Program dla 2017-04-08 od do
29.04 30.04
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
03:55
Moc Magii, odc. 96/355
program
Godziny emisji
04:55
Galeria - odc. 31
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Laura rozmawia z Beatą na temat wpływu wróżb na życie. Laura jest po spotkaniu z astrologiem. Wiktor zaprasza ją na romantyczną kolację. Wspominają początki ich związku. Odżywa dawne uczucie. Woydatt pyta Jerzego w sprawie podsłuchu w altance. (Polska 2011)

Reżyseria: Ryszard Zatorski, Jakub Miszczak
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 22min.
04:55
Twój Puls, sez. 1, odc. 12
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:20
Klan - odc. 3103
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Barbara zaprasza Pawła na otwarcie swojej kliniki, w której wkrótce będzie pracował jego dotychczasowy asystent - Andrzej. Paweł nie kryje rozczarowania brakiem zawodowej lojalności swojego pracownika. Miłosz przygotowuje dla Maćka filmową reklamówkę. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Dariusz Lewandowski, Anna Powierza, Tomasz Stockinger, Maciej Makowski, Dorota Kamińska, Małgorzata Ostrowska, Piotr Swend, Konrad Darocha

Czas: 21min.
05:45
Klan - odc. 3104
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Roman musi zrezygnować z kongresu architektów w Brukseli z powodu śmierci matki. Agata upiera się, że pojedzie tam sama. Ignoruje argumenty matki i Jacka. Norbertowi psuje się samochód i szuka pomocy u Michała. Wanda jest gotowa do przeprowadzki. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Laura Łącz, Dariusz Lewandowski, Ryszard Abraham, Tomasz Stockinger, Tomasz Bednarek, Maria Niklińska, Marcin Błaszak, Piotr Swend

Czas: 21min.
05:25
Facing the Atlantic - Nieznane oblicze Atlantyku cz. 1
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film o krajach na zach. krańcach Europy, które zawdzięczają łagodny klimat Atlantykowi przynoszącemu ciepłe wody z Karaibów. Wiatry wiejące z zach. przynoszą deszcze, które nawadniają ziemię. Podróż zaczniemy od archipelagu Azorów, skończymy na Islandii. (Wielka Brytania 2012)

Reżyseria: John Gwyn

Czas: 50min.
05:00
Disco Gramy, odc.3656
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Nic straconego
Godziny emisji
05:25
Uwaga!, odc. 4911
program
Godziny emisji
05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.736
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 2
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

05:55
Niesamowite!, sez. 1, odc. 2: Dobry uczynek
reality TV
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzydziestoletni Mariusz Graczyk z żoną Sylwią i dwuletnią córeczką Weroniką mieszkają w Głogowie. Pewnego dnia Mariusz pomaga obcej staruszce zanieść do mieszkania ciężkie zakupy. Zastaje tam wnuka kobiety, który napada na Mariusza, zabiera mu dokumenty i spisuje dane. Wychodząc z mieszkania staruszki, Mariusz nie spodziewa się tego, że kilka dni później wnuk staruszki odwiedzi go w domu. Mężczyzna oskarża Mariusza o kradzież dwunastu tysięcy złotych i daje termin na oddanie pieniędzy.... (Polska 2014)

06:05
Klan - odc. 3105
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Norbert uzyskuje zgodę Michała, aby mógł wyremontować stary samochód, stojący na jego posesji. Sandra uważa, że tego rodzaju praca będzie dla niego pewnego rodzaju terapią. Jacek po powrocie do domu zastaje bardzo zdenerwowaną Agatę. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Laura Łącz, Tomasz Bednarek, Maria Niklińska, Martyna Kowalik, Konrad Darocha, Magdalena Górska, Daniel Zawadzki, Iga Naklicka

Czas: 21min.
06:40
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 45min.
06:25
M jak miłość - odc. 1291
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mimo wysiłków lekarzy Ewa traci dziecko i kompletnie się załamuje. Ala i Basia, wspierane przez małego Kubę, pomagają Glińskiej urządzić jej nowe mieszkanie. Gliński zaś cały czas obserwuje rodzinę z ukrycia, gotów na kolejny atak. (Polska 2017)

Reżyseria: Mariusz Malec
Obsada: Krystian Wieczorek - Andrzej, Rafał Mroczek - Paweł, Maurycy Popiel - Olek, Dominika Kluźniak - Ewa, Grzegorz Kucias - Gliński, Adam Tomaszewski - Kuba, Hanna Kochańska - Glińska, Artur Barciś - Kolęda, Kacper Kuszewski - Marek, Gabriela Raczyńska - Basia, Córka Ali

Czas: 44min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Legendy Chima, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Chimie znów panuje pokój. Laval i Cragger udają się na wyprawę na Speedorach. Jednak Kruki wykorzystują okres pokoju, by opanować Orle Wieże. Orły próbują się ich pozbyć, ale Kruki są zbyt zawzięte. Eris musi uciec się do podstępu.   Dla małoletnich od lat 7 (Dania, 2013)

06:30
Legendy Chima, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Laval i Cragger próbują przekonać wszystkie plemiona do zawarcia długoterminowego pokoju. Jednak Crooler wytwarza dziwną mgłę, przez którą wszyscy stają się bardzo potężni i mocno rozgniewani... W szczególności Cragger. Rozmowy pokojowe przeistaczają się w wielką bitwę, a Laval musi dołożyć wszelkich starań, by zapobiec katastrofie.   Dla małoletnich od lat 7 (Dania, 2013)

06:55
Kaczor Donald przedstawia, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Składanka najlepszych, niezapomnianych fragmentów filmów rysunkowych o przygodach Kaczora Donalda i jego przyjaciół: przedsiębiorczej Myszki Miki, naiwnego i fajtłapowatego psa Goofy’ego oraz m.in. dwóch wszędobylskich wiewiórek - Chipa i Dale’a. Wraz z nimi odwiedzimy różne fantastyczne miejsca i przeniesiemy się w czasie. A ponadto, gospodarz tego show i zarazem najbardziej dynamiczna postać animowana - Kaczor Donald dowiedzie swoim małym i dużym wielbicielom, że potrafi nie... (USA, 1983)

