzy programu Bake off - Ale ciacho zdradzą tajniki najlepszych tradycyjnych przepisów kuchni polskiej i wypieków autorskich. Eksperci zdradzą tajemnice, które pozwolą uniknąć błędów i zapewnią słodki sukces w domowej kuchni. (Polska 2017)


Czas: 10min.
13:40
Królewna Śnieżka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adaptacja jednej z najsłynniejszej baśni na świecie. Królewna Śnieżka (Lily Collins) wiedzie szczęśliwe życie dopóki nie zjawia się Zła Królowa (Julia Roberts) i podstępem przejmuje władzę nad krainą. Królowa większość energii wkłada w walkę z pierwszymi oznakami starzenia się, toteż nic nie kłuje jej w oczy tak bardzo, jak uroda Śnieżki. Dziewczyna musi zniknąć. Z pomocą sługi ucieka do lasu, gdzie zaprzyjaźnia się z siedmioma krasnalami-rabusiami. Zła Królowa odkrywa tymczasem, że... (USA/Kanada, 2012)

Reżyseria: Tarsem Singh(1)
Obsada: Hammer Armie, Jordan Prentice, Julia Roberts, Lily Collins, Nathan Lane, Sean Bean
13:00
36.6 C, odc. 1/10
program
Godziny emisji
13:30
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Gęsiareczka
baśń
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piękna historia księżniczki Elżbiety, która udaje się w podróż, by poślubić ukochanego księcia Leopolda. Po drodze jedna z pokojówek księżniczki namawia ją, aby zamieniły się rolami. W ten sposób Elżbieta zostaje służącą, której zadaniem jest pilnowanie gęsi, a pokojówka Magdalena przyszłą panna młodą. Miłości nie da się jednak tak łatwo oszukać... (Niemcy 2009)

Reżyseria: Sybille Tafel
Obsada: Karoline Herfurth, Florian Lukas, Henry Hübchen, Susanne Bormann
14:45
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - podsumowanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 22min.
14:00
Familiada - odc. 2361
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 24min.
14:35
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterem tego odc. jest pies - najstarszy przyjaciel człowieka. Według jednej z teorii pochodzi od wilka szarego. Początki udomowienia sięgają okresu sprzed 30 tys. lat. Kiedyś pies pomagał w transporcie, polował z człowiekiem, tropił, bronił. A dzisiaj? (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 25min.
14:00
Druga szansa, sez. 3, odc. 7/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

14:35
Mythica: Pogromca bogów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy legiony zombie sieją spustoszenie na ziemi, młoda czarodziejka Marek wyrusza ze swym przyjacielem Dagenem by zdobyć broń bogów. Żeby ocalić świat będzie musiała połączyć siły ze swoim zaprzysięgłym wrogiem, ale czy uda się pokonać Króla Lisza nim bogowie zostaną rozgromieni a cały świat zniewolony przez zło?   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2016)

Reżyseria: John Lyde
Obsada: Danny James, Devin Hansen, Kristen Jensen
14:45
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Śnieżka i Różyczka
baśń
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dawno temu żyły sobie dwie siostry, które mieszkały z matką w leśnej chatce. Wszyscy zazdrościli kobiecie pięknych i mądrych córek. Pewnego dnia do ich domu przybywa tajemniczy gość – wielki niedźwiedź. Wkrótce okazuje się, że jest to książę, na którego zły karzeł rzucił klątwę. Dziewczyny postanawiają pomóc księciu wrócić do dawnej postaci. (Niemcy 2012)

Reżyseria: Sebastian Grobler
Obsada: Sonja Gerhardt, Liv Lisa Fries, Detlev Buck, Jule Ronstedt, Thomas Rühmann, Daniel Axt
15:25
Komisarz Alex - odc. 109 (seria IX odc. 5) - Maja przed północą
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po zaginięciu Orlicza i Ewy do wydziału trafia Nina Kruk, która zastępowała Puchałę wysłanego na szkolenie do USA. Górski zastanawia się, czy ma zastąpić Orlicza. Policja dostaje zgłoszenie, że znana dziennikarka radiowa potrąciła śmiertelnie kobietę. (Polska 2016)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Ireneusz Czop, Janusz Chabior, Beata Fido, Krystian Wieczorek, Karolina Nolbrzak, Zbigniew Lesień, Katarzyna Cynke, Marta Malikowska, Laura Breszka, Filip Krupa

Czas: 45min.
15:15
Na dobre i na złe - odc. 668 - Jutro będę wiedział, że cię kocham
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adam źle reaguje na terapię, która ma go ochronić przed HIV traci siły i może mieć uszkodzoną wątrobę. Van Graaf przejmuje obowiązki dyrektora, wprowadza plan naprawczy i próbuje zmusić Lipskiego, by zgodził się na umorzenie części długu. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Grzegorz Daukszewicz - Adam, Bartosz Opania - Latoszek, Kamil Kula - Szczepan, Anita Sokołowska - Lena, Redbad Klijnstra - Van Graaf, Marcin Sianko, Marek Ślosarski - Stanisławski, Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria, Jan Zmit - Góral, Marcin Kwaśny - Staszek

Czas: 48min.
15:50
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc.62
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – ikony polskiej i światowej muzyki po raz siódmy na antenie Polsatu! Zaskakujące wcielenia polskich artystów do złudzenia przypominające prawdziwe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej już od marca w siódmej edycji najchętniej oglądanego w sobotnie wieczory show - „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. O Złotą Twarz i sto tysięcy na dowolny cel charytatywny powalczy ośmiu nowych uczestników: Joanna Jabłczyńska – aktorka telewizyjna i filmowa, prawniczka z... (Polska 2017)

Reżyseria: Bolesław Pawica
15:00
Nawiedzony dwór
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
15:55
Bibliotekarz III: Klątwa kielicha Judasza
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Bibliotekarz III: Klątwa kielicha Judasza” to trzecia część przygód bohaterskiego bibliotekarza - Flynna Carsena. Tym razem współpracownicy namawiają go, by udał się na urlop. Flynn postanawia wykorzystać więc wolny czas na odwiedzenie Nowego Orleanu, gdyż miasto to częstokroć pojawiało się w jego niepokojących wizjach. Tam poznaje piękną kobietę, która ostatnio często widywał we śnie. Nie wie, że kryje ona mroczną tajemnicę. W tym czasie w mieście pojawiają się przedstawiciele rosyjskiego... (USA 2008)

Reżyseria: Jonathan Frakes
Obsada: Noah Wyle, Stana Katic, Bruce Davison
16:15
Przyjaciel do zadań specjalnych - /2/
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program, pokazujący ludzi starszych i niepełnosprawnych z zupełnie nowej perspektywy: nie tylko jako tych, którzy są ofiarami pokrzywdzonymi przez los, ale jako tych, którzy mimo swojego kalectwa mają coś do zaoferowania. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Cichowski

Czas: 34min.
16:20
Kocham Cię, Polsko! - odc. (5)
zabawa quizowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooijens

Czas: 84min.
16:55
Belle Epoque, odc. 7/10
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
16:55
Pakt milczenia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller. Film opowiada historię czterech studentów związanych ze sobą niezwykłym rodowodem. Jako potomkowie rodzin, które osiedliły się w kolonii Ipswich w XVII wieku, chłopcy urodzili się posiadając niezwykłą moc. Kiedy piąty potomek nagle wprowadza się do miasta, zostają ujawnione skrywane od lat sekrety i istnieje niebezpieczeństwo złamania paktu milczenia chroniącego ich rodziny…   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2006)