06:25
Niesamowite!, sez. 1, odc. 3: Drugie dno
reality TV
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kazimierz Olbrycht prowadzi hurtownię alkoholi razem ze swoim wspólnikiem Marianem Wróblem. Mężczyźni są zaprzyjaźnieni, jednak Marian ma problem z hazardem. Lubi od czasu do czasu wyrwać się z domu i zaszaleć. Ten układ trwa bez przeszkód od wielu lat. Pewnego dnia Marian Wróbel znika. Jego żona podejrzewa porwanie. Kazimierz początkowo bagatelizuje sprawę. Po otrzymaniu listu od porywaczy żądających okupu, Teresa i Kazimierz udają się na policję. Jednak porywacze nie dają za wygraną i... (Polska 2014)

07:30
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 19min.
07:30 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2016)


Czas: 58min.
07:40
Jeźdźcy smoków, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków” to kontynuacja kinowego przeboju wytwórni DreamWorks pt. „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. „Jeźdźcy smoków” to wyjątkowa animacja, pełna akcji i epickiego rozmachu opowieść, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której przygoda przeplata się z humorem, skupia się na... (USA, 2013)

Reżyseria: John Eng, John Eng
07:35
Scooby Doo: Gdzie jesteś?, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Amerykański serial animowany, pierwszy z serii opowieści o przygodach psa, imieniem Scooby-Doo i czwórki jego nastoletnich przyjaciół, wyprodukowany w legendarnej wytwórni Hanna Barbera. Grupa nastolatków: pewny siebie przywódca, Fred, nieustannie wpadająca w tarapaty, Daphne, prymuska Velma i wiecznie głodny Kudłaty oraz dog niemiecki, wabiący się Scooby-Doo, który jest wyjątkowo tchórzliwy - ta piątka młodych detektywów uwielbia rozwiązywać tajemnicze zagadki. Razem odwiedzają nawiedzone... (USA, 1970)

Reżyseria: Joseph Barbera, William Hanna
07:55
Kaczor Donald przedstawia, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Składanka najlepszych, niezapomnianych fragmentów filmów rysunkowych o przygodach Kaczora Donalda i jego przyjaciół: przedsiębiorczej Myszki Miki, naiwnego i fajtłapowatego psa Goofy’ego oraz m.in. dwóch wszędobylskich wiewiórek - Chipa i Dale’a. Wraz z nimi odwiedzimy różne fantastyczne miejsca i przeniesiemy się w czasie. A ponadto, gospodarz tego show i zarazem najbardziej dynamiczna postać animowana - Kaczor Donald dowiedzie swoim małym i dużym wielbicielom, że potrafi nie... (USA, 1983)

07:00
Taki jest świat, sez. 2, odc. 43: 43
informacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2015)

07:50
Co ludzie powiedzą?, sez. 2, odc. 9: Komplet wypoczynkowy
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1991)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:00
Naszaarmia.pl - odc. 259
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 19min.
08:25
Pełnosprawni - odc. 198
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2017)


Czas: 19min.
08:55
Po prostu zdrowie - Migdałki
magazyn medyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 24min.
08:10
Mr Peabody and Sherman Show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dla małoletnich od lat 7

08:40
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na swoich smokach... (USA, 2016)

08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 983
magazyn
Godziny emisji
08:35
Scooby Doo: Gdzie jesteś?, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Amerykański serial animowany, pierwszy z serii opowieści o przygodach psa, imieniem Scooby-Doo i czwórki jego nastoletnich przyjaciół, wyprodukowany w legendarnej wytwórni Hanna Barbera. Grupa nastolatków: pewny siebie przywódca, Fred, nieustannie wpadająca w tarapaty, Daphne, prymuska Velma i wiecznie głodny Kudłaty oraz dog niemiecki, wabiący się Scooby-Doo, który jest wyjątkowo tchórzliwy - ta piątka młodych detektywów uwielbia rozwiązywać tajemnicze zagadki. Razem odwiedzają nawiedzone... (USA, 1970)

Reżyseria: Joseph Barbera, William Hanna
08:25
Co ludzie powiedzą?, sez. 2, odc. 10: Piknik
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1991)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
09:30
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Podniebni aktorzy. Bataliony. Szwecja.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejny odcinek serialu o niezwykłych zjawiskach w świecie zwierząt. Fascynujące historie, dokładnie analizowane i wyjaśniane przez znawców tematu. W tym odcinku widz poznaje ptaki bataliony. (Japonia 2013)

Reżyseria: Akihiko Id

Czas: 23min.
09:10
Przygody Kota w butach, odc.17
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

09:40
Przygody Kota w butach, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

09:00
Pieskie życie
Godziny emisji
Rozwiń opis
13-letni Calvin pod wpływem przypadkowego spotkania z niezwykłym czworonogiem i jego właścicielem postanawia, że będzie miał własnego psa, którego świetnie wyszkoli. Decyduje się przygarnąć ze schroniska mieszańca labradora i bernardyna o imieniu Tyko, który okaże się prawdziwym wyzwaniem…   Bez ograniczeń wiekowych (USA, 2005)

Reżyseria: Charles Haid
Obsada: Kay Panabaker, Kyle Massey, Mitchel Musso
09:05
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 37
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komendant musi wyjechać. Ma dla Cezarego odpowiedzialne zadanie. Posterunkowy ma zająć się Pershingiem przeżywającym ostatnio depresję, więc jego pan martwi się, by mu się nie pogorszyło. Czarek jest przekonany, że gdyby udało mu się wyleczyć psa, otrzymałby awans, więc rozpoczyna "terapię". Jako że na posterunku znajdują się tabletki pobudzające, Czarek aplikuje je Pershingowi. Niestety dawka jest znacznie przesadzona i rozjuszony pies rzuca się na posterunkowego. Po trwającej... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
09:50
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 38
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pracownicy muzeum proszą policjantów o przechowanie przez jeden dzień cennego obrazu pewnego znanego w artystycznych kręgach malarza. Ponieważ wartość płótna to 350 tys. dolarów, Czarek obawiając się, że na posterunku coś się obrazowi może stać, stanowczo protestuje przeciwko przyjmowaniu eksponatu. Komendant jednak się zgadza. Ciekawi policjanci rozpakowują obraz i od tego zaczynają się nieszczęścia. (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
10:00
Wymarzony kawaler
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hallie Galloway jest redaktorką poczytnego nowojorskiego magazynu, dla którego przygotowuje listę dziesięciu najbardziej pożądanych kawalerów... (USA 2008)