Reżyseria: Renny Harlin
Obsada: Steven Strait, Chace Crawford, Jessica Lucas, Kyle Schmid, Taylor Kitsch, Toby Hemingway, Wendy Crewson, Laura Ramsey, Sebastian Stan
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:25
Felieton - Jan Paweł II o wierze
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton Jan Paweł II o wierze (Polska 2016)

17:30
Pół wieku Kabaretu pod Egidą - /1/
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl programów prezentujących działalność i twórczość Kabaretu pod Egidą założonego przez Jana Pietrzaka. W pierwszym odcinku: Jan Pietrzak, Ewa Dałkowska, Jonasz Kofta, Barbara Krafftówna, Jan Tadeusz Stanisławski, Bartosz Kurowski i Grupa Wokalna Świt. (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 40min.
17:50
Nasz Nowy Dom, odc.87
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chojnów to urokliwe miasteczko nieopodal Legnicy. W starej kamienicy mieszka tu z mamą czternastoletnia Marta. Ich mieszkanie jest ogrzewane węglowym piecem, bez łazienki. Pół roku temu u Marty zdiagnozowano złośliwy nowotwór kości. Dziewczyna jest po amputacji nogi. Nie może samodzielnie przemieszczać się do toalety, która jest na klatce schodowej, pół piętra niżej niż mieszkanie Marty. Gdy rodzinę odwiedza Katarzyna Dowbor, Marta jest w trakcie oczekiwania na drugą operację usuwania... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Olejnik, Jolanta Gwardys, Karolina Zaleszczuk, Olga Toporowska, Rafał Samborski
Obsada: Katarzyna Dowbor
17:50
Spotkanie ze smakiem, odc. 5/13
program
Godziny emisji
17:50
Goście, goście
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rok 1122. Roztargniony czarodziej przypadkiem przenosi dzielnego wojownika - Godfryda de Maplhete, zwanego Śmiałym oraz jego wiernego giermka - Jacquouille la Fripouille - do XX wieku! Teraz, obaj muszą nauczyć się jak porozumiewać się z ludźmi „z przyszłości”, ale przede wszystkim znaleźć sposób, by wrócić jak najszybciej do domu. (Francja 1993)

Reżyseria: Jean-Marie Poiré
Obsada: Jean Reno, Christian Clavier, Valérie Lemercier, Marie-Anne Chazel
18:20
Felieton - Jan Paweł II o Polsce
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton Jan Paweł II o Polsce (Polska 2016)

18:20
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - podsumowanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 10min.
18:35
Jaka to melodia? - odc. 3532
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 42min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:55
Herbatka z kabaretem - (20)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Jurki, Kabaret Neo - Nówka i inni. Kiedyś to były czasy. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 24min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Ugotowani, sez. 12, odc. 7/12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30
Rodzinka.pl - odc. 200 "Zapisałaś w chmurze?" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kacper upomina Kubę, co do jego zachowań w stosunku do kobiet. Ludwik chce wymknąć się wieczorem na piwo z kolegami, co niezbyt cieszy jego małżonkę. Natalia dostaje szału, gdy traci dane z komputera. "Wsparcie" całej rodziny tylko pogarsza sytuację. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Państwo w Państwie, odc.226
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Państwo w Państwie" to jeden z najbardziej skutecznych programów interwencyjnych w Polsce. Premierowe wydania tego programu w każdą niedzielę o 19:30 w Polsacie, Polsacie News i Polsacie News 2. 187 bohaterów i historii, 78 sukcesów w konkretnych przypadkach, nagranych ponad 900 godzin materiałów i przeczytanych ponad 600 tysięcy stron akt i dokumentów. „Państwo w Państwie” jesienią świętowało swoje piąte urodziny. W programie przedstawiane są przypadki nadużywania prawa,... (Polska 2017)

19:00
Fakty, odc. 7032
informacje
Godziny emisji
19:25
Sport, odc. 7015
informacje
Godziny emisji
19:35
Pogoda, odc. 7012
informacje
Godziny emisji
19:45
Uwaga!, odc. 4906
program
Godziny emisji
19:00
Galileo, odc.607
Godziny emisji
Rozwiń opis
FUNNY FOOD: SLOPPY JOE/FLODEBOLLER Tym razem w „Galileo” ruszymy tropem dwóch potraw: amerykańskiego „sloppy joe” i duńskiego „flodeboller”. Pokażemy, co kryje się za tymi tajemniczymi nazwami. JAK POWSTAJE LUKSUSOWA PODŁOGA Z Francji pochodzi chyba najbardziej luksusowa deska podłogowa – tak zwana” rżnięta piłą”. Wygląda, jakby wyszła prosto z tartaku. Prześledzimy proces jej produkcji. ROWEROWY DUBAJ Chociaż trudno sobie to wyobrazić, ale do Dubaju także zawitała moda na rowery. Jak to... (Polska 2017)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 8min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
20:20
Felieton - Jan Paweł II o młodzieży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton Jan Paweł II o młodzieży (Polska 2016)

20:25
Wojenne dziewczyny - odc. 5
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trwa okupacja. Irka z Marysią mieszkają u Szczęsnych, Ewka ukrywa się w wynajętym mieszkaniu, gdzie udaje narzeczoną Witka. Jedną z działalności Irki na rzecz organizacji jest pomoc siostrom zakonnym, które ukrywają w klasztorze żydowskie dzieci. (Polska 2016)

Reżyseria: Michał Rogalski
Obsada: Vanessa Aleksander, Marta Mazurek, Aleksandra Pisula, Michał Czernecki, Danuta Stenka

Czas: 44min.
20:05
Ślepy traf
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Część wątków przedstawionych w filmie zaczerpnięto z biografii Nata Arem, zawodowego pokerzysty i księgowego dużej firmy, który pomógł w zdemaskowaniu nieuczciwych internetowych graczy pokerowych. Bohater "Ślepego trafu", Richie Furst, to geniusz ekonomii. (USA 2013)

Reżyseria: Brad Furman
Obsada: Justin Timberlake, Ben Affleck, Gemma Arterton

Czas: 87min.
20:05
Kabaret na żywo, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Kabaret na Żywo” – wiosenna edycja tylko w Telewizji Polsat! Gejzery humoru i fajerwerki dowcipu czekają widzów w wiosennej edycji „Kabaretu na Żywo”. Rzeczywistość nie znosi pustki, tematów do skeczów i zabawnych dowcipów nie brakuje. Artyści kabaretowi nie będą więc mieli zbyt dużych problemów, by udowodnić nam, że gimbaza się nie poddaje, warto być fit, eko i bio, powrócić do słodkich lat 90-tych i nieśmiertelnych dowcipów o Jasiu, a także zadumać się nad losem prawdziwych mężczyzn i... (Polska 2017)

Reżyseria: Beata Harasimowicz
20:00
MasterChef Junior, odc. 6/10
program
Godziny emisji
20:00
Lwie serce
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller. Lyon Gaultier służy w Legii Cudzoziemskiej. Pewnego dnia dostaje wiadomość, że w Los Angeles jego brat został ciężko ranny i walczy o życie. Lyon musi zdezerterować, żeby móc pośpieszyć na pomoc bratu i jego żonie, która w tej dramatycznej sytuacji została bez grosza i nie może zapewnić ani leczenia mężowi, ani utrzymania dziecku. Podczas gdy tropem Lyona podążają legioniści, którzy mają sprowadzić go z powrotem, on musi jak najszybciej zdobyć pieniądze. Decydjuje się na udział w... (USA, 1990)