Reżyseria: Paul Fox
Obsada: Dean Cain, Christina Cox, Jocelyne Loewen

Czas: 82min.
10:45
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowości programowe TVP2. Program zawiera również cotygodniowy przegląd wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych, imprez objętych patronatem TVP2. (Polska 2017)


Czas: 15min.
10:10
Ewa gotuje, odc.299
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, więc w telewizyjnej kuchni Ewy Wachowicz zagoszczą potrawy, które śmiało mogą trafić na świąteczny stół. Gotowanie zacznie się od przyrządzenia sałatki. Jako danie główne zobaczymy doskonałą szynkę duszoną w cydrze, z dodatkiem ostrej musztardy. Z kolei na deser będzie mazurek serowy z orzechami.   Dla małoletnich od lat 7 (Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Wojtala
10:45
Idol, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Idol” powraca! Kultowy program już wiosną w Polsacie! Tysiące uzdolnionych muzycznie ludzi, z których każdy marzył o tym, by zostać polskim idolem, charyzmatyczni jurorzy i kilka milionów widzów śledzących co tydzień zmagania młodych artystów w ich drodze do sławy. Pierwszy, prawdziwy talent show w polskiej telewizji, kultowy program „Idol” powraca, a wraz z nim szansa na odkrycie osobowości na miarę Moniki Brodki, Anny Dąbrowskiej, Tomka Makowieckiego czy Krzysztofa Zalewskiego. Trudna,... (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga
10:45
Garfield Show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon serialu animowanego, stworzonego na podstawie kultowego komiksu Jima Davisa, którego bohaterem jest leniwy, otyły i sypiący cynicznymi bon motami kot. Jego życiowe pasje to jedzenie, spanie i oglądanie telewizji. Garfield kocha lasagne, pizzę i – nade wszystko – samego siebie. Odrazą napełniają go diety, łazienkowa waga i wszelkiego rodzaju ćwiczenia fizyczne, chociaż w swoim mniemaniu zapewnia sobie codzienną dawkę gimnastyki… oddychając! Garfield nie cierpi poniedziałków oraz... (Francja, 2011)

10:30
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 39
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po obejrzeniu programu, w którym za zabawne nagranie video można wygrać sporą nagrodę, policjanci postanawiają sami też coś nakręcić. Czarek nagrywa klasyczną scenę z horrorów strasząc Kasię pod prysznicem. Później, niestety bezskutecznie, próbuje sfilmować komendanta bawiącego się z Pershingiem. Kolejną ofiarą jest Andżela, która zostaje oblana wiadrem z farbą, a następnie doprowadzona do otwartej piwnicy. Jednak te nagrania nie są dla policjantów wystarczające, więc decydują się wziąć... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
11:30
Wielkie Nieba - Wielkie nieba
Godziny emisji
Rozwiń opis
W trzecim odcinku odpowiemy na trudne pytanie: czy czystość przedmałżeńska w dzisiejszych czasach to utopia - a może moda? O jej sensie opowie para narzeczonych trwających w czystości. (Polska 2017)


Czas: 11min.
11:50
Jak to działa - odc. 134 Małe jest wielkie, czyli kompresja danych
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeżeli robisz zdjęcia, kręcisz filmy lub słuchasz muzyki w internecie na pewno korzystasz z kompresji danych. Czym jest kompresja i co jej zawdzięczamy? Jak oszukać ludzkie oko i ucho tego dowiesz się z tego odcinka JTD. (Polska 2017)


Czas: 24min.
11:10
Na sygnale - odc. 136 "Kwestia zasad"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratownicy odpowiadają na wezwanie do starszej kobiety, która ma problemy z sercem. Seniorka wyznaje, że została napadnięta przez złodziei. A gdy jej wnuczek - zawodowy żołnierz - rusza za bandytami, dochodzi do niebezpiecznej bójki. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Haba - Lidka, Iga Górecka - Ruda, Robert Buczyński - Żołnierz

Czas: 23min.
11:40
Podróże z historią - odc. 34 Białe złoto
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dlaczego ceny słone to ceny wysokie? Jak ciężka była beczka soli, którą musieliśmy z kimś zjeść, aby dobrze go poznać? Czym jest tajemniczy kłapeć? Radosław Kotarski wyrusza do Bochni, by odpowiedzieć na te pytania, jak pracują górnicy? (Polska 2017)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 27min.
11:00
Na Wspólnej Omnibus, sez. 15, odc. 624
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

11:00
Policjantki i Policjanci, odc.260
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Mieszkanie Morawskiej. Budzi ją ujmujący sms od Arka. Po przyjściu do pracy zagląda do jego pokoju i zaprasza go na kolację. Na patrolu Alicja jest trochę roztrzepana. Tymczasem do Zapały dzwoni Emilka. Jest już w domu, odwiozła ją mama. Ma dla niego niespodziankę. Krzysiek jakoś się nie cieszy. Boi się, czy Emilka nie przyjęła wsparcia finansowego od ojca…   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

11:10
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 40
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Policjantami 13 posterunku zainteresowali się producenci nowego programu pt. "Wielki Wuj". Proponują im kilkadziesiąt tysięcy złotych za to, że przez 10 dni życie na posterunku będzie transmitowane na żywo. Komendant stanowczo sprzeciwia się tej propozycji i każe wyrzucić ludzi z telewizji. Reszta policjantów jednak w tajemnicy przed szefem wyraża zgodę i wkrótce na komisariacie zainstalowanych zostaje 20 kamer. I chociaż jest to program z gatunku reality-show szybko okazuje się, że... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
11:55
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 41
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czarek jak zwykle uprzyjemnia sobie czas wygłupami, podczas gdy Kasia jest niespokojna i wszystko kojarzy jej się z dziećmi. Kiedy na posterunku zjawiają się właściciele dwóch psów i jeden z nich żąda od drugiego odszkodowania za zgwałcenie przez jego pupilka własnej suczki, a nieco później komendant przyprowadza chłopaka, który dziurawił wyroby fabryki prezerwatyw, dziewczyna staje się przekonana, że jest w ciąży. Wkrótce otrzymuje potwierdzenie przypuszczeń. Kasia mówi Czarkowi, że jest w... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
12:30
Fascynujący świat - Oczy szeroko otwarte
Godziny emisji
Rozwiń opis
(USA 2016)