Reżyseria: Sheldon Lettich
Obsada: Deborah Rennard, Harrison Page, Jean-Claude Van Damme
20:00
Likwidator
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szeryf Owens wiedzie spokojny żywot stróża prawa w małej mieścinie Sommerton Junction na granicy z Meksykiem. Nikt tutaj nie zna jego przeszłości, choć każdy się domyśla, że skrywa jakieś mroczne tajemnice. Miasteczko jest dla niego schronieniem przed wszelkimi kłopotami. Ale do czasu… Kilkaset mil dalej z rąk FBI zostaje odbity jeden z najbardziej niebezpiecznych bossów narkotykowych – Gabriel Cortez. Siły specjalne całego stanu zostają postawione na nogi, ale na nic zdają się blokady dróg,... (USA 2013)

Reżyseria: Kim Jee-woon
Obsada: Arnold Schwarzenegger, Forest Whitaker, Johnny Knoxville
21:25
Młodzi lekarze - odc. 5 sezon 2
telenowela dokumentalna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek przeprowadza badania profilaktyczne w remizie strażackiej w Nowej Wsi. Poznamy kilku pacjentów Bartka. Dowiemy się także jak wygląda zwykły dzień na oddziale w szpitalu u Małgosi. Agnieszkę odwiedzi maleńka Hania z rodzicami. (Polska 2017)

Reżyseria: Alina Mrowińska, Joanna Frydrych

Czas: 44min.
21:50
XXI Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2015 - (2)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Amfiteatr w Koszalinie zamieni się w filmową "fabrykę snów". Prowadzenie autorskie: Koń Polski, Robert Korólczyk i Mariusz Kałamaga. Goście: Neo - Nówka, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret pod Wyrwigroszem, Rak, Czesuaf, Łowcy. B. (Polska 2015)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 49min.
21:35
Poszukiwacze zaginionej arki
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
22:20
Zakochana Jedynka - Piosenka
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Osadzona w realiach współczesnych opowieść o wszechpotędze prawdziwej namiętności zainspirowana utworem o charakterze miłosnym Pieśń nad pieśniami. Bohaterem filmu jest ambitny tekściarz i piosenkarz Jed King, który marzy o wielkiej karierze artystycznej. (USA 2014)

Reżyseria: Richard Ramsey
Obsada: Alan Powell, Ali Faulkner, Caitlin Nicol - Thomas, Danny Vinson, Aaron Benward, Kenda Benward

Czas: 111min.
22:55
Rider Jack
komediodramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohater filmu to Jack, samotny, niezbyt atrakcyjny mężczyzna w średnim wieku, który żyje w poczuciu, że los obszedł się z nim okrutnie. Nic mu się nie układa, więc z żalu często zagląda do kieliszka. Nadchodzi jednak czas, że Jack zapragnie żyć inaczej. (Szwajcaria 2015)

Reżyseria: This Luescher
Obsada: Roeland Wiesnekker, Wolfram Berger, Rebecca Indermaur

Czas: 85min.
22:05
Kac Wawa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia. Andrzej (Borys Szyc), Jarek (Antoni Pawlicki), Karol (Michał Milowicz), Tomek (Michał Żurawski) oraz Jerzy (Mariusz Pujszo) spotykają się w hotelu, gdzie w apartamencie mają grać w brydża z okazji wieczoru kawalerskiego. W tym samym czasie panna młoda - przyszła żona Andrzeja - Marta (Sonia Bohosiewicz) wraz z przyjaciółkami będą mile spędzały czas wieczoru panieńskiego z chippendalesami. Druhowie pana młodego wpadają na genialny pomysł. W miejsce planowanej gry w brydża,... (Polska 2012)

Reżyseria: Łukasz Karwowski
Obsada: Borys Szyc, Antoni Pawlicki, Michał Milowicz, Mirosław Zbrojewicz, Sonia Bohosiewicz, Gąsiorowska Roma, Tomasz Karolak
22:10
Coś
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller sci-fi. Stacja badawcza na Antarktydzie zostaje zaatakowana przez tajemnicze Coś co od wieków przebywało w lodach, a teraz po kolei uśmierca mieszkańców stacji.   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 1982)