Reżyseria: Nadia Nikolic Bowen, Peter Fackler, Joseph Gabriel

Czas: 44min.
12:15 Na żywo
Południk Wildsteina
program publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 30min.
12:50
Hity kabaretu - Mowa nienawiści i inne hity Kabaretu Czesuaf
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program montażowy, prezentujący w pigułce najciekawsze i najzabawniejsze skecze popularnych kabaretów. W tym odcinku najlepsze skecze kabaretu Czesuaf. (Polska 2015)


Czas: 24min.
12:45
The Brain. Genialny Umysł., odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwsza polska edycji programu „The Brain” - produkcji, która podbiła serca widzów na całym świecie! Wielomilionowa publiczność, spektakularne konkurencje, ale przede wszystkim niezwykli uczestnicy: ich zdolności umysłowe wykraczają daleko poza to, co znane w telewizji! Najbardziej oczekiwana premiera tego sezonu już od marca w Telewizji Polsat. Biorących udział w programie, geniuszy ocenią charyzmatyczni jurorzy: wybitny aktor teatralny, telewizyjny i filmowy - Cezary Żak, pięciokrotny... (Polska, 2017)

Reżyseria: Michał Brożonowicz
12:50
Ugotowani, sez. 12, odc. 7/12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
12:00
Policjantki i Policjanci, odc.261
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Po treningu samoobrony Karolina zagaduje Jolę. Zaprasza ją na kawę. Podczas rozmowy Jola pokazuje Rachwał zdjęcie swoich synów, a wychodząc przez nieuwagę zapomina go zabrać. Tymczasem Profos, który dowiedział się, że Mikołaj ma ranczo za miastem, zagaduje go jego ranczo. Pyta Białacha, czy na czas remontu w swoim mieszkaniu mógłby u niego przenocować. Mikołaj nie jest zachwycony…. Pod koniec dnia Karolina postanawia przeprowadzić małe śledztwo. Jest przekonana, że Jola... (Polska 2017)

12:45
Ale numer!, sez. 1, odc. 24: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

13:20
Miejsce z historią - Świątniki Górne - kowale i dzwonnicy
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odcinek programu "Miejsce z historią", pt: "Świątniki Górne - kowale i dzwonnicy', opowiada o dziejach Świątnik Górnych, których dumą są dzwonnicy wawelscy. Od wieków dzwonnikami, czyli jak mówiono w Krakowie"świątnikami", byli mężczyźni ze Świątnik. (Polska 2010)


Czas: 12min.
13:40
Okrasa łamie przepisy - W czarnej kuchni
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdy odcinek cyklu jest poświęcony ściśle określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ekipa z kamerą rusza na wyprawy kulinarne do różnych zakątków Polski. Karol Okrasa przygotowuje wybrane dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne. (Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Rostworowski

Czas: 24min.
13:20
Herbatka z kabaretem - (17)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skecze i piosenki o pogodzie, o dzieciach, o medycynie czyli na wszystkie te tematy, które lubimy poruszać przy rodzinnej herbatce. Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Jurki, Kabaret Neo - Nówka i inni. Program montażowy. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 25min.
13:50
Agent - Gwiazdy, odc. 8/13
program
Godziny emisji
13:00
Policjantki i Policjanci, odc.262
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Rano u Szymona zjawia się jego ojciec z młodą kobietą. Pracuje właśnie nad sprawą mafii paliwowej, w związku z czym musi na dwa dni wyjechać do Berlina i ma do syna nietypową prośbę… W ciągu dnia do Jaskowskiej przychodzi zakłopotany Profos. Pyta czy szefowa mogłaby z nim pójść do jego pokoju. Na panią komendant czeka tam przykra niespodzianka.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

13:15
Ale numer!, sez. 1, odc. 26: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

13:45
Jankes i Dama, sez. 1, odc. 5
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy Ella zostaje porwana, Alex nie ma innego wyjścia i musi błagać Hootena o pomoc. W ramach okupu Alex przynosi artefakt z Muzeum Brytyjskiego. Wspólnie muszą pokonać pustynię i rozwiązać biblijne tajemnice. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Andy Hay
Obsada: Jane Seymour, Michael Landes, Ophelia Lovibond
14:15
Przyjaciel do zadań specjalnych - /2/
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program, pokazujący ludzi starszych i niepełnosprawnych z zupełnie nowej perspektywy: nie tylko jako tych, którzy są ofiarami pokrzywdzonymi przez los, ale jako tych, którzy mimo swojego kalectwa mają coś do zaoferowania. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Cichowski

Czas: 34min.
14:00
Familiada - odc. 2362
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 24min.
14:35
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterem tego odc. jest pies - najstarszy przyjaciel człowieka. Według jednej z teorii pochodzi od wilka szarego. Początki udomowienia sięgają okresu sprzed 30 tys. lat. Kiedyś pies pomagał w transporcie, polował z człowiekiem, tropił, bronił. A dzisiaj? (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 25min.
14:15
Kabaret na żywo, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Kabaret na Żywo” – wiosenna edycja tylko w Telewizji Polsat! Gejzery humoru i fajerwerki dowcipu czekają widzów w wiosennej edycji „Kabaretu na Żywo”. Rzeczywistość nie znosi pustki, tematów do skeczów i zabawnych dowcipów nie brakuje. Artyści kabaretowi nie będą więc mieli zbyt dużych problemów, by udowodnić nam, że gimbaza się nie poddaje, warto być fit, eko i bio, powrócić do słodkich lat 90-tych i nieśmiertelnych dowcipów o Jasiu, a także zadumać się nad losem prawdziwych mężczyzn i... (Polska 2017)

Reżyseria: Beata Harasimowicz
14:50
MasterChef Junior, odc. 6/10
program
Godziny emisji
14:00
STOP Drogówka, odc.147
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

14:45
Bibliotekarze, sez. 1, odc. 5: Jabłko niezgody
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Planetę nawiedza seria trzęsień ziemi. Flynn Carsen odkrywa sekret, kryjący się za kataklizmem: budzą się smoki… Wschodnie i Zachodnie Smoki przygotowują się do wojny. Jedynym neutralnym miejscem w świecie magii, w którym mogą negocjować rozejm jest… Biblioteka. W dodatku, oprócz smoków budzą się również inne magiczne siły, a pozycja Flynna niespodziewanie staje się zagrożona. W samym sercu zamieszania i konfliktu, drużyna musi zebrać się razem, by odszukać ukradziony obiekt. Sytuacja... (USA 2014)

Obsada: Christian Kane, John Kim, Lindy Booth, Rebecca Romijn
15:00
Zagadka Hotelu Grand - odc. 38 (seria II, odc. 24)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do hotelu przyjeżdża siostra donii Ángeli, która straciła męża i poszukuje pracy. Kiedy dowiaduje się, że posady dla niej nie ma, próbuje ją zdobyć podstępem. Ángela chce przekazać skradzione z kredensu pieniądze Llanesowi, który przychodzi do hotelu. (Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 45min.
15:10
Rodzinka.pl - odc. 201 "Upiorne urodziny" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Emilia Dankwa, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
15:45
Pierwsza randka - (4)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy można się zakochać od pierwszego wejrzenia, podczas romantycznej kolacji we dwoje? Formuła programu jest bardzo prosta. Do restauracji są zapraszane na randkę osoby, które się nigdy wcześniej nie spotkały. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 50min.
15:05
Leśny wojownik
Godziny emisji
Rozwiń opis
John McKenna zginął przed ponad stuleciem w obronie terenów należących do Indian, teraz jego duch – pod postacią wilka, niedźwiedzia lub orła - strzeże lasów Tanglewood. Pewnego dnia w lesie zjawia się grupa złych drwali pod wodzą Travisa Thorne’a. McKenna nie może pozwolić by wycięli las – razem z grupą dzieci, dla których jest to ukochane miejsce zabaw – walczy z Thornem i jego bandą.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 1996)

Reżyseria: Aaron Norris
Obsada: Chuck Norris, Max Gail, Terry Kiser
15:40
Goście, goście
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rok 1122. Roztargniony czarodziej przypadkiem przenosi dzielnego wojownika - Godfryda de Maplhete, zwanego Śmiałym oraz jego wiernego giermka - Jacquouille la Fripouille - do XX wieku! Teraz, obaj muszą nauczyć się jak porozumiewać się z ludźmi „z przyszłości”, ale przede wszystkim znaleźć sposób, by wrócić jak najszybciej do domu. (Francja 1993)

Reżyseria: Jean-Marie Poiré
Obsada: Jean Reno, Christian Clavier, Valérie Lemercier, Marie-Anne Chazel
16:00
Ojciec Mateusz - odc. 218 - Zakład (Ojciec Mateusz XVII odc. 6)
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mateusz i Babcia znajdują na poboczu porzucony furgon. Słyszą szczekanie psa. W rowie znajdują nieprzytomną Teresę Norską. Pies kieruje ich uwagę na zagajnik. Znajdują tam Marka Jarosza z kulą w piersi. Norska trafia do szpitala. (Polska 2016)

Reżyseria: Filip Zylber
Obsada: Ewa Konstancja Bułhak, Artur Żmijewski, Aleksandra Górska, Katarzyna Burakowska, Kinga Preis, Michał Piela, Piotr Polk, Artur Pontek, Jędrzej Taranek, Rafał Cieszyński

Czas: 44min.
16:50
Rodzina sama w domu - (2)
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
W drugim odcinku bohaterowie przekonają się, że w programie, jak w życiu raz się jest na wozie, a raz pod wozem, raz jest kawior, a raz suchy chleb i ciężka praca. Ale wspólnie łatwiej sobie ze wszystkim poradzić. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Tarasiuk

Czas: 40min.
16:15
Daleko od noszy - Reanimacja, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
W szpitalu słychać tajemnicze, nieludzkie wycie. Fachowiec od zwierząt, doktor Kraśnik wyrokuje, że zagnieździł się tu wilkołak. Szpital postanawia wynająć Wiedźmina (gościnnie: Daniel Olbrychski). Jednak nie on pokonuje bestię, tylko…   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński
Obsada: Paweł Wawrzecki, Andrzej Nejman, Magdalena Mazur, Krzysztof Kowalewski, Daniel Olbrychski, Katarzyna Glinka, Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Krzysztof Tyniec, Agnieszka Suchora, Bogusław Kaczmarczyk, Rafał Rutkowski, Michał Lewandowski
16:50
Ameryka marzeń, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Huk, znana wśród chicagowskiej Polonii jako „Dzika”, jest prezesem klubu motocyklowego „Sokół”. Kobieta chętnie angażuje się w akcje charytatywne , dlatego gdy pewnego dnia zgłasza się do niej Andrzej - społecznik i biznesmen, z propozycją zbiórki ubrań dla domów dziecka w Polsce, Dzika zgadza się pomóc. W zbiórkę angażuje się również Sławek - dziennikarz polonijnej telewizji – i przygotowując reportaż o całej akcji, dokonuje szokującego odkrycia…   Dla małoletnich od lat 12... (Polska 2015)

Reżyseria: Łukasz Łukasik
16:25
Misja Pies, odc. 6/12
program
Godziny emisji
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
O! Polskie Przeboje
program muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
O!POLSKIE PRZEBOJE to program, który w swoich założeniach ma przywracać znaczenie i wyznaczać nową jakość w polskiej muzyce rozrywkowej. (Polska 2017)

Reżyseria: Radek Kobiałko

Czas: 45min.
17:35
Kocham Cię, Polsko! - kulisy - (5)
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 4min.
17:45
Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 3min.
17:50
Chłopaki do wzięcia, odc.45
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dominik, ten który kupił sobie motorek, żeby nie przepić pieniędzy, a w dodatku dzięki niemu zwiększyć swoje szanse na poznanie dziewczyny - raz na jakiś czas pozwala sobie na gorzkie chwile refleksji. Tymczasem Wojtek i Tomek snują marzenia przy kawalerskim piwku z czajnika. Po serii niezbyt słodkich doświadczeń z kobietami z ogłoszeń matrymonialnych, Jerry zaczął stawiać im coraz wyższe wymagania. Pan Franek, wciąż ma serce do wzięcia. W chwilach wolnych od poszukiwań kobiety, wzmacnia... (Polska 2014)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
17:00
Kuchenne rewolucje, sez. 15, odc. 8/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
17:10
Prawie bezprawie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prokurator okręgowy Theo Gold ściga oskarżonego o korupcję detektywa nowoorleańskiej policji - Nicka Bladesa. Początkowi wrogowie nie podejrzewają, że wkrótce połączy ich wspólna walka z potężną organizacją przestępczą.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2012)