Reżyseria: John Carpenter
Obsada: Kurt Russell, Richard Dysart, Richard Masur, Wilfred Brimley
22:00
Szybcy i wściekli: Tokio Drift
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja przebojów kasowych „Szybcy i wściekli”. Tym razem akcja filmu przenosi się do stolicy Japonii, gdzie szalone tempo życia przyprawia o zawrót głowy i przyspieszone bicie serca. Sean Boswell, miłośnik nielegalnych wyścigów samochodowych, chcąc uniknąć kary więzienia, przenosi się do Tokio. Czy Amerykanin będzie potrafił odnaleźć się w całkiem nowym otoczeniu? Czy regulaminowe życie Japończyków przekreśli możliwość kontynuowania jego pasji? (USA 2006)

Reżyseria: Justin Lin
Obsada: Bow Wow, Brian Tee, Lucas Black, Sung Kang
23:55
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
00:20
Sportowa niedziela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najciekawsze wydarzenia sportowe mijającego tygodnia. (Polska 2017)


Czas: 25min.
00:50
Igrzyska śmierci: Kosogłos. Cz. I
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia część "Igrzysk śmierci", jednego z największych kinowych hitów ostatnich lat i nowej, wielkiej popkulturowej sagi. W imponującej obsadzie znaleźli się nagrodzeni Oscarami Jennifer Lawrence i Phillip Seymour, a także Donald Sutherland. (USA 2014)

Reżyseria: Francis Lawrence
Obsada: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Philip Seymour Hoffman, Donald Sutherland

Czas: 117min.
00:35
Ludzie Boga
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat będący fabularyzowaną opowieścią o tragicznych wydarzeniach, które rozegrały się w 1996 r. w Algierii. Siedmiu francuskich trapistów z klasztoru w Tibhirine zostało porwanych i zamordowanych przez islamskich fundamentalistów. (Francja 2010)

Reżyseria: Xavier Beauvois
Obsada: Lambert Wilson, Michael Lonsdale, Olivier Rabourdin, Philippe Laudenbach

Czas: 117min.
00:10
Terminator: Genisys
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sci-fi. Piąty film z serii opowiadającej o przygodach kultowego Terminatora. Walczący z cyborgami John Connor wysyła do przeszłości Kyle'a Reese'a, aby ten uratował jego matkę przed ogromnym niebezpieczeństwem. Rok 2029. John Connor (Jason Clarke) stoi na czele rebeliantów, którzy walczą z zagrażającymi ludzkości cyborgami. Nie jest mu jednak łatwo. Tym bardziej że musi się zmierzyć zarówno z wrogami z przeszłości, jak i z przyszłości. Mężczyzna wysyła zaufanego porucznika... (USA, 2015)

Reżyseria: Alan Taylor(1)
Obsada: Arnold Schwarzenegger, Clarke Emilia, Clarke Jason, Courtney Jai, Okeniyi Dayo
00:30
Yamato
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 60. rocznicę zatonięcia największego, najcięższego i najlepiej uzbrojonego okrętu wojennego - Yamato - który poszedł na dno w 1945 roku podczas samobójczej misji w bitwie o Okinawę, Makiko Uchida wybiera się na miejsce, gdzie znajduje się jego wrak. Żeby tam dotrzeć, musi wynająć łódź, ale w pobliskim porcie wszyscy odmawiają jej pomocy. Dopiero kiedy kapitan Kamio dowiaduje się, że Makiko jest córką jednego z oficerów, którzy służyli na tym okręcie, razem z nią wypływa w morze. Podczas... (Japonia, 2005)