Reżyseria: Artie Mandelberg
Obsada: Adam Copeland, Jamie Kennedy, Jennifer Esposito
17:50
Agent XXL: Rodzinny interes
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agent XXL powraca! Przezabawna komedia w gwiazdorskiej obsadzie. Martin Lawrence po raz trzeci wcieli się w rolę agenta do zadań specjalnych. Funkcjonariusz FBI Malcolm Turner oraz jego pasierb (Brandon T. Jackson) zostali świadkami morderstwa. Mężczyźni postanawiają ukryć się w przebraniu w artystycznej szkole dla dziewcząt i stamtąd prowadzić działania w celu złapania złoczyńców. Czy odniosą kolejny sukces? (USA 2011)

Reżyseria: John Whitesell
Obsada: Brandon Jackson, Jessica Lucas, Martin Lawrence, Michelle Ang, Portia Doubleday, Tony Curran
18:35
Wojenne dziewczyny - odc. 5
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trwa okupacja. Irka z Marysią mieszkają u Szczęsnych, Ewka ukrywa się w wynajętym mieszkaniu, gdzie udaje narzeczoną Witka. Jedną z działalności Irki na rzecz organizacji jest pomoc siostrom zakonnym, które ukrywają w klasztorze żydowskie dzieci. (Polska 2016)

Reżyseria: Michał Rogalski
Obsada: Vanessa Aleksander, Marta Mazurek, Aleksandra Pisula, Michał Czernecki, Danuta Stenka

Czas: 44min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:50
Kulisy - Postaw na milion - odc. 151
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krótkie wprowadzenie do programu "Postaw na milion" promujące każdy odcinek cyklu. (Polska 2016)


Czas: 4min.
18:20
Chłopaki do wzięcia, odc.46
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dla Pana Stasia nadeszła chwila prawdy. Poznał niewiastę, z którą pragnie uwić ciepłe gniazdko. Rozgoryczony pasmem niepowodzeń w znalezieniu partnerki w życiu realnym Dominik, postanowił zalogować się na portal randkowy. No i.... wyczatowała go dziewczyna. Mistrzowie grilla, Tomek i Wojtek w sobotnie popołudnie postanowili urządzić sobie imprezę. Grill w stodole – to porusza wyobraźnię. Michał przebija się przez życie, niczym przez ogród usiany chwastami i pięknymi roślinami. Usiłuje... (Polska 2014)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
36,6, odc. 2/10
program
Godziny emisji
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:05
Postaw na milion - odc. 151
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 46min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.510
Godziny emisji
Rozwiń opis
Halina przytłoczona ciężarem spadających na jej barki codziennych obowiązków przeżywa kryzys nerwowy. Z pomocą przychodzi jej Helena Paździochowa, która proponuje wspólną ucieczkę na króciutki urlop. Halina i Paździochowa znikają niespodziewanie. Zaniepokojony Ferdek rozpoczyna poszukiwania. Trop prowadzi bardzo daleko, poza granice kraju.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Zofia Czerwińska, Henryk Gołębiewski, Marek Pyś, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Renata Pałys, Dariusz Gnatowski, Andrzej Gałła, Joanna Kurowska, Lech Dyblik
19:00
Fakty, odc. 7038
informacje
Godziny emisji
19:25
Sport, odc. 7021
informacje
Godziny emisji
19:35
Pogoda, odc. 7018
informacje
Godziny emisji
19:45
Uwaga!, odc. 4912
program
Godziny emisji
19:00
Galileo, odc.608
Godziny emisji
Rozwiń opis
NISKOKALORYCZNA PIZZA Moda na zdrowe odżywianie dotarła wszędzie, nawet do pizzerii. Czy pizza jednak może być niskokaloryczna? To chyba się wyklucza?! Nie! Jeśli pizza wykonana jest z siemienia lnianego. Sprawdzimy, czy jest smaczna. KURTKA Z MORSKICH ŚMIECI Do mórz i oceanów rocznie trafia 12 milionów plastikowych odpadów. Ekolodzy ostrzegają, że jeśli się nie opamiętamy, w 2050-ym roku będzie tam więcej śmieci niż ryb! Jak wynika z raportów, do wód powierzchniowych i gruntowych co minutę... (Polska 2017)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10 Na żywo
GOL
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacje z rozgrywek meczów piłki nożnej. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:25
Komisarz Alex - odc. 110 (seria IX odc. 6) - Doping
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na wysypisku śmieci zostaje znalezione ciało hokeisty. Dzień wcześniej na treningu Nowacki pobił się z kolegą z drużyny, Ziętkiem - miał romans z jego żoną. Ziętek ma jednak alibi. Prezes klubu utrzymuje, że zabójcą jest ktoś spoza drużyny. (Polska 2016)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Ireneusz Czop, Janusz Chabior, Beata Fido, Zbigniew Lesień, Krystian Wieczorek, Karolina Nolbrzak, Natalia Skrzypek, Jacek Król, Jakub Świderski, Antosia Litwiniak

Czas: 44min.
20:05
Kocham Cię, Polsko! - odc. (6)
zabawa quizowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooijens

Czas: 89min.
20:05
Jak wytresować smoka 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przebojowa animacja. Znakomicie zrealizowane widowisko o nastoletnim Wikingu, który po latach odnajduje matkę i wspólnie z rodziną i przyjaciółmi staje do walki o przyszłość swojej osady. Pięć lat po tym, jak Czkawka udowodnił mieszkańcom Berk, że ze smokami można żyć w zgodzie, na wyspie panuje pokój. Osadę dostosowano do potrzeb nowych przyjaciół. Zbudowano akwedukty i specjalne stanowiska z pożywieniem, jaskinie przerobiono na stajnie. W międzyczasie Czkawka urósł i zmężniał, a jego... (USA, 2014)