Reżyseria: Jun'ya Sato
Obsada: Shido Nakamura, Takashi Sorimachi, Yu Aoi
00:10
Wikingowie, sez. 1, odc. 1: Rites of Passage
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat Wikingów ożywa na nowo wraz z wyprawą Ragnara Lothbroka, który zapisał się na kartach nordyckiej historii, jako człowiek, który wyszedł poza ramy mitów. Akcja serialu ma początek w VIII wieku, w Skandynawii, gdzie Ragnar, wojownik i rolnik, marzy o znalezieniu bogactwa i dalekich wyprawach na zachód. Nad swoimi planami, zmieniającymi porządek świata, pracuje w tajemnicy, gdyż najpierw musi przekonać do nich lokalnego przywódcę - Earla Haraldsona, który niechętnie dzieli się władzą i... (Irlandia, Kanada 2013)

Obsada: Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Clive Standen, Jessalyn Gilsig, Gustaf Skarsgård, George Blagden
01:10
Ale numer!, sez. 1, odc. 18: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

01:45
Taki jest świat, sez. 2, odc. 42: 42
informacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2015)

02:45
Piłkarski poker
komedia sensacyjna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia sensacyjna ukazująca kulisy sportu. Według reżysera to film o sprostytuowaniu się sportu, o upadku etyki i degradacji zasad moralnych. "Polska piłka nożna toczy się po równi pochyłej. Wyniki i jakość gry są uzależnione od wartości pieniądza" (Polska 1988)

Reżyseria: Janusz Zaorski
Obsada: Małgorzata Pieczyńska, Janusz Gajos, Marian Opania, Mariusz Dmochowski, Jan Englert, Edward Lubaszenko, Mariusz Benoit, Adrianna Biedrzyńska, Bronisław Pawlik, Borys Marynowski

Czas: 101min.
02:55 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2642
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

02:35
Graceland, odc. 9/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(USA)

02:35
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 11
kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zobacz jak w ręce policji wpadają złodzieje samochodów, organizatorzy 'dziupli' pod Piasecznem. Bądź świadkiem akcji rozbicia grupy markowskiej, w której wzięło udział aż 250 policjantów oraz zatrzymania bandziora poszukiwanego od kilku lat listem gończym. (Polska 2010)

03:00
Jaka to melodia? - odc. 3532
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 42min.
03:50
Biblia - Abraham cz. 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl filmów ze znakomitą obsadą, opowiadający o głównych postaciach biblijnych. Druga część opowieści ze Starego Testamentu o Abrahamie i jego wędrówce z Haranu do ziemi Kanaan, którą Bóg obiecał jemu i jego plemieniu. (Niemcy, Francja, Włochy 1994)

Reżyseria: Joseph Sargent
Obsada: Maximilian Schell, Barbara Hershey, Vittorio Gassman

Czas: 48min.
03:35
Uwaga!, odc. 4906
program
Godziny emisji
03:55
Moc Magii, odc. 91/355
program
Godziny emisji
03:45
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

03:00
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 5: Biesiada myśliwska
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

03:25
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 6: Biesiada dworska
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

03:50
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 7: Biesiada jeździecka: kabanosy
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:40
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:40
Faustyna
film biograficzny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Biografia św. siostry Marii Faustyny Kowalskiej. Urodzona w 1905 r. Helena Kowalska już jako dziecko była religijna i marzyła o wstąpieniu do zakonu. Wówczas w mury klasztorne mogły wstępować kilkunastoletnie dziewczynki, ale musiały wnieść posag. (Polska 1994)

Reżyseria: Jerzy Łukaszewicz
Obsada: Dorota Segda, Mirosława Dubrawska, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Danuta Szaflarska, Agnieszka Czekańska, Stanisława Celińska, Zofia Rysiówna, Krzysztof Wakuliński, Jerzy Łazewski, Maria Gładkowska

Czas: 73min.
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.730
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:25
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 12
kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem w programie akcja uwolnienia porwanego chińskiego biznesmena oraz likwidacji nielegalnej rozlewni spirytusu. Ponadto zobaczymy zatrzymanie Nigeryjki przemycającej fałszywe czeki oraz poznamy pechowego złodzieja, który chciał sprzedać przez internet skradziony samochód. (Polska 2010)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 7
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3651
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:05
Nic straconego
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.733
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 1
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info