Reżyseria: Dean DeBlois(1)
20:00
Policjantki i Policjanci, odc.263
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Na komendzie Morawska zagląda do Gajdy. Przynosi coś słodkiego. Ostatnio trochę głupio wyszło. Arek zapewnia Alicję, że darzy ją szacunkiem i zaprasza ją na kolację w weekend. Do Jaskowskiej przychodzi Jacek. Okazuje się, że Mariusz będzie miał poważne problemy. Tymczasem na patrolu Morawska opowiada Zapale o Arku w samych ciepłych słowach. Jest szczęśliwa. W tym samym czasie Gajda leży rozparty w swoim fotelu. Rozmawia z kumplem przez telefon   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

20:00
Nieuchwytny cel
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bezrobotny marynarz, pomagając kobiecie w poszukiwaniu jej ojca, naraża się grupie przestępczej organizującej śmiertelne polowania na ludzi. (USA 1993)

Reżyseria: John Woo
Obsada: Jean-Claude Van Damme, Lance Henriksen, Yancy Butler, Wilford Brimley
21:25
Hit na sobotę - Wkręceni 2
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja przebojowej komedii Piotra Wereśniaka. W filmie pojawiają się gwiazdy polskiego kina: Małgorzata Socha, Paweł Domagała, Bartosz Opania, Anna Mucha, Marta Żmuda - Trzebiatowska. Tym razem bohaterowie Szyja i Fikoł - ruszą na podbój stolicy. (Polska 2015)

Reżyseria: Piotr Wereśniak
Obsada: Paweł Domagała, Bartosz Opania, Antoni Królikowski, Małgorzata Socha, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Barbara Kurdej-Szatan, Leszek Lichota, Filip Bobek, Marcin Perchuć

Czas: 92min.
21:50
Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2014 - Świątynia uśmiechu (2)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gospodarzami programu będą Basia Tomkowiak i Adam Małczyk. Wystąpią: Paranienormalni, Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Koń Polski, Kabaret pod Wyrwigroszem, K2, Formacja Chatelet, Andrzej Poniedzielski, Kasia Pakosińska Łowcy. B. (Polska 2014)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 49min.
21:55
Druhny
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
21:00
Policjantki i Policjanci, odc.264
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Mikołaj budzi się na ranczu. Rozgląda się zaspany. Słyszy jakiś hałas. Idzie do kuchni. Widok jaki tam zastaje wprowadza go w osłupienie… Na patrolu żali się Karolinie. Profos mieszka u niego od trzech dni, a on już ma dość. W ciągu dnia Jacek ostrzega Białacha, że zatrzymany przez niego bandyta, który handlował ludźmi i zmuszał kobiety do prostytucji, z powodu błędu prokuratury wyszedł właśnie na wolność. Wkrótce okazuje się, że przestępca nie traci czasu i sprzymierzył... (Polska 2017)

22:55
Kontakt - odc. 3/8
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mijają trzy miesiące od postrzelenia porucznika Erica Adama, który po operacji odzyskuje formę i wraca do pracy. Thomas Adam zostaje oficjalnie zatrudniony w wydziale kryminalnym policji w Aix - en - Provence jako konsultant. (Francja 2016)

Reżyseria: Frederic Berthe
Obsada: Thomas Jouannet, Alexis Loret, Helene Seuzaret, Ingrid Donnadieu, Amelie Remacle

Czas: 47min.
22:15
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc.63
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – ikony polskiej i światowej muzyki po raz siódmy na antenie Polsatu! Zaskakujące wcielenia polskich artystów do złudzenia przypominające prawdziwe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej już od marca w siódmej edycji najchętniej oglądanego w sobotnie wieczory show - „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. O Złotą Twarz i sto tysięcy na dowolny cel charytatywny powalczy ośmiu nowych uczestników: Joanna Jabłczyńska – aktorka telewizyjna i filmowa, prawniczka z... (Polska 2017)

Reżyseria: Bolesław Pawica
22:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.70
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Sprzed osiedlowego sklepu zostaje porwane z wózka dziecko. Policjanci prowadzą intensywne poszukiwania, lecz zanim namierzają sprawcę, dziecko odnajduje się – podrzucone do Okna Życia. W toku śledztwa Walczak i Wach ustalają, że porwania dokonała niezrównoważona psychicznie kobieta. Jej mąż zwrócił dziecko, kiedy tylko odkrył, co zrobiła. Chciał uchronić żonę od kłopotów. Kobieta trafia na obserwację psychiatryczną. To jednak nie koniec sprawy, bo ze szpitala nadchodzą... (Polska 2017)

22:05
Potępiony
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Joe Conrad oczekuje na wyrok śmierci w jednym z najbardziej skorumpowanych więzień Ameryki. Pewnego dnia dowiaduje się, że został „wykupiony” przez bogatego producenta telewizyjnego, który chce go wykorzystać w swoim nowym medialnym projekcie. Na bezludnej wyspie odbędzie się krwawe show, oglądane przez miliony telewidzów. Dziesięciu skazańców stoczy tam walkę o przetrwanie. Ten, któremu uda się wyeliminować pozostałych, otrzyma w nagrodę wolność... (USA 2007)

Reżyseria: Scott Wiper
Obsada: Steve Austin, Vinnie Jones, Robert Mammone, Tory Mussett
23:10
Skóra, w której żyję
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oszpecona w wyniku ciężkich poparzeń żona wybitnego chirurga popełnia samobójstwo, nie mogąc znieść deformacji własnego ciała. Zrozpaczony mężczyzna w tajemnicy rozpoczyna badania nad "skórą doskonałą", odporną na wszelkie obrażenia. (Hiszpania 2011)

Reżyseria: Pedro Almodovar
Obsada: Antonio Banderas, Elena Anaya, Marisa Paredes

Czas: 115min.
23:00
Zwierz
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas wakacji we Francji rodzina Porterów pada ofiarą bestialskiego napadu w lesie. O zbrodnię oskarżony zostaje mieszkający w pobliżu odludek. Jego obrony podejmuje się adwokat Kate Moore, która z pomocą detektywa i naukowca zamierza udowodnić jego niewinność. Sprawa wydaje się coraz bardziej tajemnicza, a kolejne tropy coraz bardziej zastanawiające…   Dozwolone od lat 18 (USA, 2014)

Reżyseria: William Bell
Obsada: A.J. Cook, Sebastian Roché, Stephanie Lemelin
00:00
Kabaret K 2 i goście
program kabaretowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skecze z repertuaru kabaretu K2. W programie gościnnie wystąpi również Tomasz Jachimek. Całość odbywa się w scenografii przypominającej pokój wiecznego chłopca. Za oprawę muzyczną posłużyły utwory znane z filmu Blues Brothers. (Polska 2014)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 49min.
00:15
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami., odc.69
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po raz 20. w Polsce „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” wiosną w Telewizji Polsat! Wiosenna edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” będzie 20. z kolei zrealizowaną w Polsce. Dla Telewizji Polsat i twórców to ogromne wyróżnienie, bo światowe show wciąż cieszy się ogromną popularnością. Jesienną edycję programu oglądało średnio trzy miliony widzów. W marcu w piątkowe wieczory na naszym parkiecie pojawi się 11 nowych gwiazd. Nie zabraknie zaskakujących powrotów wśród... (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens
00:30
28 dni później
film horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
00:15
Underworld: Przebudzenie
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po latach uśpienia powraca wampirzyca Selena. Budzi się w świecie, w którym ludzie wiedzą już o istnieniu wampirów i Mykanów i prowadzą z nimi wojnę, starając się wszelkimi siłami wyeliminować obie rasy nieśmiertelnych. Selene będzie musiała pokonać ludzi i nowy gatunek super lykanów, by zapewnić przetrwanie wampirom. Czy jej się to uda? (USA 2012)

Reżyseria: Björn Stein, Måns Mårlind
Obsada: India Eisley, Kate Beckinsale, Michael Ealy, Stephen Rea, Theo James
01:20
Zagadka Hotelu Grand - odc. 38 (seria II, odc. 24)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do hotelu przyjeżdża siostra donii Ángeli, która straciła męża i poszukuje pracy. Kiedy dowiaduje się, że posady dla niej nie ma, próbuje ją zdobyć podstępem. Ángela chce przekazać skradzione z kredensu pieniądze Llanesowi, który przychodzi do hotelu. (Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 45min.
01:00
Gorący pościg
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia sensacyjna. Policjantka Rose Cooper nie jest zbyt rozgarnięta i w zasadzie uchodzi za osobę, która czegokolwiek się dotknie, zawali. Tymczasem Rose otrzymuje od swego przełożonego, kapitana Emmetta tajne zadanie. (USA 2015)

Reżyseria: Anne Fletscher
Obsada: Reese Witherspoon, Sofia Vergara, Matthew Del Negro

Czas: 83min.
01:00
STOP Drogówka, odc.147
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

02:15
Krąg podejrzanych - odc. 3, Sara
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dr Sara Guzmn zostaje odnaleziona, jest nieprzytomna. Policjanci mają nadzieję, że jej zeznanie pomoże odnaleźć Catherine Le Monnier. Główny podejrzany, szpitalny dozorca Gins, uparcie dowodzi swojej niewinności. Wszystko wskazuje na to, że coś ukrywa. (Hiszpania 2016)

Reżyseria: Jorge Torregrossa, Miguel Conde
Obsada: Yon Gonzalez, Vincente Romero, Luisa Martin, Gonzalo de Castro

Czas: 70min.
02:40
Trishna. Pragnienie miłości
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adaptacja powieści Thomasa Hardy'ego "Tessa d'Urberville". Piękna Triszna z hinduskiej wsi podczas wieczoru tradycyjnych narodowych tańców poznaje Jaya Singha. Przystojny i bogaty Hindus, wykształcony w Wielkiej Brytanii, spędza ostatni dzień wakacji. (Wielka Brytania 2011)

Reżyseria: Michael Winterbottom
Obsada: Freida Pinto, Riz Ahmed, Roshan Seth, Kalki Koechlin

Czas: 108min.
02:15 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2648
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

02:55
Kuba Wojewódzki, sez. 11, odc. 8/13
talk show
Godziny emisji
02:00
STOP Drogówka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najpopularniejszy polski program o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji – zabawnych i smutnych,... (Polska 2016)

02:00
Ale numer!, sez. 1, odc. 26: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:35
Moc Przebojów TV Puls
Godziny emisji
Rozwiń opis
Największe polskie hity i niezapomniane emocje. W specjalnym, sylwestrowym programie pojawią się największe gwiazdy muzyki tanecznej m.in.: Łobuzy, Piękni i młodzi, MiG, Akcent, Andre, Bayerfull i wiele, wiele innych. Spędź niezapomnianego Sylwestra i wejdź w Nowy Rok tanecznym krokiem. Szampańska zabawa przy szalonych rytmach tylko w TV Puls!

03:40
Ostatni dzień Abrahama Lincolna
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny opisujący wstrząsające wypadki, jakie miały miejsce ostatniego dnia życia amerykańskiego prezydenta Abrahama Lincolna. W tym ostatnim dniu życia, Lincoln niczego nie podejrzewał. Kończyła się wojna secesyjna. (Holandia 2015)

Reżyseria: MOLLY HERMANN

Czas: 48min.
03:55
Moc Magii, odc. 97/355
program
Godziny emisji
03:00
Disco Polo Life, odc.520
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:35
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:40
Nowa - odc. 4
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po porodzie Marta Cieślak dowiaduje się, że jej córeczka właśnie zmarła. Kobieta nie chce uwierzyć, przeczuwa, że martwe dziecko, które pokazali jej lekarze, to nie jej córka. Zgłasza się na policję. Wolski uważa, że kobieta jest na skraju załamania. (Polska 2010)

Reżyseria: Tomasz Szafrański
Obsada: Justyna Kulig-Schneider, Marcin Bosak, Małgorzata Koźuchowska, Szymon Bobrowski, Piotr Grabowski

Czas: 44min.
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.734
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:05
Kręcimy z gwiazdami, sez. 3, odc. 5: Ewa Farna
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ewa Farna (Polska 2013)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 13
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:30
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3657
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Nic straconego
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.737
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 3
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info